Sovena Jani *****

Maledivy

Priestranné vily na pláži aj nad vodou so všetkým komfortom

Osobne
sme
bývali

Hotel Sovena Jani *****

Hodnotenie 9 Hodnotilo 4 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maledivy, Noonu atoll | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxus v souladu s přírodou Prostorné vily s designovým interiérem Špičkové služby
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Sovena Jani ***** Maledivy

Soneva Jani sa nachádza na najväčšom z piatich ostrovov v Noon Atoll a je zasadený do stredu zhruba päťkilometrovej lagúny Medhufaru, ktorá je domovom morských korytnačiek, delfínov a mnohých ďalších morských živočíchov. Ostatné štyri ostrovy zostávajú stále nedotknuté, takže si tu môžete užívať vo všetkých smeroch ničím nerušený výhľad na oceán. 

Soneva Jani, ktorý pokračuje vo viac než dvadsať rokov starom príbehu rodiny Soneva, je najnovším rezortom tejto luxusnej značky. Rezort, ktorého meno je inšpirované slovom, ktoré v sanskrte znamená múdrosť, zahŕňa dve ostrovné vily a niekoľko víl nad vodou, všetky zasadené do prírody v blízkosti lagúny s krištáľovo čistou vodou a lemované nedotknutými plážami s bujnou tropickou zeleňou. V podstate súkromná lagúna, 5, 6 km dlhá, je najväčším lákadlom ostrova. Pohľad do veľkolepých azúrových vôd totiž skutočne ukľudňuje.

Soneva Jani je miestom, kde je všeobijimajúca príroda umocnená nevtieravým luxusom. Skrátka, čaká na Vás unikátny "stroskotanecký" zážitok... Ale nebojte - v priestranných vilách a s krásným dizajnovým interiérom vyrobeným z tých najkvalitnejších materiálov. 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Sovena Jani

V Soneva Jani je stále čo objavovať. Pokiaľ chcete poznať náš tip na tie najzaujímavejšie miesta, ktoré môže hotel ponúknuť, tak ste tu správne.

Soleni Dive Centre

Okolo rezortu je mnoho nádherných potápačských miest s bohatým podmorským životom, ktorý bude lákať všetkých morských nadšencov. V Soleni Dive Centre dostanete vždy tie najlepšie služby, na súkromných hodinách alebo v malej skupinke s PADI inštruktormi.

Hvezdáreň

Dômyselný ďalekohľad vo hvezdárni Vám dáva neopakovateľný pohľad na nočné nebesá. Okrem toho je ďalekohľad obklopený štyrmi jedálenskými stolmi s obrazovkami aby ste mohli pozorovať nočné hviezdy priamo na večeri.

Záhrady a labyrint 

Ešte predtým ako vznikla Soneva Jani bolo Medhufaru farmárskym miestom a rozsiahle záhrady, ktoré tu zostali plodia ovocie, zeleninu a bylinky a huby. To všetko sa využíva v hotelovej kuchyni. Nemali by ste vynechať labyrint, kľudné, meditatívne miesto, ktoré bolo vytvorené z figového plotu a to podľa stredovekého kruhového obrazca. 

Obchod a galéria

Obchod ponúka veľký výber nádherného oblečenia, šperkov, remeselných výrobkov, kníh, bytových doplnkov a suvenírov, ktoré reprezentujú tento jedinečný ostrov.

Knižnica

Knižnica sa nachádza v horných poschodiach The Gathering a je zbierkou inšpiratívnej i informačnej literatúry o Maldivách a ich kúzelnom podmorskom svete.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

1 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

1 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

Vila 1 Bedroom Water Retreat (411 m2) ponúka dvojposchodové priestory s veľkorysými interiérmi i exteriérmi...

1 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1)

1 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1)

Dvojposchodová vila 1 Bedroom Water Retreat with Slide (411 m2) disponuje veľkorysými vonkajšími aj vnútornými priestormi pre bezstarostnú dovolenku...

2 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

2 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

Vo vile 2 Bedroom Water Retreat (520 m2) strávite úžasnú dovolenku s privátnym bazénom, katamaránové sietí nad lagúnou, zapustené posedenie a úžasné relaxačné prostredie s dennou váľ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Soneva Jani ponúka mnoho rozmanitých kulinárskych zážitkov, stačí si len vybrať! V duchu tunajšej filozofie Vám budú predstavené gurmánske menu rôznych kultúr i kuchýň, potraviny v bio kvalite alebo ľahké, grilované jedlá či medzinárodné špeciality.

The Crab Shack

Reštaurácia The Crab Shack už svojim názvom napovedá, že sa špecializuje na krabie lahôdky, či už sa jedná o srílanské krabie karí alebo pokrmy z aljašského kraba. To je skvele doplnené nápojovým lístkom s vynikajúcimi vínami rosé. Navyše z vyvýšenej terasy sa môžete kochať krásnymi výhľadmi na západy slnka.

Guess Who’s Cooking

Skúste si dať na večeru tajné menu od šéfkuchára so skrytou identitou každý štvrtok! Na konci večere sa šéfkuchár odtajní a vysvetlí svoj koncept a inšpiráciu.

So Imaginative

Reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou a posedenie až pre 20 osôb je perfektným privátnym miestom pre najrôznejšie príležitosti na oslavu. Tím someliérov pre Vás tu navyše vytvorí ten najvhodnejší výber vín s osvedčeným párovaním. Dinner: 19:30 - 22:30

So Engaging

Až päť osôb môže využiť túto jedinečnú možnosť tajuplného stolovania za prítomnosti starostlivého a priateľského kuchára. Usaďte sa k stolu a pozorujte, ako sa pripravujú lahodné pokrmy, na ktorých si za chvíľu pochutnáte.

So Starstruck

Reštaurácia So Starstruck sa nachádza v hotelovej nadvodnej hvezdárni, ktorá bola prvou svojho druhu na Maledivách. K dispozícii sú tu štyri stoly umiestnené okolo ďalekohľadu. Môžete tak stolovať vo veľkom štýle, pričom vám bude po ruke astronóm, ktorý rád zodpovie každú otázku. Večera o 19:30.

The Gathering 

Centrálne miesto celého rezortu s niekoľkými barmi, reštauráciami, knižnicou a obchodíkmi nad morskou hladinou ponúka úžasné prostredie s krásnymi výhľadmi na západ slnka. V priestoroch The Gathering nájdete bary a reštaurácie So Imaginative, The Gathering Wine Cellar, Down To Earth, So Engaging, The Gathering Bar a So Cool. Užite si romantickú atmosféru a relaxujte v uvoľnenej atmosfére. Raňajky medzi 7:30 a 10:30, obed medzi 12:30 a 14:30 a večera medzi 19:30 a 22:30

Wine Cellar

V rezorte môžete navštíviť aj vínnu pivnicu, ktorá sa nachádza vo „vínnej veži v rámci baru Gathering a ponúka celý rad organických i ďalších špeciálnych vín. Nechajte si poradiť od someliéra alebo si zarezervujte privátnu degustáciu či večeru s vínnym párovaním.

North Island

V pokoji a súkromí na severnom ostrove nájdete tradičnú maledivskú „reštauráciu“, ktorá predstavuje ideálne miesto pre súkromné stolovanie alebo večeru pri splne. Navyše tu môžete okrem gastronomického zážitku vyskúšať kúzelné šnorchlovanie alebo len tak relaxovať na pláži. Večera medzi 19:30 a 22:30 každý štvrtok.

 

North Beach

Každý týždeň sa koná plážová večera Indického oceánu, ktorá prezentuje rôzne regionálne ingrediencie a unikátne techniky varenia. Severnú pláž si môžete zarezervovať počas týždňa na súkromné plážové večere.

 

South Beach Lunch

Doprajte si čarovný obed na pláži s bielym pieskom na južnej strane ostrova kde vaše chuťové bunky budú rozmaznávané mixom maledivskej a peruánskej kuchyne. Zároveň uvidíte na vlastné oči metódu varenia v jame. Počas čakania na obed si môžete skúsiť vodné športy. Obed od 12:30 do 16:00 každý deň okrem pondelka a piatku.

Director's Cut 

Pochutnajte si na japonských špecialitách v modernom štýle. V menu od šéfkuchára Nikkiho nájdete sushi, sashimi a mnohé ďalšie japonské lahôdky. Počas stolovania navyše môžete sledovať filmovú klasiku v nadvodnom kine Cinema Paradiso.

Full Moon Dinner

Unikátny kulinársky zážitok sa ponúka počas večere, ktorá sa uskutoční vždy raz za mesiac – iba pri splne. Doprajte si večeru na pláži pod hviezdnou oblohou s rozžiareným mesiacom.

So Cool

Vyberajte z celého radu osviežujúcich zmrzlín a sorbetov najrôznejších príchutí a schlaďte sa počas horúcich maledivských dní. Tiež si tu môžete pochutnať na výbere syrov, zavarenín a mnohých ďalších pochutín.

In-villa Dining

Ďalšie možnosti stravovania je tiež „in villa dining“, kedy si môžete vychutnať najrôznejšie pokrmy priamo vo vlastnej vile (k dispozícii denne 7-23 hod).

Overseas

Ochutnajte lahodné rybie a rastlinné menu navrhnuté šéfkuchárom Mathiasom Dahlgrenom v reštaurácii Overseas.

So Wild

Doprajte si zdravú stravu založenú na rastlinnej báze a raw pokrmoch, ktoré k dokonalosti priviedla šéfkuchárka Diana Von Cranach, špecialistka na raw kuchyňu.

So Primitive

Pokiaľ máte chuť na mäso, morské plody a rastlinné pokrmy, reštaurácia So Primitive, kde sú pokrmy pripravované na otvorenom ohni a plameňoch, je pre vás ako stvorená.

Down To Earth

Začnite deň nekonečným výberom čerstvého ovocia, ovocnými klasikami a kreatívnymi džúsmi a smoothies z ovocného baru rezortu Soneva Jani. Počas dňa si doprajte bufet s bio šalátmi zo záhradky alebo pizzu z kamennej pece, tandoori a grilované mäso či čerstvo ulovené ryby.

Deckadence

Deckadence sa nachádza nad Medhufaru lagúnou a ponúka menu, ktoré sa mení každý deň, pripravované talentovanými tímami šéfkuchárov.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Sovena Jani

Vily ponúkajú hosťom exkluzívne vybavenie, ktoré umocňuje celkový luxus. Môžete sa tešiť na priamy vstup do lagúny, priestranný súkromný bazén na terase a mnohé ďalšie. Niektoré vily navyše zahŕňajú aj vlastnú šmýkačku vedúcu zo strechy priamo do lagúny alebo rozťahovaciu strechu nad hlavnou spálňou s úžasnými pohľadmi na dennú i nočnú oblohu. Všetko sa tu nesie v súlade s prírodou, pretože aj sám hotel je známy svojim pozitívnym prístupom k ekologickému životnému štýlu, recyklácii a obnove prírodných zdrojov.

Do vybavenia všetkých víl patrí: služby komorníka, pracovňa, priestranná hlavná spálňa s detským kútikom, TV a audio systém so širokou ponukou hudby a filmov, čiastočne vonkajšiu kúpeľňu s vaňou, sprchou a priamym vstupom do lagúny, bicykle alebo trojkolky pre každého hosťa, hojdacia sieť, minibar s kávovarom a súkromnou vinotékou, trezor, klimatizácia a ventilátory. Vily ponúkajú aj rôzne možnosti stolovania - na terase, v obývacej izbe alebo na streche.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

1 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

1 Bedroom Water Retreat (Chapter 1) foto

Vila 1 Bedroom Water Retreat (411 m2) ponúka dvojposchodové priestory s veľkorysými interiérmi i exteriérmi. Užite si dovolenku s privátnym bazénom, knižnicou, minibarom, kúpeľňou, šatníkom, vonkajšou sprchou, obývacou izbou s posedením a strešnou jedálňou. Zo spálne sa potom môžete kochať výhľadmi na nebo skrz otvorenú strechu.

1 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1)

1 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1) foto

Dvojposchodová vila 1 Bedroom Water Retreat with Slide (411 m2) disponuje veľkorysými vonkajšími aj vnútornými priestormi pre bezstarostnú dovolenku. Spestrením je vlastná šmykľavka vedúcej zo strechy do lagúny. Užite si dovolenku s privátnym bazénom, knižnicou, minibarom, kúpeľňou, šatníkom, vonkajšou sprchou, obývacou izbou s posedením a strešnou jedálňou. Zo spálne sa potom môžete kochať výhľadmi na nebo skrz otvorenú strechu.

2 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

2 Bedroom Water Retreat (Chapter 1) foto

Vo vile 2 Bedroom Water Retreat (520 m2) strávite úžasnú dovolenku s privátnym bazénom, katamaránové sietí nad lagúnou, zapustené posedenie a úžasné relaxačné prostredie s dennou váľandou. Na prvom poschodí sa nachádza priestranná spálňa, kúpeľňa, šatňa, sprcha, minibar, TV so zvukovým systémom a priestor pre deti. Druhé poschodie potom ponúka druhú spálňu s vlastnou šatňou, kúpeľňou, priestorom pre posedenie a vonkajšou jedálňou.

2 Bedroom Crusoe Residence /* (Chapter 1)

2 Bedroom Crusoe Residence /* (Chapter 1) foto

Dvojspálňová vila 2 Bedroom Crusoe Residence (806 m2) sa pýši vlastným bazénom s dvoma katamaránovými sieťami pre relaxáciu pod slnečnými lúčami. Hlavné spálne v zadnej časti vily majú vonkajšiu kúpeľňu s vaňou a dvoma sprchami. K dispozícii je tiež otvorená jedáleň s kuchynkou a vínnym kútikom či knižnicou. Obývací priestor disponuje gaučom v tvare podkovy a toaletou. V hornom poschodí sa potom nachádza druhá spálňa s kúpeľňou so sprchou. V zadnej časti nájdete izbu, ktorá môže byť využitá ako izba pre deti alebo miestnosť pre kúpeľnové procedúry. Priestranný balkón navyše ponúka úžasné výhľady smerom na lagúnu alebo zázemie pre elegantné stolovanie.

2 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1)

2 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1) foto

Vo vile 2 Bedroom Water Retreat with Slide (520 m2) sa môžete tešiť na veľa zábavy nielen vďaka šmýkačke vedúcej zo strechy priamo do lagúny. Strávite tu úžasnú dovolenku s privátnym bazénom, katamaránové sietí nad lagúnou, zapustené posedenie a úžasné relaxačné prostredie s dennou váľandou. V prvom poschodí sa nachádza priestranná spálňa, kúpeľňa, šatňa, sprcha, minibar, TV so zvukovým systémom a priestor pre deti. Druhé poschodie potom ponúka druhú spálňu s vlastnou šatňou, kúpeľňou, priestorom pre posedenie a vonkajšiou jedálňou.

3 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 1)

3 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 1) foto

Nadvodná vila 3 Bedroom Water Reserve (625 m2) ponúka dve poschodia, pričom v spodnom poschodí sa nachádza hlavná spálňa s otváracou strechou, pracovňou, kúpeľňou, bazénom a katamaránové sietí, rovnako ako s vonkajšou sprchou, dennou váľandou a minibarom. Tiež tu nájdete izbu pre deti a druhú spálňu. Druhé poschodie potom ponúka ďalšiu spálňu s kúpeľňou, šatňou, priestorom pre posedenie, jedálenskou terasou a šmykľavkou priamo do lagúny.

4 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 1)

4 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 1) foto

Štvorspálňová luxusná vila nad vodou - 4 Bedroom Water Reserve with Slide (985 m2) predstavuje úplne dokonalé zázemie pre nezabudnuteľnú dovolenku v raji. Môžete sa tešiť na štyri privátne spálne s kúpeľňami na dvoch poschodiach, pracovňu, posilňovňu, vonkajšie sprchu a vaňu s prístupom do lagúny, TV salónik / obývacia izba, minibar, vínny kútik a izba s možnosťou využitia ako izba pre deti. Vila ponúka tiež privátne bazén a šmýkačku do lagúny.

1 Bedroom Water Reserve (Chapter 2)

1 Bedroom Water Reserve (Chapter 2) foto

Táto priestranná nadvodná vila s rozlohou 555 m2 sa pýši otváracou strechou, veľkou obývacou izbou, detskou spálňou a sladkovodným bazénom. Tu ubytovaní hostia môžu využívať VIP servisy Soneva Unlimited. Vila disponuje terasou s bazénom, na ktoré sú umiestnené ležadlá a relaxačné katamaránové siete, vonkajšia kúpeľňa s priamym vstupom do lagúny, detskou spálňou, TV salónikom, pracovňou, špajzou s minibarom a kávovarom Nespresso, hojdačkou, jedálňou, vonkajším zapusteným posedením, druhou jedálňou poschodí, luxusnou chladničkou značky SMEG, audio systémom Bose a iPody s hudbou a filmami. Maximálna kapacita sú dvaja dospelí a dve deti.

1 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2)

1 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Táto 555 m2 veľká nadvodná vila so šmykľavkou do lagúny sa pýši otváracou strechou, priestrannou obývacou izbou, detskou spálňou a sladkovodným bazénom. Hostia tejto vily majú nárok na VIP služby Soneva Unlimited. Ďalej vás táto vila nadchne vonkajšou kúpeľňou s priamym vstupom do lagúny, TV salónikom, pracovňou, pohodlnými váľandami, špajzou s minibarom a kávovarom Nespresso, hojdačkou, priestrannou jedálňou, zapusteným posedením, jedálenskou sálou na prvom poschodí, luxusnou chladničkou značky Smeg, audio systémom a iPody s hudbou a filmami. Maximálna kapacita sú dvaja dospelí a dve deti.

2 Bedroom Water Reserve (Chapter 2)

2 Bedroom Water Reserve (Chapter 2) foto

Táto priestranná dvojizbová vila o veľkosti 777 m2 bola špeciálne navrhnutá s bezbariérovým prístupom. Tu ubytovaní hostia môžu využívať VIP servis Sonene Unlimited. Vila 2 Bedroom Water Reserve disponuje terasou s bazénom a katamaránovými sieťami, veľkou obývacou izbou, vonkajšou kúpeľňou s priamym vstupom do lagúny, detskú spálňu, TV salónikom, pracovňou, niekoľkými váľandami, špajzou s minibarom a kávovarom Nespresso, otváracou strechou, houbou , zapusteným posedením a jedálenskou sálou na poschodí. Ďalej sa môžete tešiť na luxusnú chladničku značky Smeg, audio systém Bose a iPody s hudbou a filmami. Maximálna kapacita vily sú štyria dospelí a dve deti.

2 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2)

2 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Nechajte sa rozmaznávať vo 772 m2 veľkej nadvodnej vile so šmykľavkou! Hlavná spálňa má svoju vlastnú kúpeľňu a otváraciu strechu, zatiaľ čo druhá spálňa sa nachádza na poschodí a môže sa pochváliť strešnou terasou. Hostia ubytovaní v tejto vile majú nárok na VIP služby Soneva Unlimited. Súčasťou vily je aj terasa s bazénom, lehátkami a katamaránovými sieťami, veľká obývacia izba, vonkajšia kúpeľňa s priamym vstupom do lagúny, detská spálňa, TV salónik, pracovňa, pohodlné váľandy, špajza s minibarom a kávovarom Nespresso, hojdačka, jedáleň, zapustené posedenie, jedálenská sála na poschodí, luxusná chladnička značky Smeg, audio systém Bose a iPody s hudbou a filmami.

3 Bedroom Island Reserve with Slide (Chapter 2)

3 Bedroom Island Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Trojizbová ostrovná vila 3 Bedroom Island Reserve with Slide (1796 m2) bola veľmi citlivo navrhnutá v súlade s maldivským prírodným prostredím, aby ideálne zapadla do okolia a zároveň poskytovala čo najväčší komfort svojim hosťom. Disponuje vlastným bazénom pri pláži a tiež detským bazénikom so šmykľavkou. Pri bazéne nájdete aj detský domček na strome. Na prízemí sa nachádza hlavná spálňa s vonkajšou kúpeľňou, otvorená obývacia izba a jedáleň, pracovňa, kuchynka s minibarom, čokoládová miestnosť a vínny kútik. K dispozícii je aj vlastná posilňovňa, sauna a parná miestnosť spoločne s vonkajšou kúpeľňou. Na poschodí potom nájdete dve ďalšie spálne s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Vila sa môže pochváliť aj vyhliadkovou vežou s jedálenským priestorom, ktoré je zároveň najvyšším bodom v rezorte. Maximálna kapacita je šesť dospelých a dve deti.

4 Bedroom Island Reserve with Slide (Chapter 2)

4 Bedroom Island Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Štvorizbová ostrovná vila 4 Bedroom Island Reserve (1788 m2) sa nachádza pri pláži a dopraje svojim hosťom pocit úplného luxusu počas ich dovolenky. Priestranné exteriéry aj interiéry s parným kúpeľom, šatňou, saunou, hlavnou spálňou, kúpeľňou, TV salónikom, jedálňou, pracovňou, súkromným bazénom, kuchynkou s minibarom a vínnym kútikom nájdete na prízemí, rovnako ako jednu ďalšiu spálňu s kúpeľňou. Na poschodí sa nachádzajú ešte dve spálne s kúpeľňami, šatňami a posilňovou. Vila disponuje aj bazénom so šmykľavkou aj detským bazénikom.

4 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2)

4 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Táto 1 421 m2 veľká vila má dve poschodia a patrí k nej súkromný bazén a točitý tobogán, ktorý vedie priamo do mora. Hostia ubytovaní v tejto vile majú nárok na výhody a služby Soneva Unlimited. Vo vile ďalej nájdete terasu s bazénom, lehátkami a katamaránovými sieťami, vonkajšiu jedáleň, obývaciu izbu, vonkajšiu kúpeľňu s prístupom do lagúny, detskú spálňu, TV salónik, knižnicu, parnú komoru a saunu, posilňovňu, pohodlné váľandy, kuchynku s kávovarom Nespresso, jedáleň , otváraciu strechu, nekryté zapustené posedenie, terasu na poschodí s hojdačkou, luxusnú chladničku Smeg, audio systém Bose a iPody s hudbou a filmami.

Pláž a more

Nekončiace azúrové vody Indického oceánu a belostné piesočné pláže všade okolo... taký budete mať výhľad každý deň z vašej nadvodnej alebo ostrovnej vily v rezorte Soneva Jani.

Online cena a slevy Sovena Jani *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Soneva Jani *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Sovena Jani

Soneva Jani ponúka mnoho rozmanitých kulinárskych zážitkov, stačí si len vybrať! V duchu tunajšej filozofie Vám budú predstavené gurmánske menu rôznych kultúr i kuchýň, potraviny v bio kvalite alebo ľahké, grilované jedlá či medzinárodné špeciality.

The Crab Shack

Reštaurácia The Crab Shack už svojim názvom napovedá, že sa špecializuje na krabie lahôdky, či už sa jedná o srílanské krabie karí alebo pokrmy z aljašského kraba. To je skvele doplnené nápojovým lístkom s vynikajúcimi vínami rosé. Navyše z vyvýšenej terasy sa môžete kochať krásnymi výhľadmi na západy slnka.

Guess Who’s Cooking

Skúste si dať na večeru tajné menu od šéfkuchára so skrytou identitou každý štvrtok! Na konci večere sa šéfkuchár odtajní a vysvetlí svoj koncept a inšpiráciu.

So Imaginative

Reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou a posedenie až pre 20 osôb je perfektným privátnym miestom pre najrôznejšie príležitosti na oslavu. Tím someliérov pre Vás tu navyše vytvorí ten najvhodnejší výber vín s osvedčeným párovaním. Dinner: 19:30 - 22:30

So Engaging

Až päť osôb môže využiť túto jedinečnú možnosť tajuplného stolovania za prítomnosti starostlivého a priateľského kuchára. Usaďte sa k stolu a pozorujte, ako sa pripravujú lahodné pokrmy, na ktorých si za chvíľu pochutnáte.

So Starstruck

Reštaurácia So Starstruck sa nachádza v hotelovej nadvodnej hvezdárni, ktorá bola prvou svojho druhu na Maledivách. K dispozícii sú tu štyri stoly umiestnené okolo ďalekohľadu. Môžete tak stolovať vo veľkom štýle, pričom vám bude po ruke astronóm, ktorý rád zodpovie každú otázku. Večera o 19:30.

The Gathering 

Centrálne miesto celého rezortu s niekoľkými barmi, reštauráciami, knižnicou a obchodíkmi nad morskou hladinou ponúka úžasné prostredie s krásnymi výhľadmi na západ slnka. V priestoroch The Gathering nájdete bary a reštaurácie So Imaginative, The Gathering Wine Cellar, Down To Earth, So Engaging, The Gathering Bar a So Cool. Užite si romantickú atmosféru a relaxujte v uvoľnenej atmosfére. Raňajky medzi 7:30 a 10:30, obed medzi 12:30 a 14:30 a večera medzi 19:30 a 22:30

Wine Cellar

V rezorte môžete navštíviť aj vínnu pivnicu, ktorá sa nachádza vo „vínnej veži v rámci baru Gathering a ponúka celý rad organických i ďalších špeciálnych vín. Nechajte si poradiť od someliéra alebo si zarezervujte privátnu degustáciu či večeru s vínnym párovaním.

North Island

V pokoji a súkromí na severnom ostrove nájdete tradičnú maledivskú „reštauráciu“, ktorá predstavuje ideálne miesto pre súkromné stolovanie alebo večeru pri splne. Navyše tu môžete okrem gastronomického zážitku vyskúšať kúzelné šnorchlovanie alebo len tak relaxovať na pláži. Večera medzi 19:30 a 22:30 každý štvrtok.

 

North Beach

Každý týždeň sa koná plážová večera Indického oceánu, ktorá prezentuje rôzne regionálne ingrediencie a unikátne techniky varenia. Severnú pláž si môžete zarezervovať počas týždňa na súkromné plážové večere.

 

South Beach Lunch

Doprajte si čarovný obed na pláži s bielym pieskom na južnej strane ostrova kde vaše chuťové bunky budú rozmaznávané mixom maledivskej a peruánskej kuchyne. Zároveň uvidíte na vlastné oči metódu varenia v jame. Počas čakania na obed si môžete skúsiť vodné športy. Obed od 12:30 do 16:00 každý deň okrem pondelka a piatku.

Director's Cut 

Pochutnajte si na japonských špecialitách v modernom štýle. V menu od šéfkuchára Nikkiho nájdete sushi, sashimi a mnohé ďalšie japonské lahôdky. Počas stolovania navyše môžete sledovať filmovú klasiku v nadvodnom kine Cinema Paradiso.

Full Moon Dinner

Unikátny kulinársky zážitok sa ponúka počas večere, ktorá sa uskutoční vždy raz za mesiac – iba pri splne. Doprajte si večeru na pláži pod hviezdnou oblohou s rozžiareným mesiacom.

So Cool

Vyberajte z celého radu osviežujúcich zmrzlín a sorbetov najrôznejších príchutí a schlaďte sa počas horúcich maledivských dní. Tiež si tu môžete pochutnať na výbere syrov, zavarenín a mnohých ďalších pochutín.

In-villa Dining

Ďalšie možnosti stravovania je tiež „in villa dining“, kedy si môžete vychutnať najrôznejšie pokrmy priamo vo vlastnej vile (k dispozícii denne 7-23 hod).

Overseas

Ochutnajte lahodné rybie a rastlinné menu navrhnuté šéfkuchárom Mathiasom Dahlgrenom v reštaurácii Overseas.

So Wild

Doprajte si zdravú stravu založenú na rastlinnej báze a raw pokrmoch, ktoré k dokonalosti priviedla šéfkuchárka Diana Von Cranach, špecialistka na raw kuchyňu.

So Primitive

Pokiaľ máte chuť na mäso, morské plody a rastlinné pokrmy, reštaurácia So Primitive, kde sú pokrmy pripravované na otvorenom ohni a plameňoch, je pre vás ako stvorená.

Down To Earth

Začnite deň nekonečným výberom čerstvého ovocia, ovocnými klasikami a kreatívnymi džúsmi a smoothies z ovocného baru rezortu Soneva Jani. Počas dňa si doprajte bufet s bio šalátmi zo záhradky alebo pizzu z kamennej pece, tandoori a grilované mäso či čerstvo ulovené ryby.

Deckadence

Deckadence sa nachádza nad Medhufaru lagúnou a ponúka menu, ktoré sa mení každý deň, pripravované talentovanými tímami šéfkuchárov.

Aktivity

Rezort ponúka celú škálu najrôznejších aktivít - či už sa chcete len tak lenivo prechádzať prírodou, piknikovať na pláži, alebo ste trochu dobrodružnejší a lákajú vás vodné športy, potápanie, plávanie s delfínmi, cyklistika alebo tenis - vyberie si naozaj každý. rezort ponúka:

 

Stroskotanecký piknik Robinsona Crusoe
Súkromné raňajky za východu slnka na severnej pláži
Plavba za delfínmi za východu slnka
Pozorovanie hviezd
Súkromná astronimcká večera na lodi
Súkromné kino
Súkromná rodinná plavba za delfínmi pri západe slnka
Astronomická večera "So Starstruck"
Polnočný astronomický piknik
Astronómia pri východe slnka
Šnorchlovanie v lagúne Medhufaru
Šnorchlovanie s inštruktorom na atole Noonu
Potápanie v Soneva Jani (pre viac detailov kontaktujte Soleni Dive Centre)
Vodné športy: rezort ponúka širokú škálu možností, vrátane kajaku, paddleboardov, windsurfingu, kite surfingu, k prírode šetrného surfovania, nočného paddleboardingu a plavby katamaránom. Súkromné lekcie sú k dispozícii za príplatok, na hodinovej báze. Soneva Jani taktiež ponúka svojim hosťom objavovanie podmorského sveta s podvodným skútrom.
Kurzy varenia
Fotografické a natáčacie služby
Plavba motorovým člnom na ostrov Maghoodhoo, k atolu Noonu a na ostrov Kudafari
Safari s delfínmi
Sadenie koralov
Miestne rybárčenie

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českých delegátov. Na Maledivách žijú dlhodobo a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v prípade objednania jeho služby) získate už pred odletom na Vašu dovolenku (v rámci odbavenia na dovolenku v „Informáciách pred cestou“ či na voucheroch), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej cesty.

Po prílete na Maledivy Vás delegát osobne privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Počas tohto stretnutia sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta aj číslo na mobil alebo whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovčeky neprelietava ani neprechádza.

Pri odlete z Maledív Vám delegát bude v prípade potreby opäť k dispozícii na telefóne. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok.

Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

Počas pobytu na Maledivách Vám bude k dispozícii delegát z našej partnerskej cestovnej kancelárie Colours of Maldives. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie v príletovej hale v českom jazyku od delegátov s ceduľkou s logom DELUXEA
Asistenciu počas registrácie pri hotelovom stánku na letisku v Male a následne sprievod na miesto, kde na Vás bude čakať nadväzujúci transfer do hotela
Odovzdanie telefónneho čísla delegáta ako kontakt v prípade potreby či núdze – český/slovenský delegát Vám bude počas pobytu v hoteli k dispozícii na telefóne či whatsappe
Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli v češtine po telefóne
Telefónnu asistenciu po transfere z hotela na letisko v Male a počas odbavenia pred odletom z Maledív

 

Šport a wellness hotela Soneva Jani *****

Soneva Spa

Sú umiestnené v The Gathering a ponúkajú nielen terapeutický pohľad na trblietavú lagúnu, ale aj širokú ponuku holistických či tradičných liečebných procedúr, vedených vysoko kvalifikovanými terapeutmi, ktorí využívajú čisto prírodné produkty. Kúpeľné procedúry sú doplnené aj plne vybavenou telocvičňou a pavilónom jogy, rovnako ako saunou a parnými kúpeľmi.

Nové Soneva Wellness Centrum zahŕňa ajurvédske centrum, multifunkčné fitness suity, izby na procedúry a otvorený jóga pavilón.

Deti v hoteli Soneva Jani *****

V rezorte sa nachádza tzv. Doupě (The Den) - detský klub, kde môžu popustiť uzdu svojej fantázii, hrať sa s legom alebo sa zúčastniť celého radu najrôznejších aktivít po celom ostrove, napríklad šnorchlovanie, zahradničení alebo kurzu ochrany korytnačiek.

Doprava do hotela Sovena Jani

Do rezortu sa dá dopraviť vyhliadkovým letom z medzinárodného letiska v Male za 40 minút, za 60 minút motorovým člnom zo Soneva Fushi či pohodovou celodennou plavbou zo Soneva Fushi na palube Soneva in Aqua. Hostia tiež môžu letieť priamo na medzinárodné letisko Maafaru a potom sa zviezť motorovým člnom, ktorý ich za 15 minút dopraví do hotela.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánom na ostrovný rezort na Maledivách je jedinečný zážitok. Hydroplány sú malé lietadlá, ktoré pristávajú a vzlietajú z vodnej hladiny a na Maledivách sú úplne bežným dopravným prostriedkom. Lietajú iba za denného svetla a v nižšej výške než štandardné lietadla. Môžete si užívať nezabudnuteľné výhľady na tyrkysovú vodnú hladinu a zelené ostrovy olemované bielymi piesočnými plážami najrôznejších tvarov pod Vami. Počas letu môžete fotiť aj natáčať. 

 

Nevšedný zážitok začína už na letiskovom termináli, kedy u pontónov parkuje niekoľko desiatok lietadiel. Na odlet čakáte v salóniku s výhľadmi na vzlietajúci i pristávajúce lietadlá. Keď je Vaše lietadlo pripravené na štart, zamestnanci Vás osobne odprevadia a pomôžu Vám nastúpiť. Ponúka priestor pre max. 15 osôb a treba povedať, že priestoru tu nie je nazvyš.

 

Po krátkej inštruktáži už počujete štartujúce motory a vďaka plynulému zrýchleniu sa pomaly začínate opierať o sedadlo. Pri vzlete si môžete prezrieť pristávaciu plochu medzinárodného letiska, hlavné mesto Malé a ďalej už len stovky priamo katalógových ostrovčekov, najluxusnejších rezortov, plávajúcich jácht aj opustených tyrkysových lagún.

 

Počas letu môžete tiež sledovať dianie v pilotnej kabíne, ktorá je oddelená neuzavretou prepážkou. Posádku tvoria štandardne 2 piloti a 1 asistent, ktorý pomáha pri nástupe a po pristátí kotvia lietadlo lanom k ​​pontónu.

 

Pristátie je pohodové, vďaka odporu vody je krátke a vďaka spôsobu ovládania pozvoľné. Po pristátí lietadlo pomaly dopláva k hotelovému mólu, kde Vás personál privíta v raji, alebo k pontónu, na ktorý si pre Vás príde čln. Hydroplány môžu lietať iba za denného svetla a pri bežných vlnách. Cena letenky nie je lacná, ale prináša jeden z najsilnejších zážitkov dovolenky na Maledivách. 

Mapa - Sovena Jani *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela Sovena Jani *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sovena Jani *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Sovena Jani *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Marica Verešová
Sovena Jani
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.