Mango Bay Resort ***

Vietnam

Nepreľudnený rezort pozdĺž takmer kilometrovej pláže na ostrove Phu Quoc

Osobne
sme
bývali

Hotel Mango Bay Resort ***

Lokalita Vietnam, Phu Quoc | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Unikátní eco resort Na ospalém ostrůvku Phu Quoc Dlouhá pláž
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Mango Bay Resort *** Vietnam

Mango Bay je unikátny nepreľudnený rezort so 40 izbami a bungalovmi, ktorý sa rozprestiera pozdĺž takmer kilometrovej pláže na dvadsiatich hektároch prevažne endemického lesa a záhrad. Nachádza sa na najväčšom vietnamskom ostrove Phu Quoc v Thajskom zálive. Pri výstavbe a vývoji tohto hotela bolo prihliadané k ochrane životného prostredia, sofistikovanému využitiu materiálu a k podpore ostrovnej kultúry. Na ostrove žije menej ako 100 tisíc obyvateľov, ktorí sa živia predovšetkým rybárčením a poľnohospodárstvom a prispievajú k udržaniu tradičnej autenticity.

Rezort Mango Bay bol založený v roku 2000 a nechal sa inšpirovať snovými predstavami o živote na pláži. Predtým sa tu rozprestieral tropický les s nedotknutou plážou, kde sa zbieralo mango a kokosy. Vznik hotela v týchto miestach avšak neznamenal zničenie pôvodného prostredia, ale skôr doplnenie a ohľaduplnú úpravu, takže budete môcť zažiť pôvodnú prírodnú atmosféru, ktorá tu panuje už roky.

Pláž, ktorá je rezortu priľahlá, ponúka zábavu, pohodlie a relaxáciu. Užite si vynikajúce jedlo, čerstvé koktejly, studené pivo a ponorte sa do atmosféry so zvukmi mora a občasného cinkania zvončekov na krkoch kráv z neďalekej osady.

Od roku 2006 podporuje rezort Mango Bay organizáciu na ochranu divokej prírody – „Wildlife at Risk“ a pomáha tak k zachovaniu biodiverzity vo Vietname. Majitelia tento hotel prevádzkujú s ohľadom na zachovanie prírodných zdrojov pre budúce generácie.

Doprava do rezortu – Na ostrov Phu Quoc sa môžete dostať letecky z miest Ho Chi Minh, Hanoi či Can Tho. Druhým spôsobom je doprava loďou z Rach Gia na Vong Beach alebo z Ha Tien do Ham Ninh. Z prístavu či z letiska je potom možné bez problémov zariadiť dopravu do hotela Mango Bay. Väčšina hostí využíva vzdušnú dopravu a preto je na letisku prítomný zástupca rezortu Mango Bay.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Mango Bay Resort

Mango Bay je eko resort s unikátním konceptem. Cestujte zodpovědně, ať už lenošíte na pláži nebo vás láká expedice po ostrově Phu Quoc.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Ponuka izieb

Bay View Private Villas

Bay View Private Villas (240 m²) představují pět tradičních dřevěných vil, které se nacházejí na osm metrů vyvýšeném prostoru nad pláží...

Reef House (120 m2)

Priestranný súkromný dom s vlastným stravovacím zariadením sa nachádza na vyvýšenom mieste s výhľadom na more...

Family Bungalow (65 m2)

Rodinný bungalov ponúka dve prepojené spálne – jednu s posteľou s nebesami o veľkosti Queen a druhú s dvoma oddelenými lôžkami...

Plantation Bungalow (60 m2)

Osemnásť ideálne vybavených drevených bungalovov s posteľou s nebesami o veľkosti Queen, otvorenou kúpeľňou a priestrannou terasou s ležadlami a stolíkom ponúka ubytovanie pre ideálnu do..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stravovanie v Mango Bay je kulinárskym zážitkom samo o sebe. Personál aj vedenie sú náležite hrdí, že ich kuchyňa je jednou z najlepších na ostrove. Základným kameňom sú tu morské plody a najlepšie čerstvé suroviny, ktoré pochádzajú z ostrovných trhovísk. Všetky pokrmy sú pripravované s najväčšou precíznosťou a s dôrazom na kvalitu a autenticitu.

Doprajte svojim chuťovým bunkám špeciality ázijskej a západnej kuchyne. O vrcholné gurmánske dielo sa postará šéfkuchárka pani Linh a jej oddaný a profesionálny tím kuchárov. K dispozícii je celá rada nápojov od medzinárodných vín cez čerstvé ovocné šťavy až po najlepšie koktejly.

On The Rocks Restaurant – Táto prvotriedna reštaurácia poskytuje úžasné výhľady na Thajský záliv. V uvoľnenej atmosfére pri zvukoch jazzovej hudby si budete môcť vychutnať neskutočné množstvo špecialít. A la carte menu ponúka širokú škálu chutí vietnamskej, ázijskej a západnej kuchyne. Denne sú k dispozícii tipy na vynikajúce pokrmy priamo od šéfkuchárky a tiež jednoduché zdravé obedové menu.

Beach Bar – Bar na pláži je otvorený po celý deň k obedom a večeriam. Obed sa tu nesie v neformálnej uvoľnenej atmosfére a môže byť servírovaný aj priamo na pláži. Večer toto prostredie predstavuje elegantné miesto pre kochanie sa západom slnka a stolovanie pod šírym nebom. Beach Bar ponúka veľký výber ľahkých jedál, pizzu, morské plody a grilované mäso pripravované priamo na stole alebo v otvorenej kuchyni. To všetko je sprevádzané relaxačnou hudbou a pohľadom na hviezdnu oblohu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na zájazdy do Vietnamu sa špecializujeme už mnoho rokov a krajinu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v ERV poisťovni. Naši zamestnanci Vietnam opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovanie. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte, bude konečná a kompletná – teda žiadne prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako sa Vám páčilo Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Mango Bay Resort

Ubytovanie v Mango Bay zahŕňa 40 izieb a bungalovov, ktoré sa rozprestierajú pozdĺž 700 metrovej pláže a sú zasadené do 20 hektárov pôvodných lesov a záhrad. Také prostredie navodzuje ideálny pocit priestoru a ústrania.

Všetky bungalovy majú slamenú strechu a na ich stavbu boli použité prírodné materiály z ostrova. K dispozícii nie je vďaka ohľaduplnosti k prírode a prírodným zdrojom klimatizácia ani telefón. Bungalovy boli navrhnuté tak, aby oslavovali kľud, pohodu a prírodu.

Každá kategória ubytovania je jednoduchá a zároveň krásne zdobená. Interiéry sú vybavené posteľami s nebesami, dreveným nábytkom, ventilátormi a bavlnenými sieťami proti komárom. Všetky izby majú drevené žalúzie, aby ste mohli cítiť jemný morský vánok.

Väčšina izieb disponuje vonkajšou sprchou s výhľadom na bujnú vegetáciu, pričom ohrev vody je zaistený pomocou solárnych panelov. V izbách aj bungalovoch je k dispozícii bezplatné pripojenie WiFi, chladiaci box na drinky, bezpečnostná schránka a zariadenie na prípravu čaju a kávy.

Ponuka izieb

Bay View Private Villas

Bay View Private Villas (240 m²) představují pět tradičních dřevěných vil, které se nacházejí na osm metrů vyvýšeném prostoru nad pláží. Jsou součástí přírodního lesa a disponují panoramatickým výhledem na záliv. V přízemí se nachází ložnice se dřevěnou terasou a venkovní koupelna se sprchou ústící do zahrady. V patře pak najdete obývací pokoj.

Reef House (120 m2)

Priestranný súkromný dom s vlastným stravovacím zariadením sa nachádza na vyvýšenom mieste s výhľadom na more. Zahŕňa dve dvojspálne, vonkajšie kúpeľne a otvorenú obývaciu izbu spoločne s jedálňou. Reef House je ideálnym miestom pre dovolenku strávenú s rodinou či priateľmi. Za príplatok môžete stolovať pri raňajkách a ostatných jedlách počas dňa priamo v Reef House. Vedľa domu sa za príplatok nachádza kamenný bungalov s manželskou posteľou a kúpeľňou, ktorý je vhodný pre priateľov, deti či pestúnku. K ďalšiemu vybaveniu patrí slnečník, moskytiéra, bavlnené posteľné prádlo, džbán na vodu a termosky, zariadenie na prípravu kávy a čaju, uteráky a osušky, obuváky, plážová taška, ostrovná mapa a ďalšie.

Family Bungalow (65 m2)

Rodinný bungalov ponúka dve prepojené spálne – jednu s posteľou s nebesami o veľkosti Queen a druhú s dvoma oddelenými lôžkami. K dispozícii budete mať okrem iného aj kúpeľňu, slnečník, bavlnené posteľné prádlo, osušky a uteráky, džbán na vodu a termosky, zariadenie na prípravu kávy a čaju, obuváky, moskytiéru, ostrovnú mapu, plážovú tašku a terasu s ležadlami, stolíkom a s nádherným výhľadom na more.

Plantation Bungalow (60 m2)

Osemnásť ideálne vybavených drevených bungalovov s posteľou s nebesami o veľkosti Queen, otvorenou kúpeľňou a priestrannou terasou s ležadlami a stolíkom ponúka ubytovanie pre ideálnu dovolenku pri pláži. Väčšina z nich sa nachádza priamo na pobreží a niektoré ponúkajú výhľad na more cez krásne záhrady. K ďalšiemu vybaveniu patrí slnečník, obuváky, osušky a uteráky, džbán na vodu a termosky, plážová taška, zariadenie na prípravu kávy a čaju, moskytiéra, bavlnené posteľné prádlo, ostrovná mapa a ďalšie.

Fisherman Bungalow (40 m2)

Rybárske“ bungalovy ponúkajú priestory s posteľou s nebesami o veľkosti Queen a možnosť jedného prídavného lôžka naviac. Všetky majú vonkajšiu kúpeľňu a terasu s ležadlami a stolíkom. Užite si úžasný výhľad na more a ďalšie vybavenie v podobe bavlneného posteľného prádla, zariadenia na prípravu kávy a čaju, džbánu na vodu a termosky, osušiek a uterákov, obuvákov, plážovej tašky, moskytiéry, slnečníkov, ostrovnej mapy atď.

Rammed Earth Bungalow (35 m2)

Osem bungalovov s výhľadom do záhrad bolo postavených z materiálov ostrova Phu Quoc. Tieto malebné domčeky sú umiestnené do hotelových záhrad a disponujú terasou s ležadlami a stolíkom, rovnako ako vonkajšou kúpeľňou. Jedinečnosť spočíva v unikátnej stavebnej technike a využití miestnej pôdy, čo skvelo dopĺňa tunajší ekosystém. Ďalej táto kategória bungalovov zahŕňa bavlnené posteľné prádlo, džbán na vodu a termosky, zariadenie na prípravu čaju a kávy, chladiaci box, uteráky a osušky, obuváky, plážovú tašku, ostrovnú mapu, moskytiéru a slnečník.

Veranda Room (30 m2)

Päť nedávno zrenovovaných izieb s krytou verandou poskytuje úžasné výhľady na more. Navyše jedna izba sa nachádza v záhrade a ponúka aj výhľady na more. Päť izieb je vybavených manželskou posteľou a vnútornou kúpeľňou, len jedna ponúka dve oddelené lôžka a vonkajšiu kúpeľňu. Pre tieto izby nie je možnosť pridania prístelky. K ďalšiemu vybaveniu patrí bavlnené posteľné prádlo, džbán na vodu a termosky, zariadenie na prípravu čaju a kávy, chladiaci box, uteráky a osušky, obuváky, plážová taška, ostrovná mapa, moskytiéra a slnečník.

Pláž a more

Dvě poklidné a nedotčené pláže umožňují návštěvníkům zažít nejkrásnější vietnamské západy slunce a kochat se výhledy na nekonečné moře. Pobřežní oblasti s útesy jsou domovem pro nespočet ryb, korálů a dalších živočichů v podobě volavek, orlů, atd.

Online cena a slevy Mango Bay Resort ***

Profi foto hotela Mango Bay Resort ***

Naše foto hotela Mango Bay Resort ***

Gastronómia a hotelové reštaurácie Mango Bay Resort

Stravovanie v Mango Bay je kulinárskym zážitkom samo o sebe. Personál aj vedenie sú náležite hrdí, že ich kuchyňa je jednou z najlepších na ostrove. Základným kameňom sú tu morské plody a najlepšie čerstvé suroviny, ktoré pochádzajú z ostrovných trhovísk. Všetky pokrmy sú pripravované s najväčšou precíznosťou a s dôrazom na kvalitu a autenticitu.

Doprajte svojim chuťovým bunkám špeciality ázijskej a západnej kuchyne. O vrcholné gurmánske dielo sa postará šéfkuchárka pani Linh a jej oddaný a profesionálny tím kuchárov. K dispozícii je celá rada nápojov od medzinárodných vín cez čerstvé ovocné šťavy až po najlepšie koktejly.

On The Rocks Restaurant – Táto prvotriedna reštaurácia poskytuje úžasné výhľady na Thajský záliv. V uvoľnenej atmosfére pri zvukoch jazzovej hudby si budete môcť vychutnať neskutočné množstvo špecialít. A la carte menu ponúka širokú škálu chutí vietnamskej, ázijskej a západnej kuchyne. Denne sú k dispozícii tipy na vynikajúce pokrmy priamo od šéfkuchárky a tiež jednoduché zdravé obedové menu.

Beach Bar – Bar na pláži je otvorený po celý deň k obedom a večeriam. Obed sa tu nesie v neformálnej uvoľnenej atmosfére a môže byť servírovaný aj priamo na pláži. Večer toto prostredie predstavuje elegantné miesto pre kochanie sa západom slnka a stolovanie pod šírym nebom. Beach Bar ponúka veľký výber ľahkých jedál, pizzu, morské plody a grilované mäso pripravované priamo na stole alebo v otvorenej kuchyni. To všetko je sprevádzané relaxačnou hudbou a pohľadom na hviezdnu oblohu.

Šport a wellness hotela Mango Bay Resort ***

Dve pokľudné a nedotknuté pláže umožňujú návštevníkom zažiť najkrajšie vietnamské západy slnka a kochať sa výhľadmi na nekonečné more. Pobrežné oblasti s útesmi sú domovom pre nespočetné množstvo rýb, koralov a ďalších živočíchov v podobe volaviek, orlov atď. Veľa zaujímavostí poskytujú aj okolité záhrady a pôvodné lesy. Mango Bay Vám ponúka to najlepšie z ostrova Phu Quoc.

 • Centrum aktivít – Vedľa baru na pláži sa nachádza Centrum aktivít, kde nájdete potápačské vybavenie, kajaky a kanoe k prenájmu. Bedminton, volejbal, plážové lopty, pétanque, kriket a detské hračky na pláž sú tu k zapožičaniu zdarma.
 • Šnorchlovanie – Vybavenie pre šnorchlovanie je k dispozícii k zapožičaniu, aby ste mohli navštíviť tunajší bohatý koralový útes.
 • Wellness centrum – Hotelové wellness centrum je miestom kľudu s výhľadom na more. Užite si prírodné produkty a procedúry s neuveriteľným relaxačným účinkom, ktorý osvieži Vaše telo, dušu aj myseľ. Nechajte sa hýčkať profesionálnym personálom.
  Výlety a spoznávanie ostrovov

  Jednodenný šnorchlovací výlet – Prežite jeden deň na vlnách oceánu na palube rybárskej lode. V sprievode skúseného tímu sa budete plaviť do severnej časti ostrova Phu Quoc so zastávkami na dvoch ostrovoch: Hon Mong Tay („nechtový ostrov“) a Hon Doi Moi („korytnačí ostrov“). Na palube si vychutnáte aj vynikajúci obed.

  Exkurzia na juh – Pokiaľ budete chcieť, môžete absolvovať celodenný výlet automobilom s osobným sprievodcom „Tin Tinem“. Navštívite továreň na rybie omáčky (Nuoc Mam), koreninové záhrady, vodopád Tranh, rybársku dedinu Ham Ninh a slávnu pláž Bai Sao, kde si vychutnáte lahodný obed a budete môcť relaxovať na pláži či vo vode než vyrazíte na cestu späť. Pri spiatočnej ceste sa zastavíte ešte na perlovej farme Phu Quoc a v Duong Dong, kde je možné navštíviť tradičný trh.

  Trekking – Pokiaľ sa chcete vydať do divočiny a dostať sa ešte bližšie k prírode, tak sa odhodlajte vyraziť na túto túru do nedotknutých oblastí ostrova Phu Quoc. Sprevádzať Vás bude sprievodca Conrad (manažér aktivít v rezorte). Túra trvá približne 4–5 hodín, pričom pri menšom vodopáde budete mať čas na odpočinok a obed, ktorý pripraví hotelová kuchyňa.

Mapa - Mango Bay Resort ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Vietnamu do hotela Mango Bay Resort ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mango Bay Resort ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recezie hotela Mango Bay Resort ***

Podobný hotel

Letové spojenia do Vietnamu

Katarina Hutníková
Mango Bay Resort
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.