The Residence Mauritius *****

Maurícius

Nachádza sa medzi bujnou tropickou záhradou a nekonečnou plážou s bielym pieskom.

Osobne
sme
navštívili

Hotel The Residence Mauritius *****

Hodnotenie 9.7 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Belle Mare | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Koloniálny štýl Služby komorníka Chrám relaxácie
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela The Residence Mauritius ***** Maurícius

The Residence na Mauríciu sa stane miestom, na ktoré budete navždy spomínať. Harmonické splynutie tradícií a moderného vybavenia robia z tohto hotela skutočný klenot medzinárodnej hotelovej scény.

Hotel je umiestnený na východnom pobreží ostrova a je tak po celej dĺžke lemovaný prenádhernými plážami s jemným bielym pieskom a tropickými záhradami, ktoré tak dotvárajú tú pravú atmosféru tropického ostrova.

Dokonalú atmosféru koloniálneho paláca dávnych čias navodia delikátne exotické jedlá podávané v hotelových reštauráciách a služby osobného majordoma (poskytované ku všetkým apartmánom).

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Colonial Garden View Room

Colonial Garden View Room

Z tejto izby sa Vám naskytne možnosť prenádherného výhľadu cez rozsiahle tropické záhrady. Vo výbave je dvojlôžko alebo oddelené postele, klimatizácia, stropný ventilátor, písací st..

Colonial Ocean View Room

Colonial Ocean View Room

Cez exotické záhrady sa Vám naskytne čiastočný výhľad na nádherné azúrove more. Vo výbave je dvojlôžko alebo oddelené postele, klimatizácia, stropný ventilátor, písací stôl, obýv..

Colonial Ocean Front Room

Colonial Ocean Front Room

Tieto izby smerujú priamo k oceánu a ponúkajú tak jedinečný a nezabudnuteľný výhľad na tyrkysové lagúny Maurícia...

Colonial Garden View Junior Suites

Colonial Garden View Junior Suites

Apartmány s jednou spálňou a výhľadom na rozsiahle tropické záhrady sú plne klimatizované a doplnené stropným ventilátorom. Pochváliť sa môžu dvojlôžkom aj oddelenými posteľami...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Pýchou hotela je bezpochyby jeho kuchyňa, ktorá využíva prostriedky miestneho pestovateľstva na vytváranie nezabudnuteľných kulinárskych zážitkov. Vo všetkých hotelových reštauráciách je tak možné zažiť jedinečnú symfóniu vôní, chutí a farieb tých najlepších receptov z celého sveta.

 

The Dinning Room

Na objavenie tisíc a jednej chuti jedinečnej miestnej kuchyne Vás určite naláka dômyselný drevený interiér reštaurácie s výhľadom na bazén. Vychutnajte si kráľovské raňajky s výberom, ako klasického raňajkového menu, tak aj miestnych špecialít doplnených čerstvo lisovanou ovocnou šťavou. Večer je pre Vás pripravené menu á la carte, v ktorom nájdete kombináciu medzinárodných receptov s opojným korením Mauriciu, ktoré Vám na jazyku vytvoria neprekonateľné splynutie chutí. Otvorené od 7:30 do 10:30 a potom od 19:30 do 22:30.

 

The Verandah

Verandah Vám ponúkne ideálne ľahké poludňajšie menu podávané pri bazéne s výhľadom na more. Okúste zo širokého výberu zapekaných sendvičov, bohatých šalátov, čerstvej pizze priamo z pece, alebo sviežeho ochladenia v podobe čerstvej domácej zmrzliny. Otvorené od 12:00 do 3:00.

 

The Plantation

Veľkoleposť prímorského prostredia sa tu snúbi s kreolskou kuchyňou a vytvára tak reštauráciu, ktorá je jednou z najlepších na ostrove. Tu budete mať možnosť ochutnať najčerstvejšie plody mora získavané pôvodnými spôsobmi lovu. Niekoľko večerov v týždni sú tu vidieť živé vystúpenia tanca Sega a predstavenie pôvodnej miestnej zábavy. Otvorené od 12:00 do 15:00 a potom od 18:30 do 22:00.

 

The Bar

Priestranná miestnosť plná pohodlných širokých pohoviek a kresiel len diskrétne osvetlená tak, aby vytvárala ideálnu atmosféru pre úplný zážitok z neskorých raňajok, tradičného popoludňajšieho čaju aj pri večernom kokteile. Živá hudba Vám tu bude robiť spoločnosť až do neskorých večerných hodín. Otvorené od 10:30 do polnoci.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb The Residence Mauritius

V ponuke hotela je 135 izieb a 28 suít nápadito zdobených zmesou striedmosti a elegancie. Ku každej suite je priradený komorník, ktorý vám bude plne k dispozícii. Vybalí a zabalí Vašu batožinu, prichystá relaxačný kúpeľ a dokonca vyperie a vyžehlí Vaše odevy.

Predstavte si, ako lúče slnka presvitajú cez okenice do interiéru vašej izby a vytvárajú v ňom harmonickú hru svetiel a tieňov, ktorá sa odráža na nábytku z medového dreva a tepaného kovu, ďalej potom do prepychovej kúpeľne v elegantnej kombinácii dreva a mramoru.

Na zachovanie dokonalého dojmu aj po západe slnka sú tu prichystané aromatické lampy s vonnou esenciou z „Ylang, Ylang“.

Vybavenie:

24-hodinové služby súkromného majordoma,
klimatizácia,
satelitná LCD televízia,
prístup na internet,
DVD prehrávač,
minibar a elektronický trezor,
zariadenia na prípravu kávy a čaju,
práčovný servis,
bezplatný servis na vybaľovanie batožiny po príchode (2kusy na osobu).

Ponuka izieb

Colonial Garden View Room

Colonial Garden View Room

Z tejto izby sa Vám naskytne možnosť prenádherného výhľadu cez rozsiahle tropické záhrady. Vo výbave je dvojlôžko alebo oddelené postele, klimatizácia, stropný ventilátor, písací stôl, obývacia časť, satelitná LCD televízia s 5 filmovými a 5 hudobnými kanálmi, CD a DVD prehrávač, pripojenie na internet, plne vybavený osobný minibar, prístroj na prípravu kávy a čaju, telefón s priamou voľbou a hlasovým záznamníkom. Veľká mramorová kúpelňa je vybavená vaňou, sprchovacím kútom, sušičom vlasov, ozvučením a šatňou s elektrickým trezorom.

Colonial Ocean View Room

Colonial Ocean View Room

Cez exotické záhrady sa Vám naskytne čiastočný výhľad na nádherné azúrove more. Vo výbave je dvojlôžko alebo oddelené postele, klimatizácia, stropný ventilátor, písací stôl, obývacia časť, satelitná LCD televízia s 5 filmovými a 5 hudobnými kanálmi, CD a DVD prehrávač, pripojenie na internet, plne vybavený osobný minibar, prístroj na prípravu kávy a čaju, priama telefónna linka s hlasovým záznamníkom. Veľká mramorová kúpelňa je vybavená vaňou, sprchovacím kútom, sušičom vlasov, ozvučením a šatňou s elektrickým trezorom.

Colonial Ocean Front Room

Colonial Ocean Front Room

Tieto izby smerujú priamo k oceánu a ponúkajú tak jedinečný a nezabudnuteľný výhľad na tyrkysové lagúny Maurícia. Vo výbave je dvojlôžko alebo oddelené postele, klimatizácia, stropný ventilátor, písací stôl, obývacia časť, satelitná LCD televízia s 5 filmovými a 5 hudobnými kanálmi, CD a DVD prehrávač, pripojenie na internet, plne vybavený osobný minibar, prístroj na prípravu kávy a čaju, priama telefónna linka s hlasovým záznamníkom. Veľká mramorová kúpelňa je vybavená vaňou, sprchovacím kútom, sušičom vlasov, ozvučením a šatňou s elektrickým trezorom.

Colonial Garden View Junior Suites

Colonial Garden View Junior Suites

Apartmány s jednou spálňou a výhľadom na rozsiahle tropické záhrady sú plne klimatizované a doplnené stropným ventilátorom. Pochváliť sa môžu dvojlôžkom aj oddelenými posteľami. Priestorná kúpelňa disponuje vaňou, sprchovacím kútom, toaletným stolíkom, sušičom vlasov a elektronickým trezorom. Obývacia časť ponúka prístroj na prípravu kávy a čaju, satelitnú LCD televíziu s 5 filmovými a 5 hudobnými kanálmi, CD a DVD prehrávač, priamu telefónnu linku s hlasovým záznamníkom. Terasa je vybavená dreveným stolom a kreslami. Počítač s voľným prístupom na internet je k dispozícii na požiadanie. Tieto apartmány s výhľadom na oceán sú priamo prepojené so záhradami.

Colonial Garden View Senior Suites

Colonial Garden View Senior Suites

Apartmány s výhľadom na rozsiahle tropické záhrady sú plne klimatizované a doplnené stropným ventilátorom. Pochváliť sa môžu dvojlôžkom aj oddelenými posteľami. Priestranná kúpeľňa disponuje vaňou, sprchovacím kútom, toaletným stolíkom, sušičom vlasov a elektronickým trezorom. Obývacia časť ponúka prístroj na prípravu kávy a čaju, satelitnú LCD televíziu a DVD prehrávač. Počítač s voľným prístupom na internet je k dispozícii na požiadanie. Terasa je vybavená elegantnými drevenými kreslami, stolom a opaľovacími lehátkami.

Colonial Ocean View Suites

Colonial Ocean View Suites

Suita s dvoma spálňami, z ktorých budete mať možnosť čiastočného výhľadu na nádherné azúrové more. Obe spálne sú plne klimatizované so stropným ventilátorom, štyrmi lôžkami a priestrannou kúpeľňou s vaňou a sprchovacím kútom, toaletným stolíkom, sušičom vlasov, ohromnou skriňou a elektronickým trezorom. Rozsiahla obývacia časť je vybavená počítačom s free wi-fi pripojením, prístrojom na prípravu kávy a čaju, mini barom, LCD televíziou (jedna v spálni a jedna v obývacej izbe) a DVD. Veľká terasa s výhľadom na oceán je vybavená elegantnými drevenými kreslami, stolom a opaľovacími lehátkami. Tieto suity susedia s izbami Ocean view suitami.

Colonial Ocean Front Suites

Colonial Ocean Front Suites

Prenádherná a priestranná suita s priamym výhľadom na azúrové more je vybavená klimatizáciou, stropným ventilátorom, štyrmi lôžkami a priestrannou kúpeľňou s vaňou, sprchovacím kútom, toaletným stolíkom, sušičom vlasov, ohromnou skriňou a elektronickým trezorom. Obývacia izba zahŕňa počítač s free wi-fi pripojením, prístroj na prípravu kávy a čaju, mini bar, LCD televíziu (jedna v spálni a jedna v obývacej izbe) a DVD. Druhá kúpeľňa zahŕňa ďalšiu toaletu, umývadlo a sprchovací kút. Ohromná predná terasa sa môže pochváliť dych vyrážajúcim výhľadom na Indický oceán a je elegantne zariadená dreveným nábytkom v podobe kresiel, stola a opaľovacích lehátok. Štyri z týchto suít susedia s izbami Ocean Front.

Online cena a slevy The Residence Mauritius *****

Profi foto hotela Residence *****

Naše foto hotela Residence *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Residence Mauritius

Pýchou hotela je bezpochyby jeho kuchyňa, ktorá využíva prostriedky miestneho pestovateľstva na vytváranie nezabudnuteľných kulinárskych zážitkov. Vo všetkých hotelových reštauráciách je tak možné zažiť jedinečnú symfóniu vôní, chutí a farieb tých najlepších receptov z celého sveta.

 

The Dinning Room

Na objavenie tisíc a jednej chuti jedinečnej miestnej kuchyne Vás určite naláka dômyselný drevený interiér reštaurácie s výhľadom na bazén. Vychutnajte si kráľovské raňajky s výberom, ako klasického raňajkového menu, tak aj miestnych špecialít doplnených čerstvo lisovanou ovocnou šťavou. Večer je pre Vás pripravené menu á la carte, v ktorom nájdete kombináciu medzinárodných receptov s opojným korením Mauriciu, ktoré Vám na jazyku vytvoria neprekonateľné splynutie chutí. Otvorené od 7:30 do 10:30 a potom od 19:30 do 22:30.

 

The Verandah

Verandah Vám ponúkne ideálne ľahké poludňajšie menu podávané pri bazéne s výhľadom na more. Okúste zo širokého výberu zapekaných sendvičov, bohatých šalátov, čerstvej pizze priamo z pece, alebo sviežeho ochladenia v podobe čerstvej domácej zmrzliny. Otvorené od 12:00 do 3:00.

 

The Plantation

Veľkoleposť prímorského prostredia sa tu snúbi s kreolskou kuchyňou a vytvára tak reštauráciu, ktorá je jednou z najlepších na ostrove. Tu budete mať možnosť ochutnať najčerstvejšie plody mora získavané pôvodnými spôsobmi lovu. Niekoľko večerov v týždni sú tu vidieť živé vystúpenia tanca Sega a predstavenie pôvodnej miestnej zábavy. Otvorené od 12:00 do 15:00 a potom od 18:30 do 22:00.

 

The Bar

Priestranná miestnosť plná pohodlných širokých pohoviek a kresiel len diskrétne osvetlená tak, aby vytvárala ideálnu atmosféru pre úplný zážitok z neskorých raňajok, tradičného popoludňajšieho čaju aj pri večernom kokteile. Živá hudba Vám tu bude robiť spoločnosť až do neskorých večerných hodín. Otvorené od 10:30 do polnoci.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria po česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

 

Šport a wellness hotela Residence *****

 

Ďalšia z ponuky využitia voľného času je široká škála športových a zážitkových aktivít pre všetky vekové kategórie. Hostia si tak môžu vychutnať nezabudnuteľné zážitky napríklad z rybárčenia a potápania vo vodách pri ostrove Maurícius.

Sú tu tiež možnosti ako udržať svoju kondíciu a to precvičením na tenisových kurtoch alebo vo fitness centre.

Vodné športy:

(bezplatné)

 • Jazda na vodných lyžiach,
 • wind surfing,
 • plachtenie na regate,
 • plavba na lodi s preskleným dnom,
 • vodné bicykle,
 • šnorchlovanie,
 • kánoe a kajak.

Pozemné športy a aktivity:

(bezplatné)

 • 3 osvetlené tenisové kurty,
 • aerobic,
 • fitness vybavenie,
 • horúca para,
 • sauna.

Ďalšie aktivity a šport:

 • Športové rybárčenie (maximálne pre 6 osôb),
 • okružná plavba na katamaráne,
 • chôdza po morskom dne,
 • jazda na koni,
 • výučba tenisu,
 • potápanie.

The Sanctuary

Luxusný chrám relaxácie, ktorý je ako stvorený pre úplné blaho tela a mysle. Vyberte si zo širokej ponuky relaxačných procedúr pripravených na mieru všetkým Vašim potrebám. Sanctuary je viac ako len masážnym a športovým centrom. Je to svätyňa, ktorá Vám ponúkne jedinečné prepojenie Maurícia s jeho pôvodným prostredím, ktoré je inšpirované filozofiou „Zen buddhismu“.

Nechajte sa hýčkať v centre pleťovej a vlasovej starostlivosti, ktoré využíva prestížne francúzske značky CERITA. Táto luxusná francúzska kozmetika bola vyvinutá exkluzívne pre koncept „Haute Beauté“ s odkazom na módny trend „Haute Couture“.

Absolútny luxus prežijete v jednej z deviatich chatrčí, ktoré sa nachádzajú uprostred tropických záhrad s výhľadom na nádhernú azúrovu lagúnu. Sú tu vykonávané prvotriedne kozmetické a relaxačné procedúry, ktoré Vás úplne ohromia.

Deti v hoteli Residence *****

The Planter Kids Club

Zábavu pre Vaše deti Vám zaistí detský klub, ktorý je umiestnený v pozoruhodnom tropickom parku, a to len pár krokov od pláže. Určený je pre deti vo veku od 3 do 12 rokov a je úplne zdarma.

Malí cestovatelia tu môžu vystrájať na rozľahlej ploche klubu, užívať si zábavy na ihriskách a v okolitých záhradách. Na deti tu dohliada tím starostlivo vybraných odborníkov, ktorí im ponúknu široký výber hier a aktivít. Program zahŕňa aj honbu za pokladom, výuku šnorchlovania, športové súťaže, maľovanie na tvár, výlety a pikniky, výlety na lodi s preskleným dnom, tematické dni, jazdu na poníkoch a veľa ďalšieho. Zábava v klube je zaistená aj v noci, keď ponúka napríklad módne prehliadky, hry, filmy alebo aktivity, ktoré ich zavedú do kúzelného sveta rozprávok. Po celý deň je tu pre deti zariadené aj stravovanie v podobe lahodných obedov a večerí formou bufetu, ktoré si môžu vychutnať vnútri v klube alebo pod baldachýnom v tropickej záhrade. Všetky jedlá boli navrhnuté tak, aby uspokojili maškrtné jazýčky aj tých najmenších jedákov. Deti tu môžu pochopiť aj prípravu jedál formou zábavnej činnosti a upiecť si napríklad vlastnú pizzu v malej peci. Otvorené od 9:00 do 22:00.

Doprava do hotela The Residence Mauritius

Transfer z letiska do hotela Residence trvá 1hod10min až 1hod20min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - The Residence Mauritius *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela The Residence Mauritius *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Residence Mauritius *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Jana Paseková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Recezie hotela The Residence Mauritius *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.