Kings Pool Camp *****

Botswana

Pohodlný kemp uprostred divočiny

Osobne
sme
bývali

Hotel Kings Pool Camp *****

Lokalita Botswana | Zobraziť mapu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Kings Pool Camp ***** Botswana

Kings Pool Camp pomenovaný na počesť škandinávskej kráľovskej rodiny poskytuje výhľady na malebné slepé rameno rieky Linyanti v rovnomennej prírodnej rezervácii na hranici veľkolepého národného parku Chobe.

V kempe nájdete 9 luxusných stanových suít (vrátane jednej rodinnej). V tomto ubytovaní nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt od dostatku priestoru až po bazén či vonkajšiu sprchu.

Priestranná hlavná časť kempu zahŕňa salón, priestor na stolovanie a pohostinný bar na vyvýšených terasách. V kempe sa môžete tešiť aj na bazén a tradičné „kgotlu“ pre pohodlné stolovanie pod hviezdami. Budete príjemne udivení tým, ako je kemp autenticky zasadený do prírodného okolia.

Pokiaľ túžite po výnimočnom safari, vyberte si kemp Kings Pool ako jedinečnú a luxusnú základňu pre poznávanie africkej oblasti s najvyššou koncentráciou slonov. Súkromná prírodná rezervácia o rozlohe 275 000 akrov má obrovské stáda slonov. Pozorujte, ako psy hyenovité a leopardy číhajú na antilopy alebo sa vydajte na palubu lode Queen Sylvia a užite si plavbu po rieke Linyanti pri západe slnka.

Kings Pool Camp je 100% založený na solárnej energii a poskytuje logistickú podporu pre celý rad ochranných iniciatív.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Standard Tents

Standard Tents (celkom 8) ubytujú dve osoby na dvoch lôžkach alebo na posteli veľkosti king. Tieto príbytky so slamenou strechou majú vlastnú terasu a bazén. Kúpeľňa je vybavená vaňou...

Family Tent

Family Tent (celkom 1) má o jednu spálňu navyše. Disponuje vlastným vstupom a má kúpeľňu s vaňou. Samozrejmosťou je vonkajšia sprcha...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Ako prémiový kemp sa King Pool Camp snaží ohľadom jedla vyhovieť všetkým svojim hosťom. Vďaka individuálnemu prístupu si na svoje prídu aj náročnejší cestovatelia. Môžete sa tešiť na rozmanitú medzinárodnú kuchyňu s možnosťou bufetových obedov či tradičných večerí.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Botswanu - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Botswane je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.
  • Odletieť môžete každý deň.
  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Botswanu si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

Kategórie a vybavenosť izieb Kings Pool Camp

V kempe Kings Pool nájdete 9 luxusných stanových suít vrátane jednej rodinnej, ktorá disponuje dvoma spálňami. Vybavenie zahŕňa privátny bazén a terasu, obývaciu časť, vonkajšiu sprchu, trezor a kúpeľňu s vaňou.

Ponuka izieb

Standard Tents

Standard Tents (celkom 8) ubytujú dve osoby na dvoch lôžkach alebo na posteli veľkosti king. Tieto príbytky so slamenou strechou majú vlastnú terasu a bazén. Kúpeľňa je vybavená vaňou.

Family Tent

Family Tent (celkom 1) má o jednu spálňu navyše. Disponuje vlastným vstupom a má kúpeľňu s vaňou. Samozrejmosťou je vonkajšia sprcha.

Online cena a slevy Kings Pool Camp *****

Profi foto hotela Kings Pool Camp *****

Naše foto hotela Kings Pool Camp *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Kings Pool Camp

Ako prémiový kemp sa King Pool Camp snaží ohľadom jedla vyhovieť všetkým svojim hosťom. Vďaka individuálnemu prístupu si na svoje prídu aj náročnejší cestovatelia. Môžete sa tešiť na rozmanitú medzinárodnú kuchyňu s možnosťou bufetových obedov či tradičných večerí.

Šport a wellness hotela Kings Pool Camp *****

Prírodná rezervácia Linyanti Wildlife Reserve oplýva bohatou škálou zvieracích druhov, ale najviac známa je pre svoju početnú populáciu slonov, ktorá najmä v období suchých zimných mesiacov môže dosiahnuť obrovskú hustotu. K ďalším zvieratám, ktoré sú tu doma, patria impaly, vodušky, kudu, zebry, žirafy, byvoly či lesoni. Z predátorov potom tu môžete uvidieť levy, leopardy, gepardy, psy hyenovité alebo hyeny škvrnité. Zo vzácnych druhov je možné vyzdvihnúť antilopu vranú a antilopu konskú, ktoré vystupujú z lesnatých oblastí v období sucha. Nezabudnuteľným zážitkom je taktiež pozorovanie rozmanitého vtáctva.

Vďaka tunajšiemu prirodzenému prostrediu ponúka Kings Pool Camp veľkolepý prírodný zážitok či už na zemi alebo na vodnej hladine. Luxus samotného kempu je zavŕšený nezabudnuteľnými zážitkami vrátane pravého safari.

Safari vychádzky – Ranné a popoludňajšie vychádzky na safari sú ponúkané vo vozidlách Land Rover s pohonom 4x4 a s maximálnou kapacitou 7 osôb, pričom každá osoba má miesto „pri okne“.

Nočné safari – Nočné safari vychádzky Vám ponúknu možnosti uvidieť zvieratá aktívne v noci, ktoré cez deň nie je možné tak dobre pozorovať.

Pešie safari - Na vyžiadanie sa môžete vydať na vychádzky do prírody so skúseným sprievodcom. Prevedie vás úchvatnými miestami nedotknutej africkej prírody, kde budete môcť uvidieť to, čo nemožno pri vychádzke safari vozidlom.

Pozorovateľne - V okolí kempu Kings Pool nájdete dve ukryté miesta, ktoré sú vhodné pre pokojné pozorovanie a fotografovanie zvierat. Jedno také miesto sa nachádza na západnom konci kempu a druhé je originálnou podzemnou pozorovateľňou s vodnou hladinou na úrovni očí.

Plavby – Plavby po rieke Linyanti a na palube plavidla Queen Sylvia v koloniálnom štýle sú kúzelným zážitkom. Doprajte si lahodný nápoj a kochajte sa západom slnka, okolitou prírodou, zvieratami a vtáctvom. Najmä v suchých mesiacoch je rieka magnetom na pozorovanie afrických živočíchov. Táto aktivita závisí od počasia a podmienok vodnej hladiny.

Rybárčenie – V kempe je možné využiť aj ponuky rybárčenia so základným vybavením. Táto aktivita prebieha na báze „chyť a pusť“ a v závislosti od prírodných podmienok.

Pozorovanie vtáctva – Pozorovanie vtáctva je skvelým zážitkom v kempe Kings Pool. Táto oblasť je uznaná ako „dôležitá vtáčia oblasť“. Budete môcť uvidieť dravce ako poštolky či sovy a tiež mnoho vodných vtákov. V lete je potom možné pozorovať hniezdiace rybáriky v blízkosti kempu.

Masáže – Masážne procedúry v súkromí svojho stanu sú k dispozícii na spestrenie safari pobytu.

Mapa - Kings Pool Camp *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Botswany do hotela Kings Pool Camp *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kings Pool Camp *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Kings Pool Camp *****

Letové spojenia do Botswany

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.