Tikehau Pearl Beach Resort ****

Polynézia

Panenské pláže s ružovým pieskom

Osobne
sme
bývali

Hotel Tikehau Pearl Beach Resort ****

Lokalita Polynézia, Tikehau | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Ružové piesočné pláže Manea Spa v luxusnom plážovom bungalove Plážové aj nadvodné vilky
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Tikehau Pearl Beach Resort **** Polynézia

Jedno z najlepšie strážených tajomstiev Pacifiku sa nachádza na tomto atole so zachovalou prírodnou krásou medzi tropickým nebom a vlnami oceánu. Tikehau je korunkou koralových ostrovčekov, ktoré formujú lagúnu o 26 km. Nájdete tu divoké kokosové háje či ružové piesočné pláže. Tikehau Pearl Beach Resort je skrátka stelesnením tropického raja.

Hotel ponúka 24 suit a nadvodných bungalovov, 13 plážových bungalovov a 1 plážovú vilu na starostlivo vybranom a udržovanom pozemku o 10 akroch. Bar a reštaurácia sa nesú v tradičnom designe a sú situované pri bazéne s nekonečným okrajom. V rezorte Vás určite poteší ponuka mnohých výletov a aktivít v čele s potápaním, šnorchlovaním, plavbou pri západe slnka, pikniku či výletu na bicykli. Kúpele Vám poskytnú jedinečné zážitky s tradičnými polynézskymi masážami a procedúrami založenými výhradne na prírodných produktoch a oleji monoi. Môžete tu spoznávať bohatý podmorský a ostrovný život, rovnako ako životný štýl pôvodných obyvateľov, ktorí Vám radi ukážu tajomstvo tohto špeciálneho miesta. Hotel prispieva aj k ochrane životného prostredia a to nielen v podobe koralových záhrad, ktoré umožňujú vytvárať kolónie koralov v perfektných ekologických podmienkach. Hostia tieto miesta môžu objavovať pri šnorchlovaní či potápaní.

Nájdete tu ideálne prostredie súostrovia Francúzskej Polynézie s ostrovmi Tahiti, Bora Bora, Moorea či Tikehau. Je to skvelé miesto pre organizovanie meetingov, firemných akcií, incentívnych pobytov či rôznych osláv.

Tikehau Pearl Beach Resort sa nachádza na ostrovčeku motu Tiano, čo je približne 15 minút od hlavnej dediny Tuherahera. So svojim prirodzeným prostredím v okolí ponúka bezkonkurenčné podmienky pre exotickú dovolenku. Dva susedné ostrovčeky, ktoré rezort úmyselne necháva v absolútne nedotknutom stave, ponúkajú možnosť vidieť a zažiť pokojné a zachovalé prostredie v svojej plnej kráse. Tieto ostrovčeky sú navyše dosiahnuteľné čírou chôdzou v plytkých tyrkysových vodách lagúny.

Hlavné body v okolí:

  • prístavisko (15 minút loďou z hotela),
  • letisko (5 minút autobusom z prístavu),
  • hlavná dedina Tuherahera (15 minút loďou),
  • potápačská lokalita (25 minút),
  • vtáčí ostrov (40 minút) a
  • ostrovček motu pre pikniky (15 minút).
Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach bungalows (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti)

Beach bungalows (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti)

Priamo na pláži s výhľadom na lagúnu a jej modré odtiene strávite skvelé chvíle v tieni tropických stromov a kokosových paliem...

Overwater Bungalow (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti)

Overwater Bungalow (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti)

Nadvodné bungalovy postavené nad lagúnou koralového atolu sa nachádzajú na prvom pontóne a disponujú preskleným stolíkom v podlahe k pozorovaniu života pod vodnou hladinou...

Premium Overwater Bungalow (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti)

Premium Overwater Bungalow (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti)

Na od brehu vzdialenom konci pontónu budete mať maximálne súkromie. Tieto prémiové nadvodné bungalovy sú vybavené preskleným stolíkom a priamym prístupom do lagúny...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Chuť na veľmi kvalitné a výnimočné jedlo tak európskej, ako aj polynézskej kuchyne uspokojí reštaurácia Poreho, ktorej terasa je umiestnená priamo nad lagúnou. Bar Tianoa nachádzajúci sa medzi krásnou plážou, chladivým bazénom a okúzľujúcou lagúnou poslúži ako romantická kulisa nielen zamilovaným. Osviežiť sa môžete drinkami a tropickými koktejlami. K dispozícii je v dobe hlavných jedálnych časov aj objednávka priamo na izbu či súkromnú terasu, kde si v pokoji vychutnáte kulinárske zázraky. O skúsenosti s prípravou špecifických jedál polynézskej kuchyne sa s Vami podelí profesionálny šéfkuchár hotela. Naučíte sa, ako pripraviť typické tahitské jedlo „Poisson cru“, ktoré pozostáva z kúskov tuniaka, rôznej zeleniny a zálivky z kokosového mlieka a citrónového džúsu, ďalej kačacie prsia s mučenkou jedlou alebo pražený korenený ananás.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na súostrovie Polynézia sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrovy poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Polynéziu opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Sme špecialisti na zájazdy na kľúč. Každý taký zájazd do Francúzskej Polynézie je individuálne pripravený na mieru podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od svojej zaslúženej dovolenky očakávate. Jednáme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky na dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Starostlivo sa venujeme všetkým detailom spojeným s cestovaním do exotických destinácií. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov. Od roku 1995 sa špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Preto ponúkame rôzne služby, ktoré spravia kúpu Vášho zájazdu od našej cestovnej kancelárie rovnako príjemnú, ako bude nasledujúci pobyt.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Tikehau Pearl Beach Resort

V Tikehau Pearl Beach Resort si môžete vybrať z rozmanitých možností ubytovania v bungalovoch na pláži či nad vodou a tiež v suitách. Všetky kategórie sú navrhnuté v pravom polynézskom štýle so slamenými strechami a prírodnými materiálmi ako bambus či teakové a miestne drevo. Vďaka dostatočnému priestoru (od 45m2 do 93m2) si užijete skutočné pohodlie. Do vybavenia patrí vlastná terasa, minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju, telefón s priamou voľbou, sejf či TV. To všetko poskytuje ideálne podmienky pre kľudný a romantický pobyt v srdci nedotknutej prírody. Cez presklenú časť podlahy v nadvodnom bungalove budete môcť navyše obdivovať krásy podmorského sveta.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Beach bungalows (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti)

Beach bungalows (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti) foto

Priamo na pláži s výhľadom na lagúnu a jej modré odtiene strávite skvelé chvíle v tieni tropických stromov a kokosových paliem. Môžete sa tešiť aj na vnútornú a vonkajšiu kúpeľňu s menšou exotickou záhradou. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené postele + prístelka, stropný ventilátor/klimatizácia, sejf, minibar, telefón, satelitná televízia, zariadenie na prípravu kávy a čaju, sprcha, sušič vlasov, terasa a žehlička a žehliaca doska.

Overwater Bungalow (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti)

Overwater Bungalow (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti) foto

Nadvodné bungalovy postavené nad lagúnou koralového atolu sa nachádzajú na prvom pontóne a disponujú preskleným stolíkom v podlahe k pozorovaniu života pod vodnou hladinou. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené postele + prístelka, stropný ventilátor, sejf, telefón, minibar, satelitná televízia, zariadenie na prípravu kávy a čaju, sprcha, sušič vlasov, terasa (bez priameho prístupu do lagúny), presklený stolík v podlahe a žehlička a žehliaca doska.

Premium Overwater Bungalow (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti)

Premium Overwater Bungalow (55m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti) foto

Na od brehu vzdialenom konci pontónu budete mať maximálne súkromie. Tieto prémiové nadvodné bungalovy sú vybavené preskleným stolíkom a priamym prístupom do lagúny. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené postele + prístelka, stropný ventilátor, sejf, telefón, minibar, satelitná televízia, zariadenie na prípravu kávy a čaju, sprcha, sušič vlasov, terasa s priamym prístupom do lagúny, presklený stolík v podlahe a žehlička a žehliaca doska.

Overwater Suites (93m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti)

Overwater Suites (93m2, max. kapacita 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 2 deti) foto

Kúsok ďalej na druhom pontóne sa nad vodnou hladinou rozprestierajú suity s výhľadom na kľudné a čisté vody lagúny s pieskovým dnom. Kochajte sa nádherným západom či východom slnka a doprajte si relaxáciu vo veľkej vani s klimatizovanými interiérmi. Do vybavenia suity patrí posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené postele + prístelka, stropný ventilátor/klimatizácia, sejf, telefón, minibar, satelitná televízia a CD prehrávač, zariadenie na prípravu kávy a čaju, sprcha a samostatná vaňa, sušič vlasov, terasa s priamym prístupom do lagúny, presklený stolík v podlahe a žehlička a žehliaca doska.

Beach Villa (120m2, max. kapacita 4 dospelé osoby a 2 deti)

Beach Villa (120m2, max. kapacita 4 dospelé osoby a 2 deti) foto

S polohou na pokojnom mieste v rezorte Vás táto veľká vila so slamenými strechami a tropickým drevom môže len príjemne prekvapiť. Je ideálna pre rodiny, ktoré chcú tráviť čas spoločne so svojimi najdrahšími alebo pre páry, ktoré si chcú uchovať maximálne súkromie. K dispozícii je jedna spálňa a veľká obývacia izba, ďalej vnútorná/vonkajšia kúpeľňa s vlastnou záhradou, veľká drevená terasa so zatieneným priestorom pre stolovanie, vlastný bazén a dokonca aj vlastná pláž. Do vybavenia vily patrí: priestranný salónik so stolom, vlastná záhrada a terasa s menším bazénom a priestorom pre posedenie, sprcha v tropickej záhrade, posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené postele + jedna samostatná posteľ, stropný ventilátor/klimatizácia, minibar, telefón, zariadenie na prípravu kávy a čaju, 2 televízie, žehlička a žehliaca doska, sejf, CD a DVD prehrávač a dokovacia stanica pre iPod.

Pláž a more

Tikehau je úžasným vodním rájem, který vás ohromí svými lagunami těch nejkrásnějších odstínů modré. Kromě proslulého objevování podmořského života si tu užijete i ikonické pláže s jemným bílým pískem, který protéká mezi prsty.

Online cena a slevy Tikehau Pearl Beach Resort ****

Profi foto hotela Tikehau Pearl Beach Resort ****

Naše foto hotela Tikehau Pearl Beach Resort ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Tikehau Pearl Beach Resort

Chuť na veľmi kvalitné a výnimočné jedlo tak európskej, ako aj polynézskej kuchyne uspokojí reštaurácia Poreho, ktorej terasa je umiestnená priamo nad lagúnou. Bar Tianoa nachádzajúci sa medzi krásnou plážou, chladivým bazénom a okúzľujúcou lagúnou poslúži ako romantická kulisa nielen zamilovaným. Osviežiť sa môžete drinkami a tropickými koktejlami. K dispozícii je v dobe hlavných jedálnych časov aj objednávka priamo na izbu či súkromnú terasu, kde si v pokoji vychutnáte kulinárske zázraky. O skúsenosti s prípravou špecifických jedál polynézskej kuchyne sa s Vami podelí profesionálny šéfkuchár hotela. Naučíte sa, ako pripraviť typické tahitské jedlo „Poisson cru“, ktoré pozostáva z kúskov tuniaka, rôznej zeleniny a zálivky z kokosového mlieka a citrónového džúsu, ďalej kačacie prsia s mučenkou jedlou alebo pražený korenený ananás.

 

Šport a wellness hotela Tikehau Pearl Beach Resort ****

Medzi športy, ktoré rezort ponúka zdarma, patrí bedminton, plážový volejbal, stolný tenis, billiard alebo petang, je možnosť zapožičať si aj výbavu na šnorchlovanie. Voľný čas môžete samozrejme tráviť pri hotelovom bazéne. Za príplatok vyskúšajte podmorský rybolov, rybárčenie v lagúne či hĺbkové potápanie, ktoré zaisťuje potápačské centrum Blue Nui Dive priamo v hoteli. Objednajte si aj rôzne druhy výletov a exkurzií, jazdu na bicykli po ostrove, celodenný piknik na opustenom ostrovčeku či západ slnka na lodi. Vrelo odporúčame návštevu Fish Parku, kde sa preháňajú manty, raje, barakudy, tuniaky aj delfíny. Vynechať by ste nemali ani prehliadku motu Bird Island- „vtáčieho ostrova“, ktorý je domovom nespočetného množstva vtákov. Veľmi známy je tento ostrovček hlavne vďaka terejom červenonohým a rybákom hnedým.

Manea Spa sú miestom, kde sa dokonale zrelaxujete a doprajete svojmu telu slastný odpočinok. Polynézska tradícia pristupuje k ľudskému telu veľmi komplexne, všetky masáže aj liečebné procedúry používané v kúpeľoch sú výsledkom dlhoročnej tradície, ktorá v sebe spája zvyky, umenie, filozofiu aj medicínu tohto Raja na zemi. Nechajte sa okúzliť prírodnými produktami panensky čistého sveta a doprajte svojmu telu a mysli dokonalý zážitok.

 

Deti v hoteli Tikehau Pearl Beach Resort ****

Ani Vaše deti sa v rezorte nudiť nebudú. Pripravené sú pre ne hračky na pláž, stolné hry, detské DVD, výbava na šnorchlovanie. Nadšení budú cukrovinkami a sladkosťami na izbách. V reštaurácii je k dispozícii detské menu, na požiadanie je tu možnosť babysittingu.

 

Mapa - Tikehau Pearl Beach Resort ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Polynézie do hotela Tikehau Pearl Beach Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Tikehau Pearl Beach Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Tikehau Pearl Beach Resort ****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia do Polynézie

Mgr. Zuzana Zjavková
Tikehau Pearl Beach Resort
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.