Nxai Pan ****

Botswana

Ryzí safari v horké Africe

Osobne
sme
bývali

Hotel Nxai Pan ****

Lokalita Botswana | Zobraziť mapu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Nxai Pan **** Botswana

Kemp Nxai Pan sa nachádza na západnom okraji fosílnej panvy, podľa ktorej nesie svoje meno. Po svojej východnej strane má otvorené pastviny a ponúka ubytovanie až pre 18 hostí, ktoré ubytováva v štýlových slamených chatkách, ktoré sú špeciálne konštruované tak, aby zaisťovali príjemné a konštantné teploty po celý rok. Kemp poskytuje celkom 9 izieb, vrátane 1 pre rodiny.

Teplota v tejto oblasti značne kolíše. Môže byť pod bodom mrazu, aj sa vyšplhať nad 45 °C. Vďaka krásnemu prírodnému prostrediu môžu hostia pozorovať tep afrického života priamo zo svojich obydlí.

Kemp je tiež dejiskom najrôznejších aktivít, ako je safari, výlety k slávnym baobabom, pozorovanie hviezd či prechádzky prírodou so skúseným sprievodcom.

Ceny v kempe fungujú v rámci programu „All inclusive“.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stravovanie formou All inclusive sa odohráva vo veľkej nízkopodlažnej budove so slamenou strechou, ktorá vďaka svojim otvoreným priestorom poskytuje výhľady do okolia. Súčasťou jedálne je aj salónik, kde môžu hostia relaxovať.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Botswanu - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Botswane je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.
  • Odletieť môžete každý deň.
  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Botswanu si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

Kategórie a vybavenosť izieb Nxai Pan

Kemp Nxai Pan pojme maximálne 18 hostí, ktorých ubytováva v 9 izbách. Jedna izba z tohto počtu je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi.

Každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu, súčasťou je aj spálňa, obývacia časť a drevená terasa s posedením. Z terasy môžu hostia pozorovať divé zvieratá, ktoré prichádzajú k napájadlu.

Ponuka izieb

Online cena a slevy Nxai Pan ****

Profi foto hotela Nxai Pan ****

Naše foto hotela Nxai Pan ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Nxai Pan

Stravovanie formou All inclusive sa odohráva vo veľkej nízkopodlažnej budove so slamenou strechou, ktorá vďaka svojim otvoreným priestorom poskytuje výhľady do okolia. Súčasťou jedálne je aj salónik, kde môžu hostia relaxovať.

Šport a wellness hotela Nxai Pan ****

Súčasťou kempu je malý bazén obklopený lehátkami.

Každý deň sa môžu hostia kempu zúčastniť safari, ktoré začína skorým ranným budíčkom a zhromaždením okolo krbu pri čaji, káve, ovsenej kaši a čerstvo upečených muffinoch. Predčasný odchod z kempu zvyšuje pravdepodobnosť neobvyklých stretnutí a pozorovaní. Väčšina cicavcov je totiž najaktívnejšia na začiatku a na konci dňa, kedy sú teploty nižšie.

Vo vozidlách Toyota sedí maximálne šesť osôb naraz v dvoch radoch po troch sedadlách. Hostí sprevádzajú skúsení sprievodcovia. Prechádzku je možné tiež absolvovať v neskorých popoludňajších hodinách, kedy slnečné lúče strácajú svoju silu. Večer sú pomocou reflektorov odhaľované nočné zvieratá.

Nxai Pan sa nachádza vo vnútri národných parkov, ktoré predstavujú ekologicky citlivé oblasti. Okrem safari jázd tu preto nie sú iné vozidlá povolené.

Okrem safari si môžu hostia užiť aj prechádzky prírodou. Tie sú jedinečným spôsobom, ako spoznať a oceniť miestne životné prostredie. Pešia túra umožňuje spoznať zase inú faunu a flóru, ktorú vo vozidle ľahko miniete. Prechádzkou vás prevedie odborný sprievodca, ktorý vás nechá nahliadnuť do tohto fascinujúceho sveta africkej prírody.

Skvelým zážitkom sú aj plavby. Loď pokojne brázdi vody a hostia môžu pozorovať veľkolepé vodné vtáky alebo kúpajúce sa slony. Je možné naraziť aj na hrocha.

Rybárčenie je ďalším spôsobom trávenia voľného času. Rieka Okavango je vyhľadávaným rybárskym cieľom, rovnako ako rieka Kwando. Vzhľadom na vládne nariadenia nie je rybárčenie povolené v januári a vo februári.

Mokoro sú tradičné dlabané kanoe, ktoré plávajú po delte rieky Okavango. Kompletná nehybnosť skorého rána je na vode úžasným zážitkom.

Deti v hoteli Nxai Pan ****

Kemp Nxai Pan organizuje aj rodinné safari. Rodine sa bude venovať odborný sprievodca, ktorý je vyškolený tak, aby dokázal nadchnúť aj deti a naučil ich milovať africkú divočinu. Rodina má svoje vlastné vozidlo a sprievodca ju sprevádza po celú dobu pobytu. Starostlivosť o deti je práca na plný úväzok nielen na safari, ale aj v tábore, preto si vďaka sprievodcovi môžu rodičia užiť zaslúžený odpočinok.

V tábore si deti podľa veku a svojich záujmov môžu vyskúšať rôzne aktivity, ako napríklad rybárčenie, pozorovanie vtákov, vytváranie odliatkov, identifikáciu rastlín, vyrábanie pohľadníc z prírodných materiálov a pod.

Mapa - Nxai Pan ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Botswany do hotela Nxai Pan ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Nxai Pan ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Nxai Pan ****

Letové spojenia do Botswany

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.