Komaneka Bisma *****

Bali

V srdci nádhernej prírody

Osobne
sme
bývali

Hotel Komaneka Bisma *****

Hodnotenie 9.2 Hodnotilo 3 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Bali, Ubud | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Nevšední panoramata. V blízkosti městečka Ubud. Exotický resort.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Komaneka Bisma ***** Bali

Rezort Komaneka Bisma sa nachádza v ulici Bisma, ktorá je súčasťou okraja mesta Ubud. Hotel je ideálne umiestnený do údolia rieky Campuhan a poskytuje dychberúce výhľady na zelené údolie a okolie s ryžovými polami a kokosovými hájmi. Tento luxusný rezort je navrhnutý s citom pre sofistikovanosť a moderný životný štýl, ktorý vám navodí pocit domova.

Rezort bol precízne vybudovaný, aby splnil sny náročným hosťom, ktorí očakávajú pohodlný pobyt v priestrannej komfortnej izbe, suite či luxusnej vile. V prostredí prírodných krás sa o Vás bude starať oddaný a profesionálny personál, ktorý vie rýchlo reagovať a diskrétne splní všetko, čo budete potrebovať. Preskúmajte región Ubud a jeho bohaté kultúrne dedičstvo tradičných dedín.

Transfer do/z hotela pri prílete či pri odlete môže byť zaistený rezortom za podmienky predbežnej rezervácie. K dispozícii je aj taxi, ktoré si môžete objednať priamo pri prílete na letisko International Ngurah Rai Airport. Pre hostí, ktorí sa chcú po prílete vyvarovať dlhým radám a procedúram na imigračnej recepcii či pri vízach, je k dispozícii špeciálny servis VVIP, ktorý celkový čas na letisku za určitý poplatok výrazne skráti.

Vzdialenosti neďalekých zaujímavých a dôležitých miest:

 • trhovisko Ubud – 10 minút,
 • Denpasar – 45 minút,
 • prístav Benoa Harbor – 1 hodina a
 • letisko Ngurah Rai Airport – 1hodina a 15 minút.
Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Bisma Residence (800m2)

Tri skvelé oddelené budovy vytvárajú trojspálňovú vilu s veľkolepou hlavnou spálňou. Každá má vlastnú kúpeľňu s vaňou, sprchovacím kútom s dažďovou sprchou, sušičom vlasov, sam..

Two Bedroom Pool Villa (336m2)

Priestranná vila s dvoma spálňami s rozlohou 54m2 ponúka postele o veľkosti king alebo oddelené lôžka...

Family Pool Villa (195m2)

Dvojpodlažná rodinná vila ponúka priestrannú spálňu na poschodí s posteľou o veľkosti king alebo s dvoma oddelenými lôžkami a s úchvatnými výhľadmi...

One Bedroom Pool Villa (210m2)

Priestranná jednospálňová vila s výhľadom na údolie, zvažujúce sa ryžové polia a kokosové háje disponuje vlastným bazénom o veľkosti 30 m2 so slnečnou terasou a dennou váľandou v pr..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Exotické stolovanie s vynikajúcimi pokrmami:

 • Romantické večere za svitu mesiaca,
 • romantická večera pri mesiaci v novu,
 • exotické barbecue Bisma,
 • špeciálne večere s červeným osvetlením (so štýlovou balijskou či západnou tematikou) a
 • večere pri sviečkach.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Komaneka Bisma

Resort Komaneka at Bisma ubytovává své hosty v luxusních vilách a pokojích obklopených tropickou džunglí. Najdou se zde kategorie ubytování vhodné pro rodiny s dětmi i pro zamilované páry.

Ponuka izieb

Bisma Residence (800m2)

Tri skvelé oddelené budovy vytvárajú trojspálňovú vilu s veľkolepou hlavnou spálňou. Každá má vlastnú kúpeľňu s vaňou, sprchovacím kútom s dažďovou sprchou, sušičom vlasov, samostatnou toaletou či dvojitými umývadlami. Ďalej budete môcť využívať policu pre batožiny, šatník, osobnú bezpečnostnú schránku, zariadenie na prípravu kávy a čaju a samozrejme chladničku s vybavením minibaru. V spálni si užijete plno odpočinku s posteľou o veľkosti king alebo s dvoma oddelenými lôžkami a k dispozícii je aj gauč, pracovný stôl, širokouhlá LCD TV s programom Apple TV a HDMI, DVD prehrávačom, 2 jednotky pre klimatizáciu a bezdrátové pripojenie k internetu pre skutočný komfort hostí. Vďaka kombinácii drevených a mramorových podláh a ďalších unikátnych moderných materiálov v prostredí bujnej tropickej krajiny si užijete pohodlný pobyt s možnosťou pohostiť rodinu aj priateľov. Doprajte si tiež dlhú súkromnú terasu (42m2) s bazénom a kuchynským barom. Dohromady predstavujú ideálne miesto aj pre intímne večierky.

Two Bedroom Pool Villa (336m2)

Priestranná vila s dvoma spálňami s rozlohou 54m2 ponúka postele o veľkosti king alebo oddelené lôžka. Každá spálňa je ďalej vybavená LCD televíziou s HDMI, DVD prehrávačom, Apple TV s obrovským výberom filmov a hudby, IDD telefónom, bezdrátovým internetom, pracovným stolom a klimatizáciou. V kúpeľni nájdete dvojité umývadlo, veľkú vaňu, samostatnú dažďovú sprchou a toaletu s ekologickým zariadením. K zariadeniu vily patrí aj osobná bezpečnostná schránka, šatník, sušič vlasov, miestnosť pre stolovanie a zhromaždenie sa s rodinou či priateľmi. Tieto priestory disponujú klimatizáciou, LCD TV s príslušenstvom ako v spálni a samozrejme bezdrátovým internetom. Kuchyňa a špajza zahŕňajú chladičku s minibarom a rýchlovarnou kanvicou s výberom kávy a čaju. Priestory vily skvelo dopĺňa bazén o 18m2 s výhľadom do tropickej záhrady.

Family Pool Villa (195m2)

Dvojpodlažná rodinná vila ponúka priestrannú spálňu na poschodí s posteľou o veľkosti king alebo s dvoma oddelenými lôžkami a s úchvatnými výhľadmi. K dispozícii je aj veľká denná váľanda na prízemí, ktorá môže slúžiť ako posteľ pre deti či iných členov rodiny. Každé poschodie disponuje širokouhlou TV s HDMI, DVD prehrávačom, Apple TV s obrovským výberom filmov a hudby, IDD telefónom, bezdrátovým internetom, gaučom a klimatizáciou. Priestranná kúpeľňa na poschodí ponúka dvojité umývadlo, vaňu, sušič vlasov, samostatnú dažďovú sprchu a toaletu s ekologickým zariadením. Osobnú bezpečnostnú schránku a šatník nájdete v miestnosti pre batožiny, kým kuchyňa so špajzou sa nachádzajú na prvom poschodí pri jedálenskom priestore s chladničkou s minibarom a rýchlovarnou kanvicou s výberom kávy a čaju. Vila sa môže pochváliť aj vlastným bazénom o veľkosti 36m2.

One Bedroom Pool Villa (210m2)

Priestranná jednospálňová vila s výhľadom na údolie, zvažujúce sa ryžové polia a kokosové háje disponuje vlastným bazénom o veľkosti 30 m2 so slnečnou terasou a dennou váľandou v priestoroch verandy. Využívať budete môcť aj kuchyňu a špajzu s chladničkou s minibarom a rýchlovarnou kanvicou s výberom kávy a čaju. Spálňa je vybavená posteľou o veľkosti king alebo dvoma oddelenými lôžkami, klimatizáciou, pracovným stolom, stoličkou, gaučom, širokouhlou TV s HDMI, DVD prehrávačom, Apple TV s obrovským výberom filmov a hudby, IDD telefónom a bezdrátovým internetom. Kúpeľňa poskytuje dvojité umývadlo, vaňu, sušič vlasov, vnútornú aj vonkajšiu samostatnú dažďovú sprchu a toaletu s ekologickým zariadením. K dispozícii je aj osobná bezpečnostná schránka, toaletný stolík a šatník.

Online cena a slevy Komaneka Bisma *****

Profi foto hotela Komaneka Bisma *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Komaneka Bisma

Exotické stolovanie s vynikajúcimi pokrmami:

 • Romantické večere za svitu mesiaca,
 • romantická večera pri mesiaci v novu,
 • exotické barbecue Bisma,
 • špeciálne večere s červeným osvetlením (so štýlovou balijskou či západnou tematikou) a
 • večere pri sviečkach.

Šport a wellness hotela Komaneka Bisma *****

Vybavenie a zariadenie hotela:

 • hlavný bazén,
  • posilňovňa,
  • trasa na jogging,
   Kúpele

   Doprajte si najväčšie relaxačné potešenie a užite si celkový pocit pohody. Nie je to len o Vašom tele, ale aj o starostlivej pozornosti k mysli a duši. Len kombinácia starostlivosti o všetky tieto tri elementy Vám môže priniesť pocit uspokojenia a harmónie.

   Duchovné a fyzické procedúry sú zamerané na navodenie rovnováhy mysle a duše, zatiaľ čo Vášmu telu sa dostane ponuka špeciálnych tradičných terapií s možnosťou vychutnať si aj zdravé kúpeľné pokrmy. Zábaly Komaneka Vám doprajú kozmetickú starostlivosť, pretože sa hovorí: „keď vyzeráme dobre, dobre sa aj cítime“.

Mapa - Komaneka Bisma *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela Komaneka Bisma *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Komaneka Bisma *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Komaneka Bisma *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Mgr. Zuzana Zjavková
Komaneka Bisma
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.