The Oberoi *****

Maurícius

Dokonalé súkromie pre najnáročnejších

Osobne
sme
navštívili

Hotel The Oberoi *****

Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Vilový rezort Súkromie pre páry Exkluzívne Spa a relaxácia

Popis hotela The Oberoi ***** Maurícius

Exkluzívny a intímny hotel Oberoi sa nachádza v Korytnačej zátoke, na severozápadnom pobreží ostrova Maurícius. Obklopený je tropickou záhradou a dominuje mu bazén s priezračnou vodou.

V tesnej blízkosti hotela sa vinie pláž s bielym pieskom v tvare troch polkruhov a ponúka nádherné výhľady na tyrkysovo modrú lagúnu aj majestátne hory v pozadí.

Architektúra hotela kombinuje kameň, drevo a slamu. Tieto prírodné materiály sú úplne v súlade s tropickou krásou ostrova a hotel tak vytvára rozprávkový dojem a idylickú atmosféru. Toto miesto si zamilujú všetky romantické duše.

Oberoi je ideálnym miestom pre páry, ktoré si chcú užívať intímnu dovolenku v raji.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Luxury Pavilion

Luxury Pavilion

Luxury Pavilon (70 m²) ukrývajú priestrannú spálňu, obývaciu časť a priestrannú terasu s možnosťou stolovania a výhľady na záhrady a Indický oceán...

Luxury Villa s bazénom

Luxury Villa s bazénom

Luxury Vila s bazénom ponúka relax vo vlastnom bazéne s rozmermi 8 x 4,5 metrov, ktorý je umiestnený na ohradenom dvorčeku...

Luxury Villa so záhradou

Luxury Villa so záhradou

Luxury Vily so záhradou disponujú ohradenou tropickou záhradou a vonkajším priestorom k stolovaniu...

Royal Villa s bazénom

Royal Villa s bazénom

Royal Vily s bazénom sa nachádzajú v bujnej tropickej záhrade, majú elegantne zariadenú obývaciu izbu s výhľadom na súkromný bazén (55 m²) a Indický oceán...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácia hotela Oberoi je tradičným dreveným zázrakom so slamenou strechou, zasadeným do prostredia paliem a s výhľadom na Indický oceán. Najesť sa môžete vnútri alebo vonku pod hviezdami. Ponuka pokrmov zahŕňa európsku, orientálnu a kreolskú kuchyňu. Nebeskú atmosféru dokresľujú sviečky plávajúce po vodnej hladine bazéna, exotické kvetiny, večerné piesne a úchvatné západy slnka.

Druhá reštaurácia, On The Rocks Restaurant, okrem úchvatných výhľadov ponúka čerstvé šaláty, cestoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otvorená je na obedy a večere.

Miestny bar otvára svoje brány od jedenástej doobeda do jedenástej večer. 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb The Oberoi

Hotel Oberoi zahŕňa ubytovanie v luxusných vilkách s privátnou záhradou alebo súkromným bazénom. Všetky vily sú vybavené: satelitnou televíziou a DVD prehrávačom, bezdrôtovým pripojením k internetu, elektronickým trezorom, telefónom s priamou voľbou, osobným barom, 24 hodinovou súkromnou jedálňou, napájacou stanicou pre iPod a kávovarom Nespresso.

Každá izba zahŕňa romantickú posteľ s nebesami, kúpeľne sú vybavené samostatným sprchovacím kútom a vaňou v mramore, z ktorej je výhľad do záhrady.

Ponuka izieb

Luxury Pavilion

Luxury Pavilion foto

Luxury Pavilon (70 m²) ukrývajú priestrannú spálňu, obývaciu časť a priestrannú terasu s možnosťou stolovania a výhľady na záhrady a Indický oceán.

Luxury Villa s bazénom

Luxury Villa s bazénom foto

Luxury Vila s bazénom ponúka relax vo vlastnom bazéne s rozmermi 8 x 4,5 metrov, ktorý je umiestnený na ohradenom dvorčeku.

Luxury Villa so záhradou

Luxury Villa so záhradou foto

Luxury Vily so záhradou disponujú ohradenou tropickou záhradou a vonkajším priestorom k stolovaniu.

Royal Villa s bazénom

Royal Villa s bazénom foto

Royal Vily s bazénom sa nachádzajú v bujnej tropickej záhrade, majú elegantne zariadenú obývaciu izbu s výhľadom na súkromný bazén (55 m²) a Indický oceán. Oddelené spálne taktiež ponúkajú úžasný výhľad na more. Jedáleň sa nachádza pod šírym nebom.

Two Bedroom Luxury Vila s bazénom

Two Bedroom Luxury Vila s bazénom foto

Two Bedroom Luxury Vily s bazénom sú zasadené do ohradenej záhrady (600 m²). Sú ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku. Jedna z dvoch elegantných izieb je vybavená dvoma oddelenými lôžkami. Bazén je v rozmeroch 8 x 4,5 metrov.

Two Bedroom Royal Vila s bazénom

Two Bedroom Royal Vila s bazénom foto

Two Bedroom Royal Vila s bazénom sa tiež nachádza v záhrade (650 m²) a má obývaciu izbu s výhľadom na súkromný bazén a Indický oceán. Jedálny pavilón sa nachádza vonku a ponúka stolovanie pod hviezdami.

Three Bedroom Royal Vila s bazénom

Three Bedroom Royal Vila s bazénom foto

Three Bedroom Royal Vily s bazénom sú prepojením dvoch luxusných pavilónov, zasadených v tropickej záhrade. Tri spálne poskytujú dostatok priestoru pre rodinnú dovolenku či skupinku priateľov. Jedáleň je tiež situovaná vonku, orientovaná smerom k najkrásnejším západom slnka.

Premier villa s bazénom

Premier villa s bazénom foto

Tieto vily sú umiestnené najbližšie k moru. Majú úžasný výhľad na Korytnačiu zátoku a nezabudnuteľný výhľad na západ slnka. Sú dekorované relaxačnými prírodnými farbami, s ručne maľovaným nábytkom a miestnym umením. V interiéri nájdete manželskú posteľ a príjemný obývací priestor. Vo vnútri vily nájdete svieži jedálenský pavilón so slamenou strechou a vyhrievaný bazén. Rozloha vily je 325 m2.

Presidential villa s bazénom

Presidential villa s bazénom foto

Táto opulentná rezidencia je situovaná na pláži so skvelým výhľadom na oceán, hory a aj západ slnka. S tradičnou slamenou strechou, vysokým stropom a prírodnými farbami použitými v interiéri je dokonalým relaxačným zážitkom. Môžete sa natiahnuť v hlavnej spálni na manželskej posteli alebo si užiť luxus v zadnej kúpeľni s výhľadom do bujnej záhrady. Oddychujte vo vyhrievanom bazéne alebo sa osviežte v jedálnom pavilóne, zatiaľ čo pozorujete večernú oblohu pri západe slnka. Celková rozloha vily je 650 m2.

Pláž a more

Pri hoteli sa nachádza pláž, pokrytá jemným bielym pieskom v tvare troch polkruhov. Jedná sa o dokonalé miesto k slneniu, ale aj hrám v piesku. Pláž je kratšia, miestami sú kamene. Výhľady sa otvárajú nielen na lagúnu, ale aj na rozmanité krásy ostrova.

Online cena a slevy The Oberoi *****

Profi foto hotela Oberoi *****

Naše foto hotela Oberoi *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Oberoi

Reštaurácia hotela Oberoi je tradičným dreveným zázrakom so slamenou strechou, zasadeným do prostredia paliem a s výhľadom na Indický oceán. Najesť sa môžete vnútri alebo vonku pod hviezdami. Ponuka pokrmov zahŕňa európsku, orientálnu a kreolskú kuchyňu. Nebeskú atmosféru dokresľujú sviečky plávajúce po vodnej hladine bazéna, exotické kvetiny, večerné piesne a úchvatné západy slnka.

Druhá reštaurácia, On The Rocks Restaurant, okrem úchvatných výhľadov ponúka čerstvé šaláty, cestoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otvorená je na obedy a večere.

Miestny bar otvára svoje brány od jedenástej doobeda do jedenástej večer. 

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Oberoi *****

Kúpele hotela Oberoi sú dokonalou svätyňou pokoja. Hostia sem prichádzajú nájsť harmóniu a pocit pohody. K vybaveniu patrí kozmetický salón, parný kúpeľ, posilňovňa a jednotlivé kúpeľné apartmány s vlastnou jacuzzi. Tradičné mauricijské procedúry využívajú prírodné miestne oleje a ovocie. Čo takto vyskúšať masáž čerstvo mletým kokosom?

Fitness centrum ukrýva vnútorný bazén, telocvičňu, posilňovacie stroje, tenisové kurty a vybavenie, vďaka ktorému ľahko posilníte svalstvo.

Doprava do hotela The Oberoi

Transfer z letiska do hotela Oberoi zaberie cca hodinu a dvadsaťpäť minút. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty. Vybrať si môžete klimatizované osobné auto, SUV/terénne auto, limuzínu, helikoptéru, prípadne klimatizovaný bus/minibus spolu s ďalšími turistami, ktorý však môže cestou zastaviť až v troch hoteloch.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - The Oberoi *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela The Oberoi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Oberoi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Veronika Khúlová

Recezie hotela The Oberoi *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Ing. Pavlína Zbořilová
The Oberoi
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.