The St. Regis Bora Bora Resort *****

Polynézia

Stelesnenie polynézskej exotiky, radostnej elegancie a luxusu

Destináciu
sme
navštívili

Hotel The St. Regis Bora Bora Resort *****

Hodnotenie 9.6 Hodnotilo 3 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Polynézia, Bora Bora | Zobraziť mapu
Strava Bez stravy, Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Privátny ostrovček Najvyšší stupeň luxusu Tropická zeleň

Popis hotela The St. Regis Bora Bora Resort ***** Polynézia

Hotelový komplex St. Regis na Bora Bora je určený tým najnáročnejším klientom, ktorí nechcú zľaviť zo svojich požiadaviek o dokonalej dovolenke v exotike. Svetoznámy rezort St. Regis sa nachádza na súkromnom ostrovčeku, juhovýchodne od hlavného ostrova Bora Bora a stelesňuje polynézsku exotiku, radostnú eleganciu a najvyšší stupeň luxusu, to všetko so službami, ktoré sa snažia čo najviac vyhovieť všetkým individuálnym prianiam klienta. Majestátna hora Otemanu, ktorá sa vypína v pozadí, jemné piesočnaté pláže a krištáľová lagúna vás nenechajú na pochybách, že ste sa ocitli na snovom mieste. Budete si užívať exkluzívne ubytovanie v rozľahlom rezorte o 44 akroch plných tropickej zelene, bieleho piesku a modrých vôd oceánu.

Rezort sa pýši tromi bazénmi, štyrmi reštauráciami, dvoma barmi, luxusnými kúpeľmi a predovšetkým komfortným ubytovaním, ktoré zaisťujú vily. Všetky vily sa môžu pochváliť panoramatickým výhľadom na lagúnu a okolité ostrovy. Niektoré majú aj vlastný bazén, vírivku či vonkajšiu sprchu. Rad víl je situovaný pozdĺž móla, nad vodami lagúny a jedná sa o rozlohou najväčšej nadvodnej vily vo Francúzskej Polynézii.

St. Regis sa nachádza desať minút jazdy od hôr Mont Otemanu a Mont Pahia. Na letisko sa dostanete loďou za pätnásť minút. V blízkosti rezortu sa nachádza aj dedina Vaitape, kam autom dôjdete za dvadsať minút.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Reef Side Garden

Reef Side Garden

Reef Side Garden (251 m2) predstavujú vilu s jednou spálňou a posteľou veľkosti king. Táto ubytovacia jednotka je na úrovni záhrady, aj tak sľubuje výhľad na oceán...

Beachside

Beachside

Beachside Villas (168 m2) sú situované priamo na pláži, medzi palmami, svojich obyvateľov potešia privátnym bazénom (12 m2) s výhľadom na oceán...

Overwater Superior

Overwater Superior

Overwater Superior Villas (144 m²) sú umiestnené pozdĺž móla pri pláži a verejných priestoroch hotela...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stravovanie v rezorte St. Regis Bora Bora je prispôsobené tak, aby odrážalo umenie mimoriadne úspešných a profesionálnych kuchárov hotela. Sú tu využívané len tie najlepšie miestne suroviny z ostrovného zberu. Štyri vycibrené reštaurácie a dva elegantné bary čakajú na vašu návštevu.

Navštívte exkluzívnu hotelovú reštauráciu LAGOON Restaurant od Jeana Georgesa, kde sa uplatňuje prepojenie francúzskej a ázijskej kuchyne, na ktorú je kladený dôraz od profesionálnych kuchárov. V menu nájdete aj najčerstvejšie ryby a miestne ingrediencie, zatiaľ čo sa budete kochať báječným výhľadom na horu Otemanu a krištáľovo čisté vody.

St. Regis Bora Bora Resort je pyšný, že môže hosťom ponúknuť reštauráciu BamBoo - prvú sushi reštauráciu a sake bar v regióne. S tímom nadšených kuchárov si pochutnáte na pokrmoch s japonskou inšpiráciou a čerstvými surovinami v podobe skutočného „umenia sushi“.

Kulinársku cestu zažijete aj v reštaurácii Farniente Ristorante s gastronomickou atmosférou, ktorá je oddaná talianskej kuchyni. V ponuke sú pokrmy z vysoko kvalitných dovážaných surovín aj miestna produkcia v sprievode regionálnych vín. K dispozícii je aj terasa na otvorené stolovanie.

Te Pahu Restaurant je open-air priestor, kde sa podávajú raňajky a večere. Chute sú rýdzo miestne.

Osviežte sa v bazéne pri bare Aparima, ktorý zahŕňa aj desať ležadiel priamo vo vode. Užijete si veľký výber osviežujúcich nápojov a ľahkého občerstvenia, zatiaľ čo si budete užívať nádherné polynézske slnko.

727 Bar je ideálnym miestom, kde si dať drink pred večerou a pochutnať si na tapas na terase s výhľadmi na lagúnu a majestátnu horu Otemanu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na súostrovie Polynézia sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrovy poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Polynéziu opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Sme špecialisti na zájazdy na kľúč. Každý taký zájazd do Francúzskej Polynézie je individuálne pripravený na mieru podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od svojej zaslúženej dovolenky očakávate. Jednáme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky na dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Starostlivo sa venujeme všetkým detailom spojeným s cestovaním do exotických destinácií. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov. Od roku 1995 sa špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Preto ponúkame rôzne služby, ktoré spravia kúpu Vášho zájazdu od našej cestovnej kancelárie rovnako príjemnú, ako bude nasledujúci pobyt.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb The St. Regis Bora Bora Resort

St. Regis na Bora Bora ponúka hosťom najpriestrannejšie vily a suity v južnom Pacifiku. Tieto tropické úkryty ovievané oceánskym vánkom sa pýšia najkrajšími výhľadmi na okolitú exotickú krásu. Dekory sa inšpirujú tropickými motívmi a štandardné vybavenie víl a suít zahŕňa: 42 palcovú TV, zvukový systém, minibar, kávovar, WiFi a klimatizáciu. Všetky priania vám splní izbová služba.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Reef Side Garden

Reef Side Garden foto

Reef Side Garden (251 m2) predstavujú vilu s jednou spálňou a posteľou veľkosti king. Táto ubytovacia jednotka je na úrovni záhrady, aj tak sľubuje výhľad na oceán. Súčasťou vonkajšieho priestoru je privátny bazén (12 m2) v bezprostrednej blízkosti oceánu. Obývacia izba je od spálne oddelená dverami a je zariadená písacím stolom, pohovkou a jedálenským stolom s posedením pre štyroch. Kúpeľňa je vybavená vaňou a oddeleným sprchovacím kútom. Hostia budú mať k dispozícii hneď dve televízie, DVD a CD prehrávač.

Beachside

Beachside foto

Beachside Villas (168 m2) sú situované priamo na pláži, medzi palmami, svojich obyvateľov potešia privátnym bazénom (12 m2) s výhľadom na oceán. Spálňa je vybavená posteľou veľkosti king, na spanie je možné využiť aj rozkladaciu pohovku. Vďaka posuvnej presklenej stene môžete každé ráno vystúpiť na súkromnú terasu s lehátkami. Oddelená obývacia izba je zariadená písacím stolom a jedálenským stolom s posedením pre dvoch. Kúpeľňa je vybavená veľkou vaňou a oddeleným sprchovacím kútom. Nechýbajú dve televízie a DVD a CD prehrávač.

Overwater Superior

Overwater Superior foto

Overwater Superior Villas (144 m²) sú umiestnené pozdĺž móla pri pláži a verejných priestoroch hotela. Jedná sa o nadvodné jednospálňové vily, ktoré sa pýšia štýlovým vybavením s vlastnou terasou a altánkom. Spálni dominuje manželská posteľ veľkosti king, obývacia izba je oddelená dverami. Kúpeľňa je zariadená veľkou zapustenou vaňou a oddelenou sprchou. Z vily budete mať priamy vstup do lagúny.

Overwater Deluxe

Overwater Deluxe foto

Overwater Deluxe Villas (144 m²) disponujú výhľadom na hlavný ostrov Bora Bora a priamym vstupom do lagúny. Nápaditý design prestupuje celou vilou v podobe exotického dreva a ďalších tropických prvkov. Vila ponúka terasu s lehátkami a altánok s posedením. Spálňa s posteľou king je oddelená od obývacej izby. Súčasťou vybavenia sú dve televízie, DVD a CD prehrávač.

Overwater Deluxe Otemanu

Overwater Deluxe Otemanu foto

Overwater Deluxe Otemanu (144 m2) sú jedinečné vďaka nádherným výhľadom na hory a predovšetkým ikonickú horu Otemanu. Vila ponúka terasu s lehátkami a altánok s posedením. Spálňa s posteľou king je oddelená od obývacej izby. Kúpeľňa je vybavená veľkou zapustenou vaňou a oddeleným sprchovacím kútom. Súčasťou vybavenia sú dve televízie, DVD a CD prehrávač.

Overwater Premier Otemanu

Overwater Premier Otemanu foto

Overwater Premier Otemanu (177 m2) sa na rozdiel od predchádzajúcej kategórie vyznačuje ešte väčším priestorom a predovšetkým privátnou vaňou whrilpool pre tri osoby na terase. Spálňa s posteľou king je oddelená od obývacej izby. Kúpeľňa je vybavená veľkou zapustenou vaňou a oddeleným sprchovacím kútom. Súčasťou vybavenia sú dve televízie, DVD a CD prehrávač.

Overwater Royal Otemanu

Overwater Royal Otemanu foto

Overwater Royal Otemanu (260 m2) disponujú spálňou s manželskou posteľou king, oddelenou obývacou izbou a kúpeľňou s veľkou zapustenou vaňou a oddeleným sprchovacím kútom. Terase dominuje súkromný bazén (24 m2), z ktorého si užijete krásne výhľady na oceán a horu Otemanu. K vybaveniu vily patria tri televízie, DVD a CD prehrávač a Apple TV.

Overwater Royal Otemanu 2 Bedroom

Overwater Royal Otemanu 2 Bedroom foto

Overwater Royal Otemanu 2 Bedroom (321 m2) zahŕňa ohromný priestor s dvoma spálňami s posteľami king, oddelenou obývacou izbou a kúpeľňou so zapustenou vaňou a oddeleným sprchovacím kútom. Dominantou vily je terasa so súkromným bazénom (24 m2) a prekrásne výhľady na horskú panorámu. K vybaveniu vily patria tri televízie, DVD a CD prehrávač a Apple TV.

Reef Side Royal Garden

Reef Side Royal Garden foto

Reef Side Royal Garden (368 m2) predstavuje luxusnú vilu s dvoma spálňami, ktorá sa nachádza priamo na pobreží a okrem nadštandardného vybavenia ponúka aj súkromný bazén (30 m2). Obe spálne sú vybavené posteľami veľkosti king, oddelená obývacia izba zahŕňa posedenie, písací stôl a jedálenský stôl pre štyri osoby. K vybaveniu vily patria tri televízie, DVD a CD prehrávač a Apple TV.

Royal Estate

Royal Estate foto

Royal Estate (1200 m2) je najluxusnejším ubytovaním hotela St. Regis. Jedná sa o rezidenciu s tromi spálňami, oddelenou obývacou izbou, oddelenou jedálňou, kuchyňou, pracovňou, terasou s privátnym bazénom (57 m2) a tromi kúpeľňami. Ohromný obývací priestor sa dá zo všetkých strán otvoriť a vy tak budete aj pod strechou priamou súčasťou okolitej tropickej krásy. Súčasťou vybavenia je aj whirlpool pre tri osoby, štyri televízie, DVD a CD prehrávač a Apple TV.

Pláž a more

St. Regis na Bora Bora je svet sám pre seba. Budete si tu pripadať ako šťastní stroskotanci, ktorým sa podarilo stroskotať v luxusnom raji. Už teraz sa môžete tešiť na nádherné pláže pokryté jemným bielym pieskom. Relaxovať tu môžete na ležadlách alebo pri prechádzkach na pobreží. Lagúnu si užijú plavci aj vodní športovci.

Online cena a slevy The St. Regis Bora Bora Resort *****

Profi foto hotela St Regis Bora Bora *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The St. Regis Bora Bora Resort

Stravovanie v rezorte St. Regis Bora Bora je prispôsobené tak, aby odrážalo umenie mimoriadne úspešných a profesionálnych kuchárov hotela. Sú tu využívané len tie najlepšie miestne suroviny z ostrovného zberu. Štyri vycibrené reštaurácie a dva elegantné bary čakajú na vašu návštevu.

Navštívte exkluzívnu hotelovú reštauráciu LAGOON Restaurant od Jeana Georgesa, kde sa uplatňuje prepojenie francúzskej a ázijskej kuchyne, na ktorú je kladený dôraz od profesionálnych kuchárov. V menu nájdete aj najčerstvejšie ryby a miestne ingrediencie, zatiaľ čo sa budete kochať báječným výhľadom na horu Otemanu a krištáľovo čisté vody.

St. Regis Bora Bora Resort je pyšný, že môže hosťom ponúknuť reštauráciu BamBoo - prvú sushi reštauráciu a sake bar v regióne. S tímom nadšených kuchárov si pochutnáte na pokrmoch s japonskou inšpiráciou a čerstvými surovinami v podobe skutočného „umenia sushi“.

Kulinársku cestu zažijete aj v reštaurácii Farniente Ristorante s gastronomickou atmosférou, ktorá je oddaná talianskej kuchyni. V ponuke sú pokrmy z vysoko kvalitných dovážaných surovín aj miestna produkcia v sprievode regionálnych vín. K dispozícii je aj terasa na otvorené stolovanie.

Te Pahu Restaurant je open-air priestor, kde sa podávajú raňajky a večere. Chute sú rýdzo miestne.

Osviežte sa v bazéne pri bare Aparima, ktorý zahŕňa aj desať ležadiel priamo vo vode. Užijete si veľký výber osviežujúcich nápojov a ľahkého občerstvenia, zatiaľ čo si budete užívať nádherné polynézske slnko.

727 Bar je ideálnym miestom, kde si dať drink pred večerou a pochutnať si na tapas na terase s výhľadmi na lagúnu a majestátnu horu Otemanu.

Šport a wellness hotela St Regis Bora Bora *****

Počas svojho pobytu v St. Regis Bora Bora si môžete užiť nespočetné množstvo relaxačných i aktívnych voľnočasových činností a bohaté kultúrne či historické zážitky. Práve z týchto okamihov sú mnohokrát tie najkrajšie spomienky, ktoré vydržia po celý život.

V tomto polynézskom raji si každý nájde aktivity a miesta pre seba. Či už je to nedotknutý koralový útes, legendárne potápačské miesta v tyrkysových vodách, vzrušujúce prírodné chodníky pre pešie túry či majestátna hora Otemanu. V lagúne pri rezorte potom môžete plávať s exotickými rybami či rajami, zatiaľ čo hlbšie vody poskytujú priestor na plavby pri západe slnka.

Pre milovníkov fitness je potom k dispozícii exkluzívne 24 hodinové fitness centrum. K dispozícii je aj tenisový kurt s nutnosťou rezervácie vopred.

V rezorte alebo v jeho okolí nájdete najrôznejšie aktivity, z ktorých niektoré môžu byť spoplatnené:

šnorchlovanie
vodné skútre
plachtenie
lekcie jogy
prenájom skútrov/motoriek
plávanie
lodenice
prenájom bicyklov
rybolov
vyhliadkové lety helikoptérou
plavby s pozorovaním kŕmenia žralokov a rají
lagunárium
kultúrne výlety na Bora Bora
vodné športy
potápanie s Top Dive
aquasafari
ponorka
aquabike
parasailing
vychádzky jeepom, štvorkolkou alebo na bicykli
plavby (pri západe slnka/romantické/okružné,…)

Kúpeľné priestory o 1208 m² nesú názov Miri Miri Spa by CLARINS a nachádzajú sa na súkromnom ostrovčeku v hotelovom lagunáriu s dych berúcimi výhľadmi na horu Otemanu z kúpeľnej pláže. K dispozícii sú tu procedúry z Polynézie, Ázie a špeciálne terapie CLARIN v piatich luxusných kúpeľných miestnostiach. Miri Miri Spa ponúka šatne pre ženy aj mužov, ktoré disponujú saunami, parnými miestnosťami a vírivkami, rovnako ako relaxačnou miestnosťou.

Do procedúr v kúpeľoch patria:

starostlivosť o tvár a kozmetika
starostlivosť o ruky a nohy (manikúra, pedikúra,…)
masáže (esenciálna olejová, medová, polynézska, tahitská, balijská, reflexologická, relaxačná,…)
starostlivosť o telo (zábaly a podobne)
starostlivosť po opaľovaní
procedúry proti pásmovej chorobe a ďalšie
Bazény sú v areáli rezortu celkom tri: hlavný bazén, bazén iba pre dospelých a lagunárium. Všetky sú vonkajšie.

Deti v hoteli St Regis Bora Bora *****

Rodinné tradície v St. Regis sú zážitkom nad očakávania. Zaujímavé aktivity a premyslené služby pre deti a ich rodiny sú tu oslavou voľného času na dovolenke. Rezort ponúka špeciálne programy, služby a aktivity pripravené pre rodiny s deťmi. Tieto exkluzívne služby zahŕňajú aj ubytovanie vo vile a denný kredit pre rodinné zážitky. Navyše budete mať možnosť objavovať autentickú polynézsku kultúru.

Na príchod rodín s deťmi je rezort náležite pripravený vďaka vybaveniu v podobe županov pre deti, papučiek, atď. K dispozícii budete mať aj špeciálny tím orientovaný na organizovanie rodinných aktivít a výletov, stravovanie, starostlivosť o deti a ďalšie služby.

Detský klub je určený najmenším hosťom vo veku 5-12 rokov a je otvorený každý deň (po predchádzajúcej rezervácii minimálne 24 hodín vopred).

Doprava do hotela The St. Regis Bora Bora Resort

Mapa - The St. Regis Bora Bora Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Polynézie do hotela The St. Regis Bora Bora Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The St. Regis Bora Bora Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela The St. Regis Bora Bora Resort *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Polynézie

Mgr. Zuzana Zjavková
The St. Regis Bora Bora Resort
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.