Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Maurícius

Koloniálna noblesa medzi plážou a golfovým ihriskom.

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Pro hotel Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Hodnotenie 9.6 Hodnotilo 32 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Bel Ombre | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Tradičná architektúra Vodné športy Záhradné Spa

Popis hotela Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort ***** Maurícius

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort je päťhviezdičkový hotel situovaný v Domaine de Bel Ombre na juhu ostrova. Tento exkluzívny rezort prešiel v roku 2017 rozsiahlou rekonštrukciou a ponúka dokonalé zázemie pre príjemný únik do exotického sveta so skutočným komfortom.

Nájdete tu štýlovú a elegantnú koloniálnu architektúru, množstvo reštaurácií a barov, svieže tropické záhrady, unikátne majstrovské golfové ihrisko, blahodarné kúpele Seven Colours Spa, bazén (600 m²), vyhrievaný bazén a nespočetné množstvo pozemných a vodných aktivít. V Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort sa budete môcť kochať jedinečnými výhľadmi na more a dopriať si privilégiá priameho prístupu na pláž. Hotel sa pýši aj ponukou tematických večerov a vysokou úrovňou personalizovaných služieb. V neposlednom rade je potrebné spomenúť tunajšie vybavenie suít, hotelových priestorov a zariadení, ktoré predstavujú očarujúcu zmes luxusu a elegancie.

Rezort je poctou írskemu botanikovi a prírodovedcovi Charlesovi Edwardovi Telfairovi, ktorý hral pomocnú úlohu vo vývoji Domaine de Bel Ombre, v 19. storočí. Skvelú dovolenku tu môžu stráviť páry, rodiny aj skupinky priateľov.

 

Prečo si vybrať Heritage Le Telfair?

Gurmánska inšpirácia – profesionálni a oddaní kuchári sa budú starať o Vaše prvotriedne stolovanie od rána do večera. Budete si môcť pochutnať na maurícijskej, francúzskej, japonskej, ázijskej, britskej, talianskej a indickej kuchyni. K ďalším špecialitám patria preslávené steaky, maurícijské koláče a čaje, zdravé pokrmy, najrôznejšie morské plody a mnoho ďalšieho z miestnej a medzinárodnej kuchyne.
Jedinečné majstrovské golfové ihrisko - hrajte golf ako šampióni na jedinom majstrovskom ihrisku European Tour na Mauríciu. Ihrisko bolo ocenené ako najlepšie v Indickom oceáne od World Golf Awards a CNN Travel.
Pre milovníkov wellness – špeciálny wellness balíček plný procedúr, masáží, cvičení a zdravého stravovania.
Prírodná krása hneď na prahu dverí – objavte miestnu maurícijskú faunu a flóru v prírodnej rezervácii o 1300 hektároch. K dispozícii Vám bude skúsený sprievodca, aby Vaše spomienky na tunajšiu prírodu boli skutočne nezabudnuteľné.
Bezstarostná dovolenka s deťmi – v rámci Heritage Resorts je postarané aj o bábätká, deti a mladistvých, a to vďaka oddaným profesionálom a nekonečným možnostiam v rámci priestorov a vybavenia pre najmenších hostí.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Heritage Le Telfair predstavuje elegantný hotel s koloniálnou architektúrou, ktorý je vhodnou voľbou pre zamilované páry, staršie dvojice a všetkých hostí, ktorí si chcú na dovolenke oddýchnuť.

Hotel ponúka vynikajúce služby all inclusive, jedinečný plážový C Beach Club a pre niektoré suity aj služby vlastného komorníka. Využiť môžete aj služby susedného rezortu Heritage Awali. Pokojnú atmosféru podčiarkuje rieka, ktorá preteká areálom hotela.

Pre jedinečný zážitok odporúčame návštevu historického kaštieľa Le Château, ktorý ponúka nezabudnuteľnú atmosféru a možnosť gurmánskeho zážitku. Koloniálny dom z 19. storočia je umiestnený v záhrade na úbočí hôr a pripravuje najmä maurícijskú kuchyňu a špeciality z diviny. Páry určite zaujme aj možnosť gastronomického zážitku s večerou a prespaním v tomto romantickom sídle.

V okolitej rezervácii Frederica sa dajú prevádzkovať adrenalínové športy ako jazda na štvorkolkách, kedy vidíte diviaky aj stáda jeleňov v nedotknutej prírode. Na prechádzke Vás vždy sprevádza sprievodca, ktorý Vás pred jazdou otestuje, či zvládnete štvorkolky ovládať.

Za zmienku rozhodne stoja aj služby pre golfistov. Heritage Telfair ponúka špeciálne suity pre golfistov s možnosťou navštíviť golfové ihrisko Bel Ombre, ktoré patrí medzi naj golfové ihriská na ostrove.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2023
Ing. Dominika Huňková
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Suite (54-62 m²)

Deluxe Suite (54-62 m²)

Priestranné a presvetlené suity s výhľadom do záhrady sa pýšia luxusnými interiérmi. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti Queen alebo dvojitá posteľ a rozkladací gauč...

Deluxe Sea View Suite (54 - 62 m²)

Deluxe Sea View Suite (54 - 62 m²)

Priestranné a presvetlené suity s výhľadom na more sa pýšia luxusnými interiérmi. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti Queen alebo dvojitá posteľ a rozkladací gauč...

Junior Suite Garden view (81 m²)

Junior Suite Garden view (81 m²)

Užite si veľkorysý pocit priestoru v krásne vybavených prízemných suitách, alebo prvom poschodí so službami vlastného komorníka...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Počas svojho pobytu v Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort budete môcť využívať nespočetné množstvo reštaurácií a barov, a to nielen v rámci jedného hotela, ale aj v sesterských rezortoch situovaných v Domaine de Bel Ombre. Heritage Le Telfair ako taký ponúka 3 rozmanité reštaurácie, 2 bary a salónik. Celý rad ďalších reštauračných zariadení, barov a salónikov nájdete v susednom rezorte Heritage Awali, v Golf Clube či v C Beach Clube. Spoznajte také kulinárske miesta ako Infinity Blue Restaurant & Cocktail Bar, Zafarany, Zenzi-Bar, Boma a Amafrooty. Pre zaistenie najlepšieho servisu je doporučené rezervovať si miesto v reštauráciách najmä pri tematických večeroch, aby ste si mohli naplno užiť gurmánske chvíle aj autentickú zábavu.

Annabella’s

Hlavná hotelová reštaurácia Annabella's je pomenovaná po žene Charlesa Telfaira, ktorý sa zaslúžil o rozvoj oblasti Domaine de Bel Ombre v 19. storočí. Táto moderná a elegantná reštaurácia sa nechala inšpirovať dizajnom koloniálnych čias z minulosti. Annabella's podáva bohatú a rozmanitú maurícijskú kuchyňu spoločne s medzinárodnými pokrmami. V menu figurujú aj prvotriedne vína najmä z Francúzska a Juhoafrickej republiky. Pokiaľ si budete priať, môžete sledovať prípravu osobne vďaka tradičnej otvorenej kuchyni. K dispozícii je aj detské menu.

Gin'ja

Táto komfortná nefajčiarska reštaurácia s výhľadom na more servíruje korenenú a farebnú pan-ázijskú kuchyňu, ktorá Vás vezme na imaginatívnu cestu Áziou s jej exotikou. Môžete sa tešiť na zaručený a sofistikovaný gastronomický večer. K dispozícii je aj interaktívny zážitok Teppanyaki. Reštaurácia s kapacitou pre 60 hostí je otvorená v čase obeda (od 12:00 do 15:00 hod) a večere (od 19:00 do 22:00 hod). Pokrmy sú servírované formou à la carte a je určená len pre dospelých hostí. Pre pánov sa odporúča elegantný odev.

Le Palmier

Vonkajšiu reštauráciu s barom zastupuje Le Palmier, ktorá sa nachádza medzi bazénom a bielou piesočnou plážou. Na pokrmoch si môžete pochutnať v reštaurácii alebo využiť možnosti stolovania na pláži či pri bazéne. V čase obeda (od 12:00 do 15:00 hod) zahŕňa menu ľahké jedlá, sendviče, pizze a šaláty. Na večeru (od 19:00 do 22:00 hod) si môžete pochutnať na á la carte menu s výberom z ryba morských plodov. Každú sobotu možnosť ochutnať špeciálne homárové menu.

Cavendish Bar & Lounge

Cavendish predstavuje ideálne miesto na vychutnanie si ľahkého občerstvenia, aperitívov, rumov či koktailov v pohodovej atmosfére s klavírom. V prostredí pripomínajúcom anglický klub nájdete aj výber z cigár a celý rad čajov. V bare nájdete aj knižnicu, šach a biliard. Bar je otvorený od 10:30 do 23:30 hod.

Heritage Le Château

V elegantnom sídle Charlesa Telfaira z 19. storočia to vyzerá, akoby sa čas zastavil. Chváli sa koloniálnym štýlom s veľkou verandou po všetkých stranách, s elegantnými interiérmi s obložením, vysokými stropmi a staršími obrazmi. Navyše je situovaný v krásnej záhrade s prastarými stromami. Tento historický dom teraz slúži ako štýlová, gurmánska a nefajčiarska reštaurácia pre hostí s kapacitou 80 miest. Heritage Le Château sľubuje naozaj unikátny gastronomický zážitok, a to aj vďaka navrhnutej kuchyni od vyhláseného šéfkuchára s dvoma Michelinskými hviezdami, Davidovi Toutainovi. Táto reštaurácia, kde je nutná rezervácia vopred, podáva pokrmy formou á la carte. Je otvorená 6 dní v týždni na podávanie výberového čaju a zákuskov v čase od 15.00 do 18:00 hod a na večere od 19:00 do 22:00 hod. Na požiadanie je možné miesto využiť pre svadobnú hostinu či firemnú udalosť.

Heritage C Beach Club

Rezorty Heritage sú zasadené do plážového prostredia s pokojnou lagúnou v meniacich sa odtieňoch tyrkysovej, zelenej a modrej. Pláž s lehátkami a slnečníkmi tak predstavuje skvelú alternatívu na polihovanie pri bazéne. Práve na pláži sa Vám dostane služieb obsluhy s kávou, občerstvením a koktailmi počas celého dňa bez toho, aby ste museli opúšťať prostredie jemného piesku. C Beach Club je situovaný na vzdialenejšom konci hotela Heritage Le Telfair a ponúka aj množstvo športových a voľnočasových zariadení. K dispozícii je aj bazén, reštaurácia a dva bary, večerná zábava, diskotéky a párty.

The Restaurant – hlavná reštaurácia v C Beach Clube s kapacitou pre 120 hostí. Tunajšie moderné a elegantné prostredie vytvára relaxačnú atmosféru s medzinárodnou kuchyňou v bufetovom menu. Reštaurácia je otvorená pre raňajky, obedy aj večere.

Gin Bar - otvorený denne od 10:00 - 12:00. bar sa nachádza na okraji piesočnatej pláže a začína ožívať predovšetkým vo večerných hodinách.

Beach Coctail Bar - Plážový bar je otvorený denne od 10:00 do 18:00.

V areáli je ďalej k dispozícii vínna pivnica s najväčším výberom ružových vín na ostrove

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort disponuje 20 samostatnými vilami o 6 až 8 suitách. Môžete si vyberať zo 158 priestranných suít s výhľadom na záhradu alebo na more. Vybavenie a dekorácia spája praktickosť moderného vybavenia a útulnosť tradičných plantážových domov.

Niektoré suity je možné prepojiť medzi sebou, aby bol zaistený pohodlný pobyt aj pre rodinnú dovolenku alebo pobyt s priateľmi.

Vybavenie a služby:

balkón alebo terasa
priestranná kúpeľňa s vaňou, oddelenou sprchou a oddelenou toaletou
elektronický trezor
interaktívna TV s plochou obrazovkou a satelitom
klimatizácia a stropný ventilátor
minibar
bezplatný prístup k Wi-Fi
izbová služba 24 hodín denne
fén, hygienické potreby, župany a papuče
kávovar Nespresso a zariadenia na prípravu kávy a čaju

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Suite (54-62 m²)

Deluxe Suite (54-62 m²) foto

Priestranné a presvetlené suity s výhľadom do záhrady sa pýšia luxusnými interiérmi. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti Queen alebo dvojitá posteľ a rozkladací gauč. Ďalej do vybavenia patrí bezplatné pripojenie k Wifi, služby vlastného komorníka, individuálne ovládaná klimatizácia, stropný ventilátor, elektrický trezor, interaktívna LED televízia, telefón, minibar, šatníkový stolík, župany a papuče, bezplatné zariadenie na prípravu kávy a čaju, doplňovaný kávovar Nespresso, oddelená toaleta, fén, kúpeľňové potreby s eco certifikáciou, zásuvky pre holiaci strojček, žehlička a žehliaca doska a 24 hodinová izbová služba. Detská postieľka na vyžiadanie. Kapacita izby: 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov, alebo 3 dospelí a 1 teenager 12 -17,99 rokov). Deti a tínedžeri vo vlastnej izbe: max. 4 deti do 12 rokov alebo 3 tínedžeri.

Deluxe Sea View Suite (54 - 62 m²)

Deluxe Sea View Suite (54 - 62 m²) foto

Priestranné a presvetlené suity s výhľadom na more sa pýšia luxusnými interiérmi. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti Queen alebo dvojitá posteľ a rozkladací gauč. Ďalej do vybavenia patrí bezplatné pripojenie k Wifi, služby vlastného komorníka, individuálne ovládaná klimatizácia, stropný ventilátor, elektrický trezor, interaktívna LED televízia, telefón, minibar, šatníkový stolík, župany a papuče, bezplatné zariadenie na prípravu kávy a čaju, doplňovaný kávovar Nespresso, oddelená toaleta, fén, kúpeľňové potreby s eco certifikáciou, zásuvky pre holiaci strojček, žehlička a žehliaca doska a 24 hodinová izbová služba. Detská postieľka na vyžiadanie. Kapacita izby: 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov, alebo 3 dospelí a 1 teenager 12 -17,99 rokov). Deti a tínedžeri vo vlastnej izbe: max. 4 deti do 12 rokov alebo 3 tínedžeri.

Junior Suite Garden view (81 m²)

Junior Suite Garden view (81 m²) foto

Užite si veľkorysý pocit priestoru v krásne vybavených prízemných suitách, alebo prvom poschodí so službami vlastného komorníka. Očarujúce a útulné suity ponúka Queen size posteľ s nebesami, ktorá vytvára romantickú atmosféru. Do vybavenia ďalej patrí bezplatné pripojenie k Wifi, služby vlastného komorníka, individuálne ovládaná klimatizácia, stropný ventilátor, elektrický trezor, interaktívna LED televízia, telefón, minibar, šatníkový stolík, župany a papuče, bezplatné zariadenie na prípravu kávy a čaju, doplňovaný kávovar Nespresso, oddelená toaleta, fén, kúpeľňové potreby s eco certifikáciou, zásuvky pre holiaci strojček, žehlička a žehliaca doska a 24 hodinová izbová služba. Detská postieľka na vyžiadanie. Kapacita izby: max. 2 dospelí a 1 infant.

Deluxe Beachfront Suite (54 m²)

Deluxe Beachfront Suite (54 m²) foto

Priestranné a presvetlené suity na pobreží sú na prízemí alebo prvom poschodí. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti Queen a rozkladací gauč. Do vybavenia ďalej patrí bezplatné pripojenie k Wifi, služby vlastného komorníka, individuálne ovládaná klimatizácia, stropný ventilátor, elektrický trezor, interaktívna LED televízia, telefón, minibar, šatníkový stolík, župany a papuče, bezplatné zariadenie na prípravu kávy a čaju, doplňovaný kávovar Nespresso, oddelená toaleta, fén, kúpeľňové potreby s eco certifikáciou, zásuvky pre holiaci strojček, žehlička a žehliaca doska a 24 hodinová izbová služba. Detská postieľka na vyžiadanie. Kapacita izby: max. 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov, alebo 2 dospelí a teenager 12 -17,99 rokov, alebo 3 dospelí. Deti a tínedžeri vo vlastnej izbe: max. 4 deti do 12 rokov alebo 3 tínedžeri.

Senior Suite Garden View (102 m²)

Senior Suite Garden View (102 m²) foto

Suity Senior s výhľadom do záhrady ponúkajú úplný komfort a súkromie. Disponujú Queen size posteľou s nebesami s kvalitnými lôžkovinami, samostatným salónikom / jedálňou, v ktorej je jedálenský stôl a rozkladacia pohovka. Každá suita má vybavenú terasu alebo veľký balkón. Do vybavenia ďalej patrí bezplatné pripojenie k Wifi, služby vlastného komorníka, individuálne ovládaná klimatizácia, stropný ventilátor, elektrický trezor, interaktívna LED televízia, telefón, minibar, šatníkový stolík, župany a papuče, bezplatné zariadenie na prípravu kávy a čaju, doplňovaný kávovar Nespresso, oddelená toaleta, fén, kúpeľňové potreby s eco certifikáciou, zásuvky pre holiaci strojček, žehlička a žehliaca doska a 24 hodinová izbová služba. Kapacita izby: max. 3 osoby (2 dospelí a 2 deti do 12 rokov, 2 dospelí a teenager 12 -17,99 rokov).

Junior Suite Beachfront (81 m²)

Junior Suite Beachfront (81 m²) foto

Priestranné a žiarivé izby Junior Suites ponúkajú útulné ubytovanie s výhľadom na more a vlastným komorníkom na prízemí alebo prvom poschodí. Majú Queen size postele s nebesami. Kapacita izby: max. 2 osoby (2 dospelí a dieťa do 2 rokov). Do vybavenia ďalej patrí bezplatné pripojenie k Wifi, služby vlastného komorníka, individuálne ovládaná klimatizácia, stropný ventilátor, elektrický trezor, interaktívna LED televízia, telefón, minibar, šatníkový stolík, župany a papuče, bezplatné zariadenie na prípravu kávy a čaju, doplňovaný kávovar Nespresso, oddelená toaleta, fén, kúpeľňové potreby s eco certifikáciou, zásuvky pre holiaci strojček, žehlička a žehliaca doska a 24 hodinová izbová služba. Postieľka na vyžiadanie. Kapacita izby: max. 2 dospelí a jedno dieťa do 2 rokov.

Senior Suite Sea View (102 m²)

Senior Suite Sea View (102 m²) foto

Suity Senior s výhľadom na more ponúkajú úplný komfort a súkromie. Disponujú Queen size posteľou s nebesami s kvalitnými lôžkovinami, samostatným salónikom / jedálňou, v ktorej je jedálenský stôl a rozkladacia pohovka. Každá suita má vybavenú terasu alebo veľký balkón. Do vybavenia ďalej patrí bezplatné pripojenie k Wifi, služby vlastného komorníka, individuálne ovládaná klimatizácia, stropný ventilátor, elektrický trezor, interaktívna LED televízia, telefón, minibar, šatníkový stolík, župany a papuče, bezplatné zariadenie na prípravu kávy a čaju, doplňovaný kávovar Nespresso, oddelená toaleta, fén, kúpeľňové potreby s eco certifikáciou, zásuvky pre holiaci strojček, žehlička a žehliaca doska a 24 hodinová izbová služba. Kapacita izby: max. 3 osoby (2 dospelí a 2 deti do 12 rokov, 2 dospelí a teenager 12 -17,99 rokov).

Ocean Suite Beach Front (104 m²)

Ocean Suite Beach Front (104 m²) foto

Rezort má k dispozícii aj unikátne suity na prízemí s priamym vstupom na pláž. Vďaka tejto skvelej polohe ponúkajú tieto suity exkluzívny komfort a pohodlie pre prežitie úžasnej dovolenky na Mauríciu. Budete si môcť užívať úžasnú spálňu s Queen-size posteľou s nebesami, oddelenú jedáleň s obývacou izbou, kde je k dispozícii jedálenský stôl a rozkladací gauč. Ďalej ubytovanie ponúka terasu, priestrannú kúpeľňu s vaňou a vonkajšou sprchou. Do vybavenia tiež patrí bezplatné pripojenie k Wifi, služby vlastného komorníka, individuálne ovládaná klimatizácia, stropný ventilátor, elektrický trezor, interaktívna LED televízia, telefón, minibar, šatníkový stolík, župany a papuče, bezplatné zariadenie na prípravu kávy a čaju, doplňovaný kávovar Nespresso, oddelená toaleta, fén, kúpeľňové potreby s eco certifikáciou, zásuvky pre holiaci strojček, žehlička a žehliaca doska a 24 hodinová izbová služba. Detská postieľka na vyžiadanie. Kapacita izby: max. 3 osoby (2 dospelí a 2 deti do 12 rokov, 2 dospelí a teenager 12 -17,99 rokov).

Pláž a more

Hotel má piesočnatú pláž, ktorá je z jemného piesku a menších kúskov koralov. Umožňuje veľmi dobrý prístup pre deti. Pláž je vhodná aj na dlhé prechádzky. V mori samotnom je bojkami vymedzený úsek na plávanie. Je tu slabší prúd, takže v jednom smere plávate rýchlejšie ako v opačnom.

Online cena a slevy Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Heritage Le Telfair *****

Naše foto hotela Heritage Le Telfair *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Počas svojho pobytu v Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort budete môcť využívať nespočetné množstvo reštaurácií a barov, a to nielen v rámci jedného hotela, ale aj v sesterských rezortoch situovaných v Domaine de Bel Ombre. Heritage Le Telfair ako taký ponúka 3 rozmanité reštaurácie, 2 bary a salónik. Celý rad ďalších reštauračných zariadení, barov a salónikov nájdete v susednom rezorte Heritage Awali, v Golf Clube či v C Beach Clube. Spoznajte také kulinárske miesta ako Infinity Blue Restaurant & Cocktail Bar, Zafarany, Zenzi-Bar, Boma a Amafrooty. Pre zaistenie najlepšieho servisu je doporučené rezervovať si miesto v reštauráciách najmä pri tematických večeroch, aby ste si mohli naplno užiť gurmánske chvíle aj autentickú zábavu.

Annabella’s

Hlavná hotelová reštaurácia Annabella's je pomenovaná po žene Charlesa Telfaira, ktorý sa zaslúžil o rozvoj oblasti Domaine de Bel Ombre v 19. storočí. Táto moderná a elegantná reštaurácia sa nechala inšpirovať dizajnom koloniálnych čias z minulosti. Annabella's podáva bohatú a rozmanitú maurícijskú kuchyňu spoločne s medzinárodnými pokrmami. V menu figurujú aj prvotriedne vína najmä z Francúzska a Juhoafrickej republiky. Pokiaľ si budete priať, môžete sledovať prípravu osobne vďaka tradičnej otvorenej kuchyni. K dispozícii je aj detské menu.

Gin'ja

Táto komfortná nefajčiarska reštaurácia s výhľadom na more servíruje korenenú a farebnú pan-ázijskú kuchyňu, ktorá Vás vezme na imaginatívnu cestu Áziou s jej exotikou. Môžete sa tešiť na zaručený a sofistikovaný gastronomický večer. K dispozícii je aj interaktívny zážitok Teppanyaki. Reštaurácia s kapacitou pre 60 hostí je otvorená v čase obeda (od 12:00 do 15:00 hod) a večere (od 19:00 do 22:00 hod). Pokrmy sú servírované formou à la carte a je určená len pre dospelých hostí. Pre pánov sa odporúča elegantný odev.

Le Palmier

Vonkajšiu reštauráciu s barom zastupuje Le Palmier, ktorá sa nachádza medzi bazénom a bielou piesočnou plážou. Na pokrmoch si môžete pochutnať v reštaurácii alebo využiť možnosti stolovania na pláži či pri bazéne. V čase obeda (od 12:00 do 15:00 hod) zahŕňa menu ľahké jedlá, sendviče, pizze a šaláty. Na večeru (od 19:00 do 22:00 hod) si môžete pochutnať na á la carte menu s výberom z ryba morských plodov. Každú sobotu možnosť ochutnať špeciálne homárové menu.

Cavendish Bar & Lounge

Cavendish predstavuje ideálne miesto na vychutnanie si ľahkého občerstvenia, aperitívov, rumov či koktailov v pohodovej atmosfére s klavírom. V prostredí pripomínajúcom anglický klub nájdete aj výber z cigár a celý rad čajov. V bare nájdete aj knižnicu, šach a biliard. Bar je otvorený od 10:30 do 23:30 hod.

Heritage Le Château

V elegantnom sídle Charlesa Telfaira z 19. storočia to vyzerá, akoby sa čas zastavil. Chváli sa koloniálnym štýlom s veľkou verandou po všetkých stranách, s elegantnými interiérmi s obložením, vysokými stropmi a staršími obrazmi. Navyše je situovaný v krásnej záhrade s prastarými stromami. Tento historický dom teraz slúži ako štýlová, gurmánska a nefajčiarska reštaurácia pre hostí s kapacitou 80 miest. Heritage Le Château sľubuje naozaj unikátny gastronomický zážitok, a to aj vďaka navrhnutej kuchyni od vyhláseného šéfkuchára s dvoma Michelinskými hviezdami, Davidovi Toutainovi. Táto reštaurácia, kde je nutná rezervácia vopred, podáva pokrmy formou á la carte. Je otvorená 6 dní v týždni na podávanie výberového čaju a zákuskov v čase od 15.00 do 18:00 hod a na večere od 19:00 do 22:00 hod. Na požiadanie je možné miesto využiť pre svadobnú hostinu či firemnú udalosť.

Heritage C Beach Club

Rezorty Heritage sú zasadené do plážového prostredia s pokojnou lagúnou v meniacich sa odtieňoch tyrkysovej, zelenej a modrej. Pláž s lehátkami a slnečníkmi tak predstavuje skvelú alternatívu na polihovanie pri bazéne. Práve na pláži sa Vám dostane služieb obsluhy s kávou, občerstvením a koktailmi počas celého dňa bez toho, aby ste museli opúšťať prostredie jemného piesku. C Beach Club je situovaný na vzdialenejšom konci hotela Heritage Le Telfair a ponúka aj množstvo športových a voľnočasových zariadení. K dispozícii je aj bazén, reštaurácia a dva bary, večerná zábava, diskotéky a párty.

The Restaurant – hlavná reštaurácia v C Beach Clube s kapacitou pre 120 hostí. Tunajšie moderné a elegantné prostredie vytvára relaxačnú atmosféru s medzinárodnou kuchyňou v bufetovom menu. Reštaurácia je otvorená pre raňajky, obedy aj večere.

Gin Bar - otvorený denne od 10:00 - 12:00. bar sa nachádza na okraji piesočnatej pláže a začína ožívať predovšetkým vo večerných hodinách.

Beach Coctail Bar - Plážový bar je otvorený denne od 10:00 do 18:00.

V areáli je ďalej k dispozícii vínna pivnica s najväčším výberom ružových vín na ostrove

All Inclusive

Špeciálny All Inclusive balíček „Gourmet Bliss“ zahŕňa:

Raňajky v hlavnej reštaurácii, Annabella´s reštaurácii alebo v C-Beach Clube.

Obed v reštauráciách po celom areáli Bel Ombre: reštaurácie Ginja, Le Palmier, Cacendish, ďalej v C Beach Clube, O'Grill

Brunch každú nedeľu v C Beach clube

Sladké pečivo, cookies, domáca zmrzlina a palacinky v stánku Kiosque Gourmand

Večera v reštauráciách po celom areáli Bel Ombre: Annabella, Le Palmier a Ginja, C Beach club v Le Telfair, Infinity Blue, Savana, Kuzini a Zafrani (len pre dospelých) v Awali, v C, v O´Grill restaurant pri golfovom klube av kaštieli Heritage Le Chateau.

Bary: Cavendish, Ginja a Le Palmier v Le Telfair, Zenibar, Infinity Blue a Coco Shack v Awali, bary v Golf Clube, C Beach Club.

Zahŕňa miestny aj dovozový alkohol, pivá malinovky, džúsy, vybrané stolové vína, šampanské - všetko od 11h do 23h vo všetkých baroch a reštauráciách. Položky za poplatok sú označené v nápojových lístkoch.

Donáška občerstvenia na pláž a k bazénu

Minibar doplňovaný 1 x denne (nealko, miestne pivo, balená voda, ovocné džúsy, čokoládky)

Nespresso na izbe (dopĺňané 1 x denne)

Piknikový kôš na výlety (je potrebné vyžiadať 24h vopred pri prepážke služieb zákazníkom (Guest Relation)

Golf: denne neobmedzený golf na 18jakmkovom ihrisku Heritage Golf Club vr. dopravy na miesto

Golfová buggyna s GPS

Wellness: zadarmo posilňovňa a športové centrum, jóga (hatha, jóga pri západe slnka), reiki, strečing, pilates, lekcie dýchania atď. podľa programu

Vodné športy: plachtenie, kajaky, vodné bicykle, paddle board, rybárčenie, výlety na šnorchlovanie

Pozemné športy: tenis (vybavenie za poplatok), stolný tenis, kolky. petángue, plážový volejbal atď.

Zábava: živá hudba v Telfaire alebo Awali každý večer.

Zadarmo Wi-Fi pripojenie.

Vstupenka do múzea morských mušlí.

Vstup do "Terres des 7 Colours de Chamarel" (transfer nie je v cene). Rezervácie sa vykonávajú pri recepcii Guests relations
Balíček platí od príchodu až do odchodu podľa check-in a check-out.

Golf pri hoteli Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Hostia rezortov Heritage sú vítaní na modernom golfovom ihrisku Heritage Golf Club s prémiovým prostredím a moderným zázemím.

Heritage Golf Club je jediný 45-jamkový golfový areál v Indickom oceáne s dvoma ihriskami hosťujúcimi DP World Tour – ponúka golfový zážitok svetovej úrovne. Rozkladá sa na južnom pobreží ostrova Maurícius a patrí medzi najvyhľadávanejšie golfové destinácie na svete. Na hráča tu čakajú dve prvotriedne golfové ihriská predstavujúce dva rôzne zážitky plné okázalej prírodnej krásy a čistej golfovej drámy. Preverte svoje schopnosti na prvom a jedinom linksovom ihrisku v Indickom oceáne La Réserve Golf Links s panoramatickými výhľadmi na každej jamke alebo sa vydajte na dokonale upravené ferveje a jamkovisko Le Château Golf Course. K dispozícii je tiež prestížne tréningové centrum Leadbetter Golf Academy, ktoré ponúka prvotriedne lekcie na oboch ihriskách pre úplných začiatočníkov, juniorov, rekreačných i elitných hráčov.

Ihrisko ďalej ponúka:

golfové vozíky a ďalšie vybavenie na zapožičanie
golfovú akadémiu s lekciami (môže byť tiež natáčané po vyžiadaní)
klub, obchod, reštauráciu a bar
PGA Pro
GPS v golfových vozíkoch
ihrisko pre Foot golf
privilegovaný prístup k 18 jamkovým golfovým ihriskám v regióne (Le Paradis a Avalon Golf Esatte)

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Scorecard

 
Scorecard

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Heritage Le Telfair *****

V rámci rezortov Heritage môžu hostia využívať aktivity, ktoré sú ponúkané športovým centrom. Vydajte sa užívať si voľný čas na pláž, zahrajte si najrôznejšie hry, vyskúšajte aerobic, udržujte sa v kondícii vo fitness centre alebo zažite adrenalín pri vodných športoch.

Vodné športy a aktivity

Bezplatné - kajaky (pre jednu aj dve osoby), vodné bicykle, výlety loďou s preskleným dnom, stand-up paddle boardy, šnorchlovanie, rybárčenie.

Spoplatnené - potápanie (PADI), windsurfing, kitesurfing, katamaránové plavby, hlbokomorský rybolov, plavby pri západe slnka, plavby za pozorovaním delfínov.

Pozemné športy a aktivity

Bezplatné - skupinové lekcie tai chi, joga, pilates, stolný tenis, tenis (3 osvetlené kurty + rakety), plážový volejbal, plážový futbal, interiérové ​​hry, aerobic, plne vybavené fitness centrum, badminton, ochutnávky rumov a kurzy miešania koktailov, vonkajšie kino .

Spoplatnené - osobný tréner, golfové vozítko a vybavenie, golfové lekcie pre dospelých i deti, tenisové lekcie a tenisové loptičky, štvorkolky pre dospelých i deti, jazda na koni pre dospelých aj deti, wellness prechádzky do prírodnej rezervácie Frédérica, exkurzie na elektrobicykloch, degustácia vín , lekcie varenia maurícijskej kuchyne.

Seven Colours Spa

Heritage Le Telfair patrí medzi najlepšie luxusné kúpeľné hotely na Mauríciu. Kúpele Seven Colours Spa predstavujú pokojné útočisko umiestnené s osobným prístupom. Zaujímajú rozlohu 2500 m² a ponúkajú príjemné prostredie v tropickej záhrade. K dispozícii je 9 miestností pre procedúry zahŕňajúce 3 samostatné miestnosti, 3 miestnosti pre procedúry v páre, 2 súkromné ​​vonkajšie suity a 1 suita pre páry. Ďalej môžu hostia využiť salónik s manikúrou a pedikúrou, hammam a saunu (nutná rezervácia), bazénik s relaxačnými bublinkovými lôžkami, hydromasážnymi tryskami a špeciálnymi sprchami. Kúpele sú otvorené každý deň od 09:00 do 20:00 hod.

Balíček Wellness Bliss

Heritage Le Telfair ponúka bohatý wellness balíček plný masáží, cvičení, zdravého jedla, kúpeľných procedúr a relaxácie. Urobte každý deň niečo pre seba. Prídete domov ako znovuzrodení!

Program začína konzultáciou, ktorá vám umožní definovať konkrétne ciele, dosiahnuť lepšie výsledky a zamerať sa na konkrétne činnosti v závislosti na vašich potrebách. Skúsený tím vytvára pre každého wellness program šitý na mieru. Na základe konzultácie navrhne tím najvhodnejšiu kombináciu terapií a činností s prihliadnutím na váš životný štýl, zdravotnú kondíciu, osobné preferencie a požadované výsledky.

Každý deň si môžete vybrať z niekoľkých typov procedúr vrátane rôznych typov masáží, telovej starostlivosti, súkromných lekcií cvičenia body and mind (jóga, pilates, tai-chi...), zdravotných kúr (napr. osteopatia), privátne fitness lekcie s trénerom, kurzy a workshopy (napr. správny postoj, techniky dýchania, zdravá strava), ďalej možnosť zapojiť sa do skupinového cvičenia, v menu reštaurácií sú zahrnuté zdravé jedlá.

Deti v hoteli Heritage Le Telfair *****

V hoteli Heritage Telfair budú vaše deti v tej najlepšej starostlivosti, k dispozícii je klub pre tých najmenších, detský klub aj program pre teenagerov.

Detský klub Timomo Kids Club je otvorený od 8:30 do 23:00 a ponúka celú škálu zábavných aktivít pre deti od 3 do 11 rokov. Počas dňa zahŕňajú typické aktivity klubu fitness lekcie, preťahovanie, plávanie, športové lekcie, úvod do golfu, tenis, bedminton, Sega tance, kulinárske kurzy pre malých. V Timo Kids Clube sa deti môžu tešiť na aktivity ako je lov krabov na pláži, divadlo, plážové kino, maurícijské Sega tance a latinské tance. Za poplatok je možné tiež zabezpečiť kemp s plávaním, golfový kemp (pre deti od 6 rokov), tenisový kemp (pre deti od 6 rokov) a možnosť podávania pokrmov (po vyžiadaní).

Klub pre mládež poskytuje zázemie pre zábavu pre deti vo veku 12 až 17 rokov a je otvorený od 8:30 do 23:00. K typickým aktivitám patria úvodné lekcie golfu, turnaje v tenise a plážovom volejbale, biliard, foot golf, herná konzola Wii, za príplatok je možné zaistiť jazdu na koni, kitesurfing či štvorkolky v prírodnej rezervácii Frédérica.

Exkluzívne priestory klubu Baby Timomo sú určené pre tých najmenších z najmenších, to znamená pre deti mladšie ako 3 roky. K dispozícii sú školené zdravotné sestry, aby sa o deti starali v čase od 8:30 do 15:30. Službu je nutné rezervovať 24 hodín vopred. Rezort zaistil aj dostupnosť takých nevyhnutností ako mlieko, utierky či plienky. K vybaveniu pre najmenšie deti patria: kolísky, auto-sedátka, stoly na prebaľovanie, prístelky, sedátka na toaletu, vane, kočíky, siete proti komárom, ohrievače fliaš, teplé i studené sterilizátory.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****, Maurícius

Koloniálna noblesa medzi plážou a golfovým ihriskom.

Svatební balíček Classic od 13 990 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - vystavení svatebního certifikátu,
 • - uvítací dary pro ženicha a nevěstu,
 • - místo pro svatební obřad (pláž, zahrady Heritage Le Château, altán - bez květinové výdoby),
 • - změnu pokoje do vyšší kategorie (dle dostupnosti),
 • - napařování a žehlení svatebních oděvů,
 • - hotelového svatebního koordinátora,
 • - služba zajištění svědků,
 • - svatební dort pro novomanžele,
 • - vybalení a žehlení oděvů v den příjezdu,
 • - láhev vybraného šampaňského v průběhu obřadu,
 • - snídani na terase,
 • - večeři při svíčkách,
 • - romantická rozestýlka postele v den svatby, včetně malého dárku
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Tropical od 44 920 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - vystavení svatebního certifikátu,
 • - uvítací dary pro ženicha a nevěstu (sluneční brýle, plážová taška a lahev šampaňského),
 • - místo pro svatební obřad (pláž, zahrady Heritage Le Château, altán - bez květinové výdoby),
 • - změnu pokoje do vyšší kategorie (dle dostupnosti),
 • - napařování a žehlení svatebních oděvů,
 • - hotelového svatebního koordinátora,
 • - služba zajištění svědků,
 • - svatební dort pro novomanžele,
 • - vybalení a žehlení oděvů v den příjezdu,
 • - láhev vybraného šampaňského v průběhu obřadu,
 • - romantická rozestýlka postele v den svatby, včetně malého dárku
 • - tropickou svatební kytici pro nevěstu a kytičku do klopy pro ženicha,
 • - o svatební noci soukromou večeři při svíčkách na pláži s planoucími pochodněmi (v závislosti na počasí),
 • - snídani na terase,
 • - vstup do wellness pavilionu na 2 hodiny,
 • - lekce floristiky s hotelovou floristkou,
 • - jednou za pobyt plavbu lodí při západu slunce,
 • - privátní lekce vaření 1x za pobyt,
 • - privátní lekce jógy ve wellness centru,
 • - půldenní výlet na piknik
 • - pozdní check out.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Květina pro nevěstu - tropické květiny 2 370 Kč
 • - Kytarista (2 hodiny) 2 230 Kč
 • - Manikúra 1 310 Kč
 • - Master of Ceremony 5 790 Kč
 • - Okvětní lístky 1 310 Kč
 • - Pedikúra 1 580 Kč
 • - Svatební účes a make-up pro nevěstu 10 520 Kč
 • - Videozáznam ze svatby (diamond) - video 5 až 8 minut 17 480 Kč
 • - Výzdoba svatebního altánku květinami 6 570 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Transfer z letiska do hotela Heritage Telfair trvá cca 50 minút.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2023
Ing. Dominika Huňková
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Recezie hotela Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Mgr. Zuzana Zjavková
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.