Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa *****

Srí Lanka

Navštívte svet luxusu, kde sú vytvárané unikátne príbehy a spomienky

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa *****

Hodnotenie 9.6 Hodnotilo 2 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Srí Lanka, Hambantota | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Nedotčené pláže jižního pobřeží Golfové hřiště Dokonalý servis pro náročné

Popis hotela Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa ***** Srí Lanka

V júni roku 2016 sa rezort Shangri-La 's Hambantota otvoril hosťom, ktorí hľadajú nevídanú pohostinnosť a priateľskú atmosféru v spojení s okúzľujúcim srílanským prostredím.
Môžete sa tešiť na výhľady na nedotknuté južné pobrežie ostrova, pričom rezort je situovaný pozdĺž pradávna "chodníky korenia" pri meste vyznačujúceho sa bohatou históriou. Hambantota je oblasť a mesto známe pre svoje prírodné krásy a divočinu umožňujúce návštevníkom objavovať jedno z najkrajších prírodných útočísk v Ázii na čele s národnými parkami Yala a Bundala.
Luxusný rezort sa rozprestiera na 53 hektároch, čo z neho robí najväčší rezort na Srí Lanke. Chváli sa 300 priestrannými izbami a suitami obklopenými tropickými záhradami. Shangri-La 's Hambantota je tiež domovom 18 jamkového golfového ihriska, priestrannými kúpeľmi a umeleckej dediny, ktorá oslavuje miestne remeslá a umenia.
Hotelové špeciálne kúpele CHI sú miestom osobného pokoja, kúzla a pohody s ponukou výnimočných čínskych a ajurvédskych procedúr. K dispozícii je tiež klub zdravia, potápačské centrum, 30metrový bazén pre plávanie spoločne s ďalším bazénom pre relaxáciu a mnoho ďalších zariadení pre trávenie rekreačných okamihov.
Využiť môžete mnoho úžasných príležitostí na stolovanie v rámci rezortu. Bojun Hala servíruje lokálne pokrmy, zatiaľ čo Beach Grill a Sera sú inšpirované tradičnými juhoázijským stánky a podávajú rozmanité pokrmy a grilované špeciality.
Vďaka tunajšiemu prírodnému prostrediu je rezort Shangri-La 's Hambantota ideálnou voľbou pre konanie rozprávkové svadby. Okrem hlavnej sály sa navyše pýši piatimi konferenčnými miestnosťami pre prvotriedne meetingy a konferencie.
Vítané sú aj rodiny, keď rezort ponúka celý rad služieb upravených priamo na mieru rodinám s deťmi. Detský klub Cool Zone Kids Club je otvorený každý deň a deti v ňom môžu zažiť veľa zábavy pri rôznorodých aktivitách ako lietanie s Drone, aktivity na hrazde a iné. Aj starostlivosť o deti je samozrejmosťou.
V Shangri-La 's Hambantota Resort & Spa sa budete cítiť prepojení s okolím a plní energie. Objavte ozajstného ducha Srí Lanky v tomto unikátnom prostredí.
poloha
Shangri-La 's Hambantota Resort & Spa je situovaný pri meste Hambantota, ktoré sa nachádza asi 200 km južne po pobreží od hlavného mesta Colombo. Hraničí aj s posvätným mestom Kataragama a národným parkom Udawalawe. Umožňuje jednoduchý prístup do divokej prírody, ku koralovým útesom, skalným chrámom a mnohým ďalším atraktivitám.
Prehľad základných služieb a vybavenia rezortu
služby komorníka v suitách,
expresné check-in a check-out,
zmenáreň,
zdravotnícke služby (na požiadanie),
IT služby,
práčovňa a čistiareň,
24-hodinová izbová služba,
zabezpečenie transferov, taxi služieb a limuzíny,
možnosť prenájmu automobilov,
cestovné služby (výlety, exkurzie, ...),
obchody, suveníry a obchodné galérie,
klub pre deti a mládež s možnosťou stráženie detí,
nefajčiarske izby,
parkovacie priestory,
konferenčné zázemie,
reštaurácie a bary,
knižnica,
kaderníctvo a kozmetika,
poštové služby,
sejfy,
prístup k internetu a
pristávacia plocha pre vrtuľníky.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa

Můžete se těšit na výhledy na nedotčené jižní pobřeží ostrova, přičemž resort je situován podél pradávné „stezky koření“ u města vyznačujícího se bohatou historií. Hambantota je oblast a město známé pro své přírodní krásy a divočinu umožňující návštěvníkům objevovat jedno z nejkrásnějších přírodních útočišť v Asii v čele s národními parky Yala a Bundala.

Hotel můžeme doporučit pro páry i pro rodiny s dětmi. Díky zdejšímu přírodnímu prostředí je resort Shangri-La’s Hambantota ideální volbou pro konání pohádkové svatby. Kromě hlavního sálu se navíc pyšní pěti konferenčními místnostmi pro prvotřídní meetingy a konference.

Vítány jsou také rodiny, kterým resort nabízí celou řadu služeb upravených přímo na míru pobytu s dětmi. Dětský klub Cool Zone Kids Club je otevřen každý den a děti v něm mohou zažít spoustu zábavy při různorodých aktivitách jako létání s drony, aktivity na hrazdě a jiné. Kvalitní péče o děti je samozřejmostí.

V Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa se budete cítit propojeni s okolím a plni energie. Objevte opravdového ducha Srí Lanky v tomto unikátním prostředí.

Video hotela

Ponuka izieb

Deluxe Garden Room (48 m2)

Deluxe Garden Room (48 m2)

Užite si unikátne bývanie sa vkusne navrhnutým vybavením, ktoré odráža krásu okolitej prírody a miestnej kultúry...

Premier Ocean Room (48 m2)

Premier Ocean Room (48 m2)

Prémiové izby s očarujúcimi výhľadmi na Indický oceán sú navrhnuté v relaxačných farbách a zahŕňajú vkusné vybavenie s nádychom moderného a autentického srílanského štýlu...

Premier Golf Suite (96 m2)

Premier Golf Suite (96 m2)

Tieto priestranné prémiové suity ponúkajú ideálne prostredie pre romantickú dovolenku. Vďaka interiérovým farbám a súčasné dekorácie inšpirované v lokálnej kultúre predstavujú úpl..

Specialty Suite (144 m2)

Specialty Suite (144 m2)

Prírodné osvetlenie je doménou tejto špeciálnej suity, ktorá je vhodnou voľbou pre hostí hľadajúcich ubytovanie na najvyššej svetovej úrovni s dostatkom priestoru, modernými technológia..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Shangri-La 's Hambantota Resort & Spa ponúka hosťom celý rad možností pre stolovanie. Utešte svoje chute lokálnymi srílanskými pokrmamy v reštauráciách ako Bojun Hala alebo Sera, kde nájdete špeciality inšpirované tradíciami juhovýchodnej Ázie. Čarovná plážová reštaurácia Beach Grill potom servíruje čerstvé morské plody, zatiaľ čo Giman Hala a Ulpatha ponúkajú osviežujúce nápoje a občerstvenie počas dňa.
Dress code - Počas dňa môžu hostia reštaurácií nosiť pohodlné oblečenie ako džínsy, kraťasy a tričká. Avšak po 18 hod nie je možné v reštauráciách stolovať v kraťasoch, bermudách či sandáloch.
Detské menu - Až pre 2 deti vo veku do 12 rokov s rodičmi v hoteli je možné zabezpečiť bezplatné bufetové pokrmy, ak sú sprevádzané dospelou osobou, ktorá za stravovanie platí. Pri väčšom počte detí potom tieto deti platia 50% zo sadzby za bufet pre dospelú osobu.
Beach Grill
Restaruace Beach Grill predstavuje inovatívny kuchyňu umiestnenú vo veľkej tradičnej rybárskej lodi s grilom pre prípravu čerstvých úlovkov z mora.
Bojun Hala
Vyskúšajte lahodnú a autentickú srílanskú kuchyňu spoločne s celým radom medzinárodných pokrmov v tejto celodenné reštaurácii. Môžete sa tešiť na miestnu špecialitu v podobe autentických lievancov, kokosový pokrm pol sambol a mnohé ďalšie pokrmy, ktoré potešia Vaše chuťové poháriky.
Sera
Objavte atmosféru tradičného juhoázijského stánku s občerstvením v podobe tejto reštaurácie ponúkajúce pokrmy, ktoré sú zvyčajne v takýchto pouličných stánkoch k dostaniu. Samozrejme sa ale môžete tešiť na prvotriednu kvalitu a čerstvosť spoločne s aromatickým korením, bylinkami a ďalšími typickými ingredienciami.
Giman Hala
Hostia si tu môžu užiť zdravé a čerstvo pripravené nápoje po rannej lekcii jogy. Popoludní je to potom vhodné miesto pre vychutnanie si lahodného čaju alebo jedného z mnohých osviežujúcich kokteilov, ktorý príde vhod po celodennom objavovaní Srí Lanky. Pri západe slnka či pod nočnou oblohou je potom ideálnou voľbou pohárik šampanského.
Ulpatha
Bar Ulpatha je inšpirovaný srílanskému koloniálnym dedičstvom. Je to perfektný lokalita pre odpočinok po hraní golfu a ponúka pestrý výber whisky či ďalších nápojov a občerstvenia.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa

Celkovo 300 luxusných izieb a suít poskytuje veľkolepé výhľady na svieže zelené trávniky golfového ihriska, trblietavou lagúnu, prekrásne tropické záhrady alebo nekonečné vody Indického oceánu. Vybavenie ubytovania bolo starostlivo navrhnuté tak, aby zapadalo do tunajšieho prostredia s prírodnými krásami a kultúrnym dedičstvom. Sú využité lokálne materiály v spojení s modernými prvkami, čo spoločne vytvára unikátnu atmosféru pre strávenie komfortného pobytu v rezorte.

Ponuka izieb

Deluxe Garden Room (48 m2)

Deluxe Garden Room (48 m2) foto

Užite si unikátne bývanie sa vkusne navrhnutým vybavením, ktoré odráža krásu okolitej prírody a miestnej kultúry. Všetky izby sú situované na prízemí a poskytujú výhľady na záhrady. Do vybavenia patrí presklená sprcha, vaňa, prvotriedne toaletné prípravky, veľké osušky, župany a papuče, jemné posteľná bielizeň, vankúšové menu, bezplatné Wi-Fi, satelitný / káblová TV, kancelárske potreby, trezor, telefón s IDD, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Premier Ocean Room (48 m2)

Premier Ocean Room (48 m2) foto

Prémiové izby s očarujúcimi výhľadmi na Indický oceán sú navrhnuté v relaxačných farbách a zahŕňajú vkusné vybavenie s nádychom moderného a autentického srílanského štýlu. K dispozícii budete mať tiež moderné technológie. Je to čistá kombinácia sofistikovanosti a štýlu pre podporu pocitu relaxácie. Do vybavenia patrí presklená sprcha, vaňa, prvotriedne toaletné prípravky, veľké osušky, župany a papuče, jemné posteľná bielizeň, vankúšové menu, bezplatné Wi-Fi, satelitný / káblová TV, kancelárske potreby, trezor, telefón s IDD, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Premier Golf Suite (96 m2)

Premier Golf Suite (96 m2) foto

Tieto priestranné prémiové suity ponúkajú ideálne prostredie pre romantickú dovolenku. Vďaka interiérovým farbám a súčasné dekorácie inšpirované v lokálnej kultúre predstavujú úplne luxusné ubytovanie v atmosfére srílanskej sofistikovanosti. Disponujú oddeleným obývacím priestorom a jedálenským kútom pre zabezpečenie maximálneho komfortu. Kochať sa môžete výhľadmi na tropické záhrady a golfové ihrisko. Suity zahŕňajú aj moderné technológie. Do vybavenia ďalej patrí presklená sprcha, vaňa, prvotriedne toaletné prípravky, veľké osušky, župany a papuče, jemné posteľná bielizeň, vankúšové menu, bezplatné Wi-Fi, satelitný / káblová TV, pracovný stôl, kancelárske potreby, trezor, telefón s IDD, zariadení na prípravu kávy a čaju a minibar.

Specialty Suite (144 m2)

Specialty Suite (144 m2) foto

Prírodné osvetlenie je doménou tejto špeciálnej suity, ktorá je vhodnou voľbou pre hostí hľadajúcich ubytovanie na najvyššej svetovej úrovni s dostatkom priestoru, modernými technológiami a očarujúcim prostredím s atmosférou autentickej Srí Lanky. Čakajú na Vás samozrejme výhľady na Indický oceán. Doprajte si príjemné chvíle v týchto exkluzívnych suitách s rafinovaným nábytkom, súčasnú dekorácií a mnohými ďalšími prvkami pre vychutnanie si luxusného pobytu. Zažijete vysokú úroveň služieb a pozornosti k detailom, čo predčí všetky Vaše očakávania. Hlavné kúpeľňa je vybavená vodeodolnou televíziou. Do vybavenia patrí presklená sprcha, pohodlná vaňa, prvotriedne toaletné prípravky, veľké osušky, župany a papuče, toaletné miestnosť, jemné posteľná bielizeň, vankúšové menu, bezplatné Wi-Fi, satelitný / káblová TV (40 'v hlavnej kúpeľni a 50' v obývacej priestoru), Blu-Ray prehrávač, pracovný stôl, kancelárske potreby, trezor, telefón s IDD, špajza, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Japanathi Suite (240 m2)

Japanathi Suite (240 m2) foto

Exkluzívna suita Japanathi skrýva štýl a rafinovanosť v plnej svojej kráse a odráža túžby náročných klientov. Toto priestranné a výnimočné útočisko je ukážkou luxusu a ponúka najvyššiu úroveň pozorných služieb a exkluzívnych privilégií v atmosfére srílanskej sofistikovanosti. To všetko s nádhernými výhľadmi na Indický oceán. Urobte si radosť pobytom v tomto unikátnej raji. Suita Japanathi disponuje rafinovanú výbavou, súčasným autentickým štýlom a modernými technológiami. Dôraz je tu kladený aj na najmenšie detaily. K dispozícii budete mať aj toaletný miestnosť, masážna miestnosť a vonkajšie jacuzzi. Do vybavenia ďalej patrí presklená sprcha, pohodlná vaňa, prvotriedne toaletné prípravky, veľké osušky, župany a papuče, toaletné miestnosť, jemné posteľná bielizeň, vankúšové menu, bezplatné Wi-Fi, satelitný / káblová TV (50 'v hlavnej kúpeľni a 50' v obývacej priestoru), Blu-Ray prehrávač, pracovný stôl, kancelárske potreby, trezor, telefón s IDD, špajza, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Pláž a more

Shangri-La 's Hambantota Resort & Spa sa nachádza priamo pri pláži na južnom pobreží Srí Lanky a predstavuje ideálne miesto pre strávenie relaxačnej dovolenky pri mori. Priestranná pláž ponúka nespočet možností nielen pre pokojnú relaxáciu, ale aj pre mnoho plážových i vodných aktivít od plážového volejbalu cez šnorchlovanie a potápanie až po plavbu v kajaku alebo katamaráne.

Online cena a slevy Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa *****

Profi foto hotela Shangri-La’s Hambantota *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa

Shangri-La 's Hambantota Resort & Spa ponúka hosťom celý rad možností pre stolovanie. Utešte svoje chute lokálnymi srílanskými pokrmamy v reštauráciách ako Bojun Hala alebo Sera, kde nájdete špeciality inšpirované tradíciami juhovýchodnej Ázie. Čarovná plážová reštaurácia Beach Grill potom servíruje čerstvé morské plody, zatiaľ čo Giman Hala a Ulpatha ponúkajú osviežujúce nápoje a občerstvenie počas dňa.
Dress code - Počas dňa môžu hostia reštaurácií nosiť pohodlné oblečenie ako džínsy, kraťasy a tričká. Avšak po 18 hod nie je možné v reštauráciách stolovať v kraťasoch, bermudách či sandáloch.
Detské menu - Až pre 2 deti vo veku do 12 rokov s rodičmi v hoteli je možné zabezpečiť bezplatné bufetové pokrmy, ak sú sprevádzané dospelou osobou, ktorá za stravovanie platí. Pri väčšom počte detí potom tieto deti platia 50% zo sadzby za bufet pre dospelú osobu.
Beach Grill
Restaruace Beach Grill predstavuje inovatívny kuchyňu umiestnenú vo veľkej tradičnej rybárskej lodi s grilom pre prípravu čerstvých úlovkov z mora.
Bojun Hala
Vyskúšajte lahodnú a autentickú srílanskú kuchyňu spoločne s celým radom medzinárodných pokrmov v tejto celodenné reštaurácii. Môžete sa tešiť na miestnu špecialitu v podobe autentických lievancov, kokosový pokrm pol sambol a mnohé ďalšie pokrmy, ktoré potešia Vaše chuťové poháriky.
Sera
Objavte atmosféru tradičného juhoázijského stánku s občerstvením v podobe tejto reštaurácie ponúkajúce pokrmy, ktoré sú zvyčajne v takýchto pouličných stánkoch k dostaniu. Samozrejme sa ale môžete tešiť na prvotriednu kvalitu a čerstvosť spoločne s aromatickým korením, bylinkami a ďalšími typickými ingredienciami.
Giman Hala
Hostia si tu môžu užiť zdravé a čerstvo pripravené nápoje po rannej lekcii jogy. Popoludní je to potom vhodné miesto pre vychutnanie si lahodného čaju alebo jedného z mnohých osviežujúcich kokteilov, ktorý príde vhod po celodennom objavovaní Srí Lanky. Pri západe slnka či pod nočnou oblohou je potom ideálnou voľbou pohárik šampanského.
Ulpatha
Bar Ulpatha je inšpirovaný srílanskému koloniálnym dedičstvom. Je to perfektný lokalita pre odpočinok po hraní golfu a ponúka pestrý výber whisky či ďalších nápojov a občerstvenia.

Golf pri hoteli Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa

Prémiové golfové ihrisko na Srí Lanke je súčasťou rezortu a je obklopené plantáží kokosových paliem. Ponúka tak spektakulárne výhľady a unikátne výzvy pre príležitostných i profesionálnych hráčov.
Ihrisko s 18 jamkami a parom 70 Vás pozýva na nezabudnuteľný golfový zážitok v troch starostlivo upravovaných zónach, z ktorých každá má vlastný charakter:
kokosová plantáž - svieži greeny a autentické bunkre,
oblasť s dunami - mierne výškové rozdiely a dych berúce výhľady na Indický oceán,
zafírový baňa - veľkolepé greeny s dostatkom vodných prvkov.
Kvôli oddanosti k zachovaniu biodiverzity a ochrane prírodného prostredia funguje Shangri-La Golf and Country Club na ekologickej báze a revitalizuje opustený zafírový baňa aj miestne vegetáciu, podporuje vtáčie život a používa adekvátne druh trávnatých povrchov.
Obchod Pre Shop má v ponuke všetko potrebné pre golf a vybavenie je možné si tiež požičať. Pre väčšie pohodlie golfistov sú k dispozícii aj elektrické golfové vozíky. Shangri-La Golf and Country Club je otvorený tiež pre medzinárodné, regionálne a lokálne turnaja.

Šport a wellness hotela Shangri-La’s Hambantota *****

Kúpele
Hotelové kúpele CHI čerpajú inšpiráciu v pôvodných legendách Shangri-La, čo predstavuje miesto osobného pokoja a pohody. Hostia si môžu užiť prvotriedne wellness zážitky aj vďaka individuálnym konzultáciám s terapeutmi a ájurvédskými expertmi, ktorí následne navrhnú spôsoby a typy procedúr pre Vás najvhodnejších.
Kúpele sú situované na pokojnom a odlúčenom mieste v rezorte a zahŕňajú 12 miestností pre procedúry, ktoré sa nesú v duchu dekorácií Shangri-La a sú doplnené o lokálne dizajnové prvky.
Kúpeľné menu ponúka čínskej a ajurvédske procedúry a miestne terapeuti používajú 100% prírodné kúpeľné prípravky.
V tradičnej čínskej filozofii je "chi" univerzálne životné silou, ktorá ovplyvňuje celkovú pohodu a vitalitu človeka. Pre udržanie si dobrého zdravia musí "chi" voľne prúdiť telom. Ak je tomu bránené, vyskytujú sa najrôznejšie choroby a choroby.
Pohyb je teda základným elementom tunajších terapiou. Masáže tela, cvičenie, preťahovanie, hydroterapia a myšlienkové pohyby skrze relaxáciu a meditáciu pomáhajú k prirodzenej obnove tela i mysle a sú založené na kúpeľné filozofiu "chi".
The Village
The Village alebo "dediny" je miestom, ktoré je oddané podpore a zachovávanie unikátnych srílanských umeleckých komunít. Hostia tu prídu do kontaktu s lokálnymi remeselníkmi a umelci a môžu sa niečo priučiť ohľadom umenia a remesiel, ktoré sú na dennom poriadku pôvodných obyvateľov. V The Village môžete nájsť:
domček s hrnčiarstvom a keramikou,
vyrezávanie do dreva,
tkanie / pletenie a
remeselný tkáčsky stav.
Pri večeroch sa potom "dediny" premení na špeciálne miesto pre stolovanie, kde hostia môžu obdivovať tradičné srílanskú hudbu a pozorovať predstavenie angampora - srílanského bojového umenia (jedno z najstarších svojho druhu).
Šport a iné aktivity
Zostaňte aktívne aj počas dovolenky vďaka celej rade športového a relaxačného vybavenia rezortu. Miestne experti Vám budú k dispozícii, aby pomohli s prípravou unikátnych zážitkov a zaistili ideálny priebeh Vášho pobytu.
Milovníci vody určite ocenia ponuku nespočtu vodných športov na čele s potápaním, šnorchlovaním, kajaky, šliapadlami, katamarány a stand-up paddle boardy.
Tí, ktorí preferujú zostať nohami na zemi, môžu jednoducho relaxovať na očarujúce pláži Hambantota, vyraziť na túru alebo si zahrať plážový volejbal.
Resort ponúka tiež klub zdravia, ktorý disponuje modernou posilňovňou s prvotriednymi prístrojmi, činkami a štúdiom pre aerobik.
Prehľad voľnočasových aktivít a športov:
18 jamkové golfové ihrisko,
chodníky pre jogging,
bowling s bosými nohami (časť golfového ihriska),
lukostreľba,
biliard,
šípky,
pétanque,
stolný tenis,
plážový volejbal,
požičovňa bicyklov,
vybavenie pre barbecue,
lietajúce hrazda,
príprava a púšťanie drakov a
Zdravie a fitness:
klub zdravia,
jóga,
aquagym,
fitness kurzy,
jacuzzi a
2 vonkajšie bazény.

Deti v hoteli Shangri-La’s Hambantota *****

Cool Zone je špeciálnou časťou v rezorte Shangri-La 's Hambantota, ktorá je určená pre zábavu a dobrodružstvo detí.
Tento detský klub je navrhnutý pre deti vo veku od 4 do 12 rokov a ponúka širokú škálu aktivít siahajúcich navrhovaní piesočných záhrad až po prípravu zmrzlinových pohárov. K dispozícii je tiež centrum pre remeslá a umenie, športové ihrisko a detský vodný park.
Rodičia si tak môžu v pokoji užívať relaxačné okamihy s vedomím, že o ich deti je dobre postarané. Deti danej vekovej kategórie budú pri príchode predstavení reprezentantovi detského klubu, ktorý potom pre nich bude k dispozícii počas celého pobytu.
Detský klub Cool Zone hosťuje tiež mnoho workshopov a udalostí, ktoré vyžadujú rezerváciu vopred. Tieto udalosti sa líši v závislosti na ročnom období.

Mapa - Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Ing. Pavlína Zbořilová
Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.