Michelia Hotel Nha Trang ****

Vietnam

Útulný a komfortný hotel, ktorý má všetko na dosah ruky

Osobne
sme
bývali

Hotel Michelia Hotel Nha Trang ****

Lokalita Vietnam, Nha Trang | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Perfektní dostupnost Jedinečný výhled V centru dění
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Michelia Hotel Nha Trang **** Vietnam

Hotel, ktorého tradícia siaha až do začiatku 20. storočia, bol do dnešnej podoby zrekonštruovaný v roku 2006 a nachádza sa v samotnom srdci prekrásneho mesta Nha Trang. Vďaka ideálnej polohe sa dostanete z hotela na pláž pešo za necelú minútu, počas piatich minút prídete do najväčšieho nákupného centra Cho Dam, na vlakovú stanicu Nha Trang a v okolí je taktiež množstvo reštaurácií, kaviarní, obchodov a zábavných podnikov. Od medzinárodného letiska Cam Ranh International Airport je vzdialený 35 km.

Súčasťou hotela Michelia je 201 izieb a suit, 3 reštaurácie s kapacitou až 1000 miest, 3 konferenčné miestnosti tiež s kapacitou až 1000 miest a v neposlednej rade luxusné kúpele, bar, bazén a zábavné centrum.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Michelia Hotel Nha Trang

Hotel Michelia se pyšní pokoji s dechberoucím výhledem na moře. Přímo před ním se táhne městská pláž.

Snadno se dostanete do centra města, mezi kavárny, restaurace a nákupní centra. Neplánujte si zde svůj pobyt na víkend či státní svátek. Město je oblíbeným cílem místních, kteří si volno užívají plnými doušky do časných ranních hodin.

 
Ing. Jindřiška Kubíčková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Jindřiška Kubíčková 724 065 778

Ponuka izieb

Superior (25 m2)

Celkovo 31 izieb s dvoma oddelenými posteľami ponúka výhľad na mesto a bazén. K dispozícii je ďalej v izbách WiFi, zásobený minibar, bezpečnostná schránka, varná kanvica, LCD TV so sate..

Superior Premier (32 m2)

84 izieb tejto kategórie je vybavených dvoma oddelenými lôžkami alebo manželskou posteľou a ponúkajú výhľady na mesto, rieku a more...

Deluxe (34 m2)

V izbách kategórie Deluxe nájdete manželskú posteľ (king size) alebo dve či tri oddelené lôžka. Celkovo 55 izieb ponúka výhľad na more, rieku a mesto...

Deluxe Premier (42 m2)

6 izieb Deluxe Premier disponuje priestrannými interiérmi s manželskou posteľou (king size) alebo dvoma či troma oddelenými lôžkami...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Goldfish Restaurant – Reštaurácia na druhom poschodí s výhľadom na more a bazén servíruje rozmanité pokrmy ázijskej kuchyne. K dispozícii je až 120 miest pre hostí.

Sand Castle Restaurant – Sand Castle sa nachádza taktiež na druhom poschodí a poskytuje nádherné výhľady na more. Je to ideálne miesto pre svadby a iné udalosti. Kapacita reštaurácie je 500 miest.

Red Talapia Restaurant – Táto reštaurácia podáva prevažne západoázijskú kuchyňu s výberom svetových chutí a pokrmov. K dispozícii sú bufetové raňajky a à la carte obedy a večere. Kapacita reštaurácie je 200 hostí.

Cofee Shop – S výhľadom na mesto si môžete vychutnať drinky a horúcu šálku vynikajúcej kávy. Cez víkendy je tu pre Vás a Vašu rodinu možnosť užiť si lahodné raňajky s mnohými chutnými pokrmami. Cofee Shop sa nachádza na prvom poschodí a jeho kapacita činí 100 miest.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na zájazdy do Vietnamu sa špecializujeme už mnoho rokov a krajinu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v ERV poisťovni. Naši zamestnanci Vietnam opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovanie. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte, bude konečná a kompletná – teda žiadne prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako sa Vám páčilo Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Michelia Hotel Nha Trang

Michelia Hotel bol jedným z najkrajších ubytovaní už v priebehu ranného 20 storočia a aj v súčasnej dobe predstavuje jedinečné kúzlo a komfort. Všetkých 201 izieb a suit je prvotriedne vybavených a ponúka okrem iného aj klimatizáciu a množstvo luxusného zariadenia.

Vybavenie izieb a suit:

 • Elektronický sejf,
 • župan a papuče,
 • denné noviny zdarma,
 • pripojenie k internetu,
 • IDD telefón,
 • pracovný stôl,
 • osvetlenie,
 • menu izbové služby,
 • detské menu,
 • plánik hotela,
 • detská postieľka zdarma na vyžiadanie,
 • fajčiarske a nefajčiarske izby,
 • možnosť prepojenia izieb,
 • bezbariérové izby,
 • plne vybavený minibar,
 • individuálna klimatizácia,
 • LCD TV s káblovým vysielaním,
 • varná kanvica,
 • plne vybavená kúpeľňa,
 • denne balená voda zdarma,
 • sušič vlasov, zásuvka na holiaci strojček a zrkadlo.

Ponuka izieb

Superior (25 m2)

Celkovo 31 izieb s dvoma oddelenými posteľami ponúka výhľad na mesto a bazén. K dispozícii je ďalej v izbách WiFi, zásobený minibar, bezpečnostná schránka, varná kanvica, LCD TV so satelitnými programami, štýlové vybavenie, župany, sprcha a sušič vlasov.

Superior Premier (32 m2)

84 izieb tejto kategórie je vybavených dvoma oddelenými lôžkami alebo manželskou posteľou a ponúkajú výhľady na mesto, rieku a more. K dispozícii budete mať aj balkón, samostatnú kúpeľňu a záchod, kombináciu vane a sprchy, WiFi, zásobený minibar, bezpečnostnú schránku, varnú kanvicu, LCD TV so satelitnými programami, sušič vlasov, IDD telefón a štýlový nábytok.

Deluxe (34 m2)

V izbách kategórie Deluxe nájdete manželskú posteľ (king size) alebo dve či tri oddelené lôžka. Celkovo 55 izieb ponúka výhľad na more, rieku a mesto. K vybaveniu patrí balkón, oddelená kúpeľňa a toaleta, kombinácia vane a sprchy, WiFi, plne vybavený minibar, bezpečnostná schránka, varná kanvica, LCD TV so satelitným vysielaním, župan, sušič vlasov, štýlový nábytok, IDD telefón a samostatná spálňa.

Deluxe Premier (42 m2)

6 izieb Deluxe Premier disponuje priestrannými interiérmi s manželskou posteľou (king size) alebo dvoma či troma oddelenými lôžkami. Budete sa môcť kochať krásnymi výhľadmi na mesto, rieku a more. Izby disponujú vlastným balkónom, oddelenou kúpeľňou a toaletou, kombináciou vane a sprchy, WiFi, plne zásobeným minibarom, bezpečnostnou schránkou, varnou kanvicou, LCD TV so satelitným vysielaním, županom, sušičom vlasov, IDD telefónom, oddelenou spálňou a obývacou izbou a štýlovým nábytkom.

Suite Premier (55 m2)

Rezort ponúka 15 suit typu Premier, ktoré poskytujú krásne výhľady na more, rieku a mesto. Disponujú oddelenou kúpeľňou a toaletou, vaňou a sprchovacím kútom, manželskou posteľou (king size), WiFi, plne zásobeným minibarom, bezpečnostnou schránkou, varnou kanvicou, LCD TV so satelitným vysielaním, županom, sušičom vlasov, štýlovým nábytkom a IDD telefónom.

Executive Suite (65 m2)

7 luxusných suit s výhľadom na mesto, more a rieku ponúka svojim hosťom komfort v podobe oddelenej kúpeľne a toalety, vane a sprchového kútu, manželskej postele (king size), WiFi, plne zásobeného minibaru, bezpečnostnej schránky a varnej kanvice. Ďalej budete mať k dispozícii LCD TV so satelitným vysielaním, župan, sušič vlasov, IDD telefón a štýlový nábytok.

Presidential Suite (115 m2)

Prezidentská suita je vrcholom ubytovania v hoteli Michelia. Budete sa môcť kochať výhľadmi na mesto, rieku a more a užívať si neobyčajný pobyt. K vybaveniu patrí oddelená kúpeľňa a toaleta, vaňa a sprchovací kút, manželská posteľ (king size), WiFi, plne zásobený minibar, bezpečnostná schránka a varná kanvica. V suite ďalej nájdete taktiež LCD TV so satelitným vysielaním, župan, sušič vlasov, IDD telefón a štýlový nábytok.

Pláž a more

Tři minuty chůze od hotelu se nachází pobřeží, které vám dopřeje doteky slunce, moře a písku. Abyste se cítili pohodlně, v hotelu vám rádi zajistí vaše speciální plážové místo s lehátky a slunečníkem. Personál vás také upozorní, pokud by se blížilo špatné počasí a velké vlny.

 

Online cena a slevy Michelia Hotel Nha Trang ****

Profi foto hotela Michelia Hotel ****

Naše foto hotela Michelia Hotel ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Michelia Hotel Nha Trang

Goldfish Restaurant – Reštaurácia na druhom poschodí s výhľadom na more a bazén servíruje rozmanité pokrmy ázijskej kuchyne. K dispozícii je až 120 miest pre hostí.

Sand Castle Restaurant – Sand Castle sa nachádza taktiež na druhom poschodí a poskytuje nádherné výhľady na more. Je to ideálne miesto pre svadby a iné udalosti. Kapacita reštaurácie je 500 miest.

Red Talapia Restaurant – Táto reštaurácia podáva prevažne západoázijskú kuchyňu s výberom svetových chutí a pokrmov. K dispozícii sú bufetové raňajky a à la carte obedy a večere. Kapacita reštaurácie je 200 hostí.

Cofee Shop – S výhľadom na mesto si môžete vychutnať drinky a horúcu šálku vynikajúcej kávy. Cez víkendy je tu pre Vás a Vašu rodinu možnosť užiť si lahodné raňajky s mnohými chutnými pokrmami. Cofee Shop sa nachádza na prvom poschodí a jeho kapacita činí 100 miest.

Šport a wellness hotela Michelia Hotel ****

Organizácia výletov – Objavovanie ostrovov Nha Trang je úžasným zážitkom. Môžete sa opaľovať, plávať, šnorchlovať či potápať a pozorovať pestrý podmorský svet s rozmanitými koralovými útesmi a farebnými rybami. Na palube lode si navyše určite vychutnáte gurmánske morské plody.

K vybaveniu hotela patrí obchod so suvenírmibazén s barom a lahodnými koktejlami a vybavená posilňovňa neďaleko bazéna.

 

Mapa - Michelia Hotel Nha Trang ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Vietnamu do hotela Michelia Hotel Nha Trang ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Michelia Hotel Nha Trang ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Jindřiška Kubíčková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Jindřiška Kubíčková 724 065 778

Recezie hotela Michelia Hotel Nha Trang ****

Podobný hotel

Letové spojenia do Vietnamu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.