Komaneka Bisma *****

Bali

V srdci nádhernej prírody

Osobne
sme
bývali

Hotel Komaneka Bisma *****

Hodnotenie 9.2 Hodnotilo 3 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Bali, Ubud | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Nevšední panoramata. V blízkosti městečka Ubud. Exotický resort.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Komaneka Bisma ***** Bali

Rezort Komaneka Bisma sa nachádza v ulici Bisma, ktorá je súčasťou okraja mesta Ubud. Hotel je ideálne umiestnený do údolia rieky Campuhan a poskytuje dychberúce výhľady na zelené údolie a okolie s ryžovými polami a kokosovými hájmi. Tento luxusný rezort je navrhnutý s citom pre sofistikovanosť a moderný životný štýl, ktorý vám navodí pocit domova.

Rezort bol precízne vybudovaný, aby splnil sny náročným hosťom, ktorí očakávajú pohodlný pobyt v priestrannej komfortnej izbe, suite či luxusnej vile. V prostredí prírodných krás sa o Vás bude starať oddaný a profesionálny personál, ktorý vie rýchlo reagovať a diskrétne splní všetko, čo budete potrebovať. Preskúmajte región Ubud a jeho bohaté kultúrne dedičstvo tradičných dedín.

Transfer do/z hotela pri prílete či pri odlete môže byť zaistený rezortom za podmienky predbežnej rezervácie. K dispozícii je aj taxi, ktoré si môžete objednať priamo pri prílete na letisko International Ngurah Rai Airport. Pre hostí, ktorí sa chcú po prílete vyvarovať dlhým radám a procedúram na imigračnej recepcii či pri vízach, je k dispozícii špeciálny servis VVIP, ktorý celkový čas na letisku za určitý poplatok výrazne skráti.

Vzdialenosti neďalekých zaujímavých a dôležitých miest:

 • trhovisko Ubud – 10 minút,
 • Denpasar – 45 minút,
 • prístav Benoa Harbor – 1 hodina a
 • letisko Ngurah Rai Airport – 1hodina a 15 minút.
Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Bisma Suite Room

Bisma Suite Room (88 m²) izby s vlastným balkónom ponúkajú výhľad na ryžové polia a kokosové háje...

Family Suite Room

Family Suite Room (128 m²) suita s výhľadom na ryžové polia a kokosové háje ponúka posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené lôžka a jednu samostatnú posteľ...

Pool Villa

One Bedroom Pool Villa (210 m²) priestranná jednospálňová vila s výhľadom na údolie, zvažujúce sa ryžové polia a kokosové háje disponuje vlastným bazénom o veľkosti 30 m² so slnečno..

Two Bedroom Pool Villa

Two Bedroom Pool Villa (336 m²) priestranná vila s dvoma spálňami o veľkosti 54 m² ponúka postele o veľkosti king alebo oddelené lôžka...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Komaneka at Bisma vám predstavuje reštauráciu Batukaru. Varí sa tu balijská a indonézska kuchyňa doplnená o tradičné špeciality, ktoré potešia všetky vaše zmysly. Výborné pokrmy môžete doplniť delikátnymi vínami. V reštaurácii môže stolovať až 50 osôb, podávajú sa tu raňajky, obedy aj večere.

Okrem reštaurácie môžete zavítať aj do Terrace Café.

Personál pre vás tiež s potešením pripraví exotické stolovanie na zvláštne príležitosti. Dopriať si môžete:

 • Romantické večere za svitu mesiaca,
 • romantická večera pri mesiaci v nove,
 • exotické barbecue Bisma,
 • špeciálne večere s červeným osvetlením (so štýlovou balijskou či západnou tematikou) a
 • večere pri sviečkach.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Komaneka Bisma

Rezort Komaneka at Bisma ubytováva svojich hostí v luxusných vilách a izbách obklopených tropickou džungľou. Nájdu sa tu kategórie ubytovania vhodné pre rodiny s deťmi aj pre zamilované páry.

Ponuka izieb

Bisma Suite Room

Bisma Suite Room (88 m²) izby s vlastným balkónom ponúkajú výhľad na ryžové polia a kokosové háje. Spálňa disponuje posteľou o veľkosti king alebo oddelenými lôžkami, pracovným stolom, pohodlnou stoličkou a IDD telefónom. K vybaveniu priestorov obývacej izby patrí klimatizácia, bezdrôtový internet, komfortný gauč, TV s HDMI, DVD prehrávač a Apple TV s obrovským výberom filmov a hudby, chladnička s minibarom a rýchlovarná kanvica s výberom kávy a čaju. Miestnosť pre batožinu ponúka aj šatník, osobnú bezpečnostnú schránku a sušič vlasov, zatiaľ čo kúpeľňa disponuje dvojitým umývadlom, vaňou, dažďovou sprchou a eko-toaletou. Na vlastnom balkóne si potom môžete užívať chvíle stolovania s jedálenským stolom a stoličkami, rovnako ako relaxáciu na dvoch ležadlách. Existuje tu možnosť prepojenia so susednou suitou na rozšírenie priestoru pre ešte luxusnejšiu dovolenku.

Family Suite Room

Family Suite Room (128 m²) suita s výhľadom na ryžové polia a kokosové háje ponúka posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené lôžka a jednu samostatnú posteľ. K dispozícii budete mať IDD telefón, bezdrôtový internet, klimatizáciu, širokouhlú TV s HDMI, DVD prehrávač a Apple TV s obrovským výberom filmov a hudby. Kuchyňa a špajza sa nachádza pri obývacej izbe s gaučom a klimatizáciou a disponuje chladničkou s minibarom a rýchlovarnou kanvicou s výberom kávy a čaju. V miestnosti pre batožinu nájdete bezpečnostnú osobnú schránku, šatník a sušič vlasov, zatiaľ čo kúpeľňa ponúka dvojité umývadlo, vaňu, dažďovú sprchu a toaletu s eko-zariadením. Výhodou suity je súkromný balkón s jedálenským stolom a stoličkami pre vychutnanie si pokrmov v súkromí.

Pool Villa

One Bedroom Pool Villa (210 m²) priestranná jednospálňová vila s výhľadom na údolie, zvažujúce sa ryžové polia a kokosové háje disponuje vlastným bazénom o veľkosti 30 m² so slnečnou terasou a dennou váľandou v priestoroch verandy. Využívať budete môcť aj kuchyňu a špajzu s chladničkou s minibarom a rýchlovarnou kanvicou s výberom kávy a čaju. Spálňa je vybavená posteľou o veľkosti king alebo dvoma oddelenými lôžkami, klimatizáciou, pracovným stolom, stoličkou, gaučom, širokouhlou TV s HDMI, DVD prehrávačom, Apple TV s obrovským výberom filmov a hudby, IDD telefónom a bezdrôtovým internetom. Kúpeľňa potom ponúka dvojité umývadlo, vaňu, sušič vlasov, vnútornú aj vonkajšiu samostatnú dažďovú sprchu a toaletu s ekologickým zariadením. K dispozícii je aj osobná bezpečnostná schránka, sušič vlasov, toaletný stolík a šatník.

Two Bedroom Pool Villa

Two Bedroom Pool Villa (336 m²) priestranná vila s dvoma spálňami o veľkosti 54 m² ponúka postele o veľkosti king alebo oddelené lôžka. Každá spálňa je ďalej vybavená LCD televíziou s HDMI, DVD prehrávačom, Apple TV s obrovským výberom filmov a hudby, IDD telefónom, bezdrôtovým internetom, pracovným stolom a klimatizáciou. V kúpeľni nájdete dvojité umývadlo, veľkú vaňu, samostatnú dažďovú sprchou a toaletu s ekologickým zariadením. K zariadeniu vily patrí aj osobná bezpečnostná schránka, šatník, fén, miestnosť na stolovanie a zhromaždenie sa s rodinou či priateľmi. Tieto priestory disponujú klimatizáciou, LCD TV s príslušenstvom ako v spálni a samozrejme bezdrôtovým internetom. Kuchyňa a špajza potom zahŕňajú chladničku s minibarom a rýchlovarnou kanvicou s výberom kávy a čaju. Priestory vily skvele dopĺňa bazén o 18 m² s výhľadom do tropickej záhrady.

Online cena a slevy Komaneka Bisma *****

Profi foto hotela Komaneka Bisma *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Komaneka Bisma

Komaneka at Bisma vám predstavuje reštauráciu Batukaru. Varí sa tu balijská a indonézska kuchyňa doplnená o tradičné špeciality, ktoré potešia všetky vaše zmysly. Výborné pokrmy môžete doplniť delikátnymi vínami. V reštaurácii môže stolovať až 50 osôb, podávajú sa tu raňajky, obedy aj večere.

Okrem reštaurácie môžete zavítať aj do Terrace Café.

Personál pre vás tiež s potešením pripraví exotické stolovanie na zvláštne príležitosti. Dopriať si môžete:

 • Romantické večere za svitu mesiaca,
 • romantická večera pri mesiaci v nove,
 • exotické barbecue Bisma,
 • špeciálne večere s červeným osvetlením (so štýlovou balijskou či západnou tematikou) a
 • večere pri sviečkach.

Šport a wellness hotela Komaneka Bisma *****

V rezorte sú pre vás pripravené dobrodružné, zábavné aj poznávacie aktivity, vďaka ktorým si rozšíriť svoje obzory. Vyskúšať môžete nasledujúce aktivity:

piknikový obed v korunách stromu
kurzy varenia
trekkingové aktivity
jazda na bicykli
fotografie z vašej balijskej školy tanca
fotografie zo svadby
pečenie vlastnej lahodnej pizze

Kúpele. Doprajte si najväčšie relaxačné potešenie a užite si celkový pocit pohody. Nie je to len o vašom tele, ale aj o starostlivej pozornosti k mysli a duši. Len kombinácia starostlivosti o všetky tieto tri elementy Vám môže priniesť pocit uspokojenia a harmónie.

Duchovné a fyzické procedúry sú zamerané na navodenie rovnováhy mysle a duše, zatiaľ čo Vášmu telu sa dostane ponuka špeciálnych tradičných terapií s možnosťou si vychutnať aj zdravé kúpeľné pokrmy. Zábaly Komaneka vám potom doprajú kozmetickú starostlivosť, pretože sa hovorí: „keď vyzeráme dobre, dobre sa aj cítime“.

Mapa - Komaneka Bisma *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela Komaneka Bisma *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Komaneka Bisma *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Komaneka Bisma *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.