Soneva Fushi & Six Senses Spa *****

Maledivy

Dovolenka, pri ktorej sa budete cítiť ako na vlastnom ostrove

Osobne
sme
bývali

Hotel Soneva Fushi & Six Senses Spa *****

Hodnotenie 9.8 Hodnotilo 4 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maledivy, Baa atoll | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Prostorný luxus na míru v robinsonském stylu Naprostý klid a soulad s přírodou Personalisovaný a profesionální servis

Popis hotela Soneva Fushi & Six Senses Spa ***** Maledivy

Rezort Soneva Fushi sa nachádza na tropickom ostrove Kunfunadhoo, v severnej oblasti Baa Atolu, severne od hlavného mesta Male. Ostrov Kunfunadhoo je 1400 metrov dlhý, takmer 400 metrov široký a radí sa medzi najväčšie ostrovy Maledív. Z Male vás sem dopraví lietadlo počas necelej pol hodinky.

Jedná sa o magické miesto, ktoré sa slovami len ťažko opisuje, najlepší spôsob, ako vyjadriť jedinečnosť tohto ostrova, je zažiť ho na vlastnej koži. V Soneva Fushi sa znova stanete dieťaťom. Budete sa radovať z každej maličkosti, nebudú vás trápiť žiadne starosti, budete jednoducho žiť.

Soneva Fushi predstavuje ekologicky zameraný rezort, kde sa môžete naplno navrátiť k prírode. Do raja vás prenesú rustikálne plážové vilky, ktoré sa skrývajú za bujnou tropickou zeleňou a ponúkajú tak dostatok súkromia. Novo ponúka rezort aj možnosť ubytovania v jedinečných nadvodných vilkách so šmykľavkou priamo do vody.

Západná strana ostrova predstavuje ideálnu voľbu pre milovníkov šnorchlovania, naopak východná strana ostrova je pokojnejšia. V blízkosti sa nachádza koralový útes, ktorý je súčasťou prírodných pamiatok UNESCO.

V rezorte si užijete sledovanie filmov v Cinema Paradiso alebo pozorovanie nočnej oblohy v prvom rezortnom observatóriu na Maledivách. Najťažšie rozhodovanie, ktoré vás počas dovolenky čaká je, ktorú zmrzlinu z ponúkaných šesťdesiatich druhov ochutnáte. Takú dovolenku si určite zaslúžite.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Soneva Fushi & Six Senses Spa

Rezort Soneva Fushi si jednoducho zamilujete, hlavne pokiaľ sa zaujímate o ekológiu a udržateľný rozvoj. Nenájdete tu žiadne plasty, ani umelé hmoty, všetko zariadenie je z prírodných materiálov.

Úžasná dovolenka začína už na letisku, kde dostanú hostia na výber z dvoch vôní. Tú, ktorú si zvolia, potom personál vyberie pri kozmetike, ktorá bude na hosťa čakať vo vile. Naviac hostia dostanú aj zoznam filmov, z ktorého si vyberú svoje obľúbené. Hneď po príchode tieto filmy nájdu vo svojej vile. To isté platí aj pri šnorchlovacom vybavení, kedy hostia nahlásia veľkost svojej nohy.

Po príchode do rezortu sa hostia vyzujú a svoje topánky vložia do vrecúška s nápisom „No shoes, no news.“ Z toho vyplýva, že môžu po celý svoj pobyt chodiť bosí, a že vo vile nenájdu žiadne televízne kanály. Pustiť si môžu len filmy. Zažijete tu tak úžasnú relaxačnú dovolenku.

Súčasťou rezortu je aj záhrada, kde si pestujú bio potraviny, úžasné kúpele a vlastné observatórium.

Odporučiť vám môžeme aj stravovanie, ktoré sa vyznačuje bio potravinami a veľkým výberom. Navyše si tu páni nemusia k večeri obliekať dlhé nohavice. Na dress code sa tu nehrá. Najdôležitejšie je pohodlie hosťa. 

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Soneva Fushi Villa

..

Crusoe Villa with Pool

Crusoe Villa with Pool

Crusoe Villa with Pool (235 m²) Vás ohromí svojim rozsiahlym vonkajším priestorom, ktorému dominuje privátny bazén...

Soneva Fushi Villa Suite with Pool

Soneva Fushi Villa Suite with Pool

Soneva Fushi Villa Suite with Pool (594 m²) je rozkošným tropickým príbytkom so slamenou strechou a rozľahlým vonkajším priestorom, ktorý ústi priamo na pláži...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Soneva Fushi pozýva svojich hostí do niekoľkých reštaurácií a barov, ktoré disponujú nielen úžasnou kuchyňou, ale aj nádherným prostredím.

Out of the Blue predstavuje unikátny koncept nadvodnej reštaurácie, ktorá hostí päť rôznych kuchýň. Ponúka medzinárodné jedlá od pizze, cez grilované mäsa, morské plody a šaláty. Ochutnať tu tiež môžete čínsku a modernú japonskú kuchyňu. Hostia si môžu vybrať stolovanie vo vnútri alebo na terase. Reštaurácia ponúka celodenné stravovanie od 11:00 hod. Špeciálnym prvkom je aj šmykľavka, kde sa môžete skĺznuť priamo do priezračnej vody.

Down the Earth reštaurácia ponúka medzinárodnú a juhoázijskú kuchyňu každý večer od 18:30 do 22:30 okrem utorka a soboty.

Fresh in the Garden je úžasná reštaurácia vo výške korún stromov, ktorá ponúka niekoľko stupňové terasy obklopené zeleňou. Jednotlivé časti spájajú povrazové lávky. Servírujú sa tu jedlá podobné umeleckým dielam.

Mihiree Mirtha je krásna reštaurácia na pláži, ukrývajúca sa pod slamenou strechou. Podávajú sa tu raňajky a večere, pri ktorých si pochutnáte na čerstvom sushi, sashimi, bio šalátoch, pizze, grilovaných rybách a delikátnom tandori. Raňajky (07:30 - 10:30) sú v znamení čerstvého ovocia a domácich džemov. Večera každý utorok a sobotu od 18:30 do 22:30 hod.

Za zmienku rozhodne stojí aj reštaurácia Sobah's, ktorá je umiestnená na neobývanom ostrove 15 minút rýchločlnom od rezortu. Podáva tradičné maledivské pokrmy v modernom poňatí.

By the Bar predstavuje príjemnú oázu pokoja, ideálnu na relaxáciu. Bar ponúka výber z koktailov, liehovín a likérov. S výhľadom na oceán sa stoluje v Bar(a) Bara. Stačí sa podoprieť pohodlným vankúšom a vychutnať si osviežujúci koktail. Diaľky oceánu vás nikdy neprestanú ohromovať.

Soneva Fushi tiež ponúka možnosť stolovania vo vlastnej vile a personál vám s radosťou pripraví aj večere oslavujúce špeciálne udalosti. Napríklad na pláži pri sviečkach.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Soneva Fushi & Six Senses Spa

Soneva Fushi ponúka celkom 63 plážových víl, ktoré obklopuje tropická flóra, a 8 unikátnych vodných víl so šmykľavkou. Vyberať môžete z veľkého množstva kategórií, s jednou, dvoma, tromi i štyrmi spálňami. Uvádzame výber najčastejšie dopytovaných víl. Informácie k ďalším vilám až pre 18 osôb na vyžiadanie.

Vily sú vybavené: klimatizáciou, mini-barom, trezorom, DVD prehrávačom, Bose Hi-Fi systémom, dokovacou stanicou pre iPod, wi-fi pripojením, IDD telefónom a izbovou službou. Vzhľadom na veľkosť ostrova je tiež pre každého hosťa pripravený vlastný bicykel.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Soneva Fushi Villa

Crusoe Villa with Pool

Crusoe Villa with Pool foto

Crusoe Villa with Pool (235 m²) Vás ohromí svojim rozsiahlym vonkajším priestorom, ktorému dominuje privátny bazén. Na prízemí dvojpodlažnej vilky sa nachádza obývacia izba, kúpeľňa so šatňou a vonkajšou sprchou. Na poschodí je umiestnená hlavná spálňa s posteľou veľkosti king a vlastnou kúpeľňou. Ďalej je k dispozícii poschodová terasa s denným lôžkom a jedálenským stolom. Samozrejmosťou sú aj lehátka a posedenie pri bazéne.

Soneva Fushi Villa Suite with Pool

Soneva Fushi Villa Suite with Pool foto

Soneva Fushi Villa Suite with Pool (594 m²) je rozkošným tropickým príbytkom so slamenou strechou a rozľahlým vonkajším priestorom, ktorý ústi priamo na pláži. Relaxáciu vám zaručí veľká posteľ s nebesami, ale aj vonkajší bazén a hojdacia sieť. Nechýba ani vonkajšie posedenie a záhradná kúpeľňa. Táto vila je k dispozícii aj s dvoma spálňami – Soneva Fushi Villa Suite 2 Bedroom with Pool.

Soneva Fushi Family Villa Suite

Soneva Fushi Family Villa Suite foto

Soneva Fushi Family Villa Suite (634 m2) bola vytvorená pre páry alebo malé rodiny. Vila disponuje hlavnou spálňou s posteľou veľkosti king a oddelenou izbou vhodnou až pre dve malé deti. K vile patrí aj vonkajšia luxusná kúpeľňa s vaňou a vnútornou aj vonkajšou sprchou. Relaxovať môžete aj na prvom poschodí na balkóne s denným lôžkom alebo na prízemí na terase s denným lôžkom a hojdačkou.

Soneva Fushi Family Villa Suite with Pool

Soneva Fushi Family Villa Suite with Pool foto

Romantická vila (634 m2) s privátnym bazénom je ideálnym miestom pre páry alebo malé rodiny. Umiestnená je na pláži a disponuje hlavnou spálňou s posteľou veľkosti king a oddelenou izbou vhodnou až pre dve deti. K vile patrí vonkajšia luxusná kúpeľňa s vaňou a vnútornou aj vonkajšou sprchou. Relaxovať môžete aj na prvom poschodí na balkóne s denným lôžkom alebo na prízemí na terase s denným lôžkom a hojdačkou.

Crusoe Villa 2 Bedroom with Pool

Crusoe Villa 2 Bedroom with Pool foto

Dvojpodlažná Crusoe Villa 2 Bedroom with Pool (649 m²) predstavuje priestranné útočisko pre početnejšie rodiny. Zahŕňa hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou, spálňu pre hostí na prízemí, ďalej obývaciu izbu s minibarom a spálňu pre deti. Vo vonkajšej časti sa nachádza posedenie s jedálenským kútom, vonkajšia kúpeľňa s parným kúpeľom a lehátka. Samozrejmosťou je bazén. Na prvom poschodí môžete tiež relaxovať na priestrannej terase.

Crusoe Suite 1 Bedroom with Pool

Crusoe Suite 1 Bedroom with Pool foto

Crusoe Suite 1 Bedroom with Pool (645 m²) predstavujú dve novo navrhnuté suity s bazénom aj výhľadmi na more. Suity sú prirodzene zasadené do okolitej prírody a poskytujú moderný Robinson Crusoe zážitok s priamym vstupom na pláž a veľkou vonkajšou relaxačnou časťou. Suity disponujú hlavnou spálňou, obývacou izbou s minibarom a spálňou pre deti. Vo vonkajšej časti sa nachádza posedenie s jedálenským kútom, vonkajšia sprcha a lehátka.

Sunset Retreat /*

Sunset Retreat /* foto

Sunset Retreat (1290 m²) predstavuje dokonalé útočisko rodinám či skupinám priateľov, ktoré ubytuje až sedem dospelých osôb. Skladá sa z dvoch dvojpodlažných bungalovov. Každý z bungalovov je vybavený spálňou, kúpeľňou a vonkajšou sprchou. Samozrejmosťou je aj bazén s lehátkami, nad ktorým je umiestnená zastrešená terasa pre spoločné stolovanie. V rámci Sunset Retreat je k dispozícii aj kuchyňa, jedáleň či posilňovňa.

2 Bedroom Crusoe Suite with Pool

2 Bedroom Crusoe Suite with Pool foto

2 Bedroom Crusoe Suite with Pool (649 m²) vám zaručí dostatok priestoru pre rodinnú dovolenku. Hlavná spálňa s posteľou o veľkosti king sa nachádza na poschodí. Na prízemí sa ukrýva druhá spálňa s vlastnou kúpeľňou, šatňa, minibar, obývacia časť a posilňovňa. Určite si zamilujete aj vonkajšiu terasu s váľandou a súkromnú záhradu, ktorá poskytuje posedenie, bazén aj kúpeľňu medzi tropickou zeleňou.

Soneva Fushi Villa 2 Bedrooms with pool /*

Soneva Fushi Villa 2 Bedrooms with pool /* foto

Dvojspálňová Soneva Fushi vila (395 m2) s privátnym bazénom je ideálnym útočiskom pre rodiny s deťmi. Priestranné spálne ukrývajú posteľ veľkosti king. Súčasťou vily je aj ohromná luxusná vonkajšia kúpeľňa s vaňou, oddelenou sprchou a parným kúpeľom. Leňošiť a zdieľať rodinné zážitky môžete aj na priestrannej terase s hojdačkou.

Soneva Fushi Villa Suite 2 Bedrooms with pool /*

Soneva Fushi Villa Suite 2 Bedrooms with pool /* foto

Priestranná Soneva Fushi Villa Suite (594 m2) je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku. Vila je situovaná priamo pri pláži a disponuje súkromným bazénom s lehátkami. Skladá sa z dvoch oddelených častí. V hlavnej časti vily sa nachádza spálňa s posteľou veľkosti king, vnútorná aj vonkajšia kúpeľňa, sauna a šatňa. V druhej časti sa vily je umiestnená spálňa s kúpeľňou, vlastná posilňovňa a obývacia izba v druhom podlaží vilky.

2 Bedroom Crusoe Suite with Pool /*

2 Bedroom Crusoe Residence with Pool /*

2 Bedroom Water Retreat with Slide / *

2 Bedroom Water Retreat with Slide / * foto

Ďalšou novinkou v rezorte je 2 Bedroom Water Retreat with Slide (760 m2), ktorá ponúka priestranné útočisko s dvoma spálňami. Nadvodná vila zahŕňa priestrannú hlavnú spálňu s priľahlou detskou spálňou, zaťahovacou strechou, šatňou a kúpeľňou. Druhá priestranná spálňa zahŕňa šatňu a kúpeľňu. Relaxovať môžete v obývacej izbe na prízemí, na ležadlách pri privátnom bazéne alebo môžete využiť šmykľavky do oceánu. Na prvom poschodí je k dispozícii jedáleň s denným lôžkom. Samozrejmosťou je aj privátna vonkajšia sprcha. Tento typ izby bude dostupný od mája 2020.

1 Bedroom Water Retreat with Slide

Pláž a more

Vily rezortu Soneva Fushi sú situované priamo na pláži. Biely piesok si užijete aj vo vlastných vonkajších priestoroch, na pláž to budete mať naozaj len pár krokov. Miestne vody sú biosférickou rezerváciou UNESCO a ukrývajú skutočne pozoruhodný podmorský svet. 

Online cena a slevy Soneva Fushi & Six Senses Spa *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Soneva Fushi Spa *****

Naše foto hotela Soneva Fushi Spa *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Soneva Fushi & Six Senses Spa

Soneva Fushi pozýva svojich hostí do niekoľkých reštaurácií a barov, ktoré disponujú nielen úžasnou kuchyňou, ale aj nádherným prostredím.

Out of the Blue predstavuje unikátny koncept nadvodnej reštaurácie, ktorá hostí päť rôznych kuchýň. Ponúka medzinárodné jedlá od pizze, cez grilované mäsa, morské plody a šaláty. Ochutnať tu tiež môžete čínsku a modernú japonskú kuchyňu. Hostia si môžu vybrať stolovanie vo vnútri alebo na terase. Reštaurácia ponúka celodenné stravovanie od 11:00 hod. Špeciálnym prvkom je aj šmykľavka, kde sa môžete skĺznuť priamo do priezračnej vody.

Down the Earth reštaurácia ponúka medzinárodnú a juhoázijskú kuchyňu každý večer od 18:30 do 22:30 okrem utorka a soboty.

Fresh in the Garden je úžasná reštaurácia vo výške korún stromov, ktorá ponúka niekoľko stupňové terasy obklopené zeleňou. Jednotlivé časti spájajú povrazové lávky. Servírujú sa tu jedlá podobné umeleckým dielam.

Mihiree Mirtha je krásna reštaurácia na pláži, ukrývajúca sa pod slamenou strechou. Podávajú sa tu raňajky a večere, pri ktorých si pochutnáte na čerstvom sushi, sashimi, bio šalátoch, pizze, grilovaných rybách a delikátnom tandori. Raňajky (07:30 - 10:30) sú v znamení čerstvého ovocia a domácich džemov. Večera každý utorok a sobotu od 18:30 do 22:30 hod.

Za zmienku rozhodne stojí aj reštaurácia Sobah's, ktorá je umiestnená na neobývanom ostrove 15 minút rýchločlnom od rezortu. Podáva tradičné maledivské pokrmy v modernom poňatí.

By the Bar predstavuje príjemnú oázu pokoja, ideálnu na relaxáciu. Bar ponúka výber z koktailov, liehovín a likérov. S výhľadom na oceán sa stoluje v Bar(a) Bara. Stačí sa podoprieť pohodlným vankúšom a vychutnať si osviežujúci koktail. Diaľky oceánu vás nikdy neprestanú ohromovať.

Soneva Fushi tiež ponúka možnosť stolovania vo vlastnej vile a personál vám s radosťou pripraví aj večere oslavujúce špeciálne udalosti. Napríklad na pláži pri sviečkach.

Aktivity

Soneva Fushi si pre svojich hostí pripravuje pestrú ponuku exkurzií, vyraziť môžete napríklad na súkromný piknik na jeden z ostrovov, alebo si užiť výlet v štýle Robinsona Crusoe, pozorovanie delfínov pri západe slnka, plavba tradičnou loďou Dhoni či ekologicky šetrné surfovanie. Pokiaľ ste si zamilovali maledivské pokrmy, môžete sa zúčastniť kurzov varenia.

Z bežne dostupných aktivít vás čaká premietanie filmov v kine Paradiso, úvod do astronómie v miestnom observatóriu, ukážka fúkania skla či prezentácia od morského biológa.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českých delegátov. Na Maledivách žijú dlhodobo a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v prípade objednania jeho služby) získate už pred odletom na Vašu dovolenku (v rámci odbavenia na dovolenku v „Informáciách pred cestou“ či na voucheroch), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej cesty.

Po prílete na Maledivy Vás delegát osobne privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Počas tohto stretnutia sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta aj číslo na mobil alebo whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovčeky neprelietava ani neprechádza.

Pri odlete z Maledív Vám delegát bude v prípade potreby opäť k dispozícii na telefóne. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok.

Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

Počas pobytu na Maledivách Vám bude k dispozícii delegát z našej partnerskej cestovnej kancelárie Colours of Maldives. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie v príletovej hale v českom jazyku od delegátov s ceduľkou s logom DELUXEA
Asistenciu počas registrácie pri hotelovom stánku na letisku v Male a následne sprievod na miesto, kde na Vás bude čakať nadväzujúci transfer do hotela
Odovzdanie telefónneho čísla delegáta ako kontakt v prípade potreby či núdze – český/slovenský delegát Vám bude počas pobytu v hoteli k dispozícii na telefóne či whatsappe
Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli v češtine po telefóne
Telefónnu asistenciu po transfere z hotela na letisko v Male a počas odbavenia pred odletom z Maledív

 

Šport a wellness hotela Soneva Fushi Spa *****

Jedným z aspektov, ktorý láka na Maldivy cestovateľov z celého sveta, je bohatý život ukrývajúci sa pod hladinou. Baa Atoll, kde sa rezort nachádza, je biosférickou rezerváciou UNESCO, a tak sa rozhodne máte na čo tešiť. Profesionálni inštruktori potápania vás zoberú na viac ako tridsať úžasných miest, s viditeľnosťou až 35 metrov. Od júna do novembra tu navyše máte možnosť potápať sa s mantami aj veľrybími žralokmi.

Najobľúbenejším trávením času je okrem potápania určite šnorchlovanie. Malí aj veľkí objavovatelia tu križujú vody oceánu a objavujú svet, ktorý svojou farebnosťou často prekoná aj ten náš.

Vyskúšajte aj vodné nemotorizované športy ako kajaky, stand-up paddleboard, windsurfing alebo katamarány. Ďalej si môžete zahrať tenis, stolný tenis, prejsť sa na bicykli či vyskúšať miestnu posilňovňu.

Za svoj pobyt nezabudnite navštíviť kúpele Six Senses Spa, kde do vás skúsení terapeuti vdýchnu novú životnú energiu. Tešiť sa môžete na omladzujúcu starostlivosť, kokosové masáže, upokojujúce peelingy aj tibetské horúce kamene. Stres zaženiete aj cvičením jogy - napríklad na pláži.

Deti v hoteli Soneva Fushi Spa *****

Ak cestujete s rodinou, určite vás poteší rozsiahly výber ubytovania. Niektoré vily disponujú väčším počtom spální a sú vhodné aj pre rodiny s malými deťmi. Spoločný čas si tu užijete v privátnych záhradách, bazénoch, apod.

Rezort tiež ponúka Family Fun Package, ktorého súčasťou sú najrôznejšie výhody, vylepšujúce rodinnú dovolenku.

Pre deti od 4 rokov je pripravený detský klub Den, ktorý ponúka dobrodružné ihrisko, vlastný bazén, športové, umelecké a vzdelávacie aktivity, lekcie varenia a rozmanitý sprievodný program. Prírodné prostredie ostrova poskytuje neuveriteľné príležitosti pre zábavu a nové zážitky. Od zábavy v detskom klube, po svet nekončiacich čokolád a zmrzlín až po objavovanie morského sveta a morských živočíchov s morským biológom.

Detský klub je otvorený od 10:00 do 17:00 hod. Aktivity po stanovenej dobe sú za príplatok (nočné disco, večerné kino, kultúrny večer a ďalšie).

Doprava do hotela Soneva Fushi & Six Senses Spa

Soneva Fushi Resort & Six Senses Spa sa nachádza na tropickom ostrove Kunfunadhoo v súkromnom vlastníctve v severnej oblasti Baa Atolu, severne od Male. Z Male vás sem dopraví lietadlo za necelú pol hodinku. Do rezortu sa dá dopraviť aj 20 minútovým letom miestnou vnútroštátnou linkou s následným 10 minútovým transferom rýchloloďou.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánom na ostrovný rezort na Maledivách je jedinečný zážitok. Hydroplány sú malé lietadlá, ktoré pristávajú a vzlietajú z vodnej hladiny a na Maledivách sú úplne bežným dopravným prostriedkom. Lietajú iba za denného svetla a v nižšej výške než štandardné lietadla. Môžete si užívať nezabudnuteľné výhľady na tyrkysovú vodnú hladinu a zelené ostrovy olemované bielymi piesočnými plážami najrôznejších tvarov pod Vami. Počas letu môžete fotiť aj natáčať. 

 

Nevšedný zážitok začína už na letiskovom termináli, kedy u pontónov parkuje niekoľko desiatok lietadiel. Na odlet čakáte v salóniku s výhľadmi na vzlietajúci i pristávajúce lietadlá. Keď je Vaše lietadlo pripravené na štart, zamestnanci Vás osobne odprevadia a pomôžu Vám nastúpiť. Ponúka priestor pre max. 15 osôb a treba povedať, že priestoru tu nie je nazvyš.

 

Po krátkej inštruktáži už počujete štartujúce motory a vďaka plynulému zrýchleniu sa pomaly začínate opierať o sedadlo. Pri vzlete si môžete prezrieť pristávaciu plochu medzinárodného letiska, hlavné mesto Malé a ďalej už len stovky priamo katalógových ostrovčekov, najluxusnejších rezortov, plávajúcich jácht aj opustených tyrkysových lagún.

 

Počas letu môžete tiež sledovať dianie v pilotnej kabíne, ktorá je oddelená neuzavretou prepážkou. Posádku tvoria štandardne 2 piloti a 1 asistent, ktorý pomáha pri nástupe a po pristátí kotvia lietadlo lanom k ​​pontónu.

 

Pristátie je pohodové, vďaka odporu vody je krátke a vďaka spôsobu ovládania pozvoľné. Po pristátí lietadlo pomaly dopláva k hotelovému mólu, kde Vás personál privíta v raji, alebo k pontónu, na ktorý si pre Vás príde čln. Hydroplány môžu lietať iba za denného svetla a pri bežných vlnách. Cena letenky nie je lacná, ale prináša jeden z najsilnejších zážitkov dovolenky na Maledivách. 

Mapa - Soneva Fushi & Six Senses Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela Soneva Fushi & Six Senses Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Soneva Fushi & Six Senses Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Soneva Fushi & Six Senses Spa *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Mgr. Zuzana Zjavková
Soneva Fushi & Six Senses Spa
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.