The Oberoi *****

Maurícius

Dokonalé súkromie pre najnáročnejších.

Osobne
sme
navštívili

Hotel The Oberoi *****

Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Vilový rezort Súkromie pre páry Exkluzívne Spa a relaxácia

Popis hotela The Oberoi ***** Maurícius

Exkluzívny a intímny hotel Oberoi sa nachádza v Korytnačej zátoke, na severozápadnom pobreží ostrova Maurícius. Obklopený je tropickou záhradou a dominuje mu bazén s priezračnou vodou.

V tesnej blízkosti hotela sa vinie pláž s bielym pieskom v tvare troch polkruhov a ponúka nádherné výhľady na tyrkysovo modrú lagúnu a majestátne hory v pozadí.

Architektúra hotela kombinuje kameň, drevo a slamu. Tieto prírodné materiály sú v dokonalom súlade s tropickou krásou ostrova a hotel tak vytvára rozprávkový dojem a idylickú atmosféru. Toto miesto si zamilujú všetky romantické duše.

Oberoi je ideálnym miestom pre páry, ktoré si chcú užívať intímnu dovolenku v raji.

Transfér z letiska do hotela Oberoi zaberie cca hodinu a dvadsaťpäť minút. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty. Vybrať si môžete klimatizované osobné auto, SUV/terénne vozidlo, limuzínu, helikoptéru, prípadne klimatizovaný bus/minibus spolu s ďalšími turistami, ktorý však môže cestou zastaviť až v 3 hoteloch.

ODPORÚČANIE ŠPECIALISTOV – OSOBNE SME HOTEL NAVŠTÍVILI

Oberoi je veľmi privátny hotel vilkového typu. Servis tu funguje na vysokej úrovni. Skvelé sú Luxury Vily s bazénom, honosné vybavenie všetkých vil vrátane mramorovej vane.

Hotel má menšie pláže ohraničené veľkými kameňmi, čo poskytuje veľa súkromia.

Architektúra so slamenými strechami a rôznymi dekoráciami v záhrade celého hotela, robí tento hotel nezabudnuteľný a odlišný.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Luxury Pavilion

Luxury Pavilion

Luxury Pavilon (70 m²) ukrývajú priestornú spálňu, obývaciu časť a priestrannú terasu s možnosťou stolovania a výhľady na záhrady a Indický oceán...

Luxury Villa so súkromným bazénom

Luxury Villa so súkromným bazénom

Luxury Vily s bazénom ponúkajú relax vo vlastnom bazéne v rozmeroch 8 x 4,5 metra, ktorý je zasadený na ohradenom dvore...

Luxury Villa so súkromnou záhradou

Luxury Villa so súkromnou záhradou

Luxury Vily so záhradou disponujú ohradenou tropickou záhradou a vonkajším priestorom k stolovaniu...

Royal Villa so súkromným bazénom

Royal Villa so súkromným bazénom

Royal Vily s bazénom sa nachádzajú v bujnej tropickej záhrade, majú elegantne zariadenú obývaciu izbu s výhľadom na súkromný bazén (55 m²) a Indický oceán...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácia hotela Oberoi je tradičným dreveným zázrakom so slamenou strechou, zasadeným do prostredia paliem a s výhľadom na Indický oceán. Najesť sa môžete vnútri alebo vonku pod hviezdami. Ponuka pokrmov zahŕňa eúropsku, orientálnu a kreolskú kuchyňu. Nebeskú atmosféru dokresľujú sviečky plávajúce po vodnej hladine bazéna, exotické kvetiny, večerné piesne a úchvatné západy slnka.

Druhá reštaurácia, On The Rocks Restaurant, okrem úchvatných výhľadov ponúka čerstvé šaláty, cestoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otvorená je na obedy a večere.

Miestny bar otvára svoje brány od jedenástej doobeda do jedenástej večer. 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb The Oberoi

Hotel Oberoi zahŕňa ubytovanie v luxusných vilkách s privátnou záhradou alebo súkromným bazénom. Všetky príbytky sú vybavené: satelitnou televíziou a DVD prehrávačom, bezdrátovým pripojením k internetu, elektronickým trezorom, telefónom s priamou voľbou, osobným barom, 24 hodinovou súkromnou jedálňou, napájacou stanicou pre iPod a kávovarom Nespresso.

Každá izba zahŕňa romantickú posteľ s nebesami, kúpelne sú vybavené samostatným sprchovacím kútom a vaňou v mramore, z ktorej je výhľad do záhrady. 

Ponuka izieb

Luxury Pavilion

Luxury Pavilion foto

Luxury Pavilon (70 m²) ukrývajú priestornú spálňu, obývaciu časť a priestrannú terasu s možnosťou stolovania a výhľady na záhrady a Indický oceán.

Luxury Villa so súkromným bazénom

Luxury Villa so súkromným bazénom foto

Luxury Vily s bazénom ponúkajú relax vo vlastnom bazéne v rozmeroch 8 x 4,5 metra, ktorý je zasadený na ohradenom dvore.

Luxury Villa so súkromnou záhradou

Luxury Villa so súkromnou záhradou foto

Luxury Vily so záhradou disponujú ohradenou tropickou záhradou a vonkajším priestorom k stolovaniu.

Royal Villa so súkromným bazénom

Royal Villa so súkromným bazénom foto

Royal Vily s bazénom sa nachádzajú v bujnej tropickej záhrade, majú elegantne zariadenú obývaciu izbu s výhľadom na súkromný bazén (55 m²) a Indický oceán. Oddelené spálne taktiež ponúkajú úžasný výhľad na more. Jedáleň sa nachádza pod šírym nebom.

Two Bedroom Luxury Vila s bazénom

Two Bedroom Luxury Vila s bazénom foto

Two Bedroom Luxury Vily s bazénom sú zasadené do ohradenej záhrady (600 m²). Sú ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku. Jedna z dvoch elegantných izieb je vybavená dvoma oddelenými lôžkami. Bazén je v rozmeroch 8 x 4,5 metrov.

Two Bedroom Royal Vila s bazénom

Two Bedroom Royal Vila s bazénom foto

Two Bedroom Royal Vila s bazénom sa tiež nachádza v záhrade (650 m²) a má obývaciu izbu s výhľadom na súkromný bazén a Indický oceán. Jedálny pavilón sa nachádza vonku a ponúka stolovanie pod hviezdami.

Three Bedroom Royal Vila s bazénom

Three Bedroom Royal Vila s bazénom foto

Three Bedroom Royal Vily s bazénom sú prepojením dvoch luxusných pavilónov, zasadených v tropickej záhrade. Tri spálne poskytujú dostatok priestoru pre rodinnú dovolenku či skupinku priateľov. Jedáleň je tiež situovaná vonku, orientovaná smerom k najkrásnejším západom slnka.

Premier villa s bazénem

Premier villa s bazénem foto

Tyto vily jsou umístěné nejblíže k moři. Mají úžasný výhled na Želví zátoku a nezapomenutelný výhled na západ slunce. Jsou dekorovány relaxačními přírodními barvami, s ručně malovaným nábytkem a místním uměním. V interiéru naleznete manželskou postel a příjemný obývací prostor. Vně vily naleznete svěží jídelní pavilon s doškovou střechou a vyhřívaný bazén. Rozloha vily je 325 m2.

Presidential villa s bazénem

Presidential villa s bazénem foto

Tato opulentní rezidence je situována na pláži se skvělým výhledem na oceán hory a i západ slunce. S tradiční doškovou střechou, vysokým stropem a přírodními barvami použitými v interiéru je dokonalým relaxačním zážitkem. Můžete se natáhnout v hlavní ložnici na manželské posteli a nebo si užít luxusu v zadní koupelně s výhledem do bujné zahrady. Odpočívejte ve vyhřívaném bazénu nebo se osvěžte v jídelním pavilonu, zatímco pozorujete večerní oblohu při západu slunce. Celková rozloha vily je 650 m2.

Pláž a more

U hoteli sa nachádza pláž, pokrytá jemným bielym pieskom v tvare troch polkruhov. Jedná sa o dokonalé miesto k slneniu, ale aj hrám v piesku. Pláž je kratšia, miestami sú kamene. Výhľady sa otvárajú nielen na lagúnu, ale aj na rozmanité krásy ostrova.

Online cena a slevy The Oberoi *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Oberoi *****

Naše foto hotela Oberoi *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Oberoi

Reštaurácia hotela Oberoi je tradičným dreveným zázrakom so slamenou strechou, zasadeným do prostredia paliem a s výhľadom na Indický oceán. Najesť sa môžete vnútri alebo vonku pod hviezdami. Ponuka pokrmov zahŕňa eúropsku, orientálnu a kreolskú kuchyňu. Nebeskú atmosféru dokresľujú sviečky plávajúce po vodnej hladine bazéna, exotické kvetiny, večerné piesne a úchvatné západy slnka.

Druhá reštaurácia, On The Rocks Restaurant, okrem úchvatných výhľadov ponúka čerstvé šaláty, cestoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otvorená je na obedy a večere.

Miestny bar otvára svoje brány od jedenástej doobeda do jedenástej večer. 

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Oberoi *****

Kúpele hotela Oberoi sú dokonalou svätyňou kľudu. Hostia sem prichádzajú nájsť harmóniu a pocit pohody. K vybaveniu patrí kozmetický salón, parná kúpeľ, posilňovňa a jednotlivé kúpeľné apartmá s vlastnou jacuzzi. Tradičné mauricíjske procedúry využívajú prírodné miestne oleje a ovocie. Čo tak napríklad vyskúšať masáž čerstvo mletým kokosom?

Fitness centrum ukrýva vnútorný bazén, telocvičňu, posilňovacie stroje, tenisové kurty a vybavenie, vďaka ktorému ľahko posilnite svalstvo.

Doprava do hotela The Oberoi

Transfér z letiska do hotela Oberoi 1hod15min až 1hod25min. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty. Vybrať si môžete klimatizované osobné auto, SUV/terénne vozidlo, limuzínu, helikoptéru, prípadne klimatizovaný bus/minibus spolu s ďalšími turistami, ktorý však môže cestou zastaviť až v 3 hoteloch.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - The Oberoi *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela The Oberoi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Oberoi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Veronika Khúlová

Recezie hotela The Oberoi *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Mgr. Zuzana Zjavková
The Oberoi
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.