Rayavadee *****

Thajsko

Exotický rezort v prírodnom štýle

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Rayavadee

Pro hotel Rayavadee není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Rayavadee.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
navštívili

Hotel Rayavadee *****

Hodnotenie 9.5 Hodnotilo 8 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Thajsko, Krabi, Phra Nang Beach | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Resort leží na nejkrásnější pláži Thajska. Na okraji National Marine Park. Elegance thajského stylu.

Popis hotela Rayavadee ***** Thajsko

Resort Rayavadee sa nachádza na okraji národného parku National Marine Park v srdci krásneho polostrova Phranang a je obklopený dychberúcimi skalnými útvarmi. Leží na unikátnom mieste medzi tromi odlišnými plážami so smaragdovou vodou Andamanského mora.

Dizajn rezortu je inšpirovaný dedinkami thajského juhu. Ubytovať sa môžete v samostatne stojacich pavilónoch obklopených hustým zeleným porastom. Pavilóny sú rozdelené na dve poschodia. V prízemí sú pohodlné obývacie izby a na poschodí pokojnej spálňa s priľahnú kúpeľňou. Niektoré pavilóny majú navyše aj privátne jacuzzi na terase alebo veľký bazén.

Thajsko je povestné skvelou gastronómiou a Rayavadee v tomto ohľade rozhodne nezaostáva. Fantastické raňajky si doprajete v hlavnej reštaurácii Raya Dining. K večeri Vám potom odporúčame predovšetkým romantickú reštauráciu The Grotto, ktorá sa nachádza priamo pod skalnatým vápencovým previsom na kraji jednej z pláží. Neprekonateľný výhľad na pláž, skalnaté útesy a okolité ostrovy si potom vychutnáte v tradičnej thajskej reštaurácii Krua Phanang.

Rezort Rayavadee sa síce nachádza na polostrove, ale vzhľadom k tomu, že je ukrytý v pralese a obklopený skalami, sa môžete tešiť na maximálne súkromie. Ak budete chcieť spoznávať autentickej Thajsko, môžete sa vydať do malej dedinky vzdialenej len 10 minút pešej chôdze. Najbližšie mestečko je síce tiež neďaleko, ale je prístupné iba loďou, čo Vám zaistí pokojnú a ničím nerušenú dovolenku.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Rayavadee

Hotel je veľmi pokojný, situovaný v bujnej vegetácii. Najväčší zážitok prináša unikátne výhľady na vysoké skalné útvary, vystupujúce z mora. Na svete nie je moc hotelov, ktoré ponúka lepšiu panorámu. Môžete ležať na lehátku alebo chodiť po 3 rôznych plážach a rozjímať. Personál hotela je extrémne úslužný a rozdáva úsmevy po celý deň. More je skvele teplé.

Vilky sú skryté v tropickej zeleni. Prevažujúci štandard je dvojpodlažný vilka, kde na prízemí nájdete obývaciu izbu (so samostatnou toaletou) a po schodoch dôjdete do horného poschodia so spálňou s veľkou posteľou a kúpeľňou. Vilky sa líšia veľkosťou a zastrešením terasy. Na pláží sú potom veľké rodinné vily.

Na raňajkách môžete zvoliť dve reštaurácie, hlavné je s pestrým bufetom a rôznou prípravou vajíčok na vyžiadanie. Druhá, priamo pri pláži Railay Beach so skvelým výhľadom, ponúka výhradne servírované raňajky. Menu má asi 30 položiek, ktoré môžete kombinovať (pre vyššie kategórie izieb zadarmo, pre zvyšné za príplatok cca 500 BHT na osobu).

Na obed odporúčame zájsť na pláž Phranang Beach, ktorá je dostupná len na lodiach. Jedna časť pláže patria hotela a na druhú stranu príde každý deň niekoľko miestnych lodí, ktoré pripravujú smoothie, thajskej polievky i klasické pikatní thajskej pokrmy s ryžou alebo rezancami, dary mora alebo kurčaťom. Cena zanedbateľná, chuť nezabudnuteľná.

Na večeru môžete voliť z 3 skvelých reštaurácií. Fantastická je La Grotto pod skalným útesom. Servíruje 3 viacchodové menu založená na daroch mora. Hotel je samozrejme štýlový, ale nemá striktné dress kod, skvelú večeru si môžete vychutnať v šortkách a polo tričku.

Ak zvolíte pobyt len ​​na báze raňajok, môžete kombinovať večere v hoteli  v miestnej malej dedinke vzdialenej max. 7 minút, kde je jedna ulička s asi 5 klasickými thajskými reštauráciami. Niekoľko ďalších je pozdĺž pláže. Vyberiete si z curry jedál, chilli pokrmov aj z pestrej ponuky čerstvých rýb a darov mora. V jednej reštaurácii je 3x denne cca 90 minútová škola varenia - čo si uvaríte pod dohľadom miestneho kuchára, to si sami zjete. Ceny večerou v dedinke sú oproti hotelovým cenám asi pätinové. Po večeri sa môžete zastaviť na miešaný drink v jednom z troch veľa špecifických barov. Život pulzuje dlho do noci.

Hotel má vlastné nádherná spa. Prostredie je uvoľňujúca a masérky naozaj skúsených. Ceny procedúr v hoteli sú na Thajsko veľmi vysoké. V okolí ale ľahko nájdete miestne masáže ako v dedine, tak na pláži, za symbolické ceny.

Rayavadee hotel ponúka niekoľko typov exkurzií vlastnú skvelú lodí. Rozhodne si zájdite na celodenný výlet na Phi Phi. Vyberiete si luxusné obedový kôš, nealko nápoje sú zadarmo. Ak sme odporúčali vyskúšať miestne stravu, tak exkurzii kúpte rozhodne v hoteli, cesta cez more trvá necelú hodinu a Vy pôjdete na kvalitné lodi. Na Phi Phi potom uvidíte aj o dosť horšie a ďaleko viac obsadené lode.

Hotel nebol nijako zasiahnutý vlnou tsunami v roku 2004. Je vybavený moderným systémom varovania pri zemetrasení.

Do hotela sa dostanete buď linkou Qatar Airways, ktorá lieta na Krabi. Odtiaľ pôjdete asi 40 minút autom a potom asi 25 minút loďou. Ak chcete letieť Emirates, tak musíte do Phuketu (kde odporúčame jednu noc prespanie a aklimatizáciu) a odtiaľ cca 3 hodiny autom s vodičom (cesta je veľmi dobrá, krásnou prírodou, so zastávkou na občerstvenie), alebo do Bangkoku. Odtiaľ preletíte za cca 1,5 hodiny niektorú thajskú aerolinkou. Môžete si tiež skombinovať jednu cestu cez Phuket a druhú cez Bangkok s poznaním mesta na jeden až dva dni.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Pavilion

Deluxe Pavilion

Deluxe Pavilion (90 m²) ponúka dve podlažia, plne vybavené so štýlovou tropickú dekorácií, lešteným drevom, bohato farbenými tkaninami, ručne zhotovenými detaily a vonkajšou terasou s p..

Terrace Pavilion

Terrace Pavilion

Terrace Pavilion (115 m²) ponúka moderný pohľad na obľúbené Deluxe Pavilions, predstavujú otvorené a vzdušné priestory a sklenené dvere, ktoré sa otvárajú na svieži vonkajšiu terasu s..

Family Pavilion

Family Pavilion

Family Pavilion (137 m²) je typ ubytovania, ktorý sa luxusom a komfortom vyrovnáva tunajšiemu Deluxe Pavilion. Má ale naviac jednu prízemnú spálňu s dvoma posteľami a samostatnú kúpeľňu...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Štyri reštaurácie, ktoré rezort ponúka, čerpajú nielen z tradičných thajských pokrmov, ale aj z kúzelného prostredia, ktoré táto oblasť Thajska predstavuje. Každá z reštaurácií sa nachádza na krásnom mieste, ktoré je samé o sebe úžasným prostredím k posedeniu. A keď takýto raj doplníte gurmánskymi zážitkami, vznikne niečo špeciálne.

Raya Dining kombinuje päťhviezdičkové služby s inovatívnym menu v elegantnom, no neformálnom prostredí. Úžasné rezby stĺpov v reštaurácii reflektujú morský život v oblasti koralových útesov. Jedáleň zdobí zlatá nástenná maľba zachycujúca školu delfínov. Začnite svoj deň osviežujúcimi zdravými raňajkami na tomto mieste. Večer si vychutnajte sofistikované menu s pokrmami, ktoré zahrňujú všetko od ľahkých jedál 
a šalátov až po klasické šťavnaté homáre, jahňacie a perfektne ugrilovanou sviečkovou. K dispozícii je klimatizované posedenie aj posedenie pod šírym nebom.

Prejdite sa po mesačnom chodníku na Phranang Beach a zažite neprekonateľnú večeru pri mori v romantickej thajskej reštaurácii Krua Phranang. Vychutnajte si menu zostavené z klasických thajských pokrmov, ktoré zahŕňa delikátne kari, šaláty, polievky, plody mora a čerstvo chytené ryby. Jedáleň reštaurácie ponúka klimatizovanú časť a posedenie pod šírym nebom s výhľadmi na prekrásnu pláž, vápencové útesy a odľahlé ostrovy. Po pamätihodnej večeri si zájdite na vonkajšiu terasu, dajte si digestívum a zasnívajte sa pri zvukoch vĺn, lámajúcich sa pod vami o brehy.

Raitalay Terrace ponúka menu z lákavých pochúťok medzinárodnej kuchyne v štýlovom prostredí pri pláži. Je otvorená na obedy a večere a nachádza sa v blízkosti bazéna, tak poskytuje úžasný výhľad na pláž Railay Beach. Každý večer tu môžete popíjať niektorý zo širokej ponuky koktejlov a sledovať pritom dych berúci západ slnka.

The Grotto (v preklade Jaskyňa) sa nachádza pod starodávnym vápencovým útesom na hrane pláže Phranang Beach. Vychutnať si tu môžete obed so svojou obľúbenou knihou v ruke alebo sa uvoľniť pri takmer magickom západe slnka, zatiaľ čo budete popíjať koktejl, prípadne ochutnávať niektorú z tunajších ľahkých pochutín. Pod nohami ucítite jemný piesok a vo vzduchu romantickú atmosféru. V niektoré večery v týždni sa tu konajú luxusné barbecue.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Rayavadee

Resort ponúka 96 kúzelných dvojdomkových pavilónov a 5 luxusných súkromných víl, ktoré sú zasadené do rozľahlých palmových hájov a tropických záhrad, lemujúcich skvostne bielu piesočnú pláž. Architektúra, ktorá už bola niekoľkokrát ocenená, kopíruje štýl idylické thajskej dediny a dovolí vám tak spoznať autentickú thajskú kultúru.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Pavilion

Deluxe Pavilion foto

Deluxe Pavilion (90 m²) ponúka dve podlažia, plne vybavené so štýlovou tropickú dekorácií, lešteným drevom, bohato farbenými tkaninami, ručne zhotovenými detaily a vonkajšou terasou s posedením. Kruhový dizajn pavilónov perfektne zapadá do prírodného okolia rezortu reflektujúce okrúhle formácie skalných útesov charakteristických pre unikátne krajinu tejto oblasti. Šatník sa nachádza medzi kúpeľňou a spálňou a preto ju môžete používať z oboch miestností.

Terrace Pavilion

Terrace Pavilion foto

Terrace Pavilion (115 m²) ponúka moderný pohľad na obľúbené Deluxe Pavilions, predstavujú otvorené a vzdušné priestory a sklenené dvere, ktoré sa otvárajú na svieži vonkajšiu terasu s obývacím priestorom a rozľahlú plochou na relaxáciu aj súkromnému grilovanie.

Family Pavilion

Family Pavilion foto

Family Pavilion (137 m²) je typ ubytovania, ktorý sa luxusom a komfortom vyrovnáva tunajšiemu Deluxe Pavilion. Má ale naviac jednu prízemnú spálňu s dvoma posteľami a samostatnú kúpeľňu. Samozrejmosťou je vonkajší jedálenský kút a terasa pre súkromné barbecue. Tento typ pavilónu je ideálnym pre rodinnú dovolenku. Je umiestnený medzi kokosovými palmami a v pozadí má strmé útesy. Ponúka množstvo miesta a pohodlia, aby ste si mohli užiť dovolenku plnú objavovania.

Family Pavilions with Hydro Pool

Family Pavilions with Hydro Pool foto

Family Pavilions with Hydro Pool (167 m²) ponúkajú rovnaký komfort, vybavenie a služby ako Family Pavilions, ale nachádza sa tu navyše sladkovodný bazén oválneho tvaru s rozmermi 4,5 × 2,5 metra. Bazén nájdete v priľahlej tropickej záhrade so slnečnou terasou a jedálenským kútom, v ktorom si môžete vychutnať napr. súkromné barbecue.

The Raitalay Villa

The Raitalay Villa foto

The Raitalay Villa (260 m²) sa nachádza v chránenom rohu prekrásnej pláže Railay Beach a pýši sa výhľadom na azurové vody Andamanského mora. Priestory vily sú rozdelené na dve oddelené spálne, jedna s manželskou posteľou a samostatnou kúpeľňou, druhá s oddelenými posteľami a vlastnou kúpeľňou. Ďalej tu nájdete obývaciu izbu, jedáleň, kuchynku a vonkajšiu terasu s bazénom.

Family Villa

Family Villa foto

Family Villa (345 m²) se nachází v krásných hotelových zahradách jen pár metrů od pláže Phranang i Railay. Ve vilce najdete dvě ložnice, obývací pokoj, terasu s lehátky a bazén o velikosti 3 x 12 metrů. Pokoj je ideální pro rodiny s dětmi, které chtějí mít veškeré hotelové zázemí na dosah. Využít můžete rovněž služeb komorníka.

The Rayavadee Villa

The Rayavadee Villa foto

The Rayavadee Villa (417 m²) disponuje taktiež svojim vlastným bazénom. Ten je navyše vybavený jacuzzi a ponúka ohromujúci výhľad na pláž Phranang Beach. Nábytok je elegantného súčasného thajského štýlu. The Rayavadee Villa sa skladá z dvoch priľahlých spální (izba pre manželský pár s luxusne vybavenou samostatnou kúpeľňou a izba pre hostí s oddelenými lôžkami a samostatnou kúpeľňou). Navyše je tu obytná časť, salónik, kuchynka, jedáleň pri bazéne, vlastná sauna, rovnako ako množstvo priestoru pre vonkajšie vyžitie, čo z tohto miesta robí jedno z najexkluzívnejších a najluxusnejších ubytovacích zariadení.

Phranang Villas

Phranang Villas foto

The Phranang Villas (417 m²) sú diskrétne ukryté uprostred dramatické krajiny vápencových útesov s výhľadom na svetovo preslávenou pláž Phranang Beach. Každá z týchto exkluzívnych víl sa môže pochváliť jednou manželskou spálňou so samostatnou kúpeľňou a dvoma ďalšími (nesusediacimi) izbami pre hostí, z ktorých každý disponuje vlastnou samostatnou kúpeľňou. Priestranná obývacia izba, jedálenský kút a kuchynka vpúšťa do vily hravý vánok. Súčasťou víl sú tiež vlastné bazény, ktoré len potvrdzujú, že sú tieto vily jedny z najluxusnejších ubytovacích zariadení dostupných v oblasti Krabi.

Phranang Villas

Phranang Villas foto

The Phranang Villas (417 m²) jsou diskrétně ukryty uprostřed dramatické krajiny vápencových útesů s výhledem na světově proslulou pláž Phranang Beach. Každá z těchto exklusivních vil se může pochlubit jednou manželskou ložnicí se samostatnou koupelnou a dvěma dalšími (nesousedícími) pokoji pro hosty, z nichž každý disponuje vlastní samostatnou koupelnou. Prostorný obývací pokoj, jídelní kout a kuchyňka vpouští do vily hravý vánek. Součástí vil jsou též vlastní bazény, které jen potvrzují, že jsou tyto vily jedny z nejluxusnějších ubytovacích zařízení dostupných v oblasti Krabi.

Pláž a more

Rezort obklopujú tri rôzne pláže. Pharang Beach pokrýva jemný biely piesok typický pre Thajsko. Výhľad budete mať na lode križujúce Andamanské more a skalné výbežky, ktoré sa ostro týčia nad nebeskou vodnou hladinou.

Pláž Phranang Beach je známa tiež dvoma jaskyňami a láka mnoho turistov, ktorí ale môžu prísť loďou len na pár hodín, zatiaľ čo hostia hotela ju môžu užívať celý deň.

Na pláži Phranang Beach je bójkami ohraničená veľká plocha patriaci k hotelu, piesok na pláži je jemný a ílovitý, skvelý aj pre deti. Výborne si zaplávate, ale šnorchlovať sa tu moc nedá. Hotelové lehátka nájdete v tieni aj na slnku, obsluha nosí nápoje až k nim. Určite si požičajte kajak a v priebehu hodiny si pokojne obídete skalné útvary, ktoré sú kúsok od brehu. Uvidíte jaskyne vytvorené eróziou vo vápenci i farebné rybičky. Kúpať sa dá aj na pláži Railay Beach, kde ale spoznáte veľký odliv. Pretože je blízko dedinky, tak na nej bude viac ľudí. Hneď pri pláži je veľký hotelový bazén obklopený lehátkami, ideálne pre deti alebo ranné kondičné plávanie.

Online cena a slevy Rayavadee *****

Profi foto hotela Rayavadee *****

Naše foto hotela Rayavadee *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Rayavadee

Štyri reštaurácie, ktoré rezort ponúka, čerpajú nielen z tradičných thajských pokrmov, ale aj z kúzelného prostredia, ktoré táto oblasť Thajska predstavuje. Každá z reštaurácií sa nachádza na krásnom mieste, ktoré je samé o sebe úžasným prostredím k posedeniu. A keď takýto raj doplníte gurmánskymi zážitkami, vznikne niečo špeciálne.

Raya Dining kombinuje päťhviezdičkové služby s inovatívnym menu v elegantnom, no neformálnom prostredí. Úžasné rezby stĺpov v reštaurácii reflektujú morský život v oblasti koralových útesov. Jedáleň zdobí zlatá nástenná maľba zachycujúca školu delfínov. Začnite svoj deň osviežujúcimi zdravými raňajkami na tomto mieste. Večer si vychutnajte sofistikované menu s pokrmami, ktoré zahrňujú všetko od ľahkých jedál 
a šalátov až po klasické šťavnaté homáre, jahňacie a perfektne ugrilovanou sviečkovou. K dispozícii je klimatizované posedenie aj posedenie pod šírym nebom.

Prejdite sa po mesačnom chodníku na Phranang Beach a zažite neprekonateľnú večeru pri mori v romantickej thajskej reštaurácii Krua Phranang. Vychutnajte si menu zostavené z klasických thajských pokrmov, ktoré zahŕňa delikátne kari, šaláty, polievky, plody mora a čerstvo chytené ryby. Jedáleň reštaurácie ponúka klimatizovanú časť a posedenie pod šírym nebom s výhľadmi na prekrásnu pláž, vápencové útesy a odľahlé ostrovy. Po pamätihodnej večeri si zájdite na vonkajšiu terasu, dajte si digestívum a zasnívajte sa pri zvukoch vĺn, lámajúcich sa pod vami o brehy.

Raitalay Terrace ponúka menu z lákavých pochúťok medzinárodnej kuchyne v štýlovom prostredí pri pláži. Je otvorená na obedy a večere a nachádza sa v blízkosti bazéna, tak poskytuje úžasný výhľad na pláž Railay Beach. Každý večer tu môžete popíjať niektorý zo širokej ponuky koktejlov a sledovať pritom dych berúci západ slnka.

The Grotto (v preklade Jaskyňa) sa nachádza pod starodávnym vápencovým útesom na hrane pláže Phranang Beach. Vychutnať si tu môžete obed so svojou obľúbenou knihou v ruke alebo sa uvoľniť pri takmer magickom západe slnka, zatiaľ čo budete popíjať koktejl, prípadne ochutnávať niektorú z tunajších ľahkých pochutín. Pod nohami ucítite jemný piesok a vo vzduchu romantickú atmosféru. V niektoré večery v týždni sa tu konajú luxusné barbecue.

Šport a wellness hotela Rayavadee *****

V Rayavadee nájdete širokú škálu rôznych pozemných športov ako tenis, stolný tenis a squash. V športovom centre je možnosť kardio tréningu a body buildingu s osobným trénerom.
Na výber budete mať aj z ponuky vodných športov, ako je windsurfing, šnorchlovanie a kajaky.
Rayavadee sa snaží svojich hostí prenášať na tie najkrajšie miesta, a tak umocniť zážitky z ich dovolenky. Možnosti sú naozaj široké, či už hľadáte únik na opustenej pláži pri západe slnka, alebo chcete stráviť deň na jedno z luxusných motorových člnov a navštíviť ostrov Phi Phi alebo Phang Nga Bay. Všetky výlety sľubujú dobrodružstvo, aj romantiku.
Tropickú krajinu môžete objavovať aj zo slonieho chrbta, odkiaľ budete mať pekný výhľad aj si užijete špeciálne stretnutie. Rozhliadnuť sa môžete aj zo skalných stien, kam si môžete pod odborným dohľadom vyliezť na lane.
Fascinujúci svet sa ale nenachádza len na zemi, vzrušujúce život sa odohráva aj pod vodou. Naučte sa ho spoznávať vďaka potápačskými prístrojom.
Získajte prehľad o kultúre Thajska a zúčastnite sa jedného z kuchárskych kurzov, ktoré hotel Rayavadee svojim klientom ponúka.
Thajsko je spirituálna krajina, ktorá harmóniu a silu čerpá z prírodných zdrojov. Také sú aj hotelové kúpele Rayavadee Spa. Ponúkajú procedúry, ktoré posilnia telo i myseľ. Ponuka zahŕňa revitalizácia tváre, peeling, energizujúci telové zábaly, upokojujúce masáže, salón krásy a najrôznejšie kúpeľné balíčky, ktoré sa prispôsobia vašim individuálnym potrebám.

Deti v hoteli Rayavadee *****

V rezorte sú vítané aj deti, pre ktoré je tu pripravený program Just for Kids. Najmenší hostia sa pobavia pri skúmaní thajskej kultúry a prírodných krás, ktoré sa nachádzajú v okolí rezortu. Starostlivý a pozorný personál naučí deti pripravovať niektoré pokrmy thajskej kuchyne aj ich zasvätí do thajského umenia a remesiel. Všetky aktivity sú určené deťom od štyroch do dvanásť rokov. Mladšie deti sú v rezorte vítané pod dohľadom dospelej osoby.

Doprava do hotela Rayavadee

Mezinárodní letiště v Krabi je vzdáleno pouhých 23 kilometrů od resortu. Cesta z letiště do Rayavadee trá 45 minut. Nejdříve po silnici 30 minut, poté 20 minut lodí.

Mapa - Rayavadee *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Thajska do hotela Rayavadee *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Rayavadee *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Rayavadee *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Thajska

Marica Verešová
Rayavadee
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.