The Aiyana Resort & Spa *****

Zanzibar

Elegantné útočisko v harmónii s prírodou

Osobne
sme
bývali

Hotel The Aiyana Resort & Spa *****

Hodnotenie 9.8 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Zanzibar, Pemba | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Súkromie a kľud Panenská príroda a ľudoprázdne pláže Výborná gastronómia

Popis hotela The Aiyana Resort & Spa ***** Zanzibar

Odhaľte pomalé tempo ostrova Pemba. V The Aiyana Resort & Spa, obklopenom bohatou zeleňou z jednej strany a trblietavou plochou oceánu zo strany druhej, bude Váš život plynúť pomalšie. Nechajte sa obklopiť nedotknutou a stále divokou prírodou, ktorá Vás nabije novou energiou. Starosti dnešného sveta hoďte za hlavu a myslite len sami na seba.

The Aiyana Resort & Spa si Vás získa svojou dokonalou koncepciou. Všetky vily sú totiž rozmiestnené tak, aby poskytovali priamy výhľad na more. Minimalistická architektúra a vybavenie, čisté farby, prírodné materiály a všadeprítomná vegetácia sa skvele dopĺňajú. Celý areál je v dokonalej harmónii s okolitou prírodou. Práve táto jednoduchosť a zmyselnosť robia z The Aiyana Resort & Spa ideálne miesto na absolútny odpočinok tela i duše.

Či patríte k nadšeným pozorovateľom a milovníkom prírody, alebo sa odvážite potopiť pod krištáľovú hladinu a pozorovať morský svet, ste na tom správnom mieste.

The Aiyana Resort & Spa sa nachádza na severe ostrova Pemba. Ten je dostupný hodinovým letom priamo z letiska Dar Es Salaam v Tanzánii, alebo pol hodiny menším lietadlom z neďalekého Zanzibaru. Cesta do hotela z letiska Pemba Airport potom trvá 70 minút.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k The Aiyana Resort & Spa

Rezort odporúčame ideálne pre páry, rodiny a skupiny vyhľadávajúce pokojnú dovolenku uprostred Afriky v úplnom súkromí pokoja a v panenskej prírode. K dispozícii je Vám dlhá piesočná pláž a jemným bielym pieskom vhodná na prechádzky počas kúpania v priezračne čistom mori s nádherným zafarbením vody.

Jedlo je tu výborné. Rezort ponúka tematické večery na pláži, pri bazéne alebo priamo v reštaurácii. Môžete si vyskúšať viazanie afrických šatiek, uvariť si svahilskú kuchyňu, vychutnať si plavbu na lodi dhoni pri západe slnka alebo sa zájsť pozrieť do miestnej školy, ktorú hotel podporuje.

 
Ing. Vendula Kudelová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Prestige Beach Villa

Prestige Beach Villa

Prestige Beach Villa (85 m²) ponúka ubytovanie v priestrannej spálni s vonkajším salónom. Z viliek budete mať priamy prístup k jemnej piesočnatej pláži...

Superior Beach Villa

Superior Beach Villa

Superior Beach Villa (110 m²) sú ideálnou voľbou pre náročných hostí a rodiny s deťmi. Priestranné plážové vily Superior zahŕňajú obývaciu izbu s pohovkou a LCD TV, spálňou a vonkaj..

Ambassador Villa

Ambassador Villa

Ambassador Villa (185 m²) zastupujú pôvabne navrhnuté vilky s nádhernými výhľadmi a sú ideálne pre rodiny s deťmi...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

JUA RESTAURANT

V hlavnej reštaurácii hotela The Aiyana Resort & Spa vás čaká zmes nádherných miestnych vôní Zanzibaru v spojení s medzinárodnou kuchyňou. Vychutnajte si skvele pripravené čerstvé ryby a chutné morské plody. Bohaté a pestré recepty sú pripravované v reštaurácii na raňajky (07:00 - 11:00), obed (12:30 - 15:30) aj večeru (19:30 - 22:30). Pokrmy sú servírované formou a la carte, obedy a večere môžu byť servírované aj mimo hlavnej reštaurácie (na pláži, pri bazéne alebo za príplatok vo vile - špeciálne menu).

NEEMA BAR

Vychutnajte si čerstvo prichystané koktaily s výhľadom na oceán v bare Neema (10:00 - 23:30). V rámci polpenzie je tu servírovaný popoludňajší čaj.

SHISHA LOUNGE AREA , WINE CELLAR

Keď je noc ešte mladá a príliš dobrá na to ju ukončiť, usaďte sa v shisha salóniku alebo ochutnajte kvalitné vína v tunajšej vínnej pivnici. Umiestnené sú v blízkosti hlavnej reštaurácie.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Zanzibar - cestovná kancelária Deluxea

 V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.


Každý pobyt na Zanzibare je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania - všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

 

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Zanzibar si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

 

Sami si môžete vybrať parametre Vášho pobytu
  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné.

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.

  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).

  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.

  • Odletieť môžete každý deň.

  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Kategórie a vybavenosť izieb The Aiyana Resort & Spa

Vyberte si jeden z piatich druhov luxusných víl, ktoré The Aiyana Resort & Spa svojim hosťom ponúka.

Vo všetkých vilách je k dispozícii wifi pripojenie, ovocie na izbe, set na prípravu kávy a čaju, nealkoholické nápoje z minibaru vo vile (minibar doplňovaný 1x denne), na vyžiadanie možnosť objednať pivo a víno na konzumáciu vo vile (denný limit 4 piva a 1 fľaša vína).

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Prestige Beach Villa

Prestige Beach Villa

Prestige Beach Villa (85 m²) ponúka ubytovanie v priestrannej spálni s vonkajším salónom. Z viliek budete mať priamy prístup k jemnej piesočnatej pláži. Vily sú vybavené posteľou veľkosti King s výhľadom na oceán, vonkajším posedením a vlastným krytým alebo vonkajším pavilónom, sprchovacím kútom aj vaňou, vonkajšou sprchou, krásnou záhradou, ktorá je pred aj za vilou, WC, fénom na vlasy, LCD TV, WIFI, telefónom , minibarom, trezorom a klimatizáciou.

Superior Beach Villa

Superior Beach Villa

Superior Beach Villa (110 m²) sú ideálnou voľbou pre náročných hostí a rodiny s deťmi. Priestranné plážové vily Superior zahŕňajú obývaciu izbu s pohovkou a LCD TV, spálňou a vonkajší salón. Vily sú ďalej vybavené posteľou veľkosti King s výhľadom na oceán, vonkajším posedením a vlastným krytým alebo vonkajším pavilónom, sprchovacím kútom aj vaňou, vonkajšou sprchou, krásnou záhradou, ktorá je pred aj za vilou, WC, fénom na vlasy, WIFI, telefónom, minibarom , trezorom a klimatizáciou. Vilky disponujú priamym prístupom k jemnej piesočnatej pláži.

Ambassador Villa

Ambassador Villa foto

Ambassador Villa (185 m²) zastupujú pôvabne navrhnuté vilky s nádhernými výhľadmi a sú ideálne pre rodiny s deťmi. Hlavná spálňa a samostatná obývacia izba sú umiestnené na prízemí, ďalšiu spálňu nájdete na prvom podlaží. Ubytovanie v týchto vilkách vám zaručí to najlepšie prebudenie s úžasným výhľadom na oceán. Vilky sú vybavené spálňou s manželskou posteľou veľkosti King a druhou spálňou s manželskou posteľou veľkosti King alebo oddelenými lôžkami, obývacou izbou / jedálňou, vonkajším posedením, vonkajším bazénom o veľkosti 18m², sprchovacím kútom aj vaňou, vonkajšou sprchou, WC, fénom, LCD TV, WIFI, telefónom, minibarom, trezorom a klimatizáciou.

Presidential Villa

Presidential Villa foto

Presidential Villa (270 m²) sa nachádza v južnej časti rezortu a zastupuje najlepšiu vilu pre tých, ktorí si chcú užiť priestor, súkromie a kvalitné služby. V hlavnej časti vily sa nachádzajú dve priestranné spálne umiestnené na prízemí a prvom poschodí. K dispozícii je tiež privátna spálňa s kúpeľňou, ktorá je umiestnená na prízemí a disponuje samostatným vchodom. V Presidential Villa sa môžete rozmaznávať nádherným výhľadom do tropickej záhrady či na pláž. Užite si súkromný bazén či kúpeľňu, ktorá sa pýši svojou rozlohou. Vila je ďalej vybavená obývacím kútom / jedálňou, vonkajším posedením, vonkajším bazénom o veľkosti 20 m², sprchovacím kútom aj vaňou, vonkajšou sprchou, krásnou zahranou pred aj za vilou, WC, fénom, LCD TV, WIFI, telefónom, minibarom, trezorom a klimatizáciou. Samozrejmosťou sú aj služby osobného komorníka.

Royal Villa with Private Pool

Royal Villa with Private Pool foto

Royal Villa (340 m²) s bazénom sa nachádza v severnej časti rezortu a ponúka dokonalé privátne útočisko. Vila zahŕňa dve veľké spálne s výhľadom na oceán, obývaciu izbu / jedáleň, vonkajšie posedenie, súkromný bazén o veľkosti 30 m², zastrešenú verandu s rozlohou 20 m², sprchovací kút aj vaňu, vonkajšiu sprchu, krásnu záhradu pred aj za vilou, WC, fén na vlasy, minibar a trezor, LCD TV, WIFI, telefón a klimatizáciu. Obe spálne, z ktorých budete mať úchvatné výhľady na oceán a nekonečný bazén, sú na prízemí a sú prepojené s priestrannou obývacou izbou. Môžete tiež využiť kuchynský kút alebo izbové služby. Samozrejmosťou sú aj služby osobného komorníka.

Pláž a more

K hotelu patrí krásna a pokojná pláž so zamatovo jemným bielym pieskom, vstup do mora je veľmi pozvoľný a ideálny na romantické prechádzky okolo vody. More je priezračné a čisté a zaiste uspokojí všetkých milovníkov potápania. Počas dňa sa mení hĺbka vody v závislosti od prílivu a odlivu. V priebehu odlivu odíde more o cca 150 m, pričom výraznejší odliv je možné sledovať v južnej časti hotela.

Online cena a slevy The Aiyana Resort & Spa *****

Profi foto hotela The Aiyana Resort & Spa *****

Naše foto hotela The Aiyana Resort & Spa *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Aiyana Resort & Spa

JUA RESTAURANT

V hlavnej reštaurácii hotela The Aiyana Resort & Spa vás čaká zmes nádherných miestnych vôní Zanzibaru v spojení s medzinárodnou kuchyňou. Vychutnajte si skvele pripravené čerstvé ryby a chutné morské plody. Bohaté a pestré recepty sú pripravované v reštaurácii na raňajky (07:00 - 11:00), obed (12:30 - 15:30) aj večeru (19:30 - 22:30). Pokrmy sú servírované formou a la carte, obedy a večere môžu byť servírované aj mimo hlavnej reštaurácie (na pláži, pri bazéne alebo za príplatok vo vile - špeciálne menu).

NEEMA BAR

Vychutnajte si čerstvo prichystané koktaily s výhľadom na oceán v bare Neema (10:00 - 23:30). V rámci polpenzie je tu servírovaný popoludňajší čaj.

SHISHA LOUNGE AREA , WINE CELLAR

Keď je noc ešte mladá a príliš dobrá na to ju ukončiť, usaďte sa v shisha salóniku alebo ochutnajte kvalitné vína v tunajšej vínnej pivnici. Umiestnené sú v blízkosti hlavnej reštaurácie.

Aktivity

Divoká príroda ostrova ponúka tisíce príležitostí na aktívnejšie vyžitie. Objavujte krásy ostrova na výletoch po okolí, vydajte sa na cestu rybárskou loďou, alebo skúste šnorchlovanie či iné vodné športy. Zároveň Vám bude k dispozícii posilňovňa a horské bicykle.

V závislosti na poveternostných podmienkach a obsadenosti hotela ponúka aj úvodné lekcie plachtenia na tradičnej lodi Galawa, lekcie varenia, tematické svahilské večere, skupinové lekcie jogy, lekcie kanga (viazanie tradičných afrických šatiek) či večerný koktail na pláži s vedením hotela.

Prehľad exkurzií a orientačných cien nájdete tu: Exkurze The Aiyana Resort & Spa.

Šport a wellness hotela The Aiyana Resort & Spa *****

Športy

Z voľnočasových aktivít môžete v rezorte využiť bazén s výhľadom na oceán, plážový volejbal, fitness štúdio, frisbee, šípky, horské bicykle alebo niektorý z vodných športov. K dispozícii sú kajaky, stand up paddle, šnorchlovacie vybavenie, za príplatok je možné tiež zabezpečiť rybárčenie, kite surfing a potápanie.

Ponorte sa do jedného z najkrajších miest na svete. Pemba je domovom niekoľkých potápačských lokalít, ktoré sú známe svojimi nedotknutými koralmi, hojným morským životom aj svojimi obľúbenými rybárskymi oblasťami. V okolí rezortu je veľmi jednoduché uvidieť korytnačky zelenkavé, karety pravé aj veľryby.

MAJI SPA

Vysoko kvalifikovaný tím Vám zaručí tú najlepšiu relaxáciu. Maji Spa ponúka krásne relaxačné prostredie v tropickej záhrade, štyri masážne kabíny a kabínu určenú pre špeciálne kúpele. Nechajte sa rozmaznávať na masážach, ktoré sú prispôsobované na mieru Vašim potrebám. K dispozícii je aj ošetrenie tváre i tela aromatickými prírodnými produktmi, ktoré sú inšpirované rastlinami z Indického oceánu. Maji Spa sú otvorené od 09:00 do 20:00 hod.

Doprava do hotela The Aiyana Resort & Spa

The Aiyana sa nachádza na severe ostrova Pemba. Ten je dostupný hodinovým letom priamo z letiska Dar Es Salaam v Tanzánii, alebo pol hodiny menším lietadlom z neďalekého Zanzibaru. Cesta do hotela z letiska Pemba Airport potom trvá 70 minút (40 minút cesty po asfaltovej ceste, následne 30 minút po miestnej vedľajšej nespevnenej ceste).

Mapa - The Aiyana Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Zanzibar do hotela The Aiyana Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Aiyana Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recezie hotela The Aiyana Resort & Spa *****

Factsheet

Letové spojenia na Zanzibar

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.