Serene Pavilions *****

Srí Lanka

Naozaj jedinečný butikový hotel

Osobne
sme
navštívili

Hotel Serene Pavilions *****

Lokalita Srí Lanka, Wadduwa | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Unikátní resort pro ty nejnáročnější Privátní vily s vlastním bazénem Kvalitní hotelové lázně
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Serene Pavilions ***** Srí Lanka

Serene Pavilions je priestranné tropické útočisko skladajúce sa z 12 prepychových pavilónov, kde sa snúbi luxus a prvotriedny servis s dychberúcou prírodnou krásou, aby spoločne vytvorili prostredie najlepšieho hotela na Srí Lanke pre najnáročnejšiu klientelu.

Rezort je vyvrcholením kombinácie činností plynúcich z odvetvových znalostí a tiež zo skúseností, ktoré boli pozbierané počas niekoľkých dekád medzinárodného cestovného ruchu. Toto spojenie prispelo k vytvoreniu niečoho krásneho, nezabudnuteľného a život povyšujúceho na ospalom západnom pobreží Srí Lanky.

Po vstúpení do Serene Pavilions cez impozantnú bránu pri vchode, sa ocitnete v prostredí, kde sa môžu uskutočniť všetky Vaše priania a túžby vo svete tropickej fantázie a vychutnaní vynikajúcich pokrmov, po delikátnom poháriku vína, plávaní, čítaní v palmovej záhrade alebo po prechádzaní sa po opustenej pláži a pozorovaní miestnych rybárov, ktorých úlovky sú servírované k lahodnej hotelovej večeri. V priestoroch strediska sa nachádza 12 pavilónov, kúpele, posilňovňa, tenisový kurt, čitáreň, plavecký bazén, reštaurácia, bar a k dispozícii sú súkromní majordómovia, ktorí nenápadne uspokoja Vašu fantáziu po tom, čo sa prebudíte pri zvuku ranného spevu tropického vtáctva a ukľudňujúceho špliechania Indického oceánu.

Pobyt v Serene Pavilions je považovaný za veľmi zvláštnu príležitosť k tomu, aby ste si vychutnali idylické miesto, či už počas svadby, výročia alebo narodenín. Zamestnanci rezortu urobia všetko pre to, aby sa Váš významný deň stal nezabudnuteľným.

Dôraz na detaily je všadeprítomný od nepoškvrnených záhrad až po bacuľaté vankúše. Opojná zmes srílanskej a balijskej architektúry a nábytku spoločne s okázalosťou miestneho prostredia poskytuje služby najvyššej svetovej kvality a romantika trópov omámi Vaše zmysly.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Serene Pavilions

Resort Serene Pavilions je luxusní resort vhodný pro náročné klienty. Na výběr máte z dvou kategorií ubytování, Ocean Pavilion a Garden Pavilion. My doporučujeme Ocean Pavilion, ze kterého je krásný výhled na moře. Všechny pavilony mají soukromý bazén a jsou velmi prostorné. Ubytování poskytuje dostatek soukromí a je velmi klidné. Vhodnější je spíše pro páry než pro rodiny s dětmi. 

Jedná se o menší butikový hotel, který si zakládá na individuálním přístupu ke klientům. Vily nejsou číslované, tak jak je běžné v jiných resortech, ale každá vila má své vlastní jméno. Zaměstnanci hotelu vám splní všechny vaše přání ještě než je vyslovíte. Po celou dobu ubytování vám je k dispozici váš osobní komorník. 

Nenechte si ujít poznání autentické srílanské kultury a naplánujte si během svého pobytu poznávací výlety. Hotel je díky svému umístění na západním pobřeží vhodný pro jednodenní výlety například do pevnosti Galle nebo do hlavního města Colombo. 

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Ponuka izieb

Ocean Pavilion

Ocean Pavilion

Ocean Pavilions (8×) sú vyhotovené v tradičnom balijskom štýle a vybavené: súkromným bazénom z časti obkladaným drevom, obývacou izbou a jedálenským kútom smerujúcim na slnečnu stra..

Garden Pavilion

Garden Pavilion

Garden Pavilions (4×) sú taktiež postavené v balijskom štýle a vybavené: súkromným bazénom z časti obkladaným drevom, obývacou izbou a jedálenským kútom smerujúcim na slnečnu stranu..

2-Bedroom Garden Pavilion

2-Bedroom Garden Pavilion

Dvouložnicové Garden Pavilions vám také nabídnou vlastní bazén, dále venkovní obývací a jídelní část, kuchyňku, mramorovou koupelnu s jacuzzi a odděleným sprchovým koutem a WC...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Tesná blízkosť Indického oceánu k hotelu umožňuje návštevníkom vychutnať si najčerstvejšie ryby zakúpené od miestnych rybárov. Ponúka sa aj možnosť, aby ste si kúpili ryby sami na pláži alebo na miestnom trhu a potom ich nechali uvariť podľa Vášho želania.

Kanic červený, kanic malý, šproty a tuniak sú najhojnejšími úlovkami v okolí Wadduwa. Kúsok ďalej na juh zahŕňajú úlovky napríklad homáre, makrely a iné živočíchy oceánu. Jahňacie a kačacie mäso sa dováža z Nového Zélandu, kým hovädzie pochádza z Austrálie. Hotel sa pýši miestnou udržateľnosťou a iným než červeným mäsom, ktoré hrá v tunajšej kuchyni veľkú rolu, zásobujú veľkú časť ostrova na miestnej úrovni.

Pokiaľ ide o ovocie a zeleninu, potreba dovozu nie je tak celkom na mieste. Vďaka ôsmim klimatickým zónam sa na ostrove pestuje veľké množstvo rozmanitých druhov ovocia a zeleniny. Ananás, mango, papaya, mangostany a kokosové orechy patria medzi najhojnejšiu a dobre známu súčasť srílanskej vegetariánskej stravy. Ďalej lákavé a možno menej známé pochúťky, ako je okra a žakie čakajú na tých, ktorí chcú rozšíriť svoju paletu chutí.

Domáca pekáreň je vrcholom hotelovej kuchárskej skladačky. Čerstvo upečený chleba sprevádza všetky pokrmy. Dôraz je kladený na rozmanitosť ponuky pokrmov, ktoré sú podávané s chlebom a zdobia jedálenské stoly mnohých juhovýchodných ázijských a tiež európskych krajín. Miestna kuchyňa sa nebomedzuje len na jeden štýl varenia a snaží sa vytvoriť niečo nové a vzrušujúce, čo Vaše chuťové poháriky znamenito ocenia.

The Pavilions Restaurant je tak malebné prostredie, aké si len viete predstaviť. Vychutnáte si tu naozaj nezabudnuteľné jedlo, ktoré kombinuje bohaté miestne produkty s niektorými najlepšími surovinami z celého sveta. Šéfkuchár a jeho rozsiahly tím spolu s epikurejskými vlastníkmi vytvorili ponuku plnú citu, kreativity a chuti, ktorá bude výzvou a poteší nejedného labužníka.

Reštaurácia je nasmerována na západ a nachádza sa nad barom Amritha. Jeden z hlavných konceptov hotelového priestoru dodržuje diskrétnosť a bohatosť zariadenia a pri zvodnom nočnom osvetlení či prirodzenej harmónii cez deň vytvára skutočne romantické prostredie s výhľadom na palmovú záhradu a lesknúci sa Indický oceán, pričom Vašu pozornosť od vychutnávania jedla a vína občas odpúta tropické vtáctvo alebo prichádzajúca rybárska loď. O čerstvosti pokrmov svedčí menu, ktoré sa obmieňa každý deň. Po príchode do reštaurácie sa Vás spýtajú, či si nesadnete s miestnym šéfkuchárom, čo Vám dá možnosť prebrať s ním Vaše kulinárske požiadavky a očakávania. Nevtieravá interakcia medzi hosťami a personálom patrí k srdcu hotelovej etiky a Vy tak môžete pomôcť nášmu kuchárskemu tímu prekonať Vaše chuťové očakávania.

Pokiaľ Vám vyhovuje absolútne súkromie, šéfkuchár príde priamo do Vašej vily, pri varení vytvorí príjemné domáce prostredie a Vy si pochutnáte na vynikajúcom jedle, či už z menu, pri grilovaní či vlastnom kuchárskom umení a pritom Vás šéfkuchár zavedie na dobrodružnú cestu najrôznejšími ingredienciami dostupnými vo Vašej kuchyni. Samozrejme existuje možnosť vziať si jedlo k bazénu, na pláž alebo na odľahlý kút záhrady.

Bar Amritha je jednoducho ohromujúce miesto k posedeniu pri poháriku. Tvárou v tvár západu a s výhľadom na záhradu, pláž a oceán naplnia západy Slnka Vaše sny o tropických rajoch pri januárovom popoludní. Nábytok je rovnako ako zbytok hotela zladený v duchu Bali a Srí Lanky a vybavený množstvom hlbokých a príjemných stoličiek, ktoré Vám pomôžu zabudnúť na rušivé elementy každodenného života.

Výber likérov je práve to, čo by ste očakávali od hotela svetovej úrovne. Rovnako ako v kuchyni vyznieva koncept baru skôr neformálne, ale pritom je zameraný na poskytovanie tej najvyššej kvality pohostinnosti. Zatiaľ čo úplné súkromie je znakom pavilónov, bar Amritha umožňuje konverzovať s ostatnými hosťami a zažiť spoločenskú atmosféru. Vínny lístok je vyčerpávajúci a kladie zvláštny dôraz na Nový svet. Arak je na Srí Lanke národným nápojom a zamestnanci Vám radi obozretne odporučia konkrétnu značku. Každé ráno sa muži známi ako „toddy tappers“ pohybujú v korunách kokosových paliem na mieste bývalej kokosovej plantáže a získavajú suroviny pre Arak, aby si hostia mohli tento jemný nápoj v pokoji vychutnať.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Serene Pavilions

Izby sú prestúpené decentnou eleganciou a diskrétnou dokonalosťou. Rezort ponúka dve kategórie ubytovania:

 

Ponuka izieb

Ocean Pavilion

Ocean Pavilion foto

Ocean Pavilions (8×) sú vyhotovené v tradičnom balijskom štýle a vybavené: súkromným bazénom z časti obkladaným drevom, obývacou izbou a jedálenským kútom smerujúcim na slnečnu stranu, špajzou a kuchynským kútom, mramorovou kúpeľňou s vírivkou, samostatným sprchovacím kútom a WC, manželskou posteľou s nebesami s výberom vankúšov, šatňou s veľkou skriňou, wi-fi, dennou posteľou s množstvom vankúšikov, Home Entertainment Systémom zahŕňajúcim iPod/DVD/CD prehrávačom a širokouhlou TV, elektronickým trezorom, sušičom vlasov a niekoľkými adaptérmi. Ďalej sú súčasťou každej izby telefóny s IDD pripojením. K vybaveniu patrí aj súkromný bar s ponukou miestnych a medzinárodných nápojov. V tejto kategórii ubytovania je k dispozícii osobný komorník a to 24 hodín denne.

Garden Pavilion

Garden Pavilion foto

Garden Pavilions (4×) sú taktiež postavené v balijskom štýle a vybavené: súkromným bazénom z časti obkladaným drevom, obývacou izbou a jedálenským kútom smerujúcim na slnečnu stranu, špajzou a kuchynským kútom, mramorovou kúpeľňou s vírivkou, samostatným sprchovacím kútom a WC, manželskou posteľou s nebesami s výberom vankúšov, šatňou s veľkou skriňou, wi-fi, dennou posteľou s množstvom vankúšikov, Home Entertainment Systémom zahŕňajúcim iPod/DVD/CD prehrávačom a širokouhlou TV, elektronickým trezorom, sušičom vlasov a niekoľkými adaptérmi. Ďalej sú súčasťou každej izby telefóny s IDD pripojením. K vybaveniu patrí aj súkromný bar s ponukou miestnych a medzinárodných nápojov. V tejto kategórii ubytovania je k dispozícii osobný komorník a to 24 hodín denne.

2-Bedroom Garden Pavilion

2-Bedroom Garden Pavilion foto

Dvouložnicové Garden Pavilions vám také nabídnou vlastní bazén, dále venkovní obývací a jídelní část, kuchyňku, mramorovou koupelnu s jacuzzi a odděleným sprchovým koutem a WC. Spát budete na posteli velikosti king 4 poster. K dispozici budete mít stejné vybavení jako v pavilonech Ocean. Samozřejmostí je 24 hodinový osobní pokojový servis.

Pláž a more

Srí Lanka je proslulá svými nádhernými plážemi s jemným světlým pískem. Výjimkou není ani pobřeží, u kterého se nachází resort Serene Pavilions. Pláž lemující brány resortu vás okouzlí zlatavým pískem a přílivy třpytivého oceánu.

Online cena a slevy Serene Pavilions *****

Profi foto hotela Serene Pavilions *****

Naše foto hotela Serene Pavilions *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Serene Pavilions

Tesná blízkosť Indického oceánu k hotelu umožňuje návštevníkom vychutnať si najčerstvejšie ryby zakúpené od miestnych rybárov. Ponúka sa aj možnosť, aby ste si kúpili ryby sami na pláži alebo na miestnom trhu a potom ich nechali uvariť podľa Vášho želania.

Kanic červený, kanic malý, šproty a tuniak sú najhojnejšími úlovkami v okolí Wadduwa. Kúsok ďalej na juh zahŕňajú úlovky napríklad homáre, makrely a iné živočíchy oceánu. Jahňacie a kačacie mäso sa dováža z Nového Zélandu, kým hovädzie pochádza z Austrálie. Hotel sa pýši miestnou udržateľnosťou a iným než červeným mäsom, ktoré hrá v tunajšej kuchyni veľkú rolu, zásobujú veľkú časť ostrova na miestnej úrovni.

Pokiaľ ide o ovocie a zeleninu, potreba dovozu nie je tak celkom na mieste. Vďaka ôsmim klimatickým zónam sa na ostrove pestuje veľké množstvo rozmanitých druhov ovocia a zeleniny. Ananás, mango, papaya, mangostany a kokosové orechy patria medzi najhojnejšiu a dobre známu súčasť srílanskej vegetariánskej stravy. Ďalej lákavé a možno menej známé pochúťky, ako je okra a žakie čakajú na tých, ktorí chcú rozšíriť svoju paletu chutí.

Domáca pekáreň je vrcholom hotelovej kuchárskej skladačky. Čerstvo upečený chleba sprevádza všetky pokrmy. Dôraz je kladený na rozmanitosť ponuky pokrmov, ktoré sú podávané s chlebom a zdobia jedálenské stoly mnohých juhovýchodných ázijských a tiež európskych krajín. Miestna kuchyňa sa nebomedzuje len na jeden štýl varenia a snaží sa vytvoriť niečo nové a vzrušujúce, čo Vaše chuťové poháriky znamenito ocenia.

The Pavilions Restaurant je tak malebné prostredie, aké si len viete predstaviť. Vychutnáte si tu naozaj nezabudnuteľné jedlo, ktoré kombinuje bohaté miestne produkty s niektorými najlepšími surovinami z celého sveta. Šéfkuchár a jeho rozsiahly tím spolu s epikurejskými vlastníkmi vytvorili ponuku plnú citu, kreativity a chuti, ktorá bude výzvou a poteší nejedného labužníka.

Reštaurácia je nasmerována na západ a nachádza sa nad barom Amritha. Jeden z hlavných konceptov hotelového priestoru dodržuje diskrétnosť a bohatosť zariadenia a pri zvodnom nočnom osvetlení či prirodzenej harmónii cez deň vytvára skutočne romantické prostredie s výhľadom na palmovú záhradu a lesknúci sa Indický oceán, pričom Vašu pozornosť od vychutnávania jedla a vína občas odpúta tropické vtáctvo alebo prichádzajúca rybárska loď. O čerstvosti pokrmov svedčí menu, ktoré sa obmieňa každý deň. Po príchode do reštaurácie sa Vás spýtajú, či si nesadnete s miestnym šéfkuchárom, čo Vám dá možnosť prebrať s ním Vaše kulinárske požiadavky a očakávania. Nevtieravá interakcia medzi hosťami a personálom patrí k srdcu hotelovej etiky a Vy tak môžete pomôcť nášmu kuchárskemu tímu prekonať Vaše chuťové očakávania.

Pokiaľ Vám vyhovuje absolútne súkromie, šéfkuchár príde priamo do Vašej vily, pri varení vytvorí príjemné domáce prostredie a Vy si pochutnáte na vynikajúcom jedle, či už z menu, pri grilovaní či vlastnom kuchárskom umení a pritom Vás šéfkuchár zavedie na dobrodružnú cestu najrôznejšími ingredienciami dostupnými vo Vašej kuchyni. Samozrejme existuje možnosť vziať si jedlo k bazénu, na pláž alebo na odľahlý kút záhrady.

Bar Amritha je jednoducho ohromujúce miesto k posedeniu pri poháriku. Tvárou v tvár západu a s výhľadom na záhradu, pláž a oceán naplnia západy Slnka Vaše sny o tropických rajoch pri januárovom popoludní. Nábytok je rovnako ako zbytok hotela zladený v duchu Bali a Srí Lanky a vybavený množstvom hlbokých a príjemných stoličiek, ktoré Vám pomôžu zabudnúť na rušivé elementy každodenného života.

Výber likérov je práve to, čo by ste očakávali od hotela svetovej úrovne. Rovnako ako v kuchyni vyznieva koncept baru skôr neformálne, ale pritom je zameraný na poskytovanie tej najvyššej kvality pohostinnosti. Zatiaľ čo úplné súkromie je znakom pavilónov, bar Amritha umožňuje konverzovať s ostatnými hosťami a zažiť spoločenskú atmosféru. Vínny lístok je vyčerpávajúci a kladie zvláštny dôraz na Nový svet. Arak je na Srí Lanke národným nápojom a zamestnanci Vám radi obozretne odporučia konkrétnu značku. Každé ráno sa muži známi ako „toddy tappers“ pohybujú v korunách kokosových paliem na mieste bývalej kokosovej plantáže a získavajú suroviny pre Arak, aby si hostia mohli tento jemný nápoj v pokoji vychutnať.

Aktivity

A jak můžete strávit den?

Golf

Srí Lanka je se svými přírodními krásami a teplým podnebím skvělým prostředím pro golf. Royal Colombo je jedno z nejstarších hřišť na světě a je jen hodinu cesty od Serene Pavilions. Skutečné potěšení však leží dále směrem na Kandy – Royal Victoria je ohromujícím místem pro golf při scenérii okolních přírodních krás.

Kriket

Na Srí Lance je kriket milovaným sportem díky hrdosti na úspěchy národního týmu. Serene Pavilions má ideální polohu mezi Colombem (dvě mezinárodní hřiště) a ohromným mezinárodním stadionem Galle. Pozorování mezistátních zápasů kriketu je na Srí Lance v zorném poli mnoha fanoušků a představuje nedílnou součást návštěvy pro nespočet turistů.

Nakupování

Colombo poskytuje obrovské zázemí pro ty, kteří milují nakupování. Od západní elegance předního nákupního centra Odel až po vášnivě chaotický Pettah Market, což je skvělé místo plné slev. Milovníci nákupů budou také spokojeni se dnem stráveným ve srílanském hlavním městě. Holandská Galle Fort je zase domovem obchodu s drahokamy a také stojí za navštívení.

Galle Fort

Spojení hmotné historie, dlážděných uliček, muzeí, galerií a množství krásných malých restaurací na výběr vyvolává pocit romantiky při procházce kolem hradeb místní pevnosti.

K dalším atraktivitám Srí Lanky patří čajové stezky, deštné lesy, útočiště želv, úžasná místa bohoslužeb a míle krásného pobřeží čekajícího na prozkoumání.

Šport a wellness hotela Serene Pavilions *****

BAZÉN

Miestny bazén patrí k ústredným bodom rezortu vďaka svojej diskrétnosti a ohromujúcemu vzhľadu. Zasadený medzi Klubovňou a sviežimi záhradami presahuje predstavy ľudskej mysle o bazénoch. Je štýlovo navrhnutý s čistými líniami a jemnými anjelmi, kým impozantné akty palmových stromov strážia bazén a pozorujú každodenný život v jeho okolí.

Personál žiada hostí, aby využívali alternatívnu cestu medzi Klubovňou a pavilónmi, aby nedošlo k narušeniu osobného priestoru tých, ktorí práve bazén využívajú.

Aj keď bude hotel plný a zrovna by sa každý hosť rozhodol tráviť chvíle pri bazéne, nebude to problém vďaka dostatku ležadiel a priestoru v jeho okolí. Nechýba ani jacuzzi ako vrchol vodnej relaxácie. Bazén je dostatočne dlhý, a tak je možnosť obmedzovania minimálna.

TENISOVÉ KURTY

Kurty sú zasadené do pokojného kúta pri bazéne a sú v prevádzke za každého počasia. Je to ideálny spôsob, ako si urobiť chuť na veľkolepú večeru či schladenie v bazéne.

VÝLETY

Pre tých, ktorým nestačí len trocha dokonalostí v podobe Serene Pavilions a chcú vidieť viac zo Srí Lanky, existuje obrovská škála činností a výletov, ktoré nebudú ľutovať. Personál v hoteli spraví všetko pre to, aby Vám pomohol svojimi tipmi a znalosťami ohľadom možností v okolí.

Golf – Srí Lanka je so svojimi prírodnými krásami a teplým podnebím skvelým prostredím pre golf. Royal Colombo je jedno z najstarších ihrísk na svete a je len hodinu cesty od Serene Pavilions. Skutočné potešenie však leží ďalej smerom na Kandy – Royal Victoria je ohromujúcim miestom pre golf při scenériu okolitých prírodných krás.

Kriket – Na Srí Lanke je kriket milovaným športom vďaka hrdosti na úspechy národného tímu. Serene Pavilions má ideálnu polohu medzi Colombom (dve medzinárodné ihriská) a ohromným medzinárodným štadiónom Galle. Pozorovanie medzištátnych zápasov kriketu je na Srí Lanke v zornom poli mnohých fanúšikov a predstavuje neoddeliteľnú súčasť návštevy pre veľké množstvo turistov.

Vodné športy – Serene Pavilions môže pripraviť pre svojich hostí vodnú zábavu v podobe šnorchlovania, výletu loďou, potápania, windsurfingu a ďalších podľa Vašich vášní.

Nakupovanie – Colombo poskytuje obrovské zázemie pre tých, ktorí milujú nakupovanie. Od západnej elegancie popredného nákupného centra Odel až po vášnivo chaotický Pettah Market, čo je skvelé miesto plné zliav. Milovníci nákupov budú tiež spokojní s dňom stráveným v srílanskom hlavnom meste. Holandská Galle Fort je zase domovom obchodu s drahokamami a tiež stojí za navštívenie.

Galle Fort – Spojenie hmotnej histórie, dláždených uličiek, múzeí, galérií a množstva krásnych malých reštauráicí na výber vyvoláva pocit romantiky pri precházke okolo hradieb miestnej pevnosti.

K ďalším atraktivitám Srí Lanky patria čajové chodníky, dažďové lesy, útočisko korytnačiek, úžasné miesta bohoslužieb a míle krásneho pobrežia čakajúceho na preskúmanie. V prípade záujmu o usporiadanie výletu či exkurzie vedzte, že sa Vám v rezorte budú snažiť vyhovieť.

THE SERENITY SPA

Tieto miestne kúpele sú pre mnohých hostí prvou zastávkou po príchode, pretože predstavujú ideálne miesto k odpočinku po dlhom lete a pri dovolenke odhalujú potenciál k obľúbeniu si takých vecí, medzi ktoré patrí pohodlie a rozmaznávanie. Samozrejmosťou je flexibilita a možnosť na konci požiadať terapeuta, aby Vám pomohol stráviť zvyšok dňa pravou relaxáciou.

Tunajší terapeuti sú známi a rešpektovaní lekári terapie ajurvéda, ktorá je pôvodnou pre subkontinent, presahuje hranice prostého uvoľnenia chrbta a ponorí sa do Vášho tela, duše a mysle. Terapeuti spolu s kuchármi môžu vytvoriť program relaxácie a ošetrenia, ktorý slúži hosťom individuálnych potrieb a požiadaviek.

Deti v hoteli Serene Pavilions *****

Hotel je určený pre dospelých a deti nad 15 rokov. Nie je to kvôli diskriminácii mladších detí, ale predovšetkým kvôli tomu, že si rezort zakladá na priestore, súkromí, kľude, luxuse a úteku od rušivých elementov všedného dňa.

 

Mapa - Serene Pavilions *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Serene Pavilions *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Serene Pavilions *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recezie hotela Serene Pavilions *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Ing. Jindřiška Jelínková
Serene Pavilions
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.