Heritance Tea Factory *****

Srí Lanka

Ojedinelý zážitok uprostred čajovej plantáže

Osobne
sme
bývali

Hotel Heritance Tea Factory *****

Lokalita Srí Lanka, Nuwara Eliya | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Unikátní koncept bývalé továrny na čaj Stylové a moderní ubytování Uprostřed čajových plantáží
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Heritance Tea Factory ***** Srí Lanka

V rezorte Tea Factory sa ocitnete až na vrcholku sveta, obklopení čajovými plantážami a pohorím končiacim v nedohľade. Dýchne na Vás koloniálna minulosť Srí Lanky. Ubytovanie v Tea Factory je unikátne hlavne tým, že je situované v bývalej čajovej továrni, jedinej svojho druhu.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Standard izba

V standard izbe je Vám k dispozícii úžasných 208 m2. Nájdete tu king size bed a pracovný priestor. ..

Deluxe izba

V deluxe izbe k Vášmu pohodliu prispeje ešte 21 palcová televízia. ..

Executive Floor Deluxe

Executive Floor Deluxe (celkem 10) se nacházejí v exkluzivním čtvrtém patře. Vyznačují se velkým prostorem i rozšířenými službami, které zahrnují expresní check-in a check-out a pokoj..

Junior Suite

Junior Suite (celkem 1) je situováno ve čtvrtém patře. Sestává se z ložnice s postelí king a obývacího pokoje. Poloha ve čtvrtém patře slibuje ty nejlepší výhledy...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Povečerať môžete lahôdky tradičnej srílanskej kuchyne, či to najlepšie z medzinárodnej kuchyne. Lákavá je aj ponuka miestnych barov, kde si pochutnáte napríklad na niektorom z mnohých exotických koktejlov.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Heritance Tea Factory

Ponuka hotela zahŕňa 57 luxusných izieb v koloniálnom štýle s nádherným výhľadom na okolité čajové plantáže. Môžete si vybrať medzi standard a deluxe izbami. Všetky izby sú zariadené televíziou so satelitom, minibarom a vybavením k príprave čaju a kávy. Na izbe Vám bude denne k dispozícii bohatá ponuka čerstvej kávy, čaju a košík s ovocím, čokoládou a rôznymi druhmi orechov. V kúpeľni nájdete kozmetiku vyrobenú z čajovníku pestovaného na okolitých plantážach. K Vašej spokojnosti prispeje aj dažďová sprcha a vaňa s teplou vodou, ktoré sú súčasťou všetkých izieb.

 

Ponuka izieb

Standard izba

V standard izbe je Vám k dispozícii úžasných 208 m2. Nájdete tu king size bed a pracovný priestor.

Deluxe izba

V deluxe izbe k Vášmu pohodliu prispeje ešte 21 palcová televízia.

Executive Floor Deluxe

Executive Floor Deluxe (celkem 10) se nacházejí v exkluzivním čtvrtém patře. Vyznačují se velkým prostorem i rozšířenými službami, které zahrnují expresní check-in a check-out a pokojovou službu od 6:00 do 24:00. K dispozici je také DVD/CD přehrávač.

Junior Suite

Junior Suite (celkem 1) je situováno ve čtvrtém patře. Sestává se z ložnice s postelí king a obývacího pokoje. Poloha ve čtvrtém patře slibuje ty nejlepší výhledy.

Flowerdew Suite

Flowerdew Suite (celkem 1) vám umožní stolovat ve vlastním obývacím pokoji s jídelnou a relaxovat před LCD televizí. Koupelna vás potěší vanou jacuzzi.

Pláž a more

Hotel Heritance Tea Factory obklopuje zelené moře, které tvoří čajové plantáže. Nachází se v oblasti

Nuwara Eliya, a tak nedisponuje přístupem k pobřeží.

Online cena a slevy Heritance Tea Factory *****

Profi foto hotela Heritance Tea Factory *****

Naše foto hotela Heritance Tea Factory *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Heritance Tea Factory

Povečerať môžete lahôdky tradičnej srílanskej kuchyne, či to najlepšie z medzinárodnej kuchyne. Lákavá je aj ponuka miestnych barov, kde si pochutnáte napríklad na niektorom z mnohých exotických koktejlov.

 

Šport a wellness hotela Heritance Tea Factory *****

V rezorte Tea Factory sú hosťom k dispozícii rozmanité aktivity a zariadenie od golfu, profesionálne vybaveného fitcentra, knižnice, cez divadlo až po svetovo známe kúpele Six Senses Spa, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky masážnych a relaxačných programov.

 

Deti v hoteli Heritance Tea Factory *****

Rodiny s dětmi mohou využívat službu hlídání dětí a vyžádat si dětské menu v restauracích. K dispozici je také dětské hřiště a jízda na poníkovi.

Mapa - Heritance Tea Factory *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Heritance Tea Factory *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Heritance Tea Factory *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recezie hotela Heritance Tea Factory *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Ing. Jindřiška Jelínková
Heritance Tea Factory
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.