Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Thajsko

Rezort je jedna veľká botanická záhrada, ktorej dominuje symbol Thajska a to lotosový kvet.

Osobne
sme
bývali

Hotel Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Hodnotenie 8.4 Hodnotilo 3 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Thajsko, Phuket, Mai Khao Beach | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Vily s vlastním bazénem. Vyhlášené lázně. Vynikající gastronomie.

Popis hotela Anantara Mai Khao Phuket Villas ***** Thajsko

Thajský ostrov Phuket (543 m²) je často označovaný za perlu Andamanského mora. Toto tvrdenie dokladá aj rozprávkový rezort Anantara, ktorý sa na tomto ostrove nachádza.

Hotel Anantara je skutočným luxusným útočiskom v tropickej krajine, ktorej dominujú panenské piesočné pláže a bujná vegetácia Národného parku Sirinath. Objavovať krásy pralesu tu môžete priamo zo slonieho chrbta.

Rezort sa nachádza pätnásť minút jazdy od medzinárodného letiska na ostrove Phuket a tvorí ho celkovo 91 súkromných viliek, ktoré sú roztrúsené pozdĺž pláže Mai Khao. Veľkú časť hotela tvoria otvorené priestory, ktoré sú tak v neustálom kontakte so všadeprítomnou tropickou zeleňou. Na symbol Thajska, lotosový kvet, tu narazíte takmer na každom kroku.

Súčasťou rezortu sú tiež kúpele, bazén pri pláži, krásne záhrady, škola varenia a výnimočné reštaurácie 
a bary v magickom prostredí.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Anantara Mai Khao Phuket Villas

Thajský ostrov Phuket (543 m²) je často označovaný za perlu Andamanského mora. Toto tvrdenie dokladá aj rozprávkový rezort Anantara, ktorý sa na tomto ostrove nachádza.

Hotel Anantara je skutočným luxusným útočiskom v tropickej krajine, ktorej dominujú panenské piesočné pláže a bujná vegetácia Národného parku Sirinath. Objavovať krásy pralesu tu môžete priamo zo slonieho chrbta.

Rezort sa nachádza pätnásť minút jazdy od medzinárodného letiska na ostrove Phuket a tvorí ho celkovo 91 súkromných viliek, ktoré sú roztrúsené pozdĺž pláže Mai Khao. Veľkú časť hotela tvoria otvorené priestory, ktoré sú tak v neustálom kontakte so všadeprítomnou tropickou zeleňou. Na symbol Thajska, lotosový kvet, tu narazíte takmer na každom kroku.

Súčasťou rezortu sú tiež kúpele, bazén pri pláži, krásne záhrady, škola varenia a výnimočné reštaurácie 
a bary v magickom prostredí.

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Pool Villas

Pool Villas

Pool Villas (180 m²) sú vybavené manželskou kráľovskou posteľou alebo dvoma lôžkami, stropná klenba vil pripomína architektúru thajských palácov siahajúcich až k nebu...

Lagoon Pool Villas

Lagoon Pool Villas

Lagoon Pool Villas (180 m²) sú hlavným poznávacím znamením Anantara rezortu. Každá sa pýši mozaikovým bazénom a vonkajšou vaňou. Drevená podlaha vedie zo spálne až na slnečnu terasu...

Sala Pool Villas

Sala Pool Villas

Sala Pool Villas (186 m²) sú veľmi podobné vilám Lagoon Pool, oproti nim však disponujú terasou, ktorá sa rozprestiera priamo nad lagúnou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V Anantara Phuket rezorte majú hostia možnosť objavovať vzrušujúce chuti a textúry Thajska. Tu budete svedkami kulinárskych zážitkov. Zavítať môžete do najlepšej reštaurácie, akú táto oblasť ponúka, môžete si posedieť v plážovej reštaurácii aj si vychutnať koktejl pri bazéne.

La Sala ponúka celodenné stravovanie. Deň tu začína raňajkami podávanými formou bufetu, neskôr sa táto reštaurácia mení na najlepšiu taliansku reštauráciu v Mai Khao. Podávané sú typické rustikálne pokrmy doplnené radou talianskych a stredomorských vín. Na lístku hostia nájdu aj thajské jedlo so špecialitami, ktoré môže ponúknuť len Phuket.

Za obedom a večerným stolovaním sa vydajte do The Tree House. Žiadny výhľad sa nevyrovná pohľadom, ktoré sa vám naskytnú z tejto reštaurácie. Prístupná je po točitých schodoch, omotaná okolo prastarého banánovníka. Tešiť sa tu môžete na thajské jedlo, gurmánsku kávu a čaj, v noci na šampanské, vína a koktejly.

Viac ako len vína nájdete v The Tasting Room. Táto degustačná miestnosť je zároveň aj priestorom pre gurmánov. Kuchári tu pripravujú jedinečné menu, vrátane špeciálnych syrov.

Sea.Fire.Salt je skvelá reštaurácia, kde sa servírujú morské plody. Ryby a iné dary mora sú tu grilované a podávané v sprievode hudby.

Ani nemusíte vyliezať z bazénu, aby ste si objednali koktejl v bare Infinity. V menu nájdete aj čerstvé šaláty a tortilly, ktoré vám zaručia prísun energie.

Pokiaľ túžite po špeciálnych zážitkoch, nechajte si pripraviť večeru priamo na mieru. Možnosťou je aj cestovanie cez Phuket a objavovaním ďalších kúzelných gurmánskych miest.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Anantara Mai Khao Phuket Villas

Odpočinku a harmónii sú zasvätené hotelové vilky umiestnené v tropickej záhrade, v blízkosti pláže. V ich okolí kvitnú jasmíny a orchidey, ktorých vôňa ešte viac umocňuje príjemnú atmosféru. Vily sú navrhnuté v modernom thajskom štýle. Opakovanými prvkami sú nástenné fresky, textílie a špeciálne navrhnuté miesta k odpočinku.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Pool Villas

Pool Villas foto

Pool Villas (180 m²) sú vybavené manželskou kráľovskou posteľou alebo dvoma lôžkami, stropná klenba vil pripomína architektúru thajských palácov siahajúcich až k nebu. Sofa s písacím stolom tvorí ďalšiu časť priestoru. Izby sú vybavené maľbami a ručne robenými dekoráciami, ktoré dodávajú miestnostiam atmosféru miestnych umeleckých tradícií. Priestranná kúpeľňa ponúka osvieženie pod sprchou s dažďovým efektom a výhľad na vonkajšiu vaňu a bazén.

Lagoon Pool Villas

Lagoon Pool Villas foto

Lagoon Pool Villas (180 m²) sú hlavným poznávacím znamením Anantara rezortu. Každá sa pýši mozaikovým bazénom a vonkajšou vaňou. Drevená podlaha vedie zo spálne až na slnečnu terasu. Pridanou hodnotou je DVD prehrávač.

Sala Pool Villas

Sala Pool Villas foto

Sala Pool Villas (186 m²) sú veľmi podobné vilám Lagoon Pool, oproti nim však disponujú terasou, ktorá sa rozprestiera priamo nad lagúnou. Vo vonkajšom priestore sa nachádza vaňa prepojená s bazénom.

Two Bedroom Family Pool Villa

Two Bedroom Family Pool Villa foto

Two Bedroom Family Pool Villa (240 m²) zahŕňa hlavnú spálňu s posteľou king a druhú spálňu s dvoma oddelenými lôžkami. Kúpeľňa ponúka sprchovací kút a veľkú vonkajšiu vaňu. K dispozícii budete mať aj šatňu, bazén, záhradu a vonkajšiu terasu s ležadlami a altánkom.

Two Bedroom Connecting Double Pool Villa

Two Bedroom Connecting Double Pool Villa foto

Dve spálne prepojené Double Pool Vila je ideálnym útočiskom pre rodiny s deťmi alebo skupinu priateľov. Vila poskytuje dostatok priestoru pre nezabudnuteľnú dovolenku. Vybavenie víl je rovnaké ako u klasických Pool Villas.

Two Bedroom Jim Thompson Villa (389 m2)

Two Bedroom Jim Thompson Villa (389 m2) foto

Vychutnajte si nekompromisný luxus vo vyhľadávanej oblasti, len pár krokov od nádhernej piesčitej pláže Mai Khao Beach. Vila je vybavená King Room. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, takže je ideálnou voľbou pre rodiny. Všetky miestnosti sú vyzdobené luxusným príslušenstvom a doplnkami, luxusným nábytkom vrátane podláh z tvrdého dreva. Vychutnajte si úchvatné západy slnka z vášho súkromného izby, alebo sa ponorte do vášho súkromného bazéna, ktorý je prístupný z oboch spální.

Two Bedroom Pool Residence

Two Bedroom Pool Residence foto

Two Bedroom Pool Residence (265 m²) je veľkolepým útočiskom pre rodiny či skupinky priateľov. Má ohromujúcu hlavnú spálňu s posteľou king a luxusnou kúpeľňou. Súčasťou kúpeľne je aj tropická vonkajšia sprcha. Presklené dvere sa otvárajú k privátnemu bazénu, ktorého súčasťou je aj plytká časť pre deti. Hostia budú mať k dispozícii aj plne vybavenú kuchyňu, jedáleň a vnútornú obývaciu izbu. Druhá spálňa je zariadená dvoma oddelenými lôžkami a má svoju vlastnú kúpeľňu so sprchou. Obyvatelia tejto rezidencie si užijú extra služby zahŕňajúce uvítací drink, check-in priamo v rezidencii, raňajky v reštaurácii La Sala, popoludňajší čaj, denný tisk, darček pri odchode, apod.

Three Bedroom Connecting Double Pool Pavilion (460 m2)

Three Bedroom Connecting Double Pool Pavilion (460 m2)

Táto elegantná vila ponúka jednu alebo dve prepojené spálne. Oddýchnite si pri jednom z dvoch súkromných bazénov alebo si vychutnajte občerstvenie na súkromnej terase. Vily sú vybavené dvoma kuchyňami aj zvukovým systémom BOSE. Three Bedroom Connecting Double Pool Pavilion zabezpečí ubytovanie až pre 9 dospelých a 3 deti.

Four Bedroom Connecting Double Pool Villa

Four Bedroom Connecting Double Pool Villa

Tato prostorná elegantní vila (530 m²) se skládá ze dvou vzájemně propojených dvoupokojových vilek. Odpočívat můžete u jednoho ze dvou soukromých bazénů nebo si vychutnat exotický koktejl na jedné ze dvou soukromých teras. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně, obývací pokoj a jídelna. Vila ubytuje až 12 dospělých osob.

Pláž a more

Hotelové vilky sa vinú pozdĺž najkrajšej a najdlhšej pláže ostrova, ktorá sa nazýva Mai Khao. Na dĺžku meria 11 kilometrov a je súčasťou národného parku Sirinat. Vstup do vody je pomerne plytký, po niekoľkých krokoch dochádza k prudkému poklesu do Andamanského mora.

Online cena a slevy Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Profi foto hotela Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Naše foto hotela Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Anantara Mai Khao Phuket Villas

V Anantara Phuket rezorte majú hostia možnosť objavovať vzrušujúce chuti a textúry Thajska. Tu budete svedkami kulinárskych zážitkov. Zavítať môžete do najlepšej reštaurácie, akú táto oblasť ponúka, môžete si posedieť v plážovej reštaurácii aj si vychutnať koktejl pri bazéne.

La Sala ponúka celodenné stravovanie. Deň tu začína raňajkami podávanými formou bufetu, neskôr sa táto reštaurácia mení na najlepšiu taliansku reštauráciu v Mai Khao. Podávané sú typické rustikálne pokrmy doplnené radou talianskych a stredomorských vín. Na lístku hostia nájdu aj thajské jedlo so špecialitami, ktoré môže ponúknuť len Phuket.

Za obedom a večerným stolovaním sa vydajte do The Tree House. Žiadny výhľad sa nevyrovná pohľadom, ktoré sa vám naskytnú z tejto reštaurácie. Prístupná je po točitých schodoch, omotaná okolo prastarého banánovníka. Tešiť sa tu môžete na thajské jedlo, gurmánsku kávu a čaj, v noci na šampanské, vína a koktejly.

Viac ako len vína nájdete v The Tasting Room. Táto degustačná miestnosť je zároveň aj priestorom pre gurmánov. Kuchári tu pripravujú jedinečné menu, vrátane špeciálnych syrov.

Sea.Fire.Salt je skvelá reštaurácia, kde sa servírujú morské plody. Ryby a iné dary mora sú tu grilované a podávané v sprievode hudby.

Ani nemusíte vyliezať z bazénu, aby ste si objednali koktejl v bare Infinity. V menu nájdete aj čerstvé šaláty a tortilly, ktoré vám zaručia prísun energie.

Pokiaľ túžite po špeciálnych zážitkoch, nechajte si pripraviť večeru priamo na mieru. Možnosťou je aj cestovanie cez Phuket a objavovaním ďalších kúzelných gurmánskych miest.

Šport a wellness hotela Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

V rezorte Anantara Phuket Villas sa stále niečo deje. Hostia si tu môžu užiť celú radu aktivít, ktoré pobyt povýšia na nezabudnuteľnú dovolenku. V rezorte môžete:

  • plávať v bazéne a relaxovať v jacuzzi
  • jazdiť na bicykli
  • zahrať si tenis
  • zacvičiť si jógu
  • zažiť dobrodružstvo pri vodných športoch
  • vyskúšať si kick box

Skutočným balzamom pre telo a dušu sú miestne kúpele Anantara Spa. Jedná sa o miesto, kde vaše srdce, myseľ a činy zostanú čisté ako okvetné lístky lotosového kvetu. Vyskúšať tu môžete masáže, elixíry, zábaly a ďalšie ozdravné procedúry v otvorených izbách, ktoré sú v súlade s okolitou tropickou prírodou.

Kúpele sú otvorené každý deň od desiatej hodiny rannej do desiatej večer.

Chceli by ste zažiť dobrodružstvo a vidieť ostrov z inej perspektívy? Prenajmite si luxusnú jachtu a objavujte krásu vápencových útvarov v zátoke Phang Nga. Odhaľte prekrásne výhľady na vodopády a porozprávajte sa so sprievodcom o miestnej kultúre a bohatej histórii Phuketu.

Deti v hoteli Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

The Turtle Club je priateľský klub pre deti, kde zamestnanci pripravujú zábavný a poučný program na každý deň. Deti sa tu môžu zúčastniť výletov do prírody, zahrať si pohybové hry alebo relaxovať pri výtvarných činnostiach.

Mapa - Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Thajska do hotela Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Anantara Mai Khao Phuket Villas *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Thajska

Mgr. Zuzana Zjavková
Anantara Mai Khao Phuket Villas
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.