Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi *****

Thajsko

Romantické útočisko na odľahlej pláži v intímnych vilách

Osobne
sme
navštívili

Hotel Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi *****

Hodnotenie 9.3 Hodnotilo 2 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Thajsko, Krabi, Tab Kaek Beach | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Feng shui styl. Děti do 18 let jsou v resortu akceptovány pouze mimo hlavní sezónu. Ideální pro líbánky.

Popis hotela Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi ***** Thajsko

Slovo Tubkaak doslovne znamená „domov pre návštevníkov“. A presne to vystihuje rezort v tieni hory Hang Nak - stane sa vaším tropickým domovom, ktorý nebudete chcieť opustiť.

Kúzelné prostredie, elegantný dizajn a ocenenie pre najlepší romantický hotel po mnoho rokov. Vydajte sa do tropického útočiska na pokojnom a odľahlom pobreží oblasti Krabi s výhľadom na zelenajúce sa ostrovčeky, ktoré vystupujú z Andamanského mora.

Tubkaak Krabi je butikový vilový rezort kombinujúci moderný štýl a pôvabné miestne rysy, ktorý bol navrhnutý uznávanou spoločnosťou Architect 49. Jeho okolie tvoria svieže zelené lesy a prekrásne pláže. Toto čarovné prírodné prostredie je miestom, kde zamilované páry a ďalší hostia trávia chvíle plné odpočinku a osvieženia.

Rezort sa preslávil ako skvelé miesto pre organizovanie svadieb a trávenie medových týždňov.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi

Pre romantickú dovolenku v úplnom súkromí je hotel Tubkaak tým najlepším výberom. Perfektne zariadené vlastné vilky Vám zaručia skvelú dovolenku vo dvojici. Vybrať si môžete medzi základnými romantickými izbami, alebo medzi vilkami s vlastným bazénom.

Nádherná dlhá piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred rezortom. Lemujú ju tropické stromy a priezračné vody Andamanského mora. Hostia budú mať k dispozícii lehátka a hojdacie siete.

Pre skvelý obed či večeru môžete využiť jednu z dvoch reštaurácií, ktoré sú situované priamo pri nádhernej pláži a zaručia tak nezabudnuteľný výhľad na západ slnka.

Video hotela

Ponuka izieb

Garden Room

Garden Room

Izba Garden Room (45 m²) sa nachádza na druhom poschodí hotelových bungalovov. K vybaveniu izby patrí vonkajšia vaňa so sprchou, chladnička, kávovar Nespresso, satelitný televízor, plážov..

Superior Room

Superior Room

Superior Rooms sú ideálne umiestnené pre prístup do bazénu voľného tvaru, jacuzzi a exotických záhrad. Pre kochanie z exotických výhľadov na bazén a záhrady Vám poslúži terasa...

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe Rooms sa nachádzajú na hornom poschodí vil a ponúkajú charakteristické šikmé strechy pre zvýraznenie pocitu útulnosti...

Seaview Room

Seaview Room

Seaview Rooms sa skrývajú v tieni tropických stromov a len pár krokov od Andamanského mora budete môcť z pohodlia svojho balkóna sledovať úžasné scenérie vzdialených ostrovčekov...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stolovanie znamená v Tubkaak Resort číre potešenie, ktoré prinášajú dve reštaurácie nachádzajúce sa na pláži, s výhľadom na vzdialené ostrovčeky.

The Arundina je skvelé místo pre stolovanie na pláži s výhľadom na ohromujúcu prímorskú krajinu Krabi. Reštaurácia je obklopená tieniacimi stromami a jazierkom, ktoré hostí priblíži k prírodnej atmosfére. V tomto elegantnom prostredí si budete môcť vychutnať gurmánske pokrmy vytvorené miestnymi kuchármi, ktorí sú špecialistami na klasickú európsku a thajskú kuchyňu s použitím tých najčerstvejších surovín. Večer a v noci vás tu ohromí úchvatné romantické prostredie s jemným osvetlením pod hviezdnou oblohou. Kochajte sa západom slnka v plážovom bare, kde si môžete vychutnať obľúbené koktejly predovšetkým v čase tzv. Happy Hour (17:30–17:30).

Pozdĺž brehu Andamanského mora sa vinie aj reštaurácia Di Mare. Varí sa tu talianska kuchyňa, predovšetkým čerstvé morské plody, pravá talianska pizza a cestoviny „Trattoria“, ktorých chuť skvele dopĺňajú delikátne vína. Di Mare sa pýši uvoľnenou atmosférou v krásnom tropickom prostredí, ktoré dotvára nádherné lotosové jazierko.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi

V útulných izbách a luxusných vilách hotela Tubkaak nájdete spojenie neformálneho luxusu a thajskej prírody. Toto ubytovanie s nádychom romantiky a obklopené tropickou zeleňou Vám poskytne zaslúžený pokoj a odpočinok. Thajskú atmosféru a súzvuk s prírodou si užijete vďaka nádherným dizajnovým detailom ako je napr. vaňa pod hviezdnym nebom, súkromný bazén, alebo okná od podlahy k stropu, ktoré Vám ponúknu nezabudnuteľné výhľady.

Ponuka izieb

Garden Room

Garden Room foto

Izba Garden Room (45 m²) sa nachádza na druhom poschodí hotelových bungalovov. K vybaveniu izby patrí vonkajšia vaňa so sprchou, chladnička, kávovar Nespresso, satelitný televízor, plážové uteráky, mini bar, papuče, DVD prehrávač, prístroj na výrobu čaju, plážová taška a pripojenie k wifi zdarma.

Superior Room

Superior Room foto

Superior Rooms sú ideálne umiestnené pre prístup do bazénu voľného tvaru, jacuzzi a exotických záhrad. Pre kochanie z exotických výhľadov na bazén a záhrady Vám poslúži terasa. Interiéry sú vybavené mäkkými vankúšmi a kvalitným posteľným prádlom. Luxusná kúpeľňa je rozšírená o vonkajšiu sprchu a zapustenú vaňu pre relaxáciu pod rozžiarenými hviezdami.

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Deluxe Rooms sa nachádzajú na hornom poschodí vil a ponúkajú charakteristické šikmé strechy pre zvýraznenie pocitu útulnosti. Drevený balkón poskytuje okúzľujúce výhľady na bazén a záhrady a ponúka luxus modernej otvorenej kúpeľne, ktorá je vybavená mramorovými prvkami a nádhernou vonkajšou sprchou a vaňou. Pre dokonalý komfort je balkón vybavený mäkkými vankúšmi, aby ste mohli nerušene relaxovať.

Seaview Room

Seaview Room foto

Seaview Rooms sa skrývajú v tieni tropických stromov a len pár krokov od Andamanského mora budete môcť z pohodlia svojho balkóna sledovať úžasné scenérie vzdialených ostrovčekov. Na 60 m² existuje množstvo možností pre odpočinok v podobe hojdacej siete, pohodlnej váľandy alebo vonkajšej vane pre dvoch. Ideálne miesto pre romantické chvíle novomanželov. Užívajte si tieto priestory s luxusnou obývacou izbou.

Premier Pool Villa

Premier Pool Villa foto

Premier Pool Villas sú obklopené prekvitajúcou záhradou. Ich interiéry sú priestranné, plné luxusu. Vonku sa nachádza vaňa a sprcha. Pre ničím nerušenú dovolenku je Vám k dispozícii súkromný bazén s privátnou vírivkou.

Sea View Suites

Sea View Suites foto

Sea View Suites sú tropickým útočiskom, ktoré predstavuje 120 m² luxusného priestoru s oddelenou obývacou izbou a spálňou. Užite si výhľady na more z veľkej terasy so stolíkom a pohodlnými lehátkami. Zvodný a autentický dizajn priestranných interiérov je spoločne s božskou kúpeľňou skvelým miestom pre páry na medových týždňoch.

Ocean View Pool Villa

Ocean View Pool Villa foto

Beach Pool Villas sa nachádzajú priamo na pobreží, len pár krokov od Andamanského mora. Vnútri sa nachádza spálňa s 110 – 120 m², s maximom výhľadu na more. Vonku si môžete užívať v sprche pod šírym nebom a v súkromnom bazéne s jacuzzi.

Haven Suites

Haven Suites foto

Haven Suites majú 170 m² veľkú spálňu so sklenenými stenami a stropom. Tak si môžete aj vnútri užívať vonkajší priestor, ktorý apartmány obklopuje. Tieto príbytky sú dokonalým romantickým úkrytom s manželskou posteľou, vonkajšou vaňou a bazénom s jacuzzi.

Tubkaak Suite

Tubkaak Suite foto

Tubkaak Suites zosobňujú krásny dvojspálňový príbytok, umiestnený pri pláži, v tieni vysokých stromov a tropickej záhrady. V azúrovo modrom bazéne s nekonečným okrajom môžete relaxovať s výhľadom na Andamanské more. Pravý odpočinok si vychutnáte tiež vo vlastnom jacuzzi alebo na pohodlných ležadlách. Na 198 m² budete mať k dispozícii súkromnú saunu, salónik s otvoreným priestorom a jedáleň pre komfortné hotelové bývanie.

Pláž a more

Rezort je lokalizovaný priamo na krásnej dlhej piesočnej pláži, ktorú z jednej strany lemujú tropické stromy a z druhej strany ju omývajú priezračné vody Andamanského mora. Pravé leňošenie na tomto piesočnom kúsku raja zaručujú ležadlá, ale aj hojdacie siete, v ktorých ľahko zabudnete na svoje starosti a necháte sa unášať na vlne blaženosti, ktorú toto výnimočné miesto prináša.

Online cena a slevy Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi *****

Profi foto hotela Tubkaak *****

Naše foto hotela Tubkaak *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi

Stolovanie znamená v Tubkaak Resort číre potešenie, ktoré prinášajú dve reštaurácie nachádzajúce sa na pláži, s výhľadom na vzdialené ostrovčeky.

The Arundina je skvelé místo pre stolovanie na pláži s výhľadom na ohromujúcu prímorskú krajinu Krabi. Reštaurácia je obklopená tieniacimi stromami a jazierkom, ktoré hostí priblíži k prírodnej atmosfére. V tomto elegantnom prostredí si budete môcť vychutnať gurmánske pokrmy vytvorené miestnymi kuchármi, ktorí sú špecialistami na klasickú európsku a thajskú kuchyňu s použitím tých najčerstvejších surovín. Večer a v noci vás tu ohromí úchvatné romantické prostredie s jemným osvetlením pod hviezdnou oblohou. Kochajte sa západom slnka v plážovom bare, kde si môžete vychutnať obľúbené koktejly predovšetkým v čase tzv. Happy Hour (17:30–17:30).

Pozdĺž brehu Andamanského mora sa vinie aj reštaurácia Di Mare. Varí sa tu talianska kuchyňa, predovšetkým čerstvé morské plody, pravá talianska pizza a cestoviny „Trattoria“, ktorých chuť skvele dopĺňajú delikátne vína. Di Mare sa pýši uvoľnenou atmosférou v krásnom tropickom prostredí, ktoré dotvára nádherné lotosové jazierko.

Šport a wellness hotela Tubkaak *****

Prírodný svet v okolí rezortu čaká na vaše objavovanie. Hostia si môžu prehliadnuť tunajšiu krajinu na horskom bicykli, kúpať sa v mori, vydať sa preskúmať pobrežie v kajaku alebo využiť ponuku hotelových výletov na ostrov Hong Island, na slávne ostrovy Phi Phi, na okolité malé ostrovčeky či na plavbu v kanoe po rieke s mangrovovými lesmi. Vydať sa môžete tiež do hôr Khao Hang Nak, odkiaľ sú prekrásne panoramatické výhľady.

Pokiaľ by ste aj na dovolenke zostali radi vo forme, navštívte miestnu posilňovňu, ktorá ukrýva to najmodernejšie vybavenie.

Navštívte tiež kúpele L’escape Spa, kde spoznáte skutočnú silu omladenia a kúpeľných služieb, ktoré vo vás zanechajú zážitok na celý život. Miestni terapeuti vás budú rozmaznávať pomocou rady regeneračných masáží a ozdravujúcich procedúr. K relaxácii sú tiež určené teplé a studené bazéniky, parná miestnosť a sauna v kľudnom prostredí týchto thajských kúpeľov.

Mapa - Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Thajska do hotela Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Thajska

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.