One & Only Reethi Rah *****

Maledivy

Klenot koralových atolov

Osobne
sme
bývali

Hotel One & Only Reethi Rah *****

Hodnotenie 9.8 Hodnotilo 5 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maledivy, North Male atoll | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxus světového renomé Špičkový servis Rozmanité a moderní vily
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela One & Only Reethi Rah ***** Maledivy

Skvostný vilový rezort One&OnlyReethiRah sa nachádza na jednom z najväčších ostrovov v atole North Malé ozdobený nekonečnými piesočnatými zákutiami a tyrkysovými zátokami. Ostrov s pobrežím dlhým 6 km v tvare chobotnice poskytuje dokonalý únik na jednej z 12 nedotknutých pláží s jemným bielym pieskom.

ReethiRah, čo v miestnom jazyku Dhivehi znamená "krásny ostrov", je domovom pre 122 privátnych víl, ktoré patria k tým najluxusnejším na svete. Vybrať si môžete z 83 elegantných plážových viliek alebo 31 vodných víl, ktoré sa vznášajú nad krištáľovými vodami. Jedinečnú formu relaxácie ponúka hojdacie siete zavesené pri vodných vilkách priamo nad vodou. K dispozícii sú aj dve priestranné viacizbové residence.

Tešiť sa môžete na šesť reštaurácií, ktoré pripravujú pokrmy z celého sveta exotických chutí. Či už Vás láka stredomorská, japonská či arabská kuchyňa, prídete si na svoje. Jedinečný koncept ponúka reštaurácia Botanica umiestnená v tropickej záhrade. Zameriava sa na čisto prírodné produkty a miestne ingrediencie. Každú stredu si za sprievodu gitaristu môžete vychutnať špeciálne 5-chodové menu párované s organickými vínami.

Svojo úhľadnosťou, veľkoleposťou a nevídaným súkromím Vás hotel určite nadchne. Všetkým, ktorí hľadajú vrchol tropického luxusu, ponúka nezabudnuteľný zážitok z dovolenky. Nikde inde na Maledivách nenájdete exkluzívnejší a priestornejší rezort ako práve tento.

Na ostrov sa dostanete hydroplánom za 15 - 20 minút letu, prípadne možno využiť luxusný transfer jachtou. Plavba trvá približne 45 - 50 minút.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k One & Only Reethi Rah

One&OnlyReethiRah predstavuje klenot medzi koralovými atoly i tunajšími rezortami. Tento vynikajúci vilový rezort ponúka bezkonkurenčnú úroveň štýlu, jedinečné zážitky aj široký výber aktivít na objavovanie. Šnorchlujte alebo sa potápate a obdivujte rozmanitosť podmorského života, využite bohatú ponuku vodných športov alebo navštívte miestne umelecké štúdio.

One&OnlyReethiRah je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú elegantné tropický úkryt s prvotriednymi službami a súkromím. Vďaka perfektnému servisu, odporúčame rezort tiež pre rodiny s deťmi. Detské kluby Kidsonly a OneTribe ponúka pod dohľadom profesionálov rozmanité aktivity pre deti od 4 do 11 rokov. Pre teenagerov od 12 do 17 rokov zaisťuje rozmanitý program klub Teens.

Pre väčšie pohodlie hostí bol čas v One&OnlyReethiRah nastavený o jednu hodinu pred časom v Malej, poskytuje tak ďalšiu hodinu navyše, kedy si môžete užívať tento tropický raj za denného svetla (GMT + 6).

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach Villa

Beach Villa

Beach Villa (135 m²) má priamy výhľad na oceán a vlastný úsek pláže. Disponuje jednou posteľou veľkosti king alebo dvoma posteľami veľkosti queen...

Water Villa

Water Villa

Water Villas (149 m²) sú svojim vybavením a výhodami rovnaké ako plážové vily, len sa nachádzajú priamo nad krištáľovou lagúnou...

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool (165 m²) vás ohromí svojim vonkajším priestorom, ktorý ponúka nielen ležadlá a hojdaciu sieť, ale aj bazén s rozlohou 23 m²...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Neprekonateľné kulinárske schopnosti, vlastná organická záhradka a vynikajúci servis v slamených nadvodných pavilónoch alebo na arabských kobercoch v piesku sú ďalším prínosom hotela. Reethi reštaurácia je chrámom znamenitého jedálenského zážitku. Vybrať si môžete z pochúťok stredomoria a ázijského Pacifiku, ktoré Vám pripravia v kompletne presklenej kuchyni. Vynikajúce sú tiež vína z miestnej vinárne. Ak ste milovníkmi japonskej kuchyne, zájdite si na večeru do Tapasake, ktorého menu zahŕňa sushi, sashimi, čerstvé ryby a plody mora. Na severnom konci ostrova je zmyselná Arabesque Fanditha. Toto exotické plážové miesto podáva pokrmy ovplyvnené Stredným Východom ako sú mezzeh, chargrills a šaláty, doplnené tým najlepším výberom chladeného ružového vína a šampanským. V salóniku môžu hostia relaxovať na pohovkách, kobercoch, bambusových váľandách či v tkaných hojdacích sieťach. Plavci a opaľujúci sa hostia nemusia chodiť pre občerstvenie príliš ďaleko. Rah bar v blízkosti bazénu servíruje celodenné menu skladajúce sa zo zdravých šalátov, wrapov, ľahkých pokrmov a rôznych nápojov. Večer sa z neho stáva pulzujúci bar so živou hudbou, chladeným martini, tropickými koktejlami, šumivými vínami a vybranými rumami z karibských a indicko-oceánskych ostrovov.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb One & Only Reethi Rah

Aj vy môžete nájsť svoj tropický domov v jednej zo 129 vil, ktoré sa nachádzajú buď priamo na pláži, obklopené tropickou zeleňou, (celkovo 97 vil), alebo nad lagúnou, v objatí oceánu (celkovo 32 vil).

Toto letovisko patrí medzi najväčšie strediská na svete, a tak každá vila má svoj vlastný priestor a poskytuje dostatok súkromia.

Interiéry vil majú vysoké stropy a priestory sú naozaj veľkorysé. Všetky vily sú vybavené širokouhlou televíziou, DVD a CD prehrávačom, zvukovým systémom, stanicou pre iPod, prístupom k internetu, mini-barom, luxusnou kúpeľňou s vaňou a veľkou šatňou. 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach Villa

Beach Villa foto

Beach Villa (135 m²) má priamy výhľad na oceán a vlastný úsek pláže. Disponuje jednou posteľou veľkosti king alebo dvoma posteľami veľkosti queen. Kúpeľňa zahŕňa veľkú vaňu a sprchu, druhú sprchu nájdete vonku.Terasa zaberá rozlohu 26 m² a poskytuje univerzálny vonkajší obytný priestor. S príchodom do tejto vily sa môžete tešiť na: služby Concierge, vybalenie batožiny, čerstvé ovocie, minerálnu vodu, výber z čajov a kávy, plážovú tašku, uvítacie vybavenie pre deti a servis práčovne pre deti mladšie ako dva roky.

Water Villa

Water Villa foto

Water Villas (149 m²) sú svojim vybavením a výhodami rovnaké ako plážové vily, len sa nachádzajú priamo nad krištáľovou lagúnou. Relaxáciu si tu užijete v hojdacích sieťach zavesených nad vodou.

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool foto

Beach Villa with Pool (165 m²) vás ohromí svojim vonkajším priestorom, ktorý ponúka nielen ležadlá a hojdaciu sieť, ale aj bazén s rozlohou 23 m². Po príchode aj vás čakajú výhody zmienené vyššie.

Water Villa with Pool

Water Villa with Pool foto

Water Villa with Pool (149 m²) je pripojená k drevenému mólu a na chodúľach si stoja nad lagúnou. Veľkost interiéru odpovedá plážovým vilám, navyše má krytú terasu s rozlohou 40 m², terasu a vlastný vonkajší bazén zavesený nad lagúnou.

Duplex Beach Villa Pool

Duplex Beach Villa Pool foto

Duplex Beach Villa Pool (135 m²) je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Skladá sa z dvoch plážových vil, ktoré sú spojené vnútornou ochodzou. Jedna vila ponúka posteľ veľkosti king, druhá dve postele veľkosti queen. Každá vila má svoju vlastnú teasu a vonkajšiu sprchu, bazén s rozlohou 23 m² je spoločný. Aj tu budete mať k dispozícii golfový vozík.

Grand Water Villa with Pool

Grand Water Villa with Pool foto

Grand Water Villa with Pool (241 m²) sa stane vašim súkromným kráľovstvom nad vodnou hladinou. Ponúka terasu, vonkajšiu relaxačnú a jedálenskú časť, privátny bazén a platformy pre ležadlá. Aj tu si užijete uvítací balíček s golfovým vozítkom a fľašou šampanského po príchode.

Grand Beach Villa

Grand Beach Villa foto

Grand Beach Villa (322 m²) ponúka dve spálne, oddelenú jedálenskú a obývaciu izbu, priestrannú kúpeľňu s luxusnou vaňou, tienistú terasu, vonkajšie posedenie a bazén s rozlohou 50 m². K uvítacím výhodám tu budete mať naviac golfové vozítko, aby ste sa mohli ľahko pohybovať po rezorte.

Grand Sunset Residence

Grand Sunset Residence foto

Grand Sunset Residence (2000 m²) je najväčšou vilou na ostrove, s najdlhším úsekom pláže. K tejto rezidencii vedie súkromná cesta, ktorá ústi pri elektronickej bráne, ktorá hosťom zaručuje ešte väčší kľud. Hosťom sú tiež k dispozícii dva exkluzívne štvorsedačkové golfové vozíky. Rezidencia ukrýva tri spálne, v ktorých sa vyspí až sedem hostí. Má vlastný bazén s rozlohou 50 m² a jedinečný vonkajší obývací a jedálenský priestor. Váš súkromný kuchár vám tu každý deň pripraví raňajky.

Pláž a more

Ostrov se pyšní skutečně dlouhými plážemi s bílým pískem. Ostrov z velké většiny obklopuje prostorná průzračná laguna a bílý písek bez většího množství kamenů nebo korálů. Ostrov je velmi vhodný pro děti, obzvláště Grand Beach má pozvolný vstup do vody. Nehrozí zde ale mělčina, velmi dobře si zaplavete. Pokud máte rádi šnorchlování, ubytujte se na výhodě u Sunrise Beach, kde je barevný podmořský život. 

Online cena a slevy One & Only Reethi Rah *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela One & Only Reethi Rah *****

Naše foto hotela One & Only Reethi Rah *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie One & Only Reethi Rah

Neprekonateľné kulinárske schopnosti, vlastná organická záhradka a vynikajúci servis v slamených nadvodných pavilónoch alebo na arabských kobercoch v piesku sú ďalším prínosom hotela. Reethi reštaurácia je chrámom znamenitého jedálenského zážitku. Vybrať si môžete z pochúťok stredomoria a ázijského Pacifiku, ktoré Vám pripravia v kompletne presklenej kuchyni. Vynikajúce sú tiež vína z miestnej vinárne. Ak ste milovníkmi japonskej kuchyne, zájdite si na večeru do Tapasake, ktorého menu zahŕňa sushi, sashimi, čerstvé ryby a plody mora. Na severnom konci ostrova je zmyselná Arabesque Fanditha. Toto exotické plážové miesto podáva pokrmy ovplyvnené Stredným Východom ako sú mezzeh, chargrills a šaláty, doplnené tým najlepším výberom chladeného ružového vína a šampanským. V salóniku môžu hostia relaxovať na pohovkách, kobercoch, bambusových váľandách či v tkaných hojdacích sieťach. Plavci a opaľujúci sa hostia nemusia chodiť pre občerstvenie príliš ďaleko. Rah bar v blízkosti bazénu servíruje celodenné menu skladajúce sa zo zdravých šalátov, wrapov, ľahkých pokrmov a rôznych nápojov. Večer sa z neho stáva pulzujúci bar so živou hudbou, chladeným martini, tropickými koktejlami, šumivými vínami a vybranými rumami z karibských a indicko-oceánskych ostrovov.

 

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Český/slovenský delegát a služby na Maldivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českých alebo slovenských delegátov - pani Pavla Wolfová, pán Šimon Mihalčin alebo pani Radka Kaiserová. Na Maldivách žijú dlhodobo a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru a zvyklosti. Kontakt na našich delegátov získate pred odletom na Vašu dovolenku (v dokumente, ktorý dostávate s vauchrami, s názvom "informácie pred cestou"), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej dovolenky.

 

Po prílete na Maledivy Vás delegát privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Behom stretnutia sa môžete spýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta telefonický kontakt, delegáti používajú aplikáciu whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovy necestuje.

 

Počas odletu z dovolenky Vás delegát opäť odprevadí po transfere z hotela na check in pred odletom z Maledív. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú za malý príplatok. 

Počas dovolenky sme tu pre Vás na telefóne aj my v cestovnej kancelárií. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo len poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

 

Počas pobytu na Maledivách Vám bude delegát k dipozícií z našej partnerskej cestovnej kancelárie Colours of MaldivesSlužby delegáta po prílete a v počas pobytu zahŕňajú:

  • Privítanie v hale v českom/slovenskom jazyku od delegátov s ceduľkou DELUXEA
  • Asistenciu počas registrácie na hotelovom stánku na letisku v Male a odvedenie na miesto, kde na Vás bude čakať transfer do hotela
  • Predanie telefonického kontaktu na Vášho delegáta v prípade potreby alebo núdze - delegát je k dispozícií na telefóne a whatsappe,
  • Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli cez telefón
  • Asistencia po transfere z hotela do Male a počas check inu z Maledív

 

 

Šport a wellness hotela One & Only Reethi Rah *****

Súčasťou vybavenia hotela sú samozrejme tiež možnosti aktívneho vyžitia či už pozemného, alebo vodného. Za zmienku určite stojí vybavené fitness centrum, volejbal, futbal, petanque, kroket, tenis, jazda na bicykloch, šnorchlovanie, potápanie, kanoe, kajaky, vodné lyžovanie, windsurfing, hlbokomorský rybolov a výlety katamaránom.

V kľudnom útočisku One & Only Spa sa Vám za pomoci skúseného personálu a jemného zvuku odlivu a prílivu Indického oceánu rozplynie všetok stres a napätie Vášho tela a mysle.

Deti v hoteli One & Only Reethi Rah *****

Vhodný i pro rodiny s dětmi, resort poskytuje zázemí dětského klubu s názvem KidsOnly Club.

Mapa - One & Only Reethi Rah *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela One & Only Reethi Rah *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One & Only Reethi Rah *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Mgr. Iveta Nožičková
Mgr. Iveta Nožičková 724730008

Recezie hotela One & Only Reethi Rah *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Ing. Pavlína Zbořilová
One & Only Reethi Rah
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.