Mahaweli Reach Hotel *****

Srí Lanka

Celý svet sa bude točiť okolo Vás...

Osobne
sme
bývali

Hotel Mahaweli Reach Hotel *****

Lokalita Srí Lanka, Kandy | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Perfektní služby a komfort Romantické okolí řeky Dobrá dostupnost do Kandy
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Mahaweli Reach Hotel ***** Srí Lanka

Hotel Mahaweli Reach bol utkaný s odhodlaním, odvahou a zmyslom pre dobrodružstvo. Jeho stavba začala na začiatku sedemdesiatych rokov a do odvážneho projektu sa pustil pracovník z čajovej plantáže. S pomocou svojej manželky postavili silné základy, ktoré vyniesli tento pozoruhodný hotel medzi tie najlepšie na Srí Lanke.

Mahaweli Reach je obklopený mystickým a prastarým kráľovstvom Kandy, najdlhšou srílanskou riekou a majestátnymi horami. Hotel sa ukrýva medzi tropickou vegetáciou na brehu rieky Mahaweli. Ponúka ubytovanie v 112 izbách a suitách. Má tiež vlastné kúpele, posilňovňu, tenisové kurty a business centrum. Hotel je perfektným miestom pre romantickú svadbu alebo nezabudnuteľné medové týždne.

Nikde nenájdete viac rozmanitosti, ako v okolí pôvabného mesta Kandy, ktoré je od hlavného mesta Colombo vzdialené 129 kilometrov. Kandy sa ako mesto zrodilo v 14. storočí a dodnes hrá na Srí Lanke veľmi dôležitú úlohu. Obklopujú ho kopce, údolia, rieky a jazerá, a tak si túto oblasť obľúbia všetci milovníci prírody.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti pod 12 rokov) poskytujú hosťom luxusné ubytovanie vo svetlých a priestranných izbách s posteľou king alebo dvoma oddelenými lôžkami, b..

Executive Suites

Executive Suites (max. 2 dospelí) vás ohromia výhľadmi na hory a rieku Mahaweli. Vnútorné priestory obsahujú obývaciu izbu s LCD TV, DVD prehrávačom a prístupom k internetu, spálňu s post..

Presidential Suite

Presidential Suite (max. 5 dospelých alebo 4 dospelí a 2 deti pod 12 rokov) je majestátnym priestorom s panoramatickým výhľadom...

Presidential Suite

výhľad na záhradu/ bazén/ rieku koberce od stene k stene klimatizácia a ventilátory kuchynka veľký obývací/jedálenský kút jacuzzi v hlavnej spálni dve spálne vlastný balkón izbový tr..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotelové reštaurácie varia po celý deň špeciality reprezentujúce indickú, thajskú, arabskú, mongolskú, európsku, čínsku a samozrejme miestnu, srí lanskú, kuchyňu. K dispozícii je aj detské menu, pokrmy podávané formou bufetu, menu á la carte a vegetariánske menu. Raňajky sa podávajú od 6:00 do 9:30, obedy od 12:30 do 14:30 a večere od 19:30 a 22:30.

Hosťom je k dispozícii aj bar pri bazéne, kde si môžete dopriať whisky, likéry, aperitívy, pivo, koktaily aj ovocné šťavy.

Ak túžite po špeciálnom stolovaní, v hoteli sa organizujú noci BBQ aj tradičné srílanské noci.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Mahaweli Reach Hotel

Mahaweli Reach je hotel s exotickou atmosférou, ktorá sa nesie aj 112 izbami a suitami, ktoré majú vlastný balkón s úžasnými výhľadmi na rieku a tropické záhrady. Výzdoba izieb je ovplyvnená koloniálnou minulosťou aj tradičným dizajnom Kandy.

Ponuka izieb

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti pod 12 rokov) poskytujú hosťom luxusné ubytovanie vo svetlých a priestranných izbách s posteľou king alebo dvoma oddelenými lôžkami, balkónom a kúpeľňou s vaňou. Interiéry sú vyzdobené v krémových odtieňoch béžovej, ružovej a modrej. Vybavenie zahŕňa prístup k internetu, klimatizáciu, trezor, LCD TV a IDD telefón.

Executive Suites

Executive Suites (max. 2 dospelí) vás ohromia výhľadmi na hory a rieku Mahaweli. Vnútorné priestory obsahujú obývaciu izbu s LCD TV, DVD prehrávačom a prístupom k internetu, spálňu s posteľou king a kúpeľňu s dvoma umývadlami, kozmetickým zrkadlom, jacuzzi a luxusnou vaňou. Samozrejmosťou je klimatizácia.

Presidential Suite

Presidential Suite (max. 5 dospelých alebo 4 dospelí a 2 deti pod 12 rokov) je majestátnym priestorom s panoramatickým výhľadom. V obývacej izbe sa môže zabaviť až 20 osôb, zatiaľ čo v jedálni môže stolovať 6 - 8 hostí. Suita má tiež dve spálne a priestrannú kúpeľňu s jacuzzi. Vybavenie zahŕňa LCD televíziu, DVD prehrávač, vysokorýchlostný internet, klimatizáciu a trezor.

Presidential Suite

výhľad na záhradu/ bazén/ rieku koberce od stene k stene klimatizácia a ventilátory kuchynka veľký obývací/jedálenský kút jacuzzi v hlavnej spálni dve spálne vlastný balkón izbový trezor minibar reprodukovaná hudba TV a IDD telefón

Pláž a more

Hotel Mahaweli Reach sa nachádza v blízkosti mesta Kandy a svoj názov získal vďaka svojej blízkosti k najdlhšej rieke na Srí Lanke, Mahaweli. Hotel preto nemá vlastný prístup k pobrežiu.

Online cena a slevy Mahaweli Reach Hotel *****

Profi foto hotela Mahaweli Reach Hotel *****

Naše foto hotela Mahaweli Reach Hotel *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Mahaweli Reach Hotel

Hotelové reštaurácie varia po celý deň špeciality reprezentujúce indickú, thajskú, arabskú, mongolskú, európsku, čínsku a samozrejme miestnu, srí lanskú, kuchyňu. K dispozícii je aj detské menu, pokrmy podávané formou bufetu, menu á la carte a vegetariánske menu. Raňajky sa podávajú od 6:00 do 9:30, obedy od 12:30 do 14:30 a večere od 19:30 a 22:30.

Hosťom je k dispozícii aj bar pri bazéne, kde si môžete dopriať whisky, likéry, aperitívy, pivo, koktaily aj ovocné šťavy.

Ak túžite po špeciálnom stolovaní, v hoteli sa organizujú noci BBQ aj tradičné srílanské noci.

Šport a wellness hotela Mahaweli Reach Hotel *****

Hostia hotela Mahaweli Reach môžu využívať skvele vybavenú posilňovňu, bazén, tenisové kurty, alebo si zahrať biliard.

Obľúbenými aktivitami sú aj výlety loďou či na bicykli. Naozajstným zážitkom je návšteva mesta, do ktorého sa zveziete hotelovým novo zrekonštruovaným vozidlom Dodge.

30 – 40 minút jazdy od hotela sa nachádza malebné golfové ihrisko Victoria Golf a Country Resort. Toto ihrisko figuruje medzi 100 najkrajšími golfovými ihriskami na svete podľa „Golfer's Digest“. Ihrisko, ktoré bolo navrhnuté slávnym golfovým architektom Donaldom Steelom, ponúka štandard USGA podporený malebnou tropickou krajinou. Celý projekt bol navrhnutý s najvyšším ohľadom na ekológiu a tunajšie priestory obývajú jelene, opice, mangusty, mačky rybárske a 70 druhov vtákov.

Súčasťou hotela sú kúpele Ayurvedic Spa. Sú oázou starobylej múdrosti – ajurvédy, vedy o dlhovekosti. Vyškolení a kvalifikovaní terapeuti vám ponúknu celý rad procedúr, ktoré vás omladia zvnútra aj zvonku.

Mapa - Mahaweli Reach Hotel *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Mahaweli Reach Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mahaweli Reach Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recezie hotela Mahaweli Reach Hotel *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.