One & Only Reethi Rah *****

Maledivy

Prvotriedny rezort s úplným súkromím a nádhernými plážami

Osobne
sme
bývali

Hotel One & Only Reethi Rah *****

Hodnotenie 9.8 Hodnotilo 5 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maledivy, North Male atoll | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxus světového renomé Špičkový servis Rozmanité a moderní vily
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela One & Only Reethi Rah ***** Maledivy

Ikonický vilový rezort One&Only Reethi Rah sa nachádza na jednom z najväčších ostrovov v atole North Malé ozdobený nekonečnými piesočnatými zákutiami a tyrkysovými zátokami. Ostrov s pobrežím dlhým 6 km v tvare chobotnice poskytuje dokonalý únik na jednej z 12 nedotknutých pláží s jemným bielym pieskom.

Reethi Rah, čo v miestnom jazyku Dhivehi znamená „krásny ostrov“, je domovom pre 122 privátnych víl, ktoré patria k tým najluxusnejším na svete. Vybrať si môžete z 82 honosných plážových víl alebo 32 vodných víl, ktoré sa vznášajú nad krištáľovými vodami. Jedinečnú formu relaxácie ponúkajú hojdacie siete zavesené pri vodných vilkách priamo nad vodou. K dispozícii je tiež 6 viacizbových viliek s bazénom alebo 2 priestranné trojizbové rezidencie

Tešiť sa môžete na šesť reštaurácií, ktoré pripravujú pokrmy z celého sveta exotických chutí. Či už Vás láka stredomorská, japonská alebo arabská kuchyňa, prídete si na svoje. Jedinečný koncept ponúka reštaurácia Botanica umiestnená v tropickej záhrade. Zameriava sa na čisto prírodné produkty a miestne ingrediencie. Každú stredu si za sprievodu gitaristu môžete vychutnať špeciálne 5-chodové menu párované s organickými vínami.

Svojou úhľadnosťou, veľkoleposťou a nevídaným súkromím Vás hotel určite nadchne. Všetkým, ktorí hľadajú vrchol tropického luxusu, ponúka nezabudnuteľný zážitok z dovolenky. Nikde inde na Maledivách nenájdete exkluzívnejší a priestrannejší rezort ako práve tento.

Na ostrov sa dostanete hydroplánom za 15 - 20 minút letu, prípadne je možné využiť luxusný transfer jachtou. Plavba trvá približne 45 – 50 minút.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k One & Only Reethi Rah

Na One&Only Reethi Rah prežijete dovolenku v úplnom súkromí. Jeden z najväčších ostrovov na Maledivách ponúka 12 krásnych pláží, pozdĺž ktorých sú rozosiate vily s veľkorysými záhradami. Budete tu mať kus pláže prakticky iba pre seba. Nadvodné vily sú riešené tak, aby každá terasa mierila na inú stranu a susedia sa navzájom nerušili. Vďaka rozľahlému vnútrozemiu sa rozhodne nebudete nudiť. Po tienistých chodníkoch sa dá ubehnúť až 6 km, veľký priestor dostalo spa a špičkovo vybavená posilňovňa. Medzi najkúzelnejšie zážitky z pobytu na ostrove patria večerné koktaily pri západe slnka pri legendárnom bazéne s nekonečným okrajom pri hlavnej reštaurácii Reethi.

Veľkou výhodou oproti iným rezortom je ľahká dostupnosť z Male. Na ostrov sa dostanete už za 50 minút luxusnou hotelovou jachtou so všetkým komfortom. Pre väčšie pohodlie hostí bol čas v One&Only Reethi Rah nastavený o jednu hodinu pred časom v Male, poskytuje tak ďalšiu hodinu navyše, kedy si môžete užívať tento tropický raj za denného svetla (GMT + 6).

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach Villa

Beach Villa

Beach Villa (135 m²) má priamy výhľad na oceán a vlastný úsek pláže. Disponuje jednou posteľou veľkosti king alebo dvoma posteľami veľkosti queen...

Water Villa

Water Villa

Water Villas (149 m²) sú svojim vybavením a výhodami rovnaké ako plážové vily, len sa nachádzajú priamo nad krištáľovou lagúnou...

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool (165 m²) vás ohromí svojim vonkajším priestorom, ktorý ponúka nielen ležadlá a hojdaciu sieť, ale aj bazén s rozlohou 23 m²...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Neprekonateľné kulinárske zručnosti, vlastná záhradka a vynikajúci servis v slamených nadvodných pavilónoch alebo na arabských kobercoch v piesku sú ďalšou prednosťou hotela.

Reethi reštaurácia je chrámom znamenitého jedálenského zážitku. Vybrať si môžete z pochúťok stredomoria a ázijského Pacifiku, ktoré Vám pripravia v kompletne presklenej kuchyni. Vynikajúce sú aj vína z miestnej vinárne. Ráno tu nájdete bohatý výber čerstvo napečeného pečiva, tropického ovocia a ďalších zdravých raňajkových variácií. Otvára denne od 7:00 do 11:00 a večer od 19:00 do 22:30, počas tematicky zameraných večerov je nutná včasná rezervácia.

Romantická reštaurácia Botanica Vás najmä večer očarí neuveriteľnou atmosférou – posedenie je pre Vás pripravené pod kúzelnou korunou obrovského bengálskeho figovníka, tzv. banyánu, osvetleného množstvom romantických lampiónov. V tomto fantastickom prostredí ochutnáte delikatesy zo 100% prírodných surovín vypestovaných priamo na ostrove, ryby od miestnych dodávateľov a skvelé lokálne víno. Reštaurácia Botanica otvára vo vopred určené dni, iba v čase večere.

Ak ste milovníkmi japonskej kuchyne, zájdite si na večeru do Tapasake: menu zahŕňa suši, sašimi, čerstvé ryby a plody mora. Ponuku skvele dopĺňa kvalitné saké a skvelá zbierka bielych i červených vín. Reštaurácia je otvorená každý večer od 18:30 do 22:30, rezervácia vopred je nutná.

Rebarbaro je príjemná talianska reštaurácia s jednoduchým výberom pokrmov, ktoré však kuchári dotiahli k absolútnej dokonalosti. Príjemné vonkajšie posedenie miestu navyše dodáva neodolateľnú atmosféru. Otvára denne v čase obeda, od 12:30 do 16:00.

Na severnom konci ostrova sa nachádza zmyselná reštaurácia s barom Fanditha. Toto exotické plážové miesto podáva pokrmy ovplyvnené Stredným Východom ako sú mezzeh, chargrills a šaláty, doplnené tým najlepším výberom chladeného ružového vína a šampanského. V salóniku môžu hostia relaxovať na pohovkách, kobercoch, bambusových váľandách či v tkaných hojdacích sieťach. Otvára od 19:00 do 22:30 a pred návštevou je vyžadovaná rezervácia stola.

Plavci a opaľujúci sa hostia nemusia chodiť na občerstvenie príliš ďaleko: Rah bar v blízkosti bazéna servíruje celodenné menu skladajúce sa zo zdravých šalátov, wrapov, ľahkých pokrmov a rôznych nápojov. Večer sa z neho stáva pulzujúci bar so živou hudbou, chladeným martini, tropickými koktailmi, šumivými vínami a vybranými rumami z karibských a indicko-oceánskych ostrovov. Je otvorený od 9:00 až do noci.

Pri pláži sa potom môžete osviežiť v príjemnej reštaurácii s barom zvanej Beach Club, kde Vás okrem fantastického výhľadu na oceán prekvapí výber čerstvo pripravených šalátov, morských plodov a grilovaného mäsa a zeleniny. Beach Club otvára na obedy od 12:30 do 16:00 a popoludňajšie desiaty sú podávané od 16:00 do 19:00.

V rezorte sa tiež nachádza exkluzívne vybavená vínna pivnica Epicure s viac ako 4000 fľašami od 500 svetových vinárstiev, ktoré potešia nejedného milovníka vín. Miestni someliéri pre Vás navyše radi pripravia degustáciu priamo na mieru. Zároveň ho možno využiť ako súkromný priestor na najrôznejšie oslavy či slávnostné večere. Otváracia doba je závislá od predchádzajúceho dohovoru.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb One & Only Reethi Rah

Aj vy môžete nájsť svoj tropický domov v jednej zo 122 víl, ktoré sa nachádzajú buď priamo na pláži, obklopenej tropickou zeleňou (celkom 90 víl), alebo nad lagúnou, v objatí oceánu (celkom 32 víl).

One&Only Reethi Rah patrí medzi najexkluzívnejšie rezorty na svete. Každá vila má svoj vlastný priestor a poskytuje maximum súkromia.

Interiéry víl majú vysoké stropy a priestory sú vskutku veľkorysé. Všetky vily sú vybavené širokouhlou televíziou, DVD a CD prehrávačom, zvukovým systémom, stanicou pre iPod, prístupom k internetu, mini-barom, luxusnou kúpeľňou s vaňou a veľkým šatníkom.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach Villa

Beach Villa foto

Beach Villa (135 m²) má priamy výhľad na oceán a vlastný úsek pláže. Disponuje jednou posteľou veľkosti king alebo dvoma posteľami veľkosti queen. Kúpeľňa zahŕňa veľkú vaňu a sprchu, druhú sprchu nájdete vonku.Terasa zaberá rozlohu 26 m² a poskytuje univerzálny vonkajší obytný priestor. S príchodom do tejto vily sa môžete tešiť na: služby Concierge, vybalenie batožiny, čerstvé ovocie, minerálnu vodu, výber z čajov a kávy, plážovú tašku, uvítacie vybavenie pre deti a servis práčovne pre deti mladšie ako dva roky.

Water Villa

Water Villa foto

Water Villas (149 m²) sú svojim vybavením a výhodami rovnaké ako plážové vily, len sa nachádzajú priamo nad krištáľovou lagúnou. Relaxáciu si tu užijete v hojdacích sieťach zavesených nad vodou.

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool foto

Beach Villa with Pool (165 m²) vás ohromí svojim vonkajším priestorom, ktorý ponúka nielen ležadlá a hojdaciu sieť, ale aj bazén s rozlohou 23 m². Po príchode aj vás čakajú výhody zmienené vyššie.

Water Villa with Pool

Water Villa with Pool foto

Water Villa with Pool (149 m²) je pripojená k drevenému mólu a na chodúľoch si stojí nad lagúnou. Veľkosť interiéru zodpovedá plážovým vilám, navyše má krytú verandu o rozlohe 40 m², terasu a vlastný vonkajší bazén zavesený nad lagúnou.

Two-Villa Residence

Two-Villa Residence foto

Duplex Beach Villa (135 m²) je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Skladá sa z dvoch plážových víl, ktoré sú spojené vonkajším ochodzom. Jedna vila ponúka posteľ veľkosti king, druhá dve postele veľkosti queen. Každá vila má svoju vlastnú verandu a vonkajšiu sprchu. Aj tu budete mať k dispozícii golfový vozík.

Grand Water Villa

Grand Water Villa foto

Grand Water Villa with Pool (241 m²) sa stane vašim súkromným kráľovstvom nad vodnou hladinou. Ponúka terasu, vonkajšiu relaxačnú a jedálenskú časť, privátny bazén a platformy pre ležadlá. Aj tu si užijete uvítací balíček s golfovým vozítkom a fľašou šampanského po príchode.

Grand Beach Villa

Grand Beach Villa foto

Grand Beach Villa (322 m²) ponúka dve spálne, oddelenú jedálenskú a obývaciu izbu, priestrannú kúpeľňu s luxusnou vaňou, tienistú terasu, vonkajšie posedenie a bazén s rozlohou 50 m². K uvítacím výhodám tu budete mať naviac golfové vozítko, aby ste sa mohli ľahko pohybovať po rezorte.

Grand Sunset Residence

Grand Sunset Residence foto

Grand Sunset Residence (2000 m²) je najväčšou vilou na ostrove, s najdlhším úsekom pláže. K tejto rezidencii vedie súkromná cesta, ktorá ústi pri elektronickej bráne, ktorá hosťom zaručuje ešte väčší kľud. Hosťom sú tiež k dispozícii dva exkluzívne štvorsedačkové golfové vozíky. Rezidencia ukrýva tri spálne, v ktorých sa vyspí až sedem hostí. Má vlastný bazén s rozlohou 50 m² a jedinečný vonkajší obývací a jedálenský priestor. Váš súkromný kuchár vám tu každý deň pripraví raňajky.

Pláž a more

Ostrov sa pýši skutočne dlhými plážami s bielym pieskom. Ostrov z veľkej väčšiny obklopuje priestranná priezračná lagúna a biely piesok bez väčšieho množstva kameňov alebo koralov. Ostrov je veľmi vhodný pre deti, obzvlášť Grand Beach má pozvoľný vstup do vody. Nehrozí tu ale plytčina, veľmi dobre si zaplávate. Pokiaľ máte radi šnorchlovanie, ubytujte sa na východe pri Sunrise Beach, kde je farebný podmorský život.

Online cena a slevy One & Only Reethi Rah *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela One & Only Reethi Rah *****

Naše foto hotela One & Only Reethi Rah *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie One & Only Reethi Rah

Neprekonateľné kulinárske zručnosti, vlastná záhradka a vynikajúci servis v slamených nadvodných pavilónoch alebo na arabských kobercoch v piesku sú ďalšou prednosťou hotela.

Reethi reštaurácia je chrámom znamenitého jedálenského zážitku. Vybrať si môžete z pochúťok stredomoria a ázijského Pacifiku, ktoré Vám pripravia v kompletne presklenej kuchyni. Vynikajúce sú aj vína z miestnej vinárne. Ráno tu nájdete bohatý výber čerstvo napečeného pečiva, tropického ovocia a ďalších zdravých raňajkových variácií. Otvára denne od 7:00 do 11:00 a večer od 19:00 do 22:30, počas tematicky zameraných večerov je nutná včasná rezervácia.

Romantická reštaurácia Botanica Vás najmä večer očarí neuveriteľnou atmosférou – posedenie je pre Vás pripravené pod kúzelnou korunou obrovského bengálskeho figovníka, tzv. banyánu, osvetleného množstvom romantických lampiónov. V tomto fantastickom prostredí ochutnáte delikatesy zo 100% prírodných surovín vypestovaných priamo na ostrove, ryby od miestnych dodávateľov a skvelé lokálne víno. Reštaurácia Botanica otvára vo vopred určené dni, iba v čase večere.

Ak ste milovníkmi japonskej kuchyne, zájdite si na večeru do Tapasake: menu zahŕňa suši, sašimi, čerstvé ryby a plody mora. Ponuku skvele dopĺňa kvalitné saké a skvelá zbierka bielych i červených vín. Reštaurácia je otvorená každý večer od 18:30 do 22:30, rezervácia vopred je nutná.

Rebarbaro je príjemná talianska reštaurácia s jednoduchým výberom pokrmov, ktoré však kuchári dotiahli k absolútnej dokonalosti. Príjemné vonkajšie posedenie miestu navyše dodáva neodolateľnú atmosféru. Otvára denne v čase obeda, od 12:30 do 16:00.

Na severnom konci ostrova sa nachádza zmyselná reštaurácia s barom Fanditha. Toto exotické plážové miesto podáva pokrmy ovplyvnené Stredným Východom ako sú mezzeh, chargrills a šaláty, doplnené tým najlepším výberom chladeného ružového vína a šampanského. V salóniku môžu hostia relaxovať na pohovkách, kobercoch, bambusových váľandách či v tkaných hojdacích sieťach. Otvára od 19:00 do 22:30 a pred návštevou je vyžadovaná rezervácia stola.

Plavci a opaľujúci sa hostia nemusia chodiť na občerstvenie príliš ďaleko: Rah bar v blízkosti bazéna servíruje celodenné menu skladajúce sa zo zdravých šalátov, wrapov, ľahkých pokrmov a rôznych nápojov. Večer sa z neho stáva pulzujúci bar so živou hudbou, chladeným martini, tropickými koktailmi, šumivými vínami a vybranými rumami z karibských a indicko-oceánskych ostrovov. Je otvorený od 9:00 až do noci.

Pri pláži sa potom môžete osviežiť v príjemnej reštaurácii s barom zvanej Beach Club, kde Vás okrem fantastického výhľadu na oceán prekvapí výber čerstvo pripravených šalátov, morských plodov a grilovaného mäsa a zeleniny. Beach Club otvára na obedy od 12:30 do 16:00 a popoludňajšie desiaty sú podávané od 16:00 do 19:00.

V rezorte sa tiež nachádza exkluzívne vybavená vínna pivnica Epicure s viac ako 4000 fľašami od 500 svetových vinárstiev, ktoré potešia nejedného milovníka vín. Miestni someliéri pre Vás navyše radi pripravia degustáciu priamo na mieru. Zároveň ho možno využiť ako súkromný priestor na najrôznejšie oslavy či slávnostné večere. Otváracia doba je závislá od predchádzajúceho dohovoru.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českého delegáta – pani Pavly Wolfovej a Anny Barsegjan. Na Maledivách žije dlhodobo a veľmi dobre pozná miestne pomery, kultúru i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v prípade objednania jeho služby) získate už pred odletom na Vašu dovolenku (v rámci odbavenia na dovolenku v „Informáciách pred cestou“ či na voucheroch), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej cesty.

Po prílete na Maledivy Vás delegát osobne privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Počas tohto stretnutia sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta aj číslo na mobil alebo whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovčeky neprelietava ani neprechádza.

Pri odlete z Maledív Vám delegát bude v prípade potreby opäť k dispozícii na telefóne. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok.

Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

Počas pobytu na Maledivách Vám bude k dispozícii delegát z našej partnerskej cestovnej kancelárie Colours of Maldives. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie v príletovej hale v českom/slovenskom jazyku od delegátov s ceduľkou s logom DELUXEA
Asistenciu počas registrácie na hotelovom stánku na letisku v Male a následne sprievod na miesto, kde na Vás bude čakať nadväzujúci transfer do hotela
Odovzdanie telefónneho čísla delegáta ako kontakt v prípade potreby či núdze – český/slovenský delegát Vám bude počas pobytu v hoteli k dispozícii na telefóne či whatsappe
Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli v češtine/slovenčine po telefóne
Telefónnu asistenciu po transfere z hotela na letisko v Male a počas odbavenia pred odletom z Maledív

 

Šport a wellness hotela One & Only Reethi Rah *****

Súčasťou vybavenia hotela sú samozrejme tiež možnosti aktívneho vyžitia či už pozemného, alebo vodného. Za zmienku určite stojí vybavené fitness centrum, volejbal, futbal, petanque, kroket, tenis, jazda na bicykloch, šnorchlovanie, potápanie, kanoe, kajaky, vodné lyžovanie, windsurfing, hlbokomorský rybolov a výlety katamaránom.

V kľudnom útočisku One & Only Spa sa Vám za pomoci skúseného personálu a jemného zvuku odlivu a prílivu Indického oceánu rozplynie všetok stres a napätie Vášho tela a mysle.

Deti v hoteli One & Only Reethi Rah *****

Vhodný aj pre rodiny s deťmi, rezort poskytuje zázemie detského klubu s názvom KidsOnly Club.

Mapa - One & Only Reethi Rah *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela One & Only Reethi Rah *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One & Only Reethi Rah *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Iveta Nožičková
Mgr. Iveta Nožičková 724730008

Recezie hotela One & Only Reethi Rah *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Ing. Pavlína Zbořilová
One & Only Reethi Rah
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.