Velaa Private Island *****

Maledivy

Splnený sen o privátnom ostrove pre Vaše dokonalé súkromie

Osobne
sme
bývali

Hotel Velaa Private Island *****

Hodnotenie 9.7 Hodnotilo 5 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maledivy, Noonu atoll | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Jeden z nejprestižnějších resortů na Maledivách Maximální důraz na soukromí Elegance v přírodním stylu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Velaa Private Island ***** Maledivy

Velaa Private Island je skvostný rezort žiariaci novotou a luxusom. Nachádza na súkromnom ostrovčeku o veľkosti 500 x 400 metrov v atole Noonu v severozápadnej časti Malediv. Z Male Vás do tohto súkromného raja dopraví hydroplán za 45 minút. Pre tých najnáročnejších má Velaa k dispozícii aj svoj súkromný luxusný hydroplán.

Velaa Private Island je splneným snom o nadštandardnom luxuse. Rezort dbá najmä na ničím nerušený pokoj a úplné súkromie svojich hostí. Obklopení oceánom a v objatí dych vyrážajúcej prírody sa tu budete cítiť ako na svojom vlastnom ostrove.

Ostrov Velaa sa nachádza v zoskupení ostrovov, ktoré vytvárajú atol Noonu. Jedinečnosť v rámci vybavenia a služieb pozdvihuje pobyt v rezorte nad rámec klasickej dovolenky. O návrh a dizajn rezortu sa postaral cenami ovenčený, český architekt Petr Kolář, ktorý tento ostrov popisuje ako „elegantná fúzia maledivskej kultúry a moderného vybavenia“.

Súkromný ostrov Velaa je realizáciou sna, vytvoriť exkluzívny rezort, ktorý vyzdvihuje dovolenku na najvyššiu úroveň. Velaa znamená v miestnom jazyku ostrov korytnačiek a vychádza z faktu, že sem korytnačky každoročne migrujú z dôvodu hniezdenia a liahnutia nových jedincov. Z vtáčej perspektívy, ktorá sa ponúka hosťom prilietajúcim v hydropláne, vytvárajú skonštruované vily obrys pripomínajúci korytnačiu hlavu, zatiaľ čo samotný ostrov vytvára jej torso. V ponuke ubytovania sa môžete tešiť na 47 súkromných víl, domov a exkluzívnych rezidencií. Zatiaľ čo 18 z už spomínaných 47 víl sa nachádza nad vodou, rezidencia Romantic Pool je dosiahnuteľná iba loďou, čím poskytuje ešte viac súkromia a exkluzivity.

Pokiaľ si chcete zahrať golf na Maledivách, ste na správnom mieste. Nájdete tu aj 9 jamkové ihrisko.

A nesmieme zabudnúť ani na exkluzívnu vyhliadkovú vežu, ktorá je zároveň aj luxusnou reštauráciou Tavaru a vínnou pivnicou.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Velaa Private Island

Rezort sme mali možnosť navštíviť čoskoro po otvorení. Už cestovať na Velaa je zážitok sám o sebe. Cesta hydroplánom je rýchla a v Male je pred odletom k dispozícii aj vlastný salónik. Tam ste personálom odbavení a po prílete na rezort idete už rovno do vily. Každá vila má svoj vlastný bazén a pláž.

Na rezorte sa nemusíte starať vôbec o nič. Všetko je vopred zariadené. Stačí si len pomyslieť. Každá vilka má svojho buttlera, ktorý splní každé Vaše prianie. Pokiaľ nechcete chodiť do reštaurácií, môžete celý pobyt stráviť vo vile, kam Vám Váš osobný sluha donesie čokoľvek a o všetko sa postará. Ale bola by to škoda, nevychádzať. Rezort je premyslený do najmenšieho detailu. Úplne neprekonateľný dojem vo Vás zanechá nadvodná reštaurácia Agaru, kde pod stropom "plávajú" stovky žralokov. Nechajte sa prekvapiť, čo je tým myslené.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa (interiér: 80 m2, exteriér: 179 m2, bazén: 30 m2, celková plocha: 295 m2) je samostatne stojaca impozantná plážová vila so súkromným bazénom, vzdialená od oceánu len pár..

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa (interiér: 108 m2, exteriér 188 m2, bazén 50 m2, celková plocha: 346 m2), postavená z prírodných materiálov s luxusnými modernými doplnkami, ako je výzdoba z koralov..

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa (interiér: 94 m2, exteriér 105 m2, bazén 33 m2, celková plocha: 232 m2) Nechajte sa obklopiť priezračnou lagúnou – ubytujte sa v Sunrise vodnej vile so súkromným ba..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Velaa Private Island Resort sa pýši spoluprácou so špičkovou šéfkuchárkou Adeline Grattardovou, ocenenou Michelinovou hviezdou.

Rozmaznávať svoje chuťové poháriky tu môžete v troch reštauráciách: v nadvodnej reštaurácii Aragu s modernou kuchyňou, v reštaurácii v japonskom štýle Teppanyaki, ktorá nesie názov Tavaru a nachádza sa spolu s vínnou pivnicou vo fascinujúcej Tavaru Tower, centrálnom bode ostrova. Taktiež si môžete preveriť aj kulinárske umenie plážovej reštaurácie Athiri. Veľkolepým výhľadom na oceán sa pýši aj pool bar AVI, ktorý je ideálnym miestom na odpočinok a popíjanie chutných koktailov pri relaxácii pri bazéne. 

O Vašej spokojnosti s gastronomickými službami v rezorte sa stará už zmienená Adeline Grattardová, ďalej Bruno Contreras, ktorý sa špecializuje na stredomorskú a európsku kuchyňu a Gaushan de Silva.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Velaa Private Island

Rezort Velaa Private Island pri pohľade z výšky pripomína korytnačku – vodné vily tvoria hlavu, samotný ostrov pancier a jednotlivé móla končatiny. Rezort vznikol pod taktovkou českého architekta Petra Koláře a ponúka 43 luxusných priestranných vil, v ktorých si môžete v dokonalom kľude a súkromí vychutnávať výhľad na oceán. Vybrať si môžete z nasledujúcich kategórií.

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa foto

Beach Pool Villa (interiér: 80 m2, exteriér: 179 m2, bazén: 30 m2, celková plocha: 295 m2) je samostatne stojaca impozantná plážová vila so súkromným bazénom, vzdialená od oceánu len pár krokov. Vysoké stropy, steny z mahagónového dreva doplnené o prírodné prvky, ako je nábytok z týkového dreva či závesné bambusové svietidlá, navodzujú príjemnú koloniálnu atmosféru. Presklená stena, vedúca priamo na terasu, vilku dokonale preslní, zatiaľ čo okolité palmy ju chránia pred nadmernou horúčavou. Na terase je Vám k dispozícii súkromný bazén o veľkosti 36 m2, v zadnej časti vily priestranná vonkajšia kúpeľňa prepojená so záhradnou terasou. Vonkajšia sedačka, ležadlá, hojdacie kreslá, altánok v záhrade, priestor pre stolovanie pod šírym nebom a výhľad na oceán – to všetko je tu pre Vás a Váš ničím nerušený odpočinok.

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa foto

Deluxe Beach Pool Villa (interiér: 108 m2, exteriér 188 m2, bazén 50 m2, celková plocha: 346 m2), postavená z prírodných materiálov s luxusnými modernými doplnkami, ako je výzdoba z koralov alebo závesné kreslo, ponúka vedľa spálne a vonkajšej terasy so súkromným bazénom tiež samostatnú obývaciu izbu a vnútornú a vonkajšiu kúpeľňu. Samozrejmosťou zenovo ladenej vonkajšej kúpeľne je vaňa kráľovských rozmerov, vonkajšie odpočívadlá umiestnené v záhradnom altánku a súkromná záhrada. Nenechajte si ujsť ani večeru pod šírym nebom pri bazéne s výhľadom na oceán.

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa foto

Sunrise Water Pool Villa (interiér: 94 m2, exteriér 105 m2, bazén 33 m2, celková plocha: 232 m2) Nechajte sa obklopiť priezračnou lagúnou – ubytujte sa v Sunrise vodnej vile so súkromným bazénom. Zastrešená časť terasy Vám poskytne dostatok tieňa cez deň, večer je ideálnym miestom pre stolovanie na sviežom morskom vánku. Spálne sa pýšia krásnym výhľadom na oceán a obývacia izbu presklenou podlahou. Z kúpeľne a spálne je možné vyjsť priamo na terasu, odkiaľ vedú schodíky do oceánu.

Sunset Deluxe Water Pool Villa

Sunset Deluxe Water Pool Villa foto

Sunset Deluxe Water Pool Villa (interiér: 102 m2, exteriér 114 m2, bazén 40 m2, celková plocha: 256 m2) Vám vďaka svojmu umiestneniu ponúkne nielen dokonalé súkromie, ale aj fascinujúci pohľad na zapadajúce slnko – a to priamo z Vášho súkromného bazénu. Zastrešená časť terasy Vám poskytne dostatok tieňa cez deň, večer je potom ideálnym miestom pre stolovanie na sviežom morskom vánku. Obývacia izba sa pýši presklenou podlahou a barom so súkromnou vinárňou, kúpeľňa priestrannou oválnou vaňou a hojdacím kreslom. Z kúpeľne a spálne je možné vyjsť priamo na terasu s bazénom, odkiaľ sa môžete nechať zlákať do oceánu alebo do altánku s vonkajšou pohovkou posiatou pohodlnými vankúšmi.

Beach Pool House

Beach Pool House foto

Beach Pool House (interiér: 189 m2, exteriér 337 m2, bazén 74 m2, celková plocha: 600 m2), plážový dom s bazénom a dvoma spálňami, je lemovaný zeleňou a palmami pohojdávajúcimi sa vo vetre a ponúka tiež výhľad na oceán. Je ideálny pre štvorčlennú rodinu. Priestranná obývacia izba, ktorá cez deň slúži ako tienisté útočisko, sa po západe slnka ľahko zmení na spoločenskú miestnosť. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou, kde môžete posedieť pri bare na barových stoličkách. Elegantné spálne zaliate svetlom poskytujú vďaka dreveným žalúziám dokonalé súkromie. Prírodné materiály, ratanové hojdacie kreslá, priestranné terasy so starostlivo umiestnenými pohovkami, súkromný bazén a priestor pre stolovanie pod šírym nebom s panoramatickým výhľadom na lagúnu dokreslujú dokonalú atmosféru tohto jedinečného miesta.

Beach Pool Pavilion /*

Ocean Pool House

Ocean Pool House foto

Ocean Pool House (interiér: 223 m2, exteriér 233 m2, bazén 45 m2, celková plocha: 501 m2), priestranný nadvodný domček, ponúka dve spálne s vlastnou kúpeľňou, elegantne zariadenú obývaciu izbu a priestrannú jedáleň. Z každej miestnosti sa pritom môžete kochať výhľadom na azurovo modrý oceán. V obývacej izbe Vás bude lákať hlboká pohovka posiata mäkkými vankúšmi a každá kúpeľňa do priestrannej oválnej vane s ničím nerušeným výhľadom na oceán. Slniť sa môžete na terase so súkromným bazénom a priamym vstupom do lagúny, relaxovať v zapustenej vírivke alebo v elegantných pohovkách v jednom z dvoch nadvodných altánkov.

Romantic Pool Residence

Romantic Pool Residence foto

Romantic Pool Residence (interiér: 197 m2, exteriér 337 m2, bazén 89 m2, celková plocha: 623 m2), romantická rezidencia s bazénom, umiestnená v samotnom srdci lagúny a prístupná len na lodi, ponúka dokonalé súkromie pre tých najnáročnejších romantikov. Všetky izby ponúkajú priamy vstup na terasu, kde sa môžete kochať skvostnými výhľadmi, pohojdávať sa v súkromnom bazéne, relaxovať vo vírivke alebo vo vonkajších pohovkách. Večeru Vám naservíruje súkromný kuchár – buď vnútri rezidencie alebo pod šírym nebom v nadvodnom altánku, ku ktorému vedie samostatné mólo. Vďaka súkromnej telocvični a wellnessu nebudete mať dôvod sa odtiaľ kamkoľvek vzdiaľovať.

Velaa Private Residence

Velaa Private Residence foto

Velaa Private Residence (interiér: 552 m2, exteriér 701 m2, bazén 96 m2, celková plocha: 1349 m2), súkromná, samostatne stojaca dvojposchodová rezidencia so štyrmi spálňami, v ktorých sa pohodlne zabýva až desať osôb, je umiestnená na ničím nerušenej panenskej pláži a je dokonalou harmóniou pohodlia, štýlu a elegancie. Aj v tejto rezidencii sa maximálne dbá na dokonalé súkromie. Všetky štyri spálne ponúkajú výhľad na oceán, izby na prízemí vedú na terasu k bazénu, zatiaľ čo spálne na prvom poschodí majú priestranné balkóny. Bazén, v ktorom sa zrkadlí oceán, je lemovaný dvoma altánkami, ktoré sú ideálnym miestom pre večeru pod šírym nebom, celodenný odpočinok alebo ako tienistý, detský kútik. Obývacia izba, súkromná telocvičňa, wellness, vonkajšie a vnútorné kúpeľne, dve vonkajšie terasy a záhrada Vám poskytnú množstvo priestoru a možností pre každodennú zábavu a odpočinok.

Online cena a slevy Velaa Private Island *****

Profi foto hotela Velaa Private Island *****

Naše foto hotela Velaa Private Island *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Velaa Private Island

Velaa Private Island Resort sa pýši spoluprácou so špičkovou šéfkuchárkou Adeline Grattardovou, ocenenou Michelinovou hviezdou.

Rozmaznávať svoje chuťové poháriky tu môžete v troch reštauráciách: v nadvodnej reštaurácii Aragu s modernou kuchyňou, v reštaurácii v japonskom štýle Teppanyaki, ktorá nesie názov Tavaru a nachádza sa spolu s vínnou pivnicou vo fascinujúcej Tavaru Tower, centrálnom bode ostrova. Taktiež si môžete preveriť aj kulinárske umenie plážovej reštaurácie Athiri. Veľkolepým výhľadom na oceán sa pýši aj pool bar AVI, ktorý je ideálnym miestom na odpočinok a popíjanie chutných koktailov pri relaxácii pri bazéne. 

O Vašej spokojnosti s gastronomickými službami v rezorte sa stará už zmienená Adeline Grattardová, ďalej Bruno Contreras, ktorý sa špecializuje na stredomorskú a európsku kuchyňu a Gaushan de Silva.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českých delegátov. Na Maledivách žijú dlhodobo a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v prípade objednania jeho služby) získate už pred odletom na Vašu dovolenku (v rámci odbavenia na dovolenku v „Informáciách pred cestou“ či na voucheroch), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej cesty.

Po prílete na Maledivy Vás delegát osobne privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Počas tohto stretnutia sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta aj číslo na mobil alebo whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovčeky neprelietava ani neprechádza.

Pri odlete z Maledív Vám delegát bude v prípade potreby opäť k dispozícii na telefóne. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok.

Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

Počas pobytu na Maledivách Vám bude k dispozícii delegát z našej partnerskej cestovnej kancelárie Colours of Maldives. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie v príletovej hale v českom jazyku od delegátov s ceduľkou s logom DELUXEA
Asistenciu počas registrácie pri hotelovom stánku na letisku v Male a následne sprievod na miesto, kde na Vás bude čakať nadväzujúci transfer do hotela
Odovzdanie telefónneho čísla delegáta ako kontakt v prípade potreby či núdze – český/slovenský delegát Vám bude počas pobytu v hoteli k dispozícii na telefóne či whatsappe
Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli v češtine po telefóne
Telefónnu asistenciu po transfere z hotela na letisko v Male a počas odbavenia pred odletom z Maledív

 

Doprava do hotela Velaa Private Island

Velaa Private Island sa nachádza na súkromnom ostrovčeku v atole Noon v severozápadnej časti Malediv. Z Male Vás do tohto súkromného raja dopraví hydroplán za 45 minút. Môžete využiť buď služby hydroplánu od istej leteckej spoločnosti alebo exkluzivitu rezortu Velaa - privátny hydroplán.

 

Privátny hydroplán

Súkromný ostrov Velaa je svetoznáma destinácia pre náročných cestovateľov, v ktorej len ťažko nájdete nejaký nedostatok. Hotel sa vždy v duchu inovácie snaží vymýšľať nové spôsoby, ako svojim zákazníkom poskytnúť luxusnejšie a okázalejšie dobrodružstvo. Pripravte sa na nezabudnuteľnú cestu do raja, ktorú podstúpite v súkromnom hydropláne ponúkajúci pohľad na exotické prostredie z vtáčej perspektívy. Vďaka striktne dodržiavanému zákazu dronov je transfer hydroplánom jedinečným zážitkom, ktorý zastúpi unikátne miesto vo vašich spomienkach. Ako bonus, sa tiež vyhnete veľkému radu na letisku a bez námahy sa dopravíte priamo do exkluzívneho rezortu.

Súkromné hydroplány ostrova Velaa sa vyznačujú luxusnými poťahmi z kože a prvotriednymi protihlukovými slúchadlami. Letový plán je šitý na mieru, a namiesto 15 pasažierov ich letí iba 9, čo zaručí pohodlný let s veľkou dávkou priestoru. Vybavenie na palube poskytuje všetok komfort potrebný na plynulý pocit z letu a zahŕňa napríklad iPad, na ktorom sa hostia môžu zabaviť rôznymi aktivitami či si plánovať svoj pobyt, alebo osobné tablety pre deti obsahujúce hry a iné aplikácie. V ponuke nájdete aj VIP uvítacie služby, vrátane bezplatného občerstvenia a prístupu do privátneho salónika.

Rezort Velaa je ostrov nekonečných možností pre hostí, ktorí hľadajú extravagantné oslavy, autentický pobyt v exotickom raji alebo napríklad prenájom celého ostrova. K dispozícii vám bude personál, odhodlaný splniť každé vaše prianie, zatiaľ čo vy si budete užívať maximálne pohodlie a postupne prežívať vaše sny a túžby.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánom na ostrovný rezort na Maledivách je jedinečný zážitok. Hydroplány sú malé lietadlá, ktoré pristávajú a vzlietajú z vodnej hladiny a na Maledivách sú úplne bežným dopravným prostriedkom. Lietajú iba za denného svetla a v nižšej výške než štandardné lietadla. Môžete si užívať nezabudnuteľné výhľady na tyrkysovú vodnú hladinu a zelené ostrovy olemované bielymi piesočnými plážami najrôznejších tvarov pod Vami. Počas letu môžete fotiť aj natáčať. 

 

Nevšedný zážitok začína už na letiskovom termináli, kedy u pontónov parkuje niekoľko desiatok lietadiel. Na odlet čakáte v salóniku s výhľadmi na vzlietajúci i pristávajúce lietadlá. Keď je Vaše lietadlo pripravené na štart, zamestnanci Vás osobne odprevadia a pomôžu Vám nastúpiť. Ponúka priestor pre max. 15 osôb a treba povedať, že priestoru tu nie je nazvyš.

 

Po krátkej inštruktáži už počujete štartujúce motory a vďaka plynulému zrýchleniu sa pomaly začínate opierať o sedadlo. Pri vzlete si môžete prezrieť pristávaciu plochu medzinárodného letiska, hlavné mesto Malé a ďalej už len stovky priamo katalógových ostrovčekov, najluxusnejších rezortov, plávajúcich jácht aj opustených tyrkysových lagún.

 

Počas letu môžete tiež sledovať dianie v pilotnej kabíne, ktorá je oddelená neuzavretou prepážkou. Posádku tvoria štandardne 2 piloti a 1 asistent, ktorý pomáha pri nástupe a po pristátí kotvia lietadlo lanom k ​​pontónu.

 

Pristátie je pohodové, vďaka odporu vody je krátke a vďaka spôsobu ovládania pozvoľné. Po pristátí lietadlo pomaly dopláva k hotelovému mólu, kde Vás personál privíta v raji, alebo k pontónu, na ktorý si pre Vás príde čln. Hydroplány môžu lietať iba za denného svetla a pri bežných vlnách. Cena letenky nie je lacná, ale prináša jeden z najsilnejších zážitkov dovolenky na Maledivách. 

Mapa - Velaa Private Island *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela Velaa Private Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Velaa Private Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recezie hotela Velaa Private Island *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.