InterContinental Tahiti Resort ****

Polynézia

Najlepšia voľba na hlavnom ostrove Tahiti

Osobne
sme
bývali

Hotel InterContinental Tahiti Resort ****

Hodnotenie 8.9 Hodnotilo 4 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Polynézia, Tahiti | Zobraziť mapu
Strava Bez stravy, Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Jeden z najlepších hotelov na Tahiti Tematické večery Komplex Deep Nature Spa
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela InterContinental Tahiti Resort **** Polynézia

InterContinental Tahiti Resort & Spa je dlhodobo hodnotený ako jeden z najlepších hotelov na ostrove Tahiti. Nachádza sa pozdĺž pobrežia lagúny a poskytuje výhľad na sesterský ostrov Moorea. Je to ideálne miesto, kde môžete začať svoju exotickú návštevu Francúzskej Polynézie.

Rezort je umiestnený priamo v srdci 12hektárovej tropickej záhrady a môže sa pochváliť dvoma nádhernými bazénmi s nekonečným okrajom a širokou ponukou voľnočasových aktivít.

Z letiska Tahiti-Faa'a Airport je rezort vzdialený iba päť minút a do hlavného mesta Papeete dôjdete za 15 minút.

Rezort InterContinental Tahiti podporuje životné prostredie a jeho udržateľnosť, aby aj budúce generácie mohli obdivovať krásu tohto raja.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Standard Room

Standard Room

Izby Standard (28,5 + 6 m² terasa) sa nachádzajú na prízemí a neponúkajú tak žiadny panoramatický výhľad. Všetky majú terasu a posteľ veľkosti King alebo dve oddelené lôžka...

Lagoon Room

Lagoon Room

Lagoon Rooms (28,5 + 6 m² terasa) sú situované na prvom poschodí a ponúkajú skvelý výhľad na lagúnu a ostrov Moorea. Vybavením aj rozlohou sú rovnaké, ako izby typu Standard...

Garden Room

Garden Room

Garden Rooms (28,5 + 6 m² terasa) sú situované na úrovni záhrad a väčšinou ponúkajú čiastočný výhľad na more. Vybavením aj rozlohou sú rovnaké, ako izby typu Standard...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Te Tiare Restaurant – Reštaurácia s otvorenou kuchyňou je srdcom hotelového prízemia s krásnym výhľadom na bazén, vodopády, siluetu ostrova Moorea a hory. Menu zahŕňa tak ľahké občerstvenie či saláty, ako aj špeciality z čerstvých rýb a vybrané mäsá z Nového Zélandu. A pokiaľ chcete zažiť skutočnú Polynéziu, tak si počas večerov môžete užiť show tradičného tanečného vystúpenia s tahitskou a markézskou tematikou.

Le Lotus Restaurant – Le Lotus sa nachádza na osamotenom mieste na druhom konci s podmanivou atmosférou pod slamenou strechou nad vodami lagúny. Nájdete tu romantické prostredie s výhľadom na ostrov Moorea. Poteší Vás gurmánske menu, ktoré je inšpirované poprednou francúzskou reštauráciou L' Auberge de l'ILL s troma Michelinovými hviezdami. Určite oceníte vycibrenú ponuku doplnenú o výber kvalitných francúzskych vín.

Tiki Bar – Hlavný bar rezortu je situovaný blízko reštaurácie Te Tiare a je populárnym miestom na stretávanie, najmä pri živej večernej zábave. Môžete si tu dať svoj obľúbený nápoj alebo skúsiť tropické koktejly podávané v ananáse či kokosovej škrupine, zatiaľ čo sa budete kochať výhľadom na ostrov Moorea v diaľke.

Bar v bazéne – Využite príležitosť a doplávajte si pre jeden z tunajších výborných koktejlov priamo v priezračnej vode hotelového bazéna.

Lobby Bar – Bar v hotelovom lobby je otvorený po celú noc, aby pohostil hostí aj mimo dennej hodiny.

Tematické večere – „Les Grands Ballets“ je považovaná za najtalentovanejšiu tanečnú skupinu na ostrove a čerpá inšpiráciu z tradičných choreografií tancov z rôznych okolitých ostrovov. Niektoré tance boli tak zmyselné, že ich misionári zakázali. Táto tanečná skupina bola pri znovuzrodení tahitského tanca a môže sa chváliť aj zámorskými vystúpeniami. Počas stredajších večerov objavíte legendárne tance Markéz s pôsobivou skupinou bojovníkov Toa Huhina. V piatok sú na programe polynézske bufety s tahitskou tanečnou show v podaní „Les Grands Ballets“.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na súostrovie Polynézia sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrovy poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Polynéziu opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Sme špecialisti na zájazdy na kľúč. Každý taký zájazd do Francúzskej Polynézie je individuálne pripravený na mieru podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od svojej zaslúženej dovolenky očakávate. Jednáme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky na dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Starostlivo sa venujeme všetkým detailom spojeným s cestovaním do exotických destinácií. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov. Od roku 1995 sa špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Preto ponúkame rôzne služby, ktoré spravia kúpu Vášho zájazdu od našej cestovnej kancelárie rovnako príjemnú, ako bude nasledujúci pobyt.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb InterContinental Tahiti Resort

InterContinental Tahiti Resort disponuje celkom 247 izbami, suitami a bungalovmi vrátane nadvodných bungalovov a izieb rozprestretých v ôsmich budovách s tromi poschodiami. K dispozícii je tiež možnosť prepojenia izieb.

Vybavenie každej izby zahŕňa: terasu alebo balkón, kúpeľňu s vaňou a sprchou, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, káblovú TV s plochou obrazovkou, IDD telefón, internetové pripojenie, trezor, chladničku, elektrické zásuvky (110V/220V), príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, fén, žehličku a žehliacu dosku.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Standard Room

Standard Room

Izby Standard (28,5 + 6 m² terasa) sa nachádzajú na prízemí a neponúkajú tak žiadny panoramatický výhľad. Všetky majú terasu a posteľ veľkosti King alebo dve oddelené lôžka. Obývať ich môžu až dve dospelé osoby a jedno dieťa do pätnástich rokov.

Lagoon Room

Lagoon Room

Lagoon Rooms (28,5 + 6 m² terasa) sú situované na prvom poschodí a ponúkajú skvelý výhľad na lagúnu a ostrov Moorea. Vybavením aj rozlohou sú rovnaké, ako izby typu Standard.

Garden Room

Garden Room

Garden Rooms (28,5 + 6 m² terasa) sú situované na úrovni záhrad a väčšinou ponúkajú čiastočný výhľad na more. Vybavením aj rozlohou sú rovnaké, ako izby typu Standard.

Superior Garden Room

Superior Garden Room

Izby typu Superior (28,5 + 6 m² terasa) sú novo vybavené vo sviežom polynézskom štýle. Z veľkého francúzskeho okna ponúkajú veľkolepý výhľad do záhrady, na ktorej úrovni sa nachádzajú. Samozrejmosťou je terasa a veľká posteľ veľkosti King alebo dve samostatné lôžka.

Superior Lagoon Room

Superior Lagoon Room

Izby Superior (28,5 + 6 m² terasa) sú novo vybavené vo sviežom polynézskom štýle. Ako názov napovedá, typ Lagoon ponúka krásne výhľady na lagúnu z veľkého francúzskeho okna, vďaka ktorému sú izby skvele osvetlené. Samozrejmosťou je balkón a veľká posteľ veľkosti King alebo dve samostatné lôžka. *Dve z izieb sú špeciálne upravené pre potreby telesne postihnutých hostí.

Panoramic Garden Room

Panoramic Garden Room

Najpriestrannejšia zo všetkých kategórií izieb, s rozlohou 38,5 m² a priestrannou terasou o 9 m². Panoramic Garden sa nachádzajú na prízemí a poskytujú výhľad do záhrady. Disponujú posteľou veľkosti King alebo dvoma samostatnými lôžkami a ubytujú až 3 dospelých, alebo 2 dospelých a 2 deti.

Panoramic Lagoon Room

Panoramic Lagoon Room

Najpriestrannejšia zo všetkých kategórií izieb, s rozlohou 38,5 m² a priestranným balkónom s 9 m². Panoramic Lagoon poskytujú skvelý výhľad na bazén a lagúnu s ostrovom Moorea v diaľke. Disponujú posteľou veľkosti king alebo dvoma samostatnými lôžkami a ubytujú až 3 dospelých, alebo 2 dospelých a 2 deti.

Panoramic Antares Suite

Panoramic Antares Suite

Najpriestrannejšia a najluxusnejšia suita, ktorú rezort ponúka. Disponuje rozlohou 93 m2 a terasou s ďalšími 40 m2, spálňou, salónikom, jedálňou a barom. Priestor je veľmi vkusne vybavený. V spálni sa nachádza jedna posteľ veľkosti king a v salóniku rozkladací gauč. Suita tak pojme celkom 2 dospelých a jedno dieťa.

Lagoon Overwater Bungalow

Lagoon Overwater Bungalow

Bungalovy sú vystavané nad hlbšími vodami (2-3,5 m) severnej časti areálu. Celková rozloha interiéru má 38,5 m² a je rozdelená na spálňu s obývacím priestorom a veľkú kúpeľňu s masážnou vaňou a oddelenou sprchou. Terasa je priestranná (12 m²) s lehátkami a je z nej priamy prístup do vody.

Motu Overwater Bungalow

Motu Overwater Bungalow

Najnovšie bungalovy (37 m²) sú skvele umiestnené priamo nad hladinou lagúny, okolo malého umelého ostrovčeka. Nachádzajú sa v blízkosti bazéna. Sú vybavené veľkosťou king alebo dvoma oddelenými lôžkami a rozkladacím gaučom. Ubytujú až dvoch dospelých a jedno dieťa. Z terasy (32 m²) je priamy prístup do vody, ktorá v týchto miestach dosahuje hĺbku okolo 2 m.

Superior Lagoon Overwater Bungalow

Superior Lagoon Overwater Bungalow

Situovaný na samom konci móla, ponúka nezameniteľné výhľady na ostrov Moorea. Rozloha bungalovu je 37 m2 + 16,5 m2 terasy. Tá je vybavená posedením a lehátkami, aby ste si mohli nerušene užívať panoramatický výhľad a romantickú samotu. Interiér je novo vybavený a disponuje jednou posteľou veľkosti king a rozkladacím gaučom.

Motu Overwater Villa

Motu Overwater Villa

Táto exkluzívna vila s rozlohou 65 m² ponúka priestrannú 30 m² dvojúrovňovú terasu s priamym prístupom do rozohriatej lagúny. Je rozdelená na spálňu a oddelený obývací priestor s rozkladacou pohovkou. Tá je dosť veľká pre dvoch, vila teda celkovo ubytuje až 4 osoby a je tak najväčšou ubytovacou jednotkou zo všetkých ponúkaných.

Pláž a more

Rezort je situovaný na výbežku priamo na okraji lagúny, pričom niektoré ubytovacie jednotky sa tiahnu až nad more. Vodný svet si tu tak užijete so všetkým. Za zmienku stojí aj jemný prachový piesok bielej farby, ktorý je súčasťou tohto tropického raja.

Online cena a slevy InterContinental Tahiti Resort ****

Profi foto hotela Intercontinental Resort ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie InterContinental Tahiti Resort

Te Tiare Restaurant – Reštaurácia s otvorenou kuchyňou je srdcom hotelového prízemia s krásnym výhľadom na bazén, vodopády, siluetu ostrova Moorea a hory. Menu zahŕňa tak ľahké občerstvenie či saláty, ako aj špeciality z čerstvých rýb a vybrané mäsá z Nového Zélandu. A pokiaľ chcete zažiť skutočnú Polynéziu, tak si počas večerov môžete užiť show tradičného tanečného vystúpenia s tahitskou a markézskou tematikou.

Le Lotus Restaurant – Le Lotus sa nachádza na osamotenom mieste na druhom konci s podmanivou atmosférou pod slamenou strechou nad vodami lagúny. Nájdete tu romantické prostredie s výhľadom na ostrov Moorea. Poteší Vás gurmánske menu, ktoré je inšpirované poprednou francúzskou reštauráciou L' Auberge de l'ILL s troma Michelinovými hviezdami. Určite oceníte vycibrenú ponuku doplnenú o výber kvalitných francúzskych vín.

Tiki Bar – Hlavný bar rezortu je situovaný blízko reštaurácie Te Tiare a je populárnym miestom na stretávanie, najmä pri živej večernej zábave. Môžete si tu dať svoj obľúbený nápoj alebo skúsiť tropické koktejly podávané v ananáse či kokosovej škrupine, zatiaľ čo sa budete kochať výhľadom na ostrov Moorea v diaľke.

Bar v bazéne – Využite príležitosť a doplávajte si pre jeden z tunajších výborných koktejlov priamo v priezračnej vode hotelového bazéna.

Lobby Bar – Bar v hotelovom lobby je otvorený po celú noc, aby pohostil hostí aj mimo dennej hodiny.

Tematické večere – „Les Grands Ballets“ je považovaná za najtalentovanejšiu tanečnú skupinu na ostrove a čerpá inšpiráciu z tradičných choreografií tancov z rôznych okolitých ostrovov. Niektoré tance boli tak zmyselné, že ich misionári zakázali. Táto tanečná skupina bola pri znovuzrodení tahitského tanca a môže sa chváliť aj zámorskými vystúpeniami. Počas stredajších večerov objavíte legendárne tance Markéz s pôsobivou skupinou bojovníkov Toa Huhina. V piatok sú na programe polynézske bufety s tahitskou tanečnou show v podaní „Les Grands Ballets“.

Šport a wellness hotela Intercontinental Resort ****

Na Tahiti to žije. Cestovatelia z celého sveta sem prichádzajú, aby na vlastné oči zbadali tropickú krásu ostrova a nahliadli pod pokrievku fascinujúceho sveta pod hladinou oceánu. Zažite tú najlepšiu dovolenku a prežite ju naplno, InterContinental rezort vám ponúka mnoho spôsobov.

Horúce podnebie láka k vodným aktivitám, ako je šnorchlovanie, kajaking, vodné lyžovanie, plavba za delfínmi a potápanie.

Potápačské centrum TOPDIVE Tahiti ponúka mnoho zaujímavých aktivít v podobe päťhviezdičkového PADI potápania, objavovania lagúny v kajaku či pozorovania veľrýb v bezpečnom prostredí, ktoré oplýva zábavou a vzrušením. Recepcia zaoberajúca sa týmito aktivitami sa nachádza v recepčnej oblasti hotela a personál vám poskytne všetky informácie ohľadom vodných i pozemných aktivít v rezorte.

Ak ste si istejší s nohami pevne na zemi, môžete sa pobaviť napríklad pri joggingu, tenise či volejbale.

Obľúbené sú aj rôzne exkurzie, čo napríklad výlet na ostrovy Moorea či Bora Bora? Môžete sa tiež zúčastniť výletu v helikoptére, alebo si pretiahnuť svaly pri pešom výlete.

Zabúdať by sa nemalo ani na kultúru. V priebehu týždňa vám rezort ponúkne rôzne akcie, ako napríklad farbenie parea, tradičnú tahitskú tvorbu, výrobu náhrdelníkov, pletenie košíkov a pod.

V srdci InterContinental Resort Tahiti, na úrovni hotelových záhrad pri lagúne, sa nachádza oáza pre telo a myseľ o 300 m² v podobe kúpeľného komplexu Deep Nature Spa, ktorý posúva relaxáciu a rozmaznávanie na novú úroveň. Kúpele ponúkajú morské kozmetické procedúry, rovnako ako celý rad masáží kombinujúcich techniku ​​Algotherm a polynézske know-how. Používané produkty obsahujú morské vitamíny z hlbín oceánu, ktoré prospievajú pokožke Vášho tela.

Nájdete tu aj relaxačné centrum s parným kúpeľom, sprchovacím kútom a bazénikom so studenou vodou na prebudenie zmyslov, čajový salónik a prvotriedne fitness centrum s voľným výhľadom na lagúnu a ostrov Moorea. Deep Nature Spa sú rajom pokoja a harmónie s profesionálnym tímom, ktorý sa oddane stará o hostí.

Deti v hoteli Intercontinental Resort ****

Do rezortu InterContinental môžete prísť aj s deťmi. Ponúka sa vám množstvo zábavných aktivít, pri ktorých sa pobavíte a užijete si spoločne strávený čas. Deti sa môžu naučiť pozorovať svet pod vodnou hladinou aj na vlastné oči uvidieť delfíny. Odporučiť môžeme návštevu unikátneho prírodného lagunária, ktoré sa nachádza priamo v rezorte.

Mapa - InterContinental Tahiti Resort ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Polynézie do hotela InterContinental Tahiti Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem InterContinental Tahiti Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela InterContinental Tahiti Resort ****

Podobný hotel

Letové spojenia do Polynézie

Mgr. Zuzana Zjavková
InterContinental Tahiti Resort
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.