Aquila Private Game Reserve & Spa *****

Juhoafrická republika

Nadštandardná dovolenka v srdci divokej prírody

Osobne
sme
bývali

Hotel Aquila Private Game Reserve & Spa *****

Lokalita Juhoafrická republika | Zobraziť mapu
Strava Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Úchvatné výhledy na rezervaci Jedinečný safari zážitek uprostřed hor
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Aquila Private Game Reserve & Spa ***** Juhoafrická republika

Rezort Aquila Private Game Reserve & Spa ponúka jedinečný safari zážitok uprostred hôr a divokej prírody, len dve hodiny cesty od Kapského mesta. Luxusné zázemie, špičkové služby a tradičná africká pohostinnosť sú zárukou nezabudnuteľného pobytu. Môžete sa tešiť ako na vzrušujúce zážitky v divočine a pozorovanie zveri, tak prvotriedne vybavenie vrátane vonkajšieho bazéna a exkluzívnych kúpeľov. Hotel zároveň kladie veľký dôraz na obnoviteľné zdroje energie, spoločenskú zodpovednosť a programy na ochranu prírody.
Ubytovať sa môžete v niektorej z nádherne zariadených izieb v africkom štýle alebo v súkromnej chatke. K dispozícii sú varianty pre páry, rodiny aj skupiny priateľov. Niektoré typy ubytovania disponujú vlastným balkónom alebo terasou s úchvatnými výhľadmi na rezerváciu. Súčasťou pobytu v hoteli Aquila Private Game Reserve & Spa sú aj raňajky, obed a večera formou bufetu v miestnej reštaurácii, ktorá podáva špeciality juhoafrickej kuchyne i obľúbené kontinentálne a medzinárodné pokrmy. Nechýba ani bazénový bar a herná zóna pre deti s vnútornými aj vonkajšími priestormi.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Standard Lodge

Standard Lodge

Standard Lodge – Pre tých, čo hľadajú pohodlné a zároveň cenovo dostupné ubytovanie na safari, je k dispozícii táto útulná izba so všetkým potrebným vybavením...

Premier Lodge

Premier Lodge

Premier Lodge – Doprajte si dokonalé pohodlie v tejto luxusnej izbe so súkromným balkónom alebo terasou, odkiaľ sa môžete kochať úchvatným výhľadom na rezerváciu a pozorovať nádherný..

Family Lodge

Family Lodge

Family Lodge – Ak cestujete s rodinou alebo priateľmi, môžete využiť možnosť prepojenia izieb Standard Lodge a Premier Lodge...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Pobyt v hoteli Aquila Private Game Reserve & Spa zahŕňa raňajky, obed aj večeru podávané formou bufetu v miestnej reštaurácii až pre 300 hostí. Môžete sa tešiť na jedinečné kulinárske zážitky spojené s panoramatickými výhľadmi na rezerváciu. Široká ponuka zahŕňa špeciality juhoafrickej kuchyne aj obľúbené kontinentálne a medzinárodné pokrmy. Reštaurácia je navrhnutá v tradičnom africkom štýle a disponuje veľkými francúzskymi oknami a medziposchodím s vyhliadkovou plošinou, kde si môžete vychutnať koktail s výhľadom na západ slnka nad majestátnymi horami. Súčasťou rezortu je aj bar pri vonkajšom bazéne.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Juhofrickú republiku - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Juhoafrickú republiku sa špecializujeme od roku 2008 a destináciu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Juhoafrickú republiku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

 

Kategórie a vybavenosť izieb Aquila Private Game Reserve & Spa

Resort Aquila Private Game Reserve & Spa ponúka ubytovanie v niekoľkých nádherne zariadených izbách a súkromných chatkách. K dispozícii sú varianty pre páry, rodiny aj skupiny priateľov.
Balíček Overnight Safari zahŕňa: 

 • Wifi
 • popoludňajšia safari prechádzka s pozorovaním zveri
 • ranná safari prechádzka s pozorovaním zveri
 • nekonečný bazén s lehátkami a uterákmi
 • detská herná zóna
 • drinky na privítanie
 • raňajky, obed aj večera
 • pozorovanie hviezd
 • prehliadka Eco-synergy project
 • prístup k ďalšiemu hotelovému vybaveniu - reštaurácia, bar a salónik, obchod s africkými suvenírmi


Balíček Overnight Safari NEzahŕňa:

 • doprava
 • nápoje

Súčasťou vybavenia všetkých typov ubytovania je: príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, trezor, stoličky a stôl, USB porty na nabíjanie, ventilátor, klimatizácia, mini chladnička (zadarmo balená voda), šampón a kondicionér, telové mlieko a krém na ruky.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Standard Lodge

Standard Lodge foto

Standard Lodge – Pre tých, čo hľadajú pohodlné a zároveň cenovo dostupné ubytovanie na safari, je k dispozícii táto útulná izba so všetkým potrebným vybavením. Súčasťou izby sú dve samostatné lôžka (alebo manželská posteľ) a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Izba síce neponúka výhľad na rezerváciu, ale nachádza sa v blízkosti reštaurácie a baru.

Premier Lodge

Premier Lodge foto

Premier Lodge – Doprajte si dokonalé pohodlie v tejto luxusnej izbe so súkromným balkónom alebo terasou, odkiaľ sa môžete kochať úchvatným výhľadom na rezerváciu a pozorovať nádherný západ slnka. Vnútri nájdete dve samostatné lôžka (alebo manželskú posteľ), rozkladaciu pohovku (možno využiť ako lôžko pre dieťa) a kúpeľňu so sprchovacím kútom aj vaňou a výhľadom na rezerváciu. Izba sa nachádza v blízkosti reštaurácie a baru. K dispozícii je aj parkovanie.

Family Lodge

Family Lodge foto

Family Lodge – Ak cestujete s rodinou alebo priateľmi, môžete využiť možnosť prepojenia izieb Standard Lodge a Premier Lodge. Vznikne tak priestranné zázemie, kde si môžete v súkromí užívať spoločné chvíle. Izba zahŕňa dve kúpeľne, rozkladaciu pohovku a spoločný balkón. Ide o ideálny variant pre rodiny s malými deťmi, ktoré potrebujú pokojný a bezpečný priestor.

Karoo Cottage

Karoo Cottage foto

Karoo Cottage – V tejto nádhernej chatke sa snúbi elegancia s divočinou. Nachádza sa blízko rieky a ponúka pohodlné ubytovanie na safari s exkluzívnym vybavením, ako je napríklad krb, vonkajšia kamenná sprcha, rohová vaňa či súkromná terasa. K dispozícii sú dve samostatné lôžka, ktoré je možné spojiť do manželskej postele. Chatka je pomocou cestičiek prepojená so spoločnými hotelovými priestormi a harmonicky zapadá do okolitej krajiny.

Family Cottage

Family Cottage foto

Family Cottage – Pre rodiny, ktoré si chcú užiť safari naplno bez toho, aby zľavili zo svojho komfortu, sú k dispozícii tieto luxusné rodinné chatky s priestrannou súkromnou terasou ponúkajúcou veľa miesta na relaxáciu. Chatky sú navrhnuté ako dvojdomy a vynikajú slamenými strechami a kamennými múrmi, ktoré dotvárajú celkový rustikálny štýl. Súčasťou prémiového vybavenia je aj krb, rohová vaňa a vonkajšia kamenná sprcha. Môžete sa tešiť na dokonalé súkromie aj skvelú dostupnosť všetkých hotelových zariadení vrátane detskej hernej zóny. Tieto chatky sú ideálne pre dvoch dospelých a dve deti. Dve z chatiek ponúkajú ubytovanie až pre štyroch dospelých a štyri deti v rámci troch spální.

Premier Cottage

Premier Cottage foto

Premier Cottage – Ubytujte sa v niektorej z týchto nádherných chatiek, ktoré sú exkluzívne umiestnené na skalnatom kopci a navrhnuté v súlade s okolitou krajinou. Môžete sa tešiť na súkromnú drevenú terasu ako stvorenú na pozorovanie dych vyrážajúcich západov slnka a pôsobivej panorámy rezervácie. Súčasťou vybavenia je aj krb, priestranná kúpeľňa s dvojitým umývadlom a rohovou vaňou a vonkajšia kamenná sprcha. Medzi ďalšie výhody patrí fľaša vína na privítanie zadarmo a možnosť v rámci bezplatných aktivít vymeniť jednu safari prechádzku za safari na koni.

Online cena a slevy Aquila Private Game Reserve & Spa *****

Profi foto hotela Aquila Private Game Reserve *****

Naše foto hotela Aquila Private Game Reserve *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Aquila Private Game Reserve & Spa

Pobyt v hoteli Aquila Private Game Reserve & Spa zahŕňa raňajky, obed aj večeru podávané formou bufetu v miestnej reštaurácii až pre 300 hostí. Môžete sa tešiť na jedinečné kulinárske zážitky spojené s panoramatickými výhľadmi na rezerváciu. Široká ponuka zahŕňa špeciality juhoafrickej kuchyne aj obľúbené kontinentálne a medzinárodné pokrmy. Reštaurácia je navrhnutá v tradičnom africkom štýle a disponuje veľkými francúzskymi oknami a medziposchodím s vyhliadkovou plošinou, kde si môžete vychutnať koktail s výhľadom na západ slnka nad majestátnymi horami. Súčasťou rezortu je aj bar pri vonkajšom bazéne.

Aktivity

Hotel Aquila Private Game Reserve & Spa ponúka nasledujúce aktivity:

 • ranné, popoludňajšie a večerné safari – klasické prechádzky, štvorkolky, vychádzky na koni, vyhliadkové lety
 • večerné pozorovanie hviezd

Šport a wellness hotela Aquila Private Game Reserve *****

Hotel Aquila Private Game Reserve & Spa sa pýši krásnym 35 metrovým vonkajším nekonečným bazénom so slanou vodou. Či už si chcete zaplávať, šantiť s deťmi vo vode alebo sa osviežiť kokteilom z priľahlého baru, bazén obklopený opaľovacími lehátkami predstavuje ideálne miesto pre odpočinok po dni strávenom na safari. Oproti klasickým chlórovaným bazénom je slaná voda šetrnejšia k životnému prostrediu a miestnej vzácnej prírode.


Súčasťou rezortu sú luxusné oceňované kúpele Tranquila Spa, ktoré ponúkajú dokonalé zázemie pre relaxáciu a starostlivosť o telo i dušu. Kúpele čerpajú inšpiráciu z prírody a využívajú liečivú silu miestnych rastlín, kvetov a bylín. Môžete sa tešiť na parný kúpeľ, saunu, krytý vyhrievaný bazén, prírodný vonkajší bazén, 10 miestností určených na procedúry a nechtové štúdio. Pestrá ponuka procedúr zahŕňa napríklad africké masáže s drevenými nástrojmi, masáže horúcimi kameňmi, párové masáže, manikúru, pedikúru či hĺbkové čistenie pokožky. Procedúry je nutné si rezervovať vopred. Vstup do kúpeľov je povolený iba hosťom od 16 rokov. Hostia ubytovaní v Premier Cottage a všetci hostia pri pobyte na 2 a viac nocí majú vstup do kúpeľov zadarmo (nezahŕňa procedúry).

Deti v hoteli Aquila Private Game Reserve *****

Hotel Aquila Private Game Reserve & Spa ponúka skvelé zázemie pre rodiny s deťmi  všetkých vekových kategórií. Vnútorná detská zábavná zóna je vybavená stolnými hrami, knihami, videohrami a hračkami. Deti sa navyše môžu zapojiť do najrôznejších aktivít ako vyrábanie, skupinový program či interaktívne hry. K dispozícii je aj vonkajšia zóna pre deti s minigolfom, obrovskou šachovnicou, preliezkami, pieskoviskom a detskou posilňovňou. Všetky spomínané priestory sú otvorené každý deň od 8:00 do 20:00.
Hotel navyše ponúka špeciálne aktivity pre deti i celú rodinu ako napríklad rodinné safari, večerné pozorovanie hviezd alebo Junior Ranger Programme – program, počas ktorého sa deti dozvedia o živote miestnej zveri a naučia sa rozpoznávať zvieracie stopy.
Môžete využiť aj službu stráženia detí (na vyžiadanie).

Doprava do hotela Aquila Private Game Reserve & Spa

Aquila ponúka rôzne možnosti dopravy, ktoré vyhovejú všetkým potrebám. Zažite to najlepšie safari dobrodružstvo s plánovanými odletmi z Kapského Mesta a personalizovanými transfermi, ktoré sú k dispozícii pre vaše pohodlie pri cestovaní. Vyberte si z možností vlastného šoférovania, štandardných zdieľaných transferov a súkromných prepravných možností, alebo pozdvihnite svoju cestu scénickým letom a prežite luxusný a nezabudnuteľný zážitok zo Safari Aquila Big 5.

Hotel je vzdialený 2 hodiny jazdy od Kapského Mesta.

Mapa - Aquila Private Game Reserve & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Juhoafrickej republiky do hotela Aquila Private Game Reserve & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Aquila Private Game Reserve & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Ing. Pavlína Zbořilová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recezie hotela Aquila Private Game Reserve & Spa *****

Letové spojenia do Juhoafrickej republiky

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.