&Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Namíbia

Nejvyšší možný luxus zasazený do divoké přírody

Destináciu
sme
navštívili

Hotel &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Lokalita Namíbia | Zobraziť mapu

Popis hotela &Beyond Sossusvlei Desert Lodge ***** Namíbia

Sossusvlei Desert Lodge novo otvorí po celkovej rekonštrukcii v októbri roku 2019.

 

Oddýchnite si od nabitého programu a obnovte svoje spojenie s prírodou i sebou samými v & Beyond Sossusvlei Desert Lodge. Úchvatný rezort, situovaný medzi horami a piesočnými dunami Namibskej púšte, je ozajstným únikom z hektického každodenného sveta.

Či už budete pozorovať hviezdy na nočnej oblohe, užívať si piknik v púšti alebo sa vydáte na safari, môžete si byť istí, že na tieto zážitky len tak nezabudnete.

Ideálne miesto pre trávenie medových týždňov, pre páry, fotografov či rodiny. Deti každého veku sú vrelo vítané.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Suite

Suite

Tieto nádherne vybavené priestranné apartmány pozostávajú zo samostatne stojacich viliek so súkromnou terasou, bazénom, vonkajšou sprchou a posedením s tým najúžasnejším výhľadom...

Star Dune Suite

Star Dune Suite

Rozľahlý apartmán, ktorý sa skladá z dvoch kompletných Suite prepojených krytou chodbou a so spoločnou obývacou izbou, jedálňou a plne vybavenou vonkajšou terasou s relaxačnou i jedálens..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Večere v hotelovej reštaurácii sa podávajú pri svetle lucerny na otvorenej verande alebo na neďalekých piesočných dunách.

Na Vašu návštevu čaká tiež tunajšia vínna pivnica.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Snažíme sa vyhovieť všetkým Vašim prianiam a predstavám, preto je každý zájazd do Namíbie zostavený individuálne len pro Vás. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania pri dovolenke v Namíbii – všetko záleží len na Vás.

Ako postupujeme? Najskôr zistíme, čo všetko chcete na dovolenke zažiť; potom kontaktujeme kolegov v Namíbii, u ktorých overíme voľné ubytovacie kapacity a dostupnosť sprievodných programov ako sú safari, vyhliadkové lety, večere v púšti, adrenalínové aktivity a ďalšie. Na základe týchto informácií pre Vás zostavíme zájazd a vyhotovíme cenovú ponuku. Pred zájazdom Vám vybavíme víza do Namíbie, ktoré sú pre vstup potrebné (vydáva ich ambasáda Namíbie vo Viedni a vyhotovenie zaberie cca 10 dní), zaistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namíbii a vybavíme Vás podrobným itinerárom cesty.

    • odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň, prípadne iné
    • odletieť môžete v akýkoľvek deň
    • pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (7, 8, 9, … nocí)

Súčasťou nášho servisu klientom je exkluzívne osobné poradenstvo. Zamestnanci našej CK ponúkané destinácie precestovali a zo svojich poznatkov čerpajú k tomu, aby pre vás vytvorili zájazd tej najlepšej kvality a vybavili vás praktickými radami a tipmi na cestu. Špecialistka na celú Afriku, Petra Melková, ktorá navštívila Juhoafrickú republiku, Botswanu, Zambiu, Zanzibar, Vám rada predá svoje osobné skúsenosti zo safari a svojho cestovania. Kontakujte ju na emaile petra@deluxea.cz alebo na tel. 724 065 777. Chceli by ste prežiť podobné chvíle alebo máte k zájazdom do Namíbie nejaké otázky? Neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na vás!

Kategórie a vybavenosť izieb &Beyond Sossusvlei Desert Lodge

Resort disponuje celkem deseti apartmány. Jsou vybaveny krbem, který Vás zahřeje během chladnějších nocí. Během horkého dne Vás zase zchladí klimatizace či venkovní sprcha. Samozřejmostí je vlastní koupelna a WIFI připojení. Suity mají vlastní terasu, za kterou se rozprostírají širé pláně s horami v dálce, na které se nebudete moct vynadívat.

Design pokojů v sobě spojuje přírodní doplňky, nábytek z masivního dřeva, kámen a břidlici a vytváří tak dramatickou, avšak ryze přírodní atmosféru. Příjemnou třešničkou na dortu jsou pak stropní okna nad postelí, která Vám otevřou neopakovatelný pohled na hvězdnou oblohu.

Ponuka izieb

Suite

Suite foto

Tieto nádherne vybavené priestranné apartmány pozostávajú zo samostatne stojacich viliek so súkromnou terasou, bazénom, vonkajšou sprchou a posedením s tým najúžasnejším výhľadom.

Star Dune Suite

Star Dune Suite foto

Rozľahlý apartmán, ktorý sa skladá z dvoch kompletných Suite prepojených krytou chodbou a so spoločnou obývacou izbou, jedálňou a plne vybavenou vonkajšou terasou s relaxačnou i jedálenskou zónou. Všetko vybavenie jednotlivých apartmánov potom zodpovedá štandardu ostatných Suite, vrátane súkromných kúpeľní a terás s bazénom. Star Dune Suite je najlepšou voľbou pre rodiny alebo priateľov.

Online cena a slevy &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Profi foto hotela Sossusvlei Desert Lodge *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie &Beyond Sossusvlei Desert Lodge

Večere v hotelovej reštaurácii sa podávajú pri svetle lucerny na otvorenej verande alebo na neďalekých piesočných dunách.

Na Vašu návštevu čaká tiež tunajšia vínna pivnica.

Šport a wellness hotela Sossusvlei Desert Lodge *****

Rezort ponúka rad možností aktívneho i pasívneho odpočinku. Výletmi na safari či do blízkych kaňonov, prechádzkami na štvorkolkách alebo prechádzkami po okolitej krajine spoľahlive uspokojíte hlad po dobrodružstve. Dajú Vám nahliadnuť krásy divokej prírody a úchvatné scenérie s neopakovateľnou atmosférou.

 

Chladná voda z podzemného prameňa prúdi priamo do bazéna, kde sa môžete osviežiť. Keď príde čas na odpočinok, nie je nič jednoduchšie, než sa natiahnuť na pohodlné lehátka na terase a užívať si luxusný výhľad na nekonečné krajinu pred sebou.

Pretiahnuť sa potom môžete v telocvični alebo si objednať masáž na izbu.

 

Pripravenú sú programy pre deti plné aktivít, zábavy, nových skúseností, poznávaním prírody a nových kultúr.

Medzi silné zážitky tohto miesta bezpochyby patria vyhliadkové lety teplovzdušným balónom v skorých ranných hodinách.

Rezort má rezidentného astronóma, ktorý Vám v supermodernom observatóriu bude asistovať pri pozorovaní nočnej oblohy, ktoré je v púšti nezabudnuteľným zážitkom.Deti v hoteli Sossusvlei Desert Lodge *****

Děti jsou v Sossusvlei Desert Lodge vítány stejně jako jejich rodiče. Je pro ně připraven speciálni program WILDChild plný zábavy, interaktivních aktivit a jedinečných příležitostí osahat si nový svět a zažít nečekaná dobrodružství. 

Děti do 5 let se však bohužel nebudou moci účastnit všech společných aktivit pro dospělé, které Lodge pořádá. Děti od 6 do 15 let se smí zúčastnit většiny aktivit pro dospělé kromě vyjížďky na čtyřkolkách.

Doprava do hotela &Beyond Sossusvlei Desert Lodge

Lodge je vzdálený 1,5 hodiny cesty helikoptérou nebo letadlem z Windhoeku. Dostupný je i vozem 4x4 po kvalitné štěrkové cestě. 

Mapa - &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Namíbie do hotela &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Factsheet

Letové spojenia do Namíbie

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.