Sovena Jani *****

Maledivy

Inšpirácia vo svojej najčistejšej podobe

Osobne
sme
bývali

Hotel Sovena Jani *****

Hodnotenie 9 Hodnotilo 4 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maledivy, Noonu atoll | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxus v souladu s přírodou Prostorné vily s designovým interiérem Špičkové služby
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Sovena Jani ***** Maledivy

Soneva Jani sa nachádza na najväčšom z piatich ostrovov v Noon Atoll a je zasadený do stredu zhruba päťkilometrovej lagúny Medhufaru, ktorá je domovom morských korytnačiek, delfínov a mnohých ďalších morských živočíchov. Ostatné štyri ostrovy zostávajú stále nedotknuté, takže si tu môžete užívať vo všetkých smeroch ničím nerušený výhľad na oceán. 

Soneva Jani, ktorý pokračuje ve viac než dvadsať rokov starom príbehu rodiny Soneva, je najnovším rezortom tejto luxusnej značky. Rezort, ktorého meno je inšpirované slovom, ktoré v sanskrtu znamená múdrosť, zahŕňa dve ostrovné vily a niekoľko víl nad vodou, všetky zasadené do prírody v blízkosti lagúny s krištáľovo čistou vodou a lemované nedotknutými plážami s bujnou tropickou zeleňou. V podstate súkromná lagúna, 5, 6 km dlhá, je najväčším lákadlom ostrova. Pohľad do ich veľkolepých azúrových vôd totiž skutočne ukľudňuje.

Soneva Jani je miestom, kde je všeobijimajúca príroda umocnená nevtieravým luxusom. Skrátka, čaká na Vás unikátny "trosečnický" zážitok... Ale nebojte - v priestranných vilách a s krásným dizajnovým interiérom vyrobeným z tých najkvalitnejších materiálov. 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Sovena Jani

V Soneva Jani je stále čo objavovať. Pokiaľ chcete poznať náš tip na tie najzaujímavejšie miesta, ktoré môže hotel ponúknuť, tak ste tu správne.

Soleni Dive Centre

Okolo rezortu je mnoho nádherných potápačských miest s bohatým podmorským životom, ktorý bude lákať všetkých morských nadšencov. V Soleni Dive Centre dostanete vždy tie najlepšie služby, na súkromných hodinách alebo v malej skupinke s PADI inštruktormi.

Hvezdáreň

Dômyselný ďalekohľad vo hvezdárni Vám dáva neopakovateľný pohľad na nočné nebesá. Okrem toho je ďalekohľad obklopený štyrmi jedálenskými stolmi s obrazovkami aby ste mohli pozorovať nočné hviezdy priamo na večeri.

Záhrady a labyrint 

Ešte predtým ako vznikla Soneva Jani bolo Medhufaru farmárskym miestom a rozsiahle záhrady, ktoré tu zostali plodia ovocie, zeleninu a bylinky a huby. To všetko sa využíva v hotelovej kuchyni. Nemali by ste vynechať labyrint, kľudné, meditatívne miesto, ktoré bolo vytvorené z figového plotu a to podľa stredovekého kruhového obrazca. 

Obchod a galéria

Obchod ponúka veľký výber nádherného oblečenia, šperkov, remeselných výrobkov, kníh, bytových doplnkov a suvenírov, ktoré reprezentujú tento jedinečný ostrov.

Knižnica

Knižnica sa nachádza v horných poschodiach The Gathering a je zbierkou inšpiratívnej i informačnej literatúry o Maldivách a ich kúzelnom podmorskom svete.

Zdroj: https://www.deluxea.cz/maledivy/hotel-soneva-jani/

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

1 Bedroom Water Retreat

1 Bedroom Water Retreat

Vila 1 Bedroom Water Retreat (411 m2) ponúka dvojposchodové priestory s veľkorysými interiérmi i exteriérmi...

1 Bedroom Water Retreat with Slide

1 Bedroom Water Retreat with Slide

Dvojposchodová vila 1 Bedroom Water Retreat with Slide (411 m2) disponuje veľkorysými vonkajšími aj vnútornými priestormi pre bezstarostnú dovolenku...

2 Bedroom Water Retreat /*

2 Bedroom Water Retreat /*

Vo vile 2 Bedroom Water Retreat (520 m2) strávite úžasnú dovolenku s privátnym bazénom, katamaránové sietí nad lagúnou, zapustené posedenie a úžasné relaxačné prostredie s dennou váľ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Soneva Jani ponúka množstvo rozmanitých kulinárskych zážitkov, stačí si len vybrať! V duchu tunajšej filozofie Vám budú predstavené gurmánske menu rôznych kultúr i kuchýň, potraviny v bio kvalite alebo ľahké grilované jedlá či medzinárodné špeciality.

The Crab Shack Reštaurácia

The Crab Shack už svojím názvom napovedá, že sa špecializuje na krabie lahôdky, či už sa jedná o srílanske krabie kari alebo pokrmy z aljašského kraba. To je skvele doplnené nápojovým lístkom s vynikajúcimi vínami rosé. Navyše z vyvýšenej terasy sa môžete kochať krásnymi výhľadmi na západslnka.

Guess Who 's Cooking

Medzinárodnú kuchyňu s nešpecifikovaným menu, ktoré je pripravované jedným zo skúsených šéfkuchárov, si môžete vychutnať na rôznych "tajných" miestach, ktoré sa každú chvíľu obmieňajú. Pokrmy sú vždy pripravené na mieru podľa Vašich požiadaviek. Kuchár s vami preberie najrôznejšie možnosti a pridá vlastné tipy a odporúčania.

So imaginative

Reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou a posedenie až pre 20 osôb je perfektným privátnym miestom pre najrôznejšie príležitosti k oslave. Tím someliér pre Vás tu navyše vytvorí ten najvhodnejší výber vín s osvedčeným párovaním.

So Engaging

Až päť osôb môže využiť túto jedinečnú možnosť tajuplného stolovanie za prítomnosti starostlivého a priateľského kuchára. Usaďte sa k stolu a pozorujte, ako sa pripravujú lahodné pokrmy, na ktorých si za chvíľu pochutnáte.

So Starstruck Reštaurácia

So Starstruck sa nachádza v hotelovej nadvodnej hvezdárni, ktorá bola prvou svojho druhu na Maldivách. K dispozícii sú tu štyri stoly umiestnené okolo ďalekohľadu. Môžete tak stolovať vo veľkom štýle, pričom vám bude po ruke astronóm, ktorý rád zodpovie každý dotaz. The Gathering Bar

Centrálne bar nad morskou hladinou ponúka osviežujúce drinky a lahodné tapas, rovnako ako úžasné prostredie s krásnymi výhľadmi na západ slnka. Užite si romantickú atmosféru a relaxujte v uvoľnenej atmosfére s kokteilom v ruke.

Wine Cellar

V rezorte môžete navštíviť tiež vínnu pivnicu, ktorá sa nachádza v "vínnej veži v rámci bare Gathering a ponúka celý rad organických aj ďalších špeciálnych vín. Nechajte si poradiť od someliéra alebo sa zarezervujte na privátnu degustáciu či večeru s vínnym posedením. North Island

V pokoji a súkromií na severnom ostrove nájdete tradičnú maledivskú "reštauráciu", ktorá predstavuje ideálne miesto pre súkromné ​​stolovanie alebo večeru pri splne. Navyše tu môžete okrem gastronomického zážitku vyskúšať kúzelné šnorchlovanie či len tak relaxovať na pláži.

Cinema Paradiso by Chef Nikki

Pochutnajte si na japonských špecialitách v modernom štýle. V menu nájdete sushi, sashimi a mnohé ďalšie japonské lahôdky. Počas stolovania navyše môžete sledovať filmovú klasiku v nadvodnom kine Cinema Paradiso.

Full Moon Dinner

Unikátny kulinársky zážitok sa ponúka počas večere, ktorá sa uskutoční vždy raz za mesiac - len pri splne. Doprajte si večeru na pláži pod hviezdnou oblohou s rozžiareným mesiacom.

So Guilty

Milovníci čokolády iste ocenia toto miesto s rozsiahlou ponukou ručne vyrábaných čokolád a čokoládových výrobkov z hotelovej čokoládovne. Vyberte si najrôznejšie makrónky, čokoládové hľuzovky, cukríky a rozmanité pralinky.

So Cool

Vyberajte z celej rady osviežujúcich zmrzlín a sorbetov najrôznejších príchutí a schlaďte sa počas horúcich maledivských dní. Tiež si tu môžete pochutnať na výbere syrov, zaváranín a mnohých ďalších pochutín.

So Fresh

Začnite svoj deň čerstvým ovocím, džúsy a lahodnú raňajkami. Na obed si môžete pochutnať na bio šalátoch, čerstvé pizzi, tandoori alebo grilovaných pokrmoch a večer pri západe slnka na vás čaká aperitív so starostlivo zostaveným menu.

In-villa Dining

Ďalšie možnosti stravovania je tiež "in villa dining", kedy si môžete vychutnať najrôznejšie pokrmy priamo vo vlastnej vile (k dispozícii denne 7-23 hod).

 

 

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Sovena Jani

Vily ponúkajú hosťom exkluzívne vybavenie, ktoré umocňuje okolitý luxus, zahŕňajúci napríklad priamy vstup do lagúny, trinásťmetrový privátny bazén či terasy na vode. Niektoré naviac ponúkajú šmyklavku vedúcu zo strechy rovno do lagúny či sťahovaciu strechu nad hlavnou spálňou, ktorá umožňuje tie najkrajšie pohľady na nebo.  Všetko je v súlade s prírodou, kedže je hotel známy svojím pozitívnym vzťahom k ekologickému životnému štýlu, recyklácií a obnove zdrojov. 

Všetky vily sú vybavené: službou komorníka, študovňu, priestrannou hlavnou spálňou s priľahlým destkým kútikom, TV a zvukovým systémom so širokou ponukou hudby a filmov. Kúpeľňou pod holým nebom a vaňou, sprchou s priamym vstupom do lagúny, bicyklami či trojkolkami pre každého hosťa, húpacími sieťami, minibarom s kávovarom a súkromnou vinotékou, trezorom, klimatizáciou a ventilátormi. V každej vile sú tri možnosti stolovania: na terase - stoly na vode, v obývacej miestnosti či na streche v jedálni.

 

 

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

1 Bedroom Water Retreat

1 Bedroom Water Retreat foto

Vila 1 Bedroom Water Retreat (411 m2) ponúka dvojposchodové priestory s veľkorysými interiérmi i exteriérmi. Užite si dovolenku s privátnym bazénom, knižnicou, minibarom, kúpeľňou, šatníkom, vonkajšou sprchou, obývacou izbou s posedením a strešnou jedálňou. Zo spálne sa potom môžete kochať výhľadmi na nebo skrz otvorenú strechu.

1 Bedroom Water Retreat with Slide

1 Bedroom Water Retreat with Slide foto

Dvojposchodová vila 1 Bedroom Water Retreat with Slide (411 m2) disponuje veľkorysými vonkajšími aj vnútornými priestormi pre bezstarostnú dovolenku. Spestrením je vlastná šmykľavka vedúcej zo strechy do lagúny. Užite si dovolenku s privátnym bazénom, knižnicou, minibarom, kúpeľňou, šatníkom, vonkajšou sprchou, obývacou izbou s posedením a strešnou jedálňou. Zo spálne sa potom môžete kochať výhľadmi na nebo skrz otvorenú strechu.

2 Bedroom Water Retreat /*

2 Bedroom Water Retreat /* foto

Vo vile 2 Bedroom Water Retreat (520 m2) strávite úžasnú dovolenku s privátnym bazénom, katamaránové sietí nad lagúnou, zapustené posedenie a úžasné relaxačné prostredie s dennou váľandou. Na prvom poschodí sa nachádza priestranná spálňa, kúpeľňa, šatňa, sprcha, minibar, TV so zvukovým systémom a priestor pre deti. Druhé poschodie potom ponúka druhú spálňu s vlastnou šatňou, kúpeľňou, priestorom pre posedenie a vonkajšou jedálňou.

2 Bedroom Crusoe Residence

2 Bedroom Crusoe Residence foto

Dvojspálňová vila 2 Bedroom Crusoe Residence (806 m2) sa pýši vlastným bazénom s dvoma katamaránovými sieťami pre relaxáciu pod slnečnými lúčami. Hlavné spálne v zadnej časti vily majú vonkajšiu kúpeľňu s vaňou a dvoma sprchami. K dispozícii je tiež otvorená jedáleň s kuchynkou a vínnym kútikom či knižnicou. Obývací priestor disponuje gaučom v tvare podkovy a toaletou. V hornom poschodí sa potom nachádza druhá spálňa s kúpeľňou so sprchou. V zadnej časti nájdete izbu, ktorá môže byť využitá ako izba pre deti alebo miestnosť pre kúpeľnové procedúry. Priestranný balkón navyše ponúka úžasné výhľady smerom na lagúnu alebo zázemie pre elegantné stolovanie.

2 Bedroom Water Retreat with Slide /*

2 Bedroom Water Retreat with Slide /* foto

Vo vile 2 Bedroom Water Retreat with Slide (520 m2) sa môžete tešiť na veľa zábavy nielen vďaka šmýkačke vedúcej zo strechy priamo do lagúny. Strávite tu úžasnú dovolenku s privátnym bazénom, katamaránové sietí nad lagúnou, zapustené posedenie a úžasné relaxačné prostredie s dennou váľandou. V prvom poschodí sa nachádza priestranná spálňa, kúpeľňa, šatňa, sprcha, minibar, TV so zvukovým systémom a priestor pre deti. Druhé poschodie potom ponúka druhú spálňu s vlastnou šatňou, kúpeľňou, priestorom pre posedenie a vonkajšiou jedálňou.

3 Bedroom Water Reserve with Slide /**

3 Bedroom Water Reserve with Slide /** foto

Nadvodná vila 3 Bedroom Water Reserve (625 m2) ponúka dve poschodia, pričom v spodnom poschodí sa nachádza hlavná spálňa s otváracou strechou, pracovňou, kúpeľňou, bazénom a katamaránové sietí, rovnako ako s vonkajšou sprchou, dennou váľandou a minibarom. Tiež tu nájdete izbu pre deti a druhú spálňu. Druhé poschodie potom ponúka ďalšiu spálňu s kúpeľňou, šatňou, priestorom pre posedenie, jedálenskou terasou a šmykľavkou priamo do lagúny.

4 Bedroom Water Reserve with Slide /***

4 Bedroom Water Reserve with Slide /*** foto

Štvorspálňová luxusná vila nad vodou - 4 Bedroom Water Reserve with Slide (985 m2) predstavuje úplne dokonalé zázemie pre nezabudnuteľnú dovolenku v raji. Môžete sa tešiť na štyri privátne spálne s kúpeľňami na dvoch poschodiach, pracovňu, posilňovňu, vonkajšie sprchu a vaňu s prístupom do lagúny, TV salónik / obývacia izba, minibar, vínny kútik a izba s možnosťou využitia ako izba pre deti. Vila ponúka tiež privátne bazén a šmýkačku do lagúny.

1 Bedroom Water Reserve (Chapter 2)

1 Bedroom Water Reserve (Chapter 2) foto

Tato prostorná nadvodní vila o rozloze 555 m2 se pyšní otevírací střechou, velkým obývacím pokojem, dětskou ložnicí a sladkovodním bazénem. Zde ubytovaní hosté mohou využívat VIP servisů Soneva Unlimited. Vila disponuje terasou s bazénem, na které jsou umístěna lehátka a relaxační katamaránové sítě, venkovní koupelnou s přímým vstupem do laguny, dětskou ložnicí, TV salónkem, pracovnou, spíží s minibarem a kávovarem Nespresso, houpačkou, jídelnou, venkovním zapuštěným posezením, druhou jídelnou v patře, luxusní ledničkou značky SMEG, audio systémem Bose a iPody s hudbou a filmy. Maximální kapacita jsou dva dospělí a dvě děti.

1 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2)

1 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Tato 555 m2 velká nadvodní vila se skluzavkou do laguny se pyšní otevírací střechou,prostorným obývacím pokojem, dětskou ložnicí a sladkovodním bazénem. Hosté této vily mají nárok na VIP služby Soneva Unlimited. Dále vás tato vila nadchne venkovní koupelnou s přímým vstupem do laguny, TV salonkem, pracovnou, pohodlnými válendami, spíží s minibarem a kávovarem Nespresso, houpačkou, prostornou jídelnou, zapuštěným posezením, jídelním sálem v prvním patře, luxusní ledničkou značky Smeg, audio systémem Bose a iPody s hudbou a filmy. Maximální kapacita jsou dva dospělí a dvě děti.

2 Bedroom Water Reserve (Chapter 2)

2 Bedroom Water Reserve (Chapter 2) foto

Tato prostorná dvoupokojová vila o velikosti 777 m2 byla speciálně navržena s bezbariérovým přístupem. Zde ubytovaní hosté mohou využívat VIP servisu Soneva Unlimited. Vila 2 Bedroom Water Reserve disponuje terasou s bazénem a katamaránovými sítěmi, velkým obývacím pokojem, venkovní koupelnou s přímým vstupem do laguny, dětskou ložnici, TV salónkem, pracovnou, několika válendami, spíží s minibarem a kávovarem Nespresso, otevírací střechou, houpačkou, rozměrnou jídelnou, zapuštěným posezením a jídelním sálem v patře. Dále se můžete těšit na luxusní ledničku značky Smeg, audio systém Bose a iPody s hudbou a filmy. Maximální kapacita vily jsou čtyři dospělí a dvě děti.

2 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2)

2 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Nechte se rozmazlovat ve 772 m2 velké nadvodní vile se skluzavkou! Hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu a otevírací střechu, zatímco druhá ložnice se nachází v patře a může se pochlubit střešní terasou. Hosté ubytovaní v této vile mají nárok na VIP služby Soneva Unlimited. Součástí vily je i terasa s bazénem, lehátky a katamaránovými sítěmi, velký obývací pokoj, venkovní koupelna s přímým vstupem do laguny, dětská ložnice, TV salónek, pracovna, pohodlné válendy, spíž s minibarem a kávovarem Nespresso, houpačka, jídelna, zapuštěné posezení, jídelní sál v patře, luxusní lednička značky Smeg, audio systém Bose a iPody s hudbou a filmy.

3 Bedroom Island Reserve /**

3 Bedroom Island Reserve /** foto

Trojizbové vila 3 Bedroom Island Reserve with Slide (1796 m2) boli veľmi citlivo navrhnuté v súlade s maledivským prírodným prostredím, aby ideálne zapadali do okolia a zároveň poskytovali čo najväčší komfort pre hostí. Disponuje vlastný bazénom pri pláži a tiež detským bazénikom s vlastnou šmýkačkou. Pri bazéne nájdete aj detský "stromový domček". V prízemí sa nachádza hlavná spálňa s vonkajšou kúpeľňou, otvorená obývacia izba a jedáleň, kuchynka, čokoládová miestnosť a vínný kútik. K dispozícii je tiež vlastná posilňovňa, sauna a parné miestnosť spoločne s vonkajšou kúpeľňou. V poschodí potom nájdete dve ďalšie spálne s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Vila sa chváli aj vyhliadkovou vežou s miestom pre stolovanie, ktorý je najvyšším bodom v rezorte.

4 Bedroom Island Reserve /***

4 Bedroom Island Reserve /*** foto

Ostrovná štvorspálňová vila 4 Bedroom Island Reserve (1788 m2) sa nachádza pri pláži a dopraje svojim hosťom pocit úplného luxusu počas plážovej dovolenky. Priestranné exteriéry aj interiéry s parným kúpeľom, šatňou, saunou, hlavnou spálňou, kúpeľňou, TV salónikom, jedálňou, privátnym bazénom, kuchynkou a vinným kútikom nájdete na prízemí. Na prízemí je tiež jedna ďalšia spálňa s kúpeľňou, zatiaľ čo na poschodí sa nachádza ďalšie 2 spálne s kúpeľňami, šatňami a privátnou posilňovňou. Vila disponuje tiež bazénom so šmýkačkou aj detským bazénom.

4 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2)

4 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Tato 1 421 m2 velká vila má dvě patra a patří k ní soukromý bazén a točitý tobogán, který vede přímo do moře. Hosté ubytovaní v této vile mají nárok na výhody a služby Soneva Unlimited. Ve vile dále najdete terasu s bazénem, lehátky a katamaránovými sítěmi, venkovní jídelnu, obývací pokoj, venkovní koupelnu s přístupem do laguny, dětskou ložnici, TV salónek, knihovnu, parní komoru a saunu, posilovnu, pohodlné válendy, kuchyňku s kávovarem Nespresso, jídelnu, otevírací střechu, nekryté zapuštěné posezení, terasu v patře s houpačkou, luxusní ledničku Smeg, audio systém Bose a iPody s hudbou a filmy.

Pláž a more

Opustený sever ostrova je ideálny na opaľovanie, plávanie a šnorchlovanie. Nachádza sa blízko víl a cez deň sa tu podáva drobné občerstvenie, chutné obedy Vám tu kuchár pripraví zo surovín, ktoré pozbiera či uloví priamo na mieste. Ochutnajte tie najlepšie čerstvé ryby, grilované alebo pečené v piesku!

Zdroj: https://www.deluxea.cz/maledivy/hotel-soneva-jani/#gastronomie

Online cena a slevy Sovena Jani *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Soneva Jani *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Sovena Jani

Soneva Jani ponúka množstvo rozmanitých kulinárskych zážitkov, stačí si len vybrať! V duchu tunajšej filozofie Vám budú predstavené gurmánske menu rôznych kultúr i kuchýň, potraviny v bio kvalite alebo ľahké grilované jedlá či medzinárodné špeciality.

The Crab Shack Reštaurácia

The Crab Shack už svojím názvom napovedá, že sa špecializuje na krabie lahôdky, či už sa jedná o srílanske krabie kari alebo pokrmy z aljašského kraba. To je skvele doplnené nápojovým lístkom s vynikajúcimi vínami rosé. Navyše z vyvýšenej terasy sa môžete kochať krásnymi výhľadmi na západslnka.

Guess Who 's Cooking

Medzinárodnú kuchyňu s nešpecifikovaným menu, ktoré je pripravované jedným zo skúsených šéfkuchárov, si môžete vychutnať na rôznych "tajných" miestach, ktoré sa každú chvíľu obmieňajú. Pokrmy sú vždy pripravené na mieru podľa Vašich požiadaviek. Kuchár s vami preberie najrôznejšie možnosti a pridá vlastné tipy a odporúčania.

So imaginative

Reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou a posedenie až pre 20 osôb je perfektným privátnym miestom pre najrôznejšie príležitosti k oslave. Tím someliér pre Vás tu navyše vytvorí ten najvhodnejší výber vín s osvedčeným párovaním.

So Engaging

Až päť osôb môže využiť túto jedinečnú možnosť tajuplného stolovanie za prítomnosti starostlivého a priateľského kuchára. Usaďte sa k stolu a pozorujte, ako sa pripravujú lahodné pokrmy, na ktorých si za chvíľu pochutnáte.

So Starstruck Reštaurácia

So Starstruck sa nachádza v hotelovej nadvodnej hvezdárni, ktorá bola prvou svojho druhu na Maldivách. K dispozícii sú tu štyri stoly umiestnené okolo ďalekohľadu. Môžete tak stolovať vo veľkom štýle, pričom vám bude po ruke astronóm, ktorý rád zodpovie každý dotaz. The Gathering Bar

Centrálne bar nad morskou hladinou ponúka osviežujúce drinky a lahodné tapas, rovnako ako úžasné prostredie s krásnymi výhľadmi na západ slnka. Užite si romantickú atmosféru a relaxujte v uvoľnenej atmosfére s kokteilom v ruke.

Wine Cellar

V rezorte môžete navštíviť tiež vínnu pivnicu, ktorá sa nachádza v "vínnej veži v rámci bare Gathering a ponúka celý rad organických aj ďalších špeciálnych vín. Nechajte si poradiť od someliéra alebo sa zarezervujte na privátnu degustáciu či večeru s vínnym posedením. North Island

V pokoji a súkromií na severnom ostrove nájdete tradičnú maledivskú "reštauráciu", ktorá predstavuje ideálne miesto pre súkromné ​​stolovanie alebo večeru pri splne. Navyše tu môžete okrem gastronomického zážitku vyskúšať kúzelné šnorchlovanie či len tak relaxovať na pláži.

Cinema Paradiso by Chef Nikki

Pochutnajte si na japonských špecialitách v modernom štýle. V menu nájdete sushi, sashimi a mnohé ďalšie japonské lahôdky. Počas stolovania navyše môžete sledovať filmovú klasiku v nadvodnom kine Cinema Paradiso.

Full Moon Dinner

Unikátny kulinársky zážitok sa ponúka počas večere, ktorá sa uskutoční vždy raz za mesiac - len pri splne. Doprajte si večeru na pláži pod hviezdnou oblohou s rozžiareným mesiacom.

So Guilty

Milovníci čokolády iste ocenia toto miesto s rozsiahlou ponukou ručne vyrábaných čokolád a čokoládových výrobkov z hotelovej čokoládovne. Vyberte si najrôznejšie makrónky, čokoládové hľuzovky, cukríky a rozmanité pralinky.

So Cool

Vyberajte z celej rady osviežujúcich zmrzlín a sorbetov najrôznejších príchutí a schlaďte sa počas horúcich maledivských dní. Tiež si tu môžete pochutnať na výbere syrov, zaváranín a mnohých ďalších pochutín.

So Fresh

Začnite svoj deň čerstvým ovocím, džúsy a lahodnú raňajkami. Na obed si môžete pochutnať na bio šalátoch, čerstvé pizzi, tandoori alebo grilovaných pokrmoch a večer pri západe slnka na vás čaká aperitív so starostlivo zostaveným menu.

In-villa Dining

Ďalšie možnosti stravovania je tiež "in villa dining", kedy si môžete vychutnať najrôznejšie pokrmy priamo vo vlastnej vile (k dispozícii denne 7-23 hod).

 

 

 

All Inclusive

Balíček All Inclusive na obdobie 01.06.2020-17.12.2021 zahŕňa: miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas časov stravovania v reštauráciách alebo počas skupinových podujatí na vopred určenom mieste, denne plnú penziou (raňajky, obed a večera) vo vybraných hotelových reštauráciách vrátane "in-villa dining", minibar na vile dopĺňaný raz denne (alkohol je doplňovaný jedenkrát za týždeň).

Aktivity

Cinema Paradiso

Užite si Vaše obľúbené filmy na plátne pod hviezdami, okrem popcornu a zmrzliny Vám šéfkuchár pripraví špeciálne menu, ktoré sa hodí k Vášmu filmu. 

Raňajkový piknik (1,5 hodiny)

Užite si privátne raňajky na najsevernejšom bode ostrova pri východe slnka. Raňajkový piknik na piesku ako ideálny štart do dňa. 

Astronomy cruise (3-4 hodiny)

Večera pod holým nebom za šumu indického oceánu spolu s výkladom od hotelového astronóma je nezabudnuteľný zážitok, ktorý odporúčame všetkým, malým aj veľkým!

Obzervatórium

navštívte prvé nadvodné obzervatórium na Maldivách, kde Vás astronóm prevedie súhviezdiami severnej a južnej hemisféry.

Delfínie safari (1 hodina)

Vydajte sa za divými defínmi a užite si najkrajší západ slnka na lodi s pohárom šampanského v ruke.

Šnorchlovanie so sprievodcom v Noolu Atole (2 hodiny)

Dobrodružstvo pod morskou hladinou nádherného Noolu atolu si môžete užiť so sprievodcom, ktorý Vám ukáže tie najkrajšie šnorchlovacie miesta, kde môžete vidieť morské korytnačky, raje a iné.

Potápanie

Pre odvážnejších hotel ponúka potápanie s PADI inštruktormi v malých skupinách, na výber máte z rôznych potápačských kurzov, výletov pre začiatočníkov aj pokročilých. pre viac info navštívte Soleni Dive Centre website

Eco-friendly surfing (1-3 hodiny)

Surferi si prídu na svoje v Baa a Noonu atole, iba 5-35 min loďou od hotela. Ideálna sezóna pre surferov je Máj-September. Všetká výbava je eco-friendly, kedže naším primárnym úsilým je neničiť životné prostredie a správať sa čo najzodpovednejšie voči prírode. Odporúčame nechať Vašu surferskú výbavu doma.

Vodné športy (zdarma)

Hotel ponúka výber nemotorizovaných vodných športov zdarma, ako napríklad kajak, paddle-board, windsurf, kite-surf, katamarán. 

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Český/slovenský delegát a služby na Maldivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českých alebo slovenských delegátov - pani Pavla Wolfová, pán Šimon Mihalčin alebo pani Radka Kaiserová. Na Maldivách žijú dlhodobo a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru a zvyklosti. Kontakt na našich delegátov získate pred odletom na Vašu dovolenku (v dokumente, ktorý dostávate s vauchrami, s názvom "informácie pred cestou"), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej dovolenky.

 

Po prílete na Maledivy Vás delegát privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Behom stretnutia sa môžete spýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta telefonický kontakt, delegáti používajú aplikáciu whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovy necestuje.

 

Počas odletu z dovolenky Vás delegát opäť odprevadí po transfere z hotela na check in pred odletom z Maledív. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú za malý príplatok. 

Počas dovolenky sme tu pre Vás na telefóne aj my v cestovnej kancelárií. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo len poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

 

Počas pobytu na Maledivách Vám bude delegát k dipozícií z našej partnerskej cestovnej kancelárie Colours of MaldivesSlužby delegáta po prílete a v počas pobytu zahŕňajú:

  • Privítanie v hale v českom/slovenskom jazyku od delegátov s ceduľkou DELUXEA
  • Asistenciu počas registrácie na hotelovom stánku na letisku v Male a odvedenie na miesto, kde na Vás bude čakať transfer do hotela
  • Predanie telefonického kontaktu na Vášho delegáta v prípade potreby alebo núdze - delegát je k dispozícií na telefóne a whatsappe,
  • Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli cez telefón
  • Asistencia po transfere z hotela do Male a počas check inu z Maledív

 

 

Šport a wellness hotela Soneva Jani *****

Šnorchlovanie so sprievodcom v Noolu Atole (2 hodiny)

Dobrodružstvo pod morskou hladinou nádherného Noolu atolu si môžete užiť so sprievodcom, ktorý Vám ukáže tie najkrajšie šnorchlovacie miesta, kde môžete vidieť morské korytnačky, raje a iné.

Potápanie

Pre odvážnejších hotel ponúka potápanie s PADI inštruktormi v malých skupinách, na výber máte z rôznych potápačských kurzov, výletov pre začiatočníkov aj pokročilých. pre viac info navštívte Soleni Dive Centre website

Eco-friendly surfing (1-3 hodiny)

Surferi si prídu na svoje v Baa a Noonu atole, iba 5-35 min loďou od hotela. Ideálna sezóna pre surferov je Máj-September. Všetká výbava je eco-friendly, kedže naším primárnym úsilým je neničiť životné prostredie a správať sa čo najzodpovednejšie voči prírode. Odporúčame nechať Vašu surferskú výbavu doma.

Vodné športy (zdarma)

Hotel ponúka výber nemotorizovaných vodných športov zdarma, ako napríklad kajak, paddle-board, windsurf, kite-surf, katamarán. 

Deti v hoteli Soneva Jani *****

V resortu se nachází tzv. Doupě (The Den) - dětský klub, kde mohou popustit uzdu své fantazii, hrát si s legem nebo se zúčastnit celé řady nejrůznějších aktivit po celém ostrově, například šnorchlování, zahradničení nebo kurzu ochrany želv.

Doprava do hotela Sovena Jani

Do rezortu sa dostanete z Male hydroplánom za 35 minút, prípadne 60 minútovou plavbou zo Soneva Fushi či pohodlnou poldennou plavbou na palube Soneva in Aqua.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánom na ostrovný rezort na Maledivách je jedinečný zážitok. Hydroplány sú malé lietadlá, ktoré pristávajú a vzlietajú z vodnej hladiny a na Maledivách sú úplne bežným dopravným prostriedkom. Lietajú iba za denného svetla a v nižšej výške než štandardné lietadla. Môžete si užívať nezabudnuteľné výhľady na tyrkysovú vodnú hladinu a zelené ostrovy olemované bielymi piesočnými plážami najrôznejších tvarov pod Vami. Počas letu môžete fotiť aj natáčať. 

 

Nevšedný zážitok začína už na letiskovom termináli, kedy u pontónov parkuje niekoľko desiatok lietadiel. Na odlet čakáte v salóniku s výhľadmi na vzlietajúci i pristávajúce lietadlá. Keď je Vaše lietadlo pripravené na štart, zamestnanci Vás osobne odprevadia a pomôžu Vám nastúpiť. Ponúka priestor pre max. 15 osôb a treba povedať, že priestoru tu nie je nazvyš.

 

Po krátkej inštruktáži už počujete štartujúce motory a vďaka plynulému zrýchleniu sa pomaly začínate opierať o sedadlo. Pri vzlete si môžete prezrieť pristávaciu plochu medzinárodného letiska, hlavné mesto Malé a ďalej už len stovky priamo katalógových ostrovčekov, najluxusnejších rezortov, plávajúcich jácht aj opustených tyrkysových lagún.

 

Počas letu môžete tiež sledovať dianie v pilotnej kabíne, ktorá je oddelená neuzavretou prepážkou. Posádku tvoria štandardne 2 piloti a 1 asistent, ktorý pomáha pri nástupe a po pristátí kotvia lietadlo lanom k ​​pontónu.

 

Pristátie je pohodové, vďaka odporu vody je krátke a vďaka spôsobu ovládania pozvoľné. Po pristátí lietadlo pomaly dopláva k hotelovému mólu, kde Vás personál privíta v raji, alebo k pontónu, na ktorý si pre Vás príde čln. Hydroplány môžu lietať iba za denného svetla a pri bežných vlnách. Cena letenky nie je lacná, ale prináša jeden z najsilnejších zážitkov dovolenky na Maledivách. 

Mapa - Sovena Jani *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela Sovena Jani *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sovena Jani *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Sovena Jani *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Marica Verešová
Sovena Jani
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.