Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Maurícius

Priestranné vily pri jedinečnom golfovom ihrisku

Osobne
sme
navštívili

Hotel Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Lokalita Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce) | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Tri pláže Úplné súkromie Ihrisko pre deti

Popis hotela Four Seasons Resort Mauritius at Anahita ***** Maurícius

Všetko prírodné, moderné, rustikálne a luxusné nájdete v rezorte Four Seasons Maurícius v Anahite – odľahlom a luxusnom rezorte, kde môžete stráviť celý deň pozvoľnou plavbou vlastnou plachetnicou, prehliadkou bývalej cukrovej plantáže a stretnutím s korytnačkami obrovskými. Potom sa Vám bude príjemne zaspávať pod hviezdnou oblohou.

Na východ od Madagaskaru objavíte ostrov obklopený nekonečnými modrými vodami a pokrytý zeleňou s horami. Či už si budete chcieť zahrať golf v krásnom prímorskom prostredí alebo si užívať pobrežných radovánok v lagúne s rodinou, Four Seasons Mauritius je práve tým miestom, kde je každá chvíľa dovolenky jedinečná!

Rezort, ktorého najnižšia kategória izby je rovno záhradná vila s bazénom, ponúka dokonalý komfort v srdci nedotknutej exotickej prírody. Na želanie sem môžete prísť privátnou loďou alebo helikoptérou.

Poskytuje dokonalý pokoj a ponúka panoramatický výhľad na lagúny s tyrkysovou vodou a tropické záhrady s exotickými kvetmi. Four Seasons Mauritius má hneď tri nádherné piesočné pláže a vďaka jeho výhodnej polohe sa napr. za 5 minút plavby loďou dostanete na obľúbený ostrov Ile aux Cerfs s krásnymi plážami.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Keď prídete do rezortu Four Seasons dýchne na Vás atmosféra úplného pokoja a relaxácie. Presne takto má vyzerať dovolenka snov, na ktorej si naozaj oddýchnete. Pokojne tu môžete stráviť 2 týždne a nebudete mať pocit, že ste už prešli každý kút a objavili všetky pláže a skryté miesta. Nejazdia sem len milovníci odpočinku, ale aj gurmáni alebo golfisti. Rezort má svoje vlastné 19 jamkové ihrisko vyhlásené po celom svete.

Pohľad zhora Vám prezradí, že vilky sa nachádzajú na veľmi členitom pobreží a je dômyselne premyslený, aby každý z hostí našiel maximálne súkromie. Základnou kategóriou je záhradná vilka s bazénom ukrytá v zeleni tak, že máte ráno pocit, že sa prebúdzate v jungli. Ďalšie typy viliek majú výhľady na oceán alebo do mangrovníkových porastov.

Váhať nad tým, či sem ísť alebo nie, nemá zmysel. Four Season Vás prekvapí vo všetkých ohľadoch a hlavne prekoná všetky Vaše doterajšie skúsenosti s luxusnou dovolenkou.

2022
Bc. Martina Klevetová
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Martina Klevetová ​ 724 065 776

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Pool Villa (105 m²)

Garden Pool Villa (105 m²)

Z tejto prekrásnej vily sa budete môcť kochať výhľadom na nádherné súkromné záhrady. Oddýchnite si v prírodnej kráse tropického prostredia vo vonkajšom jedálenskom kúte...

Island Garden Pool Villa (105 m²)

Island Garden Pool Villa (105 m²)

Táto vila je situovaná na pevnine a ponúka súkromné výhľady na záhradu a panoramatické pohľady na mangrovové stromy...

Island Beach Pool Villa (105 m²)

Island Beach Pool Villa (105 m²)

Island Beach Pool Villa sa nachádza na súkromnom ostrove rezortu, a to priamo na zlatavom pobreží s množstvom rekreačnej plochy a so súkromným bazénom a voňavou záhradou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Od neformálneho sushi obedu pri bazéne až po večeru pod hviezdami s viacerými chodmi – kuchári kladú dôraz na kreativitu a na každý detailný aspekt pripravovaných pokrmov.

Rezort sa v súčasnej dobe môže pochváliť celkom ôsmimi reštauráciami a barmi, vrátane preslávenej La Plaz Beach Grill na exkluzívnej pláži Four Seasons na ostrove Ile aux Cerfs. Ďalej je hosťom k dispozícii bylinková záhrada s vyhradeným priestorom na kurzy varenia, 24 hodín denne donáška do vily alebo tiež množstvo rôznych súkromných kulinárskych zážitkov.

Reštaurácie a bary

La Plaz Beach Grill - Pochutnajte si na čerstvo ulovených a ugrilovaných morských plodoch spolu s pohárom miestneho piva, zatiaľ čo sa budete kochať výhľadom na more.

Acquapazza – Pokrmy v tomto prostredí pod holým nebom s výhľadom na lagúnu predstavujú modernú taliansku kuchyňu so stovkami lahodných vín. Delikátna hovädzia sviečková a elegantne upravené morské plody podľa Toskánska patria k vrcholnému umeniu tunajších kuchárov. Avšak pizza, cestoviny a grilované morské plody urobia aj dojem. Pre deti sú k dispozícii detské menu a pre skupiny je možné zarezervovať súkromnú jedáleň. Jednoducho krásne a osobité priestory plné gurmánskych zážitkov na lagúne.

Beau Champ – Navštívte reštauráciu, kde jedlo neustále vonia z otvorenej kuchyne moderného steakhousu s intímnym prostredím pre vnútorné aj vonkajšie stolovanie. Tri vonkajšie pavilóny je možné vyhradiť pre súkromnú večeru pri vode. Pre väčšie skupiny aj pre páry sú tu pripravené lahodné špeciality ako dusené jahňacie koleno s cesnakovými šťuchanými zemiakmi a hovädzie wagyu s veľkými krevetami a následným čokoládovým a škoricovým suflé a banánovou zmrzlinou.

Bambou – Slamené strechy ponúkajú chladivý tieň v prostredí tejto reštaurácie s bazénom, kde sa podávajú čerstvé morské plody a panázijská kuchyňa. So sushi barom a početným výberom pokrmov servírovaných z teppanyaki grilu sa obed v medzinárodnej atmosfére stáva skutočným gurmánskym zážitkom. Večera v podobe tematických bufetov a lákavých pokrmov „a la carte“ je neustále obmieňaná. Ochutnajte gratinovaného kraba a palmové srdce, tradičné kreolské pokrmy a osviežujúce ľadové nápoje z kokosu.

Chatkar - Zažite autentické chute a vône povýšené v modernom prostredí. Nechajte šéfkuchára Vishala, aby vás prepravil po indickom polostrove prostredníctvom ponuky surovín z miestnych zdrojov a pripravil scénu na vyjadrenie najpravdivejšej interpretácie jeho indického dedičstva.

Umi.Zaka - Hravá, energická, a napriek tomu verná čistote svojich ingrediencií, Umi.Zaka kombinuje japonské slovo pre "more" a africký názov pre "čistý" - základ konceptu reštaurácie a spája ázijské menu inšpirované morskými plodmi s ostrovným prostredím pre stolovanie na pobreží oceánu osvetlené hviezdami.

Blu'Zil - Blu'Zil je najlepším miestom, kde si môžete dať drinky pred večerou alebo príležitosť zachytiť šrumec neskoršieho večera. Posedenie pod holým nebom pozýva k sociálnemu spojeniu a výhľadu na rezort, ktorý si môžete vychutnať pri popíjaní ručne vyrábaných koktailov vyrobených z najlepšieho miestneho vyzretého tmavo koreneného rumu.

Lazy Fish - V tomto útulnom prostredí na pláži Bambou oslávte sviatočného ducha Maurícia obľúbenými miestnymi pokrmami.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Otvorte dvere luxusnej vily plnej slnečného svetla, nábytku z dreva a s výhľadom na vznešené hory, mangrovové porasty a azúrovo zafarbené vody pobrežia. Four Seasons Mauritius je miestom v ústraní pre pokojný odpočinok, podnikanie a pre relaxáciu po dni strávenom nakupovaním, prehliadkou mesta a športovaním. Tunajší personál predvída Vaše potreby a dopraje Vám tak jedinečnú starostlivosť, aby ste si mohli naplno užívať dovolenku.

Či už oslavujete jedinečnú udalosť, alebo sa snažíte nájsť ideálne tropické útočisko, sú pre Vás vo Four Seasons pripravené ohromujúce možnosti v podobe niekoľkých víl a rezidencií.

Kvalitný spánok – Postele veľkosti King, páperové prikrývky, vankúše a mäkká jemná bielizeň sú základom pre pokojný spánok a samozrejmosťou v každej vile.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Pool Villa (105 m²)

Garden Pool Villa (105 m²) foto

Z tejto prekrásnej vily sa budete môcť kochať výhľadom na nádherné súkromné záhrady. Oddýchnite si v prírodnej kráse tropického prostredia vo vonkajšom jedálenskom kúte. Garden Pool Villa je zafarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, posteľ o veľkosti King alebo dve postele o veľkosti Queen, krytú terasu s jedálenským kútom pre štyroch, bazén, váľandu a vonkajší priestor. Do vybavenia patrí taktiež zariadená kúpelňa a aj vonkajší sprchovací kút. V rustikálnom prostredí na Vás čakajú aj moderné technológie v podobe satelitnej TV, plazmovej TV s DVD prehrávačom, stanice pre iPod a bezdrôtového WiFi. Súkromné záhrady pri vile sú starostlivo udržiavané. Maximálna kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dieťa.

Island Garden Pool Villa (105 m²)

Island Garden Pool Villa (105 m²) foto

Táto vila je situovaná na pevnine a ponúka súkromné výhľady na záhradu a panoramatické pohľady na mangrovové stromy. Ideálne pre fotografov a milovníkov prírody! Island Garden Pool Villa je sfarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie a posteľ o veľkosti King alebo dve postele o veľkosti Queen. Do vybavenia patrí aj zariadená kúpeľňa s nadštandardnou vaňou, súkromným WC a s vnútornou a vonkajšou sprchou. Veľké presklené okná umocňujú veľkolepé výhľady a presvetľujú ubytovacie priestory. Max. kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dieťa

Island Beach Pool Villa (105 m²)

Island Beach Pool Villa (105 m²) foto

Island Beach Pool Villa sa nachádza na súkromnom ostrove rezortu, a to priamo na zlatavom pobreží s množstvom rekreačnej plochy a so súkromným bazénom a voňavou záhradou. Beach Villa je sfarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, posteľ o veľkosti King alebo dve postele o veľkosti Queen, krytú terasu s jedálenským kútom pre dvoch, bazén, váľandu a vonkajšie priestory. Do vybavenia patrí aj zariadená kúpeľňa a navyše vonkajší sprchovací kút. Max. kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dieťa.

Island Ocean Pool Villa (105 m²)

Island Ocean Pool Villa (105 m²) foto

Kroky z tejto ostrovnej vily vedú priamo do pokojných vôd lagúny. Vychutnajte si lahodné pokrmy a pokojný odpočinok vo vonkajšom obývacom a jedálenskom priestore. Ocean Villa je sfarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, posteľ o veľkosti King alebo dve postele o veľkosti Queen, krytú terasu s jedálenským kútom pre štyroch, bazén, váľandu a vonkajšie priestory. Do vybavenia patrí aj zariadená kúpeľňa a navyše vonkajší sprchovací kút. Z tejto vily si budete vychutnávať pohľady na východ slnka a na tropickú lagúnu. Vkročte zo záhrady priamo do tropickej lagúny a obdivujte morský život. Max. kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dieťa.

Premium Island Pool Villa (105 m²)

Premium Island Pool Villa (105 m²) foto

Premium Island Pool Villa je sfarbená do jemných prírodných farieb s drevenými a kamennými prvkami. Vo vile nájdete súčasný tropický nábytok a textílie, posteľ o veľkosti King alebo dve postele o veľkosti Queen, krytú terasu s jedálenským kútom pre štyroch, bazén, váľandu a vonkajšie priestory. Do vybavenia patrí aj zariadená kúpeľňa a navyše vonkajší sprchovací kút. Z tejto vily si budete vychutnávať pohľady na východ slnka a na tropickú lagúnu. Vkročte zo záhrady priamo do tropickej lagúny a obdivujte morský život. Max. kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dieťa.

Three Bedroom Royal Island Sanctuary (451 m²)

Three Bedroom Royal Island Sanctuary (451 m²) foto

Táto vila sa nachádza na súkromnom ostrove rezortu. Zhromaždite rodinu alebo priateľov na dovolenku na celý život v tejto rozsiahlej rezidencii. Môže sa chváliť obývacou izbou, kuchyňou a dvoma bazénmi, to všetko len minútu od pláže Bambou. Vo vile nájdete dve postele veľkosti King a dve postele o veľkosť Queen, tri kúpeľne, tri vonkajšie sprchy a toaletu pre hostí. Max. kapacita: 6 dospelých alebo 3 dospelí a 3 deti.

Five Bedroom Royal Island Sanctuary (661 m²)

Five Bedroom Royal Island Sanctuary (661 m²) foto

Táto vila sa nachádza na súkromnom ostrove rezortu a je ideálna pre viacgeneračné rodinné stretnutia alebo míľniky s priateľmi. Prežite deň relaxovaním v nekonečnom bazéne a vychutnajte si výhľad na oceán a východ slnka. Vo vile nájdete štyri postele veľkosti King a dve postele o veľkosť Queen, päť kúpeľní, päť vonkajších spŕch a toaletu pre hostí. Max. kapacita: 10 dospelých alebo 5 dospelých a 5 detí.

Three Bedroom Private Retreat (360 m²)

Three Bedroom Private Retreat (360 m²)

Cíťte sa ako doma v tejto rezidencii s tromi spálňami, ktorá je vybavená ponorným bazénom, veľkým vnútorným i vonkajším priestorom a kompletne vybavenou kuchyňou. Vo vile nájdete dve postele veľkosti King a dve postele veľkosti Queen, záhradu, tri kúpeľne a tri vonkajšie sprchy. Ďalej sa tu nachádza oddelená obývacia izba, jedálenský kút a súkromná pracovňa. Max. kapacita: 6 dospelých alebo 3 dospelí a 3 deti.

Two-Bedroom Garden Pool Villa (266 m²)

Two-Bedroom Garden Pool Villa (266 m²) foto

Tieto vily sú ideálne pre rodiny alebo páry cestujúcich spoločne. Nachádzajú sa na pevnine v blízkosti rezortu, a ponúkajú množstvo vnútorného i vonkajšieho priestoru pre socializáciu a relaxáciu. Vo vile nájdete posteľ veľkosti King a dve postele veľkosti Queen, záhradu, dve kúpeľne a dve vonkajšie sprchy. Max. kapacita: 4 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti.

Three-Bedroom Garden Pool Villa (360 m²)

Three-Bedroom Garden Pool Villa (360 m²) foto

Usaďte sa v tomto intímnom dome, ktorý je obklopený tropickými záhradami, s vlastným bazénom, krytou terasou a jedálenským kútom na stolovanie pod holým nebom. Vo vile nájdete dve postele veľkosti King a dve postele veľkosti Queen, záhradu, tri kúpeľne a tri vonkajšie sprchy. Ďalej sa tu nachádza oddelená obývacia izba, plne vybavená kuchyňa a súkromná pracovňa. Max. kapacita: 6 dospelých alebo 3 dospelí a 3 deti.

Four Bedroom Private Retreat (460 - 517 m²)

Four Bedroom Private Retreat (460 - 517 m²) foto

Táto vila sa nachádza v tesnej blízkosti golfového ihriska Ernie Els, pár minút od súkromného ostrova a pláže Ile aux Chats. Relaxujte na svojej súkromnej strešnej terase, zaplávajte si vo svojom nekonečnom bazéne alebo sa prejdite na pláž a opaľujte sa. Vo vile nájdete tri postele veľkosti King a dve oddelené postele, súkromnú záhradu (1 300 m²), štyri kúpeľne a toaletu pre hostí. Ďalej sa tu nachádza jedálenský kút pre osem ľudí a vyhrievaný nekonečný bazén s lehátkami. Max. kapacita: 8 dospelých alebo 6 dospelých a 2 deti.

Four Bedroom Premium Private Retreat (510 m²)

Four Bedroom Premium Private Retreat (510 m²) foto

Táto priestranná vila s výhľadom na golfové ihrisko zo strešnej terasy sa nachádza len kúsok od pláže. Vo vile nájdete tri postele veľkosti King a dve oddelené postele, súkromnú záhradu (1 150 m²), štyri kúpeľne a toaletu pre hostí. Ďalej sa tu nachádza krytá terasa pre stolovanie a súkromný ponorný bazén s lehátkom. Max. kapacita: 8 dospelých alebo 6 dospelých a 2 deti.

Five Bedroom Private Retreat (770 - 860 m²)

Five Bedroom Private Retreat (770 - 860 m²) foto

Tieto elegantné a pohodlné vily sa nachádzajú na odľahlom polostrove zasahujúcom do lagúny. Nasávajte prírodné krásy svojho okolia s blízkymi a relaxujte vonku na terase pri bazéne. Vo vile nájdete tri postele veľkosti King a dve oddelené postele, súkromnú záhradu (2 600 m²), päť kúpeľní a toaletu pre hostí. Ďalej sa tu nachádza obývacia izba, súkromný bazén, dva jedálenské kúty a pracovňa. Vychutnávajte si výhľady na lagúnu a prírodný mangrovový útvar. Max. kapacita: 10 dospelých alebo 6 dospelých a 4 deti.

Five Bedroom Premium Ocean Front Private Retreat (830 m²)

Five Bedroom Premium Ocean Front Private Retreat (830 m²) foto

Táto rozľahlá vila určená pre rodiny a skupiny priateľov sa nachádza na polostrove s panoramatickým výhľadom na lagúnu a oceán. Tráviť dni leňošením pri vyhrievanom nekonečnom bazéne, schádzať sa pri jedle v jedálni alebo na vonkajšej terase a užívať si súkromie piatich spální, z ktorých každá má vonkajšiu sprchu. Vo vile nájdete tri postele veľkosti King a štyri oddelené postele, súkromnú záhradu (3 230 m²), päť kúpeľní a toaletu pre hostí. Ďalej sa tu nachádza obývacia izba, súkromná pracovňa, dva jedálenské kúty, nekonečný bazén a samostatný ponorný bazén. Max. kapacita: 10 dospelých a 2 deti.

Pláž a more

Objavte nový plážový zážitok na Mauríciu, exkluzívne pre Four Seasons. V odľahlej zátoke neďalekého Ile aux Cerfs – ostrove známeho svojim pobrežím s bielym pieskom a tyrkysovými vodami lagúny, ktoré sú ideálne na kúpanie – si užite pokojné dni odpočinku s obedom a celodenným občerstvením v Beach Bar and Grill.

Odíďte z prístavného móla na pláži Bambou motorovým člnom a kochajte sa výhľadom na lagúnu na východné pobrežie. Po príchode zostúpte z lode priamo do teplých vôd Indického oceánu, kde vás privíta plážový personál, ktorý vám pomôže nájsť preferované miesto pozdĺž práškovo bieleho piesku.

Beach Bar and Grill ponúka ponuku čerstvých morských plodov – denne prinášaných miestnymi rybármi – s obľúbenými mäsovými pokrmami, osviežujúcimi šalátmi a chutnými spoločnými misami a občerstvením. Vyberte si z miestnych pív, čerstvých džúsov a koktailov, ktoré si vychutnáte pri jedle, alebo pokojne popíjajte z jednej z hojdacích barových stoličiek Beach Grill.

Online cena a slevy Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Profi foto hotela Four Seasons Resort Mauritius *****

Naše foto hotela Four Seasons Resort Mauritius *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Od neformálneho sushi obedu pri bazéne až po večeru pod hviezdami s viacerými chodmi – kuchári kladú dôraz na kreativitu a na každý detailný aspekt pripravovaných pokrmov.

Rezort sa v súčasnej dobe môže pochváliť celkom ôsmimi reštauráciami a barmi, vrátane preslávenej La Plaz Beach Grill na exkluzívnej pláži Four Seasons na ostrove Ile aux Cerfs. Ďalej je hosťom k dispozícii bylinková záhrada s vyhradeným priestorom na kurzy varenia, 24 hodín denne donáška do vily alebo tiež množstvo rôznych súkromných kulinárskych zážitkov.

Reštaurácie a bary

La Plaz Beach Grill - Pochutnajte si na čerstvo ulovených a ugrilovaných morských plodoch spolu s pohárom miestneho piva, zatiaľ čo sa budete kochať výhľadom na more.

Acquapazza – Pokrmy v tomto prostredí pod holým nebom s výhľadom na lagúnu predstavujú modernú taliansku kuchyňu so stovkami lahodných vín. Delikátna hovädzia sviečková a elegantne upravené morské plody podľa Toskánska patria k vrcholnému umeniu tunajších kuchárov. Avšak pizza, cestoviny a grilované morské plody urobia aj dojem. Pre deti sú k dispozícii detské menu a pre skupiny je možné zarezervovať súkromnú jedáleň. Jednoducho krásne a osobité priestory plné gurmánskych zážitkov na lagúne.

Beau Champ – Navštívte reštauráciu, kde jedlo neustále vonia z otvorenej kuchyne moderného steakhousu s intímnym prostredím pre vnútorné aj vonkajšie stolovanie. Tri vonkajšie pavilóny je možné vyhradiť pre súkromnú večeru pri vode. Pre väčšie skupiny aj pre páry sú tu pripravené lahodné špeciality ako dusené jahňacie koleno s cesnakovými šťuchanými zemiakmi a hovädzie wagyu s veľkými krevetami a následným čokoládovým a škoricovým suflé a banánovou zmrzlinou.

Bambou – Slamené strechy ponúkajú chladivý tieň v prostredí tejto reštaurácie s bazénom, kde sa podávajú čerstvé morské plody a panázijská kuchyňa. So sushi barom a početným výberom pokrmov servírovaných z teppanyaki grilu sa obed v medzinárodnej atmosfére stáva skutočným gurmánskym zážitkom. Večera v podobe tematických bufetov a lákavých pokrmov „a la carte“ je neustále obmieňaná. Ochutnajte gratinovaného kraba a palmové srdce, tradičné kreolské pokrmy a osviežujúce ľadové nápoje z kokosu.

Chatkar - Zažite autentické chute a vône povýšené v modernom prostredí. Nechajte šéfkuchára Vishala, aby vás prepravil po indickom polostrove prostredníctvom ponuky surovín z miestnych zdrojov a pripravil scénu na vyjadrenie najpravdivejšej interpretácie jeho indického dedičstva.

Umi.Zaka - Hravá, energická, a napriek tomu verná čistote svojich ingrediencií, Umi.Zaka kombinuje japonské slovo pre "more" a africký názov pre "čistý" - základ konceptu reštaurácie a spája ázijské menu inšpirované morskými plodmi s ostrovným prostredím pre stolovanie na pobreží oceánu osvetlené hviezdami.

Blu'Zil - Blu'Zil je najlepším miestom, kde si môžete dať drinky pred večerou alebo príležitosť zachytiť šrumec neskoršieho večera. Posedenie pod holým nebom pozýva k sociálnemu spojeniu a výhľadu na rezort, ktorý si môžete vychutnať pri popíjaní ručne vyrábaných koktailov vyrobených z najlepšieho miestneho vyzretého tmavo koreneného rumu.

Lazy Fish - V tomto útulnom prostredí na pláži Bambou oslávte sviatočného ducha Maurícia obľúbenými miestnymi pokrmami.

Golf pri hoteli Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Anahita Golf Club

Dizajn majstrovského ihriska je prácou svetovo uznávaného hráča, držiteľa troch major titulov a dizajnéra Ernieho Elsa. Dĺžka je 6741 metrov, na výber máte ale z piatich odpalísk. Ponúka výhľad na oceán, hory, ale aj mnoho golfových skúšok. Predovšetkým vodné prekážky a zvlnený terén preveria presnosť rán. Pohľadu na 14. green sa však vyrovná málo čo. Možno len 4. jamka, ktorá bola zaradená rubrikou CNN Travel medzi 10 najkrajších na svete.

Ile Aux Cerfs Golf Club

Toto charakteristické ihrisko navrhnuté slávnym golfistom Bernhardom Langerom je prístupné hráčom všetkých úrovní. Ihrisko sa rozkladá na 38 hektároch na južnej polovici ostrova Ile aux Cerfs, s jamkami, ktoré sa vinú hore a dole po dĺžke ostrova, a môžu sa pochváliť prirodzene zvlnenou topografiou, vulkanickými skalnými východmi, jazerami, roklinami a radom tropických stromov a rastlín.

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Scorecard

 
Scorecard

Aktivity

Morské objavy

V spolupráci so špecialistom na morské vzdelávanie a globálnym ochranárskym partnerom, WiseOceans, si program Marine Education kladie za cieľ vzdelávať hostí všetkých vekových kategórií o morskom živote a dôležitosti ochrany našich oceánov. Tím WiseOceans je vždy pripravený zapojiť sa do konverzácie o morskom živote v Coral Cabana na pláži Bambou.

Prechádzka prírodou

Spolu s učiteľom WiseOceans preskúmajte tropické prostredie 64akrového rezortu, aby ste sa dozvedeli o rastlinách a živočíšnych druhoch, ktoré sa tu vyskytujú, vrátane exotického denného gekona, vtáka Weavera a endemického kaloňa.

Prehliadka severnej časti ostrova

Na celodennú exkurziu s vodičom Four Seasons, navštívte niektoré z najznámejších atrakcií na severe ostrova, ako je hlavné mesto Port Louis, Múzeum cukru, botanická záhrada alebo dedinka Grand Baie.

Prehliadka južnej časti ostrova

Na celodennej exkurzii s vodičom Four Seasons, navštívte niektoré z najznámejších atrakcií na juhu ostrova, ako je sopka Trou aux Cerfs, jazero Grand Bassin, vodopády Chamarel alebo Sedem farebných krajín.

Ďalšie aktivity a výlety:

plavba za delfínmi
celodenná plavba na katamaráne
let helikoptérou
návšteva prírodnej rezervácie Domaine de L'Etoile
rybárčenie v hlbokých vodách
súkromný výlet rýchlym člnom

kurzy varenia

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Four Seasons Resort Mauritius *****

Nemotorizované vodné športy

V Boat House na pláži Bambou si vyberte svoju preferovanú aktivitu, ktorú si užijete na chránených vodách lagúny. Medzi bezplatné nemotorizované vodné športy patrí jazda na kajaku, windsurfing, Hobie Cats, paddleboarding, šnorchlovanie a plachtenie.

Fitness zariadenia

Ponorte sa do pokoja sviežej tropickej záhrady, kde sa nachádza exkluzívne fitness centrum s polo-olympijským plaveckým bazénom, zariadením Technogym, powerplate, so spinningom, veslovacími strojmi a priestorom pre box. Bezplatné kurzy sú poskytované v oblasti behania, vodného aerobiku, kruhového tréningu, strečingu, spinningu a ďalších aktivít.

Pre hostí fitness centra sú k dispozícii bezplatne aj bicykle (aj s detskými sedačkami) a detské bicykle.

Tenis

Hráči všetkých úrovní si môžu vychutnať hru na dvoch tenisových kurtoch s wimbledonskou trávou. Vybavenie je k dispozícii vo fitness centre, kde je možné tiež požiadať o individuálne lekcie s profesionálnym tenisovým trénerom.

Kúpele

Relaxujte s oceánom pred sebou. Kúpele sú prírodným a hypnotickým útočiskom, kde kombinácia afro-indickej kultúry revitalizuje hostí pomocou zmesi rôznych terapií, ktoré sú rovnako rôznorodé ako Maurícius sám. Opustite pozemské problémy a užite si očisťujúce sauny, ľadové fontány, bylinné parné kabíny a ručne vyrobené mangrovové sprchy. Potom sa oddajte bylinnej infúzii z kúpeľnej záhrady.

Kúpele vo Four Seasons Resort Maurícius používajú tri rôzne produktové rady vo svojich procedúrach – Africology, Sundari a UMO – aby dali priestor Vášmu výberu a dosiahli tak vytúžený výsledok.

Vstúpte do jedného z wellness programov v týchto kúpeľoch. Kombináciu jogy, meditácie a tibetských rituálov s profesionálnym inštruktorom si môžete užiť v skupine alebo vo vlastnom súkromí.

Masáže sú k dispozícii aj v priestoroch Vašej vily, čo Vám umožní si vychutnať vnútorné alebo vonkajšie procedúry bez toho, aby ste opustili priestory Vášho ubytovania.

Deti v hoteli Four Seasons Resort Mauritius *****

Farebné útočisko hier a zábavy sa nachádza v detskom klube Hobbit Village Kids' Club, ktorý zahŕňa bazén, bazénik, amfiteáter, pekárstvo, miestnosť pre pokoj a hernú miestnosť. Na Vaše ratolesti vo veku od 4 do 9 rokov bude dohliadať príjemný a ochotný personál. Bezplatný detský klub je k dispozícii celoročne a necháva sa inšpirovať hotelovým prostredím, rozlohou a tradičnými mauricijskými prvkami. Pre deti vo veku od 10 do 18 rokov je k dispozícii každý deň Karokan Young Adult's Centre, kde si môžu užiť stolný tenis, futbal, počítačové hry alebo domáce kino. Súčasťou programu sú aj DJ lekcie, paddleboarding alebo plážový futbal.

K dispozícii pre deti hostí sú postieľky, detské toaletné potreby, kočíky, ohrádky, vysoké stoličky a ďalšie detské vybavenie bez príplatku. O dostupnosti sa môžete informovať u hotelového personálu.

Stráženie detí je možné s včasným upozornením dopredu a za hodinový poplatok.

Doprava do hotela Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Transfer z letiska do hotela Four Seasons Resort trvá 35 až 45 minút.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Bc. Martina Klevetová
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Martina Klevetová ​ 724 065 776

Recezie hotela Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.