Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa *****

Vietnam

Krásny koloniálny hotel na pobreží mesta Nha Trang

Osobne
sme
navštívili

Hotel Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa *****

Lokalita Vietnam, Nha Trang | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Koloniální styl Zázemí města Ochutnejte Vietnam
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa ***** Vietnam

Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa je jediným hotelom pobrežného mesta Nha Trang, ktorý je vybudovaný v koloniálnom štýle. Tento päťhviezdičkový rezort sa nachádza v turistickom centre a je situovaný len pár krokov od pláže. Pešo sa ľahko dostanete aj k hlavným pamiatkam a atraktivitám, k nákupným oblastiam a k ďalším turistickým cieľom.

Sunrise Nha Trang ponúka 120 izieb s balkónom a výhľadom na záliv Nha Trang Bay, ktorý patrí k najkrajším na svete. K dispozícii je zázemie tak pre voľný čas, ako aj pre pracovné a obchodné aktivity, rovnako ako profesionálny personál, ktorý Vám bude vždy k dispozícii. Spoznajte kúzlo a atmosféru hotela, ktorý poskytuje osobné služby a štandardy najvyššej kvality.

Hotel Sunrise Nha Trang bol pre rok 2013 ocenený prostredníctvom certifikátu kvality „Certificate of Excellence“ serveru TripAdvisor, ktorý je udeľovaný len tým najlepším v obore. Rezort tiež podporuje ochranu životného prostredia a okrem iného sa zapája do každoročnej akcie „Earth Hour“.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Sunrise Suite

Sunrise Suite představují nejprostornější hotelovou suitu, která nabízí vše, co si můžete přát...

Standard Room

Užite si dostatok priestoru s príjemným komfortom a kompletným nevyhnutným vybavením. Aj keď tieto izby kvôli svojmu umiestneniu na prvom poschodí neposkytujú tie najúchvatnejšie výhľady..

Superior Room

Izby typu Superior sú navrhnuté pre Vaše pohodlie. Z balkónu sa Vám naskytnú úžasné výhľady na záliv...

Sunrise Club Suite

Ideálne ubytovanie pre romantické pobyty vo dvojici. Suity sú oddelené od hlavnej budovy, disponujú priestrannými a elegantnými interiérmi s balkónom a krásnym výhľadom na more...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

The Imperial – Reštaurácia The Imperial podáva vynikajúce raňajky formou bufetu, lahodné tematické obedy a gurmánske večere. Pre prípravu sú používané sezónne, čerstvé a chutné ingrediencie, z ktorých sú vytvárané vietnamské a medzinárodné pokrmy v à la carte menu. K dispozícii je široký výber nápojov a tiež vycibrený vínny lístok.

Hanabusa – Tradičnú japonskú kuchyňu si môžete užiť v reštaurácii Hanabusa. Pochutnajte si na sushi či Teppanyaki a na ďalších japonských špecialitách v sprievode saké.

Huong Viet – Gurmánska vietnamská reštaurácia ponúka tradičné miestne pokrmy a delikátne morské plody.

Lobby Lounge – Salónik Lobby Lounge je ideálnym miestom pre stretávanie sa s obchodnými partnermi a priateľmi pri káve alebo osviežujúcom drinku. Jemné cukrárske lahôdky, ľahké občerstvenie a lákavý výber koktejlov je k dispozícii pri zvukoch živej klasickej hudby od 18:30.

Jolly Leprechaun – Irish Pub – Dobre zariadená írska krčmička ponúka populárne točené pivá Guiness a Amber. Každý piatok a sobotu tu hrá navyše živá filipínska kapela.

Sky Lounge – Sky Lounge je oázou kľudu uprostred rušného mestského života. V priestoroch s 180° výhľadom na okolie budete môcť relaxovať pri zvukoch vĺn na pláži a pri blikajúcich svetielkách lodí na mori. Na výber tu budete mať množstvo populárnych nápojov a tropických koktejlov, rovnako ako ľahké občerstvenie.

Pool Bar – Pochutnajte si na ľahkých pokrmoch a nápojoch na terase vedľa bazénu v rímskom štýle s okolitou zelenou záhradou.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na zájazdy do Vietnamu sa špecializujeme už mnoho rokov a krajinu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v ERV poisťovni. Naši zamestnanci Vietnam opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovanie. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte, bude konečná a kompletná – teda žiadne prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako sa Vám páčilo Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa

Vybavenie izieb a suit:

 • WiFi,
 • 24 hodinová izbová služba,
 • satelitná TV,
 • telefón s IDD,
 • minibar,
 • trezor,
 • služby práčovne a čistiarne,
 • večerné rozostlanie lôžok,
 • luxusné kúpeľňové vybavenie,
 • sušič vlasov,
 • zrkadlo, kreslo,
 • župany a prezúvky a
 • možnosť predĺženia telefónu do kúpeľne.

Ponuka izieb

Sunrise Suite

Sunrise Suite představují nejprostornější hotelovou suitu, která nabízí vše, co si můžete přát. Luxus v podobě ložnice a obývacího pokoje je elegantně doplněn velkým balkonem s nádhernými výhledy na záliv Nha Trang Bay. Služby jako rozestýlání lůžek, vstup do sauny a parní lázně v lázních Sunrise Spa, bezplatný odpolední čaj a lehké občerstvení jsou samozřejmostí.

Standard Room

Užite si dostatok priestoru s príjemným komfortom a kompletným nevyhnutným vybavením. Aj keď tieto izby kvôli svojmu umiestneniu na prvom poschodí neposkytujú tie najúchvatnejšie výhľady na more, ako kompenzáciu Vám ponúknu prístup do bazéna v rímskom štýle, ktorý sa nachádza takmer pred dverami Vašej izby. K dispozícii sú izby s manželskou posteľou aj s oddelenými lôžkami podľa Vášho výberu.

Superior Room

Izby typu Superior sú navrhnuté pre Vaše pohodlie. Z balkónu sa Vám naskytnú úžasné výhľady na záliv. Niektoré izby je možné prepojiť a sú k dispozícii aj tie na nefajčiarskom poschodí. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchou a/alebo vaňou, klimatizáciou, minibarom, zariadením na prípravu čaju či kávy a bezplatným WiFi pripojením. Okrem káblovej TV budete mať na výber množstvo filmov na požiadanie. Izby sú vhodné tak pre obchodné pobyty, ako aj pre voľnočasových cestujúcich.

Sunrise Club Suite

Ideálne ubytovanie pre romantické pobyty vo dvojici. Suity sú oddelené od hlavnej budovy, disponujú priestrannými a elegantnými interiérmi s balkónom a krásnym výhľadom na more. Do vybavenia patrí luxusné Jacuzzi a komfortné kúpeľňové vybavenie. V týchto suitách prežijete dovolenku snov so svojou milovanou osobou. Večery budete mať obohatené o čokoládové prekvapenie a navštíviť môžete saunu a parnú kúpeľ v kúpeľoch Sunrise Spa. Počas pobytu môžete tiež využiť ponuku bezplatného čaju a ľahkého občerstvenia v salóniku vo vstupnej hale. Je tu tiež možnosť neskorého check-outu (v závislosti na okolnostiach).

Junior Suite

Suity pre romantické povahy sú vybavené vlastným vonkajším jacuzzi s výhľadom na záliv. Každá suita je luxusne zariadená a ponúka priestranné a elegantné interiéry pre obchodných aj voľnočasových cestujúcich. Služby ako rozostlanie lôžok, vstup do sauny a parnej kúpele v kúpeľoch Sunrise Spa, bezplatný popoludňajší čaj a ľahké občerstvenie sú už samozrejmosťou. Je tu tiež možnosť neskorého check-outu (v závislosti na okolnostiach).

Executive Suite

Suity typu Executive sa nachádzajú na 9. poschodí a predstavujú naozajstný komfort až pre štvorčlennú rodinu. K dispozícii budete mať taktiež luxusné vonkajšie jacuzzi na piestrannom balkóne, ktorý je vhodný aj pre príjemné stolovanie a kochanie sa výhľadmi na záliv. Služby ako rozostlanie lôžok, vstup do sauny a parnej kúpele v kúpeľoch Sunrise Spa, bezplatný popoludňajší čaj a ľahké občerstvenie sú už samozrejmosťou. Je tu tiež možnosť neskorého check-outu (v závislosti na okolnostiach).

Sunrise Spa Suite

Prekoná všetky Vaše očakávania. Vlastná sauna a vonkajšie aj vnútorné jacuzzi je spoločne s elegantným štýlom a drevenými podlahami jedným z vrcholov ubytovania v rezorte. Osviežte svoje telo aj dušu v príjemnej atmosfére tejto kúpeľnej suity. Po otvorení dverí Vás osvieži vánok od krásneho zálivu. Z druhého balkónu môžete zase pozorovať mesto a jeho každodenný život. Služby ako rozostlanie lôžok, vstup do sauny a parnej kúpele v kúpeľoch Sunrise Spa, bezplatný popoludňajší čaj a ľahké občerstvenie sú už samozrejmosťou. Je tu tiež možnosť neskorého check-outu (v závislosti na okolnostiach).

Sunrise Suite

Najpriestrannejšia hotelová suita ponúka všetko, čo si môžete priať. Luxus v podobe spálne a obývacej izby je elegantne doplnený veľkým balkónom s nádhernými výhľadmi na záliv Nha Trang Bay. Služby ako rozostlanie lôžok, vstup do sauny a parnej kúpele v kúpeľoch Sunrise Spa, bezplatný popoludňajší čaj a ľahké občerstvenie sú už samozrejmosťou. Je tu tiež možnosť neskorého check-outu (v závislosti na okolnostiach).

Pláž a more

Stačí přejít silnici před hotelem a ocitnete se na pobřeží, které se vyznačuje dlouhou rovnou pláží se světlým pískem. Jedná se o soukromou pláž hotelu Sunrise Nha Trang.

Online cena a slevy Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa *****

Profi foto hotela Sunrise Nha Trang Beach *****

Naše foto hotela Sunrise Nha Trang Beach *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa

The Imperial – Reštaurácia The Imperial podáva vynikajúce raňajky formou bufetu, lahodné tematické obedy a gurmánske večere. Pre prípravu sú používané sezónne, čerstvé a chutné ingrediencie, z ktorých sú vytvárané vietnamské a medzinárodné pokrmy v à la carte menu. K dispozícii je široký výber nápojov a tiež vycibrený vínny lístok.

Hanabusa – Tradičnú japonskú kuchyňu si môžete užiť v reštaurácii Hanabusa. Pochutnajte si na sushi či Teppanyaki a na ďalších japonských špecialitách v sprievode saké.

Huong Viet – Gurmánska vietnamská reštaurácia ponúka tradičné miestne pokrmy a delikátne morské plody.

Lobby Lounge – Salónik Lobby Lounge je ideálnym miestom pre stretávanie sa s obchodnými partnermi a priateľmi pri káve alebo osviežujúcom drinku. Jemné cukrárske lahôdky, ľahké občerstvenie a lákavý výber koktejlov je k dispozícii pri zvukoch živej klasickej hudby od 18:30.

Jolly Leprechaun – Irish Pub – Dobre zariadená írska krčmička ponúka populárne točené pivá Guiness a Amber. Každý piatok a sobotu tu hrá navyše živá filipínska kapela.

Sky Lounge – Sky Lounge je oázou kľudu uprostred rušného mestského života. V priestoroch s 180° výhľadom na okolie budete môcť relaxovať pri zvukoch vĺn na pláži a pri blikajúcich svetielkách lodí na mori. Na výber tu budete mať množstvo populárnych nápojov a tropických koktejlov, rovnako ako ľahké občerstvenie.

Pool Bar – Pochutnajte si na ľahkých pokrmoch a nápojoch na terase vedľa bazénu v rímskom štýle s okolitou zelenou záhradou.

Šport a wellness hotela Sunrise Nha Trang Beach *****

Služby:

 • vonkajší bazén,
 • súkromná pláž,
 • sauna, parná kúpeľ a jacuzzi,
 • kúpele Sunrise Spa,
 • prenájom automobilov a limuzín a
 • organizácia výletov a exkurzií.
 • Výlety

  Mestská exkurzia Nha Trang – Mesto je známe aj pre svoju bohatú kultúru a pre mnohé miesta, ktoré si turisti nesmú nechať ujsť. Pri tejto exkurzii navštívite galériu vyšívaného umenia, Long Son Pagoda, katedrálu, oceánografický inštitút, skalnatý mys Chong a veže Po Nagar Towers. Pochutnáte si aj na vietnamskom obede a spoznáte, ako sa vyrába ryžový papier. Najlepší spôsob pre skutočné poznanie mesta je jazda v špeciálnom trojkolovom taxi nazývanom cyclo. Hotelový cyclo vodič Vás s radosťou prevezie a ukáže vám obchody so suvenírmi, hodvábne oblečenie, trhovisko a mnohé ďalšie, zatiaľ čo budete relaxovať v zadnej časti tohto nevšedného dopravného prostriedku.

  Rybársky výlet – Pre tých, ktorí milujú rybárčenie je pripravený tento výlet plný morského dobrodružstva. Miestna drevená loď alebo motorový čln Vás zavezie do rybárskych lokalít, kde budete mať možnosť ukázať svoje umenie. Váš úlovok bude môcť následne uvariť hotelový kuchár, aby ste si na ňom mohli náležite pochutnať.

  Objavovanie okolitých ostrovov – Výlety loďou sú určené výhradne pre hotelových hostí, ktorí si tak môžu užiť krásu mora a priľahlých ostrovov. Hotelový tím Vás zavezie na ostrovy podľa vlastného výberu v závislosti na okolitých podmienkach a počasí. K dispozícii pri výlete je možnosť šnorchlovania (tak ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých). Pri tomto už určenom výlete navštívite 4 ostrovy. Prvou zastávkou bude Tri Nguyen Aquarium na ostrove Mieu, kde budete môcť žasnúť nad neuveriteľným podmorským svetom. Ostrov Mun je najvhodnejším miestom pre šnorchlovanie a pred lahodným obedom si užijete odpočinok na pláži Mini Beach. Môžete si vyskúšať aj plavbu v malej guťatej loďke pri rybárskej dedine.

  Spoznajte skutočný vietnamský život – Jeden celodenný kultúrny výlet je najviac autentickým spôsobom, ako spoznať spôsob života miestnych dedinčanov. Dediny sa nenachádzajú ďaleko od mesta a pritom tu môžete pozorovať tradičné remeslá v podobe tkania, výroby pecí, prípravy ryžových koláčov či tradičných rezancov. Tieto produkty si tiež môžete na mieste zakúpiť.

  Sunrise Spa

  Miestny kozmetický salón a kúpele ponúkajú harmonické prostredie s absolútnou rovnováhou. Jedinečné procedúry osviežia Vaše telo, ducha aj myseľ, pričom k dispozícii sú dve vybavené poschodia pre ženy a pre mužov so šatňami, jacuzzi, parnou kúpeľou a saunou.

Deti v hoteli Sunrise Nha Trang Beach *****

Mapa - Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Vietnamu do hotela Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recezie hotela Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Vietnamu

Katarina Hutníková
Sunrise Nha Trang Beach Hotel & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.