The Samaya Seminyak Bali *****

Bali

Kombinácia aktivít a skvelého designu

Osobne
sme
navštívili

Hotel The Samaya Seminyak Bali *****

Lokalita Bali, Seminyak | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Krásná pláž. Privátní vily s bazénem. V blízkosti obchodů a restaurací.
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela The Samaya Seminyak Bali ***** Bali

Slovo „Samaya“ znamená v preklade „svätyne pohody, miesto plné mieru a pokoja, kde nájdete skutočné útočisko“. Tu v rezorte Samaya Seminyak panuje právoplatná hrdosť na jednoduché, ale nenahraditeľné aspekty, ktoré sú základom pre zážitky Samaya. Jedinečná balijská pohostinnosť a ideálna poloha na kúzelnej pláži spolu s výhľadom nekonečnej diaľky oceánu sú tým, čo vás bude pri luxusnom pobyte sprevádzať.

Prístup k spôsobu života v podobe poskytovaných služieb bol vďaka najvyššej úrovni ocenený ako 'Leading Beach Resort of Asia' a 'Leading Resort of Indonesia' v rámci World Travel Awards 2010 a tiež ako 'The Leading Beach Resort of Asia' v rámci The World Luxury Hotel Awards 2010 a 2012.

Nová kapitola začala vďaka kompletnej renovácii plážových Samaya Beachfront Villas a taktiež vďaka vybudovaniu nového hotelového lobby. Výnimočné Royal Courtyard Villas sú umiestnené v pokojnom prostredí balijskej dedinky, len cez ulicu od hlavnej časti hotela.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k The Samaya Seminyak Bali

Hotel Samaya Seminyak Bali ponúka kvalitné služby, vďaka ktorým skutočne spoznáte vyhlásenú balijskú pohostinnosť.

Ubytovanie môžete zvoliť priamo na pláži alebo v časti Royal Courtyard cez cestu. Každá vila má svoj vlastný súkromný bazén a sú postavené tak, aby bolo zaistené 100% súkromia hostí.

Oblasť Seminyak je obľúbenou destináciou pre mnoho návštevníkov Bali. Pokoj a pohodová atmosféra sú pre toto miesto vlastné. Môžete sa tešiť na nepreplnené pláže a na preskúmavanie oblasti vlastným pokojným tempom. Môžete tu rozpoznať európsky vplyv v podobe jedinečných galérií, obchodíkov a butikov. Časté sú aj obchody s tradičným nábytkom a keramikou. Táto destinácia je ideálna pre tých, ktorí hľadajú relaxačnú dovolenku a bezstarostný životný štýl a zároveň jednoduchú dostupnosť k okolitým atraktivitám.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Posledná inšpekcia hotela
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Video hotela

Ponuka izieb

1-Bedroom Pool Villa

1-Bedroom Pool Villa

One-Bedroom (Garden) Pool Villas (220 m², 22 vil) sa nachádzajú na plážovom pobreží. Každá ponúka priestranný súkromný bazén, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a zabezpeč..

1-Bedroom Royal Pavilion

1-Bedroom Royal Pavilion

One-Bedroom Royal Pavilions (312 m², 8 vil) sú situované na pláži. Každá ponúka priestranný súkromný bazén, jacuzzi na pláži, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a dostatok ..

1-Bedroom Courtyard Villa

1-Bedroom Courtyard Villa

One-Bedroom Royal Courtyard Villas (300 m², 19 vil) nájdete cez ulicu od hlavnej časti rezortu, čo je len dve minúty golfovou buginou od plážových víl...

2-Bedrooms Courtyard Villa

2-Bedrooms Courtyard Villa

Two-Bedrooms Royal Courtyard Villas (300 – 400 m², 2 vily) tieto dvojspálňové vily sa nachádzajú cez ulicu od hlavnej časti rezortu. Sú to dve vily v jednej...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Krásne pobrežie vám umožní vychutnať si lahodné pokrmy za sprievodu príjemného morského vánku a západu slnka. Celkovo sú hotelové reštaurácie a bary schopné obslúžiť až 100 hostí naraz pod holým nebom na veľmi atraktívnych terasách, ktorým dotvárajú atmosféru jemné vodné prvky. Vychutnajte si tiež vína z komplexného vínneho lístka, ktoré si môžete prezrieť v hotelovej vínnej pivnici. Určite nebude ľutovať návštevy tunajších zariadení, pretože Breeze sa stala gurmánskou jednotkou v oblasti Seminyak. Hoteloví kuchári ochotne pripravia aj menu pre špeciálne udalosti, ktoré ste si v rezorte naplánovali.

Plážová reštaurácia Breeze s výhľadom na Seminyak Beach ponúka exotickú medzinárodnú i miestnu kuchyňu na raňajky, obed a romantickú večeru. Plážová atmosféra s nádhernými slnečnými scenériami a šumom vĺn dáva tomuto miestu punc jedného z najromantickejších prostredí na Bali. Moderné menu podávané v tejto reštaurácii je založené na miestnom zbere. Kuchársky tím s radosťou vytvorí špeciality, ktoré uspokoja aj tých najväčších labužníkov. Pokrmy sú pripravované s dôrazom na kvalitu a vycibrené chute. Večera je tu pokojnou záležitosťou s elegantne pripravenými pokrmami a s ohľadom na jednoduchosť. Môžete využiť stolovanie v romantickom prostredí pod holým nebom s hviezdami a za zvukov vĺn, kde prežijete lákavé gurmánske okamihy so svojou drahou polovičkou.

Ďalšia reštaurácia v rezorte, Brasserie, sa nachádza na obľúbenom mieste v The Royal Courtyard. Je otvorená na raňajky, obedy aj večere. Servírujú sa tu indonézske pokrmy so zameraním na Bali. Dostanete jedinečnú príležitosť ponoriť svoje zmysly do pravých chutí a vôní tohto ostrovného raja. Starostlivo zostavené menu je skvelou príležitosťou na stolovanie celej rodiny.

Zažite jedinečnú večeru s rovnakými službami ako v reštaurácii, akurát v prostredí vlastnej vily. Posaďte sa k stolu pre dvoch pri bazéne s rozosiatymi sviečkami dookola a s romantickou hviezdnou oblohou. Pokrmy vám pripravia špičkoví kuchári, ktorí využívajú jedinečné miestne korenie a organické suroviny. Také romantické prostredie, vynikajúce jedlo a kvalitné služby si skrátka nesmiete nechať ujsť.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb The Samaya Seminyak Bali

23 Pool Villas a 7 Royal Pavilion Villas sa nachádzajú na pobreží v bezprostrednej blízkosti slávnej pláže Seminyak. 22 Royal Courtyard Villas je umiestnených cez cestu v pokojnom prostredí dediny len niekoľko minút jazdy golfovým vozítkom. Tieto vily majú vlastné malebné tropické záhrady a zapustené bazény.

Ponuka izieb

1-Bedroom Pool Villa

1-Bedroom Pool Villa foto

One-Bedroom (Garden) Pool Villas (220 m², 22 vil) sa nachádzajú na plážovom pobreží. Každá ponúka priestranný súkromný bazén, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a zabezpečenie súkromia.

1-Bedroom Royal Pavilion

1-Bedroom Royal Pavilion foto

One-Bedroom Royal Pavilions (312 m², 8 vil) sú situované na pláži. Každá ponúka priestranný súkromný bazén, jacuzzi na pláži, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a dostatok súkromia. Užívajte si tiež bohaté zelené vonkajšie záhrady s dreveným altánkom, v ktorom môžete nájsť dennú váľandu alebo priestor na stolovanie.

1-Bedroom Courtyard Villa

1-Bedroom Courtyard Villa foto

One-Bedroom Royal Courtyard Villas (300 m², 19 vil) nájdete cez ulicu od hlavnej časti rezortu, čo je len dve minúty golfovou buginou od plážových víl. Každá táto vila ponúka priestranný súkromný bazén, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a súkromie. K dispozícii budete mať aj vlastnú záhradu s altánkom.

2-Bedrooms Courtyard Villa

2-Bedrooms Courtyard Villa foto

Two-Bedrooms Royal Courtyard Villas (300 – 400 m², 2 vily) tieto dvojspálňové vily sa nachádzajú cez ulicu od hlavnej časti rezortu. Sú to dve vily v jednej. Ako predchádzajúce kategórie, ponúka priestranný súkromný bazén, moderné a elegantné interiéry a vlastný vstup. Samozrejmosťou je záhrada s altánkom.

3-Bedrooms Courtyard Villa

3-Bedrooms Courtyard Villa foto

Trojspálňová vila (400-600 m2, 1 vila) je umiestnená aj cez ulicu od hlavnej časti rezortu a k plážovým vilám je to len 2 minúty golfovou buginou. Táto vila zahŕňa tri menšie vily do jedného komplexu. Ponúka priestranný súkromný bazén, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a zabezpečenie súkromia. Užívajte si tiež bohaté zelené vonkajšie záhrady s dreveným altánkom, v ktorom môžete nájsť dennú váľandu alebo priestor na stolovanie.

Pláž a more

Pláž Seminyak je vskutku nádherným kúskom raja, ktorý zaútočí na všetky vaše zmysly. Jemný piesok prekĺzava medzi prstami a vonia slnkom, okolitá tropická scenéria sa stane pastvou pre vaše oči a šumivý oceán vás uvedie do stavu blaženosti.

Online cena a slevy The Samaya Seminyak Bali *****

Profi foto hotela Samaya Seminyak *****

Naše foto hotela Samaya Seminyak *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Samaya Seminyak Bali

Krásne pobrežie vám umožní vychutnať si lahodné pokrmy za sprievodu príjemného morského vánku a západu slnka. Celkovo sú hotelové reštaurácie a bary schopné obslúžiť až 100 hostí naraz pod holým nebom na veľmi atraktívnych terasách, ktorým dotvárajú atmosféru jemné vodné prvky. Vychutnajte si tiež vína z komplexného vínneho lístka, ktoré si môžete prezrieť v hotelovej vínnej pivnici. Určite nebude ľutovať návštevy tunajších zariadení, pretože Breeze sa stala gurmánskou jednotkou v oblasti Seminyak. Hoteloví kuchári ochotne pripravia aj menu pre špeciálne udalosti, ktoré ste si v rezorte naplánovali.

Plážová reštaurácia Breeze s výhľadom na Seminyak Beach ponúka exotickú medzinárodnú i miestnu kuchyňu na raňajky, obed a romantickú večeru. Plážová atmosféra s nádhernými slnečnými scenériami a šumom vĺn dáva tomuto miestu punc jedného z najromantickejších prostredí na Bali. Moderné menu podávané v tejto reštaurácii je založené na miestnom zbere. Kuchársky tím s radosťou vytvorí špeciality, ktoré uspokoja aj tých najväčších labužníkov. Pokrmy sú pripravované s dôrazom na kvalitu a vycibrené chute. Večera je tu pokojnou záležitosťou s elegantne pripravenými pokrmami a s ohľadom na jednoduchosť. Môžete využiť stolovanie v romantickom prostredí pod holým nebom s hviezdami a za zvukov vĺn, kde prežijete lákavé gurmánske okamihy so svojou drahou polovičkou.

Ďalšia reštaurácia v rezorte, Brasserie, sa nachádza na obľúbenom mieste v The Royal Courtyard. Je otvorená na raňajky, obedy aj večere. Servírujú sa tu indonézske pokrmy so zameraním na Bali. Dostanete jedinečnú príležitosť ponoriť svoje zmysly do pravých chutí a vôní tohto ostrovného raja. Starostlivo zostavené menu je skvelou príležitosťou na stolovanie celej rodiny.

Zažite jedinečnú večeru s rovnakými službami ako v reštaurácii, akurát v prostredí vlastnej vily. Posaďte sa k stolu pre dvoch pri bazéne s rozosiatymi sviečkami dookola a s romantickou hviezdnou oblohou. Pokrmy vám pripravia špičkoví kuchári, ktorí využívajú jedinečné miestne korenie a organické suroviny. Také romantické prostredie, vynikajúce jedlo a kvalitné služby si skrátka nesmiete nechať ujsť.

Aktivity

Resort Samaya ponúka nespočetné množstvo kultúrnych a rekreačných aktivít pre hostí. Užite si aktivity ako predvádzanie balijských odevov sarong, výlety pešo, cykloturistiku po dedinách a mnohé ďalšie. Samaya je hlavnou turistickou a výletnou organizáciou a stará sa prostredníctvom recepčných činností o organizovaní aktivít, ktoré môžu hostia využiť pri pobyte na Bali.

Zaujímavosti a atraktivity v okolí:

prvotriedna reštaurácia v oblasti Seminyak (Ku De TA, Metis, Sarong, Breeze)
golfové ihriská (Nirwana Bali Golf v Tanah Lot, Bali Golf & Country club, New Kuta Golf Club, Bali Handara Kosaido)
chrám Tanah Lot (20 km od rezortu)
Ubud (kultúrne a umelecké centrum hodinu cesty od rezortu)
Kuta (nákupy, pláže, surfovanie a nočný život)

Šport a wellness hotela Samaya Seminyak *****

Hotel Samaya Seminyak ponúka mnoho aktivít, ktoré môžete počas svojho pobytu vyskúšať. Medzi najobľúbenejšie patrí joga, surfovanie alebo napríklad kurzy varenia. Za odmenu si potom môžete zájsť oddýchnuť do miestnych kúpeľov.

 

The Samaya Spa sú umiestnené v upravenej záhrade bezprostredne vedľa pláže. Bude vám doprianá možnosť nechať sa rozmaznávať ázijskými kúpeľmi a starodávnymi tradičnými rituálmi v moderných balijských interiéroch. Dve dvojité kúpeľné suity s jacuzzi a saunou poskytujú krásne výhľady na jazierka pripojené k pláži a dve dvojité záhradné suity so sprchou a ďalším príslušenstvom dotvárajú elegantnú ponuku týchto kúpeľov.

Mapa - The Samaya Seminyak Bali *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela The Samaya Seminyak Bali *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Samaya Seminyak Bali *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Posledná inšpekcia hotela
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela The Samaya Seminyak Bali *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.