Heritance Ahungalla *****

Srí Lanka

Elegantný hotel pre náročných

Osobne
sme
bývali

Hotel Heritance Ahungalla *****

Hodnotenie 9.8 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Srí Lanka, Ahungalla | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Prostorné a elegantní pokoje Velký bazén a skvělá poloha u pláže Kvalitní a rozmanitá gastronomie
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Heritance Ahungalla ***** Srí Lanka

Vstúpte do komfortu a skutočného luxusu jedného z najlepších rezortov na Srí Lanke. Päťhviezdičkový Heritance Ahungalla sa nachádza na juhozápadnom pobreží 115 km od medzinárodného letiska. Celý jeho design navrhol legendárny Geoffrey Bawa, ktorý je hodnotený ako jeden z najlepších a najvplyvnejších architektov v juhovýchodnej Ázii.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Luxury Suite

Deluxe Rooms (28,8 m², celkem 12) jsou situovány v přízemí a v prvním patře. Z balkonu budete mít částečný výhled na oceán. ..

Deluxe Room

Premium Rooms (celkem 36) najdete ve třetím patře. Nabízejí buď plný či částečný výhled na moře ze soukromého balkonu...

Luxury Room

Luxury Rooms (44,6 m², celkem 15) se nacházejí ve všech třech patrech hotelu. Mají velké balkony a obývací části. Koupelna obsahuje vanu a sprchu s efektem deště. ..

Suites

Suites (65 m², celkem 5) vás potěší ložnicí, odděleným obývacím pokojem a velkým balkonem. Jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi. Koupelna disponuje vanou a sprchou. ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Heritance rezorty udávajú kuchárske trendy tak na Srí Lanke, ako aj na celom svete. Pokiaľ sa tešíte na tie najlepšie gurmánske zážitky, ste na správnom mieste. Pod dohľadom svetového šéfkuchára, ktorý získal deväť zlatých medailí na Culinary Olympics a the Culinary World Cup, Vám 3 reštaurácie naservírujú najvyberanejšie pochúťky zo srílanskej a medzinárodnej kuchyne. Vychutnajte si kaviár, husie paštéty alebo vyskúšajte miestnu špecialitu – tradičnú ryžu heenati haal a divokého moriaka kalakug meat. V piatich baroch rezortu sa uvoľnite pri poháriku tých najlepších drinkov alebo koktejlov. Nádherne šumiace vlny a odraz trblietavého mesiaca na hladine tajuplného oceánu bude dokonalou kulisou. Pokiaľ dostanete chuť na víno, navštívte exkluzívnu vínnu pivnicu.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Heritance Ahungalla

Rezort ponúka 154 izieb štyroch kategórií. Vďaka umiestneniu každej izby v inom úhle je aj výhľad z každej z nich unikátnym. Všetky sú dekorované v moderných odtieňoch čiernej, béžovej a zlatej a doplnené elegantnými kontúrami. Najnáročnejšia klientela bude potešená výberom medzi kúpeľňou buď s komfortnou dažďovou sprchou, vaňou alebo Jacuzzi. Ubytovanie vychádza v ústrety fajčiarom aj nefajčiarom. Vyberte si medzi 5 Suites, 4 Luxury Suites s oddelenou obývacou izbou a toaletami, ktoré podobne aako predchádzajúce Suites môžu ubytovať tretiu osobu, 128 Deluxe Rooms alebo 15 Luxury Rooms s veľkým balkónom.

Všetky typy ubytovania sú vybavené balkónom s terasou, klimatizáciou, satelitnou televíziou s miestnymi programami, WIFI, plne zásobeným minibarom, digitálnym sejfom, sadou kúpeľných prípravkov a zariadením na prípravu čaju a kávy. Denne sú na izbe pripravené darčekové koše s ovocím, sladkosťami, čokoládou, mätou, orieškami a typickým srílanským čajom. Všetky izby ponúkajú 24 hodinovú izbovú službu a sú prístupné hendikepovaným klientom.

Ponuka izieb

Luxury Suite

Deluxe Rooms (28,8 m², celkem 12) jsou situovány v přízemí a v prvním patře. Z balkonu budete mít částečný výhled na oceán.

Deluxe Room

Premium Rooms (celkem 36) najdete ve třetím patře. Nabízejí buď plný či částečný výhled na moře ze soukromého balkonu. Ložnice je zařízena postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky. V koupelně budete mít k dispozici sprchu i vanu.

Luxury Room

Luxury Rooms (44,6 m², celkem 15) se nacházejí ve všech třech patrech hotelu. Mají velké balkony a obývací části. Koupelna obsahuje vanu a sprchu s efektem deště.

Suites

Suites (65 m², celkem 5) vás potěší ložnicí, odděleným obývacím pokojem a velkým balkonem. Jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi. Koupelna disponuje vanou a sprchou.

Luxury Suites

Luxury Suites (79 m², celkem 4) mají oddělený obývací pokoj s DVD přehrávačem a domácím kinem. Koupelna je zařízena dvojitými umyvadly, jacuzzi a oddělenou sprchou.

Pláž a more

Krásná pláž s jemným světlým pískem se vine podél bran resortu, který se nachází na jihozápadním pobřeží Srí Lanky.

Online cena a slevy Heritance Ahungalla *****

Profi foto hotela Heritance Ahungalla *****

Naše foto hotela Heritance Ahungalla *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Heritance Ahungalla

Heritance rezorty udávajú kuchárske trendy tak na Srí Lanke, ako aj na celom svete. Pokiaľ sa tešíte na tie najlepšie gurmánske zážitky, ste na správnom mieste. Pod dohľadom svetového šéfkuchára, ktorý získal deväť zlatých medailí na Culinary Olympics a the Culinary World Cup, Vám 3 reštaurácie naservírujú najvyberanejšie pochúťky zo srílanskej a medzinárodnej kuchyne. Vychutnajte si kaviár, husie paštéty alebo vyskúšajte miestnu špecialitu – tradičnú ryžu heenati haal a divokého moriaka kalakug meat. V piatich baroch rezortu sa uvoľnite pri poháriku tých najlepších drinkov alebo koktejlov. Nádherne šumiace vlny a odraz trblietavého mesiaca na hladine tajuplného oceánu bude dokonalou kulisou. Pokiaľ dostanete chuť na víno, navštívte exkluzívnu vínnu pivnicu.

 

Šport a wellness hotela Heritance Ahungalla *****

Rezort ponúka originálne navrhnutý bazén, ktorého hladina leží takmer na rovnakej úrovni ako oceán, vytvára teda dojem celistvosti a prepojenosti. Užiť si môžete aj svet bielych pláží a príjemne teplých plytčín, nechajte sa pohladiť vánkom, morskou soľou a lúčmi tropického slnka a rozplynúť svoju dušu v nekonečných pôžitkoch a uvoľnení.

Z rozmanitej ponuky športov a aktivít si určite vyberiete. Odporúčame navštíviť tunajšiu korytnačiu liaheň Kosgoda alebo sa prejsť medzi panenskými mangróviami na rieke Madu Ganga v miestom safari. Pre cestovateľov sa ponúka prehliadka historických mest Srí Lanky a starých buddhistických chrámov. K jedinečným zážitkom tohto ostrova patrí aj jazda na slonoch pozdĺž pobrežia. V noci je pre Vás pripravený miestny nočný klub a diskotéka, v ktorých je v piatok a sobotu naozaj rušno. K úplnej spokojnosti hostí slúži telocvičňa a kúpele Coconut Spa pre relaxáciu tela a duše.

Deti v hoteli Heritance Ahungalla *****

V resortu je možné domluvit hlídání dětí. K dispozici jsou také dětské postýlky, vysoké židličky
a dětské menu.

Mapa - Heritance Ahungalla *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Heritance Ahungalla *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Heritance Ahungalla *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recezie hotela Heritance Ahungalla *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Katarina Hutníková
Heritance Ahungalla
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.