Santiburi Beach Resort & Spa *****

Thajsko
Osobne
sme
bývali

Hotel Santiburi Beach Resort & Spa *****

Lokalita Thajsko, Koh Samui, Mae Nam Beach | Zobraziť mapu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Santiburi Beach Resort & Spa ***** Thajsko

Resort Santiburi Beach je magickým útočiskom, kde vás neprestane ohromovať kúzlo tropickej záhrady. Pláž Mae Nam na severnom pobreží ostrova Samui je jednou z nejvyhľadávanějších vďaka svojmu zlatavému piesku a príjemným pokojným vodám, ktoré sú ideálne na kúpanie. 300 metrový úsek pláže leží v tieni kokosového hája a lehátka so slnečníkmi sú určené iba pre hostí rezortu. Relaxáciu v tomto nádhernom prostredí si budete pripomínať po celý život.

Santiburi zaberá pozemok s veľkosťou až 23 hektárov, ktorý je plný tropických kvetov, prastarých stromov a predovšetkým luxusnými vilami. Tie slúžia ako privátne úkryty s maximálnym kľudom a súkromým.

Luxusné spa Santiburi ponúkajú hosťom tradičné thajské a ajurvédské rituály a  wellness procedúry. Rezort je tiež ideálny pre rodiny s deťmi. Užiť si tu môžete nemotorizované vodné športy zdarma, k dispozícií je tiež detská herňa, zoo a ďalšie. Zamilované páry tu ocenia spa programy pre dvoch, stolovanie pri sviečkach na pláži alebo vily so súkromnou jacuzzi.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Garden Villa (60 m²)

Deluxe Garden Villa (60 m²)

Deluxe Garden Villa obklopená tropickými rastlinami tvorí prekrásné útočisko. Otvorený priestor s thajským dizajnom, v ktorom sa nachádza spálňa s manželskou posteľou a obývací prie..

Grand Deluxe Garden Villa (65 m²)

Grand Deluxe Garden Villa (65 m²)

Dokonalé súkromie ponúka Grand Deluxe Garden Villa. Otvorená spálňa sa môže elegantne oddeliť od veľkej obývačky posuvnými dverami a teda ponúka pohodlné spanie pre rodičov aj deti odd..

One Bedroom Duplex Suite (55 m²)

One Bedroom Duplex Suite (55 m²)

Situované v srdci rezortu, s výhľadom na bazén či tropické záhrady, ponúka táto suita komfortné ubytovanie...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Rezort Santiburi poskytuje vynikajúcu gastronómiu od teplých raňajok cez luxusné plody mora až po tropické koktejly na pláži. Všetky reštaurácie sa vyznačujú uvolnenou atmosférou a vítajú hostí všetkých vekových kategorií. Niektorých potešia tradičné thajské špeciality, iných výhľady do záhrady alebo na more. Každý večer sa uporiadavajú tematické bufety a k dispozícií je samozrejme izbové menu 24 hodin denne.

Breakfast Room se nachádza v hlavnej budove. Hostia môžu stolovať vnútri alebo vonku v záhrade. 

The Lounge je štýlový salónik v hlabvnej budove, ktorý je skvelým miestom na poobedné posedenie pri šálke čaju s novinami.

Poolside Bar láká k neformálnemu obedu a zábave pri bazéne. Na lístku figurujú koktejly, káva, čaje a pivo.

Sala Thai se nachádza na prvom poschodí hlavnej budovy a ponúka autentické thajské jedlá v elegantnom prostredí. 

Beach Restaurant and Bar je obľúbená reštaurácia s výhľadom na celý rezort a zátoku. Hostia si tu môžu užiť neskoršie raňajky, obed v piesku a večeru pri svetle lucern.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Santiburi Beach Resort & Spa

Vily a suity v rezorte Santiburi poskytujú hosťom kľud, súkromie a pôžitok z tropického prostredia. Každá vila bola ku koncu roka 2014 kompletne zrekonštruovaná a ponúka elegantný moderný dizajn s vymoženosťami, ako je state-of-the-art zábavný systém, LCD TV, DVD a CD prehrávač, internet, trezor, minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávy, luxusnú kúpeľňu či individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Niektoré vily majú vlastný bazén alebo jacuzzi.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Garden Villa (60 m²)

Deluxe Garden Villa (60 m²)

Deluxe Garden Villa obklopená tropickými rastlinami tvorí prekrásné útočisko. Otvorený priestor s thajským dizajnom, v ktorom sa nachádza spálňa s manželskou posteľou a obývací priestor, z ktorého vyjdete na krásne zariadenú terasu, ideálnu na trávenie času vo dvojici či s rodinou. Vo vile sa ubytujú 2 dospelí a 2 deti.

Grand Deluxe Garden Villa (65 m²)

Grand Deluxe Garden Villa (65 m²)

Dokonalé súkromie ponúka Grand Deluxe Garden Villa. Otvorená spálňa sa môže elegantne oddeliť od veľkej obývačky posuvnými dverami a teda ponúka pohodlné spanie pre rodičov aj deti oddelene. Samozrejmosťou je wifi, veľká mramorová kúpeľňa s okrúhlou vaňou či sada na prípravu čaju a kávy, minibar, trezor či šatník. Ubytujú sa tu dvaja dospelí a dve deti.

One Bedroom Duplex Suite (55 m²)

One Bedroom Duplex Suite (55 m²)

Situované v srdci rezortu, s výhľadom na bazén či tropické záhrady, ponúka táto suita komfortné ubytovanie. Luxusne navrhnutý interiér v thajskom štýle pozostáva z so spálne s manželskou posteľou a obývacím priestorom (so sofou, ktorá slúži ako prísteľka pre dieťa či ďalšiu osobu). V kúpeľni je veľký sprchový kút a samozrejmosťou sú moderné technológie ako wifi, satelitná TV, sada na prípravu čaju a kávy, minibar a trezor. Francúzske dvere ústia na balkón, ideálny na poobedné posedenie vo dvojici.

Grand Deluxe Garden Villa with Plunge Pool (115 m2)

Grand Deluxe Garden Villa with Plunge Pool (115 m2)

Doprajte si luxusnú dovolenku v tejto veľkej privátnej vile s vlastným bazénom medzi tropickými kvetmi a palmami. Vila je rozdelená na spálňu a veľkú obývačku, samozrejmosťou je veľká mramorová kúpeľňa so separátnym sprchovým kútom a okrúhlou vaňou. Klasický thajský dekór je doplnený modernými technológiami, ako satelitná TV, wifi, minibar, trezor, sada na prípravu čaju a kávy. Ubytujú sa tu dvaja dospelí a dve deti.

Deluxe Pool Villa (136 m2)

Deluxe Pool Villa (136 m2)

Nechajte sa rozmaznávať v krásnej vile v thajskom štýle. Dizajn vily je inšpirovaný thajským spa, ideálny na dokonalý relax. Otvorená spálňa s obývacím priestorom ústí do vlastnej záhrady s bazénom, obklopená tropickými záhradami hotela. Ubytujú sa tu dvaja dospelí a dve deti.

Grand Deluxe Pool Villa (285 m2)

Grand Deluxe Pool Villa (285 m2)

Vychutnajte si súkromie v obrovskej vile s vlastným bazénom a vlastnou záhradou. Otvorená spálňa s veľkým obývacím priestorom ústí do vlastnej záhrady s bazénom, obklopená tropickou záhradou rezortu. Na terase nájdete vlastné sedenie, jedálenskú zónu či vonkajšiu sprchu. Samozrejmosťou je veľká mramorová kúpeľňa so separátnym sprchovým kútom a okrúhlou vaňou. Klasický thajský dekór je doplnený modernými technológiami, ako satelitná TV, wifi, minibar, trezor, sada na prípravu čaju a kávy. Ubytujú sa tu dvaja dospelí a tri deti.

Deluxe Beachfront Villa (60m2)

Deluxe Beachfront Villa (60m2)

Elegantne zariadená vila s dokonalou polohou pri pláži, ubytuje až dvoch dospelých a dve deti. Užite si morský vánok a pozorujte východ slnka na vlastnej terase. Spálňa je oddelená od obývacej miestnosti posuvnými dverami, poskytuje tak príjemný priestor pre rodičov aj deti. Súčasný dizajn je doplnený modernými technológiami, wifi, TV, veľkou kúpeľňou a samozrejmosťou je aj sada na prípravu kávy a čaju.

Deluxe Beachfront Villa with Plunge Pool (121 m2)

Deluxe Beachfront Villa with Plunge Pool (121 m2)

Luxusne zariadená vila s krásnym výhľadom na oceán a vlastným bazénom v záhrade. Otvorená spálňa sa môže elegantne oddeliť od veľkej obývačky posuvnými dverami a teda ponúka pohodlné spanie pre rodičov aj deti oddelene. Samozrejmosťou je wifi, veľká mramorová kúpeľňa s okrúhlou vaňou či sada na prípravu čaju a kávy, minibar, trezor či šatník. Ubytujú sa tu dvaja dospelí a dve deti.

Two Bedroom Grand Deluxe Beachfront Villa with Jacuzzi (176 m2)

Two Bedroom Grand Deluxe Beachfront Villa with Jacuzzi (176 m2)

Užite si dokonalú dovolenku vo vlastnej vile s dvomi spálňami, veľkou obývačkou a dvomi kúpeľňami si užijú až 4 dospelí a 2 deti. Z vily je krásny výhľad na more, má ideálnu lokalitu pri pláži. Samozrejmosťou je trezor, minibar, wifi, sada na prípravu čaju a kávy, satelitné TV a ost.

Two Bedroom Grand Deluxe Beachfront Villa with Private Pool (195 m2)

Two Bedroom Grand Deluxe Beachfront Villa with Private Pool (195 m2)

Táto luxusná vila je tým najlepším, čo môžete pre svoju rodinu v hoteli rezervovať. Má ideálnu polohu rovno pri pláži a navyše si tu môžete vychutnať privátny bazén. Uspokojí tak priania hostí, ktorí sú radšej na pláži, ale aj tých, ktorí preferujú kúpanie a opaľovanie v súkromí vlastnej vily. Ubytujú sa tu až 4 dospelí a dve deti, v dvoch spálňach (každá s vlastnou kúpeľňou), ktoré majú spoločný veľký obývací priestor, jedálenskú časť a veľkú terasu so záhradou.

Two Bedroom Duplex Suite

Two Bedroom Duplex Suite

Zasadené do srdca rezortu sú tieto dvojspálňové suity ideálnou variantou pre rodiny. Každé poschodie má vlastnú spálňu s kúpeľňou v ktorej sa nachádza veľký sprchový kút. Balkón má výhľad do záhrady či na bazén. Na poschodí sa nachádza hlavná spálňa s manželskou posteľou, na prízemí nájdete spálňu s oddelenými lôžkami a veľkú obývačku.

Pláž a more

Prekrásná pláž je súčasťou rezortu Santiburi. Jemný zlatavý piesok láka cestovateľov z celého sveta, aby videli tento nádherný kúsok raja na ostrove Samui. Pre hostí hotela je k dispozícií súkromný úsek pláže s lehátkami, slnečníkmi a plážovým servisom, ktorý ponúka čisté uteráky, balenú vodu, ovocie a zmrzlinu.

Online cena a slevy Santiburi Beach Resort & Spa *****

Profi foto hotela Santiburi Beach Resort & Spa *****

Naše foto hotela Santiburi Beach Resort & Spa *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Santiburi Beach Resort & Spa

Rezort Santiburi poskytuje vynikajúcu gastronómiu od teplých raňajok cez luxusné plody mora až po tropické koktejly na pláži. Všetky reštaurácie sa vyznačujú uvolnenou atmosférou a vítajú hostí všetkých vekových kategorií. Niektorých potešia tradičné thajské špeciality, iných výhľady do záhrady alebo na more. Každý večer sa uporiadavajú tematické bufety a k dispozícií je samozrejme izbové menu 24 hodin denne.

Breakfast Room se nachádza v hlavnej budove. Hostia môžu stolovať vnútri alebo vonku v záhrade. 

The Lounge je štýlový salónik v hlabvnej budove, ktorý je skvelým miestom na poobedné posedenie pri šálke čaju s novinami.

Poolside Bar láká k neformálnemu obedu a zábave pri bazéne. Na lístku figurujú koktejly, káva, čaje a pivo.

Sala Thai se nachádza na prvom poschodí hlavnej budovy a ponúka autentické thajské jedlá v elegantnom prostredí. 

Beach Restaurant and Bar je obľúbená reštaurácia s výhľadom na celý rezort a zátoku. Hostia si tu môžu užiť neskoršie raňajky, obed v piesku a večeru pri svetle lucern.

Golf pri hoteli Santiburi Beach Resort & Spa

V rezorte je krásne 18 jamkové ihrisko pre golfistov

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Šport a wellness hotela Santiburi Beach Resort & Spa *****

Volný čas v resortu Santiburi Beach Resort & Spa tvoří:

  • Venkovní bazén, který je centrem resortu. Měří 50x25 metrů a je dost velký jak k relaxaci, tak k vodním radovánkám. Bazén je oblopen slunečníky a hosté mohou využít servisu, který nabízí dva čisté ručníky a studenou balenou vodu. Dětský bazén se nachází jen kousek od hlavního bazénu.
  • Vodní sporty nabízejí kajaky, katamarány, windsurfing, hobie cat, plachtění, apod. Všechny vodní sporty jsou pro hosty hotelu zdarma, včetně veškerého vybavení.
  • Fitness centrum je klimatizované a vybavené nejmodernějším zařízením. K dispozici je osobní trenér. Posilovna je otevřena každý den od 6:00 do 20:00.
  • Muay Thai označuje slavný thajský box, který si mohou hosté vyzkoušet na speciálních lekcích.
  • Pozemní sporty zahrnují fotbal, jogging, jízdu na kole a golf na 18 jamkovém golfovém hřišti.
  • Tenis na osvětlených tenisových kurtech. Vstup je zdarma.

Lázně Spa by Bhawa se nacházejí uprostřed oázy hotelových zahrad. Uvnitř najdete několik lázeňských pokojů s vlastní výzdobou. Hosté si zde mohou dopřát tradiční thajské procedury, které využívají místní produkty, jako jsou kokosové ořechy, rýže, betelové listy a thajské hedvábí.
K dispozici jsou i procedury pro děti. Skvělý suvenýr si odnesete ze speciálního fotoateliéru, kde se můžete vyfotit v typickém thajském oděvu.

Deti v hoteli Santiburi Beach Resort & Spa *****

Deti sa v Santinburi nudiť nebudú. Okrem vodných športov a pláže si môžu užiť čas v detskom klube, kde majú pre nich pripravené rôzne aktivity ako maľovanie tričiek, vyrábanie sviečok či varenie.

Mapa - Santiburi Beach Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Thajska do hotela Santiburi Beach Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Santiburi Beach Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Santiburi Beach Resort & Spa *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia do Thajska

Mgr. Zuzana Zjavková
Santiburi Beach Resort & Spa
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.