Jetwing Yala *****

Srí Lanka

Rezort na okraji džungle

Osobne
sme
bývali

Hotel Jetwing Yala *****

Hodnotenie 9.5 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Srí Lanka, Yala | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Autentické safari se slony Moderní design a komfortní pokoje Oceán i národní park na dosah ruky
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Jetwing Yala ***** Srí Lanka

Yala zastupuje neskrotné, tajomné a magické miesto zeme, ovládané zákonmi džungle. Nachádza sa tu národný park, ktorý sa pýši najvyššou koncentráciou leopardov na svete. Tiež je domovom slonov, leňochodov a krokodílov, nemenej dôležitá je tu bohatá tapiséria rastlín a stromov.

Hotel Jetwing Yala, vzdialený iba 4 kilometre od národného parku Yala, je súčasťou tejto divokej prírodnej krásy. Ponúka nielen fascinujúce zážitky spojené s divokou prírodou, ale aj prístup ku krásnym plážam. Hostia si môžu užívať pokojné prechádzky po pobreží a relaxáciu na piesočných plážach. Priestranné izby sú vkusne zariadené a ponúkajú výhľady do okolitej krajiny alebo smerom na oceán. Hostia môžu relaxovať pri bazéne, preskúmavať okolitú prírodu pri safari v národnom parku alebo si dopriať masáž v hotelovom wellness centre.

Jetwing Yala ponúka útočisko pre dobrodružných cestovateľov aj tých, ktorí hľadajú oddych a relaxáciu.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Superior Room

Superior Room

Superior Rooms zlučujú nádherný výhľad na nekonečnú vodnú hladinu so všetkým pohodlím, aké si len viete predstaviť...

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe Rooms sú veľmi rozľahlé, so súkromným balkónom a výhľadom na oceán. Samozrejmosťou je klimatizácia, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, elektronický trezor, fén na vlasy, ..

Family Room

Family Room

Family Room nastavujú vysokú latku vo vnímaní priestoru a elegancie v divočine. Užite si výhľad na divokú prírodu z bezpečia svojej izby, ktorá disponuje spálňou, samostatnou obývacou i..

Tented Villas

Tented Villas

Tented Villas stelesňujú magickú divokosť oblasti Yala. Tieto vily stoja bokom od hlavnej časti letoviska a ponúkajú súkromie s privátnymi terasami a otvoreným nádvorím...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Tím hotela Jetwing Yala kladie prianie klienta vždy na prvé miesto. Zaistí vám tak úžasný gurmánsky zážitok podľa vašich preferencií.

Ponuka hotelovej reštaurácie The Dining Room je skutočne široká a siaha od miestnych pokrmov až po medzinárodné pochúťky. Podávajú sa tu raňajky, obedy aj večere.

Na malé občerstvenie si môžete zájsť do The Lounge od 10:00 do 22:00.

K dispozícii vám bude aj bar, otvorený od 11:00 do 23:00. Servírujú sa tu výberové vína, vychladené pivo alebo napríklad čerstvé šaláty.

Pre špeciálne okamihy sú tu pre vás pripravené delikátna večera pod holým nebom vo svetle ohňov alebo romantické stolovanie pri bazéne.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Jetwing Yala

Hotel Jetwing Yala sa snaží navrátiť sa k prírode spôsobom, ktorý by nijako neznížil komfort ubytovania. Je stelesnením divokého safari spoločne s pokojným a pohostinným prostredím.

Hotel tvorí celkom 80 izieb. Všetky izby sú štylizované vo farbách zeme, disponujú balkónom alebo terasou, sú vybavené pripojením na internet, televíziou so satelitným príjmom a mini-barom.

Ponuka izieb

Superior Room

Superior Room foto

Superior Rooms zlučujú nádherný výhľad na nekonečnú vodnú hladinu so všetkým pohodlím, aké si len viete predstaviť. Voliť môžete z izieb na prízemí, ktorých dvere vedú priamo do záhrady a máte tiež ľahký prístup k bazénu alebo z izieb na podlaží, ktoré poskytujú pohľad na majestátny indický oceán z privátnych balkónov. Súčasťou každej izby je klimatizácia, kúpeľňa je vybavená luxusným sprchovacím kútom.

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Deluxe Rooms sú veľmi rozľahlé, so súkromným balkónom a výhľadom na oceán. Samozrejmosťou je klimatizácia, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, elektronický trezor, fén na vlasy, žehlička a žehliaca doska. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom. K dispozícii budete mať aj veľkú obývaciu izbu.

Family Room

Family Room foto

Family Room nastavujú vysokú latku vo vnímaní priestoru a elegancie v divočine. Užite si výhľad na divokú prírodu z bezpečia svojej izby, ktorá disponuje spálňou, samostatnou obývacou izbou a luxusnou kúpeľňou.

Tented Villas

Tented Villas foto

Tented Villas stelesňujú magickú divokosť oblasti Yala. Tieto vily stoja bokom od hlavnej časti letoviska a ponúkajú súkromie s privátnymi terasami a otvoreným nádvorím. Súčasťou tejto luxusnej samoty sú služby komorníka. K dispozícii budete mať aj klimatizáciu, IDD telefón, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, balenú vodu, žehličku a žehliacu dosku. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a fénom.

Pláž a more

Jetwing Yala je obklopený divokou prírodnou krásou. Tú neprezentuje len džungľa a exotická fauna a flóra, ale aj pláž so svetlým pieskom a vody oceánu. Pláž sa vinie okolo brán hotela a ponúka dostatočný priestor na relaxáciu pod horúcim srílanským slnkom.

Online cena a slevy Jetwing Yala *****

Profi foto hotela Jetwing Yala *****

Naše foto hotela Jetwing Yala *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Jetwing Yala

Tím hotela Jetwing Yala kladie prianie klienta vždy na prvé miesto. Zaistí vám tak úžasný gurmánsky zážitok podľa vašich preferencií.

Ponuka hotelovej reštaurácie The Dining Room je skutočne široká a siaha od miestnych pokrmov až po medzinárodné pochúťky. Podávajú sa tu raňajky, obedy aj večere.

Na malé občerstvenie si môžete zájsť do The Lounge od 10:00 do 22:00.

K dispozícii vám bude aj bar, otvorený od 11:00 do 23:00. Servírujú sa tu výberové vína, vychladené pivo alebo napríklad čerstvé šaláty.

Pre špeciálne okamihy sú tu pre vás pripravené delikátna večera pod holým nebom vo svetle ohňov alebo romantické stolovanie pri bazéne.

Šport a wellness hotela Jetwing Yala *****

Hotel Jetwing Yala poskytuje hosťom prvotriedne zariadenia, vďaka ktorým môžu zažiť povestnú srílanskú pohostinnosť v celej svojej kráse.

Krásny bazén a vnútorná klimatizovaná telocvičňa sú rekreačným priestorom pre všetkých nadšených športovcov. Napätie a bolesti sa ľahko zbavíte v hotelových kúpeľoch a deň plný dobrodružstva môžete zažiť vďaka safari s hotelovým prírodovedcom.

Doprava do hotela Jetwing Yala

Jetwing Yala je vzdialený cca 290 km od Colomba a cca 300 km od medzinárodného letiska Bandaranaike International Airport. Medzinárodné letisko Mattala je od hotela vzdialené 50 kilometrov.

Mapa - Jetwing Yala *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Jetwing Yala *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Jetwing Yala *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Marica Verešová
Posledná inšpekcia hotela
Marica Verešová +421 948 040 574

Recezie hotela Jetwing Yala *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.