Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Maledivy

Tropický raj s prvotriednou gastronómiou a luxusnými vilami

Osobne
sme
bývali

Hotel Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Hodnotenie 9.7 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maledivy, South Male atoll | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxusní resort s prvotřídní gastronomií Dokonalé ubytování v privátních vilách Soukromý ostrůvek v rámci resortu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi ***** Maledivy

Elegantný rezort Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi sa rozprestiera na troch ostrovoch Južného Atole Malé, obklopených krištáľovo čistými vodami Indického oceánu a lemovaných úchvatnými plážami s bielym pieskom. Je vzdialený 30 minút plavby jachtou od Medzinárodného letiska Male a ponúka hosťom maximálny pocit súkromia.

V tomto tropickom raji nájdete celkom 122 víl troch rôznych druhov, z ktorých všetky disponujú súkromnou terasou aj bazénom. Ďalšou nepopierateľnou prednosťou rezortu Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi je 11 luxusných reštaurácií a barov s fantastickou atmosférou a nezabudnuteľným výhľadom.

V prípade, že preferujete ubytovanie v absolútnom súkromí, máte možnosť vyskúšať vily Stella Maris Private Ocean, umiestnené na samostatnom ostrove a dostupné iba loďou, alebo využiť prenájmu celého ostrova Ithaafushi Private Island s ubytovaním v 9 samostatných vilách s kompletným vybavením, vrátane súkromného klubu a 5 bazénov.

Iste oceníte aj wellness centrum, ktoré Waldorf Astoria doviedol k úplnej dokonalosti, dva veľké bazény priamo pri pláži alebo bohatú ponuku vodných športov a ďalších aktivít. Samozrejmosťou je aj zábavno náučný program pre deti.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach Villa

Beach Villa

Luxusná vila pri pláži s jednou spálňou a rozlohou od 234 m², vhodná pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov...

Grand Beach Villa

Grand Beach Villa

Priestranná vila pri pláži s jednou spálňou a rozlohou od 276 m², ubytuje až 2 dospelých, 2 deti do 12 rokov a jedno nemluvňa...

Overwater Villa

Overwater Villa

Nádherné vily s rozlohou od 283 m² a jednou spálňou sú vhodné pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Nezmeškajte túto unikátnu kulinársku cestu okolo sveta: v 11 reštauráciách a baroch rezortu Waldorf Astoria ochutnajte rôzne svetové špeciality a kochajte sa nezabudnuteľným výhľadom do okolia, rovnako ako dômyselným dizajnom interiérov. Zakaždým si tak vyberiete miesto podľa Vašich preferencií, aktuálnej nálady a chute.

Terra

Exkluzívna vonkajšia reštaurácia s jedinečným konceptom - originálne posedenie pre hostí pozostáva zo siedmich bambusových testovacích úľov vznášajúcich sa v korunách stromov, s fantastickým výhľadom, kde si vychutnáte to najlepšie z miestnej i zahraničnej kuchyne, navyše v absolútnom súkromí.

Yasmeen

Reštaurácia Yasmeen Vás prenesie na Blízky východ, do tradičnej arabskej dediny; to všetko z pohodlia Vášho rezortu, s romantickým výhľadom na oceán a skvelými variáciami na typické arabské jedlá, doplnená o delikátne grilované mäsá a tie najčerstvejšie morské plody.

Li Long

Reštaurácia Li Long zvonku pripomína starodávny šanghajský palác, avšak s nevyhnutným moderným twistom. Ochutnáte tu napríklad vynikajúcu pekingskú kačicu z kamennej pece a ďalšie ázijské špeciality. Samozrejmosťou je aj romantická terasa s posedením a báječným výhľadom na oceán.

Tasting Table

Začnite svoj deň bohatými raňajkami v reštaurácii Tasting Table, kde Vás uchváti výhľad na vychádzajúce slnko na obzore. Večer sa Tasting Table premení v príjemnú plážovú reštauráciu s vonkajším posedením a nespočetným množstvom lahôdok z celého sveta.

Tangled

V Tangled budete mať možnosť vyskúšať domáce ázijské rezance, skvelé saké, najrôznejšie čaje alebo remeselné pivo. To všetko v príjemnom modernom prostredí s priateľskou obsluhou.

The Rock

Ako jej meno naznačuje, reštaurácia sa nachádza medzi dvoma veľkými balvanmi, ktoré miestu dodávajú špecifickú atmosféru. Tá je ideálna pre vychutnanie skvelých svetových vín párovaných s nápaditými pokrmami.

The Ledge by Dave Pint

Reštaurácia The Ledge bola navrhnutá svetoznámym šéfkuchárom Davidom Pintom, ktorý si svojím umením vydobyl aj michelinsku hviezdu. Koncept z odcenenej singapurskej reštaurácie Burnt Ends preniesol aj na Maldivy; hostia rezortu Waldorf Astoria tak majú jedinečnú príležitosť priblížiť si jeho umenie a ochutnať to najčerstvejšie mäso pripravované v austrálskom barbecue štýle, podľa Pintových overených receptov. Svieže prostredie pri bazéne s výhľadom na oceán je len čerešničkou na torte.

Glow

Príjemná reštaurácia presvetlená veľkými presklenými plochami, pripomínajúce elegantné botanickú záhradu. V tomto nádhernom prostredí ochutnáte tie najčerstvejšie pokrmy zo surovín vypestovaných priamo na ostrove, vždy v bio kvalite, doplnené prvotriednymi svetovými vínami alebo osviežujúcimi ovocnými šťavami a koktailmi.

Peacock Alley

Pokojný lounge bar, kde si za sprievodu vynikajúceho saxofonistu vychutnáte luxusné koktaily, vína a tapas. Peacock Alley Vás prekvapí svojou prívetivosťou a pohodovou atmosférou ako cez deň, tak v noci.

Amber

Odpočinkový bar na pláži s fantastickým výhľadom na zapadajúce slnko - ideálne miesto pre večerné posedenie s pohárom šampanského. Okrem výberových šampanských a sektov z celého sveta Vám Amber ponúkne aj originálne šampanské miešané nápoje a delikátna občerstvenie.

Nava

Energický bar so skvelými drinkami, pizzou a hudbou, ktorá Vás očarí ako cez deň, tak v noci. Večery prebiehajú v réžii jedného z obľúbených DJs, ktorý atmosféru pri bazéne príjemne oživia.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

Na troch súkromných ostrovoch sa rozprestiera 122 luxusných víl s jednou, dvoma alebo troma spálňami, vždy so súkromným bazénom a priestrannou terasou s posedením, lehátkami i altánkami, ktoré sú ako stvorené pre oddych a relax. Samozrejmosťou je aj nezabudnuteľný výhľad na Indický oceán a ľahký prístup k moru.

Vily sú rozdelené do troch kategórií, podľa lokácie: Beach Villas sa nachádzajú pri pláži, zasadené do bujnej tropickej záhrady, Reef Villas sú prístupné z pevniny, ale vystavané priamo nad vodou, na drevených koloch, podobne ako Overwater Villas, ktoré sú však prístupné po drevenom móle a neobklopuje je nič iné ako modrá hladina oceánu. Všetky vily sú k dispozícii buď s jednou manželskou posteľou veľkosti king, alebo dvomi samostatnými lôžkami queen.

Samostatnú kategóriu tvoria Stella Maris Ocean Villas, exkluzívne vily umiestnené na súkromnom ostrove a dostupné iba loďou, ktoré Vám poskytnú väčšiu mieru súkromia. Ak však cestujete s väčšou skupinou a Vašou prioritou je absolútne súkromie, je pre Vás pripravený Ithaafushi Private Island: súkromný raj s tromi luxusnými vilami, ktoré ubytujú aj väčšie skupiny osôb. Zároveň však poskytujú všetky potrebné zázemie (súkromného kuchára, bar, telocvičňu, spa), aby ste nemali potrebu ostrov opúšťať.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach Villa

Beach Villa foto

Luxusná vila pri pláži s jednou spálňou a rozlohou od 234 m², vhodná pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov. Nechýba tu súkromný bazén, priestranná terasa, posedenie s veľkoplošnou TV a kvalitným ozvučením. Dominantom vily sú najmä veľké francúzske okná s výhľadom na oceán a priamy prístup k pláži. Samozrejmosťou je aj kúpeľňa s veľkou vaňou, vonkajšou a vnútornou sprchou, alebo dostatok luxusných kozmetických potrieb.

Grand Beach Villa

Grand Beach Villa foto

Priestranná vila pri pláži s jednou spálňou a rozlohou od 276 m², ubytuje až 2 dospelých, 2 deti do 12 rokov a jedno nemluvňa. Táto štýlová vila Vám ponúkne maximálne možné pohodlie a útulný interiér s puncom luxusu, nájdete tu veľkú spálňu s francúzskymi oknami, skvelým výhľadom a priamym vstupom na terasu. Tam sa nachádza Váš súkromný bazén, vstup na pláž, posedenie, ležadlá alebo oddychová zóna s hojdacou sieťou. Vo vnútri potom oceníte aj jedáleň a obývací priestor s posedením, veľkoplošnou TV a prvotriedne ozvučenie.

Overwater Villa

Overwater Villa foto

Nádherné vily s rozlohou od 283 m² a jednou spálňou sú vhodné pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov. Ani tu nechýbajú veľké francúzske okná, ktorá dokonale presvetlia celý vnútorný priestor, obrovská terasa so súkromným bazénom a priamym vstupom do vody, alebo luxusné spálne a vnútorné i vonkajšie posedenie. V kúpeľni sa nachádza veľká vaňa, vonkajšia i vnútorna sprcha, alebo šatňa s presklennou podlahou, kde budete môcť pozorovať farebný morský život.

Grand Overwater Villa

Grand Overwater Villa foto

Priestrannejší variant Overwater vily s rozlohou od 334 m². Ani tu nechýbajú veľké francúzske okná a výhľad na nekonečnú hladinu oceánu, obrovská terasa so súkromným bazénom, posedením a priamym vstupom do vody. Vo vnútri nájdete útulnú spálňu s relaxačnou zónou a šatňou s presklennou podlahou, jedáleň s obývacou izbou a TV so zábavným portálom.

Reef Villa

Reef Villa foto

Vila s rozlohou od 279 m², súkromným bazénom a čarovnú terasou, ktorá sa vypína priamo nad vodnou hladinou. Reef Villa ubytuje až 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov, disponuje priestrannou štýlovou spálňou so šatňou, luxusnou kúpeľňou s vaňou, vonkajšou i vnútornou sprchou a dostatkom prvotriednych kozmetických potrieb. Samozrejmosťou sú veľké francúzske okná, odkiaľ budete môcť neustále sledovať pokojnú hladinu oceánu.

Grand Reef Villa

Grand Reef Villa foto

Luxusná vila s rozlohou od 319 m² vhodná pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov. Útulný interiér pozostáva z priestrannej spálne so šatňou a posedením, obývacej izby s jedálňou a luxusnej kúpeľne s vaňou a vonkajšou i vnútornou sprchou. Najväčším lákadlom je však obrovská terasa s bazénom a širokou plejádou rôznych zákutí vhodných k odpočinku.

2 Bedroom Reef Villa

2 Bedroom Reef Villa foto

Vila s dvoma spálňami a rozlohou začínajúcou na 601 m² je vhodná pre 4 dospelých a 2 deti do 12 rokov. Je ľahko prístupná po piesočnom chodníčku lemovanom tropickou záhradou a čiastočne sa vypína nad morskou hladinou. Disponuje dvoma priestrannými a plne vybavenými spálňami s posteľami veľkosti king a dvoma súkromnými kúpeľňami. V obývacej izbe potom nájdete pohodlnú sofu, veľkoplošnú TV, zábavný systém a špičkové audio, alebo jedálenský stôl so stoličkami. Ani tu nechýba nádherná terasa so súkromným bazénom, elegantným posedením, hamakom a neuveriteľným výhľadom na oceán.

2 Bedroom Beach Villa

2 Bedroom Beach Villa foto

Plážová vila s dvoma spálňami a rozlohou od 599 m², ideálna pre 4 dospelých a 2 deti do 12 rokov. Nájdete tu veľkorysú obývaciu izbu s jedálňou a prvotriednym technickým vybavením, dve spálne so samostatnými kúpeľňami a odpočinkovou zónou, alebo veľké francúzske okná, odkiaľ sa otvárajú neskutočné výhľady na oceán. Samozrejmosťou je veľká terasa s bazénom, vírivkou, posedením, lehátkami, hamakom a priamym vstupom na pláž.

2 Bedroom Grand Beach Villa

2 Bedroom Grand Beach Villa foto

Grand Beach Villa sa dvoma spálňami a rozlohou od 626 m² je vhodná pre maximálne 5 dospelých a 2 deti do 12 rokov. Pozostáva z priestranného obývacieho priestoru s pohodlným posedením, špičkovou veľkoplošnou TV, audiom a jedálenským stolom, dvoma spálňami so súkromnými kúpeľňami a oddychovou zónou. Samozrejme nechýba ani priestranná terasa s bazénom, vírivkou a posedením, jedálenským altánkom, hamakom a priamym vstupom na pláž.

3 Bedroom Grand Beach Villa

3 Bedroom Grand Beach Villa foto

Luxusná plážová vila s tromi spálňami, rozlohou od 1023 m² a priestorom pre 6 dospelých a 3 deti do 12 rokov. Táto priestranná vila je ideálna pre veľké rodiny a skupiny priateľov, pretože ponúka priestory pre spoločné stretávanie, ale aj chvíle súkromia. Vonkajší priestor je charakteristický súkromnou tropickou záhradou, dvoma bazénmi s nekonečným okrajom, altánkom s jedálenským stolom, oddychovou zónou a priamym vstupom na pláž. Vo vnútri nájdete obrovské francúzske okná, ktoré dokonale presvetľujú spálne aj obývaciu izbu s jedálňou.

2 Bedroom Overwater Villa

2 Bedroom Overwater Villa foto

Overwater Villa s dvoma spálňami a veľkorysou rozlohou 624 m² je vhodná pre 4 dospelých a 2 deti do 12 rokov. Ponúka rozsiahly priestor pre oddych i spoločné spolužitie, ako vo vnútri, tak aj na terase. Tá disponuje súkromným bazénom s nekonečným okrajom, priamym vstupom do mora, hamakom priamo nad vodnou hladinou, ležadlami, oddychovou zónou a altánkom s jedálenským stolom. Vo vnútri potom klasicky nájdete dve spálne so šatňou a súkromnou kúpeľňou, jedáleň a obývaciu izbu s pohodlnými pohovkami aj TV a audio systémom.

3 Bedroom Overwater Villa

3 Bedroom Overwater Villa foto

Priestranná vila s tromi spálňami, dvoma bazénmi a rozlohou 1113 m². Ubytuje až 6 dospelých a 3 deti do 12 rokov. Ani tu nechýbajú veľké francúzske okná, ktoré dokonale presvetlia celý vnútorný priestor, obrovská terasa s dvoma bazénmi, vonkajšou jedálňou, lehátkami, hamakom aj priamym vstupom do vody a tri luxusné spálne s relaxačnou zónou a fantastickým výhľadom. Ďalšou výhodou je veľká obývacia izba s jedálňou a zábavným systémom, TV aj audiom, ako stvorená pre spoločne strávené chvíle.

Stella Maris Ocean Villa

Stella Maris Ocean Villa foto

Luxusná štýlová vila s rozlohou 536 m², ktorá ubytuje 3 dospelých. Disponuje rozsiahlym priestorom ideálnym na relaxáciu, obývacou izbou s jedálňou, priestrannou spálňou s posedením a samozrejme fantastickou kúpeľňou s presklennou stenou. V hornom poschodí sa nachádza záhradka s grilom a kuchyňou pre súkromného šéfkuchára. Spodnému poschodiu dominujú celoplošné francúzske okná a terasa s bazénom, vírivkou, hamakom nad vodnou hladinou a priamym vstupom do mora.

Pláž a more

Na ostrove sa nachádza niekoľko romantických pláží s bielym pieskom a pomalým vstupom do vody, ktoré sú ideálne k romantickým prechádzkam, osvieženiu v horúcich dňoch, alebo k šnorchlovaniu a rôznym vodným športom. Priamo pri pláži sa nachádza aj skupina víl Beach Villa.

Online cena a slevy Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Naše foto hotela Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

Nezmeškajte túto unikátnu kulinársku cestu okolo sveta: v 11 reštauráciách a baroch rezortu Waldorf Astoria ochutnajte rôzne svetové špeciality a kochajte sa nezabudnuteľným výhľadom do okolia, rovnako ako dômyselným dizajnom interiérov. Zakaždým si tak vyberiete miesto podľa Vašich preferencií, aktuálnej nálady a chute.

Terra

Exkluzívna vonkajšia reštaurácia s jedinečným konceptom - originálne posedenie pre hostí pozostáva zo siedmich bambusových testovacích úľov vznášajúcich sa v korunách stromov, s fantastickým výhľadom, kde si vychutnáte to najlepšie z miestnej i zahraničnej kuchyne, navyše v absolútnom súkromí.

Yasmeen

Reštaurácia Yasmeen Vás prenesie na Blízky východ, do tradičnej arabskej dediny; to všetko z pohodlia Vášho rezortu, s romantickým výhľadom na oceán a skvelými variáciami na typické arabské jedlá, doplnená o delikátne grilované mäsá a tie najčerstvejšie morské plody.

Li Long

Reštaurácia Li Long zvonku pripomína starodávny šanghajský palác, avšak s nevyhnutným moderným twistom. Ochutnáte tu napríklad vynikajúcu pekingskú kačicu z kamennej pece a ďalšie ázijské špeciality. Samozrejmosťou je aj romantická terasa s posedením a báječným výhľadom na oceán.

Tasting Table

Začnite svoj deň bohatými raňajkami v reštaurácii Tasting Table, kde Vás uchváti výhľad na vychádzajúce slnko na obzore. Večer sa Tasting Table premení v príjemnú plážovú reštauráciu s vonkajším posedením a nespočetným množstvom lahôdok z celého sveta.

Tangled

V Tangled budete mať možnosť vyskúšať domáce ázijské rezance, skvelé saké, najrôznejšie čaje alebo remeselné pivo. To všetko v príjemnom modernom prostredí s priateľskou obsluhou.

The Rock

Ako jej meno naznačuje, reštaurácia sa nachádza medzi dvoma veľkými balvanmi, ktoré miestu dodávajú špecifickú atmosféru. Tá je ideálna pre vychutnanie skvelých svetových vín párovaných s nápaditými pokrmami.

The Ledge by Dave Pint

Reštaurácia The Ledge bola navrhnutá svetoznámym šéfkuchárom Davidom Pintom, ktorý si svojím umením vydobyl aj michelinsku hviezdu. Koncept z odcenenej singapurskej reštaurácie Burnt Ends preniesol aj na Maldivy; hostia rezortu Waldorf Astoria tak majú jedinečnú príležitosť priblížiť si jeho umenie a ochutnať to najčerstvejšie mäso pripravované v austrálskom barbecue štýle, podľa Pintových overených receptov. Svieže prostredie pri bazéne s výhľadom na oceán je len čerešničkou na torte.

Glow

Príjemná reštaurácia presvetlená veľkými presklenými plochami, pripomínajúce elegantné botanickú záhradu. V tomto nádhernom prostredí ochutnáte tie najčerstvejšie pokrmy zo surovín vypestovaných priamo na ostrove, vždy v bio kvalite, doplnené prvotriednymi svetovými vínami alebo osviežujúcimi ovocnými šťavami a koktailmi.

Peacock Alley

Pokojný lounge bar, kde si za sprievodu vynikajúceho saxofonistu vychutnáte luxusné koktaily, vína a tapas. Peacock Alley Vás prekvapí svojou prívetivosťou a pohodovou atmosférou ako cez deň, tak v noci.

Amber

Odpočinkový bar na pláži s fantastickým výhľadom na zapadajúce slnko - ideálne miesto pre večerné posedenie s pohárom šampanského. Okrem výberových šampanských a sektov z celého sveta Vám Amber ponúkne aj originálne šampanské miešané nápoje a delikátna občerstvenie.

Nava

Energický bar so skvelými drinkami, pizzou a hudbou, ktorá Vás očarí ako cez deň, tak v noci. Večery prebiehajú v réžii jedného z obľúbených DJs, ktorý atmosféru pri bazéne príjemne oživia.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Český/slovenský delegát a služby na Maldivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českých alebo slovenských delegátov - pani Pavla Wolfová, pán Šimon Mihalčin alebo pani Radka Kaiserová. Na Maldivách žijú dlhodobo a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru a zvyklosti. Kontakt na našich delegátov získate pred odletom na Vašu dovolenku (v dokumente, ktorý dostávate s vauchrami, s názvom "informácie pred cestou"), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej dovolenky.

 

Po prílete na Maledivy Vás delegát privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Behom stretnutia sa môžete spýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta telefonický kontakt, delegáti používajú aplikáciu whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovy necestuje.

 

Počas odletu z dovolenky Vás delegát opäť odprevadí po transfere z hotela na check in pred odletom z Maledív. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú za malý príplatok. 

Počas dovolenky sme tu pre Vás na telefóne aj my v cestovnej kancelárií. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo len poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

 

Počas pobytu na Maledivách Vám bude delegát k dipozícií z našej partnerskej cestovnej kancelárie Colours of MaldivesSlužby delegáta po prílete a v počas pobytu zahŕňajú:

  • Privítanie v hale v českom/slovenskom jazyku od delegátov s ceduľkou DELUXEA
  • Asistenciu počas registrácie na hotelovom stánku na letisku v Male a odvedenie na miesto, kde na Vás bude čakať transfer do hotela
  • Predanie telefonického kontaktu na Vášho delegáta v prípade potreby alebo núdze - delegát je k dispozícií na telefóne a whatsappe,
  • Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli cez telefón
  • Asistencia po transfere z hotela do Male a počas check inu z Maledív

 

 

Šport a wellness hotela Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Wellness centrum rezortu Waldorf Astoria sa nachádza v tropickej botanickej záhrade, kde uniknete každodennému zhonu, dokonale sa uvoľníte a naberiete nové sily. Waldorf Astoria Spa sa zameriava na osobný prístup a tú najvyššiu možnú úroveň služieb.

Profesionálny personál sa postará o Vaše pohodlie a ponúkne Vám prvotriedne kúpeľné procedúry priamo na mieru, aby dokonale zodpovedali Vašej nálade a potrebám. Z ponuky si ďalej môžete vybrať zo širokej škály jednotlivých masáží aj rôznych ošetrujúcich balíčkov, zameraných na odpočinok, obnovu a nájdenie rovnováhy tela a duše.

Zároveň tu budete mať možnosť vyskúšať niektoré z aktivít a cvičebných programov, ktoré Vás dokonale povzbudia a nabijú. Okrem skupinových lekcií jogy a fitness pod taktovkou skúsených inštruktorov budete mať k dispozícii aj osobného trénera, ktorý Vás prevedie základnými cvikmi, alebo Vám poradí s náročnejšími cvičebnými zostavami.

Okrem návštevy telocvične, skupinových lekcií jogy alebo presláveného wellness centra rozhodne vyskúšajte niektorý z plejády ponúkaných vodných športov. Tie sú prispôsobené rôznym vekovým i záujmovým skupinám, aby sa pobavil naozaj každý. Medzi tými najzaujímavejšími sa vyníma napríklad parasailing alebo podvodný skúter Seabob. Vodné aktivity odporúčame rezervovať vopred.

 

Waldorf Astoria Spa otvára denne od 9:00 do 21:00.

Deti v hoteli Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Waldorf Astoria pripravil bohatý program plný zábavy a zaujímavých náučných aktivít pre deti rôznych vekových kategórií. Young Discovery Park je vybavený herňou a strhujúcou vodné zónou, aby si aj tí najmenší naplno užili pobyt a nezažili nudu.

Mapa - Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Ing. Lucie Krapítková
Ing. Lucie Krapítková 724 730 014

Recezie hotela Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Bc. Petra Melková
Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.