LUX* Grand Baie *****

Maurícius

Luxusný hotel na severnom pobreží ostrova

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
LUX* Grand Baie

Pro hotel LUX* Grand Baie není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu LUX* Grand Baie.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel LUX* Grand Baie *****

Hodnotenie 9.5 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Grand Bay (Grand Baie) | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Pláž přímo u hotelu Restaurace s výhledem na lagunu Dětský klub s bohatým programem

Popis hotela LUX* Grand Baie ***** Maurícius

Hotel LUX* Grand Baie, sa nachádza na severnom pobreží Maurícia pri najvyhľadávanejšej pláži na ostrove. Tento butikový rezort novej generácie snúbi nový luxus s temperamentnou atmosférou života na tropickom ostrove. Rezort má tri reštaurácie, päť barov a kaviareň. Či už ide o jedinečnú kulinársku scénu alebo dych vyrážajúci zážitok zo strešnej reštaurácie s nekonečným bazénom, lepšie miesto pre svoju dovolenku nenájdete.

Hotel je navrhnutý elegantne a štýlovo s rešpektom k okolitej tropickej prírode. Každý apartmán, rezidencia a vila sú dielom interiérovej dizajnérky Kelly Hoppen a sú vyrobené tak, aby vyzerali ako prázdninový dom a cítili ste sa v nich ako doma. Všetko je presne na svojom mieste na vytvorenie dokonalej atmosféry. Architektúra a dizajn sa spojili a vytvorili útočisko pre jednoduchý a neuponáhľaný život.

Vo všetkých reštauráciách nájdete lahodné a precízne spracované a la carte menu. V Beach Rouge si vychutnáte stredomorskú kuchyňu, ktorá Vás prenesie na grécky ostrov alebo niekam pozdĺž pobrežia Talianska. V strešnom bare a reštaurácii Bisou sa podávajú jedlá v štýle tapas. Ai KISU, jedna z najlepších a výnimočných reštaurácií na ostrove, Vás pozýva na divokú kulinársku cestu naprieč Áziou. Pokiaľ si chcete aj na dovolenke zachovať zdravý životný štýl, potom je LUX* Grand Baie to pravé miesto, kam ísť. Dá vám všetko, čo potrebujete, aby ste sa cítili čo najlepšie. Výborné a zdravé rastlinné menu sa servíruje vo všetkých reštauráciách.

Služby hotela: 24 hodinová izbová služba (za poplatok), služby concierge, 24 hodinová recepcia, požičovňa áut, ošetrovňa, doktor v pohotovosti, služba prania a chemického čistenia, stráženie detí - od deviatich mesiacov a viac (za poplatok), svadobné služby, butik, súkromné ​​transfery, taxislužby a galérie umenia

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

LUX* Junior Suite

LUX* Junior Suite

Každý apartmán o veľkosti 65 m² (vrátane vonkajších priestorov) sa nachádza na prízemí, prvom a druhom poschodí...

Ocean Junior Suite

Ocean Junior Suite

Tieto apartmány s veľkosťou 65 m² na druhom poschodí rezortu ponúkajú úžasný panoramatický výhľad na lagúnu z vašej súkromnej tropickej vonkajšej terasy...

Family Suite **

Family Suite **

Rodinné apartmány s veľkosťou 130 m² boli starostlivo navrhnuté tak, aby predvídali a spĺňali charakteristické požiadavky rodín...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

LUX* Grand Baie je jednou z najlepších destinácií na ostrove. Kulinárska mekka má tri vynikajúce reštaurácie s odlišnými konceptmi stravovania. Rezort vo všetkých reštauráciách ponúka vynaliezavé a starostlivo vytvorené a la carte menu, od zeleninových menu až po reštauráciu na streche a od súčasnej ázijskej kuchyne po elegantné až po nenáročné stolovanie na pláži.

Bisou

Strešná reštaurácia Bisou poskytuje najlepšie miesto na pozorovanie západu slnka. Strecha má rozlohu 1 190 m² a je vybavená nekonečným bazénom, reštauráciou a barom zasadenými medzi stromami a rastlinami. Čaká tu na Vás neuveriteľný výhľad na legendárnu lagúnu Grand Baie. Odpočívať môžete v altánkoch umiestnených priamo pri bazéne. Vychutnajte si aperitív pri západe slnka a lahodnú kuchyňu v štýle tapas, mixu juhoamerickej a európskej kuchyne alebo vegetariánske a vegánske možnosti.

Otvorené iba pre dospelých hotelových hostí od 7:00 do 18:00
Raňajky: 08:00 - 10:30, Obedy 12:00 - 15:00, ľahké obedy 15:00 - 17:00, večera 18:30 - 22:30
Bisou Bar: 07:00 - 23:00

Ai KISU

Ai KISU, je jedna z najhorúcejších reštaurácií na ostrove s báječnou ázijskou kuchyňou. V otvorenej kuchyni môžete sledovať pôsobivou metódou Warayaki varenie na slame. Steny reštaurácie zdobia moderné japonské umenie, kuchári v otvorenej kuchyni pripravujú delikátne pokrmy inšpirované kuchyňami Ázie a eklektické jedlá sa podávajú spolu s vynikajúcimi koktailmi. Sommelier Soya Sauce vám naservíruje unikátny rad sójových omáčok. Ďalšou dominantou reštaurácie sú úžasné výhľady na jazierko v úrovni Ai KISU.
Dress code: páni musia mať dlhé nohavice a plné topánky. Žabky nie sú dovolené.

Otvorené iba na večere: utorok až nedeľa (v pondelok zatvorené) 18:30 - 20:30 pre rodiny, 20:30 - 23:30 pre dospelých a deti nad 8 rokov

Ai KISU Bar: 18:30 - 22:30

Beach Rouge

Beach Rouge je kombináciou plážového klubu a reštaurácie. Reštaurácia a bar fungujú cez deň aj v noci. A la carte raňajky sú rovnako kreatívne a chutné. Obedy sú dlhé a pokojné a zbližujú ľudí nad stredomorskou kuchyňou. Reštaurácia ponúka aj vegánske a vegetariánske možnosti. Keď slnko zapadne pod obzor, celá Beach Rouge sa rozžiari do elektrizujúceho červeného odtieňa. Za príjemného osvetlenia si môžete vychutnať aperitív v dvoch baroch, slávnostnú večeru na pláži alebo si zatancovať v rytme miestneho DJ. Na okamih sa prenesiete na bohémsku Ibizu alebo na krištáľovo čisté pobrežie Mykonosu.

Otvorené denne: raňajky 07:00 - 10:30, obedy 12:00 - 15:30, neskoré obedy 15:30 - 19:00, večera 19:00 - 22:30

Beach Rouge Bar: 07:00 - 00:00
Wet Bar: 10:30 - 18:30
Deck Bar: 10:30 - 18:30

Maison LUX* 

Táto nádherná, moderná kaviareň a bar sú zariadené v milánskom štýle. Počas dňa si môžete vychutnať vysoko kvalitnú rannú kávu a jemné pečivo, popoludňajší čaj alebo aperitív. Keď sa zotmie, barman vystrieda baristu, ktorý Vám pripraví obľúbený nápoj spolu s ľahkým občestvením. Po večeri si ešte doprajte pohárik absinthu, digestívu alebo likérov.

Otvorené denne: raňajky 07:00 - 10:30
Denný zážitok: 10:30 - 16:00
La Merenda: 16:00 – 18:00
Aperitív: 18:00 - 20:00
Digestive & Pastry Bar: 20:00 - 23:00

Maison LUX* Bar: 20:00 - 23:00

Club Ai KISU

Club Ai KISU je prvým nočným klubom na Mauríciu, ktorý kombinuje luxus súkromného klubu pre členov s luxusom rezidentov rezortu a je hostiteľom nového elitného, veľmi módneho konceptu. DJovia hrajú chytľavé melódie, hudobníci sem prichádzajúci nahrať svoj vinyl, drinky vytvorené mixológmi a atmosféra zodpovedajú týmto príležitostiam.
K dispozícii: možnosť zarezervovania klubu pre akcie počas týždňa, polosúkromné salóniky s osobnou obsluhou, barom a tanečným parketom

Otvorené v stredu, v piatok a v sobotu, iba dospelí (18+)
Ai KISU Club Bar: 22:00 – 02:00

ICI 

Inovácia sa spája s remeselnou zručnosťou v zmrzlinovom bare ICI, kde sa do popredia dostáva zákulisie výroby zmrzliny. Výsledkom sú čerstvo vyrobené gelato, zmrzlina, sorbet a jedinečné príchute, to všetko priamo pred vašimi očami. Malé dávky kreatívnych príchutí sa menia nielen denne, ale aj v priebehu dňa.

Otvorené: 11:00 – 18:00

COCOONS

Seven Cocoons je exkluzívna súkromná reštaurácia vedľa pláže. Môžete tu stolovať pod holým nebom a pritom sa kochať nádherným výhľadom na modrú lagúnu v úplnom súkromí. Každý kokon je priestranný a ideálny na raňajky, špeciálny brunch, obedy a večere.

The Food Lab

V teple hlavnej kuchyne – laboratórium, kde kuchári pripravujú jedlá podľa techniky, sezónnosti a trendov. K dispozícii je knižnica s ťažko dostupnými prísadami. Pár šťastlivcov bude mať možnosť ochutnať pripravované jedlá ešte predtým, než sa dostanú na menu, povečerať so šéfkuchárom a užiť si ochutnávku vín alebo kurz varenia.

Keen on Green

Ak ste vegetariáni alebo vegáni, určite oceníte rastlinné pokrmy, ktoré sú v menu označené zelenou a môžete ich nájsť vo všetkých hotelových reštauráciách.

 

Poznámka: V balíčku polpenzie je zahrnuté: Beach Rouge - výberové a la carte menu, Bisou - všetky položky v ponuke, Ai KISU - rezidentní hostia s polpenziou, plnou penziou a all inclusive majú nárok na kredit 2 400 Mur na osobu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb LUX* Grand Baie

Rezort LUX* Grand Baie ponúka päť typov ubytovania: Junior Suite, Pool Residence, Pool Penthouse, Pool Villa a Grand Beach Pool Villa.

Vybavenie všetkých typov ubytovania zahŕňa: zariadený balkón alebo terasu, šatňu, samostatnú vaňu, chromoterapeutickú sprchu, samostatné toalety, inteligentné ovládanie miestnosti, automatické žalúzie a závesy, minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávovar, vysokorýchlostné Wi-Fi, LED TV a USB nabíjací porty.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

LUX* Junior Suite

LUX* Junior Suite foto

Každý apartmán o veľkosti 65 m² (vrátane vonkajších priestorov) sa nachádza na prízemí, prvom a druhom poschodí. Posteľ veľkosti King a luxusné obliečky Vám zaistia ten najlepší spánok. Tropická vonkajšia terasa ponúka očarujúce výhľad. Max. kapacita: 2 dospelí + 1 dojča (v detskej postieľke) alebo 2 dospelí + 1 dieťa alebo 1 dospelý + 1 dospievajúci + 1 dojča alebo 1 dospelý + 1 dieťa + 1 dojča.

Ocean Junior Suite

Ocean Junior Suite foto

Tieto apartmány s veľkosťou 65 m² na druhom poschodí rezortu ponúkajú úžasný panoramatický výhľad na lagúnu z vašej súkromnej tropickej vonkajšej terasy. Modernistické apartmány sa môžu pochváliť štýlovými dlaždicami, samostatnou vaňou a tiež high-tech prvkami s funkciami chytrého ovládania izby, ktoré vám poskytnú plnú kontrolu nad atmosférou miestnosti. Ideálne miesto na odpočinok a načerpanie síl. Max. kapacita: 2 dospelí + 1 dieťa/dojča alebo 1 dospelý + 1 dospievajúci + 1 dojča alebo 1 dospelý + 1 dieťa + 1 dojča.

Family Suite **

Family Suite ** foto

Rodinné apartmány s veľkosťou 130 m² boli starostlivo navrhnuté tak, aby predvídali a spĺňali charakteristické požiadavky rodín. Na prízemí a prvom poschodí majú duo prepojených izieb. Pre väčšie pohodlie majú dve kúpeľne a dva minibary. O zábavu pre najmenších sa postará duálna 55” LED TV s výberom kanálov vhodných pre deti. Užite si tropické podnebie na dvoch útulných terasách. Max. kapacita: 4 dospelí + 2 deti alebo 3 dospelí + 1 dospievajúci + 1 dieťa alebo 2 dospelí + 4 deti alebo 2 dospelí + 1 dospievajúci + 3 deti alebo 2 dospelí + 2 dospievajúci + 2 detí/dojčatá.

Lux* Pool Residence

Lux* Pool Residence foto

Pre rodiny sú k dispozícii prenádherné rezidencie s dvoma spálňami, ktoré sa nachádzajú na prvom, druhom a treťom poschodí v oblasti za rezortom cez cestu (ľahko dostupné cez lávku). Každá rezidencia s rozlohou 180 m² (vrátane vonkajších priestorov) je múdro navrhnutá tak, aby ste sa v nich cítili ako doma. Majú obývací a jedálenský priestor, súkromný vyhrievaný bazén a širokú terasu, ktorá je ideálna pre organizovanie večierka. Súčasťou vybavenia je aj nastaviteľné náladové osvetlenie. Max. kapacita: 4 dospelí + 2 dospievajúci alebo 2 deti alebo 2 dojčatá alebo 3 dospelí + 3 dospievajúci alebo 3 deti alebo 3 dojčatá.

LUX* Pool Penthouse

LUX* Pool Penthouse foto

Tieto penthousy sú doslova korunovačným klenotom. Ponúkajú služby komorníka, moderné vybavenie, tri spálne s vlastnou kúpeľňou, kuchyňa, nastaviteľné náladové osvetlenie, jedáleň a obývací priestor. Nachádzajú sa na treťom poschodí. Sú ideálne pre rodiny alebo priateľov, ktorí cestujú spoločne. Majú obrovskú terasu susediacu so súkromným vyhrievaným bazénom s lehátkami a grilom. Tento penthouse s rozlohou 325 m² (vrátane vonkajších priestorov) sa nachádza za rezortom cez cestu a je prístupný cez lávku. Max. kapacita: 6 dospelých + 2 dospievajúci alebo 2 deti alebo 2 dojčatá alebo 4 dospelí + 4 dospievajúci alebo 4 deti alebo 4 dojčatá.

LUX* Pool Villa

LUX* Pool Villa foto

Vily sú ukryté v tropických záhradách a na najkrajšej pláži severného pobrežia. Každá vila s rozlohou 240 m² (vrátane vonkajších priestorov) sa rozkladá na dvoch podlažiach v tropických záhradách a na pláži. Ponúka služby komorníka, dve spálne, nastaviteľné náladové osvetlenie, samostatný vyhrievaný bazén, gril, terasu na opaľovanie, altánok, obývací a jedálenský kút. Inými slovami, všetko, čo potrebujete pre Vašu najlepšiu dovolenku vôbec. Max. kapacita: 4 dospelí + 2 dospievajúci alebo 2 deti alebo 2 dojčatá alebo 3 dospelí + 3 dospievajúci alebo 3 deti alebo 3 dojčatá.

LUX* Grand Beach Pool Villa

LUX* Grand Beach Pool Villa foto

Dokonale navrhnutá vila s tromi en-suite spálňami sa nachádza priamo na najkrajšej pláži s výhľadom na nádhernú lagúnu. Vila s viac ako 620 m² (vrátane vonkajších priestorov) má kuchyňu, jedáleň a obývací priestor, vyhrievaný bazén, vonkajšiu tropickú sprchu, slnečnú terasu, altánok a gril, nastaviteľné náladové osvetlenie, súkromného komorníka a vlastného kuchára. Nie je lepšie miesto na ostrove, kde si užívať skvelú dovolenku. Max. kapacita: 6 dospelých + 2 dospievajúci alebo 2 deti alebo 2 dojčatá alebo 4 dospelí + 4 dospievajúci alebo 4 deti alebo 4 dojčatá.

Pláž a more

Pláž LUX* Grand Baie nie je treba predstavovať. Vyhľadávaná a chránená piesočná pláž lemovaná palmami ustupuje ohromujúcej lagúne. Je ideálna na kúpanie po celý rok. Niet divu, že Beach Rouge, reštaurácia a plážový klub, sa nachádza práve na tejto pláži.

Online cena a slevy LUX* Grand Baie *****

Profi foto hotela LUX* Grand Baie *****

Naše foto hotela LUX* Grand Baie *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie LUX* Grand Baie

LUX* Grand Baie je jednou z najlepších destinácií na ostrove. Kulinárska mekka má tri vynikajúce reštaurácie s odlišnými konceptmi stravovania. Rezort vo všetkých reštauráciách ponúka vynaliezavé a starostlivo vytvorené a la carte menu, od zeleninových menu až po reštauráciu na streche a od súčasnej ázijskej kuchyne po elegantné až po nenáročné stolovanie na pláži.

Bisou

Strešná reštaurácia Bisou poskytuje najlepšie miesto na pozorovanie západu slnka. Strecha má rozlohu 1 190 m² a je vybavená nekonečným bazénom, reštauráciou a barom zasadenými medzi stromami a rastlinami. Čaká tu na Vás neuveriteľný výhľad na legendárnu lagúnu Grand Baie. Odpočívať môžete v altánkoch umiestnených priamo pri bazéne. Vychutnajte si aperitív pri západe slnka a lahodnú kuchyňu v štýle tapas, mixu juhoamerickej a európskej kuchyne alebo vegetariánske a vegánske možnosti.

Otvorené iba pre dospelých hotelových hostí od 7:00 do 18:00
Raňajky: 08:00 - 10:30, Obedy 12:00 - 15:00, ľahké obedy 15:00 - 17:00, večera 18:30 - 22:30
Bisou Bar: 07:00 - 23:00

Ai KISU

Ai KISU, je jedna z najhorúcejších reštaurácií na ostrove s báječnou ázijskou kuchyňou. V otvorenej kuchyni môžete sledovať pôsobivou metódou Warayaki varenie na slame. Steny reštaurácie zdobia moderné japonské umenie, kuchári v otvorenej kuchyni pripravujú delikátne pokrmy inšpirované kuchyňami Ázie a eklektické jedlá sa podávajú spolu s vynikajúcimi koktailmi. Sommelier Soya Sauce vám naservíruje unikátny rad sójových omáčok. Ďalšou dominantou reštaurácie sú úžasné výhľady na jazierko v úrovni Ai KISU.
Dress code: páni musia mať dlhé nohavice a plné topánky. Žabky nie sú dovolené.

Otvorené iba na večere: utorok až nedeľa (v pondelok zatvorené) 18:30 - 20:30 pre rodiny, 20:30 - 23:30 pre dospelých a deti nad 8 rokov

Ai KISU Bar: 18:30 - 22:30

Beach Rouge

Beach Rouge je kombináciou plážového klubu a reštaurácie. Reštaurácia a bar fungujú cez deň aj v noci. A la carte raňajky sú rovnako kreatívne a chutné. Obedy sú dlhé a pokojné a zbližujú ľudí nad stredomorskou kuchyňou. Reštaurácia ponúka aj vegánske a vegetariánske možnosti. Keď slnko zapadne pod obzor, celá Beach Rouge sa rozžiari do elektrizujúceho červeného odtieňa. Za príjemného osvetlenia si môžete vychutnať aperitív v dvoch baroch, slávnostnú večeru na pláži alebo si zatancovať v rytme miestneho DJ. Na okamih sa prenesiete na bohémsku Ibizu alebo na krištáľovo čisté pobrežie Mykonosu.

Otvorené denne: raňajky 07:00 - 10:30, obedy 12:00 - 15:30, neskoré obedy 15:30 - 19:00, večera 19:00 - 22:30

Beach Rouge Bar: 07:00 - 00:00
Wet Bar: 10:30 - 18:30
Deck Bar: 10:30 - 18:30

Maison LUX* 

Táto nádherná, moderná kaviareň a bar sú zariadené v milánskom štýle. Počas dňa si môžete vychutnať vysoko kvalitnú rannú kávu a jemné pečivo, popoludňajší čaj alebo aperitív. Keď sa zotmie, barman vystrieda baristu, ktorý Vám pripraví obľúbený nápoj spolu s ľahkým občestvením. Po večeri si ešte doprajte pohárik absinthu, digestívu alebo likérov.

Otvorené denne: raňajky 07:00 - 10:30
Denný zážitok: 10:30 - 16:00
La Merenda: 16:00 – 18:00
Aperitív: 18:00 - 20:00
Digestive & Pastry Bar: 20:00 - 23:00

Maison LUX* Bar: 20:00 - 23:00

Club Ai KISU

Club Ai KISU je prvým nočným klubom na Mauríciu, ktorý kombinuje luxus súkromného klubu pre členov s luxusom rezidentov rezortu a je hostiteľom nového elitného, veľmi módneho konceptu. DJovia hrajú chytľavé melódie, hudobníci sem prichádzajúci nahrať svoj vinyl, drinky vytvorené mixológmi a atmosféra zodpovedajú týmto príležitostiam.
K dispozícii: možnosť zarezervovania klubu pre akcie počas týždňa, polosúkromné salóniky s osobnou obsluhou, barom a tanečným parketom

Otvorené v stredu, v piatok a v sobotu, iba dospelí (18+)
Ai KISU Club Bar: 22:00 – 02:00

ICI 

Inovácia sa spája s remeselnou zručnosťou v zmrzlinovom bare ICI, kde sa do popredia dostáva zákulisie výroby zmrzliny. Výsledkom sú čerstvo vyrobené gelato, zmrzlina, sorbet a jedinečné príchute, to všetko priamo pred vašimi očami. Malé dávky kreatívnych príchutí sa menia nielen denne, ale aj v priebehu dňa.

Otvorené: 11:00 – 18:00

COCOONS

Seven Cocoons je exkluzívna súkromná reštaurácia vedľa pláže. Môžete tu stolovať pod holým nebom a pritom sa kochať nádherným výhľadom na modrú lagúnu v úplnom súkromí. Každý kokon je priestranný a ideálny na raňajky, špeciálny brunch, obedy a večere.

The Food Lab

V teple hlavnej kuchyne – laboratórium, kde kuchári pripravujú jedlá podľa techniky, sezónnosti a trendov. K dispozícii je knižnica s ťažko dostupnými prísadami. Pár šťastlivcov bude mať možnosť ochutnať pripravované jedlá ešte predtým, než sa dostanú na menu, povečerať so šéfkuchárom a užiť si ochutnávku vín alebo kurz varenia.

Keen on Green

Ak ste vegetariáni alebo vegáni, určite oceníte rastlinné pokrmy, ktoré sú v menu označené zelenou a môžete ich nájsť vo všetkých hotelových reštauráciách.

 

Poznámka: V balíčku polpenzie je zahrnuté: Beach Rouge - výberové a la carte menu, Bisou - všetky položky v ponuke, Ai KISU - rezidentní hostia s polpenziou, plnou penziou a all inclusive majú nárok na kredit 2 400 Mur na osobu.

Aktivity

Vodné aktivity

Zadarmo:

windsurfing
plachetné člny
katamarány
stand-up paddle
paddleboarding
kajaky
vodné bicykle
šnorchlovanie
plavba loďou so skleneným dnom
vodné lyžovanie

 

Za príplatok:

plavba loďou po severných ostrovoch
výlet loďou na ostrov Bernache
výlet za delfínmi na západnom pobreží
korytnačia exkurzia
výlet na motorovom člne
športové rybárčenie
súkromná lekcia vodného lyžovania

Šport a wellness hotela LUX* Grand Baie *****

ŠPORT

Muscle up on the roof
Fitness zóna na streche s rozlohou 350 m² je postavená na vonkajšie cvičenie, maximálny výkon a regeneráciu. V krásne navrhnutom štúdiu Niyama nájdete skupinové cyklistické štúdio, bežecké dráhy a „MyBeast“ zariadenia s 12 stanicami.

Služby: vôbec prvý plnohodnotný vonkajší strešný wellness zážitok v Indickom oceáne, súkromné ​​a malé skupinové sedenie (posilňovanie, kondícia, HIIT, box), firemné tímové akcie, bežecké workshopy, 350 m² všestranného tréningového priestoru s dvoma 30m bežeckými dráhami olympijského štandardu a funkčným fitness rámom MyBeast s 12 cvičebnými stanicami

Otvorené: 06:00-09:00 a 16:00-19:00

Fitness Centrum:
Wellness salónik a džúsový bar pre rehydratáciu a dobitie energie, plne vybavené radom Technogym Excite Live Cardio a funkčné fitness Outrace Cube, šesť kardio spôsobov pre všetky potreby a schopnosti (Top Excite, Climb, Technogym Run, Skillrun, Skillrow, Synchro, Top a Watt Bike pre skutočný pocit z jazdy), široká ponuka týždenných wellness lekcií (od 25 rokov) pre malé i veľké skupiny (5-25 hostí) a osobný tréning, mestské fitness zátišie


Ďalšie služby: virtuálna cyklistika, pilates, joga, air joga, 

 

WELLNESS

Dlhý perličkový kúpeľ, súkromná lekcia pilates, manikúra, nový účes, šprint po 30 metrovej bežeckej dráhe olympijského štandardu na streche, plážová joga pri východe slnka, to všetko na Vás čaká v tomto dokonalom rezorte. Starostlivosť a čas venované sebe sú tajomstvom zdravého života. A kedy inokedy toto zažiť ako na dovolenke.


LUX* Me Spa
Kúpele používajú špičkovú technológiu a starodávnu múdrosť, na vytvorenie kúpeľného ekosystému, kde sa budete cítiť úplne blažene. Vyberte si z mnohých ponúkaných služieb a vydajte sa na celoživotnú cestu zdravia.


Služby: kúpeľná recepcia, obchodík a šatne, The Reverence Studio by Bastien Gonzalez, The Foot Virtuoso - pedikúra, kaderníctvo a holičstvo LUX* Me od OWay, svadobné štúdio, 6 liečebných miestností s High-tech vybavením (lôžka s naklápacím systémom pre lepšie vyrovnanie chrbtice, komfort sínusového tlaku;špecializované lôžka pre thajské a akupresúrne terapie), 2 dvojlôžkové spa-suity (špeciálna posteľ s vyhrievaným vodným matracom a guľovitým kremičitým pieskom; zážitková sprcha), vonkajší relaxačný bazén a záhrada, vodná cesta pre oživenie DIY reflexológia chodidiel), turecký hammam s vyhrievaným bazénom, tedové kamene a vyhrievané lavice, multisenzorická vodná cesta (dážď, hmla, bočné trysky, vodopád, vedro), kneippova chôdza (teplé a studené terapeutické kúpele nôh), Aromaterapeutická para a sauna (nízka teplota, suchá potná miestnosť), sprcha so zvukovými efektmi dažďa, salónik pre hlbokú relaxáciu

Otvorené: 09:00 – 21:00, dostupné od 16 rokov.

Deti v hoteli LUX* Grand Baie *****

Detský klub PLAY

poskytuje vedomé a moderné zážitky. O deti sa starajú odborníci, ktorí deti zabavia aktivitami prispôsobenými ich veku, ktoré podporujú individualitu, sebaobjavovanie a rozvoj.

Služby: veľký vnútorný priestor s umením a remeslami, knižnicou, kútikom pre batoľatá a minikuchynkou, vonkajší priestor so zeleninovou záhradou a trávnikom pre voľnú hru a prirodzené hry prispôsobené veku, detský bazén susediaci s hlavným bazénom, týždenný program pre 3 vekové skupiny, točiaci sa okolo piatich pilierov: dobré jedlo, pohyb, starostlivosť, pocity a tvorenie (záhradnícky projekt Little Green Fingers, slepé testovanie chuti, cesta od obilia k chlebu, zmrzlinové laboratórium, plavecká škola, junior joga, rozprávanie príbehov, talentová show, botanické umenie. .)

Otvorené: 09:00 – 21:00, vhodné pre deti od 3-11 rokov

Studio 17

Či už sa jedná o staré arkádové hry, herné stanice PS5, DJ deck alebo skvelé vonkajšie prostredie, tínedžeri sa nudiť nebudú.

Služby: chill-out zóna pre dospievajúcich, herná stanica PS5, DJ deck, stanica PhotoFanatics, fotobúdka, exkluzívny filmový modul pre dospievajúcich, vodné športy

Otvorené: 09:00 – 21:00, cez víkend: 11:00 – 22:00, pre vekovú skupinu od 12-17 rokov

Doprava do hotela LUX* Grand Baie

Rezort LUX* Grand Baie je od medzinárodného letiska Sir Seewoosagur Ramgoolam vzdialený asi 70 km a 1 hodinu 15 minút jazdy autom. K dispozícii je súkromný transfer a taxi služby.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - LUX* Grand Baie *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela LUX* Grand Baie *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem LUX* Grand Baie *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Katarina Kaprálová
Posledná inšpekcia hotela
Katarina Kaprálová +421 948 960 122

Recezie hotela LUX* Grand Baie *****

Factsheet

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.