Shanti Maurice *****

Maurícius

Harmónia tela a duše na dosah

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Shanti Maurice

Pro hotel Shanti Maurice není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shanti Maurice.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
navštívili

Hotel Shanti Maurice *****

Hodnotenie 8.8 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Bel Ombre | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Pokojný rezort v tropických záhradách Vily so súkromným bazénom Športové aktivity pre harmóniu tela, duše a prírody

Popis hotela Shanti Maurice ***** Maurícius

Shanti Maurice je štýlový butikový rezort s prestížnym spa. Leží na juhu, v tej najnedotknutejšej oblasti Maurícia, blízko mestečka St. Felix. So svojou polohou medzi tyrkysovou lagúnou a sviežimi zelenými plantážami s cukrovou trstinou je ideálnym východiskovým bodom pre poznanie zmesi zaujímavostí, zvukov a chutí, ktoré tvoria miestnu kreolskú kultúru. Shanti Maurice víta ako rodiny, tak páry, a je skvelou destináciou pre svadbu alebo svadobnú cestu. Rezort tvorí 61 priestranných apartmánov a víl ukrytých vo voňavej tropickej záhrade s rozlohou 36 akrov. Všetkých 17 víl vrátane vily Shanti má výhľad na Indický oceán a môže sa pýšiť privátnym bazénom, vonkajšou sprchou a altánkom s posedením. Dizajn interiérov je súčasnou, avšak nestarnúcou zmesou afrických a maurícijských kultúr a štýlov. Wellness cetrum The Nira Spa, ktoré leží v tropickej záhrade s rozlohou 7500m², je jedným z najrozľahlejších spa v Indickom oceáne. Kombinujú sa tu ajurvédske postupy s procedúrami z celého sveta, za použitia produktov značky Africology. Na večeru môžete ísť napríklad do reštaurácie Stars, ktorá ponúka moderné stravovanie od Cape cuisine, alebo do rustikálnej Fish Shack na brehu mora. Lounge bar Red Ginger sa chváli najväčšou ponukou vín. Každý večer sa koná maurícijské kultúrne predstavenie. Izbový servis je k dispozícii 24 hodín.

V Shanti Maurice sa môžete zúčastniť ranných prechádzok prírodou a meditácie alebo využiť telocvičňu, aerobic, vodný aerobic, tenis, windsurfing, vodné lyžovanie, potápanie a rybolov. Golf v Bel Ombre je 10 minút bezplatným prevozom.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Shanti Maurice

V Shanti Maurice sa preneste do pokojného prostredia luxusného rezortu, ktorý vďaka pomerne veľkej rozlohe areálu a nízkemu počtu izieb, ponúka úplné súkromie. Všetky kategórie izieb poskytujú výhľad smerom na oceán a disponujú priestorným zázemím. Kategórie izieb beachfront a vilky majú navyše aj vonkajšiu tropickú sprchu. Každá z viliek nesie vlastné meno a vo vnútri na Vás dýchnu balijskou atmosférou. Okrem spálne zahŕňajú vilky aj priestrannú kúpeľňu, súkromný bazén s posteľou s jacuzzi, vonkajší jedálenský altánok a dennú posteľ.

Rezort obklopuje tropická záhrada, ktorá zahŕňa aj menší rybníček. V časti pri vilkách je pobrežie viac kamenisté a môžu sa tu vyskytovať väčšie vlny. Naopak v zátoke pred základnými izbami sa nachádza pekná pláž vrátane vyznačeného priestoru na pozvoľný vstup do vody. V hlavnej reštaurácii si na večeru obvykle môžete vybrať pokrmy zo šiestich druhov menu rôznych zameraní (thajské, arabské, indické a pod.). Vo voľných chvíľach môžete navštíviť miestne kúpele s bazénom iba pre dospelých, vyskúšať lukostreľbu alebo golf na blízkom golfovom ihrisku Avalon.

2023
Ing. Jana Paseková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Junior Suite Oceanview (65 - 72 m²)

Junior Suite Oceanview (65 - 72 m²)

Každý z apartmánov Junior Suite Oceanview je zariadený v neutrálnych zemitých tónoch na uvoľnenie tela a upokojenie duše...

Junior Suite Lagoonview (65 - 72 m²)

Junior Suite Lagoonview (65 - 72 m²)

Každý z apartmánov Junior Suite Lagoonview je zariadený v neutrálnych zemitých tónoch na uvoľnenie tela a upokojenie duše...

Junior Suite Oceanfront (65 m²)

Junior Suite Oceanfront (65 m²)

Apartmány Junior Suite Oceanfront sa môžu pochváliť polohou na pobreží na prvom poschodí a ťažia z nerušeného panoramatického výhľadu na Indický oceán a súkromné pláže Shanti Maur..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

REŠTAURÁCIE

Objavte rozsiahle možnosti stravovania v rôznych reštauráciách prostredníctvom „dine-around“ zážitku (polpenzia) a vychutnajte si autentickú kuchyňu odrážajúcu kulinársku rozmanitosť Indického oceánu.
Stars
Reštaurácia Stars ponúka kúzelne romantické prostredie, kde si môžete užiť pohodový večer. Menu ponúka tie najčerstvejšie ingrediencie a veľkolepé chute a spája tú najlepšiu kuchyňu z Indického
oceánu. Dokonale pripravené jedlá oslavujú bohatstvo Indického oceánu a kulinárske umenie, ktoré ostrovy ponúkajú: z Afriky na západe, Ázie na severe a Indonézie na východe.
Otváracia doba: raňajky pre ranné vtáča 04:00 – 07:00, raňajky 07:00 – 10:30, obedy 12:00 –14:30, večera 18:30 – 22:00

Stars Fine Dining
Objavte súčasnú klasiku kulinárskeho umenia v klimatizovanom prostredí a vychutnajte si medzinárodnú kuchyňu v súlade s výberom z „Aquacasia“ (jednoduché pokrmy z plodov mora).
Otváracia doba: 18:30 - 22:30, otvorené vo vybrané dni v týždni

Feet in the sand & Fish Market
Užite si dokonalý kulinársky zážitok pod hviezdami a so serenádou upokojujúcich vĺn lagúny. Ochutnajte nespočet možností z morských plodov na obed vo Fish Market, nezabudnuteľnú večeru
na pláži v BBQ Grill Buffet alebo špeciálnu plážovú večeru vo vybrané dni.
Otváracia doba: Fish Market denne 13:30 - 15:30, otvorené vo vybrané dni
La Kaze Mama
Reštaurácia La Kaze Mama ponúka tradičnú maurícijskú domácu kuchyňu a zažijete tu kombináciu najobľúbenejších kulinárskych zážitkov: Babičkinu kuchyňu a grilovanie v bylinkovej záhrade. Tradičné osvedčené miestne recepty sa podávajú v uvoľnenom, ale veľkolepom vonkajšom prostredí. Reštaurácia používa čo najviac chutných miestnych surovín, mnohé vypestované na vlastnej bylinkovej a zeleninovej záhradke, a riadi sa starými maurícijskými receptami.
Otváracia doba: večera 19:00 – 21:30, otvorené vo vybrané dni v týždni, v závislosti od počasia
Asian Lounge
V Stars Courtyard, objavte skvelý výber sushi a ázijských lahôdok na obed alebo večeru. Všetko je plnené ručne vybranými prísadami a bohatými chuťami.

Otváracia doba: Obedy 12.00 – 14.30, večera 18:30 – 22:00, otvorené vo vybrané dni v týždni

Just Thai
Zažite autentickú thajskú kuchyňu, ktorá je bohatá na chuť a varená od srdca. Intenzívne ingrediencie ovládané s jemnosťou vytvárajú harmonickú chuť zo zmesi sladkej, slanej, kyslej a korenistej.
Otváracia doba: večera 18:30 – 22:00, otvorené vo vybrané dni v týždni
Private Fish Shack Experience
Jedinečná rustikálna súkromná pop-up reštaurácia na pláži rezortu „Fish Shack“ oslavuje štedrosť okolitých morí pred veľkolepým morským pobrežím obklopeným magickým zvukom Indického
oceánu. Užite si najromantickejšie chvíle vo veľkolepom prostredí s gurmánskymi morskými plodmi a BBQ grilom, servírované vašim oddaným komorníkom a vašim súkromným šéfkuchárom.
Otvorené vo vybrané dni v týždni
Rum Shed Bar & Grill
Rum Shed je tradičné miesto, kde sa miestni schádzajú, aby si užili voľný čas. V Shanti Maurice's Rum Shed si hostia môžu pochutnať na tradičných maurícijských tortách (chili koláče), samosy a
rumových koktailoch, a vychutnať si lahodné jedlá z pece na drevo a grile.
Otváracia doba: Večera 18:30 – 22:00, otvorené vo vybrané dni v týždni

 

In Suite/Villa Dining
Súkromné stravovanie je k dispozícii vo vašej Junior Suite alebo vo vilách a je plne zahrnuté v stravovacích plánoch pre polpenziu/plnú penziu/Spa-Inclusive polpenziu + ako súčasť zážitku
rezortu s možnosťou stolovania. Okrem toho je k dispozícii možnosť výberu stolovania na mnohých miestach po celom rezorte.
Pikniky
Shanti Maurice sa rozkladá na 36 akroch voňavých tropických záhrad. Miesto obopína pobrežie a ponúka nádherný výhľad na hory, ostrovy a samozrejme na oceán. To znamená, že si môžete vybrať z nespočetných miest na piknik a kuchári vám pripravia zdravé jedlá, kdekoľvek si vyberiete.

BARY

Rum Shed Bar & Grill Restaurant
Rum Shed je tradičné miesto, kde sa miestni schádzajú, aby si užili voľný čas. V Shanti Maurice's Rum Shed si hostia môžu pochutnať na tanieroch tradičnej maurícijskej tortičky (chili koláče), samosy a rumových koktailov, a vychutnať si lahodné jedlá z pece na drevo a grile.

Otváracia doba: večera 18:30 – 22:00
Red Ginger Bar & Pool Lounge
Uvoľnený a priateľský koktailový bar, ktorý ponúka aj stolovanie pod holým nebom a vnútorné stolovanie s rozsiahlym menu a vínnym lístkom. Red Ginger Lounge je skvelým miestom na stretnutie, kde si môžete dať drink pred večerou, koktail po večeri alebo len tak relaxovať pri západe slnka nad neďalekým nekonečným bazénom.
Otváracia doba: 10:00 - 21:30
Open Air Cinema
Shanti Maurice Resort & Spa má najmodernejšie vonkajšie kino, exkluzívny 20-miestny jedinečný priestor s veľkolepým plátnom (3 m x 4 m) vybaveným systémom Dolby surround pre nadčasový filmový zážitok pod hviezdami. Letné kino, ktoré sa nachádza v blízkosti Rum Shed Bar & Grill Restaurant, a je možné si ho zarezervovať na romantický zážitok z kina alebo na exkluzívne akcie.
Sands Beach Bar

Toto miesto je ideálne na sledovanie západu slnka. Zažijete tu skutočný plážový život, nohy v piesku a najlepší výhľad na lagúnu s najlepším výberom plážových nápojov. (Jedlo na vyžiadanie sa podáva z reštaurácie STARS).
Otváracia doba: od západu slnka 17:00 - 23:30, otvorené vo vybrané dni v týždni, desiaty 11:30 - 24:00, obedy 12:30 - 14:30, popoludňajší čaj 15:30 - 18:30, večera 18:30 - 22:30

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb Shanti Maurice

Rezort tvorí 61 priestranných apartmánov a víl ukrytých vo voňavej tropickej záhrade s rozlohou 36 akrov. Všetkých 17 víl vrátane vily Shanti má výhľad na Indický oceán a môže sa pýšiť privátnym bazénom, vonkajšou sprchou a altánkom s posedením. Dizajn interiérov je súčasnou, avšak nestarnúcou zmesou afrických a maurícijských kultúr a štýlov. K dispozícii je celkom osem kategórií ubytovania:

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Junior Suite Oceanview (65 - 72 m²)

Junior Suite Oceanview (65 - 72 m²) foto

Každý z apartmánov Junior Suite Oceanview je zariadený v neutrálnych zemitých tónoch na uvoľnenie tela a upokojenie duše. Veľké posuvné dvere sa otvárajú na balkón, aby do miestnosti prúdil čerstvý morský vánok a odhaľujú jedinečné výhľady na krásny Indický oceán. Apartmány sú vybavené plochým LCD displejom s množstvom medzinárodných kanálov, zábavným systémom, vysokorýchlostné Wi-Fi, zariadením na prípravu kávy a čaju, kávovarom na espresso, veľkou kúpeľňou, samostatnou šatňou s otvorenou skriňou a toaletným stolíkom. Max. kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti/dojčatá alebo 1 dospelý a 2 dospievajúci.

Junior Suite Lagoonview (65 - 72 m²)

Junior Suite Lagoonview (65 - 72 m²) foto

Každý z apartmánov Junior Suite Lagoonview je zariadený v neutrálnych zemitých tónoch na uvoľnenie tela a upokojenie duše. Veľké posuvné dvere sa otvárajú na balkón, aby do miestnosti prúdil čerstvý morský vánok a odhaľujú jedinečné výhľady na krásny Indický oceán. Apartmány sú vybavené plochým LCD displejom s množstvom medzinárodných kanálov, zábavným systémom, vysokorýchlostným Wi-Fi, zariadením na prípravu kávy a čaju, kávovarom na espresso, veľkou kúpeľňou, samostatnou šatňou s otvorenou skriňou a toaletným stolíkom. Max. kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti/dojčatá alebo 1 dospelý a 2 dospievajúci.

Junior Suite Oceanfront (65 m²)

Junior Suite Oceanfront (65 m²) foto

Apartmány Junior Suite Oceanfront sa môžu pochváliť polohou na pobreží na prvom poschodí a ťažia z nerušeného panoramatického výhľadu na Indický oceán a súkromné pláže Shanti Maurice. Apartmány zahŕňajú krytú drevenú verandu vybavenú lehátkami, jedálenský stôl, manželskú posteľ veľkosti King alebo oddelené postele, priestrannú kúpeľňu a šatňu. Sú vybavené plochým LCD displejom s množstvom medzinárodných kanálov, zábavným systémom, vysokorýchlostnou Wi-Fi, zariadením na prípravu kávy a čaju, kávovarom na espresso a minibarom. Max. kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti/dojčatá alebo 1 dospelý a 2 dospievajúci.

Junior Suite Beachfront (72 m²)

Junior Suite Beachfront (72 m²) foto

Apartmány Junior Suite Beachfront sa môžu pochváliť polohou na pláži, vybavené súkromnými vyhradenými lehátkami s kioskom priamo pred apartmánom, v dotykovej vzdialenosti od mäkkého bieleho piesku v odľahlej časti pláže. Apartmán má súkromnú verandu vybavenú pohodlnými prírodnými drevenými lehátkami a osviežujúcu vonkajšiu sprchu. Ľahnite si do pohodlnej postele, pozorujte stromy hojdajúce sa v morskom vánku a počúvajte zvuky mora. Apartmány sú vybavené plochým LCD displejom s množstvom medzinárodných kanálov, bezplatnou vysokorýchlostnou Wi-Fi, zariadením na prípravu kávy a čaju, kávovarom na espresso, veľkou kúpeľňou, samostatnou šatňou s otvorenou skriňou a toaletným stolíkom. Max. kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti/dojčatá alebo 1 dospelý a 2 dospievajúci.

Oceanview Pool Villa (250 m²)

Oceanview Pool Villa (250 m²) foto

Oceanview Pool Villa má vlastnú súkromnú záhradu s bazénom s riadenou teplotou, ktorý zahŕňa aj posteľ s vírivkou a nepretržitý výhľad na Indický oceán. Súčasťou vily je aj samostatný jedálenský pavilón a súkromné vyhradené lehátka s kioskom. Vila zahŕňa manželskú posteľ veľkosti King, plochý LCD displej s množstvom medzinárodných kanálov, zábavný systém, vysokorýchlostné Wi-Fi, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, kávovar na espresso, minibar, pohodlné posedenie, drevený písací stôl, priestrannú kúpeľňu a šatňu. Môžete si tiež užiť veľkú vaňu, dažďovú sprchu a vonkajšiu sprchu. Max. kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti/dojčatá alebo 1 dospelý a 2 dospievajúci.

Beachfront Suite Pool Villa (375 m²)

Beachfront Suite Pool Villa (375 m²) foto

Beachfront Suite Pool Villa je dokonalým luxusným únikom. Vybavená súkromnými rezervovanými lehátkami s kioskom na pláži priamo pred vilou, súkromným bazénom s regulovanou teplotou, jacuzzi posteľou a v blízkosti aj samostatným jedálenským pavilónom. Vila zahŕňa manželskú posteľ veľkosti King, plochý LCD displej s množstvom medzinárodných kanálov, zábavný systém, vysokorýchlostné Wi-Fi, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, kávovar na espresso, minibar, pohodlné posedenie, drevený písací stôl, priestrannú kúpeľňu a šatňu. Môžete si tiež užiť veľkú vaňu, dažďovú sprchu a vonkajšiu sprchu. Max. kapacita: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti/dojčatá alebo 1 dospelý a 2 dospievajúci.

Oceanview Double Suite Pool Villa (675 m²)

Oceanview Double Suite Pool Villa (675 m²) foto

Oceanview Double Suite Pool Villa ponúka skutočne luxusné a sofistikované rodinné útočisko. Táto vila s dvoma apartmánmi sa nachádza v blízkosti pláže a je obklopená vlastnými súkromnými exotickými záhradami a ponúka priestor navyše pre celú rodinu. Vila zahŕňa súkromný bazén s regulovanou teplotou, posteľ s jacuzzi, samostatný jedálenský pavilón a je v dotykovej vzdialenosti od Indického oceánu a pláže. Ďalej zahŕňa hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou a ďalšiu spálňu s manželskou posteľou veľkosti King, LCD plochý displej s množstvom medzinárodných kanálov, zábavný systém, vysokorýchlostné Wi-Fi, zariadenia na prípravu čaju a kávy, kávovary na espresso, minibary, pohodlné posedenie, drevený písací stôl, priestrannú kúpeľňu a šatňu. Môžete si tiež užiť veľkú vaňu, dažďovú sprchu, vonkajšiu sprchu a súkromné vyhradené lehátka s kioskom. Max. kapacita pre 1. izbu: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti. Max. kapacita pre 2. izbu: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti.

Oceanfront Double Suite Pool Villa (675 m²)

Oceanfront Double Suite Pool Villa (675 m²) foto

Oceanfront Double Suite Pool Villa ponúka skutočne luxusné a sofistikované rodinné útočisko. Táto vila s dvoma apartmánmi sa nachádza v blízkosti pláže a je obklopená vlastnými súkromnými exotickými záhradami a ponúka priestor navyše pre celú rodinu. Vila zahŕňa súkromný bazén s regulovanou teplotou, posteľ s jacuzzi, samostatný jedálenský pavilón a je v dotykovej vzdialenosti od Indického oceánu a pláže. Ďalej zahŕňa hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou a ďalšiu spálňu s manželskou posteľou veľkosti King, LCD plochý displej s množstvom medzinárodných kanálov, zábavný systém, vysokorýchlostné Wi-Fi, zariadenia na prípravu čaju a kávy, kávovary na espresso, minibary, pohodlné posedenie, drevený písací stôl, priestrannú kúpeľňu a šatňu. Môžete si tiež užiť veľkú vaňu, dažďovú sprchu, vonkajšiu sprchu a súkromné vyhradené lehátka s kioskom. Max. kapacita pre 1. izbu: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti. Max. kapacita pre 2. izbu: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti.

Shanti Villa with Pool (1000 m²)

Shanti Villa with Pool (1000 m²) foto

Shanti Villa je šitá na mieru pre každý pobyt, pre pár, ktorý si praje oceniť intímne súkromie, rodinný útek alebo šťastné stretnutie na idylickom polostrove so súkromím a ničím nerušeným výhľadom na otvorené more. Vila sa skladá z troch spální: dvoch hlavných spální s manželskou posteľou veľkosti King a tretej spálne s oddelenými lôžkami, každá s vonkajšou dažďovou sprchou. K dispozícii je samostatný jedálenský priestor a priľahlá kuchyňa, čo hosťom umožňuje počas pobytu využiť služby oddaného komorníka rezortu. Súkromný bazén s riadenou teplotou (140 m²), ktorý sa nachádza na prízemí, je vstavaný s posteľami s vírivkou a veľkou terasou, uzavretými dvormi a balkónom s exoticky upravenými súkromnými záhradami. Max. kapacita pre 1. a 2. izbu: 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dospievajúci alebo 2 dospelí a 2 deti. Max. kapacita pre 3. izbu (pre komorníka): 2 dospelí alebo 2 dospievajúci alebo 2 deti.

Pláž a more

Belostná piesočná pláž hotela Shanti Maurice je ideálna pre Vaše leňošenie. Vďaka veľkej rozlohe a nízkej kapacite hotela budete mať vždy dostatok súkromia. Ponorte sa do tyrkysových vôd Indického oceánu, vyskúšajte windsurfing, šnorchlovanie alebo kajaky. Voda je tu krištáľovo čistá. Na niektorých miestach pláže, najmä v oblasti viliek, sa môžu vyskytovať kamene alebo sopečné vyvreliny.

Online cena a slevy Shanti Maurice *****

Profi foto hotela Shanti Maurice *****

Naše foto hotela Shanti Maurice *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Shanti Maurice

REŠTAURÁCIE

Objavte rozsiahle možnosti stravovania v rôznych reštauráciách prostredníctvom „dine-around“ zážitku (polpenzia) a vychutnajte si autentickú kuchyňu odrážajúcu kulinársku rozmanitosť Indického oceánu.
Stars
Reštaurácia Stars ponúka kúzelne romantické prostredie, kde si môžete užiť pohodový večer. Menu ponúka tie najčerstvejšie ingrediencie a veľkolepé chute a spája tú najlepšiu kuchyňu z Indického
oceánu. Dokonale pripravené jedlá oslavujú bohatstvo Indického oceánu a kulinárske umenie, ktoré ostrovy ponúkajú: z Afriky na západe, Ázie na severe a Indonézie na východe.
Otváracia doba: raňajky pre ranné vtáča 04:00 – 07:00, raňajky 07:00 – 10:30, obedy 12:00 –14:30, večera 18:30 – 22:00

Stars Fine Dining
Objavte súčasnú klasiku kulinárskeho umenia v klimatizovanom prostredí a vychutnajte si medzinárodnú kuchyňu v súlade s výberom z „Aquacasia“ (jednoduché pokrmy z plodov mora).
Otváracia doba: 18:30 - 22:30, otvorené vo vybrané dni v týždni

Feet in the sand & Fish Market
Užite si dokonalý kulinársky zážitok pod hviezdami a so serenádou upokojujúcich vĺn lagúny. Ochutnajte nespočet možností z morských plodov na obed vo Fish Market, nezabudnuteľnú večeru
na pláži v BBQ Grill Buffet alebo špeciálnu plážovú večeru vo vybrané dni.
Otváracia doba: Fish Market denne 13:30 - 15:30, otvorené vo vybrané dni
La Kaze Mama
Reštaurácia La Kaze Mama ponúka tradičnú maurícijskú domácu kuchyňu a zažijete tu kombináciu najobľúbenejších kulinárskych zážitkov: Babičkinu kuchyňu a grilovanie v bylinkovej záhrade. Tradičné osvedčené miestne recepty sa podávajú v uvoľnenom, ale veľkolepom vonkajšom prostredí. Reštaurácia používa čo najviac chutných miestnych surovín, mnohé vypestované na vlastnej bylinkovej a zeleninovej záhradke, a riadi sa starými maurícijskými receptami.
Otváracia doba: večera 19:00 – 21:30, otvorené vo vybrané dni v týždni, v závislosti od počasia
Asian Lounge
V Stars Courtyard, objavte skvelý výber sushi a ázijských lahôdok na obed alebo večeru. Všetko je plnené ručne vybranými prísadami a bohatými chuťami.

Otváracia doba: Obedy 12.00 – 14.30, večera 18:30 – 22:00, otvorené vo vybrané dni v týždni

Just Thai
Zažite autentickú thajskú kuchyňu, ktorá je bohatá na chuť a varená od srdca. Intenzívne ingrediencie ovládané s jemnosťou vytvárajú harmonickú chuť zo zmesi sladkej, slanej, kyslej a korenistej.
Otváracia doba: večera 18:30 – 22:00, otvorené vo vybrané dni v týždni
Private Fish Shack Experience
Jedinečná rustikálna súkromná pop-up reštaurácia na pláži rezortu „Fish Shack“ oslavuje štedrosť okolitých morí pred veľkolepým morským pobrežím obklopeným magickým zvukom Indického
oceánu. Užite si najromantickejšie chvíle vo veľkolepom prostredí s gurmánskymi morskými plodmi a BBQ grilom, servírované vašim oddaným komorníkom a vašim súkromným šéfkuchárom.
Otvorené vo vybrané dni v týždni
Rum Shed Bar & Grill
Rum Shed je tradičné miesto, kde sa miestni schádzajú, aby si užili voľný čas. V Shanti Maurice's Rum Shed si hostia môžu pochutnať na tradičných maurícijských tortách (chili koláče), samosy a
rumových koktailoch, a vychutnať si lahodné jedlá z pece na drevo a grile.
Otváracia doba: Večera 18:30 – 22:00, otvorené vo vybrané dni v týždni

 

In Suite/Villa Dining
Súkromné stravovanie je k dispozícii vo vašej Junior Suite alebo vo vilách a je plne zahrnuté v stravovacích plánoch pre polpenziu/plnú penziu/Spa-Inclusive polpenziu + ako súčasť zážitku
rezortu s možnosťou stolovania. Okrem toho je k dispozícii možnosť výberu stolovania na mnohých miestach po celom rezorte.
Pikniky
Shanti Maurice sa rozkladá na 36 akroch voňavých tropických záhrad. Miesto obopína pobrežie a ponúka nádherný výhľad na hory, ostrovy a samozrejme na oceán. To znamená, že si môžete vybrať z nespočetných miest na piknik a kuchári vám pripravia zdravé jedlá, kdekoľvek si vyberiete.

BARY

Rum Shed Bar & Grill Restaurant
Rum Shed je tradičné miesto, kde sa miestni schádzajú, aby si užili voľný čas. V Shanti Maurice's Rum Shed si hostia môžu pochutnať na tanieroch tradičnej maurícijskej tortičky (chili koláče), samosy a rumových koktailov, a vychutnať si lahodné jedlá z pece na drevo a grile.

Otváracia doba: večera 18:30 – 22:00
Red Ginger Bar & Pool Lounge
Uvoľnený a priateľský koktailový bar, ktorý ponúka aj stolovanie pod holým nebom a vnútorné stolovanie s rozsiahlym menu a vínnym lístkom. Red Ginger Lounge je skvelým miestom na stretnutie, kde si môžete dať drink pred večerou, koktail po večeri alebo len tak relaxovať pri západe slnka nad neďalekým nekonečným bazénom.
Otváracia doba: 10:00 - 21:30
Open Air Cinema
Shanti Maurice Resort & Spa má najmodernejšie vonkajšie kino, exkluzívny 20-miestny jedinečný priestor s veľkolepým plátnom (3 m x 4 m) vybaveným systémom Dolby surround pre nadčasový filmový zážitok pod hviezdami. Letné kino, ktoré sa nachádza v blízkosti Rum Shed Bar & Grill Restaurant, a je možné si ho zarezervovať na romantický zážitok z kina alebo na exkluzívne akcie.
Sands Beach Bar

Toto miesto je ideálne na sledovanie západu slnka. Zažijete tu skutočný plážový život, nohy v piesku a najlepší výhľad na lagúnu s najlepším výberom plážových nápojov. (Jedlo na vyžiadanie sa podáva z reštaurácie STARS).
Otváracia doba: od západu slnka 17:00 - 23:30, otvorené vo vybrané dni v týždni, desiaty 11:30 - 24:00, obedy 12:30 - 14:30, popoludňajší čaj 15:30 - 18:30, večera 18:30 - 22:30

All Inclusive

Balíček All Inclusive platný od 01.11.2023 do 31.10.2024 zahŕňa:

Stravovanie (od 23:30 za bežnú sadzbu)

raňajky formou bufetu v reštaurácii Stars Beachfront Restaurant & Courtyard Terrace – od 07:00 do 10:30 (medzinárodná kuchyňa)
raňajky à la carte v reštaurácii Stars (arabská kuchyňa, iba po predchádzajúcej rezervácii)
raňajky v sekcii Indian Fine Cuisine v reštaurácii Stars (indická kuchyňa)
raňajky v kúpeľoch – od 08:30 do 10:30 (zdravé menu, ajurvédske pokrmy)

 

obedy à la carte v reštaurácii Stars Beachfront Restaurant & Courtyard Terrace – od 12:30 do 14:30
obedy à la carte v sekcii Arabic Cuisine v reštaurácii Stars – od 12:30 do 14:30 (arabská kuchyňa)
obedy à la carte v sekcii Asian Lounge v reštaurácii Stars – od 12:30 do 14:30 (ázijská kuchyňa)
obedy v sekcii Indian Fine Cuisine v reštaurácii Stars – od 12:30 do 14:30 (indická kuchyňa)
obedy à la carte v sekcii Just Thai v reštaurácii Stars – od 12:30 do 14:30 (thajská kuchyňa)
obedy v kúpeľoch – od 12:30 do 14:30 (zdravé menu, ajurvédske pokrmy)
obed na rybích trhoch – od 12:30 do 14:30 (úlovky z mora, iba vybrané dni)

 

ľahké občerstvenie v reštaurácii Stars Beachfront Restaurant & Courtyard Terrace – od 15:30 do 17:00
ľahké občerstvenie v bare Red Ginger Bar & Pool Lounge – od 10:00 do 23:30
ľahké občerstvenie a výber zmrzlín pri bazéne a na pláži – od 10:00 do 18:30

 

večera à la carte v reštaurácii Stars Beachfront Restaurant & Courtyard Terrace – od 18:30 do 22:00 (posledné objednávky o 22:00)
večera à la carte v sekcii Arabic Cuisine v reštaurácii Stars – od 18:30 do 22:00 (arabská kuchyňa)
večera à la carte v sekcii Asian Lounge v reštaurácii Stars – 18:30 do 22:00 (ázijská kuchyňa)
večera à la carte v sekcii Indian Fine Cuisine v reštaurácii Stars – 18:30 do 22:00 (indická kuchyňa)
večera à la carte v reštaurácii Rum Shed Bar & Grill – 18:30 do 22:30 (grilované pochutiny, posledné objednávky o 21:30)
večera formou bufetu v reštaurácii La Kaze Mama – 19:00 do 22:00 (tradičná maurícijská kuchyňa)
večera v kúpeľoch – 18:30 do 22:00 (zdravé menu, ajurvédske pokrmy)
trojchodová večera na pláži – od 18:30 do 22:00 (úlovky z mora, iba vybrané dni, na vyžiadanie, po predchádzajúcej rezervácii)

 

à la carte menu izbové služby – dostupné nepretržite (medzinárodná kuchyňa, obal za poplatok)
jedlo so sebou (len po rezervácii 24 hodín vopred)
torta na oslavu narodenín, svadby, výročia (len po predchádzajúcej rezervácii)

 

Konzumáciu nápojov (od 23:30, po 23:30 za bežnú sadzbu)

alkoholické aj nealkoholické nápoje, koktaily a tropické džúsy v bare Red Ginger Bar & Pool Lounge
široký výber čajov v bare Red Ginger Bar & Pool Lounge – od 15:30 do 18:30
bohatý výber alkoholických aj nealkoholických nápojov v bare Sands Beach Bar – od 10:00 do neskorých večerných hodín
alkoholické a nealkoholické nápoje pri bazéne a na pláži – od 10:00 do 18:30 (posledné objednávky o 17:30)
à la carte menu izbové služby – dostupné nepretržite (obal za poplatok) – od 23:30 za bežnú sadzbu
nealkoholické nápoje, pivo, čaj a káva z minibaru (denne doplňovaný)
neobmedzená konzumácia šampanského a výberových vín (biele, ružové, červené) medzinárodných i miestnych značiek zo selekcie od hotelového someliéra - od 07:00 do 23:30
neobmedzená konzumácia alkoholu (whiskey, gin, vodka, rum, pivo,…)
neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov (džúsy, malinovky, perlivé aj neperlivé vody, káva, čaje)

 

Športové aktivity a kúpeľné služby

10% zľava na všetky masáže, súkromné lekcie jogy a hodiny s osobným trénerom
vstup do sauny, parných kúpeľov, plaveckého bazéna s vírivkou a odpočinkovej zóny v kúpeľoch Shanti
tri bezplatné lekcie jogy za deň (skupinové lekcie, podľa denného programu)
vstup do posilňovne s moderným vybavením od značky Technogym
vstup na cvičné golfové ihrisko (vybavenie je na zapožičanie)
vstup na osvetlené tenisové kurty
vstup na osvetlenú bežeckú dráhu
stolný tenis
vstup aj transfer kyvadlovou dopravou na 18-jamkové golfové ihrisko Avalon Golf & Country Club (iba po rezervácii 48 hodín vopred)
nemotorizované vodné športy (kajaking, šnorchlovanie, pádlovanie, paddleboarding, vodné bicykle)

 

Ďalšie služby

prístup do VIP salónika Club Level
prístup do salónika Shanti (ideálne miesto pre hostí so skorým príletom či neskorým odletom)
deti vo veku od 4 mesiacov do 11 rokov môžu využívať služby detského klubu Explorers – od 10:00 do 17:30
deti vo veku od 3 rokov (naučené chodiť na toaletu) do 11 rokov môžu využívať večerné služby detského klubu Explorers - od 18:30 do 22:00
detský klub Explorers má v mesiacoch január, marec, máj, jún, september a november inú otváraciu dobu – od 10:00 do 20:30
detský klub Explorers je mimo otváraciu dobu spoplatnený
službu stráženia detí je nutné zarezervovať minimálne 24 hodín vopred
bezdrôtové pripojenie k internetu
prístup k vysokorýchlostnej sieti Wi-Fi vo všetkých apartmánoch, vilách, verejných priestoroch, aj na pláži
prístup do hotelovej knižnice (Kindle za príplatok)
výber zo stolových hier

 

Balíček All Inclusive platný od 01.11.2023 do 31.10.2024 nezahŕňa:

nápoje, ktoré nie sú uvedené v balíčku All Inclusive a nie sú označené All Inclusive

nerozlievaný alkohol
selekciu prémiových vín a alkoholu, ktorá nie je uvedená v balíčku All Inclusive a nie je označená All Inclusive
selekciu občerstvenia a nápojov z minibaru, ktorá nie je uvedená v balíčku All Inclusive a nie je označená All Inclusive
obaly na jedlo (izbová služba)
alkoholické aj nealkoholické nápoje objednané po 23:30
tabakové výrobky (cigary, cigarety, vodné fajky)
poplatky za telefónne, faxové, e-mailové a poštové služby
čistiareň (pranie, žehlenie, chemické čistenie)
špeciálne aktivity (súkromné premietanie vonku,…)
osobného komorníka a šéfkuchára

 

* Hotel Shanti Maurice si vyhradzuje právo na úpravu všetkých All Inclusive balíčkov.

Golf pri hoteli Shanti Maurice

Rezort sa nachádza kúsok od luxusného 18-jamkového Avalon Golf Estate. Ihrisko ponúka bezplatný neobmedzený green fee, ktorý zahŕňa kyvadlovú dopravu, golfový vozík a loptičky na driving range. Vo výške 500 m nad morom a vo vnútri rozsiahlych čajových plantáží sú výhľady z každej jamky jednoducho veľkolepé.

Avalon Golf Estate

Avalon bol idylický, mýtický les, kde jablká rástli samé od seba a zvlnené zelené polia produkovali plodiny bez ľudského zásahu. Práve vďaka tejto bohatej histórii Avalonu bolo toto golfové ihrisko majstrovsky vytesané do bujnej zalesnenej centrálnej náhornej plošiny Maurícia medzinárodne uznávaným architektom golfového ihriska a bývalým profesionálom European Tour Peterom Matkovičom.

Nachádza sa na sopečných svahoch spiacej sopky Grand Bassin v nadmorskej výške 500 m nad morom a je obklopený čajovými plantážami. Avalon je najvyššie položeným golfovým ihriskom na Mauríciu. Výhľady na južné pobrežie, lagúnu a azúrový Indický oceán sú jednoducho nevídané a za jasného dňa sú vidieť zo všetkých 18 jamiek.

Aktivity

K dispozícii sú nasledujúce aktivity:

vonkajšie kino s priestorovým zvukom premietajúci najnovšie filmy pre všetky vekové kategórie
kurzy varenia a sushi
živé predstavenia miestnych umelcov, hudobníkov a kapiel
neobmedzená ponuka golfu
rybárčenie v hlbokých vodách
pozorovanie delfínov
jazda na koni
jazda na bicykli
lukostreľba
návšteva zvieracích parkov
výlety vrtuľníkom
súkromné exkurzie

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Shanti Maurice *****

Šport

V koralovej lagúne, kde sa to hemží stovkami pestro sfarbených rýb, sa môžete pokochať podmorským svetom Maurícia pri šnorchlovaní alebo vyskúšať rad doplnkových vodných športov, ako je pádlovanie postojačky, katamarán, parasailing a jazda na kajaku. Hostia si môžu užiť potápanie, windsurfing a kitesurfing ponúkané partnerskými školami (nachádza sa do 10 minút od rezortu) a užiť si potešenie z najlepších vĺn z juhu Maurícia.

Potápanie

Pretože potápanie je zábava. Príďte a objavte krásu podmorského života rajského ostrova Maurícius. Preskúmajte nádherné koralové záhony, rôznofarebné ryby a mnoho ďalšieho aj bez predchádzajúcich skúseností. Concierge rezortu je pripravený vám pomôcť s rezerváciou vašich lekcií potápania a šnorchlovania, aby ste sa mohli zúčastniť potešenia zo sledovania úžasnej krásy prírody.

Tenis a ďalšie aktivity

V areáli sú dva osvetlené tenisové kurty plnej veľkosti a odborní tréneri vám radi zaistia herných partnerov alebo zorganizujú súkromný koučing od tenisových profesionálov. Okrem toho sa v areáli nachádza osvetlená bežecká dráha, bazén, vonkajší obrí šach a stolný tenis. Zahrať si môžete aj plážový futbal, mini golf alebo kokosový bowling.

Shanti Spa

Kúpele Shanti sú postavené okolo dvoch okúzľujúcich čajových pavilónov, obklopených leknovými jazierkami a pôvodnými kvetinovými záhradami. Kúpele Shanti Spa pokrývajú viac ako 7 500 m², zahŕňajú 25 miestností pre procedúry a sú jedny z najväčších a najkomplexnejších kúpeľov v Indickom oceáne. Vyškolení maséri a kúpeľní terapeuti spolupracujú s osobnými trénermi a ajurvédskym lekárom na podpore optimálneho zdravia a duševnej pohody.
Shanti Spa je odhodlané poskytnúť hosťom úplné ponorenie do objavovania životného štýlu orientovaného na pohodu a holistického prístupu k terapii. Jadrom wellness zamerania je integrácia jogy, meditácie, fitness, pilates, holistických procedúr a ajurvédskych filozofií spolu s očistnými terapiami celého tela zahŕňajúcimi päť prvkov prírody.

Shanti Yoga

Shanti joga vychádza z koreňov hathajogy a je prispôsobená individuálnym potrebám. Je to disciplinovaná veda vyučujúcej techniky preslávenej Divine Culture University, ktorá zahŕňa všetky aspekty života rôznymi spôsobmi a úrovňami, aby vyvážila myseľ, telo a ducha. Skúsení majstri jogy sú vyškolení, aby porozumeli vašim osobným cieľom v Shanti Maurice aj mimo neho. Potom navrhnú špecifický program jogy a meditácie, ktorý vám pomôže na vašej ceste životom, vyrovná vaše bytie a pomôže vám dosiahnuť zdravie a pohodu.

Fitness

Kúpele Shanti Spa sú tiež domovom najmodernejšej telocvične a fitness centra. Posilňovňa je vybavená najnovším vybavením Technogym, ktoré zahŕňa vstavanú televíziu a zariadenia pre iPod. Počas svojho pobytu môžete tiež ťažiť z odborných znalostí skúsených osobných trénerov.

Deti v hoteli Shanti Maurice *****

Explorers Kids Club

Špeciálne navrhnutý detský klub má vlastný bazén pre batoľatá, herňu s hernými stanicami a ponúka týždenný program aktivít pre deti nabitý zábavou, ako je výroba kvetov, detská joga, maľovanie na tvár a hudobné hry, aby sa malí hostia počas pobytu zabavili.
Explorers Kids Club v spolupráci so Scottom Dunnom Explorers je útočiskom pre mladých hostí od 4 mesiacov do 11,99 rokov s prostredím zameraným na deti na dovolenke.


Ponúka zábavné programy určené pre 4 rôzne vekové skupiny:

Globetrotters: 4 mesiace až 2 roky (za príplatok)
Adventurers: 3 až 4 roky
Voyageurs: 5 až 7 rokov
Pioneers: 8 až 11,99 rokov

Deti môžu obedovať/večerať všetky spoločne, zatiaľ čo sa o ne starajú pozorní členovia detského klubu.

Stráženie detí

Skúsené a vyškolené pestúnky sú k dispozícii na vyžiadanie za príplatok.

Prevádzková doba

Od 10:00 do 22:00 hodín

Doprava do hotela Shanti Maurice

Transfer z letiska do hotela Shanti Maurice trvá 35min až 45min. K dispozícii je uvítacia služba na letisku, súkromné auto, luxusná limuzína, hotelové taxi alebo transfer helikoptérou.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Shanti Maurice *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Shanti Maurice *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shanti Maurice *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Jana Paseková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Recezie hotela Shanti Maurice *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.