St. Regis Vommuli ***** - Maledivy *****

Maledivy

Moderný luxus v úžasnom tropickom raji na malom ostrovčeku

Osobne
sme
bývali

Hotel St. Regis Vommuli ***** - Maledivy *****

Lokalita Maledivy, Dhaalu Atoll atoll | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Moderný rezort s unikátnym dizajnom Ideálne podmienky na šnorchlovanie Veľké vily pre páry i rodiny
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela St. Regis Vommuli ***** - Maledivy ***** Maledivy

Na ostrove Vommuli sa prirodzene mieša súčasný dizajn s tradičnými remeslami a láskou k prírode. Resort St. Regis Maldives Vommuli sa rozprestiera na 9 hektárovom ostrove v atole Dhaalu, ktorý je od medzinárodného letiska Ibrahim Nasir (MLE) vzdialený 45 minút letu hydroplánom. V tomto malebnom zátišie Maldív nájdete ten najvyšší možný komfort a nadštandardné služby personálu, vďaka ktorému sa budete cítiť ako doma, ak nie lepšie.

Ubytovanie je zariadené v súkromných vilách niekoľkých kategórií: vily typu Garden sa nachádza uprostred bujnej tropickej záhrady, ktorá sa rozprestiera po takmer celej ploche ostrova, vily Beach sa nachádzajú priamo pri pláži, takže sú ideálne pre milovníkov plážové atmosféry, a exkluzívne nadvodné vily Overwater Vás prenesú priamo nad morskú hladinu, odkiaľ budete môcť nerušene pozorovať podmorský život pod Vami a temne modrý horizont nekonečného oceánu. Všetky sú vybavené v modernom štýle, ladené do pieskových, zlatistých a tyrkysových tónov, ktoré dokonale ladia s okolitou prírodou.

Prekvapí Vás aj technická vybavenosť víl a nespočetné množstvo vychytávok, ktoré Vám určite spríjemnia pobyt. Nikde nechýba priestranná terasa s vonkajšou posteľou, altánkom a súkromným bazénom ideálnym k osvieženie v sparných dňoch. Všetky milovníkov dobrého jedla poteší aj veľký výber prvotriednych reštaurácií a barov s jedinečnou atmosférou a exkluzívne ponukou pokrmov z tých najčerstvejších surovín. Ochutnáte napríklad obľúbené talianske špeciality a stredomorskú kuchyňu, ryby a morské plody priamo od miestnych rybárov, ale aj obľúbené hamburgery a tacos.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k St. Regis Vommuli ***** - Maledivy

Po prílete hydroplánom Vás privíta milý osobný butler, podá Vám osviežujúci drink a odvezie Vás priamo do vily. Recepciu nepotrebujete, po celú dobu pobytu komunikujete priamo s Butler, ktorí pre Vás obratom zariadi, čo je potreba. Ten pocit, že nič nie je problém, je fantastický. Aj vďaka tomuto osobnému prístupu sa budete v hoteli cítiť ako doma. Surové drevo a strohé moderné tvary víl môžu z fotiek pôsobiť trochu neosobne, ale práve vďaka starostlivosti personálu je zážitok z pobytu úplne iný. Po celú dobu sa o Vás starajú tí istí zamestnanci, čoskoro spoznajú Vaše zvyky, poznáte ich menom a dovedú Vás milo prekvapiť, napríklad napustenou vaňou plnou kvetín po náročnom dni. St. Regis Vás zaujme aj technickú vybavenosťou. Všetky rolety, svetla, klimatizácie a ďalšie prvky vily sú ovládané cez tablet. My sme počas pobytu bývali v nadvodnéj vile, kde bola veľkou výhodou blízkosť koralového útesu sa skutočne pekným šnorchlovaním. Málinko viac sa nám ale páčili plážové vilky pozdĺž pobrežia ostrova. Pred vilou je kúpanie v nádhernej lagúne, ktorá postupne prechádza podvodnou korálovou záhradku. St. Regis odporúčame aj rodinám, pretože má široký výber viliek s viacerými spálňami. Veľmi sa nám páčil aj veľký detský klub s pestrým výberom aktivít.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villa with Pool (150m2)

Garden Villa with Pool (150m2)

V srdci sviežej Vommuli džungle Vás čaká rajský kľud a nezabudnuteľný relax na vlasnej terase obklopenej nádhernou zeleňou...

Overwater Villa with Pool (182 m2)

Overwater Villa with Pool (182 m2)

Nechajte sa okúzliť pohľadmi na rôzne farby Indického oceánu, objavujte bohatý a pestrý podmorský život na útese iba pár metrov od Vášho nového domova...

Beach Villa with Pool (140 m2)

Beach Villa with Pool (140 m2)

Prebuďte sa každé ráno vo svojom plážovom bungalove s výhľadom na tyrkysovú maledivskú lagúnu a jemný biely piesok, zatiaľ čo budete vstrebávať slnečné lúče tropického rána...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Vychutnajte si rôznorodosť chutí z celého sveta. Navštívte Curst, rodinnú reštauráciu kde si všetci vychutnajú obľúbenú taliansku pizzu alebo sa nechajte rozmaznávať 5 chodovým menu spojeným s ochutnávkou vína v reštaurácií Decanter. Relaxujte pri západe slnka s drinkom v ruke v The Whale Bar, prípadne sa nechajte odviezť medzi tropické záhrady pop-up reštaurácie Cargo. Dovoľte si malý prehrešok vo forme tých najlepších burgrov a tacos v reštaurácií Craft. Samozrejmosťou je lokálne jedlo v našej obľúbenej reštaurácií Alba.

Počas pobytu nezabudnite ochutnať náš typický koktejl The Island Mary!

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb St. Regis Vommuli ***** - Maledivy

Prežite jedinečnú dovolenku v hoteli St.Regis Maldives Vommuli Resort. 77 víl navrhnutých na "eco-friendly"  princípe (44 nadvodných víl a 33 plážových víl). Užite si ničím nerušený výhľad na Indický oceán či bujnú záhradu na našom ostrove z Vašej privátnej terasy. Oddychujte a užívajte si dokonalý pokoj vo Vašej luxusnej vile, ktorá má vlastný Bang & Olufsen BeoVision zábavný systém, privátny bazén a rýchlu wifi. Začnite deň na pláži, vo svojej sprche pod holým nebom či kúpeľom a relaxáciou vo svojej vani. Každá vila má privátneho komorníka, ktorý sa postará o Váš maximálny komfort. 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villa with Pool (150m2)

Garden Villa with Pool (150m2) foto

V srdci sviežej Vommuli džungle Vás čaká rajský kľud a nezabudnuteľný relax na vlasnej terase obklopenej nádhernou zeleňou. Priezračný bazén (24m2) na privátnej záhrade priamo láka sa okúpať. Poobedia plné odpočinku môžete tráviť na dennej poteli v drevennom altánku alebo lehátkach. Presklennými dverami vstúpite do prirodzene presvetlených priestorov s drevennými stropmi a mahagónovou podlahou. Celý interiér je vyfarbený prírodnými tónmi piesku, zlata, krému a tyrkysu, čo vytvára dokonalú ostrovnú atmosféru. Maximálny počet ľudí vo vile: 3, detská postieľka nie je možná

Overwater Villa with Pool (182 m2)

Overwater Villa with Pool (182 m2) foto

Nechajte sa okúzliť pohľadmi na rôzne farby Indického oceánu, objavujte bohatý a pestrý podmorský život na útese iba pár metrov od Vášho nového domova. Na rozľahlej vonkajšej terase sa ponorte do súkromného bazénu (15 m2) a odpočívajte na vonkajšej posteli a lehátkach, alebo využite jednu z húpacích sietí nad hladinou a kochajte sa jedinečným výhľadom na jeho azúrové vody. Maximálny počet osôb: 3.

Beach Villa with Pool (140 m2)

Beach Villa with Pool (140 m2) foto

Prebuďte sa každé ráno vo svojom plážovom bungalove s výhľadom na tyrkysovú maledivskú lagúnu a jemný biely piesok, zatiaľ čo budete vstrebávať slnečné lúče tropického rána. Ohromujúci horizont Indického oceánu môžete pozorovať z vlastného bazéna (16m2) alebo z pohodlia lehátok a dennej postele na veľkej terase. Osviežte sa vo svojej vonkajšej sprche a využite i mnoho ďalších možností, ktoré plážová vila ponúka. Maximálny počet osôb: 3.

Sunset Overwater Villa with Pool (182 m2)

Sunset Overwater Villa with Pool (182 m2) foto

Nechajte sa okúzliť západmi slnka nad Indickým oceánom, ktoré budú vďaka neustále sa meniacim farbám jedinečným zážitkom každý deň. Objavujte bohatý a pestrý podmorský život na útese iba pár metrov od Vášho nového domova. Na rozľahlej vonkajšej terase sa ponorte do súkromného bazénu (15 m2) a odpočívajte na vonkajšej posteli a lehátkach, alebo využite jednu z húpacích sietí nad hladinou a kochajte sa jedinečným výhľadom na jeho azúrové vody. Maximálny počet osôb: 3.

St. Regis Overwater Suite (282m2)

St. Regis Overwater Suite (282m2) foto

Elegantné útočisko nad vodnou hladinou, kde sa budete cítiť ako v raji vďaka nekonečnému výhľadu na maldivskú lagúnu. Objavujte bohatý a pestrý podmorský život na útese iba pár metrov od Vášho nového domova. Na rozľahlej vonkajšej terase sa ponorte do súkromného bazénu (20 m2) a odpočívajte na vonkajšej posteli a lehátkach, alebo využite jednu z húpacích sietí nad hladinou a kochajte sa jedinečným výhľadom na jeho azúrové vody. V tejto priestrannej vile je oddelená obývacia časť s jedálenským stolom. Maximálny počet osôb: 3.

Two-Bedroom Beach Villa with Pool (334 m2)

Two-Bedroom Beach Villa with Pool (334 m2) foto

Vzácny rodinný zážitok na Maledivách ponúka dvojpodlažná rodinná vila. Na vonkajšej prízemnej terase si môžete zaplávať v bazéne (15m2), či vychutnať dobré jedlo za vonkajším jedálenským stolom, užiť lehátka alebo denné postele. Vila má dve plnohodnotné spálne, každá s vlastnou kúpeľňou zdobenou mramorom. Vrchná spálňa má navyše súkromnú terasu, z ktorej si môžete vychutnať tie najkrajšie výhľady na Indický oceán.

Two-Bedroom Beach Suite (531 m2)

Two-Bedroom Beach Suite (531 m2)

Luxusná vila s dvomi priestrannými poschodiami, z ktorých je krásny výhľad na ostrov aj na oceán. Vila má terasu s veľkým bazénom, lemovaným lehátkami a dennými posteľami. Vila má dve plnohodnotné spálne, hlavná spálňa na poschodí s vlastnou terasou a manželskou posteľou king. Spodná spálňa má až dve postele vo veľkosti queen. Vo vile sa preto pohodlne ubytuje rodina so 6timi osobami. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu zdobenú mramorom.

Caroline Astor Estate (620 m2)

Caroline Astor Estate (620 m2) foto

Nachádza sa na bielej pieskovej pláži s úchvatným výhľadom na lagúnu. Caroline Astor Estate má dve poschodia a je stelesnením luxusu na Maledivách. Vila má tri plnohodnotné spálne pre 9 ľudí, vonkajšiu terasu s dvomi bazénmi, separátnu obývaciu a jedálenskú časť (vonkajšiu i vnútornú)

John Jacob Astor Estate (1540 m2)

John Jacob Astor Estate (1540 m2) foto

Vrchol ostrovného luxusu na Maledivách a najkrajšia rezidencia nad vodnou hladinou pre nezabudnuteľnú dovolenku. S dvomi poschodiami a tromi spálňami je John Jacob Astor Estate bezkonkurenčným ubytovaním pre najnáročnejších. Luxusná nadvodná vila s veľkým bazénom, terasou s dennými posteľami, lehátkami a sieťami, na ktorých môžete pozorovať krásne farby oceánu. Vila má privátnu kuchyňu a miestnosť pre komorníka, aby Vám mohol pripravovať všetky špeciality, na ktoré budete mať chuť priamo vo vile a mohli ste si tak užiť nezabudnuteľnú dovolenku. Vo vile je možné ubytovať 10 osôb, dve spáľne majú manželské postele s veľkosťou King, v tretej sa pohodlne vyspia 4 osoby na dvoch posteliach queen.

Two Bedroom Sunset Overwater Villa with Pool (334 m2)

Two Bedroom Sunset Overwater Villa with Pool (334 m2) foto

Vzácny rodinný zážitok na Maledivách ponúka dvojpodlažná rodinná vila. Na vonkajšej prízemnej terase si môžete zaplávať v bazéne (15m2), či vychutnať dobré jedlo za vonkajším jedálenským stolom, užiť lehátka alebo denné postele. Vila má dve plnohodnotné spálne, každá s vlastnou kúpeľňou zdobenou mramorom. Vrchná spálňa má navyše súkromnú terasu, z ktorej si môžete vychutnať tie najkrajšie výhľady na Indický oceán.

Pláž a more

Pláže ostrova Vommuli jsou přírodní a pyšní se velmi příjemným jemným bílým pískem. Laguna kolem ostrova je průzračná a široká. Budete zde mít opravdu spoustu místa na plavání a vodní radovánky. Dno se postupně svažuje, hloubka vody je naprosto dostatečná i při odlivu. Kolem nadvodních vil je na dně více korálů a dá se tam skvěle šnorchlovat. Podmořský život je bohatý, stačí si večer sednout na terasu a pozorovat hemžení pod Vámi. Hotel nabízí také výlety za potápěním nebo vyjížďky za šnorchlováním na další pěkné korálové útesy v okolí.  

Online cena a slevy St. Regis Vommuli ***** - Maledivy *****

Profi foto hotela St. Regis Vommuli *****

Naše foto hotela St. Regis Vommuli *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie St. Regis Vommuli ***** - Maledivy

Vychutnajte si rôznorodosť chutí z celého sveta. Navštívte Curst, rodinnú reštauráciu kde si všetci vychutnajú obľúbenú taliansku pizzu alebo sa nechajte rozmaznávať 5 chodovým menu spojeným s ochutnávkou vína v reštaurácií Decanter. Relaxujte pri západe slnka s drinkom v ruke v The Whale Bar, prípadne sa nechajte odviezť medzi tropické záhrady pop-up reštaurácie Cargo. Dovoľte si malý prehrešok vo forme tých najlepších burgrov a tacos v reštaurácií Craft. Samozrejmosťou je lokálne jedlo v našej obľúbenej reštaurácií Alba.

Počas pobytu nezabudnite ochutnať náš typický koktejl The Island Mary!

Aktivity

St. Regis Vommuli vyniká bohatou ponukou voľnočasových aktivít, ktoré hosťom poskytuje. Za vyzdvihnutie stojí najmä úžasný podmorský život, ktorý sa v lagúne preháňa. Koralový útes, ktorý ostrov obklopuje je veľmi pestrý a vytvára výborné podmienky na šnorchlovanie, bez ktorého by ste Maledivy rozhodne nemali opúšťať. Hotel navyše ponúka rôzne iné aktivity na mori, ako napríklad parasailing, potápanie či výlety súkromnou loďou.

 

 

,,The Great Room’’ – salónek St. Regis na letišti
Iridium Spa
Potápěčské centrum & centrum vodních sportů Vommuli
Nekonečný bazén
Tenisový kurt
Knihovna
Butik St. Regis
Vommuli House (prostor pro cvičení, dětský klub
Jóga & meditační studio, kadeřnictví & salón krásy)


Zdroj: https://www.deluxea.cz/maledivy/hotel-st-regis-vommuli/#activity

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českých delegátov. Na Maledivách žijú dlhodobo a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v prípade objednania jeho služby) získate už pred odletom na Vašu dovolenku (v rámci odbavenia na dovolenku v „Informáciách pred cestou“ či na voucheroch), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej cesty.

Po prílete na Maledivy Vás delegát osobne privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Počas tohto stretnutia sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta aj číslo na mobil alebo whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovčeky neprelietava ani neprechádza.

Pri odlete z Maledív Vám delegát bude v prípade potreby opäť k dispozícii na telefóne. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok.

Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

Počas pobytu na Maledivách Vám bude k dispozícii delegát z našej partnerskej cestovnej kancelárie Colours of Maldives. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie v príletovej hale v českom jazyku od delegátov s ceduľkou s logom DELUXEA
Asistenciu počas registrácie pri hotelovom stánku na letisku v Male a následne sprievod na miesto, kde na Vás bude čakať nadväzujúci transfer do hotela
Odovzdanie telefónneho čísla delegáta ako kontakt v prípade potreby či núdze – český/slovenský delegát Vám bude počas pobytu v hoteli k dispozícii na telefóne či whatsappe
Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli v češtine po telefóne
Telefónnu asistenciu po transfere z hotela na letisko v Male a počas odbavenia pred odletom z Maledív

 

Šport a wellness hotela St. Regis Vommuli *****

Aktívni športovci ocenia výborne vybavenú posilovňu s kardio zónou a silovou zónou, skupinové cvičenia, jógu, tenisové kurty a mnohé iné.

 

Pôsobivé Iridium Spa

Iridium Spa je jediné na celých Maldivách, ktoré sa nachádza priamo nad vodnou hladinou. Hosťom sa tu dostáva prvotriedne celostnej starostlivosti, celkovej relaxácie aj omladenie v celkovo šiestich presvetlených miestnostiach. V dvoch z nich sa využívajú tradičné Ajurvédske liečebné metódy. Každá návšteva ponúka jedinečnú skúsenosť v podobe tunajších procedúr, od autentických rituálov až po luxusnú kaviárovú starostlivosť. Blue Hole Pool v Iridium Spa je najrozsiahlejšiou vodoliečbou v Indickom oceáne.

 

Deti v hoteli St. Regis Vommuli *****

Deti sa počas dňa zabavia v detskom klube, ktorý je prístupný pre deti od 4 do 12 rokov. Detský klub organizuje rôzne originálne aktivity ako napríklad detskú jógu, lekcie varenia, maľovanie, origami a rôzne iné spoločenské hry.

 

Doprava do hotela St. Regis Vommuli ***** - Maledivy

Resort The St. Regis Maldives Vommuli se rozprostírá na devítihektarovém ostrově v atolu Dhaalu, který je od mezinárodního letiště Ibrahim Nasir (MLE) vzdálený 45 minut letu hydroplánem.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánom na ostrovný rezort na Maledivách je jedinečný zážitok. Hydroplány sú malé lietadlá, ktoré pristávajú a vzlietajú z vodnej hladiny a na Maledivách sú úplne bežným dopravným prostriedkom. Lietajú iba za denného svetla a v nižšej výške než štandardné lietadla. Môžete si užívať nezabudnuteľné výhľady na tyrkysovú vodnú hladinu a zelené ostrovy olemované bielymi piesočnými plážami najrôznejších tvarov pod Vami. Počas letu môžete fotiť aj natáčať. 

 

Nevšedný zážitok začína už na letiskovom termináli, kedy u pontónov parkuje niekoľko desiatok lietadiel. Na odlet čakáte v salóniku s výhľadmi na vzlietajúci i pristávajúce lietadlá. Keď je Vaše lietadlo pripravené na štart, zamestnanci Vás osobne odprevadia a pomôžu Vám nastúpiť. Ponúka priestor pre max. 15 osôb a treba povedať, že priestoru tu nie je nazvyš.

 

Po krátkej inštruktáži už počujete štartujúce motory a vďaka plynulému zrýchleniu sa pomaly začínate opierať o sedadlo. Pri vzlete si môžete prezrieť pristávaciu plochu medzinárodného letiska, hlavné mesto Malé a ďalej už len stovky priamo katalógových ostrovčekov, najluxusnejších rezortov, plávajúcich jácht aj opustených tyrkysových lagún.

 

Počas letu môžete tiež sledovať dianie v pilotnej kabíne, ktorá je oddelená neuzavretou prepážkou. Posádku tvoria štandardne 2 piloti a 1 asistent, ktorý pomáha pri nástupe a po pristátí kotvia lietadlo lanom k ​​pontónu.

 

Pristátie je pohodové, vďaka odporu vody je krátke a vďaka spôsobu ovládania pozvoľné. Po pristátí lietadlo pomaly dopláva k hotelovému mólu, kde Vás personál privíta v raji, alebo k pontónu, na ktorý si pre Vás príde čln. Hydroplány môžu lietať iba za denného svetla a pri bežných vlnách. Cena letenky nie je lacná, ale prináša jeden z najsilnejších zážitkov dovolenky na Maledivách. 

Mapa - St. Regis Vommuli ***** - Maledivy *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela St. Regis Vommuli ***** - Maledivy *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem St. Regis Vommuli ***** - Maledivy *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Iveta Nožičková
Posledná inšpekcia hotela
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Recezie hotela St. Regis Vommuli ***** - Maledivy *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.