Sofitel SO Mauritius Bel Ombre *****

Maurícius

Luxusný hotel na pláži Bel Ombre

Osobne
sme
navštívili

Hotel Sofitel SO Mauritius Bel Ombre *****

Hodnotenie 8.5 Hodnotilo 2 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Bel Ombre | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Exkluzivní design Intimita a pohodlí Bujná vegetace

Popis hotela Sofitel SO Mauritius Bel Ombre ***** Maurícius

Sofiteľ SO Mauritius Bel Ombre je žiarivá oáza, ktorú navrhol thajský architekt Lek Bunnag svojim nenapodobiteľným štýlom, ktorý je umocnený exkluzívnym dizajnom módneho návrhára Kenzo Takady. Užite si intimitu a pohodlie v jednom z 92 svetlých apartmánov a víl, kde každá má vlastný bazén alebo záhradu.

Bujná vegetácia, tyrkysové lagúny, ticho plynúci prúd. V tomto hoteli na divokom južnom pobreží ostrova sa dostanete na široké otvorené pláže s krásnou prírodou. Upokojujúce, elegantné a sofistikované – a navyše pozorná obsluha urobí váš pobyt nezabudnuteľným.

Plážová reštaurácia a bar s výhľadom na Indický oceán ponúkajú široký výber inšpirovaný maurícijskými špecialitami. Dosiahnite úplné uvoľnenie a pohodu v SO Spa vďaka technikám inšpirovaným nestarnúcimi tradíciami z celého sveta.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Sofitel SO Mauritius Bel Ombre

Hotel Sofitel SO je ideálny pre tých, ktorí hľadajú maximálne súkromie. Izby sú dômyselne usporiadané v prízemných vilkách, každá s vlastnou terasou. Rezort sa rozkladá na obrovskom bujne zarastenom pozemku. Kto si nechce dopriať prechádzku k bazénu alebo do reštaurácie, môže sa nechať zviezť golfovým vozíkom. Hotelová pláž je úplne výnimočná, s divokým panenským nádychom.

Hotel ponúka all inclusive pobyt v špičkovej kvalite. Odporúčame využiť širokú ponuku procedúr v SO Spa, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2021
Kateřina Kavanová
Kateřina Kavanová 774 730 670

Video hotela

Ponuka izieb

Lushury room

Lushury room

84 izieb a z toho ich je 8 vzájomne prepojiteľných; 60 m2, citlivo zasadené do okolitej prírody, súkromná záhrada, vonkajšia sprcha, kúpeľňa otvorená do spálne, zadarmo WIFI pripojenie, ..

Beach suite

Beach suite

100 m2, 1 King size posteľ, možnosť pridať pristieľku pre 1 dieťa do 12 rokov, súkromná záhrada s privátnym bazénom a výhľadom na more, vonkajšia sprcha, WIFI pripojenie, Ipod stanice, v..

Beach Suite Family

Beach Suite Family

110 m2, 1 King Size posteľ, súkromná záhrada s bazénom a výhľadom na more, vonkajšia sprcha, WIFI na izbe, Ipod stanice. Vila je citlivo zasadená do okolitej prírody...

Beach Villa

Beach Villa

200m2, výhľad na more, 2 spálne, obývačka, súkromná záhrada s privátnym bazénom, vonkajšia sprcha, WIFI pripojenie, Ipod stanica, vybavenie značky KENZO ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Plážová reštaurácia a bar smerujúci do lagúny ponúkajú široký výber inšpirovaný mauricíjskymi špecialitami, zahrňujúc tiež tapas. Môžete si tu pochutnať na obede alebo večeri. Otvorené je od 10:00 – 01:00.

Le Flamboyant

V srdci hotela s výhľadom na bazén, je táto intímna mauricíjska reštaurácia. Objavte chute Maurícia zmiešané s francúzskou eleganciou. Otvorené je od 06:00–11:00 a od 18:00–23:00.

Le Takamaka

Sofistikovaný bar s výhľadom na Indický oceán. Le Takamaka je ideálne vybavený preto, aby ste si tu vychutnali výber nápojov a ľahké občerstvenie. Otvorené je od 10:00–24:00.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb Sofitel SO Mauritius Bel Ombre

Hotel ponúka čisté línie 86 izieb, 6 plážových suite a 2 plážové vily. Všetky sú veľmi citlivo zasadené do prírody. Súkromné záhrady vás vábia k relaxu a uvoľneniu - je to fascinujúca zmes jemného francúzskeho štýlu života a uznávaných mauricijských služieb.

Ponuka izieb

Lushury room

Lushury room

84 izieb a z toho ich je 8 vzájomne prepojiteľných; 60 m2, citlivo zasadené do okolitej prírody, súkromná záhrada, vonkajšia sprcha, kúpeľňa otvorená do spálne, zadarmo WIFI pripojenie, Bose Wave system, Ipod stanica, vybavenie značky KENZO; twin alebo king size posteľ na výber

Beach suite

Beach suite

100 m2, 1 King size posteľ, možnosť pridať pristieľku pre 1 dieťa do 12 rokov, súkromná záhrada s privátnym bazénom a výhľadom na more, vonkajšia sprcha, WIFI pripojenie, Ipod stanice, vybavenie značky KENZO

Beach Suite Family

Beach Suite Family

110 m2, 1 King Size posteľ, súkromná záhrada s bazénom a výhľadom na more, vonkajšia sprcha, WIFI na izbe, Ipod stanice. Vila je citlivo zasadená do okolitej prírody. Je tu možné ubytovať 2 dospelých až 2 deti v oddelenej spálni

Beach Villa

Beach Villa

200m2, výhľad na more, 2 spálne, obývačka, súkromná záhrada s privátnym bazénom, vonkajšia sprcha, WIFI pripojenie, Ipod stanica, vybavenie značky KENZO

Online cena a slevy Sofitel SO Mauritius Bel Ombre *****

Profi foto hotela Sofitel SO Mauritius *****

Naše foto hotela Sofitel SO Mauritius *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Sofitel SO Mauritius Bel Ombre

Plážová reštaurácia a bar smerujúci do lagúny ponúkajú široký výber inšpirovaný mauricíjskymi špecialitami, zahrňujúc tiež tapas. Môžete si tu pochutnať na obede alebo večeri. Otvorené je od 10:00 – 01:00.

Le Flamboyant

V srdci hotela s výhľadom na bazén, je táto intímna mauricíjska reštaurácia. Objavte chute Maurícia zmiešané s francúzskou eleganciou. Otvorené je od 06:00–11:00 a od 18:00–23:00.

Le Takamaka

Sofistikovaný bar s výhľadom na Indický oceán. Le Takamaka je ideálne vybavený preto, aby ste si tu vychutnali výber nápojov a ľahké občerstvenie. Otvorené je od 10:00–24:00.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Sofitel SO Mauritius *****

V hoteli nájdete kúpele SO Spa, ďalej Fitness centrum, vírivky, masáže a bazény.

 

Doprava do hotela Sofitel SO Mauritius Bel Ombre

Transfer z letiska do hotela Sofitel SO 50min až 60min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Sofitel SO Mauritius Bel Ombre *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Sofitel SO Mauritius Bel Ombre *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sofitel SO Mauritius Bel Ombre *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2021
Kateřina Kavanová
Kateřina Kavanová 774 730 670

Recezie hotela Sofitel SO Mauritius Bel Ombre *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Ing. Jindřiška Jelínková
Sofitel SO Mauritius Bel Ombre
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.