Mahaweli Reach Hotel *****

Srí Lanka

Celý svet sa bude točiť okolo Vás...

Osobne
sme
bývali

Hotel Mahaweli Reach Hotel *****

Lokalita Srí Lanka, Kandy | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Perfektní služby a komfort Romantické okolí řeky Dobrá dostupnost do Kandy
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Mahaweli Reach Hotel ***** Srí Lanka

Skrytý v Kandy – na sviežom zelenom kopci hlavného mesta ostrova. Vašu fantáziu zaujme Mahaweli Reach Hotel sotva vstúpite do jeho elegantného prostredia. Úsmevy personálu budú doplnené typickým teplom hotela a luxusnými službami na osobnej úrovni, ktoré sú samozrejmou súčasťou servisu pre každého hosťa.

Rezort sa nachádza v meste Kandy, čo je niečo málo cez dve hodiny jazdy od Colomba a cesta vedie cez dychberúcu scenériu miestneho pohoria.

Hotel získal svoj názov vďaka svojej jedinečnej polohe pozdĺž najdlhšej rieky Srí Lanky, ktorá nesie meno Mahaweli. Tá sa nachádza len pár minút cesty za Kandy, a tým poskytuje ideálnu prístupnosť z mesta.

Mahaweli Reach Hotel má tu česť byť prvým päťhviezdičkovým hotelom v Kandy a aj naďalej je merítkom pre vysnívanú dovolenku v tomto meste.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Junior Suite

panoramatický výhľad na rieku a na okolité hory priestor k posedeniu izbový trezor jacuzzi minibar domáce kino/ LCD obrazovky fax/ IDD telefóny súkromné balkóny..

Deluxe rooms

výhľad na záhradu/ bazén/ rieku klimatizácia a ventilátory izbová služba 24 hodín denne vlastný balkón izbový trezor minibar reprodukovaná hudba TV a IDD telefón..

Executive Suite

výhľad na záhradu/ bazén/ rieku koberce od stene k stene klimatizácia a ventilátory WC pre hostí priestory pre posedenie a jedálenský kút izbová služba 24 hodín denne vlastný balkón izb..

Presidential Suite

výhľad na záhradu/ bazén/ rieku koberce od stene k stene klimatizácia a ventilátory kuchynka veľký obývací/jedálenský kút jacuzzi v hlavnej spálni dve spálne vlastný balkón izbový tr..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotelové restaurace vaří po celý den speciality reprezentující indickou, thajskou, arabskou, mongolskou, evropskou, čínskou a samozřejmě místní, srí lanskou, kuchyni. K dispozici je i dětské menu, pokrmy podávané formou bufetu, menu á la carte a vegetariánské menu. Snídaně se podávají od 6:00 do 9:30, obědy od 12:30 do 14:30 a večeře od 19:30 a 22:30.

Hostům je k dispozici také bar u bazénu, kde si můžete dopřát whisky, likéry, aperitivy, pivo, koktejly i ovocné šťávy.

Pokud toužíte po speciálním stolování, v hotelu se pořádají noci BBQ i tradiční srílanské noci.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Mahaweli Reach Hotel

Čaká na Vás 112 štýlovo zariadených izieb s úchvatným výhľadom na rieku Mahaweli alebo na tropické záhrady pri hoteli. Všetky izby Vám poskytnú pravý luxus.

Hotel ponúka štyri kategórie ubytovania, medzi ktoré patria Junior Suites, izby Delux,The Presidential Suite a The Executive Suite plné výraznej extravagancie.

Ponuka izieb

Junior Suite

panoramatický výhľad na rieku a na okolité hory priestor k posedeniu izbový trezor jacuzzi minibar domáce kino/ LCD obrazovky fax/ IDD telefóny súkromné balkóny

Deluxe rooms

výhľad na záhradu/ bazén/ rieku klimatizácia a ventilátory izbová služba 24 hodín denne vlastný balkón izbový trezor minibar reprodukovaná hudba TV a IDD telefón

Executive Suite

výhľad na záhradu/ bazén/ rieku koberce od stene k stene klimatizácia a ventilátory WC pre hostí priestory pre posedenie a jedálenský kút izbová služba 24 hodín denne vlastný balkón izbový trezor minibar reprodukovaná hudba TV a IDD telefón

Presidential Suite

výhľad na záhradu/ bazén/ rieku koberce od stene k stene klimatizácia a ventilátory kuchynka veľký obývací/jedálenský kút jacuzzi v hlavnej spálni dve spálne vlastný balkón izbový trezor minibar reprodukovaná hudba TV a IDD telefón

Pláž a more

Hotel Mahaweli Reach se nachází v blízkosti města Kandy a svůj název získal díky své blízkosti nejdelší řece na Srí Lance, Mahaweli. Hotel proto nemá vlastní přístup k pobřeží.

Online cena a slevy Mahaweli Reach Hotel *****

Profi foto hotela Mahaweli Reach Hotel *****

Naše foto hotela Mahaweli Reach Hotel *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Mahaweli Reach Hotel

Hotelové restaurace vaří po celý den speciality reprezentující indickou, thajskou, arabskou, mongolskou, evropskou, čínskou a samozřejmě místní, srí lanskou, kuchyni. K dispozici je i dětské menu, pokrmy podávané formou bufetu, menu á la carte a vegetariánské menu. Snídaně se podávají od 6:00 do 9:30, obědy od 12:30 do 14:30 a večeře od 19:30 a 22:30.

Hostům je k dispozici také bar u bazénu, kde si můžete dopřát whisky, likéry, aperitivy, pivo, koktejly i ovocné šťávy.

Pokud toužíte po speciálním stolování, v hotelu se pořádají noci BBQ i tradiční srílanské noci.

Šport a wellness hotela Mahaweli Reach Hotel *****

Rezort má veľké množstvo vybavenia a možností k uspokojeniu Vašich potrieb:

 • Plavecký a detský bazén voľného tvaru,
 • plavba loďkami,
 • billiard,
 • posilňovňa,
 • dobre zariadené Business Centre,
 • špeciálna starostlivosť,
 • miestna kreatívna tvorba kytíc (Leaves & Petals).
 • VÝLETY

  Dalada Maligawa – Korene siahajú až do 16. storočia, kedy sa Chrám posvätného zubu Buddhy nachádzal uprostred mesta Kandy. Jedna z najpozoruhodnejších častí chrámu je patthirippuwa alebo Octagon, ktorý bol dostavaný na začiatku 19. storočia. Rituály sprevádzané flautou či trúbkou sa v chráme odohrávajú denne, aby uctili miestnu pamiatku. Verejne je pamiatka uctievaná pri Esala Perahera (=festival zubu) a sprievod sa koná v mesiaci Esala (júl/august) každý rok. Túto extravagantnú udalosť si nemôže nechať ujsť žiadny turista.

  Botanické záhrady The Royal Gardens, Peradeniya – Šesť kilometrov po ceste z Kandy do Colomba sa nachádzajú záhrady kandyánskej kráľovny. Pokrývajú 150 akrov a sú rajom tropickej zelene. Sú úchvatné a poskytujú posedenie, altánky, pavilóny a reštaurácie pri vchode. Medzi pozoruhodnosti záhrad patrí the Great Palm Avenue, dom orchideí, the Octagon House a záhony ibiškov, dosen, bugenwill a mnohých iných rastlín.

  Rajamaha Temple of Rangiri Dambulla – Chrám Zlatej skaly – Názov Dambulla pochádza zo slov Damba (skala) a Ulla (fontána). Neustále odkvapkávanie fontány je možné vidieť pri hlavnej budove. Tento buddhistický kláštor bol postavený kráľom Vattagamini Abhaya (43–17 pr.nl). Okrem 4 hlavných kláštorov obsahujú chrámy 153 rôznych vyobrazení Buddhu, obrazy 3 kráľov a 4 bohov a bohýň. Celý komplex je považovaný za umeleckú galériu unikátneho umenia.

  Labookellie Tea Centre – Mackwoods Labookellie Tea Centre je centrom čaju, ktoré sa nachádza v nadmorskej výške 1500 metrov v srdci Labookellie Estate, čo je jedna z čajových plantáží na Srí Lanke. Zastávka v takom prostredí poskytuje návštevníkom zdraviu veľmi prospešné klíma vrchoviny a umožňuje pohľad na nefalšovanú výrobu cejlonského čaju. Nedávna rekonštrukcia tohto čajového centra umožňuje návštevníkom a zákazníkom väčšie pohodlie v tomto autentickom prostredí.

  Sigiriya – Sigiriya patrí do svetového dedičstva UNESCO a je široko považovaná za „ôsmy div starovekého sveta“. Nachádza sa tu palác kráľa Kassapa doplnený príkopom, terasami a vodnými záhradami. Najväčšou pozoruhodnosťou je zrejme zrkadlová stena.

  Medzi ďalšie vhodné miesta k výletu patrí:

  Sloní siročinec Pinnawela – starajúci sa a chrániaci asi 60 slonov.

  The Lankathilaka Rajamaha Temple – pozoruhodný buddhistický chrám v dedine Handessa.

  Embekke Devale – prastarý chrám, ktorý je nádhernou ukážkou drevenej architektúry.

  Udawatte Kele Royal Sanctuary – historická, archeologická a náboženská lesná rezervácia na hrebeni kopca mesta Kandy.

Mapa - Mahaweli Reach Hotel *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Mahaweli Reach Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mahaweli Reach Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recezie hotela Mahaweli Reach Hotel *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Katarina Hutníková
Mahaweli Reach Hotel
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.