Hotel Rayavadee *****

Thajsko

Exotický rezort v prírodnom štýle

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Hotel Rayavadee

Pro hotel Hotel Rayavadee není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hotel Rayavadee.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel Hotel Rayavadee *****

Hodnotenie 9.5 Hodnotilo 10 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Thajsko, Krabi, Phra Nang Beach | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Resort leží na nejkrásnější pláži Thajska. Na okraji National Marine Park. Elegance thajského stylu.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Hotel Rayavadee ***** Thajsko

Rezort Rayavadee sa nachádza na okraji národného parku National Marine Park v srdci krásneho polostrova Phranang a je obklopený dych vyrážajúcimi skalnými útvarmi. Leží na unikátnom mieste medzi tromi plážami so smaragdovou vodou Andamanského mora.

Dizajn rezortu je inšpirovaný dedinkami thajského juhu. Ubytovať sa môžete v samostatne stojacich pavilónoch obklopených hustým zeleným porastom. Pavilóny sú rozdelené na dve poschodia. Na prízemí sú pohodlné obývacie izby a na poschodí pokojné spálne s priľahlou kúpeľňou. Niektoré pavilóny majú navyše aj privátne jacuzzi na terase alebo veľký bazén.

Thajsko je povestné skvelou gastronómiou a Rayavadee v tomto ohľade rozhodne nezaostáva. Fantastické raňajky si doprajete v hlavnej reštaurácii Raya Dining. Na večeru Vám potom odporúčame predovšetkým romantickú reštauráciu The Grotto, ktorá sa nachádza priamo pod skalnatým vápencovým previsom na okraji jednej z pláží. Neprekonateľný výhľad na pláž, skalnaté útesy a okolité ostrovy si potom vychutnáte v tradičnej thajskej reštaurácii Krua Phanang.

Rezort Rayavadee sa nachádza na polostrove, ale vzhľadom na to, že je ukrytý v pralese a obklopený skalami, sa môžete tešiť na maximálne súkromie. Ak budete chcieť spoznávať autentické Thajsko, môžete sa vydať do malej dedinky vzdialenej len 10 minút pešej chôdze. Najbližšie mestečko je síce tiež neďaleko, ale je prístupné iba loďou, čo Vám zaistí pokojnú a ničím nerušenú dovolenku.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Hotel Rayavadee

Hotel je veľmi pokojný, situovaný v bujnej vegetácii. Najväčší zážitok prinášajú unikátne výhľady na vysoké skalné útvary, vystupujúce z mora. Na svete nie je veľa hotelov, ktoré ponúkajú lepšiu panorámu. Môžete ležať na lehátku alebo chodiť po 3 rôznych plážach a rozjímať. Personál hotela je extrémne úslužný a rozdáva úsmevy po celý deň. More je skvele teplé.

Vilky sú skryté v tropickej zeleni. Prevažujúci štandard je dvojpodlažná vilka, kde na prízemí nájdete obývaciu izbu (so samostatnou toaletou) a po schodoch dôjdete do horného poschodia so spálňou s veľkou posteľou a kúpeľňou. Vilky sa líšia veľkosťou a zastrešením terasy. Pri plážach sú potom veľké rodinné vily.

Na raňajky môžete zvoliť dve reštaurácie, hlavná je s pestrým bufetom a rôznou prípravou vajíčok na vyžiadanie. Druhá, priamo pri pláži Railay Beach so skvelým výhľadom, ponúka výhradne servírované raňajky. Menu má asi 30 položiek, ktoré môžete kombinovať (pre vyššie kategórie izieb zadarmo, pre zvyšné za príplatok cca 500 BHT za osobu).

Na obed odporúčame zájsť na pláž Phranang Beach, ktorá je dostupná iba na lodiach. Jedna časť pláže patrí hotelu a na druhú stranu príde každý deň niekoľko miestnych lodí, ktoré pripravujú smoothie, thajské polievky aj klasické pikatné thajské pokrmy s ryžou alebo rezancami, darmi mora alebo kuraťom. Cena zanedbateľná, chuť nezabudnuteľná.

Na večeru môžete voliť z 3 skvelých reštaurácií. Fantastická je La Grotto pod skalným útesom. Servíruje 3 viacchodové menu založené na daroch mora. Hotel je samozrejme štýlový, ale nemá striktný dress kod, skvelú večeru si môžete vychutnať v šortkách a polo tričku.

Pokiaľ zvolíte pobyt len ​​na báze raňajok, môžete kombinovať večere v hoteli s večerami v miestnej malej dedinke vzdialenej max. 7 minút, kde je jedna ulička s asi 5 klasickými thajskými reštauráciami. Niekoľko ďalších je pozdĺž pláže. Vyberiete si z curry jedál, čili pokrmov aj z pestrej ponuky čerstvých rýb a darov mora. V jednej reštaurácii je 3x denne cca 90 minútová škola varenia – čo si uvaríte pod dohľadom miestneho kuchára, to si sami zjete. Ceny večerí v dedinke sú oproti hotelovým cenám asi pätinové. Po večeri sa môžete zastaviť na miešaný drink v jednom z troch veľmi špecifických barov. Život pulzuje dlho do noci.

Hotel má vlastné nádherné spa. Prostredie je uvoľňujúce a masérky naozaj skúsené. Ceny procedúr v hoteli sú na Thajsko veľmi vysoké. V okolí ale ľahko nájdete miestne masáže ako v dedine, tak na pláži, za symbolické ceny.

Rayavadee hotel ponúka niekoľko typov exkurzií vlastnou skvelou loďou. Rozhodne si zájdite na celodenný výlet na Phi Phi. Vyberiete si luxusný obedový kôš, nealko nápoje sú zadarmo. Ak sme odporúčali vyskúšať miestnu stravu, tak exkurziu kúpte rozhodne v hoteli, cesta cez more trvá necelú hodinu a Vy pôjdete na kvalitnej lodi. Na Phi Phi potom uvidíte aj o dosť horšie a oveľa viac obsadené lode.

Hotel nebol nijako zasiahnutý vlnou cunami v roku 2004. Je vybavený moderným systémom varovania pri zemetrasení.

Do hotela sa dostanete linkou Qatar Airways alebo Emirates, ktoré lietajú do Bangkoku a potom je nutný prelet cca 1,5 hodiny niektorou thajskou aerolinkou priamo na Krabi. Odtiaľ pôjdete asi 30 minút autom a potom asi 20 minút loďou. Ďašia možnosť spojenia je cez Phuket (kde odporúčame jednu noc prespanie a aklimatizáciu) a odtiaľ cca 3 hodiny autom s vodičom (cesta je veľmi dobrá, krásnou prírodou, so zastávkou na občerstvenie) a 20 minút loďou.

2024
Katarina Kaprálová
Posledná inšpekcia hotela
Katarina Kaprálová +421 948 960 122

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Pavilion

Deluxe Pavilion

Deluxe Pavilion (90 m²) ponúka dve podlažia, plne vybavené so štýlovou tropickou dekoráciou, lešteným drevom, bohato farbenými tkaninami, ručne zhotovenými detailmi a vonkajšou terasou s ..

Terrace Pavilion

Terrace Pavilion

Terrace Pavilion (115 m²) ponúka moderný pohľad na obľúbené Deluxe Pavilions, predstavujú otvorené a vzdušné priestory a sklenené dvere, ktoré sa otvárajú na sviežu vonkajšiu terasu s..

Pool Pavilion

Pool Pavilion

Pool Pavilion (115 m²) ponúka rovnaký komfort, vybavenie a služby ako Hydro Pool Pavilion, ale nachádza sa tu navyše sladkovodný bazén s rozmermi 3 × 8 metra s jacuzzi a lehátkami...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Štyri reštaurácie, ktoré rezort ponúka, čerpajú nielen z tradičných thajských pokrmov, ale aj z kúzelného prostredia, ktoré táto oblasť Thajska predstavuje. Každá z reštaurácií sa nachádza na krásnom mieste, ktoré je samé o sebe úžasným prostredím k posedeniu. A keď takýto raj doplníte gurmánskymi zážitkami, vznikne niečo špeciálne.

Raya Dining kombinuje päťhviezdičkové služby s inovatívnym menu v elegantnom, no neformálnom prostredí. Úžasné rezby stĺpov v reštaurácii reflektujú morský život v oblasti koralových útesov. Jedáleň zdobí zlatá nástenná maľba zachycujúca školu delfínov. Začnite svoj deň osviežujúcimi zdravými raňajkami na tomto mieste. Večer si vychutnajte sofistikované menu s pokrmami, ktoré zahrňujú všetko od ľahkých jedál a šalátov až po klasické šťavnaté homáre, jahňacie a perfektne ugrilovanú sviečkovú. K dispozícii je klimatizované posedenie aj posedenie pod šírym nebom.

Prejdite sa po mesačnom chodníku na Phranang Beach a zažite neprekonateľnú večeru pri mori v romantickej thajskej reštaurácii Krua Phranang. Vychutnajte si menu zostavené z klasických thajských pokrmov, ktoré zahŕňa delikátne kari, šaláty, polievky, plody mora a čerstvo ulovené ryby. Jedáleň reštaurácie ponúka klimatizovanú časť a posedenie pod šírym nebom s výhľadmi na prekrásnu pláž, vápencové útesy a odľahlé ostrovy. Po pamätihodnej večeri si zájdite na vonkajšiu terasu, dajte si digestívum a zasnívajte sa pri zvukoch vĺn, lámajúcich sa pod vami o brehy.

Raitalay Terrace ponúka menu z lákavých pochúťok medzinárodnej kuchyne v štýlovom prostredí pri pláži. Je otvorená na obedy a večere a nachádza sa v blízkosti bazéna, tak poskytuje úžasný výhľad na pláž Railay Beach. Každý večer tu môžete popíjať niektorý zo širokej ponuky koktejlov a sledovať pritom dych berúci západ slnka.

The Grotto (v preklade Jaskyňa) sa nachádza pod starodávnym vápencovým útesom na hrane pláže Phranang Beach. Vychutnať si tu môžete obed so svojou obľúbenou knihou v ruke alebo sa uvoľniť pri takmer magickom západe slnka, zatiaľ čo budete popíjať koktejl, prípadne ochutnávať niektorú z tunajších ľahkých pochutín. Pod nohami ucítite jemný piesok a vo vzduchu romantickú atmosféru. V niektoré večery v týždni sa tu konajú luxusné barbecue.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Hotel Rayavadee

Rezort ponúka 94 kúzelných dvojposchodových pavilónov a 7 luxusných súkromných víl, ktoré sú zasadené do rozľahlých palmových hájov a tropických záhrad, lemujúcich skvostne bielu piesočnú pláž. Architektúra, ktorá už bola niekoľkokrát ocenená, kopíruje štýl idylickej thajskej dediny a dovolí vám tak spoznať autentickú thajskú kultúru.

Každý pavilón alebo vilka má k dispozícii satelitnú televíziu, CD/DVD prehrávač a bezplatné pripojenie k internetu. Ďalej vo všetkých izbách nájdete fén, svietidlo, papuče, župany a tiež zariadenia na prípravu čaju a kávy.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Pavilion

Deluxe Pavilion foto

Deluxe Pavilion (90 m²) ponúka dve podlažia, plne vybavené so štýlovou tropickou dekoráciou, lešteným drevom, bohato farbenými tkaninami, ručne zhotovenými detailmi a vonkajšou terasou s posedením. Kruhový dizajn pavilónov perfektne zapadá do prírodného okolia rezortu reflektujúc okrúhle formácie skalných útesov charakteristických pre unikátnu krajinu tejto oblasti. Šatníková skriňa sa nachádza medzi kúpeľňou a spálňou a preto ju môžete používať z oboch miestností.

Terrace Pavilion

Terrace Pavilion foto

Terrace Pavilion (115 m²) ponúka moderný pohľad na obľúbené Deluxe Pavilions, predstavujú otvorené a vzdušné priestory a sklenené dvere, ktoré sa otvárajú na sviežu vonkajšiu terasu s obývacím priestorom a rozľahlou plochou na relaxáciu aj súkromnému grilovanie.

Pool Pavilion

Pool Pavilion foto

Pool Pavilion (115 m²) ponúka rovnaký komfort, vybavenie a služby ako Hydro Pool Pavilion, ale nachádza sa tu navyše sladkovodný bazén s rozmermi 3 × 8 metra s jacuzzi a lehátkami. Bazén nájdete v priľahlej tropickej záhrade so slnečnou terasou. Ideálna voľba pre tých, ktorí si chcú vychutnať ubytovanie v dokonalom súkromí.

Family Pavilion

Family Pavilion foto

Family Pavilion (137 m²) je typ ubytovania, ktorý sa luxusom aj komfortom vyrovnáva tunajšiemu Deluxe Pavilion. Má ale navyše jednu prízemnú spálňu s dvoma posteľami a samostatnú kúpeľňu. Samozrejmosťou je vonkajší jedálenský kút a terasa pre súkromné barbecue. Tento typ pavilónu je ideálnym pre rodinnú dovolenku. Je umiestnený medzi kokosovými palmami a v pozadí má strmé útesy. Ponúka veľa miesta a pohodlie, aby ste si mohli užiť dovolenku plnú objavovania.

Family Pavilion with Pool

Family Pavilion with Pool foto

Family Pavilions with Pool (167 m²) ponúkajú rovnaký komfort, vybavenie a služby ako Family Pavilions, ale nachádza sa tu navyše sladkovodný bazén s rozmermi 3 × 8 metra. Bazén nájdete v priľahlej tropickej záhrade so slnečnou terasou a jedálenským kútom, v ktorom si môžete vychutnať napr. súkromné barbecue.

Family Villa

Family Villa foto

Family Villa (345 m²) sa nachádza v krásnych hotelových záhradách len pár metrov od pláže Phranang aj Railay. Vo vilke nájdete dve spálne, obývaciu izbu, terasu s lehátkami a bazén o veľkosti 3 x 12 metrov. Izba je ideálna pre rodiny s deťmi, ktoré chcú mať všetko hotelové zázemie na dosah. Využiť môžete tiež služby komorníka.

Raitalay Villa

Raitalay Villa foto

The Raitalay (260 m²) Villa sa nachádza v chránenom rohu prekrásnej pláže Railay Beach a pýši sa výhľadom na azúrové vody Andamanského mora. Priestory vily sú rozdelené na dve oddelené spálne, jedna s manželskou posteľou a samostatnou kúpeľňou, druhá s oddelenými posteľami a vlastnou kúpeľňou. Ďalej tu nájdete obývaciu izbu, jedáleň, kuchynku a vonkajšiu terasu s bazénom.

Rayavadee Villa

Rayavadee Villa foto

The Rayavadee Villa (417 m²) disponuje aj svojim vlastným bazénom. Ten je navyše vybavený jacuzzi a ponúka ohromujúci výhľad na pláž Phranang Beach. Nábytok je elegantného súčasného thajského štýlu. The Rayavadee Villa sa skladá z dvoch priľahlých spální (izba pre manželský pár s luxusne vybavenou samostatnou kúpeľňou a hosťovská izba s oddelenými lôžkami a samostatnou kúpeľňou). Navyše je tu obytná časť, salónik, kuchynka, jedáleň pri bazéne, vlastná sauna, rovnako ako množstvo priestoru pre vonkajšie vyžitie, čo z tohto miesta robí jedno z najexkluzívnejších a najluxusnejších ubytovacích zariadení.

Phranang Villas

Phranang Villas foto

The Phranang Villas (417 m²) sú diskrétne ukryté uprostred dramatickej krajiny vápencových útesov s výhľadom na svetovo preslávenú pláž Phranang Beach. Každá z týchto exkluzívnych víl sa môže pochváliť jednou manželskou spálňou so samostatnou kúpeľňou a dvoma ďalšími (nesusediacimi) hosťovskými izbami, z ktorých každá disponuje vlastnou samostatnou kúpeľňou. Priestranná obývacia izba, jedálenský kút a kuchynka vpúšťa do vily hravý vánok. Súčasťou víl sú tiež vlastné bazény, ktoré len potvrdzujú, že tieto vily sú jedny z najluxusnejších ubytovacích zariadení dostupných v oblasti Krabi.

Pláž a more

Rezort obklopujú tri rôzne pláže. Pharang Beach pokrýva jemný biely piesok typický pre Thajsko. Výhľad budete mať na lode križujúce Andamanské more a skalné výbežky, ktoré sa ostro týčia nad vodnou hladinou.

Pláž Phranang Beach je známa tiež dvoma jaskyňami a láka mnoho turistov, ktorí ale môžu prísť loďou len na pár hodín, zatiaľ čo hostia hotela ju môžu užívať celý deň.

Na pláži Phranang Beach je bójkami ohraničená veľká plocha patriaca k hotelu, piesok na pláži je jemný a ílovitý, skvelý aj pre deti. Výborne si zaplávate, ale šnorchlovať sa tu veľmi nedá. Hotelové lehátka nájdete v tieni aj na slnku, obsluha nosí nápoje až k nim. Určite si požičajte kajak a v priebehu hodiny si pokojne obídete skalné útvary, ktoré sú kúsok od brehu. Uvidíte jaskyne vytvorené eróziou vo vápenci i farebné rybičky. Kúpať sa dá aj na pláži Railay Beach, kde ale spoznáte veľký odliv. Pretože je blízko dedinky, tak na nej bude viac ľudí. Hneď pri pláži je veľký hotelový bazén obklopený lehátkami, ideálny pre deti alebo ranné kondičné plávanie.

Online cena a slevy Hotel Rayavadee *****

Profi foto hotela Rayavadee *****

Naše foto hotela Rayavadee *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Hotel Rayavadee

Štyri reštaurácie, ktoré rezort ponúka, čerpajú nielen z tradičných thajských pokrmov, ale aj z kúzelného prostredia, ktoré táto oblasť Thajska predstavuje. Každá z reštaurácií sa nachádza na krásnom mieste, ktoré je samé o sebe úžasným prostredím k posedeniu. A keď takýto raj doplníte gurmánskymi zážitkami, vznikne niečo špeciálne.

Raya Dining kombinuje päťhviezdičkové služby s inovatívnym menu v elegantnom, no neformálnom prostredí. Úžasné rezby stĺpov v reštaurácii reflektujú morský život v oblasti koralových útesov. Jedáleň zdobí zlatá nástenná maľba zachycujúca školu delfínov. Začnite svoj deň osviežujúcimi zdravými raňajkami na tomto mieste. Večer si vychutnajte sofistikované menu s pokrmami, ktoré zahrňujú všetko od ľahkých jedál a šalátov až po klasické šťavnaté homáre, jahňacie a perfektne ugrilovanú sviečkovú. K dispozícii je klimatizované posedenie aj posedenie pod šírym nebom.

Prejdite sa po mesačnom chodníku na Phranang Beach a zažite neprekonateľnú večeru pri mori v romantickej thajskej reštaurácii Krua Phranang. Vychutnajte si menu zostavené z klasických thajských pokrmov, ktoré zahŕňa delikátne kari, šaláty, polievky, plody mora a čerstvo ulovené ryby. Jedáleň reštaurácie ponúka klimatizovanú časť a posedenie pod šírym nebom s výhľadmi na prekrásnu pláž, vápencové útesy a odľahlé ostrovy. Po pamätihodnej večeri si zájdite na vonkajšiu terasu, dajte si digestívum a zasnívajte sa pri zvukoch vĺn, lámajúcich sa pod vami o brehy.

Raitalay Terrace ponúka menu z lákavých pochúťok medzinárodnej kuchyne v štýlovom prostredí pri pláži. Je otvorená na obedy a večere a nachádza sa v blízkosti bazéna, tak poskytuje úžasný výhľad na pláž Railay Beach. Každý večer tu môžete popíjať niektorý zo širokej ponuky koktejlov a sledovať pritom dych berúci západ slnka.

The Grotto (v preklade Jaskyňa) sa nachádza pod starodávnym vápencovým útesom na hrane pláže Phranang Beach. Vychutnať si tu môžete obed so svojou obľúbenou knihou v ruke alebo sa uvoľniť pri takmer magickom západe slnka, zatiaľ čo budete popíjať koktejl, prípadne ochutnávať niektorú z tunajších ľahkých pochutín. Pod nohami ucítite jemný piesok a vo vzduchu romantickú atmosféru. V niektoré večery v týždni sa tu konajú luxusné barbecue.

Šport a wellness hotela Rayavadee *****

V Rayavadee nájdete širokú škálu rôznych pozemných športov ako tenis, stolný tenis a squash. V športovom centre je možnosť kardio tréningu a body buildingu s osobným trénerom.
Na výber budete mať aj z ponuky vodných športov, ako je windsurfing, šnorchlovanie a kajaky.
Rayavadee sa snaží svojich hostí prenášať na tie najkrajšie miesta, a tak umocniť zážitky z ich dovolenky. Možnosti sú naozaj široké, či už hľadáte únik na opustenej pláži pri západe slnka, alebo chcete stráviť deň na jednom z luxusných motorových člnov a navštíviť ostrov Phi Phi alebo Phang Nga Bay. Všetky výlety sľubujú dobrodružstvo, aj romantiku.
Tropickú krajinu môžete objavovať aj zo slonieho chrbta, odkiaľ budete mať pekný výhľad aj si užijete špeciálne stretnutie. Rozhliadnuť sa môžete aj zo skalných stien, kam si môžete pod odborným dohľadom vyliezť na lane.
Fascinujúci svet sa ale nenachádza len na zemi, vzrušujúci život sa odohráva aj pod vodou. Naučte sa ho spoznávať vďaka potápačskými prístrojom.
Získajte prehľad o kultúre Thajska a zúčastnite sa jedného z kuchárskych kurzov, ktoré hotel Rayavadee svojim klientom ponúka.
Thajsko je spirituálna krajina, ktorá harmóniu a silu čerpá z prírodných zdrojov. Také sú aj hotelové kúpele Rayavadee Spa. Ponúkajú procedúry, ktoré posilnia telo i myseľ. Ponuka zahŕňa revitalizáciu tváre, peeling, energizujúce telové zábaly, upokojujúce masáže, salón krásy a najrôznejšie kúpeľné balíčky, ktoré sa prispôsobia vašim individuálnym potrebám.

Deti v hoteli Rayavadee *****

V rezorte sú vítané aj deti, pre ktoré je tu pripravený program Just for Kids. Najmenší hostia sa pobavia pri skúmaní thajskej kultúry a prírodných krás, ktoré sa nachádzajú v okolí rezortu. Starostlivý a pozorný personál naučí deti pripravovať niektoré pokrmy thajskej kuchyne aj ich zasvätí do thajského umenia a remesiel. Všetky aktivity sú určené deťom od štyroch do dvanásť rokov. Mladšie deti sú v rezorte vítané pod dohľadom dospelej osoby.

Doprava do hotela Hotel Rayavadee

Medzinárodné letisko v Krabi je vzdialené iba 23 kilometrov od rezortu. Cesta z letiska do Rayavadee trá 45 minút. Najskôr po ceste 30 minút, potom 20 minút loďou.

Mapa - Hotel Rayavadee *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Thajska do hotela Hotel Rayavadee *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Rayavadee *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Bc. Hana Nádvorníková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Recezie hotela Hotel Rayavadee *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Thajska

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.