Shumbalala Game Lodge *****

Juhoafrická republika

Tam, kde zaspávajú levy...

Osobne
sme
navštívili

Hotel Shumbalala Game Lodge *****

Lokalita Juhoafrická republika | Zobraziť mapu
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Shumbalala Game Lodge ***** Juhoafrická republika

Shumbalala Game Lodge predstavuje luxusné útočisko zasadené v srdci rezervácie Thornybush, na samej hranici národného parku Kruger. Nachádza sa na brehu rieky Monwana a je oázou pohodlia a prepychu v divokej africkej buši.

Toto exkluzívne miesto pre cestovateľov z celého sveta je riadené priateľským tímom, ktorý ku všetkým hosťom pristupuje na veľmi profesionálnej úrovni. Majitelia pred niekoľkými rokmi prestavali pôvodný lodge, aby hosťom poskytli komfortné ubytovanie a zároveň nič neubrali z africkej autentickosti.

Ubytovanie zaisťujú jednopodlažné vilky so slamenými strechami a drevenými žalúziami. Ponúkané suity sú priestranné a disponujú všetkým moderným vybavením, vrátane klimatizácie.

Hostia môžu stolovať na najrôznejších miestach, pričom každé je vhodné na inú príležitosť. Veranda s výhľadom na rieku láka k brunchu a popoludňajšiemu čaju, pri krbe je možné pripraviť romantickú večeru.

Nech sa Shumbalala Game Lodge stane cestou pre vašu dušu a pastvou pre vaše zmysly!

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Superior Suites

Superior Suites sa nachádzajú v blízkosti rieky Monwana a ponúkajú úplné súkromie a luxus. Zahŕňajú spálňu, obývaciu izbu, kúpeľňu, veľké posuvné dvere a súkromnú terasu s výhľ..

Presidential Suite

Presidential Suite (225 m²) sú bohatým a priestranným útočiskom nečakaného luxusu a exkluzivity v africkej buši...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Večera je luxusnou záležitosťou pripravenou profesionálnym šéfkuchárom podľa vašich konkrétnych preferencií. V závislosti od počasia môžete stolovať na rôznych miestach v rámci areálu.

Vychutnajte si obed alebo brunch na verande s výhľadom na rieku alebo popoludňajší čaj na terase pri pozorovaní zvieracieho napájadla. Večera potom môže byť podávaná pod holým nebom v autentickej africkej bome s krbom.

Okrem toho je k dispozícii aj elegantná jedáleň so salónikom a krbom pre chladnejšie večery. Môžete sa tu stretávať s ostatnými hosťami, nadväzovať nové priateľstvá či rozprávať sa o prežitých dobrodružstvách.

Počas pobytu si nenechajte ujsť ani romantickú večeru v špeciálne navrhnutej pivnici s výhľadom na napájadlo. Pre Vaše potešenie si tu môžete dopriať víno s impozantnej miestnej i medzinárodnej ponuky.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Juhofrickú republiku - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Juhoafrickú republiku sa špecializujeme od roku 2008 a destináciu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Juhoafrickú republiku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

 

Kategórie a vybavenosť izieb Shumbalala Game Lodge

Shumbalala Game Lodge ponúka dve kategórie ubytovania: v suitách Superior alebo v suite Presidential. Základné vybavenie tvorí: krb, mini-bar, klimatizácia, trezor, zariadenie na prípravu čaju a kávy, siete proti moskytom, stropný ventilátor, IDD telefón, fén a privátna boma s vonkajším krbom.

Ponuka izieb

Superior Suites

Superior Suites sa nachádzajú v blízkosti rieky Monwana a ponúkajú úplné súkromie a luxus. Zahŕňajú spálňu, obývaciu izbu, kúpeľňu, veľké posuvné dvere a súkromnú terasu s výhľadom na napájadlo. Prírodné farby, slamené strechy a drevená terasa dopĺňajú okolité prírodné prostredie. Vybrať si môžete medzi posteľou o veľkosti king a dvoma oddelenými lôžkami. Hosťom sa navyše dostane personalizovaných služieb od pozorného personálu.

Presidential Suite

Presidential Suite (225 m²) sú bohatým a priestranným útočiskom nečakaného luxusu a exkluzivity v africkej buši. Budete mať k dispozícii priestor, ktorý zahŕňa dve spálne, vlastnú jedáleň, kuchyňu, salónik, krb, terasu s vybavením pre vonkajšie stolovanie, súkromnú bomu a vlastný bazén. Moderný africký design prestupuje veľkou terasou okolo suity, ktorá poskytuje skvelé výhľady na okolitú divočinu. Ak preferujete súkromné stolovanie, môžete využiť vlastnú jedáleň vedľa krbu alebo terasu počas teplých letných večerov. Prírodné farby, slamené strechy a drevená terasa dopĺňajú okolité prírodné prostredie. Relaxujte v salóniku alebo na súkromnej terase, kde si môžete čítať v obklopení pokojnej atmosféry buša.

Online cena a slevy Shumbalala Game Lodge *****

Profi foto hotela Shumbalala Game Lodge *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Shumbalala Game Lodge

Večera je luxusnou záležitosťou pripravenou profesionálnym šéfkuchárom podľa vašich konkrétnych preferencií. V závislosti od počasia môžete stolovať na rôznych miestach v rámci areálu.

Vychutnajte si obed alebo brunch na verande s výhľadom na rieku alebo popoludňajší čaj na terase pri pozorovaní zvieracieho napájadla. Večera potom môže byť podávaná pod holým nebom v autentickej africkej bome s krbom.

Okrem toho je k dispozícii aj elegantná jedáleň so salónikom a krbom pre chladnejšie večery. Môžete sa tu stretávať s ostatnými hosťami, nadväzovať nové priateľstvá či rozprávať sa o prežitých dobrodružstvách.

Počas pobytu si nenechajte ujsť ani romantickú večeru v špeciálne navrhnutej pivnici s výhľadom na napájadlo. Pre Vaše potešenie si tu môžete dopriať víno s impozantnej miestnej i medzinárodnej ponuky.

Šport a wellness hotela Shumbalala Game Lodge *****

Vzhľadom na svoju polohu v rezervácii Thornybush a v blízkosti národného parku Kruger ponúka Shumbalala Game Lodge unikátne zážitky z afrického safari. Divočina je v tomto lodge plne prítomná a už zo svojej vlastnej terasy budete mať možnosť pozorovať zvieratá. Ako vyzerá typický deň v buši?

Začína pomerne skoro, už o 5:30 ráno (v závislosti od ročného obdobia) vás zobudí ranger, aby ste mohli stráviť krásne ráno pri šálke čaju alebo kávy a mohli sa tak pripraviť na deň plný dobrodružstva.

Nasleduje safari prechádzka so zastávkami, napríklad na čaj a ľahké občerstvenie v buši. Návrat do lodge je okolo 9:30, kedy sa hostia môžu osviežiť a užiť si bohaté kontinentálne raňajky. Akonáhle hostia načerpajú energiu, dozvedia sa viac o živote v buši aj o miestnej faune a flóre. Následne je čas na chvíľku relaxácie pri bazéne alebo na čítanie v knižnici.

Popoludňajší čaj je príležitosťou na interakciu s ostatnými hosťami. Potom je čas na ďalšie safari dobrodružstvo
a sledovanie západu slnka za horami. Po zotmení vás lodge uvíta pohárom sherry a večerou z miestnych surovín.

Shumbalala Game Lodge ponúka aj množstvo exkurzií a výletov. Zúčastniť sa môžete:

Safari na sloňom chrbte - prežite autentické africké dobrodružstvo. Z chrbta slona uvidíte divočinu v inom svetle ako zo zeme a vytvoríte si zážitky, na ktoré nikdy nezabudnete.

Safari v teplovzdušnom balóne – nechajte sa ohromiť kúzlom Afriky a kochajte sa pohľadmi na divokú krajinu a svahy Dračích hôr z vtáčej perspektívy. Hodinový let ponúka scénické výhľady na rieku Blyde, prírodnú rezerváciu, poľnohospodársku pôdu a ďalšie miesta. Navyše v ranných hodinách Vás určite očarí východ slnka. Hory na juhu a západe poskytujú ochranu pred prúdením vetrov, preto sú tu príhodné podmienky prakticky zaručené.
Plavba v kaňone Blyde – naskytne sa vám príležitosť preskúmať tretí najväčší kaňon na svete. Vďaka tropickej vegetácii sa môže pochváliť statusom „zelený kaňon“. Okrem iného uvidíte malebný vodopád Kadishi Tufa a dozviete sa plno informácií o tomto prírodnom mieste.
Panoramatický chodník – Vydajte sa na jeden z najviac scénických chodníkov v regióne. Budete mať výhľad na priesmyk Abel Erasmus, Graskop, „Božské okno“, Three Rondavels a mnohé ďalšie. Výlet trvá asi 8 hodín.
Centrum návratu zvierat do voľnej prírody Moholoholo – Toto centrum sa stará o choré, zranené alebo otrávené zvieratá a snaží sa ich pripraviť na návrat do voľnej prírody. Niekedy to však nie je možné a tak tu nájdete aj niekoľko „permanentných obyvateľov“, ktorí nie sú schopní návratu do prírody. Pri návšteve môžete nahliadnuť do zákulisia týchto procesov, dozvedieť sa plno nových informácií a uvidieť zaujímavé zvieratá v zaujímavých situáciách.
Komunitný projekt Hlokomela – Chumbalala podporuje projekt Hlokomela, ktorý pomáha tunajším komunitám, deťom, chorým a ďalším a tiež sa stará o zachovanie prirodzeného prostredia. Vďaka tomu budete môcť navštíviť bylinkovú záhradu, knižnicu s hračkami, jasle
a spoznáte tunajší recyklačný proces.

Mapa - Shumbalala Game Lodge *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Juhoafrickej republiky do hotela Shumbalala Game Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shumbalala Game Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Shumbalala Game Lodge *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Juhoafrickej republiky

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.