Velaa Private Island *****

Maledivy

Splnený sen o privátnom ostrove pre Vaše dokonalé súkromie

Osobne
sme
bývali

Hotel Velaa Private Island *****

Hodnotenie 9.7 Hodnotilo 5 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maledivy, Noonu atoll | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Jeden z nejprestižnějších resortů na Maledivách Maximální důraz na soukromí Elegance v přírodním stylu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Velaa Private Island ***** Maledivy

Velaa Private Island je skvostný rezort žiariaci novotou a luxusom. Nachádza sa na súkromnom ostrovčeku o veľkosti 500 krát 400 metrov v atole Noonu v severozápadnej časti Maldiv. Z Male Vás do tohto súkromného raja dopraví hydroplán za 45 minút.

Velaa Private Island je splneným snom o nadštandardnom luxuse, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších. Rezort dbá hlavne na ničím nerušený kľud a absolútne súkromie svojich hostí. Obklopení oceánom a v objatí dychberúcej prírody sa tu budete cítiť ako na svojom vlastnom ostrove.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Velaa Private Island

Resort jsmě měli možnost navštívit brzy po otevření. Již cestovat na Velaa je zážitek sám o sobě. Cesta hydroplánem je rychlá a v Malé je před odletem k dispozici i vlastní salónek. Tam jste personálem odbaveni a po příletu na resort jedete již rovnou do vily. Každá vila má svůj vlastní bazén a pláž.

Na resortu se nemusíte starat vůbec o nic. Vše je předem zařízeno. Stačí si jen pomyslet. Každá vilka má svého buttlera, který splní každíé Vaše přání. Pokud nechcete chodit do restaurací, můžete celý pobyt strávit ve vile, kam Vám Váš osobní sluha donese cokoli a o vše se postará. Ale byla by to škoda, nevycházet. Resort je promyšlen do nejmenšího detailu. Naprosto nepřekonatelný dojem ve Vás zanechá nadvodní restaurace  Agaru, kde pod stropem "plavou " stovky žraloků. Nechte se překvapit, co je tím myšleno. 

 

 

 

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa (interiér: 80 m2, exteriér: 179 m2, bazén: 30 m2, celková plocha: 295 m2) je samostatne stojaca impozantná plážová vila so súkromným bazénom, vzdialená od oceánu len pár..

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa (interiér: 108 m2, exteriér 188 m2, bazén 50 m2, celková plocha: 346 m2), postavená z prírodných materiálov s luxusnými modernými doplnkami, ako je výzdoba z koralov..

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa (interiér: 94 m2, exteriér 105 m2, bazén 33 m2, celková plocha: 232 m2) Nechajte sa obklopiť priezračnou lagúnou – ubytujte sa v Sunrise vodnej vile so súkromným ba..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Velaa Private Island Resort sa pýši spoluprácou so špičkovou šéfkuchárkou Adeline Grattardovou, ocenenou Michelinovou hviezdou.

Rozmaznávať svoje chuťové poháriky tu môžete v troch reštauráciách: v nadvodnej reštaurácii Aragu s modernou kuchyňou, v reštaurácii v japonskom štýle Teppanyaki, ktorá nesie názov Tavaru a nachádza sa spolu s vínnou pivnicou vo fascinujúcej Tavaru Tower, centrálnom bode ostrova. Taktiež si môžete preveriť aj kulinárske umenie plážovej reštaurácie Athiri. Veľkolepým výhľadom na oceán sa pýši aj pool bar AVI, ktorý je ideálnym miestom na odpočinok a popíjanie chutných koktailov pri relaxácii pri bazéne. 

O Vašej spokojnosti s gastronomickými službami v rezorte sa stará už zmienená Adeline Grattardová, ďalej Bruno Contreras, ktorý sa špecializuje na stredomorskú a európsku kuchyňu a Gaushan de Silva.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Velaa Private Island

Rezort Velaa Private Island pri pohľade z výšky pripomína korytnačku – vodné vily tvoria hlavu, samotný ostrov pancier a jednotlivé móla končatiny. Rezort vznikol pod taktovkou českého architekta Petra Koláře a ponúka 43 luxusných priestranných vil, v ktorých si môžete v dokonalom kľude a súkromí vychutnávať výhľad na oceán. Vybrať si môžete z nasledujúcich kategórií.

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa foto

Beach Pool Villa (interiér: 80 m2, exteriér: 179 m2, bazén: 30 m2, celková plocha: 295 m2) je samostatne stojaca impozantná plážová vila so súkromným bazénom, vzdialená od oceánu len pár krokov. Vysoké stropy, steny z mahagónového dreva doplnené o prírodné prvky, ako je nábytok z týkového dreva či závesné bambusové svietidlá, navodzujú príjemnú koloniálnu atmosféru. Presklená stena, vedúca priamo na terasu, vilku dokonale preslní, zatiaľ čo okolité palmy ju chránia pred nadmernou horúčavou. Na terase je Vám k dispozícii súkromný bazén o veľkosti 36 m2, v zadnej časti vily priestranná vonkajšia kúpeľňa prepojená so záhradnou terasou. Vonkajšia sedačka, ležadlá, hojdacie kreslá, altánok v záhrade, priestor pre stolovanie pod šírym nebom a výhľad na oceán – to všetko je tu pre Vás a Váš ničím nerušený odpočinok.

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa foto

Deluxe Beach Pool Villa (interiér: 108 m2, exteriér 188 m2, bazén 50 m2, celková plocha: 346 m2), postavená z prírodných materiálov s luxusnými modernými doplnkami, ako je výzdoba z koralov alebo závesné kreslo, ponúka vedľa spálne a vonkajšej terasy so súkromným bazénom tiež samostatnú obývaciu izbu a vnútornú a vonkajšiu kúpeľňu. Samozrejmosťou zenovo ladenej vonkajšej kúpeľne je vaňa kráľovských rozmerov, vonkajšie odpočívadlá umiestnené v záhradnom altánku a súkromná záhrada. Nenechajte si ujsť ani večeru pod šírym nebom pri bazéne s výhľadom na oceán.

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa foto

Sunrise Water Pool Villa (interiér: 94 m2, exteriér 105 m2, bazén 33 m2, celková plocha: 232 m2) Nechajte sa obklopiť priezračnou lagúnou – ubytujte sa v Sunrise vodnej vile so súkromným bazénom. Zastrešená časť terasy Vám poskytne dostatok tieňa cez deň, večer je ideálnym miestom pre stolovanie na sviežom morskom vánku. Spálne sa pýšia krásnym výhľadom na oceán a obývacia izbu presklenou podlahou. Z kúpeľne a spálne je možné vyjsť priamo na terasu, odkiaľ vedú schodíky do oceánu.

Sunset Deluxe Water Pool Villa

Sunset Deluxe Water Pool Villa foto

Sunset Deluxe Water Pool Villa (interiér: 102 m2, exteriér 114 m2, bazén 40 m2, celková plocha: 256 m2) Vám vďaka svojmu umiestneniu ponúkne nielen dokonalé súkromie, ale aj fascinujúci pohľad na zapadajúce slnko – a to priamo z Vášho súkromného bazénu. Zastrešená časť terasy Vám poskytne dostatok tieňa cez deň, večer je potom ideálnym miestom pre stolovanie na sviežom morskom vánku. Obývacia izba sa pýši presklenou podlahou a barom so súkromnou vinárňou, kúpeľňa priestrannou oválnou vaňou a hojdacím kreslom. Z kúpeľne a spálne je možné vyjsť priamo na terasu s bazénom, odkiaľ sa môžete nechať zlákať do oceánu alebo do altánku s vonkajšou pohovkou posiatou pohodlnými vankúšmi.

Beach Pool House

Beach Pool House foto

Beach Pool House (interiér: 189 m2, exteriér 337 m2, bazén 74 m2, celková plocha: 600 m2), plážový dom s bazénom a dvoma spálňami, je lemovaný zeleňou a palmami pohojdávajúcimi sa vo vetre a ponúka tiež výhľad na oceán. Je ideálny pre štvorčlennú rodinu. Priestranná obývacia izba, ktorá cez deň slúži ako tienisté útočisko, sa po západe slnka ľahko zmení na spoločenskú miestnosť. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou, kde môžete posedieť pri bare na barových stoličkách. Elegantné spálne zaliate svetlom poskytujú vďaka dreveným žalúziám dokonalé súkromie. Prírodné materiály, ratanové hojdacie kreslá, priestranné terasy so starostlivo umiestnenými pohovkami, súkromný bazén a priestor pre stolovanie pod šírym nebom s panoramatickým výhľadom na lagúnu dokreslujú dokonalú atmosféru tohto jedinečného miesta.

Beach Pool Pavilion /*

Ocean Pool House

Ocean Pool House foto

Ocean Pool House (interiér: 223 m2, exteriér 233 m2, bazén 45 m2, celková plocha: 501 m2), priestranný nadvodný domček, ponúka dve spálne s vlastnou kúpeľňou, elegantne zariadenú obývaciu izbu a priestrannú jedáleň. Z každej miestnosti sa pritom môžete kochať výhľadom na azurovo modrý oceán. V obývacej izbe Vás bude lákať hlboká pohovka posiata mäkkými vankúšmi a každá kúpeľňa do priestrannej oválnej vane s ničím nerušeným výhľadom na oceán. Slniť sa môžete na terase so súkromným bazénom a priamym vstupom do lagúny, relaxovať v zapustenej vírivke alebo v elegantných pohovkách v jednom z dvoch nadvodných altánkov.

Romantic Pool Residence

Romantic Pool Residence foto

Romantic Pool Residence (interiér: 197 m2, exteriér 337 m2, bazén 89 m2, celková plocha: 623 m2), romantická rezidencia s bazénom, umiestnená v samotnom srdci lagúny a prístupná len na lodi, ponúka dokonalé súkromie pre tých najnáročnejších romantikov. Všetky izby ponúkajú priamy vstup na terasu, kde sa môžete kochať skvostnými výhľadmi, pohojdávať sa v súkromnom bazéne, relaxovať vo vírivke alebo vo vonkajších pohovkách. Večeru Vám naservíruje súkromný kuchár – buď vnútri rezidencie alebo pod šírym nebom v nadvodnom altánku, ku ktorému vedie samostatné mólo. Vďaka súkromnej telocvični a wellnessu nebudete mať dôvod sa odtiaľ kamkoľvek vzdiaľovať.

Velaa Private Residence

Velaa Private Residence foto

Velaa Private Residence (interiér: 552 m2, exteriér 701 m2, bazén 96 m2, celková plocha: 1349 m2), súkromná, samostatne stojaca dvojposchodová rezidencia so štyrmi spálňami, v ktorých sa pohodlne zabýva až desať osôb, je umiestnená na ničím nerušenej panenskej pláži a je dokonalou harmóniou pohodlia, štýlu a elegancie. Aj v tejto rezidencii sa maximálne dbá na dokonalé súkromie. Všetky štyri spálne ponúkajú výhľad na oceán, izby na prízemí vedú na terasu k bazénu, zatiaľ čo spálne na prvom poschodí majú priestranné balkóny. Bazén, v ktorom sa zrkadlí oceán, je lemovaný dvoma altánkami, ktoré sú ideálnym miestom pre večeru pod šírym nebom, celodenný odpočinok alebo ako tienistý, detský kútik. Obývacia izba, súkromná telocvičňa, wellness, vonkajšie a vnútorné kúpeľne, dve vonkajšie terasy a záhrada Vám poskytnú množstvo priestoru a možností pre každodennú zábavu a odpočinok.

Online cena a slevy Velaa Private Island *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Velaa Private Island *****

Naše foto hotela Velaa Private Island *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Velaa Private Island

Velaa Private Island Resort sa pýši spoluprácou so špičkovou šéfkuchárkou Adeline Grattardovou, ocenenou Michelinovou hviezdou.

Rozmaznávať svoje chuťové poháriky tu môžete v troch reštauráciách: v nadvodnej reštaurácii Aragu s modernou kuchyňou, v reštaurácii v japonskom štýle Teppanyaki, ktorá nesie názov Tavaru a nachádza sa spolu s vínnou pivnicou vo fascinujúcej Tavaru Tower, centrálnom bode ostrova. Taktiež si môžete preveriť aj kulinárske umenie plážovej reštaurácie Athiri. Veľkolepým výhľadom na oceán sa pýši aj pool bar AVI, ktorý je ideálnym miestom na odpočinok a popíjanie chutných koktailov pri relaxácii pri bazéne. 

O Vašej spokojnosti s gastronomickými službami v rezorte sa stará už zmienená Adeline Grattardová, ďalej Bruno Contreras, ktorý sa špecializuje na stredomorskú a európsku kuchyňu a Gaushan de Silva.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Český/slovenský delegát a služby na Maldivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českých alebo slovenských delegátov - pani Pavla Wolfová, pán Šimon Mihalčin alebo pani Radka Kaiserová. Na Maldivách žijú dlhodobo a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru a zvyklosti. Kontakt na našich delegátov získate pred odletom na Vašu dovolenku (v dokumente, ktorý dostávate s vauchrami, s názvom "informácie pred cestou"), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej dovolenky.

 

Po prílete na Maledivy Vás delegát privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Behom stretnutia sa môžete spýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta telefonický kontakt, delegáti používajú aplikáciu whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovy necestuje.

 

Počas odletu z dovolenky Vás delegát opäť odprevadí po transfere z hotela na check in pred odletom z Maledív. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú za malý príplatok. 

Počas dovolenky sme tu pre Vás na telefóne aj my v cestovnej kancelárií. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo len poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

 

Počas pobytu na Maledivách Vám bude delegát k dipozícií z našej partnerskej cestovnej kancelárie Colours of MaldivesSlužby delegáta po prílete a v počas pobytu zahŕňajú:

  • Privítanie v hale v českom/slovenskom jazyku od delegátov s ceduľkou DELUXEA
  • Asistenciu počas registrácie na hotelovom stánku na letisku v Male a odvedenie na miesto, kde na Vás bude čakať transfer do hotela
  • Predanie telefonického kontaktu na Vášho delegáta v prípade potreby alebo núdze - delegát je k dispozícií na telefóne a whatsappe,
  • Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli cez telefón
  • Asistencia po transfere z hotela do Male a počas check inu z Maledív

 

 

Doprava do hotela Velaa Private Island

Velaa Private Island sa nachádza na súkromnom ostrovčeku v atole Noonu v severozápadnej časti Maldiv. Z Male Vás do tohto súkromného raja dopraví hydroplán za 45 minút.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánom na ostrovný rezort na Maledivách je jedinečný zážitok. Hydroplány sú malé lietadlá, ktoré pristávajú a vzlietajú z vodnej hladiny a na Maledivách sú úplne bežným dopravným prostriedkom. Lietajú iba za denného svetla a v nižšej výške než štandardné lietadla. Môžete si užívať nezabudnuteľné výhľady na tyrkysovú vodnú hladinu a zelené ostrovy olemované bielymi piesočnými plážami najrôznejších tvarov pod Vami. Počas letu môžete fotiť aj natáčať. 

 

Nevšedný zážitok začína už na letiskovom termináli, kedy u pontónov parkuje niekoľko desiatok lietadiel. Na odlet čakáte v salóniku s výhľadmi na vzlietajúci i pristávajúce lietadlá. Keď je Vaše lietadlo pripravené na štart, zamestnanci Vás osobne odprevadia a pomôžu Vám nastúpiť. Ponúka priestor pre max. 15 osôb a treba povedať, že priestoru tu nie je nazvyš.

 

Po krátkej inštruktáži už počujete štartujúce motory a vďaka plynulému zrýchleniu sa pomaly začínate opierať o sedadlo. Pri vzlete si môžete prezrieť pristávaciu plochu medzinárodného letiska, hlavné mesto Malé a ďalej už len stovky priamo katalógových ostrovčekov, najluxusnejších rezortov, plávajúcich jácht aj opustených tyrkysových lagún.

 

Počas letu môžete tiež sledovať dianie v pilotnej kabíne, ktorá je oddelená neuzavretou prepážkou. Posádku tvoria štandardne 2 piloti a 1 asistent, ktorý pomáha pri nástupe a po pristátí kotvia lietadlo lanom k ​​pontónu.

 

Pristátie je pohodové, vďaka odporu vody je krátke a vďaka spôsobu ovládania pozvoľné. Po pristátí lietadlo pomaly dopláva k hotelovému mólu, kde Vás personál privíta v raji, alebo k pontónu, na ktorý si pre Vás príde čln. Hydroplány môžu lietať iba za denného svetla a pri bežných vlnách. Cena letenky nie je lacná, ale prináša jeden z najsilnejších zážitkov dovolenky na Maledivách. 

Mapa - Velaa Private Island *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela Velaa Private Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Velaa Private Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recezie hotela Velaa Private Island *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Katarina Hutníková
Velaa Private Island
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.