Etosha Village ***

Namíbia

Pohodlie a kľud so skutočnou africkou safari atmosférou

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Etosha Village ***

Lokalita Namíbia | Zobraziť mapu

Popis hotela Etosha Village *** Namíbia

Hotel Etosha Village sa nachádza v severnej Namíbii pri vstupe do najslávnejšej a turistami najnavštevovanejšej prírodnej pamiatky Namíbie, národného parku Etosha (pri mieste Okaukuejo, 2 km od Anderssonovy brány). Od Windhoeku je vzdialený 415 km, od Swakopmundu 540 km. Pohodlná je preprava lietadlom na pristávaciu plochu Ongava, vzdialenú 14 km od hotela.

V hoteli je návštevníkom k dispozícii:

  • reštaurácie;
  • obchod s potravinami;
  • internet;
  • 2 bazény a bazénik pre deti.

Hotel patrí do rovnakého reťazca ako Sossusvlei Lodge, a preto aj tu nájdete vynikajúcu kuchyňu. Predovšetkým kulinársky zážitok pri večeri je nezabudnuteľný – môžete ochutnať niektoré z mnohých druhov namíbijskej zveriny. Steak priamo pred Vašimi očami pripravia kuchári.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Snažíme sa vyhovieť všetkým Vašim prianiam a predstavám, preto je každý zájazd do Namíbie zostavený individuálne len pro Vás. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania pri dovolenke v Namíbii – všetko záleží len na Vás.

Ako postupujeme? Najskôr zistíme, čo všetko chcete na dovolenke zažiť; potom kontaktujeme kolegov v Namíbii, u ktorých overíme voľné ubytovacie kapacity a dostupnosť sprievodných programov ako sú safari, vyhliadkové lety, večere v púšti, adrenalínové aktivity a ďalšie. Na základe týchto informácií pre Vás zostavíme zájazd a vyhotovíme cenovú ponuku. Pred zájazdom Vám vybavíme víza do Namíbie, ktoré sú pre vstup potrebné (vydáva ich ambasáda Namíbie vo Viedni a vyhotovenie zaberie cca 10 dní), zaistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namíbii a vybavíme Vás podrobným itinerárom cesty.

    • odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň, prípadne iné
    • odletieť môžete v akýkoľvek deň
    • pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (7, 8, 9, … nocí)

Súčasťou nášho servisu klientom je exkluzívne osobné poradenstvo. Zamestnanci našej CK ponúkané destinácie precestovali a zo svojich poznatkov čerpajú k tomu, aby pre vás vytvorili zájazd tej najlepšej kvality a vybavili vás praktickými radami a tipmi na cestu. Špecialistka na celú Afriku, Petra Melková, ktorá navštívila Juhoafrickú republiku, Botswanu, Zambiu, Zanzibar, Vám rada predá svoje osobné skúsenosti zo safari a svojho cestovania. Kontakujte ju na emaile petra@deluxea.cz alebo na tel. 724 065 777. Chceli by ste prežiť podobné chvíle alebo máte k zájazdom do Namíbie nejaké otázky? Neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na vás!

Kategórie a vybavenosť izieb Etosha Village

Hotel sa skladá zo 40 oddelených, klimatizovaných a luxusných stanov, čerpajúcich určité designové prvky z obydlia tradičných afrických dedín. Toaleta a sprcha sú oddelené, vonku je malá terasa s posedením.

Ponuka izieb

Online cena a slevy Etosha Village ***

Profi foto hotela Etosha Village ***

Šport a wellness hotela Etosha Village ***

Safari do NP Etosha

Etosha je najnavštevovanejšia namíbijská prírodná pamiatka. Ide o ohromný národný park, ktorý je útočiskom pre množstvo druhov zvierat – od drobného vtáctva cez zebry, antilopy, oryxe, žirafy a levy k nosorožcom a dokonca aj slonom. Vzhľadom k veľmi prísnej ochrane sa tu zvieratá tešia skvelým podmienkam a dobre sa im darí.

Hotel Etosha Village usporiadáva do parku zážitkové safari jazdy. Výlet prebieha v otvorenom voze a sprevádza ho sprievodca, ktorý k jednotlivým zvieratám poskytuje bohatý výklad. Zvieratá tu nemajú žiadne prekážky, a tak sa často priblížia až tesne k vozu. Máte tak jedinečnú možnosť zachytiť ich na autentické fotografie, ktoré sa stanú chválou Vašich albumov. Videť zviera vo voľnej prírode je absolútne iný zážitok než v ZOO v klietke. Preto neváhajte a tento unikátny zážitok si nenechajte ujsť!

Pomáhať Namíbijcom

Etosha Village vedie politiku sociálnej zodpovednosti. Väčšina personálu pochádza z okolitých dedín. Ide často o ľudí, ktorí nikdy predtým nemali zamestnanie, jeden zamestnanec bol dokonca úplne negramotný. Hotel nové rekruty poslal na tréning do sesterského hotela Sossusvlei Lodge, kde podstúpili intenzívne školenie, aby sa potom vrátili späť do Etoshi a začali v hoteli pracovať. Vďaka tomu si prácu veľmi vážia a k hotelovým hosťom sú veľmi priateľskí. Množstvo turistov hovorí dokonca o najpriateľskejšom personále, aký počas svojej dovolenky v Namíbii stretli.

Mapa - Etosha Village ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Namíbie do hotela Etosha Village ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Etosha Village ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Etosha Village ***

Letové spojenia do Namíbie

Ing. Pavlína Zbořilová
Etosha Village
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.