&Beyond Mnemba Island *****

Zanzibar

Súkromný tropický ostrov v obklopení prekrásnych koralových útesov

Osobne
sme
navštívili

Hotel &Beyond Mnemba Island *****

Lokalita Zanzibar, Mnemba | Zobraziť mapu
Strava All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Soukromý ráj s 12 privátními vilami Ideální místo pro objevování podmořského života Servis s osobním přístupem
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela &Beyond Mnemba Island ***** Zanzibar

&Beyond Mnemba Island sa nachádza na samostatnom ostrove, štyri a pol kilometra severovýchodne od Zanzibaru. Tento ostrovček s obvodom iba 1,5 kilometra je obklopený dych berúcimi koralovými útesmi a ponúka jedny z najlepších miest na potápanie v Afrike.

Ostrov Mnemba budete zdieľať len s niekoľkými ďalšími hosťami a poskytne Vám dokonalé súkromie. Mnemba Island ponúka romatický úkryt v dvanástich rustikálnych plážových vilách s priestrannými vonkajšími verandami a výhľadmi na oceán. Užijete si tu panenské pláže so žiarivo bielym pieskom, tyrkysovú lagúnu a osobné služby komorníka. Stravovanie v rezorte je úplne prispôsobené prianiam hosťa. Pokrmy si môžete vychutnať v spoločných priestoroch, alebo naopak v súkromí vily.

Na svoje si tu ale neprídu len romantické duše. Mnemba Island sa môže pochváliť vskutku bohatým podmorským životom. Koralové útesy sú domovom pre mnoho pestrofarebných rýb a sasaniek. V hlbinách oceánu sa vyskytujú aj keporkaci, delfíny i rôzne dravé ryby.

Od 11.01. do 01.10.2024 bude &Beyond Mnemba Island uzavretý z dôvodu rekonštrukcie.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k &Beyond Mnemba Island

Vynikajúci súkromný ostrov Mnemba so svojimi bielymi koralovými plážami a veľkolepými koralovými útesmi je známy ako jedna z najromantickejších oceánskych destinácií na svete. Mnemba Island Lodge je tropický raj, kde môžete chodiť bosí a užívať si ničím nerušený odpočinok. Rezort Vám poskytne úplné súkromie a rustikálnu exkluzivitu, ktorá na africkom pobreží nemá obdobu.

Ostrov Mnemba je jedným z dvoch chránených hniezdisk v Zanzibare pre ohrozenú zelenú morskú korytnačku. Hlavná hniezdiaca sezóna pre korytnačky je od februára do júla, k liahnutiu potom dochádza o 55 dní neskôr. Rezort Mnemba Island aktívne podporuje ochranu hniezdisk, ktoré sa tu vyskytujú celoročne, a návštevníkov na tieto miesta upozorňuje. Ostrov Mnemba je tiež domovom pre menšie antilopy (antilopa pižmová, chocholatka zanzibarská) a mnoho druhov vtákov.

 
Bc. Petra Melková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Petra Melková 724 065 777

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Bandas

Bandas

Bandas (94 m2) ponúkajú priestranný vonkajší salónik s posedením a otvoreným výhľadom na pláž, spálňu s drevenou posteľou vyrezávanú od zanzibarských remeselníkov a kúpeľňu so sa..

Family Banda

Family Banda

Family Banda (94 m2) sa skladá z dvoch samostatných Bandas, ktoré sú umiestnené blízko seba a prepojené drevených chodníkom...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Koše čerstvého ovocia, rýb, homárov, krabov a kreviet sú denne prepravované na Mnemba Island, kde ich kuchári pretvárajú na exotické pochúťky. Každý kulinársky pokrm je pripravený a podávaný podľa individuálneho vkusu a priania hosťa. Ak si prajete odpočívať, môžete si objednať doručenie neskorých raňajok podávaných s tropickým ovocím, čerstvo vylisovanou šťavou a tanzánskou kávou priamo do Vašej vily. Obedy sa obvykle podávajú na veľkých vyrezávaných táckach v spoločných priestoroch. Romantické večere môžu hostia zažiť priamo na pláži alebo si nechať doručiť pokrmy do vily a v súkromí pozorovať nádherný západ slnka. Ak ste na Mnemba Island prišli osláviť zasnúbenie alebo svadbu, personál Vám usporiada súkromnú večeru na pláži.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Zanzibar - cestovná kancelária Deluxea

 V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.


Každý pobyt na Zanzibare je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania - všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

 

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Zanzibar si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

 

Sami si môžete vybrať parametre Vášho pobytu
  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné.

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.

  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).

  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.

  • Odletieť môžete každý deň.

  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Kategórie a vybavenosť izieb &Beyond Mnemba Island

Mnemba Island ponúka ubytovanie v privátnych vilách nazývaných „bandas“. Rustikálne drevené bandas so slamenou strechou z palmových listov sú zasadené do tropického pralesa lemovaného nedotknutými plážami. Každá z víl disponuje priestrannou terasou s výhľadmi na oceán. Vybavenie víl zahŕňa: stropný ventilátor, wi-fi a plážovú tašku. Na vyžiadanie je možné zabezpečiť zariadenie na prípravu čaju a kávy. V kúpeľni Vám bude k dispozícii fén, župan, papuče a balená pitná voda.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Bandas

Bandas foto

Bandas (94 m2) ponúkajú priestranný vonkajší salónik s posedením a otvoreným výhľadom na pláž, spálňu s drevenou posteľou vyrezávanú od zanzibarských remeselníkov a kúpeľňu so samostatnou kamennou sprchou. Kúpeľne kraľuje netradičný sprchový záves zo sklenených korálikov. Ku každej bandas patrí súkromné plážové „salas“ s tradičnými zanzibarskými lehátkami.

Family Banda

Family Banda foto

Family Banda (94 m2) sa skladá z dvoch samostatných Bandas, ktoré sú umiestnené blízko seba a prepojené drevených chodníkom. Family Banda ponúka ubytovanie pre dvoch dospelých a dve deti do veku 12 rokov (3 deti na vyžiadanie).

Pláž a more

Mnemba Island sa nachádza severovýchodne od Zanzibaru a predstavuje súkromný raj s úžasnými plážami, ktoré každého prekvapia neskutočne jemným bielym pieskom. Vody oceánu ponúkajú niekoľko najlepších potápačských lokalít v celej Afrike.

Online cena a slevy &Beyond Mnemba Island *****

Profi foto hotela &Beyond Mnemba Island *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie &Beyond Mnemba Island

Koše čerstvého ovocia, rýb, homárov, krabov a kreviet sú denne prepravované na Mnemba Island, kde ich kuchári pretvárajú na exotické pochúťky. Každý kulinársky pokrm je pripravený a podávaný podľa individuálneho vkusu a priania hosťa. Ak si prajete odpočívať, môžete si objednať doručenie neskorých raňajok podávaných s tropickým ovocím, čerstvo vylisovanou šťavou a tanzánskou kávou priamo do Vašej vily. Obedy sa obvykle podávajú na veľkých vyrezávaných táckach v spoločných priestoroch. Romantické večere môžu hostia zažiť priamo na pláži alebo si nechať doručiť pokrmy do vily a v súkromí pozorovať nádherný západ slnka. Ak ste na Mnemba Island prišli osláviť zasnúbenie alebo svadbu, personál Vám usporiada súkromnú večeru na pláži.

All Inclusive

Balíček all inclusive zahŕňa:

raňajky, obedy, večere

nealkoholické nápoje,

čaj a kávu,

domáce vína,

miestne značkové liehoviny a pivá

kajaky, plavbu pri západe slnka

šnorchlovanie, potápanie - 2 ponory denne (vyžadovaná úplná PADI certifikácia)

služby práčovne.

Balíček all inclusive nezahŕňa:

telefonické hovory,

Safari shop

šampanské, koňaky, prémiové vína a liehoviny,

cigary

jogu, wellness, masáže

výučba potápania pre hostí do veku 12 rokov a bez PADI certifikátu.

Aktivity

Dostaňte sa za hranicu Vašich očakávaní a prežite si Zanzibar na vlastnej koži. Vďaka ponuke dobrodružných aktivít si túto krásnu súčasť Afriky zamilujete!

Joga: nasmerujte svoju energiu správnym smerom, zvýšte svoje sebauvedomenie a naučte sa viac o čakrách to všetko v blízkosti nekonečnosti oceánu. Lekcie jogy sú prispôsobené úrovniam hostí aj ich preferovanému štýlu. K dispozícii sú skupinové aj individuálne lekcie.

Plavba pri západe slnka: užite si romantický západ slnka v obklopení ohromujúcej plochy oceánu. Plachetnica vás nežne ponesie vlnami a večerné farby súmraku vás úplne očaria.

Pozorovanie korytnačiek zelených: Mnemba Island je dôležitým miestom pre rozmnožovanie a hniezdenie morských zelených korytnačiek. Hostia tak môžu sledovať tento unikátny prírodný proces na vlastné oči. Doba hniezdenia vrcholí medzi aprílom a októbrom.

Šport a wellness hotela &Beyond Mnemba Island *****

Teplé vody indického oceánu sú ako stvorené na plávanie, šnorchlovanie a potápanie. Krásne pláže sú ľahko prístupné a hostia tu môžu šantiť vo vlnách bez toho, aby sa museli obávať prílivu či odlivu. V útesoch okolo ostrova sa vyskytuje ohromujúci rad útesových rýb a iných podmorských divov. Mnemba preto priťahuje potápačov z celého sveta. Na ostrove budete mať k dispozícii všetko šnorchlovacie aj potápačské vybavenie. Pod vedením skúsených inštruktorov ľahko nahliadnete pod hladinu oceánu. Vidieť môžete až 430 druhov útesových rýb a to len dve minúty plávania od pláže. Delfíny sa v týchto vodách vyskytujú celoročne. K videniu sú aj korytnačky zelené, ktoré na tomto idylickom súkromnom ostrove kladú svoje vajcia.

Pokiaľ túžite po dobrodružstve na vlnách, môžete vyskúšať kajaky, stand-up paddle boardy alebo si za príplatok objednať rybolov na otvorenom mori.

Hostia, ktorí nevyhľadajú vodné športy, sa môžu vydať na krásnu prechádzku okolo ostrova, pozorovať pestrofarebné vtáky alebo sa opaľovať na plážach. K dispozícii sú aj súkromné lekcie jogy a profesionálne masáže v pohodlí Vašej vily.

Deti v hoteli &Beyond Mnemba Island *****

Mnemba Island víta aj malých návštevníkov. V danom okamihu môžu byť na ostrove ubytované maximálne dve deti do veku 12 rokov (tri deti na vyžiadanie). Všeobecne sa cesta na Zanzibar odporúča deťom od 8 rokov.

Deti môžu počas pobytu využiť zábavný interaktívny program WILDChild, ktorý ponúka rôzne aktivity, ako je napríklad detský lov, pirátska plavba okolo ostrova, šnorchlovanie, plážové pikniky, prechádzky v prírode a pečenie sušienok so šéfkuchárom. Za poplatok je k dispozícii aj služba stráženia detí.

Doprava do hotela &Beyond Mnemba Island

Doprava do hotela zahŕňa 90 minútovú jazdu zo Stone Town na severovýchodné pobrežie, počas ktorej môžete pozorovať miestne plantáže s korením. Odtiaľ nasleduje 20 minútová plavba na samotný ostrov Mnemba.

Mapa - &Beyond Mnemba Island *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Zanzibar do hotela &Beyond Mnemba Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem &Beyond Mnemba Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela &Beyond Mnemba Island *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Zanzibar

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.