Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Maurícius

Priestranné vily pri jedinečnom golfovom ihrisku.

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Pro hotel Four Seasons Resort Mauritius at Anahita není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Four Seasons Resort Mauritius at Anahita.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
navštívili

Hotel Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Lokalita Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce) | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Tri pláže Úplné súkromie Ihrisko pre deti

Popis hotela Four Seasons Resort Mauritius at Anahita ***** Maurícius

Všetko prírodné, moderné, rustikálne a luxusné nájdete v rezorte Four Seasons Maurícius v Anahite – odľahlom a luxusnom rezorte, kde môžete stráviť celý deň pozvoľnou plavbou vlastnou plachetnicou, prehliadkou bývalej cukrovej plantáže a stretnutím s korytnačkami obrovskými. Potom sa Vám bude príjemne zaspávať pod hviezdnou oblohou.

Na východ od Madagaskaru objavíte ostrov obklopený nekonečnými modrými vodami a pokrytý zeleňou s horami. Či už si budete chcieť zahrať golf v krásnom prímorskom prostredí alebo si užívať pobrežných radovánok v lagúne s rodinou, Four Seasons Mauritius je práve tým miestom, kde je každá chvíľa dovolenky jedinečná!

Rezort, ktorého najnižšia kategória izby je rovno záhradná vila s bazénom, ponúka dokonalý komfort v srdci nedotknutej exotickej prírody. Na želanie sem môžete prísť privátnou loďou alebo helikoptérou.

Poskytuje dokonalý pokoj a ponúka panoramatický výhľad na lagúny s tyrkysovou vodou a tropické záhrady s exotickými kvetmi. Four Seasons Mauritius má hneď tri nádherné piesočné pláže a vďaka jeho výhodnej polohe sa napr. za 5 minút plavby loďou dostanete na obľúbený ostrov Ile aux Cerfs s krásnymi plážami.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Keď prídete do rezortu Four Seasons dýchne na Vás atmosféra úplného pokoja a relaxácie. Presne takto má vyzerať dovolenka snov, na ktorej si naozaj oddýchnete. Pokojne tu môžete stráviť 2 týždne a nebudete mať pocit, že ste už prešli každý kút a objavili všetky pláže a skryté miesta. Nejazdia sem len milovníci odpočinku, ale aj gurmáni alebo golfisti. Rezort má svoje vlastné 19 jamkové ihrisko vyhlásené po celom svete.

Pohľad zhora Vám prezradí, že vilky sa nachádzajú na veľmi členitom pobreží a je dômyselne premyslený, aby každý z hostí našiel maximálne súkromie. Základnou kategóriou je záhradná vilka s bazénom ukrytá v zeleni tak, že máte ráno pocit, že sa prebúdzate v jungli. Ďalšie typy viliek majú výhľady na oceán alebo do mangrovníkových porastov.

Váhať nad tým, či sem ísť alebo nie, nemá zmysel. Four Season Vás prekvapí vo všetkých ohľadoch a hlavne prekoná všetky Vaše doterajšie skúsenosti s luxusnou dovolenkou.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Bc. Martina Klevetová
Bc. Martina Klevetová ​ 724 065 776

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Pool Villa (63 – 70 m²)

Garden Pool Villa (63 – 70 m²)

Z tejto prekrásnej vily (63 – 70 m2) sa budete môcť kochať výhľadom na nádherné súkromné záhrady...

Mangrove Pool Villa (63 – 70 m²)

Mangrove Pool Villa (63 – 70 m²)

Táto vila je situovaná na pevnine a ponúka súkromné výhľady na záhradu a panoramatické pohľady na mangrovové stromy...

Ocean Pool Villa (63 – 70 m²)

Ocean Pool Villa (63 – 70 m²)

Kroky z tejto ostrovnej vily vedú priamo do kľudných vôd lagúny. Vychutnajte si lahodné pokrmy a pokojný odpočinok vo vonkajšom obývacom a jedálenskom priestore...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Od neformálneho sushi obedu pri bazéne až na večeru pod hviezdami s viacerými chodmi – kuchári kladú dôraz na kreativitu a na každý detailný aspekt pripravovaných pokrmov.

Rezort sa v súčasnej dobe môže pochváliť celkom štyrmi reštauráciami, vrátane preslávenej La Plaz Beach Grill na exkluzívnej pláži Four Seasons na ostrove Ile aux Cerfs. Ďalej je hosťom k dispozícii Lounge bar, bylinková záhrada Cotomili s vyhradeným priestorom na kurzy varenia, 24 hodín denne donáška do vily alebo tiež množstvo rôznych súkromných kulinárskych zážitkov. Plánované vylepšenia povznesú túto už rozsiahlu kulinársku ponuku na ešte vyššiu úroveň.

Bary a reštaurácie pri pláži pod holým nebom

Reštaurácia a bar Bambou sa nachádza v blízkosti bazéna s krásnymi výhľadmi na pokojnú lagúnu. Vďaka významnej rekonštrukcii priestory reštaurácie a baru Bambou poskytnú viac miesta na zastrešené posedenie a novo tiež miesto na stolovanie na pláži. V reštaurácii na vás čaká nové raňajkové menu, najesť sa tu však môžete aj na obed, kedy bude podávané menu so stredomorskou tématikou, zatiaľ čo vo večerných hodinách môžete ochutnať výber najlepších jedál z miestnej kreolskej kuchyne.

Nový Lobby Bar vám ponúkne príjemný zážitok na privítanie a zároveň ohromí malebným prostredím s výhľadom na členitú lagúnu. Centrom Lobby Baru bude otvorený barový pult pre 32 hostí. Ponuka nápojového lístka je inšpirovaná najmä koktailmi s príchuťou (tzv. infused coctails), nápojmi na báze cukrovej trstiny a maurícijskými rumami s príchuťou.

Lobby Bar sa o vás bude starať po celý deň. V skorých ranných hodinách vám bude servírovaný široký výber čajov a káv. Od neskorého rána do neskorého popoludnia na vás čaká výber ľahkých tapas na obed, vo večerných hodinách si môžete dopriať aperitívy a digestívy.

Dizajn inšpirovaný ostrovom

Reštaurácia Bambou, situovaná v samostnom srdci rezortu, sa predstaví v novom dizajne, citlivo založenom na prostredí oceánu. Tešiť sa môžete na námornícky modré čalúnenie, elegantne doplnené vzorovaným nábytkom, ktorý zachytáva jemné vlny okolitej lagúny. Súkromie pri stolovaní zaistí mäkké, riasené textílie, odkazujúce na plachty miestnych lodí, tzv. pirog, ktoré sú často k videniu v blízkej lagúne. Jednotlivé posedenia budú potom oddelené miestnym bambusom a bohatou zeleňou.

Dizajn Lobby Baru vychádza z konceptu života na ostrove pod holým nebom. Nájdete tu ako barové stoličky, tak aj posedenie s výhľadom na uzavretú lagúnu. Teplé terakotové čalúnenie je prerušované jemnými neutrálnymi tónmi, aby vás pozvali na relaxáciu a očarujúce výhľady na lagúnu. Vedľa baru je nový vonkajší chodník, ktorý vedie do existujúceho Welcome Lounge, kde je k dispozícii rozšírené posedenie.

Reštaurácie a bary

La Plaz Beach Grill - Pochutnajte si na čerstvo ulovených a ugrilovaných morských plodoch spolu s pohárom miestneho piva, zatiaľ čo sa budete kochať výhľadom na more.

Acquapazza – Pokrmy v tomto prostredí pod holým nebom s výhľadom na lagúnu predstavujú modernú taliansku kuchyňu so stovkami lahodných vín. Delikátna hovädzia sviečková a elegantne upravené morské plody podľa Toskánska patrí k vrcholnému umeniu tunajších kuchárov. Avšak pizza, cestoviny a grilované morské plody urobia aj dojem. Pre deti sú k dispozícii detské menu a pre skupiny je možné zarezervovať súkromnú jedáleň. Jednoducho krásne a osobité priestory plné gurmánskych zážitkov na lagúne.

Beau Champ – Navštívte reštauráciu, kde jedlo neustále vonia z otvorenej kuchyne moderného steakhousu s intímnym prostredím pre vnútorné aj vonkajšie stolovanie. Tri vonkajšie pavilóny je možné vyhradiť pre súkromnú večeru pri vode. Pre väčšie skupiny aj pre páry sú tu pripravené lahodné špeciality ako dusené jahňacie koleno s cesnakovými šťuchanými zemiakmi a hovädzie wagyu s veľkými krevetami a následným čokoládovým a škoricovým suflé a banánovou zmrzlinou.

Bambou – Slamené strechy ponúkajú chladivý tieň v prostredí tejto reštaurácie s bazénom, kde sa podávajú čerstvé morské plody a panázijská kuchyňa. So sushi barom a početným výberom pokrmov servírovaných z teppanyaki grilu sa obed v medzinárodnej atmosfére stáva skutočným gurmánskym zážitkom. Večera v podobe tematických bufetov a lákavých pokrmov „a la carte“ je neustále obmieňaná. Ochutnajte gratinovaného kraba a palmové srdce, tradičné kreolské pokrmy a osviežujúce ľadové nápoje z kokosu.

O-Bar – Kvalitné vína a liehoviny, inovatívne koktaily a ďalšie osviežujúce nápoje sú dopĺňané ležérnymi pokrmami a krásnym pohľadom na západ slnka nad oceánom. O-Bar je hlavným miestom pre koktaily pred večerou alebo pre cigaru a koňak po večeri. Niekoľkokrát do týždňa je ponúkané aj lahodné sushi.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Otvorte dvere luxusnej vily plnej slnečného svetla, nábytku z dreva a s výhľadom na vznešené hory, mangrovové porasty a azurovo zafarbené vody pobrežia. Four Seasons Mauritius je miestom v ústraní pre kľudný odpočinok, podnikanie a pre relaxáciu po dni strávenom nakupovaním, prehliadkou mesta a športovaním. Tunajší personál predvída Vaše potreby a dopraje Vám tak jedinečnú starostlivosť, aby ste si mohli naplno užívať dovolenku.

Či už oslavujete jedinečnú udalosť alebo sa snažíte nájsť ideálne tropické útočisko, sú pre Vás vo Four Seasons pripravené ohromujúce možnosti v podobe izieb, suit a vil.

Kvalitný spánok – Postele veľkosti King, páperové prikrývky a vankúše a mäkké jemné prádlo je základom pre pokojný spánok a je samozrejmosťou v každej vile.

Pre rodiny a ďalšie špeciálne požiadavky – Four Seasons Resort Mauritius nepožaduje žiadné príplatky za deti do 12 rokov, ktoré budú zdieľať izbu s rodičmi alebo opatrovníkmi (pokiaľ to priestory dovolia). Poplatky za raňajky a večeru však deti platia. Pre deti staršie ako 13 rokov platia ceny rovnako ako pre dospelých.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Pool Villa (63 – 70 m²)

Garden Pool Villa (63 – 70 m²) foto

Z tejto prekrásnej vily (63 – 70 m2) sa budete môcť kochať výhľadom na nádherné súkromné záhrady. Oddýchnite si v prírodnej kráse tropického prostredia vo vonkajšom jedálenskom kúte. Garden Pool Villa je zafarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, posteľ o veľkosti King alebo dve postele o veľkosti Queen, krytú terasu s jedálenským kútom pre štyroch, bazén, váľandu a 100 až 107 m2 vonkajších priestorov. Do vybavenia patrí taktiež zariadená kúpelňa a aj vonkajší sprchovací kút. V rustikálnom prostredí na Vás čakajú aj moderné technológie v podobe satelitnej TV, plazmovej TV s DVD prehrávačom, stanice pre iPod a bezdrôtového WiFi. Súkromné záhrady pri vile sú starostlivo udržiavané.

Mangrove Pool Villa (63 – 70 m²)

Mangrove Pool Villa (63 – 70 m²) foto

Táto vila je situovaná na pevnine a ponúka súkromné výhľady na záhradu a panoramatické pohľady na mangrovové stromy. Ideálne pre fotografov a milovníkov prírody! Mangrove Pool Villa je zafarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, posteľ o veľkosti King alebo dve postele o veľkosti Queen. Do vybavenia patrí taktiež zariadená kúpeľňa s nadštandardnou vaňou, súkromným WC a s vnútornou a vonkajšou sprchou. Veľké presklené okná umocňujú veľkolepé výhľady a presvetľujú ubytovacie priestory.

Ocean Pool Villa (63 – 70 m²)

Ocean Pool Villa (63 – 70 m²) foto

Kroky z tejto ostrovnej vily vedú priamo do kľudných vôd lagúny. Vychutnajte si lahodné pokrmy a pokojný odpočinok vo vonkajšom obývacom a jedálenskom priestore. Ocean Villa je zafarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, posteľ o veľkosti King alebo dve postele o veľkosti Queen, krytú terasu s jedálenským kútom pre štyroch, bazén, váľandu a 100 až 107 m2 vonkajších priestorov. Do vybavenia patrí aj zariadená kúpelňa a navyše vonkajší sprchovací kút. Z tejto vily si budete vychutnávať pohľady na východ slnka a na tropickú lagúnu. Vkročte zo záhrady priamo do tropickej lagúny a obdivujte morský život.

Beach Pool Villa (63 – 70 m²)

Beach Pool Villa (63 – 70 m²) foto

Beach Villa sa nachádza na súkromnom ostrove rezortu, a to priamo na zlatistom pobreží s veľkým množstvom rekreačnej plochy a so súkromným bazénom a voňavou záhradou. Beach Villa je zafarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, posteľ o veľkosti King alebo dve postele o veľkosti Queen, krytú terasu s jedálenským kútom pre dvoch, bazén, váľandu a 100 až 107 m2 vonkajších priestorov. Do vybavenia patrí aj zariadená kúpeľňa a navyše vonkajší sprchovací kút.

Sanctuary Ocean Pool Villa (70 m²)

Sanctuary Ocean Pool Villa (70 m²) foto

Užite si pobyt v luxusnej a modernej Sanctuary Ocean Pool Villa. Rozsiahly obývací priestor s veľkými oknami ponúka nádherný panoramatický výhľad na oceán a lagúnu. Vonkajší priestor zahŕňa krásnu záhradu, relaxačný bazén, priestrannú váľandu a krytú terasu s jedálenským kútom až pre 4 osoby. Vykúpte sa vo Vašom vlastnom vyhrievanom bazéne, ktorý sa nachádza len pár metrov od lagúny Indického oceánu. Medzi technologické vymoženosti izby patrí plazmová TV (165 cm) s DVD prehrávačom, vlastný bar, rýchlovarná kanvica na čaj, kávovar Espresso, stanica pre iPod a WiFi pripojenie. Do vybavenia patrí aj úplne zariadená kúpeľňa s vaňou, jeden vonkajší sprchovací kút a oddelené WC. Kapacita izby: max. 3 dospelí alebo 2 dospelí + 1 dieťa.

Sanctuary Beach Pool Villa (70 m²)

Sanctuary Beach Pool Villa (70 m²) foto

Sanctuary Beach Pool Villa sa nachádza v strednej časti súkromného ostrova rezortu. Moderný design a rozsiahly obývací priestor ponúka dokonale pokojné útočisko. Túto vilu delí od osamotenej pláže len pár sekúnd. Vonkajší priestor zahŕňa krásnu bujnú záhradu, vyhrievaný bazén, priestrannú váľandu a krytú terasu s jedálenským kútom až pre 4 osoby. Medzi technologické vymoženosti patrí satelitná TV (165 cm) s 39 kanálmi a s DVD prehrávačom, stanica pre iPod a WiFi pripojenie. Ďalej je k dispozícii napríklad vlastný bar, zariadenie na prípravu čaju/kávy, žehlička a žehliaca doska. Do vybavenia patrí aj úplne zariadená kúpeľňa s vaňou, jeden vonkajší sprchovací kút a oddelené WC. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 1 dieťa.

Two-bedroom Garden Residence (212 m²)

Two-bedroom Garden Residence (212 m²) foto

Two-bedroom Garden Residence je exkluzívna vila na pevnine s priestranným obývacím a jedálenským priestorom. Užite si osviežujúci nápoj alebo raňajky pri svitaní na krytej terase s bazénom. Garden Villa je sfarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, 1 posteľ o veľkosti King a 2 o veľkosti Queen, 1150 m² vonkajších priestorov, jedálenskú terasu a vonkajší bazén s váľandou a záhradou. Ďalej budete môcť využívať priestory oddelenej obývacej izby, študovne a zariadenej kuchyne. Vo vile je aj plazmová TV so satelitnými kanálmi, DVD prehrávač, zariadenia na prípravu Espressa, stanice pre iPod a WiFi pripojenie.

Two Bedroom Partial Ocean View Residence Villa

Two Bedroom Partial Ocean View Residence Villa foto

Užite si krásny čiastočný výhľad na Indický oceán zo súkromia vašej vily. Two Bedroom Partial Ocean View Residence Villa je vybavená jednou manželskou posteľou o veľkosti King, dvoma manželskými posteľami o veľkosti Queen a ešte si môžete požiadať o dve prístelky či postieľky. Vila sa pýši hneď dvoma kúpeľňami a navyše ešte dvoma vonkajšími sprchami. Akýkoľvek pokrm si môžete vychutnať na súkromnej zastrešenej terase, kde nájdete aj jedálenský stôl so stoličkami. V Two Bedroom Partial Ocean View Residence Villa na Vás čakajú aj moderné technológie v podobe satelitnej TV, plazmovej TV s DVD prehrávačom, stanice pre iPod a bezdrôtového WiFi. Tešiť sa tiež môžete na žehličku a žehliacu dosku, izbovú službu dvakrát denne, budík, klasický a Nespresso kávovar, zariadenie na prípravu čaju a minibar.

Three-bedroom Garden Residence Villa (288 m²)

Three-bedroom Garden Residence Villa (288 m²) foto

Three-bedroom Garden Residence Villa - Exkluzívna vila na pevnine s priestranným obývacím a jedálenským priestorom. Užite si osviežujúci nápoj alebo raňajky pri svitaní na krytej terase s bazénom. Three-bedroom Garden Villa je sfarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, 2 postele o veľkosti King a 2 o veľkosti Queen, 1150 m² vonkajších priestorov, jedálenskú terasu a vonkajší bazén s váľandou a záhradou. Ďalej budete môcť využívať priestory oddelenej obývacej izby, študovne a zariadenej kuchyne. Vo vile je aj plazmová TV, DVD prehrávač, satelitné kanály, zariadenia na prípravu Espressa, stanice pre iPod a WiFi pripojenie.

Three Bedroom Partial Ocean View Residence Villa

Three Bedroom Partial Ocean View Residence Villa

Ak sa ubytujete v Three Bedroom Partial Ocean View Residence Villa, budete mať na dosah ruky všetko, čo rezort ponúka. Veľkou prednosťou tejto vily je veľká terasa a krásny čiastočný výhľad na Indický oceán. Vo vnútri vily nájdete dve manželské postele o veľkosti King a dve manželské postele o veľkosti Queen a navyše si ešte môžete požiadať až o tri prístelky a postieľky. Vila sa pýši oddelenou obývacou izbou, jedálňou, vybavenou kuchyňou a pracovňou. V tejto jedinečnej vile na Vás čakajú aj moderné technológie v podobe satelitnej TV, plazmovej TV s DVD prehrávačom, stanice pre iPod a bezdrôtového WiFi. Tešiť sa tiež môžete na žehličku a žehliacu dosku, izbovú službu dvakrát denne, budík, klasický a Nespresso kávovar, zariadenie na prípravu čaju a minibar.

Four-bedroom Deluxe Residence Villa

Four-bedroom Deluxe Residence Villa foto

Situovaná na lákavom mieste pevniny. Táto vila je len kúsok od ostrova Ile aux Chats a od pláže. Five-bedroom Deluxe Residence Villa (517 m2) je sfarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, 4 postele o veľkosti King a 2 o veľkosti Queen, súkromnú záhradu, bazén s nekonečným okrajom a ležadlami, jedálenský kút a rozsiahle vonkajšie priestory. Vo vile je tiež oddelená obývacia izba a kuchyňa, LCD TV, DVD prehrávač a domáce kino a 5 kúpeľní s oddeleným WC.

Presidential Suite Sanctuary (451 m²)

Presidential Suite Sanctuary (451 m²) foto

Presidential Suite Sanctuary sa nachádza na súkromnom ostrove Ile aux Chats a ponúka dve spálne a panoramatický výhľad na oceán a lagúnu. Skvelé útočisko tu nájdete na terase s bazénom a váľandou. Presidential Suite Sanctuary je sfarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, posteľ o veľkosti King a dve postele o veľkosti Queen, krytú terasu s jedálenským kútom pre štyroch, bazén, váľandu a 280 m² vonkajších priestorov. Do vybavenia patria aj dve zariadené kúpeľne, dva vonkajšie sprchové kúty a oddelené WC. Využiť budete môcť aj jedálenský kút až pre 10 osôb, oddelenú obývaciu izbu, študovňu, šatňu a kuchynku. K ďalšiemu vybaveniu patrí parná sprcha, WC pre hostí a vonkajšia vírivka. Kapacita izby: max. 6 dospelých alebo 3 dospelí + 3 deti.

Four-bedroom Premium Deluxe Residence Villa

Four-bedroom Premium Deluxe Residence Villa foto

Krásne vily ponúkajú nádherné výhľady a nachádzajú sa len kúsok od súkromného ostrova Ile aux Chats. Pre odpočinok aj zábavu je tu mnoho priestoru vnútri aj vonku vily. Four-bedroom Deluxe Residence Villa (510 m2) je zafarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, 3 postele o veľkosti King a 2 o veľkosti Queen, 1150 m2 vonkajších priestorov, jedálenskú terasu a vonkajší bazén s váľandou a záhradou. Vo vile je aj oddelená obývacia izba a kuchyňa, LCD TV, DVD prehrávač s domácim kinom a 4 (5) kúpeľne s oddeleným WC. Max. kapacita je 8 dospelých alebo 6 dospelých a 2 deti.

Five-bedroom Grand Residence Villa (772 m²)

Five-bedroom Grand Residence Villa (772 m²) foto

Vychutnajte si pokoj na súkromnom poloostrove s výhľadmi na lagúnu a mangrovové porasty. Tieto vily poskytujú veľké vnútorné a vonkajšie priestory a krytú terasou s vlastným bazénom. Five-bedroom Grand Residence Villa (772 m2) je zafarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, slamenú strechu, 3 postele o veľkosti King a 2 o veľkosti Queen, balkón s ležadlami a dva jedálenské kúty. Vo vile sa nachádza 5 spálni s LCD TV a DVD prehrávačom, 5 zariadených kúpeľní so súkromným WC a dažďovou sprchou, domáci zábavný systém a pracovňa. Max. kapacita je 10 dospelých alebo 6 dospelých a 4 deti.

One Bedroom Garden Residence Villa

One Bedroom Garden Residence Villa

Čerstvý vánok čechrá nielen trávu na záhrade, do ktorej budete mať z vily krásny výhľad aj súkromný vstup, ale aj záclony vo vnútri izby a prináša tak do vily skutočnú čerstvosť. Vo vile sa môžete tešiť na jednu manželskú posteľ (veľkosť King) a jednu prístelku či postieľku, terasu a vlastný bazén. V tomto jedinečnom prostredí na Vás čakajú aj moderné technológie v podobe satelitnej TV, plazmovej TV s DVD prehrávačom, stanice pre iPod a bezdrôtového WiFi. Súkromné záhrady pri vile sú starostlivo udržiavané. Tešiť sa tiež môžete na žehličku a žehliacu dosku, izbovú službu dvakrát denne, budík, klasický a Nespresso kávovar, zariadenie na prípravu čaju a minibar.

Five-bedroom Royal Residence Villa

Five-bedroom Royal Residence Villa

Vo vlastnej oáze na osamotenom polostrove si budete užívať luxus, pláže a panoramatický výhľad na lagúnu. Prečítajte si knihu v pokojnom prostredí terasy alebo sa ovlažte v bazéne. Royal Residence Villa s 5 spálňami (835 m²) je sfarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, slamenú strechu, 3 postele o veľkosti King a 2 o veľkosti Queen, balkónový salónik s lehátkami, vyhrievaný bazén s nekonečným okrajom a rozľahlé vonkajšie priestory. Do vybavenia patria aj štyri (päť) zariadené kúpeľne, dažďová sprcha a oddelené WC. Štyri spálne s LCD televíziou a DVD prehrávačom, priestranný salónik a jedálenský kút čakajú na Vašu návštevu. Kapacita izby: max. 10 dospelých a 2 deti.

Five-bedroom Deluxe Residence Villa

Five-bedroom Deluxe Residence Villa

Zažite krásu a praktickosť v luxusnej vile. Z priestranných vnútorných aj vonkajších obývacích priestorov si budete užívať krásne panoramatické výhľady. Five-bedroom Grand Residence Villa (825 m2) je sfarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, slamenú strechu, 4 postele o veľkosti King a 4 o veľkosti Queen, balkón s lehátkami, súkromný bazén s krytým balkónom, rozľahlé vonkajšie priestory a dva jedálenské kúty. Vo vile sa nachádza 5 spální s LCD TV a DVD prehrávačom, 5 zariadených kúpeľní so súkromným WC a dažďovou sprchou, domáci zábavný systém a pracovňa. Max. kapacita je 10 dospelých alebo 6 dospelých a 4 deti.

Online cena a slevy Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Four Seasons Resort Mauritius *****

Naše foto hotela Four Seasons Resort Mauritius *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Od neformálneho sushi obedu pri bazéne až na večeru pod hviezdami s viacerými chodmi – kuchári kladú dôraz na kreativitu a na každý detailný aspekt pripravovaných pokrmov.

Rezort sa v súčasnej dobe môže pochváliť celkom štyrmi reštauráciami, vrátane preslávenej La Plaz Beach Grill na exkluzívnej pláži Four Seasons na ostrove Ile aux Cerfs. Ďalej je hosťom k dispozícii Lounge bar, bylinková záhrada Cotomili s vyhradeným priestorom na kurzy varenia, 24 hodín denne donáška do vily alebo tiež množstvo rôznych súkromných kulinárskych zážitkov. Plánované vylepšenia povznesú túto už rozsiahlu kulinársku ponuku na ešte vyššiu úroveň.

Bary a reštaurácie pri pláži pod holým nebom

Reštaurácia a bar Bambou sa nachádza v blízkosti bazéna s krásnymi výhľadmi na pokojnú lagúnu. Vďaka významnej rekonštrukcii priestory reštaurácie a baru Bambou poskytnú viac miesta na zastrešené posedenie a novo tiež miesto na stolovanie na pláži. V reštaurácii na vás čaká nové raňajkové menu, najesť sa tu však môžete aj na obed, kedy bude podávané menu so stredomorskou tématikou, zatiaľ čo vo večerných hodinách môžete ochutnať výber najlepších jedál z miestnej kreolskej kuchyne.

Nový Lobby Bar vám ponúkne príjemný zážitok na privítanie a zároveň ohromí malebným prostredím s výhľadom na členitú lagúnu. Centrom Lobby Baru bude otvorený barový pult pre 32 hostí. Ponuka nápojového lístka je inšpirovaná najmä koktailmi s príchuťou (tzv. infused coctails), nápojmi na báze cukrovej trstiny a maurícijskými rumami s príchuťou.

Lobby Bar sa o vás bude starať po celý deň. V skorých ranných hodinách vám bude servírovaný široký výber čajov a káv. Od neskorého rána do neskorého popoludnia na vás čaká výber ľahkých tapas na obed, vo večerných hodinách si môžete dopriať aperitívy a digestívy.

Dizajn inšpirovaný ostrovom

Reštaurácia Bambou, situovaná v samostnom srdci rezortu, sa predstaví v novom dizajne, citlivo založenom na prostredí oceánu. Tešiť sa môžete na námornícky modré čalúnenie, elegantne doplnené vzorovaným nábytkom, ktorý zachytáva jemné vlny okolitej lagúny. Súkromie pri stolovaní zaistí mäkké, riasené textílie, odkazujúce na plachty miestnych lodí, tzv. pirog, ktoré sú často k videniu v blízkej lagúne. Jednotlivé posedenia budú potom oddelené miestnym bambusom a bohatou zeleňou.

Dizajn Lobby Baru vychádza z konceptu života na ostrove pod holým nebom. Nájdete tu ako barové stoličky, tak aj posedenie s výhľadom na uzavretú lagúnu. Teplé terakotové čalúnenie je prerušované jemnými neutrálnymi tónmi, aby vás pozvali na relaxáciu a očarujúce výhľady na lagúnu. Vedľa baru je nový vonkajší chodník, ktorý vedie do existujúceho Welcome Lounge, kde je k dispozícii rozšírené posedenie.

Reštaurácie a bary

La Plaz Beach Grill - Pochutnajte si na čerstvo ulovených a ugrilovaných morských plodoch spolu s pohárom miestneho piva, zatiaľ čo sa budete kochať výhľadom na more.

Acquapazza – Pokrmy v tomto prostredí pod holým nebom s výhľadom na lagúnu predstavujú modernú taliansku kuchyňu so stovkami lahodných vín. Delikátna hovädzia sviečková a elegantne upravené morské plody podľa Toskánska patrí k vrcholnému umeniu tunajších kuchárov. Avšak pizza, cestoviny a grilované morské plody urobia aj dojem. Pre deti sú k dispozícii detské menu a pre skupiny je možné zarezervovať súkromnú jedáleň. Jednoducho krásne a osobité priestory plné gurmánskych zážitkov na lagúne.

Beau Champ – Navštívte reštauráciu, kde jedlo neustále vonia z otvorenej kuchyne moderného steakhousu s intímnym prostredím pre vnútorné aj vonkajšie stolovanie. Tri vonkajšie pavilóny je možné vyhradiť pre súkromnú večeru pri vode. Pre väčšie skupiny aj pre páry sú tu pripravené lahodné špeciality ako dusené jahňacie koleno s cesnakovými šťuchanými zemiakmi a hovädzie wagyu s veľkými krevetami a následným čokoládovým a škoricovým suflé a banánovou zmrzlinou.

Bambou – Slamené strechy ponúkajú chladivý tieň v prostredí tejto reštaurácie s bazénom, kde sa podávajú čerstvé morské plody a panázijská kuchyňa. So sushi barom a početným výberom pokrmov servírovaných z teppanyaki grilu sa obed v medzinárodnej atmosfére stáva skutočným gurmánskym zážitkom. Večera v podobe tematických bufetov a lákavých pokrmov „a la carte“ je neustále obmieňaná. Ochutnajte gratinovaného kraba a palmové srdce, tradičné kreolské pokrmy a osviežujúce ľadové nápoje z kokosu.

O-Bar – Kvalitné vína a liehoviny, inovatívne koktaily a ďalšie osviežujúce nápoje sú dopĺňané ležérnymi pokrmami a krásnym pohľadom na západ slnka nad oceánom. O-Bar je hlavným miestom pre koktaily pred večerou alebo pre cigaru a koňak po večeri. Niekoľkokrát do týždňa je ponúkané aj lahodné sushi.

Golf pri hoteli Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

The Anahita Golf Course

Dizajn majstrovského ihriska je prácou svetovo uznávaného hráča, držiteľa troch major titulov a dizajnéra Ernieho Elsa. Dĺžka je 6741 metrov, na výber máte ale z piatich odpalísk. Ponúka výhľad na oceán, hory, ale aj mnoho golfových skúšok. Predovšetkým vodné prekážky a zvlnený terén preveria presnosť rán. Pohľadu na 14. green sa však vyrovná málo čo. Možno len 4. jamka, ktorá bola zaradená rubrikou CNN Travel medzi 10 najkrajších na svete.

 

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Scorecard

 
Scorecard

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria po česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je opatrená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Four Seasons Resort Mauritius *****

Bazény

V rezorte sa môžete zvlažiť v niekoľkých bazénoch, medzi ktoré patrí:

 • Infinity-edge pool s nekonečným okrajom na ostrove Ile aux Chats,
 • California-edge pool, ktorý preteká do bazénu Infinity-edge pool,
 • Lap pool ideálny pre udržanie plaveckej kondície,
 • Children's pool nachádzajúci sa v detskom klube.
Fitness zariadenie

Ponorte sa do kľudu sviežej tropickej záhrady, kde sa nachádza exkluzívne fitness centrum s polo-olympijským plaveckým bazénom, zariadením Technogym, powerplate, so spinningom, veslovacími strojmi a priestorom pre box. Bezplatné kurzy sú poskytované v oblasti behania, vodného aerobiku, kruhového tréningu, strečingu, spinningu a ďalších aktivít.

Pre hostí fitness centra sú bezplatne k dispozícii taktiež bicykle (aj s detskými sedačkami) a detské bicykle.

Tenis

Hráči všetkých úrovní si môžu vychutnať hru na dvoch tenisových kurtoch s wimbledonskou trávou. Vybavenie je k dispozícii vo fitness centre, kde je možné tiež požiadať o individuálnu lekciu s profesionálnym tenisovým trénerom.

Golf

Myslíte, že je v raji golf? Tunajšie ihrisko navrhnuté Erniem Elsem prostredie raja nepochybne navodzuje. Hostia, ktorí ho vyskúšali, Vám určite povedia, že takú príležitosť si nesmiete nechať ujsť.

Golf Club ponúka cvičné odpalisko, profesionálny obchod, skúšobnú hodinu zdarma, prenájom palíc a topánok, prístup do reštaurácie Le Club a ďalšie možnosti. Golf je pre hostí rezortu zdarma vrátane golfového vozíka s GPS a s množstvom loptičiek pre cvičné odpalisko.

Sú usporiadávané aj firemné golfové dni, kde podniky a klienti môžu budovať vzájomné vzťahy pri golfe v skvelom prostredí. Všetky programy sú vedené skúsenými profesionálmi a môžu sa ich zúčastniť hráči rôznych úrovní.

Four Seasons Golf Club Mauritius zamestnáva trénerov a ďalší golfový personál s dlhoročnou praxou a priateľskou povahou. Len tak bude Váš zážitok z hry dokonalý.

Kúpele

Relaxujte s oceánom pred sebou. Kúpele sú prírodným a hypnotickým útočiskom, kde kombinácia afro-indickej kultúry revitalizuje hostí pomocou zmesi rôznych terapií, ktoré sú rovnako rôznorodé ako Mauritius sám.

Opustite pozemské problémy v Aqua Vichy Spa Suite, kde si budete môcť užívať očisťujúce sauny, ľadové fontány, bylinné parné kabíny a ručne vyrobené mangrovové sprchy. Potom sa oddajte bylinnej infúzii z kúpeľnej záhrady.

Kúpele vo Four Seasons Resort Mauritius používajú tri rôzne produktové rady v svojich procedúrach – Africology, Sundari a UMO – aby dali priestor Vášmu výberu a dosiahli tak túženého výsledku.

Vstúpte do jedného z wellness programov v týchto kúpeľoch. Kombináciu jógy, meditácie a tibetských rituálov s profesionálnym inštruktorom si môžete užiť v skupine alebo vo vlastnom súkromí.

Masáže sú k dispozícii aj v priestoroch Vašej vily, čo Vám umožní si vychutnať vnútorné alebo vonkajšie procedúry, bez toho aby ste opustili priestory Vášho ubytovania.

 

Deti v hoteli Four Seasons Resort Mauritius *****

Farebné útočisko hier a zábavy sa nachádza v detskom klube Hobbit Village Kids' Club, ktorý zahŕňa bazén, detský bazénik, amfiteáter, pekárstvo, miestnosť pre oddych a hernú miestnosť. Na Vaše ratolesti bude dohliadať príjemný a ochotný personál. Bezplatný detský klub je k dispozícii celoročne a necháva sa inšpirovať hotelovým prostredím, rozlohou a tradičnými mauricíjskymi prvkami.

K dispozícii pre deti hostí sú postieľky, detské toaletné potreby, kočíky, ohradky, vysoké stoličky a ďalšie detské vybavenie bez príplatku. O dostupnosti sa môžete informovať u hotelového personálu.

Stráženie detí je možné včasným upozornením vopred a za hodinový poplatok.

Pre rodinné vodné radovánky sa môžete zdarma vydať na windsurfing, vodné bicykle a ďalšie.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Transfer z letiska do hotela Four Seasons Resort trvá 35min až 45m.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Bc. Martina Klevetová
Bc. Martina Klevetová ​ 724 065 776

Recezie hotela Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Mgr. Zuzana Zjavková
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.