Saman Villas *****

Srí Lanka

Najčarovnejšie miesto pre Váš romantický útek

Osobne
sme
navštívili

Hotel Saman Villas *****

Hodnotenie 9.8 Hodnotilo 5 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Srí Lanka, Induruwa | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxusní suity s možností privátního bazénu Dech beroucí výhledy ze skalnatého výběžku Přátelský a pečlivý personál
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Saman Villas ***** Srí Lanka

Domovom rezortu Saman Villas je krásny skalnatý mys na južnom pobreží Srí Lanky. Hotel sa nachádza v pokojnej a ospalej rybárskej dedinke Aturuwella na okraji mesta Bentota. Môže sa pochváliť najúžasnejším výhľadom na Indický oceán spolu s jedným z najkrajších úsekov zlatej piesčitej pláže na južnom pobreží ostrova. Kombinácia bujnej tropickej vegetácie a pokojných pláží vytvára geniálne prostredie pre oddychovú dovolenku.
Saman Villas má tú česť byť prvým luxusným butikovým hotelom na Srí Lanke a je prevádzkovaný tak, aby bol ostatným hotelom vždy vzorom. Hotel bol ocenený cenou "Najlepšií butikový hotel na Srí Lanke" počas troch po sebe nasledujúcich rokov od Travel & Tourism Awards a ako uznanie tohto úspechu bol Saman Villas poctený získaním ceny "Siene slávy". Saman Villas je v súčasnosti najobľúbenejším hotelom v Bentote.
Od otvorenia hotela v roku 1995 sú postupne vykonávané jeho úpravy, aby aj naďalej zostal vyhľadávanou destináciou s jedinečným zázemím pre náročnejších cestovateľov. Pýchou rezortu je 26 suít a jedna dvojpodlažná vila. Všetky typy ubytovania sú jedinečné svojou pozíciou a ponúka úchvatný výhľad na oceán.
Saman Villas je so svojou neporovnateľnú atmosférou a službami vyhľadávaným cieľom pre snúbencov a novomanželov.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Saman Villas

Resort Saman Villas je v současnosti nejoblíbenějším hotelem v Bentotě. Má tu čest být prvním luxusním butikovým hotelem na Srí Lance a je provozován tak, aby byl ostatním hotelům vždy vzorem. Hotel byl oceněn cenou „Nejlepší butikový hotel na Srí Lance“ po dobu tří po sobě jdoucích let od Travel & Tourism Awards a jako uznání tohoto úspěchu byl Saman Villas poctěn získáním ceny „Síně slávy“. 

Srdcem hotelu je velký bazén s nekonečným okrajem. Díky umístění hotelu budete mít úchvatný výhled na pláž a Indický oceán. Resort nabízí krásné ubytování v tradičním srílanském stylu. Především můžeme doporučit nádherné suity s privátním 7mi metrovým bazénem a dostatkem soukromí. Ať si vyberete jakýkoliv typ ubytování, ze všech budete mít krásný výhled na moře. 

Hotel je vhodný především pro páry, které hledají klid a odpočinek.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Video hotela

Ponuka izieb

Superior Suite

Superior Suite

Elegantne zairadené a luxusné apartmány sú umiestnené na oboch stranách skalnatého mysu a umožňujú okúzľujúci výhľad na oceán a pobrežie...

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Priestranné apartmány Deluxe Suite sú umiestnené v južnej časti skalnatého výbežku a umožňujú nepretržitý výhľad na oceán...

Deluxe Suite with Swimming Pool

Deluxe Suite with Swimming Pool

Tieto unikátne apartmány sú umiestnené na severnej strane skalnatého výbežku a ponúkajú úžasný výhľad na zlaté piesočné pláže a more za nimi...

Grand Deluxe Suite with Swimming Pool

Grand Deluxe Suite with Swimming Pool

Klenot medzi butikovými hotelmi sa môže pochváliť týmto elegantne zariadeným apartmánom umiestneným na úplnom južnom cípe a umožňujúcim skvostný pohľad na zlatavú pláž s trblietav..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Vstúpte do architektonicky ohromujúcich a elegantných reštaurácií The Terrace a Fine Dining a dovoľte, aby miestny šéfkuchár pomocou svojho umenia pokúšal Vaše chuťové bunky.

Miestne reštaurácie ponúkajú zmes európskej, ázijskej a srílanskej kuchyne v podobe menu o štyroch chodoch. Hostia si môžu vychutnať večeru aj v záhradnej terase alebo využiť možnosť poraňajkovať či poobedovať v reštaurácii The Terrace. Okrem iného bol pre Vás precízne zostavený rozsiahly vínny lístok pre jemné doplnenie tunajších pokrmov.

Prežite čas večere na šiestich rôznych súkromných miestach…vychutnajte si jedlo pri svite mesiace, pri absolútnom kľude na okraji skaly na pobreží, na zlatavej pláži alebo v pohodlí Vášho apartmá. Vynechať by ste nemali jedálenský pavilón v záhradách kúpeľov a pavilón pri bazéne. A pokiaľ Vás zastihne hlad o polnoci, nie je to žiadny problém pre miestnu izbovú službu s polnočným občerstvením.

Nechať sa pohltiť prekrásnym západom slnka pri popíjaní drinku môžete v jednom z troch barov.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Saman Villas

Tradičný srílanský štýl 26 suit a dvojposchodové vily oživuje skalnatý výbežok po oboch jeho stranách. Vďaka svojej polohe poskytuje ubytovanie úžasný výhľad na Indický oceán. Všetky suity a vila ponúkajú absolútny komfort a sú umiestnené v dvojposchodových vilách s výhľadom na pláž, pričom vo vile sa nachádzajú len dve suity.

Jednoduché elegantné suity opisujú starovekú srílanskú architektúru inšpirovanú v tradičných chrámoch a ideálne zapadajú do okolitého prostredia. Zatiaľ čo všetky suity a vila ponúkajú manželské lôžka, dve Deluxe Suite s bazénmi môžu byť premenené na izby s oddelenými posteľami.

Ponuka izieb

Superior Suite

Superior Suite foto

Elegantne zairadené a luxusné apartmány sú umiestnené na oboch stranách skalnatého mysu a umožňujú okúzľujúci výhľad na oceán a pobrežie. Tieto apartmány sú navrhnuté v tradičnom srílanskom štýle a ponúkajú najmodernejšie vybavenie. Každý apartmán má balkón, salónok, spálňu, šatňu, veľkú vonkajšiu kúpeľňu s ohromnou terazzovou vaňou a vonkajšou dažďovou sprchou. Vybavenie a prvky: Výhľad na oceán, balkón s pohovkou a jedálenským kútom, salónik, spálňu s manželskou posteľou, šatňa, otvorená kúpeľňa s terazzovou vaňou, vonkajšia dažďová sprcha, 32 "LCD TV, CD prehrávač so systémom priestorového zvuku, minibar, sejf, sušič vlasov, zrkadlo (pre holenie a make-up), individuálna klimatizácia, elektronické závesy s nočným riadením, izbová služba 24 hodín denne, špirálový pružinový matrac, ktorý je tvarovací a umožňuje pokojnejší spánok, vankúš šetrný ku krku a možnosť výberu iných dvoch vankúšov, župan a papuče, toaletné potreby, WiFi, bezplatný ranný čaj alebo káva raz denne, bezplatné čistenie topánok, balená voda, uvítací ovocný kôš a drink.

Deluxe Suite

Deluxe Suite foto

Priestranné apartmány Deluxe Suite sú umiestnené v južnej časti skalnatého výbežku a umožňujú nepretržitý výhľad na oceán. Tieto apartmány sú navrhnuté v tradičnom srílanskom štýle a ponúkajú najmodernejšie vybavenie. Každý apartmán zahŕňa verandu, ktorá sa otvára do záhrady s vlastnými slnečnými ležadlami, salónik, spálňu s malou záhradou, šatňu, veľkú vonkajšiu kúpeľňu s ohromnou terazzovou vaňou a vonkajšou dažďovou sprchou. Vybavenie a prvky: Výhľad na oceán, veranda s pohovkou a jedálenským kútom, súkromná záhrada s ležadlami, salónok, spálňa s manželskou posteľou otvorená do malej záhrady, šatňa, otvorená kúpeľňa s terazzovou vaňou, vonkajšia dažďová sprcha, 32 "LCD TV, CD prehrávač so systémom priestorového zvuku, minibar, sejf, sušič vlasov, zrkadlo (pre holenie a make-up), individuálna klimatizácia, elektronické závesy s nočným riadením, izbová služba 24 hodín denne, špirálový pružinový matrac, ktorý je tvarovací a umožňuje pokojnejší spánok, vankúš šetrný ku krku a možnosť výberu iných dvoch vankúšov, župan a papuče, toaletné potreby, WiFi, bezplatný ranný čaj alebo káva raz denne, bezplatné čistenie topánok, balená voda, uvítací ovocný kôš a drink.

Deluxe Suite with Swimming Pool

Deluxe Suite with Swimming Pool foto

Tieto unikátne apartmány sú umiestnené na severnej strane skalnatého výbežku a ponúkajú úžasný výhľad na zlaté piesočné pláže a more za nimi. Design je navrhnutý v tradičnom srílanskom štýle a izby ponúkajú najmodernejšie vybavenie. Každý apartmán zahŕňa verandu, ktorá sa otvára do záhrady s vlastnými slnečnými ležadlami a so sedemmetrovým bazénom, salónik, spálňu s malou záhradou, šatňu, veľkú vonkajšiu kúpeľňu s ohromnou terazzovou vaňou a vonkajšou dažďovou sprchou. Vybavenie a prvky: Výhľad na oceán, veranda s pohovkou a jedálenským kútom, súkromná záhrada s ležadlami, súkromný sedemmetrový bazén s nekonečnou hranou a výhľadom na oceán, salónik, spálňa s manželskou posteľou alebo s oddelenými posteľami, šatňa, otvorená kúpeľňa s terazzovou vaňou, vonkajšia dažďová sprcha, 32 "LCD TV, CD prehrávač so systémom priestorového zvuku, minibar, sejf, sušič vlasov, zrkadlo (pre holenie a make-up), individuálna klimatizácia, elektronické závesy s nočným riadením, izbová služba 24 hodín denne, špirálový pružinový matrac, ktorý je tvarovací a umožňuje pokojnejší spánok, vankúš šetrný ku krku a možnosť výberu iných dvoch vankúšov, župan a papuče, toaletné potreby, WiFi, bezplatný ranný čaj alebo káva raz denne, bezplatné čistenie topánok, balená voda, uvítací ovocný kôš a drink.

Grand Deluxe Suite with Swimming Pool

Grand Deluxe Suite with Swimming Pool foto

Klenot medzi butikovými hotelmi sa môže pochváliť týmto elegantne zariadeným apartmánom umiestneným na úplnom južnom cípe a umožňujúcim skvostný pohľad na zlatavú pláž s trblietavým oceánom. Tento apartmán je navrhnutý v tradičnom srílanskom štýle a ponúka súkromný sedemmetrový bazén s vlastným priestorom okolo, ležadlá, jedálenský kút, verandu, ktorá sa otvára do záhrady s vlastnými slnečnými ležadlami, salónik, spálňu, šatňu, veľkú vonkajšiu kúpeľňu s vnútorným sprchovacím kútom a s ohromnou terazzovou vaňou. Vybavenie a prvky: Výhľad na oceán, veranda s pohovkou a jedálenským kútom, súkromná záhrada s ležadlami, súkromný sedemmetrový bazén s nekonečnou hranou a výhľadom na oceán s vlastným okolitým priestorom a jedálňou, salónik, spálňa s manželskou posteľou, šatňa, otvorená kúpeľňa s terazzovou vaňou, vnútorný sprchovací kút, 32 "LCD TV, CD prehrávač so systémom priestorového zvuku, minibar, sejf, sušič vlasov, zrkadlo (pre holenie a make-up), individuálna klimatizácia, elektronické závesy s nočným riadením, izbová služba 24 hodín denne, špirálový pružinový matrac, ktorý je tvarovací a umožňuje pokojnejší spánok, vankúš šetrný ku krku a možnosť výberu iných dvoch vankúšov, župan a papuče, toaletné potreby, WiFi, bezplatný ranný čaj alebo káva raz denne, bezplatné čistenie topánok, balená voda, uvítací ovocný kôš a drink.

Saman Villa Suite with Swimming Pool

Saman Villa Suite with Swimming Pool foto

Exkluzívne navrhnutá vila ponúka dve poschodia absolútneho luxusu. Priestranné prízemie sa skladá z verandy otvárajúcej sa k záhrade so súkromnými ležadlami, obývacej izby s výhľadom na oceán, šatne a veľkej otvorenej kúpeľne s ohromnou terazzovou vaňou a dažďovou sprchou. Otvorená kúpeľňa je rozšírená až k okoliu bazéna, ktoré prechádza v slnečnú terasu s bazénom. Horné poschodie vily sa skladá z veľkej spálne s balkónom, ktorý poskytuje nádherný výhľad na záhradu a oceán, ďalej z obývacieho priestoru a pripojenej kúpeľne. Vybavenie a prvky: Výhľad na oceán, obývací priestor na prízemí prechádza do verandy s pohovkou a jedálenským kútom, súkromná záhrada s ležadlami, otvorená kúpeľňa s veľkou terazzovou vaňou, vonkajšia dažďová sprcha, súkromný sedemmetrový bazén so slnečnou terasou a ležadlami, veľká spálňa na hornom poschodí s balkónom a jedálenským kútom, 32 "LCD TV, CD prehrávač so systémom priestorového zvuku, minibar, sejf, sušič vlasov, zrkadlo (pre holenie a make-up), individuálna klimatizácia, elektronické závesy s nočným riadením, izbová služba 24 hodín denne, špirálový pružinový matrac, ktorý je tvarovací a umožňuje pokojnejší spánok, vankúš šetrný ku krku a možnosť výberu iných dvoch vankúšov, župan a papuče, toaletné potreby, WiFi, bezplatný ranný čaj alebo káva raz denne, bezplatné čistenie topánok, balená voda, uvítací ovocný kôš a drink.

Pláž a more

Resort se nachází na skalnatém výběžku, na který z obou stran navazuje nádherná dlouhá pláž s prachovým pískem světlé barvy. Vody oceánu přelévající se těsně u resortu vás ohromí krásnou tyrkysovou barvou, která v dálce postupně přechází v ty nejtemnější odstíny modré.

 

Online cena a slevy Saman Villas *****

Profi foto hotela Saman Villas *****

Naše foto hotela Saman Villas *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Saman Villas

Vstúpte do architektonicky ohromujúcich a elegantných reštaurácií The Terrace a Fine Dining a dovoľte, aby miestny šéfkuchár pomocou svojho umenia pokúšal Vaše chuťové bunky.

Miestne reštaurácie ponúkajú zmes európskej, ázijskej a srílanskej kuchyne v podobe menu o štyroch chodoch. Hostia si môžu vychutnať večeru aj v záhradnej terase alebo využiť možnosť poraňajkovať či poobedovať v reštaurácii The Terrace. Okrem iného bol pre Vás precízne zostavený rozsiahly vínny lístok pre jemné doplnenie tunajších pokrmov.

Prežite čas večere na šiestich rôznych súkromných miestach…vychutnajte si jedlo pri svite mesiace, pri absolútnom kľude na okraji skaly na pobreží, na zlatavej pláži alebo v pohodlí Vášho apartmá. Vynechať by ste nemali jedálenský pavilón v záhradách kúpeľov a pavilón pri bazéne. A pokiaľ Vás zastihne hlad o polnoci, nie je to žiadny problém pre miestnu izbovú službu s polnočným občerstvením.

Nechať sa pohltiť prekrásnym západom slnka pri popíjaní drinku môžete v jednom z troch barov.

Aktivity

Máte-li dostatek času, nezůstávejte pouze za zdmi resortu a vydejte se objevovat krásy Srí Lanky. Oblast Bentota zachycuje srdce a duši ostrovního života. Představuje místní rybáře, tropickou džungli i mírumilovné obyvatele. V rámci této oblasti můžete vyrazit na řadu výletů, díky kterým se stanete součástí ostrovního života.

Resort Saman Villas vám doporučuje tyto výlety:

 • Cyklo-výlet: užijte si scénickou jízdu malebnou krajinou s políčky. Uvidíte 125 let starý chrám Katukoliha i domy vyznávající holandskou architekturu.
 • Pěší výlet: na vlastní kůži okuste místní krajinu a život v autentických vesnicích.
 • Brief Garden: představují zahrady, které byly navrženy známým srílanským architektem Bevisem Bavou. Jeho dílo je esteticky rozloženo na pěti akrech a oplývá bujnou vegetací. Sochy a široká škála tropických stromů a rostlin prostupují celým areálem zahrad a ztělesňují všechny druhy energií, které architekt do Brief Garden vložil.
 • Návštěva buddhistického chrámu Kande Viharaya.
 • Vodní sporty: vodní lyžování, jet ski, mono ski, wake boarding, jízda na banánu, windsurfing a kánoe.
 • Dutch Fort: je starobylou holandskou pevností, jež byla nedávno prohlášena za „Světové dědictví“. Nachází se v pobřežním městě Galle. Pevnost byla postavena holandskou společností poté, co město Galle dobyli Portugalci v 17. století.
 • Návštěva rybího trhu.
 • Safari na řece: plavba skrz nedotčený mangrovový les, okolo mnoha malých ostrůvků a po řece s třpytivými přírodními krásami.
 • Exkurze pralesem: Sinharaja zasahuje do několika různých provincií a je národním parkem a místem s výraznou biodiverzitou. Tato rezervace nabyla také mezinárodního významu v podobě biosférické rezervace UNESCO. Za svůj domov ji považuje mnoho endemických druhů hmyzu, obojživelníků, plazů, ptáků, savců a stromů.
 • Pozorování velryb a delfínů.
 • Rybaření na otevřeném moři.
 • Potápění.

Šport a wellness hotela Saman Villas *****

Hosťom je odporúčané opustiť počas svojho pobytu priestory rezortu, aby sa mohli pokochať rozmanitosťou Srí Lanky, pre ktorú je tak známa.

Zaujímavé miesta pre vaše výlety

Brief Garden (vzdialenosť: 13 km, lokalita: Kalawila)

Záhrady boli navrhnuté známym srílanským architektom Bevisom Bavou. Jeho dielo je esteticky rozložené na piatich akroch a oplýva bujnou vegetáciou. Sochy a široká škála tropických stromov a rastlín prestupujú celým areálom záhrad a stelesňujú všetky druhy energií, ktoré architekt do Brief Garden vložil.

Buddhistický chrám Kande Viharaya (6 km, Aluthgama)

Chrám s dlhou históriiou dnes predstavuje dôležitý článok buddhistických kultúrnych a náboženských aktivút na Srí Lanke.

Vodné športy (5km, Bentota)

K dispozícii je široká ponuka vodných športov v podobe vodného lyžovania, vodných skútrov, vodného lyžovania na jednej lyži, wake-boardingu, jazdy na „banáne“, kanoe a windsurfingu.

Dutch Fort (50 km, Galle)

Starobylá holandská pevnosť, ktorá bola nedávno prehlásená za „Svetové dedičstvo“, sa nachádza v pobrežnom meste Galle. Pevnosť bola postavená holandskou spoločnosťou potom, čo mesto Galle dobyli Portugalci v 17. storočí. Na 87 akroch sa nachádza pôvodná brána, tradičné holandské budovy, maják, prvé námorné múzeum na Srí Lanke a holandský kostol.

Rybí trh (10 km, Beruwala) Veľmi rušné miesto Vám umožní byť svedkami typického rybieho trhu na Srí Lanke a budete môcť pozorovať, ako sú nočn'úlovky rybárov vydražené miestnymi maloobchodníkmi.

Kanneliya (90km, Udugama)

Biosférická rezervácia UNESCO v podobe lesného komplexu pokrýva územie o rozlohe cez 10 tisíc akrov na juhu Srí Lanky. Kanneliya je ideálne miesto pre milovníkov prírody, pretože je uznávaná ako posledný dažďový prales na Srí Lanke a oplýva bohatou flórou južnej Ázie.

Lunuganga (7 km, Bentota)

Lunuganga bol prekrásny krajinársky vidiecky dom známeho srílanského architekta Geoffrey Bawy. Tento dom so vzácnymi kvetinami je skutočným zážitkom pre obdivovateľov prírodných krás. Záhrada je otvorená pre návštevníkov denne od 9 do 17 hodín.

Maduganga River Safari (18 km, Balapitiya)

Plavba cez nedotknutý mangrovový les, okolo mnohých malých ostrovčekov a po rieke s trblietavými prírodnými krásami. Pre Vaše potešenie môže byť pripravená jazda loďou a rybolov na plytčine.

Lesná rezervácia Sinharaja (80 km, juhozápadná oblasť Srí Lanky)

Sinharaja zasahuje do niekoľkých rôznych provincií a je národným parkom a miestom s výraznou biodiverzitou. Táto rezervácia nadobudla aj medzinárodný význam v podobe biosférickej rezervácie UNESCO. Za svoj domov ju považuje množstvo endemických druhov hmyzu, obojživelníkov, plazov, vtákov, cicavcov a stromov.

Projekt na ochranu korytnačiek (10 km, Kosgoda)

Pozorujte až pať druhov srílanských korytnačiek v ich prirodzenom prostredí…možno sa Vám dokonca podarí vidieť korytnačky pri kladení vajíčok. Tento projekt je jediný svojho druhu, pretože korytnačky nie sú držané v zajatí, a tak predstavuje jedinečný zážitok pre návštevníkov.

Trekkingové trasy dedinami (3km, Bentota)

Užite si scénickú trekkingovú cestu cez malebné ryžové polia a potoky typické pre miestne dedinky. Tento výlet zahŕňa návštevu dedinského chrámu s jeho „Dagabou“ na najvyššom bode Bentoty s nádherným panoramatickým výhľadom.

Pozorovanie veľrýb a delfínov – len november až apríl (95 km do prístavu)

Vydajte sa na šíry oceán, na miesto asi hodinu plavby od prístavu Mirissa. Tri až štyri hodiny strávené na mori a pozorovanie vzrušujúcich stvorení v podobe veľrýb a delfínov naozaj stojí za to. Hotel poskytuje balíček s raňajkami a vodou so sebou.

Hlbokomorské rybárčenie a plavby po rieke (4km, Bentota)

Potápanie (4–6 km, Bentota a Aluthgama, potápačské vybavenie je k dispozícii v oboch miestach)

Canal Tour (doba trvania: cca 2,5 hod) – čoskoro k dispozícii

Cesta začína pri starovekom chráme Athuruwella, ktorý sa nachádza len pár minút chôdze od hotela. Plavba po starých holandských kanáloch, ktoré pretínajú ryžové polia a mangrovové porasty s rôznymi druhmi živočíchov a inou tropickou vegetáciou končí pri chráme Katukoliha.

THE SAHANA SPA

Sahana spa sú prvými kúpeľami na Srí Lanke, ktoré zaviedli koncept procedúr prevádzaných v otvorených apartmánoch v súkromnej záhrade s rôznorodými vodnými prvkami. Ponúkané je súkromné zariadenie ako jacuzzi, kvetinové kúpele, rôzne druhy jedál a relaxačné priestory.

Deluxe Suite sa nachádzajú v pozoruhodnej vodnej záhrade a zahŕňajú aromatickú saunu, parnú sprchu, jacuzzi, kvetinové kúpele, miestnosť pre procedúry, jedáleň a relaxačný pavilón.

Superior Suites sú umiestnené v úžasnej tropickej záhrade a majú k dispozícii jacuzzi, kvetinové kúpele, miestnosť pre procedúry a jedálenský kút.

Procedúry v kúpeľoch Sahana spa majú korene v starodávnych tradíciách prírodného liečiteľstva, ktoré využívajú éterické oleje a srílanské byliny a kombinujú ich s holistickými terapiami – aromaterapie, ajurvéda, reflexné terapie, liečba horúcimi kameňmi, ktoré sú používané k odstráneniu stresu a omladeniu mysle.

Dostane sa Vám starostlivosť od oddaných terapeutov, ktorí prešli rozsiahlou odbornou prípravou najvyššej kvality.

Mapa - Saman Villas *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Saman Villas *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Saman Villas *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recezie hotela Saman Villas *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Ing. Pavlína Zbořilová
Saman Villas
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.