Cinnamon Lodge Habarana *****

Srí Lanka

Oáza pokoja v okolí prírodných rezervácií

Osobne
sme
bývali

Hotel Cinnamon Lodge Habarana *****

Lokalita Srí Lanka, Habarana | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Ideální pro poznání vnitrozemí Útulné ubytování v přírodě Vynikající kuchyně
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Cinnamon Lodge Habarana ***** Srí Lanka

Rezort Cinnamon Lodge sa nachádza na viac ako 27 akrách sviežej tropickej záhrady a patrí k jedným z najlepších hotelov vo vnútrozemí Srí Lanky v okolí Habarany. Je exkluzívnym útočiskom pre páry aj celú rodinu na ceste za poznávaním tohto rozmanitého ostrova.

Na priestore s viac ako 2000 stromami a v úplnej blízkosti rozľahlého jazera predstavuje miesto, kde sa zastavil čas. Vydajte sa do atmosféry minulosti, kedy základom bol súlad s prírodou. Budete si môcť užiť pobyt v obklopení zelene s mnohými druhmi vzácnych vtákov, opíc a rastlín. Cinnamon Lodge ponúka ubytovanie v izbách a suitách, tri príjemné reštaurácie a bary, bazén a kúpele. To všetko sa nesie v duchu dôb minulých s koloniálnym nádychom v kombinácii so srílanským štýlom. Architekt hotela sa nechal inšpirovať slávnym kláštorom Ritigala, ktorého história siaha až do 6. storočia.

Oblasť Habarana je centrom kultúrneho trojuholníka, ktorý tvorí Anuradhapura, Polonnaruwa a Kandy. Je preto ideálnym východiskovým bodom na preskúmanie slávnej srílanskej minulosti. Rezort je obklopený tromi prírodnými rezerváciami - Ritigala, Minneriya a Kaudulla. Nájdite svoju oázu pokoja uprostred nekončiacej zelene.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Cinnamon Lodge Habarana

Rezort Cinnamon Lodge je lepší štvorhviezdičkový hotel, ktorý ponúka kvalitné ubytovanie s tradičným srílanským dizajnom vo vilkách s jednou alebo viacerými izbami rozosiatymi vo sviežej hotelovej záhrade na brehu jazera Habarana.

Záhrady, izby aj spoločné priestory sú starostlivo upratané. Už pri príchode Vás ohromí štýlová budova recepcia či opice. K dispozícii je bazén pre dospelých aj pre deti.

Hotelová hlavná reštaurácia podáva vynikajúcu večeru formou bufetu s kuchárskou stanicou, kde pre Vás pripraví vybrané pokrmy. Vyskúšať môžete aj srílanskú kuchyňu v reštaurácii Lotus. Vedľa reštaurácie nájdete bar so živou hudbou.

Hotel je obľúbený aj pre svadby a medové týždne. dokonca aj miestni si tu dohovárajú svadobné fotografovanie.

V hoteli si navyše môžete tiež zabehať v autentickej prírode, vydať sa na jazdu na bicykli alebo vyskúšať svoje zručnosti v tenise.

Cinnamon Lodge sa nachádza v oblasti s mnohými kultúrnymi i prírodnými pamiatkami, je preto ideálnou voľbou na prenocovanie pri poznávacom okruhu Srí Lankou pre tých, ktorí hľadajú pohodlie a komfort aj lahodnú kuchyňu.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotela

Ponuka izieb

Superior Room

Superior Room

Izby Superior ponúkajú pohodlné ubytovanie v príjemnom prostredí s chodníčkami vinúcimi sa cez tropické záhrady so sviežou zeleňou...

Superior Lake View Room

Superior Lake View Room

S výhľadom na pokojné jazero budete môcť stráviť pobyt v týchto izbách poskytujúcich komfort v pokojnom prostredí...

Deluxe Room

Deluxe Room

Superior Suites (celkom 2) sa skladajú z jednej spálne. Výhľady sa otvárajú do krásnej záhrady a na jazero Habarana Lake...

Deluxe Lake View Room

Deluxe Lake View Room

Tieto izby Vám ponúknu ubytovanie na prízemí alebo na prvom poschodí a ponúkajú výhľady smerom k jazeru v obklopení sviežej zelene...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Jednou z reštaurácií je The Lotus - pravá srílanská reštaurácia s klasickým sortimentom a organickým prístupom s ingredienciami z vlastnej farmy. Navyše sa môžete pripojiť k miestnym kuchárom počas prípravy ich špecialít.

V príjemnom a uvoľnenom prostredí baru či salóniku Tuskers je vám k dispozícii široká ponuka nápojov a koktailov, luxusnej whisky a rumu, drobné občerstvenie: to všetko je tu pre vás po celý deň aj večer. Prediskutujte s barmanom vaše chute a užite si chvíle strávené v polootvorenom priestore s koloniálnym nádychom.

The Verandah je bistro, ktoré sa inšpiruje medzinárodnou kuchyňou od východu až po západ. Je perfektným miestom na neskorú večeru, ľahké občerstvenie, alebo kávu a dezert.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Cinnamon Lodge Habarana

Rezort ponúka rozmanité ubytovanie v izbách a suitách rozosiatych v prostredí tropickej záhrady pri vnútrozemskom jazere, kde nájdete skutočný pokoj a ostrovnú pohostinnosť.

Ponuka izieb

Superior Room

Superior Room

Izby Superior ponúkajú pohodlné ubytovanie v príjemnom prostredí s chodníčkami vinúcimi sa cez tropické záhrady so sviežou zeleňou. V izbe nájdete spálňu s komfortnou posteľou o veľkosti king (alebo dve oddelené postele) a priestor na posedenie. K dispozícii je aj vankúšové menu, kúpeľňové doplnky, sušič vlasov, osušky, zariadenia na prípravu kávy a čaju, minibar, telefón s IDD, wifi a TV.

Superior Lake View Room

Superior Lake View Room

S výhľadom na pokojné jazero budete môcť stráviť pobyt v týchto izbách poskytujúcich komfort v pokojnom prostredí. Prepracované interiéry a detailné dekorácie príjemne dopĺňajú autentickú architektúru miesta. Môžete sa tešiť na posteľ o veľkosti king alebo dve samostatné lôžka, vankúšové menu, kúpeľňové doplnky, sušič vlasov, osušky, zariadenia na prípravu kávy a čaju, minibar, telefón s IDD, wifi a TV.

Deluxe Room

Deluxe Room

Superior Suites (celkom 2) sa skladajú z jednej spálne. Výhľady sa otvárajú do krásnej záhrady a na jazero Habarana Lake.

Deluxe Lake View Room

Deluxe Lake View Room

Tieto izby Vám ponúknu ubytovanie na prízemí alebo na prvom poschodí a ponúkajú výhľady smerom k jazeru v obklopení sviežej zelene. Spálňa ponúka vyvýšenú posteľ o veľkosti king (alebo dve oddelené postele) a k dispozícii je aj priestor na posedenie. V kúpeľni potom nájdete vaňu aj sprchovací kút. Do vybavenia ďalej patrí vankúšové menu, kúpeľňové doplnky, sušič vlasov, župany a papuče, trezor, zariadenie na prípravu kávy a čaju, kozmetické zrkadlo, váľanda, minibar, telefón s IDD, wifi, TV a DVD prehrávač.

Superior Suite

Superior Suite

Táto priestranná suita je zasadená do tropickej záhrady, kde si budete môcť užiť dokonalý pobyt v prostredí s obývacou izbou s posedením a spálňou s posteľou o veľkosti king alebo dvoma oddelenými posteľami (k dispozícii je aj možnosť jednej prístelky). V kúpeľni nájdete vaňu, sprchovací kút aj jacuzzi. Ďalej do vybavenia patria kúpeľňové doplnky, sušič vlasov, župany a papuče či zariadenia na prípravu kávy a čaju.

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Príjemné dvojpodlažné suity v zelenom prostredí tropickej záhrady ponúkajú spálňu na každom poschodí, obývaciu izbu s priestorom na stolovanie a tiež jacuzzi pre dokonalú relaxáciu. K dispozícii Vám bude aj komorník (na vyžiadanie), aby ste mali úplne bezstarostný pobyt. Do vybavenia patrí vlastný balkón či veranda, vankúšové menu, posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené lôžka (možnosť pridať ďalšie dve postele alebo jednu manželskú posteľ na vyžiadanie), vaňa a sprchovací kút, kúpeľňové doplnky, sušič vlasov, župany a papuče a trezor.

Online cena a slevy Cinnamon Lodge Habarana *****

Profi foto hotela Cinnamon Lodge Habarana *****

Naše foto hotela Cinnamon Lodge Habarana *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Cinnamon Lodge Habarana

Jednou z reštaurácií je The Lotus - pravá srílanská reštaurácia s klasickým sortimentom a organickým prístupom s ingredienciami z vlastnej farmy. Navyše sa môžete pripojiť k miestnym kuchárom počas prípravy ich špecialít.

V príjemnom a uvoľnenom prostredí baru či salóniku Tuskers je vám k dispozícii široká ponuka nápojov a koktailov, luxusnej whisky a rumu, drobné občerstvenie: to všetko je tu pre vás po celý deň aj večer. Prediskutujte s barmanom vaše chute a užite si chvíle strávené v polootvorenom priestore s koloniálnym nádychom.

The Verandah je bistro, ktoré sa inšpiruje medzinárodnou kuchyňou od východu až po západ. Je perfektným miestom na neskorú večeru, ľahké občerstvenie, alebo kávu a dezert.

Aktivity

Tradičný obed v hlinenom obydlí

Počas pobytu v hoteli Cinnamon Lodge Habarana môžete vyskúšať plno autentických zážitkov a nahliadnuť do života miestnych. Vychutnajte si obed v tradičnom prostredí pripomínajúcom srílanskú dedinu. Pokrmy sú servírované na lotosových listoch a pripravované z organických ingrediencií miestnej farmy. Zážitok zakončíte sladkou bodkou v podobe dezertov koki a kayum od ženy z dediny v blízkosti hotela.

Kurzy varenia v tradičnom hlinenom obydlí

Vyskúšajte si prípravu srílanských pokrmov a odneste si domov recepty, ktorými potešíte svojich blízkych. Uvaríte miestne organické pokrmy so skúseným šéfkuchárom, aby ste spoznali srílanskú kuchyňu aj z iného uhla pohľadu. Sami môžete nazbierať zeleninu z hotelovej farmy a naučiť sa techniky miestnych kuchárov, aby ste dokonale zladili chute ostrovnej kuchyne.

Raňajky so šampanským

Prežite romantické chvíle počas raňajok na stromovej terase, na brehu jazera alebo na súkromnej verande. Či už budete chcieť osláviť výročie, narodeniny alebo jednoducho len ďalší krásny deň, je toto práve tá ideálna príležitosť.

Večera pri jazere

Za šumu jazerných vôd a mierneho vánku si budete môcť pochutnať na lahodných pokrmoch podľa vlastných preferencií v zelenom prostredí s výhľadom na pokojnú hladinu miestneho jazera. Romantická večera s privátnou obsluhou dokonale obohatí pobyt v hoteli Cinnamon Lodge Habarana.

Večera na stromovej terase

V hoteli sa snažia spríjemniť pobyt mnohými unikátnymi možnosťami. Jednou z nich je aj večera vo dvojici na vyvýšenej stromovej terase blízko jazera v tropickej záhrade hotela. Pokojne sa usaďte a nechajte sa obslúžiť pri romantickej večeri s barbecue. Okolie bude osvetlené príjemnými lampášmi, aby bola navodená ideálna atmosféra.

Pozorovanie vtákov

Prechádzka v areáli Cinnamon Lodge poteší všetkých ornitológov. Táto oblasť je domovom viac ako sto druhov vtáctva a ich pozorovanie je nevyhnutnou aktivitou.

Divoká príroda v Minneriya

Národný park Minneriya je miestom, kde narazíte na vodné vtáky, plazy, opice ale aj slony.

Sigiriya Rock Fortress

Sigiriya je pôsobivá skalná pevnosť, ktorá ukrýva starobylý palác. Je známa aj pre svoje fresky a unikátny zavlažovací systém, ktorý fascinuje archeológov.

Šport a wellness hotela Cinnamon Lodge Habarana *****

Azmaara Spa
Pokojná aura tohto útočiska sa nachádza v dvojpodlažnej budove s autentickou záhradou a pozýva vás k relaxačným procedúram vykonávaných profesionálnych tímom skúsených terapeutov. Doprajte si balijské masáže na uvoľnenie svalov, telové zábaly, manikúru či pedikúru a mnoho ďalších liečivých procedúr pripravených na mieru. Využívať môžete aj kúpeľnú saunu či parnú miestnosť.

Aktivity v okolí hotela môžu byť celkom únavné a po dni strávenom poznávaním ostrova sa tak ideálne hodia chvíle strávené v kúpeľoch Azmaara Spa v hoteli Cinnamon Lodge Habarana.

Joga
V prostredí plnom tropickej zelene a čerstvého vzduchu si môžete dokonale užiť lekcie jogy. Prebuďte sa do nového dňa a začnite ho v hotelovej záhrade s touto meditačnou aktivitou, ktorá osvieži dušu i zmysly a prebudí vašu myseľ.

Cyklovýlety
Prostredie hotela Cinnamon Lodge Habarana má perfektné zázemie na preskúmanie okolia v sedle bicykla. Môžete brázdiť miestne chodníky až k zalesneným plochám. Na každom kroku Vás bude obklopovať príroda s mnohými druhmi vzácnych živočíchov i rastlín. Hotel môže zariadiť aj cyklovýlet okolo Sigiriye alebo do blízkych dedín.

Bazén
Veľký a unikátne navrhnutý bazén sa nachádza v blízkosti reštaurácií Ehala a Lotus. Disponuje tiež plytkou časťou pre deti.

Deti v hoteli Cinnamon Lodge Habarana *****

Rodiny s deťmi sú v Cinnamon Lodge vítané. Pre malých hostí je tu k dispozícii detský bazén na konci hlavného hotelového bazéna.

Mapa - Cinnamon Lodge Habarana *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Cinnamon Lodge Habarana *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Cinnamon Lodge Habarana *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recezie hotela Cinnamon Lodge Habarana *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Katarina Hutníková
Cinnamon Lodge Habarana
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.