The Samaya Seminyak Bali *****

Bali

Kombinácia aktivít a skvelého designu

Osobne
sme
navštívili

Hotel The Samaya Seminyak Bali *****

Lokalita Bali, Seminyak | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Krásná pláž. Privátní vily s bazénem. V blízkosti obchodů a restaurací.
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela The Samaya Seminyak Bali ***** Bali

Slovo „Samaya“ znamená v preklade „svätyňa pohody, miesto plné mieru a kľudu, kde nájdete skutočné útočisko“. Tu v rezorte Samaya Seminyak panuje právoplatná hrdosť na jednoduché, ale nenahraditeľné aspekty, ktoré sú základom pre zážitky Samaya. Jedinečná balijská pohostinnosť a ideálna poloha na kúzelnej pláži spolu s výhľadom nekonečnej diaľky oceánu sú tým, čo Vás bude pri luxusnom pobyte sprevádzať. Prístup k spôsobu života v podobe poskytovaných služieb bol vďaka najvyššej úrovni ocenený ako ‘Leading Beach Resort of Asia' a 'Leading Resort of Indonesia’ v rámci World Travel Awards 2010 a tiež ako ‘The Leading Beach Resort of Asia’ v rámci ‘The World Luxury Hotel Awards 2010 a 2012.

Nová kapitola začala vďaka kompletnej renovácii plážových Samaya Beachfront Villas a taktiež vďaka vybudovaniu nového hotelového lobby. Výnimočné Royal Courtyard Villas sú umiestnené v pokojnom prostredí balijskej dedinky, len cez ulicu od hlavnej časti hotela.

Oblasť Seminyak je obľúbenou destináciou pre mnohých návštevníkov Bali. Kľud a pohodová atmosféra sú pre toto miesto charakteristické. Môžete sa tešiť na nepreplnené pláže a na preskúmavanie oblasti vlastným pokľudným tempom. Môžete tu rozpoznať európsky vplyv v podobe jedinečných galérií, obchodíkov a butikov. Časté sú tiež obchody s tradičným nábytkom a keramikou. Táto destinácia je ideálna pre tých, ktorí hľadajú relaxačnú dovolenku a bezstarostný životný štýl a zároveň ľahkú dostupnosť k okolitým atraktivitám.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k The Samaya Seminyak Bali

Hotel Samaya Seminyak Bali nabízí kvalitní služby, díky kterým skutečně poznáte vyhlášenou balijskou pohostinnost.

Ubytování můžete zvolit přímo na pláži nebo v části Royal Courtyard přes silnici. Každá vila má svůj vlastní soukromý bazén a jsou postaveny tak, aby bylo zajištěno 100% soukromí hostů.

Oblast Seminyak je oblíbenou destinací pro mnoho návštěvníků Bali. Klid a pohodová atmosféra jsou pro toto místo vlastní. Můžete se těšit na nepřeplněné pláže a na prozkoumávání oblasti vlastním poklidným tempem. Můžete zde rozpoznat evropský vliv v podobě jedinečných galerií, obchůdků a butiků. Časté jsou také obchody s tradičním nábytkem a keramikou. Tato destinace je ideální pro ty, kteří hledají relaxační dovolenou a bezstarostný životní styl a zároveň snadnou dostupnost k okolním atraktivitám.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Video hotela

Ponuka izieb

One-Bedroom (Garden) Pool Villa (220 m2, 22 vil)

One-Bedroom (Garden) Pool Villa (220 m2, 22 vil)

Samaya Pool Villas sa nachádzajú na plážovom pobreží. Každá ponúka priestorný súkromný bazén, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a zaistené súkromie...

One-Bedroom Royal Pavilion (312 m2, 8 vil)

One-Bedroom Royal Pavilion (312 m2, 8 vil)

Samaya Royal Pavilion Villas sú situované na pláži. Každá ponúka priestorný súkromný bazén, jacuzzi na pláži, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a zaistené súkromie...

One-Bedroom Royal Courtyard Villa (300 m2, 19 vil)

One-Bedroom Royal Courtyard Villa (300 m2, 19 vil)

The Samaya Royal Courtyard Villas nájdete cez ulicu od hlavnej časti rezortu, čo je len dve minúty golfovou buginou od plážových vil...

Two-Bedrooms Royal Courtyard Villa (300–400 m2, 2 vily)

Two-Bedrooms Royal Courtyard Villa (300–400 m2, 2 vily)

Tieto dvojspálňové vily sa nachádzajú cez ulicu od hlavnej časti rezortu a len dve minúty golfovou buginou od vil na pláži. Sú to vlastne dve vily v jednej...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Krásne pobrežie v Samaya Vám umožní vychutnať si lahodné pokrmy v sprievode príjemného morského vánku a západu slnka. Elegantný bar na pláži je neobvykle pútavý aj so svojim vonkajším posedením zahrňujúcim komfortné stoličky a gauče. Celkovo sú hotelové reštaurácie a bary schopné obslúžiť až 100 hostí naraz pod šírym nebom na veľmi atraktívnych terasách, ktorým dotvárajú atmosféru jemné vodné prvky. Vychutnajte si aj vína z komplexného vínneho lístka, ktoré si môžete prezrieť v hotelovej vínnej pivnici. Určite nebudete ľutovať návštevy tunajších zariadení, pretože Breeze sa stala gurmánskou jednotkou v oblasti Seminyak. Hoteloví kuchári ochotne pripravia aj menu pre špeciálne udalosti, ktoré ste si v rezorte naplánovali.

Breeze – Plážová reštaurácia Breeze s výhľadom na Seminyak Beach ponúka exotickú medzinárodnú aj miestnu kuchyňu k raňajkám, obedu a romantickej večeri. Plážová atmosféra, s nádhernými slnečnými scenériami a šumom vĺn dáva tomuto miestu punc jedného z najromantickejších prostredí na Bali. Moderné menu podávané v tejto reštaurácii je založené na miestnej úrode. Kuchársky tím s radosťou vytvorí špeciality, ktoré uspokoja aj tých najväčších labužníkov. Pokrmy sú pripravované s dôrazom na kvalitu a vycibrené chute. Večera je tu pokojnou záležitosťou s elegantne pripravenými pokrmami a s ohľadom na jednoduchosť. Môžete využiť stolovanie v romantickom prostredí pod šírym nebom s hviezdami a za zvukov vĺn, kde prežijete lákavé gurmánske okamihy so svojou drahou polovičkou.

In-villa dining – Zažite jedinečnú večeru s rovnakými službami ako v reštaurácii, akurát v prostredí vlastnej vily. Posaďte sa ku stolu pre dvoch pri bazéne s rozosiatymi sviečkami kolom dokola a s romantickou hviezdnou oblohou. Pokrmy Vám pripravia špičkoví kuchári, ktorí využívajú jedinečné miestne chute a organické suroviny. Také romantické prostredí, vynikajúce jedlo a kvalitné služby si skrátka nesmiete nechať ujsť.

Brasserie – Ďalšia reštaurácia v rezorte Samaya sa nachádza na obľúbenom mieste v The Royal Courtyard. Je otvorená len večer. Servírujú sa tu indonézske pokrmy so zameraním na Bali. Dostanete jedinečnú príležitosť ponoriť svoje zmysly do pravých chutí a vôní tohto ostrovného raja. Starostlivo zostavené menu je skvelou príležitosťou pre stolovanie celej rodiny.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb The Samaya Seminyak Bali

23 Pool Villas a 7 Royal Pavilion Villas se nacházejí na pobřeží v bezprostřední blízkosti slavné pláže Seminyak. 22 Royal Courtyard Villas je umístěno přes silnici v klidném prostředí vesnice jen několik minut jízdy golfovým vozítkem. Tyto vily mají vlastní malebné tropické zahrady a zapuštěné bazény.

Ponuka izieb

One-Bedroom (Garden) Pool Villa (220 m2, 22 vil)

One-Bedroom (Garden) Pool Villa (220 m2, 22 vil) foto

Samaya Pool Villas sa nachádzajú na plážovom pobreží. Každá ponúka priestorný súkromný bazén, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a zaistené súkromie.

One-Bedroom Royal Pavilion (312 m2, 8 vil)

One-Bedroom Royal Pavilion (312 m2, 8 vil) foto

Samaya Royal Pavilion Villas sú situované na pláži. Každá ponúka priestorný súkromný bazén, jacuzzi na pláži, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a zaistené súkromie. Užívajte si tiež bohatú zeleň vonkajšej záhrady s dreveným altánkom, v ktorom môžete nájsť dennú váľandu alebo priestor pre stolovanie.

One-Bedroom Royal Courtyard Villa (300 m2, 19 vil)

One-Bedroom Royal Courtyard Villa (300 m2, 19 vil) foto

The Samaya Royal Courtyard Villas nájdete cez ulicu od hlavnej časti rezortu, čo je len dve minúty golfovou buginou od plážových vil. Každá táto vila ponúka priestorný súkromný bazén, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a zaistenie súkromia. Užívajte si tiež bohatú zeleň vonkajšej záhrady s dreveným altánkom, v ktorom môžete nájsť dennú váľandu alebo priestor pre stolovanie.

Two-Bedrooms Royal Courtyard Villa (300–400 m2, 2 vily)

Two-Bedrooms Royal Courtyard Villa (300–400 m2, 2 vily) foto

Tieto dvojspálňové vily sa nachádzajú cez ulicu od hlavnej časti rezortu a len dve minúty golfovou buginou od vil na pláži. Sú to vlastne dve vily v jednej. Ponúkajú priestorný súkromný bazén, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a zaistené súkromie. Užívajte si tiež bohatú zeleň vonkajšej záhrady s dreveným altánkom, v ktorom môžete nájsť dennú váľandu alebo priestor pre stolovanie.

Three-Bedrooms Royal Courtyard Villa (400–600 m2, 1 vila)

Three-Bedrooms Royal Courtyard Villa (400–600 m2, 1 vila) foto

Trojspálňová vila je umiestnená tiež cez ulicu od hlavnej časti rezortu a k plážovým vilám je to len 2 minúty golfovou buginou. Táto vila zahŕňa tri menšie vily do jedného komplexu. Ponúka priestorný súkromný bazén, moderné a elegantné interiéry, vlastný vstup a zaistené súkromie. Užívajte si tiež bohatú zeleň vonkajšej záhrady s dreveným altánkom, v ktorom môžete nájsť dennú váľandu alebo priestor pre stolovanie.

Pláž a more

Pláž Seminyak je vskutku nádherným kouskem ráje, který zaútočí na všechny vaše smysly. Jemný písek proklouzává mezi prsty a voní sluncem, okolní tropická scenerie se stane pastvou pro vaše oči a šumivý oceán vás uvede do stavu blaženosti.

Online cena a slevy The Samaya Seminyak Bali *****

Profi foto hotela Samaya Seminyak *****

Naše foto hotela Samaya Seminyak *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Samaya Seminyak Bali

Krásne pobrežie v Samaya Vám umožní vychutnať si lahodné pokrmy v sprievode príjemného morského vánku a západu slnka. Elegantný bar na pláži je neobvykle pútavý aj so svojim vonkajším posedením zahrňujúcim komfortné stoličky a gauče. Celkovo sú hotelové reštaurácie a bary schopné obslúžiť až 100 hostí naraz pod šírym nebom na veľmi atraktívnych terasách, ktorým dotvárajú atmosféru jemné vodné prvky. Vychutnajte si aj vína z komplexného vínneho lístka, ktoré si môžete prezrieť v hotelovej vínnej pivnici. Určite nebudete ľutovať návštevy tunajších zariadení, pretože Breeze sa stala gurmánskou jednotkou v oblasti Seminyak. Hoteloví kuchári ochotne pripravia aj menu pre špeciálne udalosti, ktoré ste si v rezorte naplánovali.

Breeze – Plážová reštaurácia Breeze s výhľadom na Seminyak Beach ponúka exotickú medzinárodnú aj miestnu kuchyňu k raňajkám, obedu a romantickej večeri. Plážová atmosféra, s nádhernými slnečnými scenériami a šumom vĺn dáva tomuto miestu punc jedného z najromantickejších prostredí na Bali. Moderné menu podávané v tejto reštaurácii je založené na miestnej úrode. Kuchársky tím s radosťou vytvorí špeciality, ktoré uspokoja aj tých najväčších labužníkov. Pokrmy sú pripravované s dôrazom na kvalitu a vycibrené chute. Večera je tu pokojnou záležitosťou s elegantne pripravenými pokrmami a s ohľadom na jednoduchosť. Môžete využiť stolovanie v romantickom prostredí pod šírym nebom s hviezdami a za zvukov vĺn, kde prežijete lákavé gurmánske okamihy so svojou drahou polovičkou.

In-villa dining – Zažite jedinečnú večeru s rovnakými službami ako v reštaurácii, akurát v prostredí vlastnej vily. Posaďte sa ku stolu pre dvoch pri bazéne s rozosiatymi sviečkami kolom dokola a s romantickou hviezdnou oblohou. Pokrmy Vám pripravia špičkoví kuchári, ktorí využívajú jedinečné miestne chute a organické suroviny. Také romantické prostredí, vynikajúce jedlo a kvalitné služby si skrátka nesmiete nechať ujsť.

Brasserie – Ďalšia reštaurácia v rezorte Samaya sa nachádza na obľúbenom mieste v The Royal Courtyard. Je otvorená len večer. Servírujú sa tu indonézske pokrmy so zameraním na Bali. Dostanete jedinečnú príležitosť ponoriť svoje zmysly do pravých chutí a vôní tohto ostrovného raja. Starostlivo zostavené menu je skvelou príležitosťou pre stolovanie celej rodiny.

Aktivity

Resort Samaya nabízí nespočet kulturních a rekreačních aktivit pro hosty. Užijte si aktivity jako předvádění balijských oděvů sarong, výlety pěšky, cykloturistiku po vesnicích a mnohé další. Samaya je hlavní turistickou a výletní organizací a stará se prostřednictvím recepčních činností o organizování aktivit, které mohou hosté využít při pobytu na Bali.

Zajímavosti a atraktivity v okolí:

  • prvotřídní restaurace v oblasti Seminyak (Ku De TA, Metis, Sarong, Breeze)
  • golfová hřiště (Nirwana Bali Golf v Tanah Lot, Bali Golf & Country club, New Kuta Golf Club, Bali Handara Kosaido)
  • chrám Tanah Lot (20 km od resortu)
  • Ubud (kulturní a umělecké centrum hodinu cesty od resortu)
  • Kuta (nákupy, pláže, surfování a noční život)

Šport a wellness hotela Samaya Seminyak *****

The Samaya Bali ponúka nespočet kultúrnych a rekreačných aktivít pre hostí. Užite si jednoduché aktivity ako predvádzanie balijských odevov sarong, výlety pešo, cykloturistiku po dedinách a mnohé ďalšie. Samaya je hlavnou turistickou a výletnou organizáciou a stará sa prostredníctvom recepčných činností o organizovanie aktivít, ktoré môžu hostia využiť pri pobyte na Bali.

Kúpele

The Samaya Spa sú umiestnené v upravenej záhrade bezprostredne vedľa pláže. Bude Vám doprianá možnosť nechať sa hýčkať ázijskými kúpeľmi a starodávnymi tradičnými rituálmi v moderných balijských interiéroch. Dve dvojité kúpeľné suity s jacuzzi a saunou poskytujú krásne výhľady na jazierka pripojené k pláži a dve dvojité záhradné suity so sprchou a ďalším príslušenstvom dotvárajú elegantnú ponuku týchto kúpeľov.

Mapa - The Samaya Seminyak Bali *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela The Samaya Seminyak Bali *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Samaya Seminyak Bali *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela The Samaya Seminyak Bali *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Katarina Hutníková
The Samaya Seminyak Bali
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.