The Viceroy Bali *****

Bali

Luxusná starostlivosť vo vnútrozemskom raji s údolím

Osobne
sme
bývali

Hotel The Viceroy Bali *****

Hodnotenie 8.8 Hodnotilo 3 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Bali, Ubud | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Soukromé vily s bazénem. Nepopsatelná panoramata. Proslulé lázně.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela The Viceroy Bali ***** Bali

Viceroy Bali pri meste Ubud je rezortom, ktorý vlastní a prevádzkuje austrálska rodina. Ponúka 25 luxusne vybavených súkromných víl s bazénom. Je situovaný v majestátnom prostredí „Údolia kráľov“, ako je toto miesto označované tunajšími obyvateľmi, a to vďaka tomu, že v okolitých dedinách predtým pobývali kráľovské generácie. Rezort je známy aj pre svoju charakteristiku jedného z popredných svetových útočísk na dovolenku s atmosférou tajuplného tropického raja s dôrazom na najlepšie súkromie a pohodlie.

Austrálski majitelia sa starostlivo starajú o potreby medzinárodnej klientely. Všetky kategórie ubytovania disponujú najmodernejším vybavením ako kávovarom espresso, minibarom či veľkou posteľou s komfortnou posteľnou bielizňou. Vonkajšie priestory každej vily ponúkajú útulnú atmosféru s krásnym výhľadom do údolia.

Hostia Viceroy Bali sa môžu tešiť aj na dokonalé služby a jedinečné verejné priestory, ku ktorým patrí obľúbená reštaurácia a bar CasCades, luxusné kúpele a kozmetické centrum Lembah či bazén s nekonečným okrajom, butik, moderná posilňovňa a knižnica.

Viceroy BaliViceroy Bali sa nachádza len pár minút od mesta Ubud, ktoré sa pýši očarujúcim prostredím, pozvoľnejším tempom, malými autentickými obchodíkmi, malebnými galériami a útulnými kaviarňami.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k The Viceroy Bali

Viceroy Bali rezort patrí medzi jedno z najlepších ubytovaní v oblasti Ubud. Už po príchode na Vás dýchne úžasná atmosféra, ktorá spája pokoj a všetok komfort, ktorý hotel ponúka. Úžasne spojenie balijských prvkov s modernou, každá izba disponuje privátnym bazénom a priestrannými miestnosťami. Pokiaľ túžite po pokojnom ničím nerušenom pobyte, Viceroy je pre Vás tou najlepšou voľbou.

Pravidelne každý rok získava ako hotel, tak aj reštaurácia Cascadas a v roku 2019 novopostavený Apéritif Restaurant & Bar mnohé ocenenia kvality poskytovaných služieb. Servírované pokrmy sú vždy čerstvo pripravené a výborne dochutené. Celkový servis a starostlivosť personálu je neskutočná. Tu sa budete cítiť naozaj ako v raji a domov sa vám nebude chcieť.

 
Ing. Vendula Kudelová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Pool Suite

Pool Suite

Elegantné a napriek tomu diskrétne ubytovanie so súkromným bazénom je moderným otvoreným priestorom na pobyt pre páry, ktoré chcú mať súkromný hotelový raj...

Terrace Villa

Terrace Villa

Prejdite tradičnými vyrezávanými dverami do svojej balijskej blaženosti. Romantické prostredie týchto víl s bazénom je ideálnym miestom pre novomanželov a páry...

Deluxe Terrace Villas

Deluxe Terrace Villas

Deluxe Terrace Villas (150 m²) poskytujú romantickú atmosféru s tradičným vyrezávaným portálom, ktorý vás privíta do pravej podstaty Bali...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácia CasCades je často označovaná za jednu z najlepších na ostrove a niekedy aj v celej juhovýchodnej Ázii. Podáva sa tu moderná francúzska kuchyňa s vplyvom exotických ázijských chutí. Keď k tomu pridáte ešte prekrásny výhľad na rieku, širokú ponuku vín a ošetrujúce služby, tak spoznáte, prečo má CasCades Restaurant takú pozitívnu povesť.

Bar Viceroy ponúka tú najlepšiu zbierku koňakov, škótskych či japonských whisky, liehovín a cigár. Bar je často považovaný za scénický salónik a predstavuje jedno z najlepšie zásobených miest na vychutnanie si kokteilu na Bali. Navyše sa hostia môžu pri relaxácii kochať výnimočným výhľadom na údolie rieky Petanu. Vedenie hotela je tiež právom hrdé na tunajšiu vínnu pivnicu s celým radom kvalitných vín z celého sveta.

Apéritif Restaurant & Bar inšpirovaný dvadsiatymi rokmi sídli v elegantnej priestrannej budove s výhľadom na zelenajúcu sa džungľu. Ponúka sofistikované sezónne degustačné menu, ktoré sú zástupcami kulináskeho tímu vedeného šéfkuchárom Nicom Vanderbeekom pripravené v symbióze chutí celého sveta a jemnosťou moderných európskych kulinárskych techník.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb The Viceroy Bali

Všetkých sedem kategórií luxusných víl ponúka dostatok súkromia, bazén a výhľad do údolia. Užijete si veľké izby s priestorom pre posedenie a mramorové kúpeľne s toaletnými stolíkmi, sprchovacím kútom a samostatnou vaňou.
Počas pobytu budete mať k dispozícii nasledujúce vybavenie a služby: denne á la carte raňajky v reštaurácii Cascades s nádherným výhľadom, bezplatné pripojenie k internetu, satelitná TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávač, stanicu pre iPod, kávovar, výber čajov, 24 hodinovú izbovú službu , župany a papuče, večernú službu rozostielky a prírodnú kozmetiku.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Pool Suite

Pool Suite foto

Elegantné a napriek tomu diskrétne ubytovanie so súkromným bazénom je moderným otvoreným priestorom na pobyt pre páry, ktoré chcú mať súkromný hotelový raj. Čiastočne vonkajšia mramorová kúpeľňa Vám umožní bez námahy vstúpiť do vyhrievaného bazéna. Pohovka umiestnená pod strechou poskytuje dostatok pohodlia a priestoru na nasatie veľkolepého výhľadu do prírody. Vo vnútri izby v spálni a salóniku môžete očakávať veľkorysý priestor vhodný na oddych. Dažďový a krytý deck poskytujú dostatok pohodlia a priestoru a veľkolepé výhľady do džungle. Vnútri spálne a v salóniku môžete očakávať veľkorysý priestor na oddych a dostatok vybavenia. Pool Suite disponuje súkromným bazénom a spálňou o veľkosť 150 m².

Terrace Villa

Terrace Villa foto

Prejdite tradičnými vyrezávanými dverami do svojej balijskej blaženosti. Romantické prostredie týchto víl s bazénom je ideálnym miestom pre novomanželov a páry. Strop z trávy alang alang a balijské artefakty vo vile vás transportujú do inej kultúry. Vychutnajte si nádherný výhľad z terasy nad bazénom. Pri tradičnom balé altánku nachádzajúceho sa nad vonkajším vyhrievaným bazénom sa ponúka dych vyrážajúci výhľad do džungle. Je to ideálne miesto, kde si môžete vychutnať výborné raňajky alebo popoludňajší čaj. Spálňa je vybavená veľkým obývacím priestorom a priestrannou mramorovou kúpeľňou vybavenou luxusným vybavením. Veľkosť Terrace Villy s jednou spálňou je 150m².

Deluxe Terrace Villas

Deluxe Terrace Villas foto

Deluxe Terrace Villas (150 m²) poskytujú romantickú atmosféru s tradičným vyrezávaným portálom, ktorý vás privíta do pravej podstaty Bali. Izby prevzali svoj design z pôvodných izieb Terrace Villa, ale s modernejšími prvkami a novším dizajnom, ktorý integruje balijskú architektúru. Malý balijský altánok bale je elegantne situovaný pri bazéne v každej z týchto elegantných víl a vyznačuje sa prekrásnym výhľadom na rieku Petanu. Spálňa je vybavená veľkou obývacou izbou a veľkou mramorovou kúpeľňou vybavenou luxusnými doplnkami ako napríklad dažďová sprcha s rozmermi 30 cm. Dve vily Deluxe Terrace boli navrhnuté tak, aby boli prístupné aj pre hendikepovaných hostí a disponujú špeciálnymi kúpeľňami, ktoré sú prispôsobené aj pre invalidné vozíky. Dve vily môžu byť prepojené tak, aby uspokojili napríklad rodiny, ktoré chcú blízko seba a pritom si udržať vlastné súkromie.

Garden Pool Villa

Garden Pool Villa

Garden Pool Villa (200 m²) spája bohatý luxus s pohodlným designom. Tieto tradičné vily disponujú balijskou architektúrou a majú veľký vonkajší vyhrievací bazén, záhradu a pokojovú zónu. Spálňa je vybavená obývacou izbou s veľkou otvorenou mramorovou kúpeľňou doplnenou o luxusné doplnky do najmenšieho detailu. Vonkajšia terasa poskytuje ideálny priestor na oddych na lehátku a popíjanie kokteilu pri počúvaní príjemného pokojného zvuku šumenia rieky tečúcej dole v údolí.

Elephant Villa

Elephant Villa

Elephant Villa (240 m², 1 vila) zážitok pre krásne medové týždne na vás čaká v tejto romantickej vile s bazénom. Vice Regal Villa I je luxusným miestom v rezorte, ktoré je ideálne pre páry, ktoré hľadajú exkluzívny pobyt po svojej svadbe či skrátka iba romantickú dovolenku v oblasti Ubud. Mimoriadne veľká vila s tradičnou architektúrou a moderným dizajnom je doplnená o mimoriadne vybavenie. K dispozícii je priestranná kúpeľňa a tiež vnútorné aj vonkajšie priestory. Vedľa svojho bazéna môžete leňošiť v pohodlných ležadlách s báječným výhľadom na údolie rieky Petanu. Elephant Villa je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú maximálne súkromie, luxus a prekrásne okolie. Doprajte si vycibrenú kvalitu, štýlové a útulné prostredie a jedinečný nádych Bali.

Vice Regal Villa

Vice Regal Villa

Vice Regal Villa (280 - 320 m²) sú najnovšie vily v ponuke ubytovania v hoteli Viceroya Bali. Disponujú jednou alebo dvoma spálňami s veľkou obývacou izbou a terasou s nádherným výhľadom do džungle. V hornej časti vily sa nachádza spálňa, ktorá môže byť konfigurovaná posteľou veľkosti King alebo dvoma oddelenými lôžkami, čo je ideálne pre rodiny s deťmi. Veľký vonkajší vyhrievaný bazén je čiastočne zastrešený a ponúka skvelý výhľad na údolie rieky Petanu. Vice Regal Villa je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú maximálne súkromie, luxus a prekrásne okolie.

Viceroy Villa

Viceroy Villa

Viceroy Villa (400 m²) staňte sa prémiovým hosťom a užite si dovolenku v tejto prezidentskej vile. Budete mať k dispozícii dve veľmi priestranné spálne s veľkými kúpeľňami a samostatným obývacím priestorom a jedálenským kútom. Vilu prikrýva tradičná slamená strecha a všetky izby majú výhľad na vlastný 15 metrový bazén a záhradu s prekrásnym údolím v pozadí. Všetko je tu navrhnuté s maximálnou sofistikovanosťou, druhá spálňa môže byť premenená na formálnu miestnosť na stolovanie či menšie udalosti s kulinárskou ponukou tunajšej reštaurácie. K dispozícii sú aj päťhviezdičkové služby vlastného komorníka. Viceroy Villa vám dopraje tie najlepšie zážitky z ubytovania na Bali.

Pláž a more

Rezort sa nachádza v oblasti Ubud, uprostred ryžových polí a tropickej prírody. Nedisponuje tak vlastnou plážou.

Online cena a slevy The Viceroy Bali *****

Profi foto hotela The Viceroy Bali *****

Naše foto hotela The Viceroy Bali *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Viceroy Bali

Reštaurácia CasCades je často označovaná za jednu z najlepších na ostrove a niekedy aj v celej juhovýchodnej Ázii. Podáva sa tu moderná francúzska kuchyňa s vplyvom exotických ázijských chutí. Keď k tomu pridáte ešte prekrásny výhľad na rieku, širokú ponuku vín a ošetrujúce služby, tak spoznáte, prečo má CasCades Restaurant takú pozitívnu povesť.

Bar Viceroy ponúka tú najlepšiu zbierku koňakov, škótskych či japonských whisky, liehovín a cigár. Bar je často považovaný za scénický salónik a predstavuje jedno z najlepšie zásobených miest na vychutnanie si kokteilu na Bali. Navyše sa hostia môžu pri relaxácii kochať výnimočným výhľadom na údolie rieky Petanu. Vedenie hotela je tiež právom hrdé na tunajšiu vínnu pivnicu s celým radom kvalitných vín z celého sveta.

Apéritif Restaurant & Bar inšpirovaný dvadsiatymi rokmi sídli v elegantnej priestrannej budove s výhľadom na zelenajúcu sa džungľu. Ponúka sofistikované sezónne degustačné menu, ktoré sú zástupcami kulináskeho tímu vedeného šéfkuchárom Nicom Vanderbeekom pripravené v symbióze chutí celého sveta a jemnosťou moderných európskych kulinárskych techník.

Aktivity

Hotelová recepcia vám zariadi perfektný deň plný dobrodružstva a objavovania.

Za návštevu stojí:

kráľovský palác Puri Saren Agung, ktorý je súčasným domovom potomkov bývalého kráľa, skrýva zachovalé pavilóny so zložitými vyrezávanými plastikami z európskej koloniálnej éry
umelecké trhovisko Pasar Seni, ktoré je pokladnicou miestnych remesiel, domácich výrobkov, suvenírov pre každého a tiež lahodného ovocia, zeleniny, hydiny a ďalších
vodný palác Pura Saraswati ako chrám a záhrada z konca 19. storočia s tradičnými tancami a orchestrom na vonkajšom nádvorí
múzeum Puri Lukisan, ktoré sleduje vývoj balijského umenia
opičí les Padangtegal, ktorý je okrem iného miestom s Pura Dalom a chrámom mŕtvych, ale predovšetkým domovom makakov

Ďalšie aktivity. Zahŕňajú výlety na bicykloch, lety helikoptérou, safari, výlety na kávovú plantáž a ryžové polia, návštevu balijského morského parku, splavovanie divokej vody, potápanie, jazdu na koni, horskú cyklistiku, výlety na motorke, golfové dni, lekcie balijského dizajnu, lekcie tanca, kurzy varenia atď.

Šport a wellness hotela The Viceroy Bali *****

Rezort Viceroy Bali disponuje širokou ponukou voľnočasových zariadení a aktivít, ktoré dodajú vašej dovolenke dynamiku aj relaxáciu.

Posilňovňa. Ponúka kompletnú sadu vybavenia pre najlepší tréning či už silový alebo kardio. Hostia si môžu zacvičiť v klimatizovanom pohodlí spoločne s modernými televíziami s plochými obrazovkami a satelitným vysielaním. Bezplatné chladené energetické nápoje a uteráky poskytujú pridanú hodnotu v oblasti komfortu. Posilňovňa je k dispozícii výhradne pre hostí. Možné je tiež rezervovať súkromné ​​hodiny jogy.

Bazén. Rezort je vybavený veľkým bazénom s fontánou, z ktorého si užijete výhľad na údolie Petanu. Pri bazéne sa okrem baru nachádza aj tradičný balijský altánok s romantickými bielymi vankúšmi a závesmi.

Knižnica. Nachádza sa v konferenčnej miestnosti a ponúka široký výber kníh a DVD.

Lembah Spa

Tunajšie procedúry boli starostlivo navrhnuté, aby kombinovali západné a tradičné balijské wellness techniky odovzdávané po stáročia. V skutočnosti názov oblasti „Ubud“ pochádza z balijského slova „obat“, čo znamená „bylina“ či „liek“. Pokiaľ je teda tento kopcovitý región centrom uzdravovania, potom sú kúpele Lembah Spa jeho srdcom s unikátnymi charakteristikami liečenia a kúpeľníctva s slávnou povesťou po celom svete. Bali je tiež miestom, kde sa spájajú kúpeľné techniky z Ázie a Európy. Lembah Spa sú považované za najlepšie kúpele v Ubud, pričom miestni terapeuti boli odborne vyškolení v priebehu niekoľkých rokov od akreditovaných švajčiarskych terapeutov.

Kúpeľné procedúry (s výnimkou starostlivosti o tvár a vlasy) sú k dispozícii aj v priestoroch vašej vily.

Mapa - The Viceroy Bali *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela The Viceroy Bali *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Viceroy Bali *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Vendula Kudelová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recezie hotela The Viceroy Bali *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.