Anantara Dhigu Resort & Spa *****

Maledivy

Raj s jemným pieskom v tyrkysovej lagúne

Osobne
sme
navštívili

Hotel Anantara Dhigu Resort & Spa *****

Hodnotenie 9.5 Hodnotilo 4 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maledivy, South Male atoll | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Pro rodiny i páry Velký výběr aktivit Soukromý ostrov
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Anantara Dhigu Resort & Spa ***** Maledivy

Rezort Anantara Dhigu je umiestnený na ostrove Dhigufinolhu, ktorý sa nachádza v oblasti South Male Atol. Z medzinárodného letiska sa sem hostia dostanú rýchloloďou za 35 minút.
Ostrov obklopuje tyrkysová lagúna a sám hotel je nebeskou svätyňou v tropickom raji. V blízkosti sa nachádzajú ešte dva ďalšie rezorty, ktoré poskytujú veľa možností pre stravovanie.
Rezort pomohol vytvoriť slávny architekt Muhamed Shafeeq, ktorý sa podieľal na rezortoch ako Taj Exotica alebo Soneva Gili. Bol to tiež on, koho napadlo vytvoriť vily, ktoré svojím tvarom pripomínajú mušľu.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Anantara Dhigu Resort & Spa

Plážový hotel Anantara Dhigu patří do luxusního thajského mezinárodního řetězce Anantara, který je v oblasti cestovního ruchu známý svými kvalitními službami, a jeho návštěva je sázka na jistotu.

Výhodou resortu je především dobrá dostupnost z mezinárodního letiště Malé. Tento oblíbený resort obklopuje tyrkysová laguna, která je ideální ke koupání. Resort sdílí lagunu ještě s dalšími dvěma resorty Anantara Veli a Naladhu, které poskytují návštěvníkům více možností stravování.

Pěkné šnorchlování si můžete užít na nedalekém ostrůvku Gulhifushi, kam Vás zdarma odveze přívoz. Na ostrůvku můžete relaxovat, jsou tam léhátka, bar a také houpačka ve vodě, kde si můžete udělat nezpomenutelné fotky. 

Doporučujeme nenechat si ujít úžasný výlet za pozornováním delfínů. Sledovat jak si hejna delfínů hrají ve vodě a skáčou kolem lodi je zážitek na celý život. 

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Sun Rise Beach Villa

Sun Rise Beach Villa

Deluxe Sunrise Beachfront Villa - 110 m2, umiestnené na východnej strane ostrova umožňujú jedinečný výhľad na východ slnka z Vašej súkromnej terasy s lehátkami a jedálenským kútom pre ..

Sun Set Beach Villa

Sun Set Beach Villa

Deluxe Sunset Beach Villa - 110 m2, umiestnené na západnej strane ostrova umožňujú jedinečný výhľad na západ slnka z Vašej súkromnej terasy s lehátkami a jedálenským kútom pre 2 osoby...

Deluxe Sunset Pool Villa

Deluxe Sunset Pool Villa

Deluxe Sunset Pool Villa – 180 m2, každá z týchto vil má vlastný bazén a pláž. Pre Vaše pohodlie tu nájdete priestrannú vaňu aj sprchu obklopenú bujnou vegetáciou, šatňu a minibar ne..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Anantara Dhigu Resort svojimi reštauráciami poteší nielen vaše chuťové poháriky, ale aj vaše estetické zmysly. Reštaurácie sú tu roztrúsené po celom ostrove a sú pokojným útočiskom všetkých gurmánov.
Stolovanie je v Anantara dôležitým rodinným rituálom. Deti do šiestich rokov sa tu preto v sprievode svojej rodiny môžu stravovať zadarmo.
Vo Fushi Café sú podávané raňajky formou bufetu a tematicky zamerané večere. Táto reštaurácia sa nachádza priamo na bielej piesočnatej pláži. Večera predstavujú pokrmy ako medzinárodnej, tak miestnej maldivskej kuchyne.
Fuddan Fusion Grill je preslávený tými najčerstvejšími morskými plodmi a výbornými steakmi, ktoré sú dovážané z Japonska a Austrálie. Na obľube si tu aj maldivské krevety a homáre. Gril sa nachádza priamo pri mori naproti útesu.
Talianska reštaurácia Terrazzo prináša to najlepšie z talianskej kuchyne do tropických krajín. Menu obsahuje pizze, domáce cestoviny aj chutné plody mora. Veľmi obľúbený je domáci homár, ravioli či šalát Caesar. Ku každému jedlu si môžu hostia objednať víno z regiónov severneho i južného Talianska.
Aqua sa nachádza priamo pri bazéne a ponúka ľahké občerstvenie. Bar je prístupný ako z vody, tak z brehu a aby ste si dali kokteil, vôbec nemusíte vyliezať z bazéna. Toto miesto svoju obľubu získava aj večer vďaka nádherným západom slnka, ktoré si môžete vychutnať s drinkom v ruke.
Chuť thajskej kuchyne môžu hostia zažiť v reštaurácii Baan Huraa, ktorá je jednou z najlepších luxusných thajských reštaurácií na Maldivách. Nachádza sa nad vodou a poskytuje úžasný výhľad na oceán. Vyhláseným pokrmom je kokosové karí z južných provincií Thajska.
Reštaurácia 73 Degrees je ďalšou možnosťou skvelého stravovanie na ostrove. Jedná sa o reštauráciu postavenú v tradičnom maldivskom štýle so slamenou strechou. Zájsť si sem môžete na bohaté raňajky servírované formou bufetu a vyhlásené večere, pri ktorých si môžete objednať rybu vylovenú priamo z oceánu.
Dhoni sa nazýva bar pri bazéne, ktorý podáva skvelé koktaily. Toto miesto s výhľadom na oceán je ako stvorené pre milovníkov západov slnka.
Japonskej gastronómií sú v reštauráciach zasvätené  Origami. Podávajú sa tu výhradne večere a menu obsahuje remeselne vyrobené sushi a sashimi, grilované ryby i špízy. Ázijskí kuchári oslňujú hosťami kulinárskymi predstaveniami, ktoré sa konajú každý týždeň od utorka do nedele.
Išli ste na dovolenku za romantickými zážitkami? Potom určite oceníte možnosť večere na pláži. Pod bielymi hodvábnymi stanmi, pri svetle sviečok a za šumenia oceánu. Intímne večeru si môžete so svojím partnerom vychutnať na vlastnej terase, kam vám príde osobne uvariť kuchár.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Anantara Dhigu Resort & Spa

Rezort tvorí celkom 110 nadvodných bungalovov a plážových víl. Všetky disponujú vonkajšie kúpeľňou so sprchou, niektoré sú navyše vybavené jacuzzi pre dve osoby či súkromným bazénom.
Bezstarostný pobyt hosťom zaistí i komfortné vybavenie. V každom bungalove aj vilke nájdete prístroj na prípravu espressa, prípojku na iPod, plochú televíziu, minibar aj 24 hodinový servis.
Každá z víl sa pýši elegantnou pergolou, ktorá hosťom poskytuje tieň i súkromie. K odpočinku tu slúžia drevené ležadlá. Ani nie desať krokov odtiaľ sa môžu hostia osviežiť vo vodách Indického oceánu. Úplné pohodlie dopĺňa servis zamestnanca hotela, ktorý prechádza po pláži a ponúka zmrzlinu a čerstvý kokos.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Sun Rise Beach Villa

Sun Rise Beach Villa

Deluxe Sunrise Beachfront Villa - 110 m2, umiestnené na východnej strane ostrova umožňujú jedinečný výhľad na východ slnka z Vašej súkromnej terasy s lehátkami a jedálenským kútom pre 2 osoby. Pre Vaše pohodlie tu nájdete priestrannú vaňu aj sprchu obklopenú bujnou vegetáciou, šatňu a minibar blízkosti kráľovskej postele. Samozrejmosťou je LCD obrazovka so satelitnou TV a MP3 / CD / DVD prehrávač.

Sun Set Beach Villa

Sun Set Beach Villa

Deluxe Sunset Beach Villa - 110 m2, umiestnené na západnej strane ostrova umožňujú jedinečný výhľad na západ slnka z Vašej súkromnej terasy s lehátkami a jedálenským kútom pre 2 osoby. Pre Vaše pohodlie tu nájdete priestrannú vaňu aj sprchu obklopenú bujnou vegetáciou, šatňu a minibar blízkosti kráľovskej postele. Samozrejmosťou je LCD obrazovka so satelitnou TV a MP3 / CD / DVD prehrávač.

Deluxe Sunset Pool Villa

Deluxe Sunset Pool Villa

Deluxe Sunset Pool Villa – 180 m2, každá z týchto vil má vlastný bazén a pláž. Pre Vaše pohodlie tu nájdete priestrannú vaňu aj sprchu obklopenú bujnou vegetáciou, šatňu a minibar neďaleko kráľovskej postele. Samozrejmosťou je LCD obrazovka so satelitnou TV a MP3/CD/DVD prehrávač.

Anantara Pool Villa

Anantara Pool Villa

Vila o rozlohe 180m2 situovaná na pláži, s malým privátnym bazénom, vonkajším posedením na privátnej terase. Výhľad na západ slnka.

Deluxe Sunset Family Pool Villa

Deluxe Sunset Family Pool Villa

Deluxe Sunset Family Pool Villa – 400 m2, priestranná vila s 2 spálňami, každá s vlastnou kúpeľňou. Vila s vlastným bazénom, terasou, tropickou záhradou. Pre Vaše pohodlie nájdete v každej vile priestrannú vaňu aj sprchu obklopenú bujnou vegetáciou, šatňu a minibar neďaleko kráľovskej postele. Samozrejmosťou je LCD obrazovka so satelitnou TV a MP3/CD/DVD prehrávač.

Two Bedroom Anantara Pool Villa

Two Bedroom Anantara Pool Villa

Dve čiastočne prepojené plážové vilky s priamym vstupom na pláž, vilky sú prepojené vonkajšou terasou, výhľad na západ, privátne malý bazén a terasy.

Deluxe Sunrise/Sunset Suite

Deluxe Sunrise/Sunset Suite

Deluxe Sunrise/Sunset Suite – 132 m2, apartmán nad krištáľovo priezračnou vodou. Priestranná terasa so sprchou aj kúpeľňa s jacuzzi rovnako ako šatňa a minibar neďaleko kráľovskej postele sú Vám k dispozícii. Samozrejmosťou je LCD obrazovka so satelitnou TV a MP3/CD/DVD prehrávač.

Sun Set Over Water Suite

Sun Set Over Water Suite

Sunset Over Water Suite - 132 m2, apartmán nad krištáľovo priezračnou vodou. Priestranná terasa so sprchou aj kúpeľňa s jacuzzi rovnako ako šatňa a minibar blízkosti kráľovskej postele sú Vám k dispozícii. Samozrejmosťou je LCD obrazovka so satelitnou TV a MP3 / CD / DVD prehrávač.

Anantara Over Water Pool Suite

Anantara Over Water Pool Suite

Vila umiestnená nad vodou, o rozlohe 132m2 + 15m2 bazén, kúpeľňa s presklenou podlahou.

Pláž a more

Miestna pláž si určite obľúbite. Vďaka jemnému piesku a plytkému vstupu do mora je dokonalá nielen pre rodiny s deťmi. K pláži vedú cestičky z piesku, ktorý je tak jemný, že po nich môžete chodiť naboso. Ostrov obklopuje prírodné koralový útes a magické vody lagúny.

Online cena a slevy Anantara Dhigu Resort & Spa *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Anantara Dhigu Resort *****

Naše foto hotela Anantara Dhigu Resort *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Anantara Dhigu Resort & Spa

Anantara Dhigu Resort svojimi reštauráciami poteší nielen vaše chuťové poháriky, ale aj vaše estetické zmysly. Reštaurácie sú tu roztrúsené po celom ostrove a sú pokojným útočiskom všetkých gurmánov.
Stolovanie je v Anantara dôležitým rodinným rituálom. Deti do šiestich rokov sa tu preto v sprievode svojej rodiny môžu stravovať zadarmo.
Vo Fushi Café sú podávané raňajky formou bufetu a tematicky zamerané večere. Táto reštaurácia sa nachádza priamo na bielej piesočnatej pláži. Večera predstavujú pokrmy ako medzinárodnej, tak miestnej maldivskej kuchyne.
Fuddan Fusion Grill je preslávený tými najčerstvejšími morskými plodmi a výbornými steakmi, ktoré sú dovážané z Japonska a Austrálie. Na obľube si tu aj maldivské krevety a homáre. Gril sa nachádza priamo pri mori naproti útesu.
Talianska reštaurácia Terrazzo prináša to najlepšie z talianskej kuchyne do tropických krajín. Menu obsahuje pizze, domáce cestoviny aj chutné plody mora. Veľmi obľúbený je domáci homár, ravioli či šalát Caesar. Ku každému jedlu si môžu hostia objednať víno z regiónov severneho i južného Talianska.
Aqua sa nachádza priamo pri bazéne a ponúka ľahké občerstvenie. Bar je prístupný ako z vody, tak z brehu a aby ste si dali kokteil, vôbec nemusíte vyliezať z bazéna. Toto miesto svoju obľubu získava aj večer vďaka nádherným západom slnka, ktoré si môžete vychutnať s drinkom v ruke.
Chuť thajskej kuchyne môžu hostia zažiť v reštaurácii Baan Huraa, ktorá je jednou z najlepších luxusných thajských reštaurácií na Maldivách. Nachádza sa nad vodou a poskytuje úžasný výhľad na oceán. Vyhláseným pokrmom je kokosové karí z južných provincií Thajska.
Reštaurácia 73 Degrees je ďalšou možnosťou skvelého stravovanie na ostrove. Jedná sa o reštauráciu postavenú v tradičnom maldivskom štýle so slamenou strechou. Zájsť si sem môžete na bohaté raňajky servírované formou bufetu a vyhlásené večere, pri ktorých si môžete objednať rybu vylovenú priamo z oceánu.
Dhoni sa nazýva bar pri bazéne, ktorý podáva skvelé koktaily. Toto miesto s výhľadom na oceán je ako stvorené pre milovníkov západov slnka.
Japonskej gastronómií sú v reštauráciach zasvätené  Origami. Podávajú sa tu výhradne večere a menu obsahuje remeselne vyrobené sushi a sashimi, grilované ryby i špízy. Ázijskí kuchári oslňujú hosťami kulinárskymi predstaveniami, ktoré sa konajú každý týždeň od utorka do nedele.
Išli ste na dovolenku za romantickými zážitkami? Potom určite oceníte možnosť večere na pláži. Pod bielymi hodvábnymi stanmi, pri svetle sviečok a za šumenia oceánu. Intímne večeru si môžete so svojím partnerom vychutnať na vlastnej terase, kam vám príde osobne uvariť kuchár.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Český/slovenský delegát a služby na Maldivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českých alebo slovenských delegátov - pani Pavla Wolfová, pán Šimon Mihalčin alebo pani Radka Kaiserová. Na Maldivách žijú dlhodobo a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru a zvyklosti. Kontakt na našich delegátov získate pred odletom na Vašu dovolenku (v dokumente, ktorý dostávate s vauchrami, s názvom "informácie pred cestou"), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej dovolenky.

 

Po prílete na Maledivy Vás delegát privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Behom stretnutia sa môžete spýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta telefonický kontakt, delegáti používajú aplikáciu whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovy necestuje.

 

Počas odletu z dovolenky Vás delegát opäť odprevadí po transfere z hotela na check in pred odletom z Maledív. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú za malý príplatok. 

Počas dovolenky sme tu pre Vás na telefóne aj my v cestovnej kancelárií. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo len poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

 

Počas pobytu na Maledivách Vám bude delegát k dipozícií z našej partnerskej cestovnej kancelárie Colours of MaldivesSlužby delegáta po prílete a v počas pobytu zahŕňajú:

  • Privítanie v hale v českom/slovenskom jazyku od delegátov s ceduľkou DELUXEA
  • Asistenciu počas registrácie na hotelovom stánku na letisku v Male a odvedenie na miesto, kde na Vás bude čakať transfer do hotela
  • Predanie telefonického kontaktu na Vášho delegáta v prípade potreby alebo núdze - delegát je k dispozícií na telefóne a whatsappe,
  • Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli cez telefón
  • Asistencia po transfere z hotela do Male a počas check inu z Maledív

 

 

Šport a wellness hotela Anantara Dhigu Resort *****

Každý deň sa v okolí rezortu konajú najrôznejšie organizované akcie. Hostia si môžu vyberať z vnútorných aktivít ako je cvičenie jogy, ranné meditácie a kurzy varenia, aj z aktivít konaných vonku, napríklad fitnes, tenis, plávanie, volejbal alebo badminton. Hosťom je tiež k dispozícii knižnica.
Súčasťou rezortu sú aj kúpele Anantara Spa, kde počas chvíľky naberiete potrebné sily. Tešiť sa môžete na najrôznejšie procedúry, ktoré omladí a detoxikujú vaše telo i vašu dušu. Pri masážach sa tu môžete započúvať do blahodarných zvukov oceánu.
Oblasť, v ktorej sa hotel nachádza, je  vhodná na potápanie, surfovanie aj na najrôznejšie výleti.

Deti v hoteli Anantara Dhigu Resort *****

Deťom je určený Dhoni Kidz Club. Môžu sa tu zapojiť do radu aktivít, ako sú výtvarné činnosti, športové hry aj ochrana prírody. Do klubu sú pozývané deti od troch do jedenástich rokov. V prípade detí do troch rokov sú k činnostiam srdečne pozvaní aj rodičia.
Tiež je možné dojednať profesionálne stráženie. Za hodinu stráženie rodičia zaplatí 15 $, ak stráženie prebehne do desiatej hodiny večernej. Od desiatej večer do rána sa cena za hodinu zvyšuje o 5 $.

 

Doprava do hotela Anantara Dhigu Resort & Spa

Anantara Dhigu Resort je vzdialený len 35 minút privátnou komfortnou rýchloloďou od medzinárodného letiska v Malé. 

Mapa - Anantara Dhigu Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela Anantara Dhigu Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Anantara Dhigu Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Ing. Lucie Krapítková
Ing. Lucie Krapítková 724 730 014

Recezie hotela Anantara Dhigu Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Katarina Hutníková
Anantara Dhigu Resort & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.