Kwetsani Camp ****

Botswana

Objavujte krásu ostrovov lemovaných pobrežnými lesmi

Osobne
sme
bývali

Hotel Kwetsani Camp ****

Lokalita Botswana | Zobraziť mapu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Kwetsani Camp **** Botswana

Kwetsani Camp sa nachádza v centre prírodnej rezervácie Jao Concession, na ostrove pokrytom palmami, mangostanovými stromami a figovníkmi. Okolité záplavové územie je domovom mnohých zvieracích druhov, ktoré sa nachádzajú len na niekoľkých ďalších miestach Zeme. Niektoré z nich môžu byť dokonca videné z piatich „tree-house“ chát, ktoré sa stávajú domovom pre cestovateľov z celého sveta, ktorí prídu do Kwetsani Camp.

Pobyt v tomto kempe si užijú všetci milovníci prírody, ktorí túžia zažiť Afriku na vlastnej koži a pritom nestratiť nič z komfortného ubytovania a moderného vybavenia.

Kwetsani Camp vďaka iba piatim chatám poskytuje veľké súkromie a pokoj, ktorý umocňujú výhľady na vodné pláne rieky Okavango. Kombinácia vody a zeme vytvára skvelé podmienky pre najrôznejšie aktivity a hry. Prístup do divokej prírody na ostrove Hunda navyše pridáva ďalší rozmer obľúbeného safari.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Krásna jedáleň uprostred africkej prírody sa nachádza na drevenej terase pod slamenou strechou a disponuje otvoreným priestorom s úžasnými výhľadmi.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Botswanu - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Botswane je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.
  • Odletieť môžete každý deň.
  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Botswanu si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

Kategórie a vybavenosť izieb Kwetsani Camp

Kwetsani Camp tvorí päť „tree-house“ chatiek, ktoré sú krásne zariadené a majú vlastnú spálňu a obývaciu izbu. Hlavnými stavebnými a dekoračnými materiálmi sú drevo, plátno a sklo. Veľké manželské postele sa nachádzajú pod belostnými nebesami. Veľké francúzske okná sa otvárajú smerom na drevenú terasu, odkiaľ sa obyvateľom týchto chát otvorí nádherný výhľad. Africký dizajn dominuje všetkej výzdobe interiérov. Zo spálne sa dostanete do priestrannej kúpeľne s dvojitými umývadlami. Nechýba ani obľúbená vonkajšia sprcha.

Súčasťou verejných priestorov je aj jedáleň, salónik a bar. Tie sa nachádzajú pod veľkou slamenou strechou a sľubujú úžasné výhľady po okolitom území, kde môžu hostia uvidieť antilopy vodné, pakone a ďalšie voľne žijúce zvieratá.

Hostia sa po drevených mostíkoch dostanú k osviežujúcemu bazénu s lehátkami, ktorý je tým pravým miestom na popoludňajšiu siestu.

Ponuka izieb

Online cena a slevy Kwetsani Camp ****

Profi foto hotela Kwetsani Camp ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Kwetsani Camp

Krásna jedáleň uprostred africkej prírody sa nachádza na drevenej terase pod slamenou strechou a disponuje otvoreným priestorom s úžasnými výhľadmi.

Šport a wellness hotela Kwetsani Camp ****

Kwetsani Camp ponúka dostatok pozemných aj vodných aktivít. V lete je hlavnou atrakciou safari, v zime najmä vodné aktivity.

Safari sa môžu hostia zúčastniť ráno a popoludní a užiť si ho v otvorených vozidlách Land Rover, pričom každé vozidlo má kapacitu pre max. sedem osôb. Každý hosť tak môže sedieť pri „okne“ a užívať si ničím nerušený výhľad. V obdobiach, keď voda stúpa, sú hostia prepravovaní na lodiach.
Nočné safari je možné vďaka reflektorom, ktoré umožňujú vyhľadanie zvierat, ktoré cez deň neuvidíte.
Mokoro exkurzie predstavujú skvelý spôsob, ako si pozrieť divokú zver, ktorá žije v delte rieky. Mokoro sú tradičné dlabané kanoe, v ktorých sa budú hostia prepravovať a pozorovať fascinujúce vodné vtáky.
Plavba je ďalším idylickým spôsobom, ako nahliadnuť do miestneho vodného života. Je možné zahliadnuť hrochy, krokodíly a dokonca aj nepolapiteľné sitatungy.
Pozorovanie vtákov je v tunajšom kraji veľmi prirodzené, pretože kombinácia vody a pôdy je domovom pre mnohé druhy vtáctva.

Mapa - Kwetsani Camp ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Botswany do hotela Kwetsani Camp ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kwetsani Camp ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Kwetsani Camp ****

Letové spojenia do Botswany

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.