Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

Maurícius

Výborná kvalita za skvelú cenu. Ideálny pre mladomanželov i rodiny s deťmi.

Osobne
sme
navštívili

Hotel Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

Hodnotenie 9 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Flic and Flac | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Elegancia Ideálny pre rodinu s deťmi Tradičná atmosféra

Popis hotela Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa ***** Maurícius

Originálny Sofitel Imperial je luxusný hotel ladený do východného štýlu s typickou atmosférou. Obklopený nádhernou záhradou s fontánou, jazierkami a tropickou zeleňou je ideálnym pre náročných klientov a rodiny s deťmi. Poloha na západnom pobreží na jednej z najlepších pláži s bielym pieskom ponúka nezabudnuteľné večery pri západe slnka na horizonte.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Superior Room

Superior Room

Superior room (50m2) sa nachádzajú na prízemí. Klimatizovaná spálňa s priestrannou posteľou a pohovkou pohodlne ubytuje 2 dospelé osoby a 1 dieťa mladšie ako 12 rokov...

Luxury Room

Luxury Room

Luxury rooms o veľkosti 50m2 s balkónom sa nachádzajú na prvom alebo druhom poschodí. Sú vybavené satelitnou televíziou, klimatizáciou, minibarom a trezorom...

Prestige Suite

Prestige Suite

Family suite s výhľadom do záhrady majú rozlohu 75m2 a sú situované na prvom alebo druhom poschodí...

Opera Suite

Opera Suite

Opera Suite (110 m2) ponúka dostatok priestoru pre pohodlné strávenie Vašej dovolenky. Suite majú balkón alebo terasu s výhľadom na oceán...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V reštaurácii Ravinala vyskúšate špeciality medzinárodnej, kreolskej či indickej kuchyne, zatiaľ čo Ming Court na druhom poschodí sa zameriava na čínsku a japonskú kuchyňu.

Romantická reštaurácia Tamassa na pláži podáva homáre.

Reštaurácia Teppanyaki ponúka tematickú kuchyňu a Jacaranda je gurmánska reštaurácia.

V baroch Kestrel, Tamassa a Wine Bar sa osviežite tropickými koktejlami.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa

V trojposchodových budovách inšpirovaných ázijskou architektúrou je celkom 191 izieb.

 

Ponuka izieb

Superior Room

Superior Room

Superior room (50m2) sa nachádzajú na prízemí. Klimatizovaná spálňa s priestrannou posteľou a pohovkou pohodlne ubytuje 2 dospelé osoby a 1 dieťa mladšie ako 12 rokov.

Luxury Room

Luxury Room

Luxury rooms o veľkosti 50m2 s balkónom sa nachádzajú na prvom alebo druhom poschodí. Sú vybavené satelitnou televíziou, klimatizáciou, minibarom a trezorom. V luxusnej kúpeľni nájdete sprchovací kút, vaňu a fén. Ďalej je tu aj vybavenie na prípravu kávy a čaju.

Prestige Suite

Prestige Suite

Family suite s výhľadom do záhrady majú rozlohu 75m2 a sú situované na prvom alebo druhom poschodí. Disponujú spálňou s manželskou posteľou, obývacou časťou s rozkladacou pohovkou a dvoma kúpeľňami. Pohodlne ubytujú 2 dospelé osoby a 2 deti.

Opera Suite

Opera Suite

Opera Suite (110 m2) ponúka dostatok priestoru pre pohodlné strávenie Vašej dovolenky. Suite majú balkón alebo terasu s výhľadom na oceán. Luxusná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a hydromasážnou vaňou. Po celú dobu pobytu Vám bude k dispozícii aj komorník, ktorý je vždy pripravený splniť akékoľvek Vaše priania.

Imperial Suite

Imperial Suite

Imperial Suite ( 125 m2) Vám z uvádzaných kategórií ubytovania ponúknu najviac priestoru. Disponujú dvoma kúpeľňami, ktoré sú vybavené hydromasážnou vaňou. Imperial suite majú balkón s výhľadom na oceán.

Online cena a slevy Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

Profi foto hotela Sofitel L’Imperial *****

Naše foto hotela Sofitel L’Imperial *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa

V reštaurácii Ravinala vyskúšate špeciality medzinárodnej, kreolskej či indickej kuchyne, zatiaľ čo Ming Court na druhom poschodí sa zameriava na čínsku a japonskú kuchyňu.

Romantická reštaurácia Tamassa na pláži podáva homáre.

Reštaurácia Teppanyaki ponúka tematickú kuchyňu a Jacaranda je gurmánska reštaurácia.

V baroch Kestrel, Tamassa a Wine Bar sa osviežite tropickými koktejlami.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

  

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria po česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

 

Šport a wellness hotela Sofitel L’Imperial *****

V relaxačnom centre na Vás čakaju thajské či shiatsu masáže, perličková kúpeľ, sauna alebo kozmetika. Športovo založení klienti môžu využívať tenisové kurty, fitness centrum, vodné lyžovanie, windsurfing či kanoe. 

Deti v hoteli Sofitel L’Imperial *****

Doprava do hotela Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa

Transfer z letiska do hotela Sofitel 1hod10min až 1hod20min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recezie hotela Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Ing. Pavlína Zbořilová
Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.