Naši špecialisti na destináciu Madagaskar

Dovolenka Madagaskar 2024 - zájazdy na kľúč

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že raj na Madagaskare si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život. Spoznajte Madagaskar s nami.

Tento romantický ostrov, vďaka svojej odľahlosti a relatívnej izolovanosti, stále uniká pozornosti masovej turistiky a zachováva si autentický ráz a jedinečnosť panenskej prírody. 

Madagaskar patrí k jedinečným miestam tejto planéty. Búrlivá geologická história a zaujímavý spôsob osídlenia sú príčinou kúzelnej prírody a zaujímavého obyvateľstva tohto ostrova. Dlhá izolácia ostrova spôsobila, že sa tu vyskytuje jedinečná endemická fauna a flóra, miestny obyvatelia dodržujú tradičné rituály, úchvatné prírodné parky a rezervácie, majestátne baobaby, viac ako päťdesiat druhov lemurov, vône korenia, blankytné modré more...

Cestovať po Madagaskare znamená nevychádzať z údivu. Nie nadarmo sa tomuto štvrtému najväčšiemu ostrovu hovorí ôsmy kontinent. Svoje si tu nájde milovník vyschnutej sukulentnej buše a večne premočeného dažďového pralesa. Medzi obľúbené turistické lákadla patrí Masoala National Park a rezervácia Tsingy de Bemaraha Reserve. Za zmienku určite stojí aj návšteva hlavného mesta Antananarivo ležiacim v centrálnej časti ostrova.

galerie

Sami si můžete vybrat parametry svého zájezdu na Madagaskar

  • Den odletu: Odletět můžete každý den
  • Délku pobytu: Může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 atd. nocí)
  • Odletové letiště: Praha nebo Vídeň (případně Mnichov nebo jiné)
  • Hotel: V této destinaci se specializujme zejména na kvalitní 5***** hotely, na vyžádání můžeme připravit i zájezdy dle jiných parametrů 

Na Madagaskaru pro Vás rádi zajistíme i extra služby

  • Early check-in nebo Late check-out, pokud přiletíte brzy ráno nebo odlétáte pozdě v noci
  • Širokou nabídku exkurzí na oceánu (katamaránem, za západu slunce, rybolov, atd.)

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.

Bc. Petra Melková

Brno

Vídeňská 546/55
Bc. Petra Melková
petra@deluxea.cz
+420 724 065 777
ONLINE zítra
zítra 18.07. od 08:00 do 15:00 a od 18:00 do 21:00