Maradiva Resort Villas & Spa *****

Maurícius

Raj relaxácie. Privátne vily s vlastným bazénom.

Osobne
sme
navštívili

Hotel Maradiva Resort Villas & Spa *****

Lokalita Maurícius, Flic and Flac | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Každá vila má vlastný bazén Dokonalé súkromie Božšký kľud

Popis hotela Maradiva Resort Villas & Spa ***** Maurícius

Exkluzívne miesto kombinujúce luxus a dokonalé súkromie. Jedinečný nový rezort ponúka výhľad na kľudné modré vody zálivu Tamarin Bay v oblasti Flic en Flac na západe. Interiéry sú inšpirované francúzskou koloniálnou architektúrou s prvkami afrického aj arabského sveta.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Luxury Suite Villa

Luxury Suite Villa

Luxury Suite Villa o rozlohe 163 m2 disponuje jednou spálňou, priestrannou kúpeľňou, šatníkom a vlastnou terasou pre privátne večere pod otvorenou oblohou...

Beachfront Luxury Suite Villa

Beachfront Luxury Suite Villa

Beachfront Luxury Suite Villa o rozlohe 163 m2 poskytuje úžasný výhľad na oceán a priamy vstup na pláž...

Presidential Suite s bazénom

Presidential Suite s bazénom

Presidential Suite o rozlohe 345m2 má najlepšiu polohu priamo na pláži. Všetky spálne aj obývacie izby sú vybavené plazmovou TV a audio systémami...

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Maradiva Resort Villas & Spa

Maradiva Villas Resort & Spa (býv. Taj Exotica) je jediný rezort na Mauríciu, kde má každá vila vlastný bazén, samozrejme s terasou a ležadlami. 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Luxury Suite Villa

Luxury Suite Villa

Luxury Suite Villa o rozlohe 163 m2 disponuje jednou spálňou, priestrannou kúpeľňou, šatníkom a vlastnou terasou pre privátne večere pod otvorenou oblohou.

Beachfront Luxury Suite Villa

Beachfront Luxury Suite Villa

Beachfront Luxury Suite Villa o rozlohe 163 m2 poskytuje úžasný výhľad na oceán a priamy vstup na pláž. Kúpeľňa je priestranná, s veľkou vaňou, oddelenou sprchou aj vonkajšou sprchou v krásnej záhrade.

Presidential Suite s bazénom

Presidential Suite s bazénom

Presidential Suite o rozlohe 345m2 má najlepšiu polohu priamo na pláži. Všetky spálne aj obývacie izby sú vybavené plazmovou TV a audio systémami. Kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom má presklenú stenu do privátnej časti záhrady, kde je vonkajšia sprcha. Oceníte ju pri chvíľach uvoľnenia alebo po príchode z pláže.

Exclusive Suite Villa

Exclusive Suite Villa

Všetkých 6 Exclusive Suite Villas o rozlohe 220 m2 poskytuje priamy vstup na pláž. Spálňa aj obývacia izba je veľmi priestranná Vily majú navyše privátnu záhradu s terasou, ideálnu pre romantické večere.

Garden Suite Villa

Garden Suite Villa

Garden Suite Villa o rozlohe 163 m2 disponuje jednou spálňou, priestrannou kúpeľňou, šatníkom a vlastnou terasou pre privátne večere pod otvorenou oblohou.

Online cena a slevy Maradiva Resort Villas & Spa *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Maradiva Resort Villas & Spa *****

Naše foto hotela Maradiva Resort Villas & Spa *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Maradiva Resort Villas & Spa

Hotel ponúka niekoľko reštaurácií v štýle ázijskej, mauricíjskej aj stredomorskej kuchyne.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria po česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

 

Šport a wellness hotela Maradiva Resort Villas & Spa *****

Hostia môžu relaxovať a starať sa o svoje zmysly pri mnohých indických technikách vrátane ayurvedy. Okrem masáží tu nájdete bazén s hydroterapiou, saunu, jógu, meditačnú miestnosť a kozmetický salón. Šport centrum je vybavené najnovšou technikou na kardio cvičenie aj posilňovanie, disponuje aj širokou ponukou vodných športov ako je windsurfing, potápanie a vodné lyžovanie.

Doprava do hotela Maradiva Resort Villas & Spa

Transfer z letiska do hotela Maradiva Resort Villas & Spa trvá 1hod až 1hod10min.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Maradiva Resort Villas & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Maradiva Resort Villas & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maradiva Resort Villas & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jana Paseková
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Recezie hotela Maradiva Resort Villas & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Marica Verešová
Maradiva Resort Villas & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.