LUX* Grand Baie *****

Maurícius

Luxusný hotel na severnom pobreží ostrova

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
LUX* Grand Baie

Pro hotel LUX* Grand Baie není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu LUX* Grand Baie.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Destináciu
sme
navštívili

Hotel LUX* Grand Baie *****

Lokalita Maurícius | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Pláž přímo u hotelu Restaurace s výhledem na lagunu Dětský klub s bohatým programem

Popis hotela LUX* Grand Baie ***** Maurícius

Hotel LUX* Grand Baie, sa nachádza na severnom pobreží Maurícia pri najvyhľadávanejšej pláži na ostrove. Tento butikový rezort novej generácie snúbi nový luxus s temperamentnou atmosférou života na tropickom ostrove. Rezort má tri reštaurácie, päť barov a kaviareň. Či už ide o jedinečnú kulinársku scénu alebo dych vyrážajúci zážitok zo strešnej reštaurácie s nekonečným bazénom, lepšie miesto pre svoju dovolenku nenájdete.

Hotel je navrhnutý elegantne a štýlovo s rešpektom k okolitej tropickej prírode. Každý apartmán, rezidencia a vila sú dielom interiérovej dizajnérky Kelly Hoppen a sú vyrobené tak, aby vyzerali ako prázdninový dom a cítili ste sa v nich ako doma. Všetko je presne na svojom mieste na vytvorenie dokonalej atmosféry. Architektúra a dizajn sa spojili a vytvorili útočisko pre jednoduchý a neuponáhľaný život.

Vo všetkých reštauráciách nájdete lahodné a precízne spracované a la carte menu. V Beach Rouge si vychutnáte stredomorskú kuchyňu, ktorá Vás prenesie na grécky ostrov alebo niekam pozdĺž pobrežia Talianska. V strešnom bare a reštaurácii Bisou sa podávajú jedlá v štýle tapas. Ai KISU, jedna z najlepších a výnimočných reštaurácií na ostrove, Vás pozýva na divokú kulinársku cestu naprieč Áziou. Pokiaľ si chcete aj na dovolenke zachovať zdravý životný štýl, potom je LUX* Grand Baie to pravé miesto, kam ísť. Dá vám všetko, čo potrebujete, aby ste sa cítili čo najlepšie. Výborné a zdravé rastlinné menu sa servíruje vo všetkých reštauráciách.

Služby hotela: 24 hodinová izbová služba (za poplatok), služby concierge, 24 hodinová recepcia, požičovňa áut, ošetrovňa, doktor v pohotovosti, služba prania a chemického čistenia, stráženie detí - od deviatich mesiacov a viac (za poplatok), svadobné služby, butik, súkromné ​​transfery, taxislužby a galérie umenia

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

LUX* Junior Suites

LUX* Junior Suites

Svetlé a vzdušné apartmány sú múdro navrhnuté tak, aby ste sa v nich cítili ako v loftovom byte...

Lux* Pool Residences

Lux* Pool Residences

Pre rodiny sú k dispozícii prenádherné rezidencie s dvoma en-suite spálňami, ktoré sa nachádzajú na prvom, druhom a treťom poschodí v oblasti za rezortom cez cestu (ľahko dostupné cez lá..

LUX* Pool Penthouses

LUX* Pool Penthouses

Tieto penthousy sú doslova korunovačným klenotom. Ponúkajú služby komorníka, moderné vybavenie, tri spálne s vlastnou kúpeľňou...

LUX* Pool Villas

LUX* Pool Villas

Vily sú ukryté v tropických záhradách a na najkrajšej pláži severného pobrežia. Každá vila s rozlohou 240 m² (vrátane vonkajších priestorov) sa rozkladá na dvoch podlažiach v tropick..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

LUX* Grand Baie je jednou z najlepších destinácií na ostrove. Kulinárska mekka má tri vynikajúce reštaurácie s odlišnými konceptmi stravovania. Rezort vo všetkých reštauráciách ponúka vynaliezavé a starostlivo vytvorené a la carte menu, od zeleninových menu až po reštauráciu na streche a od súčasnej ázijskej kuchyne po elegantné až po nenáročné stolovanie na pláži.

Reštaurácia Bisou

Strešná reštaurácia Bis poskytuje najlepšie miesto na pozorovanie západu slnka. Strecha má rozlohu 1 190 m² a je vybavená nekonečným bazénom, reštauráciou a barom zasadenými medzi stromami a rastlinami. Čaká tu na Vás neuveriteľný výhľad na legendárnu lagúnu Grand Baie. Odpočívať môžete v altánkoch umiestnených priamo pri bazéne. Vychutnajte si aperitív pri západe slnka a lahodnú kuchyňu v štýle tapas, mixu juhoamerickej a európskej kuchyne alebo vegetariánske a vegánske možnosti.

Otvorené iba pre dospelých hotelových hostí od 7:00 do 18:00
Otvorené iba pre dospelých nerezidentov od 18:00 po predchádzajúcej rezervácii
Otvorené: štvrtok až utorok (v stredu na večere zatvorené), Coffee & Viennoiserie: 07:00 - 10:30
Obedy 12:00 - 15:30, ľahké obedy 15:30 - 19:00, večera 19:00 - 22:30
Bisou Bar: 07:00 - 23:00

Ai KISU

Ai KISU, je jedna z top reštaurácií na ostrove s báječnou ázijskou kuchyňou. V otvorenej kuchyni môžete sledovať pôsobivou metódou Warayaki varenie na slame. Steny reštaurácie zdobia moderné japonské umenie, kuchári v otvorenej kuchyni pripravujú delikátne pokrmy inšpirované kuchyňami Ázie a eklektické jedlá sa podávajú spolu s vynikajúcimi koktailmi. Sommelier Soya Sauce vám naservíruje unikátny rad sójových omáčok. Ďalšou dominantou reštaurácie sú úžasné výhľady na jazierko v úrovni Ai KISU.
Dress code: páni musia mať dlhé nohavice a plné topánky. Žabky nie sú dovolené.

Otvorené iba na večere: utorok až nedeľa (v pondelok zatvorené) 18:30 - 20:30 pre rodiny, 20:30 - 23:30 iba pre dospelých (18+)

Ai KISU Bar: 18:30 - 23:30

Beach Rouge Club & Restaurant

Beach Rouge je kombináciou plážového klubu a reštaurácie. Reštaurácia a bar fungujú cez deň aj v noci. A la carte raňajky sú rovnako kreatívne a chutné. Obedy sú dlhé a pokojné a zbližujú ľudí nad stredomorskou kuchyňou. Reštaurácia ponúka aj vegánske a vegetariánske možnosti. Keď slnko zapadne pod obzor, celá Beach Rouge sa rozžiari do elektrizujúceho červeného odtieňa. Za príjemného osvetlenia si môžete vychutnať aperitív v dvoch baroch, slávnostnú večeru na pláži alebo si zatancovať v rytme miestneho DJea. Na okamih sa prenesiete na bohémsku Ibizu alebo na krištáľovo čisté pobrežie Mykonosu.

Otvorené denne: raňajky 07:00 - 10:30, obedy 12:00 - 15:30, neskoré obedy 15:30 - 19:00, večera 19:00 - 22:30

Beach Rouge Bar: 07:00 - 00:00
Wet Bar: 10:30 - 18:30
Deck Bar: 10:30 - 18:30

Maison LUX* Café & Bar

Táto nádherná, moderná kaviareň a bar sú zariadené v milánskom štýle. Počas dňa si môžete vychutnať vysoko kvalitnú rannú kávu a jemné pečivo, popoludňajší čaj alebo aperitív. Keď sa zotmie, barman vystrieda baristu, ktorý Vám pripraví obľúbený nápoj spolu s ľahkým občestvením. Po večeri si ešte doprajte pohárik absinthu, digestívu alebo likérov.

Otvorené denne: raňajky 07:00 - 10:30
Denný zážitok: 10:30 - 16:00
La Merenda: 16:00 – 18:00
Aperitív: 18:00 - 20:00
Digestive & Pastry Bar: 20:00 - 23:00
Maison LUX* Bar: 20:00 – 23:00

Club Ai KISU

Club Ai KISU je prvým nočným klubom na Mauríciu, ktorý kombinuje luxus súkromného klubu pre členov s luxusom rezidentov rezortu a je hostiteľom nového elitného, ​​veľmi módneho konceptu. DJovia hrajú chytľavé melódie, hudobníci sem prichádzajúci nahrať svoj vinyl, drinky vytvorené mixológmi a atmosféra zodpovedajú týmto príležitostiam.
K dispozícii: možnosť zarezervovania klubu pre akcie počas týždňa, polosúkromné ​​salóniky s osobnou obsluhou, barom a tanečným parketom

Otvorené od utorka do nedele (v pondelok zatvorené), iba dospelí (18+)
Ai KISU Club Bar: 22:00 – 02:00

ICI zmrzlináreň

Inovácia sa spája s remeselnou zručnosťou v zmrzlinovom bare ICI, kde sa do popredia dostáva zákulisie výroby zmrzliny. Výsledkom sú čerstvo vyrobené gelato, zmrzlina, sorbet a jedinečné príchute, to všetko priamo pred vašimi očami. Malé dávky kreatívnych príchutí sa menia nielen denne, ale aj v priebehu dňa.

Otvorené: 11:00 – 18:00

COCOONS

Seven Cocoons je exkluzívna súkromná reštaurácia vedľa pláže. Môžete tu stolovať pod holým nebom a pritom sa kochať nádherným výhľadom na modrú lagúnu v úplnom súkromí. Každý kokon je priestranný a ideálny na raňajky, špeciálny brunch, obedy a večere.

 

Poznámka: V balíčku polpenzie je zahrnuté: Beach Rouge - výberové a la carte menu, Bis - všetky položky v ponuke, Ai KISU - rezidentní hostia s polpenziou, plnou penziou a all inclusive majú nárok na kredit 2 400 Mur na osobu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb LUX* Grand Baie

Ponuka izieb

LUX* Junior Suites

LUX* Junior Suites foto

Svetlé a vzdušné apartmány sú múdro navrhnuté tak, aby ste sa v nich cítili ako v loftovom byte. Každý apartmán o veľkosti 65 m² (vrátane vonkajších priestorov) sa nachádza na prízemí, prvom a druhom poschodí s nádhernou teracovou kúpeľňou vybavenou sprchovacím kútom s chromoterapiou a samostatnou vaňou. Posteľ veľkosti King a luxusné obliečky Vám zaistia ten najlepší spánok. Tropická vonkajšia terasa ponúka očarujúce výhľady. Krásny dizajn sa snúbi s High-tech funkciami inteligentného ovládania miestností, ako sú automatické žalúzie a závesy. Ďalej tu nájdete písací stôl, priestranný šatník, minibar a 55” LED TV s filmami na vyžiadanie. Max. kapacita 2 dospelí + 1 dojča (v detskej postieľke) alebo 1 dospelý + 1 dospievajúci + 1 dojča. Vybavenie: zariadený balkón alebo terasa, šatňa, samostatná vaňa, ohromoterapeutická sprcha, samostatné toalety, inteligentné ovládanie miestnosti, automatické žalúzie a závesy, nastaviteľné náladové osvetlenie, minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávovar, vysokorýchlostné Wi-Fi zadarmo a USB nabíjacie porty

Lux* Pool Residences

Lux* Pool Residences foto

Pre rodiny sú k dispozícii prenádherné rezidencie s dvoma en-suite spálňami, ktoré sa nachádzajú na prvom, druhom a treťom poschodí v oblasti za rezortom cez cestu (ľahko dostupné cez lávku). Každá rezidencia s rozlohou 180 m² (vrátane vonkajších priestorov) je múdro navrhnutá tak, aby ste sa v nich cítili ako doma. Majú obývací a jedálenský priestor, samostatný bazén a širokú terasu, ktorá je ideálna na organizovanie večierka. Max. kapacita 4 dospelí + 2 dospievajúci alebo 2 deti alebo 2 dojčatá alebo 3 dospelí + 3 dospievajúci alebo 3 deti alebo 3 dojčatá. Vybavenie: zariadený balkón alebo terasa, dve spálne, šatňa, samostatná vaňa, chromoterapeutická sprcha, samostatné toalety, dámska toaleta, inteligentné ovládanie miestnosti, automatické žalúzie a závesy, nastaviteľné náladové osvetlenie, minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávovar, vysokorýchlostný Wi-Fi zadarmo, USB nabíjacie porty, súkromný vyhrievaný bazén, jedáleň a obývací priestor

LUX* Pool Penthouses

LUX* Pool Penthouses foto

Tieto penthousy sú doslova korunovačným klenotom. Ponúkajú služby komorníka, moderné vybavenie, tri spálne s vlastnou kúpeľňou. Sú ideálne pre rodiny alebo priateľov, ktorí cestujú spoločne. Majú obrovskú terasu susediacu s bazénom s lehátkami a grilom. Tento penthouse s rozlohou 325 m² (vrátane vonkajších priestorov) sa nachádza za rezortom cez cestu a je prístupný cez lávku. Max. kapacita 6 dospelých + 2 dospievajúci alebo 2 deti alebo 2 dojčatá alebo 4 dospelí + 4 dospievajúci alebo 4 deti alebo 4 dojčatá. Vybavenie: zariadený balkón alebo terasa, tri spálne, šatňa, samostatná vaňa, chromoterapeutická sprcha, samostatné toalety, dámska toaleta, inteligentné ovládanie miestnosti, automatické žalúzie a závesy, nastaviteľné náladové osvetlenie, minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávovar, vysokorýchlostné Wi-Fi zadarmo, USB nabíjacie porty, individuálne vyhrievané bazény, jedáleň a obývací priestor, služba súkromného komorníka a vonkajší gril

LUX* Pool Villas

LUX* Pool Villas foto

Vily sú ukryté v tropických záhradách a na najkrajšej pláži severného pobrežia. Každá vila s rozlohou 240 m² (vrátane vonkajších priestorov) sa rozkladá na dvoch podlažiach v tropických záhradách a na pláži. Ponúka služby komorníka, samostatný vyhrievaný bazén, gril, terasu na opaľovanie, altánok a obývací a jedálenský kút. Inými slovami, všetko, čo potrebujete pre Vašu najlepšiu dovolenku vôbec. Max. kapacita 4 dospelí + 2 dospievajúci alebo 2 deti alebo 2 dojčatá alebo 3 dospelí + 3 dospievajúci alebo 3 deti alebo 3 dojčatá. Vybavenie: zariadený balkón alebo terasa, dve spálne, šatňa, samostatná vaňa, chromoterapeutická sprcha, samostatné toalety, dámska toaleta, inteligentné ovládanie miestnosti, automatické žalúzie a závesy, nastaviteľné náladové osvetlenie, minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávovar, vysokorýchlostné Wi-Fi zadarmo, USB nabíjacie porty, individuálne vyhrievané bazény, jedáleň a obývací priestor, služba súkromného komorníka a vonkajší gril

LUX* Grand Beach Pool Villa

LUX* Grand Beach Pool Villa foto

Dokonale navrhnutá vila s tromi en-suite spálňami sa nachádza priamo na najkrajšej pláži s výhľadom na nádhernú lagúnu. Vila s viac ako 620 m² (vrátane vonkajších priestorov) má tri en-suite spálne, kuchyňu, priestor na relaxáciu a stolovanie, vyhrievaný bazén, vonkajšiu tropickú sprchu, slnečnú terasu, altánok a gril, súkromného komorníka a vlastného kuchára. Nie je lepšie miesto na ostrove, kde si užívať skvelú dovolenku. Max. kapacita 6 dospelých + 2 dospievajúci alebo 2 deti alebo 2 dojčatá alebo 4 dospelí + 4 dospievajúci alebo 4 deti alebo 4 dojčatá. Vybavenie: zariadený balkón alebo terasa, tri spálne, obliekanie, samostatná vaňa, chromoterapeutická sprcha, samostatné toalety, dámska toaleta, inteligentné ovládanie miestnosti, automatické žalúzie a závesy, nastaviteľné náladové osvetlenie, minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávovar, vysokorýchlostné Wi-Fi zadarmo, USB nabíjacie porty, individuálne vyhrievané bazény, jedáleň a obývací priestor, služba súkromného komorníka, vonkajší gril a kuchyňa

Pláž a more

Pláž LUX* Grand Baie nie je treba predstavovať. Vyhľadávaná a chránená piesočná pláž lemovaná palmami ustupuje ohromujúcej lagúne. Je ideálna na kúpanie po celý rok. Niet divu, že Beach Rouge, reštaurácia a plážový klub, sa nachádza práve na tejto pláži.

Online cena a slevy LUX* Grand Baie *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela LUX* Grand Baie *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie LUX* Grand Baie

LUX* Grand Baie je jednou z najlepších destinácií na ostrove. Kulinárska mekka má tri vynikajúce reštaurácie s odlišnými konceptmi stravovania. Rezort vo všetkých reštauráciách ponúka vynaliezavé a starostlivo vytvorené a la carte menu, od zeleninových menu až po reštauráciu na streche a od súčasnej ázijskej kuchyne po elegantné až po nenáročné stolovanie na pláži.

Reštaurácia Bisou

Strešná reštaurácia Bis poskytuje najlepšie miesto na pozorovanie západu slnka. Strecha má rozlohu 1 190 m² a je vybavená nekonečným bazénom, reštauráciou a barom zasadenými medzi stromami a rastlinami. Čaká tu na Vás neuveriteľný výhľad na legendárnu lagúnu Grand Baie. Odpočívať môžete v altánkoch umiestnených priamo pri bazéne. Vychutnajte si aperitív pri západe slnka a lahodnú kuchyňu v štýle tapas, mixu juhoamerickej a európskej kuchyne alebo vegetariánske a vegánske možnosti.

Otvorené iba pre dospelých hotelových hostí od 7:00 do 18:00
Otvorené iba pre dospelých nerezidentov od 18:00 po predchádzajúcej rezervácii
Otvorené: štvrtok až utorok (v stredu na večere zatvorené), Coffee & Viennoiserie: 07:00 - 10:30
Obedy 12:00 - 15:30, ľahké obedy 15:30 - 19:00, večera 19:00 - 22:30
Bisou Bar: 07:00 - 23:00

Ai KISU

Ai KISU, je jedna z top reštaurácií na ostrove s báječnou ázijskou kuchyňou. V otvorenej kuchyni môžete sledovať pôsobivou metódou Warayaki varenie na slame. Steny reštaurácie zdobia moderné japonské umenie, kuchári v otvorenej kuchyni pripravujú delikátne pokrmy inšpirované kuchyňami Ázie a eklektické jedlá sa podávajú spolu s vynikajúcimi koktailmi. Sommelier Soya Sauce vám naservíruje unikátny rad sójových omáčok. Ďalšou dominantou reštaurácie sú úžasné výhľady na jazierko v úrovni Ai KISU.
Dress code: páni musia mať dlhé nohavice a plné topánky. Žabky nie sú dovolené.

Otvorené iba na večere: utorok až nedeľa (v pondelok zatvorené) 18:30 - 20:30 pre rodiny, 20:30 - 23:30 iba pre dospelých (18+)

Ai KISU Bar: 18:30 - 23:30

Beach Rouge Club & Restaurant

Beach Rouge je kombináciou plážového klubu a reštaurácie. Reštaurácia a bar fungujú cez deň aj v noci. A la carte raňajky sú rovnako kreatívne a chutné. Obedy sú dlhé a pokojné a zbližujú ľudí nad stredomorskou kuchyňou. Reštaurácia ponúka aj vegánske a vegetariánske možnosti. Keď slnko zapadne pod obzor, celá Beach Rouge sa rozžiari do elektrizujúceho červeného odtieňa. Za príjemného osvetlenia si môžete vychutnať aperitív v dvoch baroch, slávnostnú večeru na pláži alebo si zatancovať v rytme miestneho DJea. Na okamih sa prenesiete na bohémsku Ibizu alebo na krištáľovo čisté pobrežie Mykonosu.

Otvorené denne: raňajky 07:00 - 10:30, obedy 12:00 - 15:30, neskoré obedy 15:30 - 19:00, večera 19:00 - 22:30

Beach Rouge Bar: 07:00 - 00:00
Wet Bar: 10:30 - 18:30
Deck Bar: 10:30 - 18:30

Maison LUX* Café & Bar

Táto nádherná, moderná kaviareň a bar sú zariadené v milánskom štýle. Počas dňa si môžete vychutnať vysoko kvalitnú rannú kávu a jemné pečivo, popoludňajší čaj alebo aperitív. Keď sa zotmie, barman vystrieda baristu, ktorý Vám pripraví obľúbený nápoj spolu s ľahkým občestvením. Po večeri si ešte doprajte pohárik absinthu, digestívu alebo likérov.

Otvorené denne: raňajky 07:00 - 10:30
Denný zážitok: 10:30 - 16:00
La Merenda: 16:00 – 18:00
Aperitív: 18:00 - 20:00
Digestive & Pastry Bar: 20:00 - 23:00
Maison LUX* Bar: 20:00 – 23:00

Club Ai KISU

Club Ai KISU je prvým nočným klubom na Mauríciu, ktorý kombinuje luxus súkromného klubu pre členov s luxusom rezidentov rezortu a je hostiteľom nového elitného, ​​veľmi módneho konceptu. DJovia hrajú chytľavé melódie, hudobníci sem prichádzajúci nahrať svoj vinyl, drinky vytvorené mixológmi a atmosféra zodpovedajú týmto príležitostiam.
K dispozícii: možnosť zarezervovania klubu pre akcie počas týždňa, polosúkromné ​​salóniky s osobnou obsluhou, barom a tanečným parketom

Otvorené od utorka do nedele (v pondelok zatvorené), iba dospelí (18+)
Ai KISU Club Bar: 22:00 – 02:00

ICI zmrzlináreň

Inovácia sa spája s remeselnou zručnosťou v zmrzlinovom bare ICI, kde sa do popredia dostáva zákulisie výroby zmrzliny. Výsledkom sú čerstvo vyrobené gelato, zmrzlina, sorbet a jedinečné príchute, to všetko priamo pred vašimi očami. Malé dávky kreatívnych príchutí sa menia nielen denne, ale aj v priebehu dňa.

Otvorené: 11:00 – 18:00

COCOONS

Seven Cocoons je exkluzívna súkromná reštaurácia vedľa pláže. Môžete tu stolovať pod holým nebom a pritom sa kochať nádherným výhľadom na modrú lagúnu v úplnom súkromí. Každý kokon je priestranný a ideálny na raňajky, špeciálny brunch, obedy a večere.

 

Poznámka: V balíčku polpenzie je zahrnuté: Beach Rouge - výberové a la carte menu, Bis - všetky položky v ponuke, Ai KISU - rezidentní hostia s polpenziou, plnou penziou a all inclusive majú nárok na kredit 2 400 Mur na osobu.

Šport a wellness hotela LUX* Grand Baie *****

ŠPORT

Muscle up on the roof
Fitness zóna na streche s rozlohou 350 m² je postavená na vonkajšie cvičenie, maximálny výkon a regeneráciu. V krásne navrhnutom štúdiu Niyama nájdete skupinové cyklistické štúdio, bežecké dráhy a „MyBeast“ zariadenia s 12 stanicami.

Služby: vôbec prvý plnohodnotný vonkajší strešný wellness zážitok v Indickom oceáne, súkromné ​​a malé skupinové sedenie (posilňovanie, kondícia, HIIT, box), firemné tímové akcie, bežecké workshopy, 350 m² všestranného tréningového priestoru s dvoma 30m bežeckými dráhami olympijského štandardu a funkčným fitness rámom MyBeast s 12 cvičebnými stanicami

Otvorené: 06:00-09:00 a 16:00-19:00

Fitness Centrum:
Wellness salónik a džúsový bar pre rehydratáciu a dobitie energie, plne vybavené radom Technogym Excite Live Cardio a funkčné fitness Outrace Cube, šesť kardio spôsobov pre všetky potreby a schopnosti (Top Excite, Climb, Technogym Run, Skillrun, Skillrow, Synchro, Top a Watt Bike pre skutočný pocit z jazdy), široká ponuka týždenných wellness lekcií (od 25 rokov) pre malé i veľké skupiny (5-25 hostí) a osobný tréning, mestské fitness zátišie


Ďalšie služby: virtuálna cyklistika, pilates, joga, air joga, surfovanie, Laser Boat plachetné člny, Hobie Cat katamarány, Stand Up Paddle, paddleboarding, kajaky, vodné bicykle, šnorchlovanie, výlet loďou so skleneným dnom, vodné lyžovanie

Služby za poplatok: športové rybárčenie, plavba loďou po severných ostrovoch, výlet loďou na ostrov Bernache, výlet za delfínmi na západnom pobreží, korytnačie exkurzie, výlet na motorovom člne, súkromná lekcia vodného lyžovania

WELLNESS

Dlhý perličkový kúpeľ, súkromná lekcia pilates, manikúra, nový účes, šprint po 30 metrovej bežeckej dráhe olympijského štandardu na streche, plážová joga pri východe slnka, to všetko na Vás čaká v tomto dokonalom rezorte. Starostlivosť a čas venované sebe sú tajomstvom zdravého života. A kedy inokedy toto zažiť ako na dovolenke.


LUX* Me Spa
Kúpele používajú špičkovú technológiu a starodávnu múdrosť, na vytvorenie kúpeľného ekosystému, kde sa budete cítiť úplne blažene. Vyberte si z mnohých ponúkaných služieb a vydajte sa na celoživotnú cestu zdravia.


Služby: kúpeľná recepcia, obchodík a šatne, The Reverence Studio by Bastien Gonzalez, The Foot Virtuoso - pedikúra, kaderníctvo a holičstvo LUX* Me od OWay, svadobné štúdio, 6 liečebných miestností s High-tech vybavením (lôžka s naklápacím systémom pre lepšie vyrovnanie chrbtice, komfort sínusového tlaku;špecializované lôžka pre thajské a akupresúrne terapie), 2 dvojlôžkové spa-suity (špeciálna posteľ s vyhrievaným vodným matracom a guľovitým kremičitým pieskom; zážitková sprcha), vonkajší relaxačný bazén a záhrada, vodná cesta pre oživenie DIY reflexológia chodidiel), turecký hammam s vyhrievaným bazénom, tedové kamene a vyhrievané lavice, multisenzorická vodná cesta (dážď, hmla, bočné trysky, vodopád, vedro), kneippova chôdza (teplé a studené terapeutické kúpele nôh), Aroma (nízka teplota, suchá potná miestnosť), sprcha so zvukovými efektmi dažďa, salónik pre hlbokú relaxáciu

Otvorené: 09:00 – 21:00, dostupné od 16 rokov.

Deti v hoteli LUX* Grand Baie *****

Detský klub PLAY

poskytuje vedomé a moderné zážitky. O deti sa starajú odborníci, ktorí deti zabavia aktivitami prispôsobenými ich veku, ktoré podporujú individualitu, sebaobjavovanie a rozvoj.

Služby: veľký vnútorný priestor s umením a remeslami, knižnicou, kútikom pre batoľatá a minikuchynkou, vonkajší priestor so zeleninovou záhradou a trávnikom pre voľnú hru a prirodzené hry prispôsobené veku, detský bazén susediaci s hlavným bazénom, týždenný program pre 3 vekové skupiny, točiaci sa okolo piatich pilierov: dobré jedlo, pohyb, starostlivosť, pocity a tvorenie (záhradnícky projekt Little Green Fingers, slepé testovanie chuti, cesta od obilia k chlebu, zmrzlinové laboratórium, plavecká škola, junior jóga, rozprávanie príbehov, talentová show, botanické umenie. .)

Otvorené: 09:00 – 21:00, vhodné pre deti od 3-11 rokov

Studio 17

Či už sa jedná o staré arkádové hry, herné stanice PS5, DJ deck alebo skvelé vonkajšie prostredie, tínedžeri sa nudiť nebudú.

Služby: chill-out zóna pre dospievajúcich, herná stanica PS5, DJ deck, stanica PhotoFanatics, fotobúdka, exkluzívny filmový modul pre dospievajúcich, vodné športy

Otvorené: 09:00 – 21:00, cez víkend: 11:00 – 22:00, pre vekovú skupinu od 12-17 rokov

Doprava do hotela LUX* Grand Baie

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - LUX* Grand Baie *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela LUX* Grand Baie *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem LUX* Grand Baie *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela LUX* Grand Baie *****

Factsheet

Letové spojenia na Maurícius

Marica Verešová
LUX* Grand Baie
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.