Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa ****

Polynézia

Vitajte v raji uprostred tyrkysovej lagúny.

Hotel Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa ****

Hodnotenie 9.4 Hodnotilo 3 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Polynézia, Bora Bora | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Tyrkysově modrá laguna Úchvatný výhled na horu Otemanu Luxusní ubytování v polynéském stylu
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa **** Polynézia

Maeva! Vitajte na ostrove Bora Bora, ktorý sa nazýva „ostrov Bohov“. Raj na zemi… To je presné spojenie, ktoré vystihuje charakteristiku Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa. Prostredie s jemnou krásou koralového útesu, ktorý sa nad hladinou mení na ostrov, je práve tým miestom, ktoré ponúka autentické polynézske zážitky spolu s luxusným ubytovaním, gastronómiou a službami.

Okrem dych vyrážajúcich výhľadov na Bora Bora s horou Otemanu a ubytovania v nadvodných bungalovoch ponúka rezort 108 izieb a víl na ostrovčeku Motu Tevairaoa, ktoré predstavujú úplný luxus. Ďalej sa môžete tešiť na vynikajúcu kuchyňu či kúpeľné procedúry zaručujúce nezabudnuteľnú relaxáciu.

Hotel disponuje tromi reštauráciami, dvoma barmi, dvoma zasadacími miestnosťami, butikom a potápačským centrom. K ďalším zariadeniam na vynikajúcej úrovni patrí fitnes centrum, bazén, osvetlený tenisový kurt, minigolf a mnohé ďalšie aktivity či výlety.

Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa poskytuje aj plnohodnotné služby pre páry, ktoré tu chcú potvrdiť svoju lásku pri svadobnom obrade či romantickom pobyte. Hotel prispieva aj k ochrane životného prostredia a to v podobe „koralových škôlok“, ktoré umožňujú vytvárať kolónie koralov v perfektných ekologických podmienkach. Hostia tieto miesta potom môžu objavovať pri šnorchlovaní.

Hotel sa nachádza na jednom z najväčších ostrovčekov, ktoré tvoria Motu Tevairoa s výhľadom na hlavný ostrov Bora Bora. Disponuje tienistými tropickými záhradami, bielym pieskom a tyrkysovými vodami spoločne s pohľadom na slávnu horu Otemanu. V okolí sa nachádza:

letisko (10 minút súkromnou loďou)
dedina Vaitape (15 minút)
hlavné potápačské lokality (10 minút)
šnorchlovacie lokality - koralové záhrady (10 minút)

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villa with Pool

Garden Villa with Pool

Garden Villa with Pool (122 m²) sa nachádzajú v bujnej tropickej záhrade a patria medzi kategórie izieb s najväčším súkromím...

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool (143 m²) má ideálnu polohu priamo na pláži a je jednou z najväčších kategórií izieb...

Overwater Bungalow

Overwater Bungalow

Overwater Bungalows (79 m²) boli prvýkrát použité vo Francúzskej Polynézii a tak je tunajšie prostredie ideálnym miestom práve na dovolenku v tejto kategórii ubytovania...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotel Pearl Beach Resort & Spa disponuje tromi reštauráciami a dvoma barmi.

Miki Miki Restaurant sa nachádza hneď vedľa bazéna a len pár krokov od pláže. Ponúka obedy a barové služby pri hotelovom bazéne alebo pod tienistými prístreškami. Reštaurácia sa môže pochváliť širokou ponukou pokrmov od tahitských surových a grilovaných rýb až po pizzu, cestoviny či vegetariánske jedlá. V menu figurujú aj delikátne mäsá, burgre, šaláty a chutné dezerty.

Otemanu Restaurant ponúka medzinárodnú kuchyňu s kreatívnym francúzsko-polynézskym nádychom. Raňajky sa tu podáva formou bufetu s pokojným výhľadom na oslnivú lagúnu a horu Otemanu, zatiaľ čo večera vám dáva možnosť stolovať pod hviezdnou oblohou. Každý pondelok si tu môžete užiť živú polynézsku show.

Užite si kulinársky zážitok v intímnom a útulnom prostredí gurmánskej reštaurácie Poerava Gourmet Restaurant.

Uaina Bar, ktorý sa nachádza na prvom poschodí vedľa hlavnej reštaurácie, ponúka úchvatný výhľad na horu Otemanu. Naša vináreň s výhľadom na hlavný bazén je intímnym miestom s jedinečným kúzlom, kde môžete popíjať jedno z vín vystavených vo veľkých presklených vitrínach. V dobe aperitívu si tu radi užijete nejaký čas a ochutnáte lahodné sushi a syrové taniere. Po večeri našich hostí poteší tlmená atmosféra a pestrý výber digestívov.

Manuia Bar, ktorý susedí s bazénom, je ideálnym miestom pre koktaily, keď práve budete nasávať tahitské slnko. Večer si vychutnajte krásne ostrovné vibrácie s osviežujúcim nápojom alebo digestívom.

K dispozícii je Vám aj izbová služba, môžete si tak nechať priniesť raňajky do Vášho bungalovu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na súostrovie Polynézia sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrovy poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Polynéziu opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Sme špecialisti na zájazdy na kľúč. Každý taký zájazd do Francúzskej Polynézie je individuálne pripravený na mieru podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od svojej zaslúženej dovolenky očakávate. Jednáme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky na dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Starostlivo sa venujeme všetkým detailom spojeným s cestovaním do exotických destinácií. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov. Od roku 1995 sa špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Preto ponúkame rôzne služby, ktoré spravia kúpu Vášho zájazdu od našej cestovnej kancelárie rovnako príjemnú, ako bude nasledujúci pobyt.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa

Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa sa nachádza na menšom ostrovčeku s nádhernými výhľadmi a ponúka polynézske slamené bungalovy, ktoré sú vysneným cieľom mnohých cestovateľov. K dispozícii sú záhradné bungalovy s bazénom, plážové suity či exkluzívne nadvodné bungalovy. Všetky sú vybavených klimatizáciou, satelitnými kanálmi vrátane CNN, seriálov, filmov, dokumentov a športových programov.

Medzi ďalšie vybavenie patrí súkromná terasa s bazénom, sprcha v tropickej záhrade, IDD telefón, satelitná LCD TV, CD a DVD prehrávač, mini-bar, zariadenie na prípravu čaju a kávy, fén, žehlička a žehliaca doska na vyžiadanie a trezor.

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villa with Pool

Garden Villa with Pool foto

Garden Villa with Pool (122 m²) sa nachádzajú v bujnej tropickej záhrade a patria medzi kategórie izieb s najväčším súkromím. Každá vila bola postavená ako tradičné polynézske „faré“ (domov) a je uzavretá vo vlastnej súkromnej záhrade, má priestrannú spálňu, vlastnú kúpeľňu s vnútornou sprchou a veľkú terasu na opaľovanie s bazénikom a altánkom.

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool foto

Beach Villa with Pool (143 m²) má ideálnu polohu priamo na pláži a je jednou z najväčších kategórií izieb. Tieto izby sú postavené v polynézskej architektúre a štýle a sú uzavreté vo vlastnej súkromnej záhrade s priestrannou spálňou, vnútornou sprchou, pohodlnou obývacou izbou a oslnivým výhľadom na lagúnu, horu Otemanu a bazén.

Overwater Bungalow

Overwater Bungalow foto

Overwater Bungalows (79 m²) boli prvýkrát použité vo Francúzskej Polynézii a tak je tunajšie prostredie ideálnym miestom práve na dovolenku v tejto kategórii ubytovania. Priestranné bungalovy zahŕňajú terasu s lehátkami a pokojným posedením. Môžete využiť priestory na opaľovanie a ľahký prístup do lagúny. Plocha je rozdelená na priestrannú spálňu s vlastnou kúpeľňou s vaňou a samostatnou sprchou, zariadenú terasu na opaľovanie s altánkom a priamym prístupom do lagúny, otvárací sklenený panel na konci postele, rovnako ako pri vani.

Lagoon Overwater Bungalow

Lagoon Overwater Bungalow foto

Lagoon Overwater Bungalow sa nachádza bližšie ku koncu pontónu s nádherným výhľadom na lagúnu a pláž. Plocha 79 m² je rozdelená na priestrannú spálňu s vlastnou kúpeľňou s vaňou a samostatnou sprchou, zariadenú terasu na opaľovanie s altánkom a priamym prístupom do lagúny, otvárací sklenený panel na konci postele, rovnako ako pri vani.

Otemanu Overwater Bungalow

Otemanu Overwater Bungalow foto

S jedinečným výhľadom na ikonickú horu Otemanu patrí medzi najobľúbenejšie kategórie v rezorte. Plocha 79 m² je rozdelená na priestrannú spálňu s vlastnou kúpeľňou s vaňou a samostatnou sprchou, zariadenú terasu na opaľovanie s altánkom a priamym prístupom do lagúny, otvárací sklenený panel na konci postele, rovnako ako pri vani.

Pool Overwater Villa

Pool Overwater Villa foto

Pool Overwater Villas (93 m²) sa nachádzajú na konci pontónu a ponúkajú výhľad na horu Otemanu. Sú vybavené priestrannou spálňou s vlastnou kúpeľňou (oddelená vaňa a sprchovací kút) a vonkajšou terasou s jedálenským kútom a priamym vstupom do lagúny. Najviac si tu užijete posteľ so skleneným dnom a ponorný bazén smerujúci k vrchu Otemanu.

End of Pontoon Overwater Bungalows (62m2)

End of Pontoon Overwater Bungalows (62m2) foto

End of Pontoon Overwater Suite with Pool (170 m²) vás privíta s výhľadom na nádhernú lagúnu Bora Bora a horu Otemanu. S hlavnou spálňou s vlastnou kúpeľňou a oddelenou obývacou izbou s priľahlou kúpeľňou sa v nej môžu ubytovať až 4 dospelé osoby. Disponuje veľkými vonkajšími priestormi s bazénom, moderným komfortom s IPTV, klimatizáciou, USB zásuvkami a minibarom.

Royal Beach Villa with Pool

Royal Beach Villa with Pool foto

Royal Beach Villa s bazénom je veľmi populárna, ponúka nepolapiteľný výhľad na horu Otemanu. Pri príchode vás vrhne do veľkej obývacej izby s výhľadom na palubu a súkromný bazén s výhľadom na lagúnu. Má tiež kuchyňu s jedálňou. Na každej strane obývacej izby nájdete jednu izbu. Tieto izby sú uzavreté vo vlastnej súkromnej záhrade a disponujú priestrannou spálňou, dvojitou sprchou, obývacou izbou a oslnivým výhľadom na lagúnu a horu Otemanu. Vila je ideálna pre rodiny alebo priateľov, ktorí chcú zostať spolu.

Pláž a more

Pearl Resort sa nachádza na malom ostrovčeku, ktorý má hlavný ostrov Bora Bora na dohľad. Užijete si tak svet sám pre seba, ktorý je tiež skvelým východiskovým bodom na spoznávanie Francúzskej Polynézie. Tešiť sa môžete na krásne pláže s jemným bielym pieskom prevoňaným slnkom aj na tyrkysovú lagúnu s koralovými záhradami a bohatým podmorským životom.

Online cena a slevy Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa ****

Profi foto hotela Bora Bora Pearl Beach Resort ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa

Hotel Pearl Beach Resort & Spa disponuje tromi reštauráciami a dvoma barmi.

Miki Miki Restaurant sa nachádza hneď vedľa bazéna a len pár krokov od pláže. Ponúka obedy a barové služby pri hotelovom bazéne alebo pod tienistými prístreškami. Reštaurácia sa môže pochváliť širokou ponukou pokrmov od tahitských surových a grilovaných rýb až po pizzu, cestoviny či vegetariánske jedlá. V menu figurujú aj delikátne mäsá, burgre, šaláty a chutné dezerty.

Otemanu Restaurant ponúka medzinárodnú kuchyňu s kreatívnym francúzsko-polynézskym nádychom. Raňajky sa tu podáva formou bufetu s pokojným výhľadom na oslnivú lagúnu a horu Otemanu, zatiaľ čo večera vám dáva možnosť stolovať pod hviezdnou oblohou. Každý pondelok si tu môžete užiť živú polynézsku show.

Užite si kulinársky zážitok v intímnom a útulnom prostredí gurmánskej reštaurácie Poerava Gourmet Restaurant.

Uaina Bar, ktorý sa nachádza na prvom poschodí vedľa hlavnej reštaurácie, ponúka úchvatný výhľad na horu Otemanu. Naša vináreň s výhľadom na hlavný bazén je intímnym miestom s jedinečným kúzlom, kde môžete popíjať jedno z vín vystavených vo veľkých presklených vitrínach. V dobe aperitívu si tu radi užijete nejaký čas a ochutnáte lahodné sushi a syrové taniere. Po večeri našich hostí poteší tlmená atmosféra a pestrý výber digestívov.

Manuia Bar, ktorý susedí s bazénom, je ideálnym miestom pre koktaily, keď práve budete nasávať tahitské slnko. Večer si vychutnajte krásne ostrovné vibrácie s osviežujúcim nápojom alebo digestívom.

K dispozícii je Vám aj izbová služba, môžete si tak nechať priniesť raňajky do Vášho bungalovu.

Šport a wellness hotela Bora Bora Pearl Beach Resort ****

Okrem nádhernej piesočnatej pláže ponúka Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa bazén s vodnou kaskádou a jacuzzi uprostred. Tento bazén sa nachádza hneď vedľa pláže a je obklopený terasou a vydláždeným priestorom s lehátkami.

Navštívte chatku na organizovanie aktivít a vyzdvihnite si šnorchlovacie vybavenie, ktoré následne využijete na objavovanie rozmanitých koralov a exotického podmorského života. K dispozícii sú aj kajaky a kanoe na brázdenie vôd okolo ostrovčeka. Rezort ďalej oplýva nespočetným množstvom možností ako je tenis, minigolf či bocce v tienistých záhradách. Navštívte aj hotelový butik so zmiešaným tovarom a množstvom remeselných výrobkov a výtvorov so svetovo preslávenými čiernymi tahitskými perlami.

Objavte tiež mnoho spôsobov, ako preskúmať Bora Bora, a to v podobe kultúrneho ostrovného výletu, 4×4 safari, výstupu do hôr, plavby na mori v katamaráne či lodi s preskleným dnom a ďalej aj na vodnom skútri. Je tu možné zažiť aj vyhliadkový let vrtuľníkom či parasailing.

Bora Bora Pearl Resort & Spa je idylickým miestom na strávenie zamilovaných okamihov spoločne s partnerom. K dispozícii je mnoho romantických možností, ktoré ešte viac zvýraznia vašu lásku. Zažiť tu môžete špeciálne uvítacie balíčky pre páry, romantické večere na pláži, v reštaurácii či pod hviezdami alebo súkromné ​​pozorovanie žralokov a rají či poldenné súkromné ​​safari v jeepe.

Bora Bora má tiež výnimočné postavenie vo svete potápania a je jedným z mála miest, kde môžete pozorovať raje po celý rok. Pozorujte podvodný svet s nespočetným množstvom žralokov, kŕdľami barakud a famóznym baletom mant, na ktorý nikdy nezabudnete. Ostrov disponuje celým radom potápačských lokalít s krásnou podmorskou scenériou. Môžete zostať v priestoroch lagúny alebo sa vydať ďalej na more. Potápačské miesta sa nachádzajú 5 - 15 minút loďou od rezortu.

Nájdete tu aj veľkolepé kúpele Tāvai Spa, ktoré kombinujú tradičnú tahitskú architektúru a materiály s komfortom najmodernejšieho vybavenia a ošetrujúcich služieb. Miestnosti pre procedúry s exotickým drevom vytvárajú pocit tepla a pohodlia, zatiaľ čo tahitská atmosféra je navodená vďaka kokosovým palmám, kaori, bambusu a lávovým kameňom. Kúpele v pokojných slamených pavilónoch nad ľaliovým jazierkom si tak obľúbite, že už nebudete chcieť odísť. V tieni tropickej zelene si užijete autentické a relaxačné procedúry v súkromí, kde kúpeľné rituály zanechajú zážitky na celý život.

Úplne bezplatne si môžete užiť: šnorchlovanie, paddle board, kajaky a kanoe, tenis, volejbal, bocce ball, minigolf, herňu s biliardom, stolný tenis, koralovú záhradu a transfer medzi hotelom a ostrovom Bora Bora.

Za poplatok potom hotel ponúka: potápačské centrum, katamaránové plavby, plavby pri západe slnka so šampanským, aquasafari, návštevu lagunária, plavbu loďou so preskleným dnom, výlety na vodných skútroch so sprievodcom, rybolov, kŕmenie žralokov a rají, návštevu farmy s tahitskými perlami, safari po ostrove, ostrovný výlet v minibuse so sprievodcom, vyhliadkový let a požičovňu automobilov.

Deti v hoteli Bora Bora Pearl Beach Resort ****

V Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa si rodiny môžu užiť množstvo rekreačných aktivít a výletov, a to ako pozemných, tak aj vodných. Hotel ponúka vhodné ubytovanie a stravovanie, rovnako ako niektoré špeciálne služby, ktoré si malí hostia do 14 rokov určite obľúbia.

Zázemie pre deti:

  • pre deti od 1 do 6 rokov kúpeľové vybavenie a košík so sladkosťami pri príchode,
  • pre deti od 3 do 8 rokov plážové hračky a košík so sladkosťami pri príchode,
  • pre deti od 8 do 12 rokov spoločenské hry a a košík so sladkosťami pri príchode,
  • šnorchlovacie vybavenie a záchranná vesta k dispozícii,
  • detské menu,
  • detská stolná sada na kreslenie,
  • TV kanál s 5 rozprávkami za deň,
  • zdarma ubytovanie pre deti mladšie ako 14 rokov, pokiaľ zdieľajú izbu s rodičmi (bez prístelky)
  • zdarma pokrmy pre deti mladšie ako 14 rokov (aplikovateľné len na detské menu, netýka sa nápojov, minibaru, izbovej služby a gurmánskej reštaurácie).

Mapa - Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Polynézie do hotela Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa ****

Podobný hotel

Letové spojenia do Polynézie

Mgr. Zuzana Zjavková
Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.