Thornybush Game Lodge *****

Juhoafrická republika

Exkluzívne, romantické privátne safari.

Osobne
sme
bývali

Hotel Thornybush Game Lodge *****

Lokalita Juhoafrická republika | Zobraziť mapu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Thornybush Game Lodge ***** Juhoafrická republika

V tesnej blízkosti rozsiahleho národného parku Kruger, v slávnej prírodnej rezervácii Thornybush, sa nachádza pýcha spoločnosti Collection, päťhviezdičkový rezort Thornybush Game Lodge. Ten poskytuje ideálne ubytovanie pre malé skupiny, svadby v buši, významné oslavy narodenín aj obchodné rokovania.

Zatiaľ čo veľkosť rezortu nabáda k organizovaniu spoločenských akcií, usporiadanie samostatných luxusných apartmánov zaisťuje súkromie a ničím nerušené prostredie pre páry a menšie skupiny. Či už ste dvojica túžiaca po exkluzívnom, romantickom, privátnom safari, rodina hľadajúca zábavu pre svoje ratolesti či spoločnosť s rozmanitými požiadavkami, Thornybush splní všetky vaše sny.

V rezorte nájdete tiež konferenčné centrum a najmodernejšie novo vybudované spa centrum, ktoré je čerešničkou na torte pre všetkých náročných hostí.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Luxury Suites

Luxury Suites (celkom 18) poskytujú výhľad na rieku Monwana a na okolitú prírodnú krásu. Okrem spálne s obývacím priestorom majú luxusnú kúpeľňu s vaňou a sprchou...

Family Suites

Family Suites (celkom 2) zahŕňajú väčší priestor a okrem manželskej postele ponúkajú navyše pohovku, na ktorej sa môžu pohodlne vyspať dve deti. Obe suity majú vlastnú terasu a bazén...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Aj uprostred africkej savany začína deň raňajkami. Tie sa podávajú od 8:30 do 10:30. Delikátny obed je servírovaný vždy o 13:30. Po popoludňajšom safari nasleduje čaj, ktorý sa môže pretiahnuť až do večerného sledovania jedinečných nočných druhov. Po návrate vás očakáva delikátne trojchodové menu, ktoré si môžete vychutnať v buši, v chate či v altánku. Pred zaslúženým spánkom a príprave na ďalšie dobrodružstvo, sa hostia môžu spriateliť nad pohárom vybraného koňaku, raz destilovaného alebo cigary pri ohni.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Juhofrickú republiku - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Juhoafrickú republiku sa špecializujeme od roku 2008 a destináciu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Juhoafrickú republiku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

 

Kategórie a vybavenosť izieb Thornybush Game Lodge

Thornybush Game Lodge ponúka ubytovanie v štýlových klimatizovaných suitách s rozsiahlymi obývacími priestormi a výhľadmi na Monwana River. K dispozícii je 18 suít, 2 pre rodiny. Celkom suity ubytujú maximálne 40 osôb. Suity sa nachádzajú v nízkych domčekoch so slamenou strechou, ktoré krásne zapadajú do okolitej krajiny.

Každá suita má vlastné sociálne zariadenie, vonkajšiu sprchu a vonkajšiu terasu. Kúpeľne sa môžu pochváliť veľkými oknami, z ktorých môžu hostia pozorovať okolité safari.

Štandardné vybavenie suít zahŕňa klimatizáciu, telefón, mini-bar, trezor, oddelenú vaňu a sprchovací kút, vonkajšiu sprchu, fén a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy.

Hostia môžu využívať servis budenia, práčovne, bazénu, kúpeľov, knižnice s prístupom k internetu, obchodu so suvenírmi, detského programu a stráženia detí.

Ponuka izieb

Luxury Suites

Luxury Suites (celkom 18) poskytujú výhľad na rieku Monwana a na okolitú prírodnú krásu. Okrem spálne s obývacím priestorom majú luxusnú kúpeľňu s vaňou a sprchou. Vonkajšie priestory si hostia užijú vďaka terase. Osvieženie pod horúcim slnkom zaisťuje vonkajšia sprcha.

Family Suites

Family Suites (celkom 2) zahŕňajú väčší priestor a okrem manželskej postele ponúkajú navyše pohovku, na ktorej sa môžu pohodlne vyspať dve deti. Obe suity majú vlastnú terasu a bazén. Maximálna kapacita týchto suít je 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov.

Online cena a slevy Thornybush Game Lodge *****

Profi foto hotela Thornybush Game Lodge *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Thornybush Game Lodge

Aj uprostred africkej savany začína deň raňajkami. Tie sa podávajú od 8:30 do 10:30. Delikátny obed je servírovaný vždy o 13:30. Po popoludňajšom safari nasleduje čaj, ktorý sa môže pretiahnuť až do večerného sledovania jedinečných nočných druhov. Po návrate vás očakáva delikátne trojchodové menu, ktoré si môžete vychutnať v buši, v chate či v altánku. Pred zaslúženým spánkom a príprave na ďalšie dobrodružstvo, sa hostia môžu spriateliť nad pohárom vybraného koňaku, raz destilovaného alebo cigary pri ohni.

Šport a wellness hotela Thornybush Game Lodge *****

Thornybush Game Lodge ponúka jedinečné zážitky z exkluzívneho safari v otvorených Land Roveroch či pešo. Súkromné ​​rezervácie sú domovom mnohých druhov fauny i flóry: 147 druhov cicavcov vrátane „Veľkej päťky“, 114 druhov plazov, 507 druhov vtáctva, 49 druhov rýb, 34 druhov obojživelníkov a 336 druhov stromov. Rezerváciu tvoria prevažne otvorené savany a dokonalá klíma takmer po celý rok. Niet teda pochýb, že si toto miesto zamilujete.

Typický deň na safari začína už od východu slnka nad africkou búšou. Po skorom budíčku je servírovaná káva, čaj a sucháre na hlavnej terase s výhľadom na rieku. Potom odídete v otvorenom Land Roveri so skúsenými rangermi a stopármi. Miestni stopári vás okúzlia znalosťami o liečivých bylinách a stromoch a ich využití, rovnako ako svojimi príbehmi z tradičného folklóru.

Jazdy prebiehajú vždy v závislosti na ročnom období a v čase najvhodnejšom na pozorovanie zveri. Zvyčajne to však býva v skorých ranných hodinách, pretože v tom čase vychádzajú zvieratá pre potravu. Môžete byť vyzvaní na sledovanie stôp aj skúmanie rastlín.

Po vzrušujúcom stopovaní zvierat zastavíte v buši na kávu či čaj. Trochu si pretiahnuť nohy, vyčistiť okuliare a dopriať si studené uteráky v lete a horúce v zime. V zime sú hostia udržiavaní v teple pomocou teplých diek a fliaš s horúcou vodou. Pokiaľ zvolíte radšej prechádzku, vydáte sa po luxusných raňajkách na vybranú trasu, ktorá bude zodpovedať Vašim záujmom a kondícii. Spoločnosť vám bude robiť stopár a pre vaše bezpečie aj ozbrojený ranger. Prechádzky poskytnú hosťom väčšiu šancu vidieť niektoré z menších tvorov buša rovnako ako možnosť sa naučiť viac o miestnej flóre a faune.

Po dni plnom dobrodružstva určite príde vhod relaxácia v kúpeľoch. V poslednom čase prešli kúpele Thornybush kompletnou premenou a dnes sa môžu pochváliť trojnásobnou rozlohou ako predtým. Dve terapeutky vám ponúknu veľký výber z kúpeľných ošetrení priamo v Thornybush Game Lodge aj v blízkych táboroch Chapungu a Nkelenga. Amani Spa, prevádzkovatelia úspešných wellness centier vrátane kúpeľov Thornybush, Ivory Tree, Simbambili Game Lodge a Walkersons v Dullstroome, ponúkajú, spolu s najmodernejším vybavením, osvedčené procedúry aj dokonale vyškolených terapeutov.

Deti v hoteli Thornybush Game Lodge *****

Thornybush víta na svojej pôde deti všetkých vekov. Pre malých dobrodruhov je tu pripravený program, ktorý začína už pri príchode, keď deti dostanú zábavný balíček. Deti sa v priebehu svojho pobytu môžu zúčastniť viacerých hier, aktivít i safari. V kúpeľoch si môžu užiť relaxačnú starostlivosť.

Pre deti je tiež možné dohovoriť stráženie za poplatok a k dispozícii je aj detské menu.

Mapa - Thornybush Game Lodge *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Juhoafrickej republiky do hotela Thornybush Game Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Thornybush Game Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Thornybush Game Lodge *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Juhoafrickej republiky

Marica Verešová
Thornybush Game Lodge
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.