The Chedi Hotel Muscat *****

Omán

Luxusné suity, súkromie a pokoj.

Osobne
sme
bývali

Hotel The Chedi Hotel Muscat *****

Hodnotenie 9.7 Hodnotilo 2 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Omán, Guvernorát Muscat | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxusní hotel pro náročné Perfektní služby Infinity bazén
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela The Chedi Hotel Muscat ***** Omán

Hotel The Chedi Muscat sa nachádza uprostred elegantne upravenej tropickej záhrady s malebnými jazierkami, na mieste, kde sa majestátne pohorie Al Hadžar zrkadlí v pokojných vodách Ománskeho zálivu. Tento päťhviezdičkový luxusný rezort v meste Maskat bol otvorený v roku 2003 ako prvý moderný plážový hotel v Ománe. Okrem 370 metrov dlhej súkromnej pláže ponúka hotel The Chedi Muscat hosťom výber z troch bazénov a špičkové služby vrátane exkluzívnych kúpeľov, posilňovne a tenisových kurtov.

K dispozícii celkom 162 nádherných izieb a apartmánov s úchvatným výhľadom do vodných záhrad, na hory a Ománsky záliv. V dômyselne navrhnutých interiéroch sa snúbi ázijský minimalizmus s ománskym dizajnom. Ak sa ubytujete v izbe z kategórie Deluxe Club alebo v niektorom apartmáne, získate navyše prístup do exkluzívneho salónika The Club Lounge a množstvo ďalších výhod. Rezort The Chedi Muscat sa tiež pýši kolekciou 7 reštaurácií a barov, ktoré obohatia váš pobyt o nezabudnuteľné kulinárske zážitky.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Serai Room

Serai Room

V hotelovom krídle Serai sa nachádza táto elegantná izba s výhľadom na majestátne pohorie Al Hadžar či mesto Maskat...

Serai Sea View Room

Serai Sea View Room

Vychutnajte si nádherný výhľad na trblietavú hladinu Ománskeho zálivu z veľkého okna tejto izby, ktorá sa nachádza v trojposchodovom krídle Serai...

Deluxe Room

Deluxe Room

Doprajte si jedinečné pohodlie v podobe tejto luxusnej izby, ktorá sa nachádza v hotelovom krídle Chedi uprostred nádherných vodných záhrad...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotel The Chedi Muscat sa pýši kolekciou 7 reštaurácií a barov, ktoré sú zárukou nezabudnuteľných kulinárskych zážitkov. Potešte svoje chuťové poháriky jedinečnou kombináciou korenia, vynikajúcich pokrmov z morských plodov a tradičnej ománskej kuchyne. Na špeciálne príležitosti a akcie môžete využiť súkromné priestory a salóniky.

Alkoholické nápoje sú k dispozícii kedykoľvek v každej izbe prostredníctvom minibaru a izbovej služby. V súlade s miestnymi pravidlami a reguláciami je podávanie alkoholu povolené v ktorejkoľvek reštaurácii či bare od 12:00 (v piatok od 14:00) do 1:00 hodiny ráno. Počas svätého mesiaca ramadán je povolené podávať alkohol v reštaurácii The Restaurant od 19.00 hod. iba hosťom ubytovaným v hoteli. (Upozorňujeme, že počas miestnych náboženských sviatkov nie je možné podávať alkohol vo verejných priestoroch hotela).

The Restaurant – Táto pôsobivá reštaurácia vás oslní na prvý pohľad. Elegantne zakrivené klenby v ománskom štýle spolu s krištáľovými lustrami pôsobia dramatickým dojmom, rovnako ako moderné tmavo šedé teracové podlahy, živá klavírna hudba a veľké arkierové okná. V štyroch otvorených kuchyniach tí najlepší kulinári z Maskatu pripravujú pokrmy západnej, ázijskej, blízkovýchodnej a indickej kuchyne, ktoré sa dokonale snúbia s vínami z miestneho oceňovaného vínneho lístka. Okrem elegantnej jedálne je k dispozícii aj vonkajšia terasa alebo dve rovnako luxusné súkromné jedálne a salóniky, ktoré sú ideálnym miestom pre pracovné večere, rodinné stretnutia a zvláštne príležitosti.

The Khasab Room – Súkromná jedáleň spojená so samostatným salónikom určeným na podávanie nápojov pred a po večeri. Možno tu usporiadať raňajky, obedy aj večere až pre 60 hostí.

The Mirbat Room – Súkromná jedáleň s malým salónikom, ktorá je ideálna maximálne pre 14 hostí.

The Beach Restaurant – Ak chcete zažiť skutočne jedinečný kulinársky zážitok, zájdite si na večeru do tejto unikátnej reštaurácie, ktorá sa nachádza priamo na súkromnej pláži. Originálne menu s morskými plodmi dopĺňa výhľad na nádhernú panorámu Ománskeho zálivu. Tím talentovaných kuchárov pripravuje pestrý výber kulinárskych špecialít, ktoré je možné kombinovať s rovnako pôsobivou ponukou vín. Večeru si môžete vychutnať na rozľahlej terase na pobreží, kde vás bude ovievať svieži morský vánok alebo v modernej jedálni s vysokým stropom.

The Arabian Courtyard – Vychutnajte si tradičnú blízkovýchodnú kuchyňu v tejto vonkajšej reštaurácii, ktorá ponúka široký výber predjedálov mezze, šalátov, pečiva, grilovaného mäsa a rýb. Vďaka otvorenému formátu kuchyne môžete pozorovať, ako kuchári pripravujú jednotlivé špeciality.

The Lobby Lounge – Tento salónik pri hotelovej vstupnej hale, ktorý sa vyznačuje pokojnou atmosférou, denne navštevujú stáli hostia aj zahraniční návštevníci. Môžete si tu oddýchnuť, prečítať si dennú tlač či medzinárodné časopisy a vychutnať si váš obľúbený nápoj a občerstvenie v polstrovanom kresle. Okrem prepychového prostredia s arabskou výzdobou a ománskymi starožitnosťami sa môžete tiež tešiť na výhľad do starostlivo udržiavaných záhrad a na zafírové vody Ománskeho zálivu.

The Chedi Pool Cabana – Či už si chcete oddýchnuť od pracovného dňa, alebo hľadáte, kam vyraziť večer, tento bar so starostlivo zostaveným menu tapas je ideálnou voľbou. Na obed sa podávajú stredomorské a ázijské špeciality. Príjemné stolovanie pod holým nebom pri bazéne Chedi dopĺňa uvoľnená hudba a nádherný výhľad na Ománsky záliv. Bar je určený iba pre dospelých. Tieto priestory je možné tiež využiť pre súkromné akcie až pre 60 osôb.

The Serai Pool Cabana – Tento bar sa nachádza na slnečnom mieste pri bazéne Serai s pôsobivou tmavou dlažbou a bielymi slnečnými clonami. Ponúka obedy a večere vo forme à la carte. Vychutnajte si autentické ázijské rezancové pokrmy a ďalšie medzinárodné špeciality spolu s modernou hudbou a úchvatnými výhľadmi.

The Long Pool Cabana – Objavte klasickú aj modernú japonskú a ázijskú kuchyňu v tomto jedinečnom bare s reštauráciou pri najdlhšom bazéne na Blízkom východe, kde sa podávajú obedy aj večere. Výhľad na trblietavú hladinu bazéna The Long Pool a na Ománsky záliv perfektne dopĺňa dokonale pripravené sushi a sašimi. Táto reštaurácia a bar je vyhradený iba pre dospelých (okrem večerí).

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Omán sme navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na mieste. S miestnou cestovnou kanceláriou Desert Gate s dlhoročnými skúsenosťami a najširším portfóliom služieb priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko v Ománe vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Kategórie a vybavenosť izieb The Chedi Hotel Muscat

Hotel The Chedi Muscat Oman ponúka celkom 162 vkusne zariadených izieb a apartmánov zasadených do nádhernej prírody medzi svieže záhrady, trblietavé more a majestátne hory. Všetky izby aj apartmány sa pýšia nádherným výhľadom na vodné záhrady, pohoria Al Hadžar alebo Ománsky záliv. Ak sa ubytujete v izbe z kategórie Deluxe Club alebo v niektorom apartmáne, získate prístup do exkluzívneho salónika The Club Lounge a množstvo ďalších výhod. Celkom je k dispozícii 36 apartmánov v troch rôznych kategóriách, ktoré sú rozmiestnené v dvojpodlažných a jednopodlažných (variant Villa) budovách.

Súčasťou vybavenia všetkých izieb je: klimatizácia, budík, župany, IPTV, kúpeľové potreby, fén na vlasy, rádio, minibar, Wi-Fi (na izbe aj vo väčšine verejných priestorov), telefón s priamou voľbou, trezor, váha, šitie, sada na leštenie topánok, papuče, kancelárske potreby, kávovar Nespresso a príslušenstvo na prípravu čaju, služba rozostelania postele a izbová služba (24 hodín denne).

Hostia ubytovaní v izbách Serai Room, Serai Sea View Room, Serai Terrace Room a Deluxe Room majú k dispozícii: drink na uvítanie, každodenný raňajkový bufet v The Restaurant, čerstvé sezónne ovocie (každý deň) a hudobný systém Bose Wave.

Hostia ubytovaní v Deluxe Club Room a Deluxe Club Terrace Room alebo v niektorom z apartmánov Chedi Club Suite majú k dispozícii tieto doplnkové výhody: doprava na/z letiska súkromnou limuzínou, exkluzívny prístup do The Club Lounge (len pre deti od 6 rokov, deti vo veku 6–13 rokov musí sprevádzať dospelý), bezplatný minibar vrátane alkoholických nápojov (dopĺňaný raz denne), koktaily a drobné občerstvenie v The Arabian Courtyard (každý deň od 17:30 do 19:00), práčovňa (každý deň max. 15 kusov) ), popoludňajší čaj podávaný každý deň v The Club Lounge (od 15:00 do 17:00), raňajkový bufet každý deň v The Restaurant alebo v súkromí vlastnej izby/apartmán, káva/čaj a ovocie podávané po celý deň v The Club Lounge (od 8:00 do 20:00), denná tlač a zľava na dopravu limuzínou so šoférom.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Serai Room

Serai Room

V hotelovom krídle Serai sa nachádza táto elegantná izba s výhľadom na majestátne pohorie Al Hadžar či mesto Maskat. Skladá sa zo spálne s manželskou posteľou, ktorá je vybavená zabudovanou pohovkou (možno využiť ako posteľ pre dieťa), a veľké kúpeľne so šatníkovou skriňou, umývadlom, samostatnou toaletou a sprchovacím kútom. Interiér je zariadený v štýle ázijského minimalizmu a pýši sa veľkými oknami a vysokými stropmi. Maximálna kapacita: 2 dospelí a 1 dieťa do 6 rokov.

Serai Sea View Room

Serai Sea View Room

Vychutnajte si nádherný výhľad na trblietavú hladinu Ománskeho zálivu z veľkého okna tejto izby, ktorá sa nachádza v trojposchodovom krídle Serai. Interiér s vysokými stropmi, zariadený v ázijskom štýle je zaliaty prírodným svetlom a zahŕňa spálňu s manželskou posteľou, ktorá je vybavená zabudovanou pohovkou (možno využiť ako posteľ pre dieťa), a veľkú kúpeľňu so šatníkovou skriňou, umývadlom, samostatnou toaletou a sprchovacím kútom. Maximálna kapacita: 2 dospelí a 1 dieťa do 6 rokov.

Deluxe Room

Deluxe Room

Doprajte si jedinečné pohodlie v podobe tejto luxusnej izby, ktorá sa nachádza v hotelovom krídle Chedi uprostred nádherných vodných záhrad. Môžete zvoliť výhľad na tône alebo na pohorie Al Hadžar. Izba sa skladá zo spálne s manželskou posteľou, obývacieho priestoru a kúpeľne, ktorá je vybavená dvoma šatníkovými skriňami, dvoma umývadlami, samostatnou toaletou s bidetom a dažďovou sprchou. K dispozícii je aj detská postieľka. Maximálna kapacita: 2 dospelí a 1 dieťa do 2 rokov.

Deluxe Club Room

Deluxe Club Room

Uprostred okúzľujúcich vodných záhrad sa nachádza táto elegantná izba s veľkými oknami, ktoré vpúšťajú dovnútra množstvo prirodzeného svetla. V interiéri sa snúbi ázijský minimalizmus s ománskym dizajnom. Súčasťou izby je spálňa s manželskou posteľou, obývací priestor a kúpeľňa, ktorá je vybavená dvoma šatníkovými skriňami, dvoma umývadlami, samostatnou toaletou s bidetom a dažďovou sprchou. K dispozícii je aj detská postieľka. Hostia ubytovaní v tejto izbe môžu využívať špeciálne výhody. Maximálna kapacita: 2 dospelí a 1 dieťa do 2 rokov.

Chedi Club Suite

Chedi Club Suite

Doprajte si maximálny luxus a pohodlie v podobe tohto exkluzívneho apartmánu so súkromnou terasou či balkónom. Vnútri nájdete priestrannú spálňu s manželskou posteľou, samostatnú obývaciu izbu s pohovkou (možno využiť ako posteľ pre deti) a veľkú kúpeľňu, ktorá je vybavená impozantnou zapustenou vaňou, dvoma šatníkovými skriňami so šuplíkmi, dvoma umývadlami, samostatnou toaletou s bidetom a dažďovou sprchou. Štýlové okná odkrývajú výhľad na pokojné tône a starostlivo udržiavané záhrady. Interiér predstavuje kombináciu ázijského minimalizmu a ománskeho designu. Hostia ubytovaní v tomto apartmáne môžu využívať prístup do The Club Lounge a ďalšie špeciálne výhody. Maximálna kapacita: 2 dospelí a 2 deti do 16 rokov.

Serai Terrace Room

Táto štýlová izba sa nachádza v krídle Serai a pýši sa vlastným balkónom s posedením, z ktorého sa ponúka výhľad na hotelový pozemok a záhrady. Vnútri nájdete spálňu s manželskou posteľou, ktorá je vybavená zabudovanou pohovkou (možno využiť ako posteľ pre dieťa), a veľkú kúpeľňu so šatníkovou skriňou, umývadlom, samostatnou toaletou a sprchovacím kútom. Maximálna kapacita: 2 dospelí a 1 dieťa do 6 rokov.

Deluxe Club Terrace Room

Táto luxusná izba sa pýši vlastnou terasou/balkónom, odkiaľ sa môžete kochať krásnym výhľadom na vodné záhrady či hotelový pozemok s Ománskym zálivom v pozadí. Interiér zariadený v minimalistickom štýle s ománskymi prvkami sa skladá zo spálne s manželskou posteľou, obývacieho priestoru a kúpeľne, ktorá je vybavená dvoma šatníkovými skriňami, dvoma umývadlami, samostatnou toaletou s bidetom a dažďovou sprchou. K dispozícii je aj detská postieľka. Hostia ubytovaní v tejto izbe môžu využívať špeciálne výhody. Maximálna kapacita: 2 dospelí a 1 dieťa do 2 rokov.

Chedi Club Suite Seaview

Vychutnajte si nádherný výhľad na trblietavú hladinu Ománskeho zálivu z terasy či balkóna tohto krásneho apartmánu, v interiéri ktorého sa snúbi ázijský minimalizmus a ománsky dizajn. Súčasťou apartmánu je priestranná spálňa s manželskou posteľou, samostatná obývacia izba s pohovkou (možno využiť ako posteľ pre deti) a veľká kúpeľňa, ktorá je vybavená impozantnou zapustenou vaňou, dvoma šatníkovými skriňami so šuplíkmi, dvoma umývadlami, samostatnou toaletou s bidetom a dažďovou sprchou. Veľkolepé okná ponúkajú výhľad na pokojné tône a starostlivo udržiavané záhrady. Hostia ubytovaní v tomto apartmáne môžu využívať prístup do The Club Lounge a ďalšie špeciálne výhody. Maximálna kapacita: 2 dospelí a 2 deti do 16 rokov.

Villa

Tento exkluzívny apartmán sa nachádza v samostatnej jednoposchodovej vile s kupolovitým stropom a ponúka dokonalý komfort. Okrem súkromnej terasy s nádhernými výhľadmi sa môžete tešiť na krásne zariadený interiér v štýle ázijského minimalizmu a ománskeho dizajnu s veľkými oknami. Apartmán sa skladá z priestrannej spálne s manželskou posteľou, samostatnej obývacej izby s pohovkou (možno využiť ako posteľ pre deti) a veľkej kúpeľne, ktorá je vybavená impozantnou zapustenou vaňou, dvoma šatníkovými skriňami so šuplíkmi, dvoma umývadlami, samostatnou toaletou s bidetom a dažďovou sprchou . Hostia ubytovaní v tejto izbe môžu využívať prístup do The Club Lounge a ďalšie špeciálne výhody. Maximálna kapacita: 2 dospelí a 2 deti do 16 rokov.

Pláž a more

Hotel The Chedi Muscat ponúka súkromnú pláž s dĺžkou 370 metrov so slnečníkmi, uterákmi, ležadlami a obsluhou. Služby na pláži sú k dispozícii od 9:30 do 18:30 hod.

Online cena a slevy The Chedi Hotel Muscat *****

Profi foto hotela The Chedi *****

Naše foto hotela The Chedi *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Chedi Hotel Muscat

Hotel The Chedi Muscat sa pýši kolekciou 7 reštaurácií a barov, ktoré sú zárukou nezabudnuteľných kulinárskych zážitkov. Potešte svoje chuťové poháriky jedinečnou kombináciou korenia, vynikajúcich pokrmov z morských plodov a tradičnej ománskej kuchyne. Na špeciálne príležitosti a akcie môžete využiť súkromné priestory a salóniky.

Alkoholické nápoje sú k dispozícii kedykoľvek v každej izbe prostredníctvom minibaru a izbovej služby. V súlade s miestnymi pravidlami a reguláciami je podávanie alkoholu povolené v ktorejkoľvek reštaurácii či bare od 12:00 (v piatok od 14:00) do 1:00 hodiny ráno. Počas svätého mesiaca ramadán je povolené podávať alkohol v reštaurácii The Restaurant od 19.00 hod. iba hosťom ubytovaným v hoteli. (Upozorňujeme, že počas miestnych náboženských sviatkov nie je možné podávať alkohol vo verejných priestoroch hotela).

The Restaurant – Táto pôsobivá reštaurácia vás oslní na prvý pohľad. Elegantne zakrivené klenby v ománskom štýle spolu s krištáľovými lustrami pôsobia dramatickým dojmom, rovnako ako moderné tmavo šedé teracové podlahy, živá klavírna hudba a veľké arkierové okná. V štyroch otvorených kuchyniach tí najlepší kulinári z Maskatu pripravujú pokrmy západnej, ázijskej, blízkovýchodnej a indickej kuchyne, ktoré sa dokonale snúbia s vínami z miestneho oceňovaného vínneho lístka. Okrem elegantnej jedálne je k dispozícii aj vonkajšia terasa alebo dve rovnako luxusné súkromné jedálne a salóniky, ktoré sú ideálnym miestom pre pracovné večere, rodinné stretnutia a zvláštne príležitosti.

The Khasab Room – Súkromná jedáleň spojená so samostatným salónikom určeným na podávanie nápojov pred a po večeri. Možno tu usporiadať raňajky, obedy aj večere až pre 60 hostí.

The Mirbat Room – Súkromná jedáleň s malým salónikom, ktorá je ideálna maximálne pre 14 hostí.

The Beach Restaurant – Ak chcete zažiť skutočne jedinečný kulinársky zážitok, zájdite si na večeru do tejto unikátnej reštaurácie, ktorá sa nachádza priamo na súkromnej pláži. Originálne menu s morskými plodmi dopĺňa výhľad na nádhernú panorámu Ománskeho zálivu. Tím talentovaných kuchárov pripravuje pestrý výber kulinárskych špecialít, ktoré je možné kombinovať s rovnako pôsobivou ponukou vín. Večeru si môžete vychutnať na rozľahlej terase na pobreží, kde vás bude ovievať svieži morský vánok alebo v modernej jedálni s vysokým stropom.

The Arabian Courtyard – Vychutnajte si tradičnú blízkovýchodnú kuchyňu v tejto vonkajšej reštaurácii, ktorá ponúka široký výber predjedálov mezze, šalátov, pečiva, grilovaného mäsa a rýb. Vďaka otvorenému formátu kuchyne môžete pozorovať, ako kuchári pripravujú jednotlivé špeciality.

The Lobby Lounge – Tento salónik pri hotelovej vstupnej hale, ktorý sa vyznačuje pokojnou atmosférou, denne navštevujú stáli hostia aj zahraniční návštevníci. Môžete si tu oddýchnuť, prečítať si dennú tlač či medzinárodné časopisy a vychutnať si váš obľúbený nápoj a občerstvenie v polstrovanom kresle. Okrem prepychového prostredia s arabskou výzdobou a ománskymi starožitnosťami sa môžete tiež tešiť na výhľad do starostlivo udržiavaných záhrad a na zafírové vody Ománskeho zálivu.

The Chedi Pool Cabana – Či už si chcete oddýchnuť od pracovného dňa, alebo hľadáte, kam vyraziť večer, tento bar so starostlivo zostaveným menu tapas je ideálnou voľbou. Na obed sa podávajú stredomorské a ázijské špeciality. Príjemné stolovanie pod holým nebom pri bazéne Chedi dopĺňa uvoľnená hudba a nádherný výhľad na Ománsky záliv. Bar je určený iba pre dospelých. Tieto priestory je možné tiež využiť pre súkromné akcie až pre 60 osôb.

The Serai Pool Cabana – Tento bar sa nachádza na slnečnom mieste pri bazéne Serai s pôsobivou tmavou dlažbou a bielymi slnečnými clonami. Ponúka obedy a večere vo forme à la carte. Vychutnajte si autentické ázijské rezancové pokrmy a ďalšie medzinárodné špeciality spolu s modernou hudbou a úchvatnými výhľadmi.

The Long Pool Cabana – Objavte klasickú aj modernú japonskú a ázijskú kuchyňu v tomto jedinečnom bare s reštauráciou pri najdlhšom bazéne na Blízkom východe, kde sa podávajú obedy aj večere. Výhľad na trblietavú hladinu bazéna The Long Pool a na Ománsky záliv perfektne dopĺňa dokonale pripravené sushi a sašimi. Táto reštaurácia a bar je vyhradený iba pre dospelých (okrem večerí).

All Inclusive

The Chedi Club

Hotel The Chedi Muscat neponúka All Inclusive, odporúčame však využiť výhody Chedi Club. Výhody klubu môžete získať, ak sa ubytujete v izbe v kategórii Deluxe Club alebo v niektorom z apartmánov.

The Chedi Club zahŕňa tieto výhody:

doprava na/z letiska súkromnou limuzínou,
exkluzívny prístup do The Club Lounge (len pre deti od 6 rokov, deti vo veku 6–13 rokov musí sprevádzať dospelý),
bezplatný minibar vrátane alkoholických nápojov (dopĺňaný raz denne),
koktaily a drobné občerstvenie v The Arabian Courtyard (každý deň od 17:30 do 19:00),
práčovňa (každý deň max. 15 kusov),
popoludňajší čaj podávaný každý deň v The Club Lounge (od 15:00 do 17:00),
raňajkový bufet každý deň v The Restaurant alebo v súkromí vlastnej izby/apartmánu,
káva/čaj a ovocie podávané po celý deň v The Club Lounge (od 8:00 do 20:00),
denná tlač
zľava na dopravu limuzínou so šoférom.

Aktivity

Hotel The Chedi Muscat ponúka nasledujúce aktivity:

knižnica (len pre členov Chedi Club)
butik so širokým výberom umeleckých a ručne vyrábaných predmetov z celej Ázie
výlety a exkurzie na mieru prostredníctvom služby Concierge (napríklad výlet do safari kempu vo Wahibskej púšti alebo k vádí, prehliadka mesta Maskat s návštevou mešity Sultána Kábúsa, pozorovanie delfínov, rybárčenie, šnorchlovanie, prechádzky na horskom bicykli a pešie túry)

Šport a wellness hotela The Chedi *****

The Spa

Kúpele v hoteli The Chedi Muscat sa zameriavajú na špičkovú starostlivosť o telo i myseľ, obnovu duchovnej rovnováhy a regeneráciu všetkých zmyslov. Kúpele kombinujú východnú filozofiu s ázijskými orientálnymi rituálmi a ponúkajú tiež širokú škálu kozmetických procedúr založených na holistických princípoch aromaterapie, ajurvédy a liečivých účinkov bylín. K dispozícii je 8 plne samostatných kúpeľných apartmánov, 1 kúpeľná vila a relaxačný salónik s výhľadom na Ománsky záliv, vrátane jedného kúpeľného apartmánu na prízemí vyhradeného pre ľudí s obmedzenými pohybovými možnosťami. Doprajte si luxusné masáže a kúpeľné balíčky šité na mieru vašim potrebám. Môžete si vybrať z regeneračných telových peelingov a ošetrujúcich zábalov, omladzujúcich kozmetických ošetrení či ozdravných kúpeľov.

The Health Club

Pre tých, ktorí si počas pobytu v hoteli The Chedi Muscat chcú udržať kondíciu alebo jednoducho chcú zostať aktívni, je k dispozícii moderná a plne vybavená posilňovňa. Hoteloví hostia majú prístup do Health Club s rozlohou 700 m2, ktorý sa nachádza o poschodie nižšie pod kúpeľmi The Spa a ponúka skúsených osobných trénerov, najmodernejšie vybavenie značky Technogym z radu Visio Web, činky, zariadenia na Power Pilates a stenu Kinesis. Využiť môžete aj skupinové či osobné tréningy. Súčasťou Health Club je navyše sauna a parný kúpeľ (zvlášť pre dámy a pre pánov).

Okrem troch vonkajších bazénov, vrátane najdlhšieho bazéna na Blízkom východe, môžete zadarmo využívať dva osvetlené tenisové kurty (tenisové rakety a loptičky sú k dispozícii v posilňovni bez poplatku). Ak sa chcete zdokonaľovať v tenisovej technike, je k dispozícii aj tenisový tréner.

Deti v hoteli The Chedi *****

V hoteli The Chedi Muscat je na vyžiadanie služba stráženia detí. Rodinám je určený bazén v krídle Serai, ostatné bazény sú iba pre dospelých. Hotel nedisponuje detským klubom.

Doprava do hotela The Chedi Hotel Muscat

The Chedi Muscat leží iba 10 minút jazdy od medzinárodného letiska v Muscate.

Mapa - The Chedi Hotel Muscat *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Ománu do hotela The Chedi Hotel Muscat *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Chedi Hotel Muscat *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recezie hotela The Chedi Hotel Muscat *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia do Ománu

Bc. Petra Melková
The Chedi Hotel Muscat
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.